GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data/ Date:
2018-08-11
Miejsce/ Place:
Gorce
Dystans/ Distance:
84 km
Zgłoszonych/ Registered:
75
Wystartowało/ Started:
53
Nie ukończyło/ Not finished:
9
Ukończyło/ Finished:
44
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 12km | 25km | 35km | 41km | 47km | 67km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MPKR1 Lubań
12km
PK1 Prz. Knurowska
25km
PK1A Jaszcze
35km
PKR4 Rozejście
41km
PK3 Rzeki
47km
PK4 Szczawa
67km
PKR5
73km
Czas
netto
84km
Czas
brutto
84km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
             
1BARAN Artur 210DOBRAM 321M 101:21:4102:39:2704:32:1005:04:2207:23:1908:18:3309:27:25.3509:27:28.95 6:458,9
2BARTYZEL Marek 215ZAWOJAM 33-441M 201:23:1702:39:2804:53:3305:35:2708:07:2009:07:2810:35:03.6010:35:10.60+01:07:417:337,9
3CIEŚNIK Krzysztof 244GRUDZIĄDZM 33-442M 301:35:2603:00:1305:13:4905:58:4308:32:5909:30:2710:58:55.8510:59:13.90+01:31:447:507,6
4WANTUCH Sławomir 482GROMNIKM 322M 401:31:0303:03:3205:17:2406:03:5108:41:4609:41:3911:12:26.0511:12:29.35+01:45:008:007,5
5PTASZYŃSKI Wojciech 414FROMBORKM 33-443M 501:28:0302:49:1605:13:5305:58:5808:42:4609:46:2211:14:27.8511:14:34.30+01:47:058:017,5
6SALAMON Arkadiusz 432KRAKÓWM 33-444M 601:45:3203:09:2305:34:5106:15:2908:58:4910:00:3811:18:33.6511:18:55.00+01:51:268:047,4
7CHLOSTA Lukasz 239FREDOLSEN&CO SOPRTSKLUBBHVITSTENM 33-445M 701:31:2903:04:4505:22:5406:07:0208:54:5909:55:3311:27:35.7011:27:41.55+02:00:128:117,3
8DYDIO Piotr 260PID-MILL TEAMSANOKM 45+1M 801:38:3303:08:5805:42:4206:29:1509:34:0910:43:3212:24:26.9512:24:31.65+02:57:028:516,8
9PAJOR Andrzej 390UJANOWICEM 323M 901:35:2703:04:2605:41:1906:31:4009:48:0710:57:0812:32:41.8512:32:52.30+03:05:238:576,7
10NYCZ Marek 385KRAKÓWM 324M 1001:41:3703:11:4205:46:4406:37:4109:57:4111:01:5312:34:40.3512:34:56.30+03:07:278:596,7
11FIDELUS Joanna 266BKB VICTORIABRZESKOK 33-441K 101:53:4903:35:4106:13:2507:00:1709:58:3111:06:1112:37:59.4512:38:22.75+03:10:539:016,6
12NALAZEK Marcin 378WARSZAWAM 33-446M 1101:31:0303:10:0905:53:5406:46:1909:58:4811:08:4012:38:16.5012:38:23.15+03:10:549:016,6
13KRZYSIEK Mariusz 336KRAKÓWM 33-447M 1201:41:5803:16:4805:51:3606:39:5109:58:0611:11:1512:52:48.4012:52:55.20+03:25:269:126,5
14WITOWSKI Wiktor 492KRAKÓWM 325M 1301:35:3103:04:4605:49:5006:39:5110:14:0911:26:0613:10:42.0013:10:53.25+03:43:249:246,4
15JANOWSKI Mariusz 290AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM 33-448M 1401:58:2503:39:5806:33:2007:23:1410:25:0611:30:3513:11:58.6013:12:13.85+03:44:449:256,4
16KLUKOSZOWSKI Marek 309NOWA BIAŁAM 33-449M 1501:48:4003:27:1606:18:1607:10:1610:21:4311:36:5413:18:04.9013:18:38.80+03:51:099:306,3
17TUŁAZA Jan 477KLUB BIEGACZA T2/4TORUŃM 45+2M 1601:49:4703:35:4006:32:5007:27:1610:44:0611:51:5413:24:29.5513:25:02.80+03:57:339:346,3
18MIŚKOWIEC Janusz 373KLIFORNIA TRIDOBRAM 45+3M 1701:50:1303:29:3006:27:5907:17:5510:39:1211:46:0313:29:59.7513:30:16.70+04:02:479:386,2
19KOŁODZIEJ Mateusz 318KATOWICEM 33-4410M 1801:43:2903:21:5806:18:4107:13:2610:39:1111:54:4513:41:38.8013:42:00.05+04:14:319:466,1
20WALCZAK Damian 480POZNAŃM 326M 1901:46:4503:25:5306:08:5010:26:4911:37:3913:46:51.2013:47:08.40+04:19:399:506,1
21BEDNARZ Kuba 216DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM 33-4411M 2001:26:4302:48:1405:06:0807:37:0310:45:2211:58:4113:48:35.2013:49:15.20+04:21:469:516,1
22MAKOS Adam 358PGB SPORTOWA PACZKA/AUGUSTEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 33-4412M 2101:47:2503:26:3806:39:1607:36:0111:04:0212:24:0514:14:30.0514:14:48.05+04:47:1910:105,9
23SZNAJDER Jakub 465RZESZÓWM 33-4413M 2201:55:3803:38:3706:38:3107:36:2111:10:5012:27:4014:17:21.2014:17:45.15+04:50:1610:125,9
24KOSECKI Krzysztof 324SGŁOSOSINA DOLNAM 33-4414M 2301:53:2603:44:1406:44:5007:39:2911:16:2012:31:3214:17:47.9514:18:31.40+04:51:0210:125,9
25JACHYMSKI Jacek 285AKG ŁÓDŹŁÓDŹM 45+4M 2401:57:3603:53:4706:57:4307:54:5011:25:1812:35:2914:23:36.5014:24:30.40+04:57:0110:165,8
26KOZERA Waldemar 328KRAKÓWM 33-4415M 2503:18:4706:27:3207:27:3011:16:2912:33:5214:27:20.5014:27:25.15+04:59:5610:195,8
27KORDECKA Anna 321BRZESKOK 33-442K 201:53:5303:42:3607:00:5007:49:1211:19:4612:38:3514:29:18.5514:29:41.80+05:02:1210:205,8
28NIEKRASZ Justyna 382BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAK 45+1K 303:50:3807:00:1507:48:5111:25:4514:31:12.8514:31:41.70+05:04:1210:225,8
29MACKOJĆ Krzysztof 357KOŁOBRZEGM 45+5M 2601:45:5003:22:3806:21:4307:23:4811:07:1012:33:4914:35:18.6514:35:50.40+05:08:2110:255,8
30CHMURA Piotr 241OLESNOM 33-4416M 2701:52:5203:36:2606:29:1707:29:5711:11:1312:32:1214:39:47.9514:40:05.95+05:12:3710:285,7
31BURDEK Jaroslaw 235KRAKÓWM 33-4417M 2801:48:3503:30:5806:28:4311:10:4812:31:5814:44:24.1014:45:06.55+05:17:3710:315,7
32CISZYŃSKI Marek 246KATOWICEM 45+6M 2901:47:1303:34:2706:37:5507:40:4411:19:2614:45:34.4514:46:09.55+05:18:4010:325,7
33ZABRZEWSKI Patryk 504ŻORYM 33-4418M 3001:55:2503:44:1606:44:4307:41:4311:23:4712:41:1614:46:53.0514:47:33.70+05:20:0410:335,7
34MAŁECKI Sebastian 360KLUB BIEGACZA T2/4OSIEK NAD WISLĄM 33-4419M 3101:56:2103:41:1206:32:5607:27:0811:17:4912:44:0514:52:33.9014:53:07.95+05:25:3910:375,6
35ANTONIEWICZ Jerzy Jacek 206BIEGIEM PRZEZ POLSKĘKROBÓWM 45+7M 3201:56:5503:43:3706:38:0807:42:0611:23:3412:48:3714:52:17.5514:53:10.60+05:25:4110:375,6
36SOWIŃSKA Jadwiga 452BARDOK 45+2K 403:36:0706:44:2407:43:3011:19:4012:36:3614:52:56.0514:53:14.05+05:25:4510:375,6
37DOMAGAŁA Remigiusz 254KRAKÓWM 45+8M 3301:57:5503:49:2106:55:5907:58:1911:45:2813:06:0614:56:29.0014:57:07.25+05:29:3810:405,6
38STASZEWSKI Piotr 456POTASZEM 45+9M 3401:57:5203:49:2206:56:0307:57:2011:45:2813:06:0814:56:27.1014:57:07.75+05:29:3810:405,6
39ROUHIAINEN-GRÉN Jukka 423VANTAAM 33-4420M 3502:07:0104:02:0307:10:2508:07:5611:52:5413:08:4115:06:19.0515:06:50.20+05:39:2110:475,6
40JASKULSKA Mirela 292AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK 45+3K 503:50:2207:10:5408:17:0212:12:0413:32:0215:22:20.4515:22:34.30+05:55:0510:585,5
41ŁUCKA Anna 354AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIADZGRUDZIADZK 33-443K 603:50:2107:11:0008:16:5212:12:0613:31:4415:22:20.5015:22:34.65+05:55:0510:585,5
42PAPIERSKI Leszek 392PGB SPORTOWA PACZKASPYTKOWICEM 33-4421M 3601:59:1903:57:5907:31:4408:34:3112:30:3013:49:3115:56:51.2515:57:30.50+06:30:0111:235,3
43KUCIŃSKI Andrzej 337OBOZYBIEGOWE.PLBRWINÓWM 45+10M 3701:57:5203:50:5907:14:5112:27:1713:44:3616:00:08.8516:00:40.65+06:33:1111:255,2
Przekroczony limit czasu: 16:10:00
44PIÓRKOWSKI Marcin 407VADAIN RUNNING CLUBGRUDZIĄDZM 33-4422M 3802:07:5603:59:4207:30:3608:33:3612:39:5213:59:0716:53:49.8016:54:27.95+07:26:5912:045
ZAJĄC Łukasz 507BRZESKOM 32 DNF03:35:33 DNF DNF06:28:40 DNF DNF11:07:33 DNF DNF DNF DNF--
SEMSCH Artur 435KS PIDRINAGDYNIAM 45+01:48:58 DNF03:40:51 DNF DNF06:42:33 DNF07:45:48 DNF11:50:11 DNF DNF DNF DNF--
MIKSA Sławomir 370ŁÓDŹM 45+02:00:00 DNF03:45:32 DNF DNF06:53:34 DNF07:49:00 DNF11:58:15 DNF DNF DNF DNF--
KOSIERKIEWICZ Grzegorz 325KAROLEKIELCEM 45+02:03:56 DNF04:14:37 DNF DNF08:00:22 DNF DNF14:13:11 DNF DNF DNF DNF--
KAPAON Łazarz 301CAZZO CLUB RUNNING TEAMWARSZAWAM 3201:20:12 DNF02:34:43 DNF DNF04:38:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAWISKI Tomasz 510WILKSZYNM 33-4402:00:50 DNF04:02:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIĄTEK Roman 402PGB SPORTOWA PACZKAKRAKÓWM 45+02:14:04 DNF04:45:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RIIPPI Hannu 422LEMPÄÄLÄM 45+02:29:45 DNF05:02:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WĄSIK Magdalena 484ULTRACOACHINGKRAKÓWK 3202:40:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 53 wynik(ów)