GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2018-08-11
Miejsce : Gorce
Dystans : 84 km
Zgłoszonych : 75
Wystartowało : 53
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 44
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 47km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 35km | 41km | 47km | 67km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPKR1
12km
Prz_Knur
25km
Jaszcze
35km
PKR4
41km
Rzeki
47km
       
1BARAN Artur 210DOBRAM 3200:00:0301:21:4102:39:2704:32:1005:04:22
2BARTYZEL Marek 215ZAWOJAM 33-4400:00:0701:23:1702:39:2804:53:3305:35:27
3CIEŚNIK Krzysztof 244GRUDZIĄDZM 33-4400:00:1801:35:2603:00:1305:13:4905:58:43
4PTASZYŃSKI Wojciech 414FROMBORKM 33-4400:00:0601:28:0302:49:1605:13:5305:58:58
5WANTUCH Sławomir 482GROMNIKM 3200:00:0301:31:0303:03:3205:17:2406:03:51
6CHLOSTA Lukasz 239FredOlsen&CO soprtsklubbHVITSTENM 33-4400:00:0501:31:2903:04:4505:22:5406:07:02
7SALAMON Arkadiusz 432KRAKÓWM 33-4400:00:2101:45:3203:09:2305:34:5106:15:29
8DYDIO Piotr 260Pid-Mill TeamSANOKM 45+00:00:0401:38:3303:08:5805:42:4206:29:15
9PAJOR Andrzej 390UJANOWICEM 3200:00:1001:35:2703:04:2605:41:1906:31:40
10NYCZ Marek 385KRAKÓWM 3200:00:1501:41:3703:11:4205:46:4406:37:41
11KRZYSIEK Mariusz 336KRAKÓWM 33-4400:00:0601:41:5803:16:4805:51:3606:39:51
12WITOWSKI Wiktor 492KRAKÓWM 3200:00:1101:35:3103:04:4605:49:5006:39:51
13NALAZEK Marcin 378WARSZAWAM 33-4400:00:0601:31:0303:10:0905:53:5406:46:19
14FIDELUS Joanna 266BKB VictoriaBRZESKOK 33-4400:00:2301:53:4903:35:4106:13:2507:00:17
15KLUKOSZOWSKI Marek 309NOWA BIAŁAM 33-4400:00:3301:48:4003:27:1606:18:1607:10:16
16KOŁODZIEJ Mateusz 318KATOWICEM 33-4400:00:2101:43:2903:21:5806:18:4107:13:26
17MIŚKOWIEC Janusz 373KLIFORNIA TRIDOBRAM 45+00:00:1601:50:1303:29:3006:27:5907:17:55
18JANOWSKI Mariusz 290Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM 33-4400:00:1501:58:2503:39:5806:33:2007:23:14
19MACKOJĆ Krzysztof 357KOŁOBRZEGM 45+00:00:3101:45:5003:22:3806:21:4307:23:48
20MAŁECKI Sebastian 360Klub Biegacza T2/4OSIEK NAD WISLĄM 33-4400:00:3401:56:2103:41:1206:32:5607:27:08
21TUŁAZA Jan 477Klub Biegacza T2/4TORUŃM 45+00:00:3301:49:4703:35:4006:32:5007:27:16
22KOZERA Waldemar 328KRAKÓWM 33-4400:00:0403:18:4706:27:3207:27:30
23CHMURA Piotr 241OLESNOM 33-4400:00:1801:52:5203:36:2606:29:1707:29:57
24MAKOS Adam 358PGB Sportowa Paczka/AugusTeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 33-4400:00:1801:47:2503:26:3806:39:1607:36:01
25SZNAJDER Jakub 465RZESZÓWM 33-4400:00:2301:55:3803:38:3706:38:3107:36:21
26BEDNARZ Kuba 216DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM 33-4400:00:4001:26:4302:48:1405:06:0807:37:03
27KOSECKI Krzysztof 324SGŁOSOSINA DOLNAM 33-4400:00:4301:53:2603:44:1406:44:5007:39:29
28CISZYŃSKI Marek 246KATOWICEM 45+00:00:3501:47:1303:34:2706:37:5507:40:44
29ZABRZEWSKI Patryk 504ŻORYM 33-4400:00:4001:55:2503:44:1606:44:4307:41:43
30ANTONIEWICZ Jerzy Jacek 206Biegiem Przez PolskęKROBÓWM 45+00:00:5301:56:5503:43:3706:38:0807:42:06
31SOWIŃSKA Jadwiga 452BARDOK 45+00:00:1803:36:0706:44:2407:43:30
Niesklasyfikowani
SEMSCH Artur 435KS PidrinaGDYNIAM 45+DNF01:48:58 DNF03:40:51 DNF DNF06:42:33 DNF07:45:48 DNF
33NIEKRASZ Justyna 382Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAK 45+00:00:2803:50:3807:00:1507:48:51
MIKSA Sławomir 370ŁÓDŹM 45+DNF02:00:00 DNF03:45:32 DNF DNF06:53:34 DNF07:49:00 DNF
35KORDECKA Anna 321BRZESKOK 33-4400:00:2301:53:5303:42:3607:00:5007:49:12
36JACHYMSKI Jacek 285AKG ŁódźŁÓDŹM 45+00:00:5301:57:3603:53:4706:57:4307:54:50
37STASZEWSKI Piotr 456POTASZEM 45+00:00:4001:57:5203:49:2206:56:0307:57:20
38DOMAGAŁA Remigiusz 254KRAKÓWM 45+00:00:3801:57:5503:49:2106:55:5907:58:19
39ROUHIAINEN-GRÉN Jukka 423VANTAAM 33-4400:00:3102:07:0104:02:0307:10:2508:07:56
40ŁUCKA Anna 354Akademia Biegania GrudziadzGRUDZIADZK 33-4400:00:1403:50:2107:11:0008:16:52
41JASKULSKA Mirela 292AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK 45+00:00:1303:50:2207:10:5408:17:02
Przekroczony limit czasu: 16:10:00
42PIÓRKOWSKI Marcin 407Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 33-4400:00:3802:07:5603:59:4207:30:3608:33:36
43PAPIERSKI Leszek 392PGB Sportowa PaczkaSPYTKOWICEM 33-4400:00:3901:59:1903:57:5907:31:4408:34:31
44WALCZAK Damian 480POZNAŃM 3200:00:1701:46:4503:25:5306:08:50
45KUCIŃSKI Andrzej 337obozybiegowe.plBRWINÓWM 45+00:00:3101:57:5203:50:5907:14:51
46BURDEK Jaroslaw 235KRAKÓWM 33-4400:00:4201:48:3503:30:5806:28:43
KOSIERKIEWICZ Grzegorz 325KaroleKIELCEM 45+DNF02:03:56 DNF04:14:37 DNF DNF08:00:22 DNF DNF
ZAJĄC Łukasz 507BRZESKOM 32DNF DNF03:35:33 DNF DNF06:28:40 DNF DNF
KAPAON Łazarz 301Cazzo Club Running TeamWARSZAWAM 32DNF01:20:12 DNF02:34:43 DNF DNF04:38:41 DNF DNF
ZAWISKI Tomasz 510WILKSZYNM 33-44DNF02:00:50 DNF04:02:57 DNF DNF DNF DNF
WĄSIK Magdalena 484UltraCoachingKRAKÓWK 32DNF02:40:30 DNF DNF DNF DNF DNF
PIĄTEK Roman 402PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 45+DNF02:14:04 DNF04:45:47 DNF DNF DNF DNF
RIIPPI Hannu 422LEMPÄÄLÄM 45+DNF02:29:45 DNF05:02:49 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 53 wynik(ów)