GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2018-08-11
Miejsce : Gorce
Dystans : 84 km
Zgłoszonych : 75
Wystartowało : 53
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 44
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 67km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 35km | 41km | 47km | 67km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPKR1
12km
Prz_Knur
25km
Jaszcze
35km
PKR4
41km
Rzeki
47km
Szczawa
67km
        
1BARAN Artur 210DOBRAM 3200:00:0301:21:4102:39:2704:32:1005:04:2207:23:19
2BARTYZEL Marek 215ZAWOJAM 33-4400:00:0701:23:1702:39:2804:53:3305:35:2708:07:20
3CIEŚNIK Krzysztof 244GRUDZIĄDZM 33-4400:00:1801:35:2603:00:1305:13:4905:58:4308:32:59
4WANTUCH Sławomir 482GROMNIKM 3200:00:0301:31:0303:03:3205:17:2406:03:5108:41:46
5PTASZYŃSKI Wojciech 414FROMBORKM 33-4400:00:0601:28:0302:49:1605:13:5305:58:5808:42:46
6CHLOSTA Lukasz 239FredOlsen&CO soprtsklubbHVITSTENM 33-4400:00:0501:31:2903:04:4505:22:5406:07:0208:54:59
7SALAMON Arkadiusz 432KRAKÓWM 33-4400:00:2101:45:3203:09:2305:34:5106:15:2908:58:49
8DYDIO Piotr 260Pid-Mill TeamSANOKM 45+00:00:0401:38:3303:08:5805:42:4206:29:1509:34:09
9PAJOR Andrzej 390UJANOWICEM 3200:00:1001:35:2703:04:2605:41:1906:31:4009:48:07
10NYCZ Marek 385KRAKÓWM 3200:00:1501:41:3703:11:4205:46:4406:37:4109:57:41
11KRZYSIEK Mariusz 336KRAKÓWM 33-4400:00:0601:41:5803:16:4805:51:3606:39:5109:58:06
12FIDELUS Joanna 266BKB VictoriaBRZESKOK 33-4400:00:2301:53:4903:35:4106:13:2507:00:1709:58:31
13NALAZEK Marcin 378WARSZAWAM 33-4400:00:0601:31:0303:10:0905:53:5406:46:1909:58:48
14WITOWSKI Wiktor 492KRAKÓWM 3200:00:1101:35:3103:04:4605:49:5006:39:5110:14:09
15KLUKOSZOWSKI Marek 309NOWA BIAŁAM 33-4400:00:3301:48:4003:27:1606:18:1607:10:1610:21:43
16JANOWSKI Mariusz 290Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM 33-4400:00:1501:58:2503:39:5806:33:2007:23:1410:25:06
17WALCZAK Damian 480POZNAŃM 3200:00:1701:46:4503:25:5306:08:5010:26:49
18KOŁODZIEJ Mateusz 318KATOWICEM 33-4400:00:2101:43:2903:21:5806:18:4107:13:2610:39:11
19MIŚKOWIEC Janusz 373KLIFORNIA TRIDOBRAM 45+00:00:1601:50:1303:29:3006:27:5907:17:5510:39:12
20TUŁAZA Jan 477Klub Biegacza T2/4TORUŃM 45+00:00:3301:49:4703:35:4006:32:5007:27:1610:44:06
21BEDNARZ Kuba 216DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM 33-4400:00:4001:26:4302:48:1405:06:0807:37:0310:45:22
22MAKOS Adam 358PGB Sportowa Paczka/AugusTeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 33-4400:00:1801:47:2503:26:3806:39:1607:36:0111:04:02
23MACKOJĆ Krzysztof 357KOŁOBRZEGM 45+00:00:3101:45:5003:22:3806:21:4307:23:4811:07:10
Niesklasyfikowani
ZAJĄC Łukasz 507BRZESKOM 32DNF DNF03:35:33 DNF DNF06:28:40 DNF DNF11:07:33 DNF
25BURDEK Jaroslaw 235KRAKÓWM 33-4400:00:4201:48:3503:30:5806:28:4311:10:48
26SZNAJDER Jakub 465RZESZÓWM 33-4400:00:2301:55:3803:38:3706:38:3107:36:2111:10:50
27CHMURA Piotr 241OLESNOM 33-4400:00:1801:52:5203:36:2606:29:1707:29:5711:11:13
28KOSECKI Krzysztof 324SGŁOSOSINA DOLNAM 33-4400:00:4301:53:2603:44:1406:44:5007:39:2911:16:20
29KOZERA Waldemar 328KRAKÓWM 33-4400:00:0403:18:4706:27:3207:27:3011:16:29
30MAŁECKI Sebastian 360Klub Biegacza T2/4OSIEK NAD WISLĄM 33-4400:00:3401:56:2103:41:1206:32:5607:27:0811:17:49
31CISZYŃSKI Marek 246KATOWICEM 45+00:00:3501:47:1303:34:2706:37:5507:40:4411:19:26
32SOWIŃSKA Jadwiga 452BARDOK 45+00:00:1803:36:0706:44:2407:43:3011:19:40
33KORDECKA Anna 321BRZESKOK 33-4400:00:2301:53:5303:42:3607:00:5007:49:1211:19:46
34ANTONIEWICZ Jerzy Jacek 206Biegiem Przez PolskęKROBÓWM 45+00:00:5301:56:5503:43:3706:38:0807:42:0611:23:34
35ZABRZEWSKI Patryk 504ŻORYM 33-4400:00:4001:55:2503:44:1606:44:4307:41:4311:23:47
36JACHYMSKI Jacek 285AKG ŁódźŁÓDŹM 45+00:00:5301:57:3603:53:4706:57:4307:54:5011:25:18
37NIEKRASZ Justyna 382Biegowa ŚwidnicaŚWIDNICAK 45+00:00:2803:50:3807:00:1507:48:5111:25:45
38DOMAGAŁA Remigiusz 254KRAKÓWM 45+00:00:3801:57:5503:49:2106:55:5907:58:1911:45:28
39STASZEWSKI Piotr 456POTASZEM 45+00:00:4001:57:5203:49:2206:56:0307:57:2011:45:28
SEMSCH Artur 435KS PidrinaGDYNIAM 45+DNF01:48:58 DNF03:40:51 DNF DNF06:42:33 DNF07:45:48 DNF11:50:11 DNF
41ROUHIAINEN-GRÉN Jukka 423VANTAAM 33-4400:00:3102:07:0104:02:0307:10:2508:07:5611:52:54
MIKSA Sławomir 370ŁÓDŹM 45+DNF02:00:00 DNF03:45:32 DNF DNF06:53:34 DNF07:49:00 DNF11:58:15 DNF
43JASKULSKA Mirela 292AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK 45+00:00:1303:50:2207:10:5408:17:0212:12:04
44ŁUCKA Anna 354Akademia Biegania GrudziadzGRUDZIADZK 33-4400:00:1403:50:2107:11:0008:16:5212:12:06
45KUCIŃSKI Andrzej 337obozybiegowe.plBRWINÓWM 45+00:00:3101:57:5203:50:5907:14:5112:27:17
46PAPIERSKI Leszek 392PGB Sportowa PaczkaSPYTKOWICEM 33-4400:00:3901:59:1903:57:5907:31:4408:34:3112:30:30
Przekroczony limit czasu: 16:10:00
47PIÓRKOWSKI Marcin 407Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 33-4400:00:3802:07:5603:59:4207:30:3608:33:3612:39:52
KOSIERKIEWICZ Grzegorz 325KaroleKIELCEM 45+DNF02:03:56 DNF04:14:37 DNF DNF08:00:22 DNF DNF14:13:11 DNF
KAPAON Łazarz 301Cazzo Club Running TeamWARSZAWAM 32DNF01:20:12 DNF02:34:43 DNF DNF04:38:41 DNF DNF DNF
ZAWISKI Tomasz 510WILKSZYNM 33-44DNF02:00:50 DNF04:02:57 DNF DNF DNF DNF DNF
WĄSIK Magdalena 484UltraCoachingKRAKÓWK 32DNF02:40:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
PIĄTEK Roman 402PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 45+DNF02:14:04 DNF04:45:47 DNF DNF DNF DNF DNF
RIIPPI Hannu 422LEMPÄÄLÄM 45+DNF02:29:45 DNF05:02:49 DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 53 wynik(ów)