GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
84 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
134
Wystartowało:
111
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
98
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 35km | 45km | 47km | 47.1km | 67km | 67.1km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Rozwidlenie
26km
Jaszcze
35km
Rozwidlenie 2
45km
Rzeki 1
47km
Rzeki 2
47.1km
Szczawa 1
67km
Szczawa 2
67.1km
Rozwidlenie 2
73km
Czas
netto
84km
Czas
brutto
84km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                 
1BARAN Artur 276DOBRAM 33-441M 100:00:0201:18:4602:27:1802:33:1003:27:5704:17:2704:51:3704:53:4307:10:0607:22:1909:12:00.3009:12:02.50 6:349.1
2STROINSKI Daniel 330RYDUŁTOWYM 33-442M 200:00:0401:21:5102:33:1002:39:5703:38:5504:31:2205:08:0505:10:0807:24:1707:28:2008:18:0309:33:48.9509:33:53.35+00:21:506:498.8
3WOJNAROWSKI Piotr 332WOLA KOSNOWAM 45+1M 300:00:0101:16:5302:27:1502:33:2703:39:5804:31:2105:11:4005:14:1307:34:3907:36:4608:29:0009:34:41.8509:34:43.45+00:22:406:508.8
4CZARNY Jaroslaw 287#SOBASTEAMWROCLAWM 33-443M 400:00:0101:19:5302:33:2702:38:4503:47:0904:43:5705:23:1705:25:0607:55:0807:57:4410:02:40.3510:02:41.65+00:50:397:108.4
5BARANOW Tomasz 334PLATERÓWM 33-444M 500:00:0301:22:5102:39:5202:46:3503:58:0604:58:2405:37:1005:39:5508:03:4908:07:2810:03:33.4510:03:36.70+00:51:347:118.4
6KRAWCZAK Paulina 228Biegusiem.plDĘBLINK 33-441K 100:00:0301:32:3302:56:1603:04:1204:13:5605:10:1005:50:5405:57:0608:34:5208:39:0509:33:3910:44:39.3510:44:42.95+01:32:407:407.8
7BARTYZEL Marek 312ZAWOJAM 33-445M 600:00:0301:23:2202:41:5002:50:0003:58:0004:58:0805:40:1005:42:2808:21:2608:26:2209:25:2010:47:13.2510:47:16.70+01:35:147:427.8
8WYSOKIŃSKI Konrad 313Mesmerik RunnersPIASECZNOM 33-446M 700:00:0301:27:0402:45:5902:53:2204:04:2405:09:5005:51:0005:57:0908:34:5308:39:0509:35:4210:52:52.4010:52:55.70+01:40:537:467.7
9WANTUCH Sławomir 241GROMNIKM 321M 800:00:0201:28:5002:50:2102:59:4504:10:2505:08:0106:07:1606:14:3108:53:4908:58:3009:56:1211:14:20.8511:14:23.45+02:02:208:017.5
10SZCZEPAŃSKI Andrzej 322WILD SKUNKSZIELONA GÓRAM 45+2M 900:00:0201:30:1802:54:0403:03:5404:15:5005:26:5406:08:1706:17:5909:01:0909:08:5610:08:5511:25:35.7011:25:38.40+02:13:358:097.4
11BEDNARZ Jakub 254DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM 33-447M 1000:00:2501:24:0302:43:2802:50:2504:04:4005:08:1905:52:3505:56:5609:01:4809:09:5910:08:3011:30:33.0511:30:58.80+02:18:568:137.3
12CIEŚNIK Krzysztof 264MH AutomatykaGRUDZIĄDZM 33-448M 1100:00:0201:25:3102:44:1702:50:2403:59:2205:07:5406:07:0906:16:1209:07:4109:13:4210:15:4511:33:56.4011:33:59.25+02:21:568:157.3
13OLSZAK Dariusz 255KGWM 2G RUNLUBINM 322M 1200:00:0301:33:4903:02:3803:16:3104:31:2305:38:4306:22:5606:35:3609:13:0209:19:4111:35:59.2011:36:02.75+02:24:008:177.2
14MERTA Przemek 282RUNorDieNOWY TARGM 33-449M 1300:00:1001:33:3603:03:5103:15:3904:32:2905:38:1806:22:3706:29:3809:09:2309:15:3510:15:4011:43:27.1011:43:38.05+02:31:358:227.2
15OWENS Ben 300BERLINM 33-4410M 1400:00:0601:33:5502:56:5003:04:0504:29:3205:33:4006:25:2806:30:1309:19:1109:24:1810:22:1711:44:04.4511:44:10.45+02:32:078:227.2
16KUBLIN Szymon 211TWARDORZECZKAM 323M 1500:00:1101:27:0302:48:5902:57:1804:19:4605:31:5806:19:5606:30:1509:22:0509:31:1911:51:55.8511:52:07.05+02:40:048:287.1
17GAWLEWICZ Krystyna 325Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK 33-442K 200:00:1001:38:2503:08:4103:16:5404:33:4305:43:1206:27:3106:39:4109:23:1309:27:0710:30:3911:56:20.4011:56:30.55+02:44:288:317
18PODRAZA Mariusz 240CASTLEISLANDM 33-4411M 1600:00:1901:41:3803:12:2903:21:0604:34:5705:41:1706:27:1606:36:1109:28:2709:34:5510:37:5312:01:23.6512:01:42.75+02:49:408:357
19POMAGRUK Piotr 309PODZAMCZEM 33-4412M 1700:00:1901:43:1003:18:3803:30:0104:47:3005:56:1206:43:0306:49:2909:34:4809:39:4410:42:4912:05:52.9512:06:12.25+02:54:098:386.9
20KOCHANOWSKI Michał 318KRAKÓWM 324M 1800:00:1901:35:4903:06:2303:14:4804:32:4805:38:0306:27:1006:34:2609:26:4809:32:4810:35:5212:07:17.3012:07:36.70+02:55:348:396.9
21KIERNICKI Łukasz 212Fun&RunCZUDECM 33-4413M 1900:00:0601:39:5103:11:2203:20:1904:39:2005:46:2806:36:1106:44:1809:44:5009:49:0710:54:5712:23:32.7512:23:39.00+03:11:368:516.8
22MASIUKIEWICZ Jacek 219Spika Ultra TrialSKWIERZYNAM 33-4414M 2000:00:0201:35:0703:03:3103:14:5204:33:5605:39:5706:28:5606:36:1209:41:0409:48:0610:53:4012:24:43.0012:24:45.85+03:12:438:516.8
23KOCJAN Kamil 249OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 33-4415M 2100:00:2101:42:3803:12:3903:24:2504:42:1805:49:5606:42:3806:49:5409:51:3809:55:1411:03:2612:28:19.6512:28:40.80+03:16:388:546.7
24CHLOSTA Lukasz 251HVITSTENM 33-4416M 2200:00:0601:41:4703:19:2903:29:3904:48:4505:53:5706:47:5406:55:3110:03:1810:11:4111:13:0912:33:13.9012:33:20.70+03:21:188:586.7
25WILK Daniel 238Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż WlkpŻELICHOWOM 45+3M 2300:00:2101:44:3503:21:0403:28:4904:46:5505:55:3206:44:0906:53:5509:50:4709:54:5911:03:1912:35:47.8012:36:09.65+03:24:078:596.7
26SOSNOWSKI Michał 278PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWM 45+4M 2400:00:0701:37:0103:09:3403:23:1404:49:4806:05:3806:55:4207:09:4410:03:4210:11:0611:10:0112:36:21.9012:36:29.20+03:24:269:006.7
27MOSTEK Mariusz 316Vege RunnersBŁONIEM 325M 2500:00:2801:44:0703:13:5003:28:2204:43:3605:53:3106:41:4106:59:1310:01:1210:14:2711:17:3112:49:19.3512:49:48.00+03:37:459:096.6
28KOWALCZYK Marek 268KB TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM 45+5M 2600:00:0901:33:5503:00:2503:13:0804:35:5605:49:2206:37:4209:57:3010:04:2811:10:2512:51:53.1012:52:02.35+03:39:599:116.5
29FREJEK Mariusz 299RACIECHOWICEM 33-4417M 2700:00:2501:39:2503:08:1403:18:4704:35:0705:41:1506:27:2906:39:1309:57:1610:09:4411:17:2812:55:01.2012:55:26.25+03:43:239:136.5
30BOBKIEWICZ Lukasz 291SZPROTAWAM 33-4418M 2800:00:0901:43:2403:14:2803:22:5504:41:3005:46:3706:34:4606:41:0109:49:0610:04:5311:13:0812:59:55.9013:00:05.05+03:48:029:176.5
31ZAKROCZYMSKI Michal 304WARSZAWAM 45+6M 2900:00:0501:34:3303:05:3903:16:4604:43:4005:56:2106:47:4607:08:0410:17:4711:35:3913:06:54.6513:07:00.00+03:54:579:226.4
32TOMCZAK Agnieszka 201BYDGOSZCZK 33-443K 300:00:0801:41:5603:23:4403:33:2404:59:2606:11:2907:06:1407:11:2110:25:5610:31:2411:38:5713:07:23.9513:07:32.65+03:55:309:226.4
33MARCINEK Jan 290lub wybierz z listyKRAKÓWM 326M 3000:00:1301:36:0203:08:0903:17:2504:39:3105:48:0506:42:4006:51:1010:00:1710:10:4011:18:3913:08:37.6513:08:51.35+03:56:489:236.4
34KACZMAREK Szymon 317podrozejozina.plPOZNAŃM 33-4419M 3100:00:0601:36:0603:02:5403:12:5704:29:1505:41:2306:31:1106:42:3909:53:0209:59:2611:10:0613:09:09.7513:09:15.80+03:57:139:236.4
35KOZŁOWSKI Łukasz 247KopytkawbieguTYCHYM 33-4420M 3200:00:2201:41:4703:16:3103:32:3404:55:0006:13:3807:06:1107:25:4410:20:3210:31:1511:38:5613:08:59.2013:09:21.30+03:57:189:236.4
36DŁUGAJ Andrzej 224MIKOŁÓWM 45+7M 3300:00:2601:43:2603:15:3503:28:3704:46:2005:55:2306:47:1306:59:0110:07:0710:16:5811:30:3613:12:53.7513:13:20.50+04:01:189:266.4
37MARKIEWICZ Agnieszka 303ProRunning PromotionŁOSICEK 321K 400:00:0801:40:3403:17:1603:26:3104:49:0805:59:1206:49:5806:52:4910:07:2410:10:0011:23:5213:17:22.7013:17:31.05+04:05:289:296.3
38SZAREK Rafał 208KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 33-4421M 3400:00:3401:46:1903:20:0103:29:4804:55:0006:08:3806:57:4807:13:2010:28:2510:37:1011:44:3213:17:10.6513:17:44.85+04:05:429:296.3
39KOSINSKA Bozena 321WARSZAWAK 45+1K 500:00:0701:44:1903:26:3503:37:5205:10:3006:22:2207:12:3807:26:5210:35:5810:41:2211:50:0313:18:54.1013:19:01.20+04:06:589:306.3
40GAWLEWICZ Tomasz 326Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM 45+8M 3500:00:1101:38:2003:08:3403:16:5004:33:5305:43:3206:40:0407:15:2010:23:3010:43:0711:49:2413:27:52.6013:28:03.65+04:16:019:376.2
41KRASZEWSKI Mateusz 305KRAKÓWM 33-4422M 3600:00:3401:43:2303:21:5903:30:4104:59:5706:11:1707:04:2007:09:2310:25:3910:31:0111:38:4013:39:09.3513:39:43.65+04:27:419:456.2
42PROKULEWICZ Tomasz 272WIELICZKAM 33-4423M 3700:00:3101:48:2203:22:2003:35:1704:56:5806:10:0507:02:2307:11:5810:21:5410:31:0611:38:3913:39:15.0013:39:46.35+04:27:439:456.2
43BRELA Kuba 324MUKS Podkarpacie JedliczeJEDLICZEM 33-4424M 3800:00:3301:50:0803:31:4803:45:5106:25:1707:17:4807:33:0510:38:3710:49:0712:00:3113:39:16.5513:39:50.25+04:27:479:456.2
44MIELNICZEK Grzegorz 243B.RunnerKRAKÓWM 45+9M 3900:00:2801:53:2303:34:4303:45:3105:10:2606:21:5707:15:4107:27:5110:44:2110:48:2412:02:1513:39:53.2013:40:21.55+04:28:199:456.1
45WILKOWSKA Iwona 207Cardio-Sport MTB TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEK 33-444K 600:00:0801:41:3803:25:0803:36:1905:12:2606:27:1707:22:2807:37:1810:49:5710:54:2112:02:3913:41:51.8513:42:00.55+04:29:589:476.1
46MARCINEK Małgorzata 314KRAKÓWK 322K 700:00:1301:45:2003:31:1903:42:2905:11:1206:28:0307:24:5207:38:1411:01:0211:06:3112:10:4513:42:04.6513:42:18.05+04:30:159:476.1
47KRAUZE Tomasz 235GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM 45+10M 4000:00:3301:47:0803:27:0003:40:1405:11:2406:24:0307:16:1507:26:1610:39:4710:48:5311:58:5413:42:13.7513:42:46.85+04:30:449:476.1
48BIEL Tomasz 288KATOWICEM 33-4425M 4100:00:0701:48:2203:29:5203:50:3605:13:0206:26:0407:19:2507:41:2810:58:4611:08:3912:18:4913:42:54.3013:43:01.70+04:30:599:476.1
49MORAJKA Anna 333Salt RunnersKRAKÓWK 323K 800:00:1701:47:1703:37:4103:46:5605:16:5206:37:2307:38:4007:46:5011:04:1111:09:0712:18:3613:44:18.0513:44:35.75+04:32:339:486.1
50PUSTELNIK Grzesiek 231BIELSKO-BIAŁAM 33-4426M 4200:00:3801:49:4203:27:3303:37:0205:10:1006:18:0007:15:0907:20:0910:23:2310:32:5411:50:4413:44:53.8013:45:32.55+04:33:309:496.1
51OSIKA Marek 295Poland Business RunKRAKÓWM 33-4427M 4300:00:3201:43:4103:16:3203:29:4604:54:4106:11:1407:01:3907:21:5210:33:4810:47:1012:00:1113:45:59.9013:46:32.70+04:34:309:506.1
52KUŻAJ Sławomir 266ExploradorDABROWKAM 33-4428M 4400:00:0701:44:2503:25:5003:41:2404:59:0506:07:0806:54:1707:08:0510:28:3510:42:5411:49:4613:48:40.8013:48:48.20+04:36:459:516.1
53SYNOWIEC Adam 302KLUB BIEGACZA SUKCESŻMIGRÓDM 45+11M 4500:00:2701:46:1303:23:3403:37:2305:00:1906:14:0007:06:0007:26:2910:38:3710:50:3811:58:2713:51:03.2013:51:30.30+04:39:279:536.1
54PĘCZEK Dariusz 213Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM 45+12M 4600:00:3601:48:4803:25:3903:36:0105:01:2906:13:3107:06:0107:24:4110:36:5910:50:2511:58:2813:51:06.4013:51:43.05+04:39:409:536.1
55ODOMIRSKA Katarzyna 319KRAKÓWK 33-445K 900:00:1101:46:1703:27:4403:43:4605:11:3406:26:3107:18:0007:31:3910:50:4210:59:4412:08:3313:55:01.2513:55:12.95+04:43:109:566
56RADZIK Robert 331BIAŁA NIŻNAM 327M 4700:00:2401:45:2403:33:5103:46:5705:14:1806:30:3407:22:3807:27:5010:50:2710:57:1712:08:2413:54:50.5013:55:15.40+04:43:129:566
57LEŚNIAK Marcin 271Salt RunnersBOCHNIAM 33-4429M 4800:00:0501:45:4003:27:4703:38:2605:12:0806:22:3607:16:3807:27:3110:53:0210:57:4012:10:3713:55:49.6013:55:55.05+04:43:529:576
58WĘGIEL Bogdan 328BOLECHOWICEM 45+13M 4900:00:2501:49:2803:33:1803:53:4305:22:3106:39:0007:32:3307:52:1211:04:2911:13:3712:25:2413:56:39.4013:57:05.05+04:45:029:576
59PERCZYŃSKI Piotr 327NorafsportCZARNY DUNAJECM 33-4430M 5000:00:2301:47:4403:31:4403:43:0305:10:4706:28:0807:24:3707:38:3910:59:3411:09:2312:22:3814:01:41.6514:02:04.65+04:50:0210:016
60PASIERBIŃSKI Piotr 252WTPPRUSZKÓWM 45+14M 5100:00:1301:47:0703:30:3403:45:0405:12:0406:24:4607:18:0107:30:4210:59:3611:09:4112:23:1814:04:22.5514:04:35.95+04:52:3310:036
61PŁOSKONKA Jakub 315KRAKÓWM 328M 5200:00:3801:45:4003:22:1003:35:5206:22:1107:11:3607:29:1610:33:3910:42:4411:57:2414:05:32.4014:06:10.75+04:54:0810:036
62LASKOWSKI Radosław 225KS Pidrina GdyniaGDYNIAM 45+15M 5300:00:1201:39:5003:19:2603:30:4504:57:5606:13:0407:06:3607:20:4810:40:5510:47:4612:07:4114:11:51.0514:12:03.20+05:00:0010:085.9
63KRAKOWIAK Łukasz 306STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM.STARGARDM 33-4431M 5400:00:3001:49:0003:29:1403:43:2505:10:4506:25:3207:17:3307:35:1710:55:2111:08:4412:22:2514:16:49.9514:17:20.20+05:05:1710:125.9
64OCHOTA Rafał 296Stargard. Ja się nie ścigam.STARGARDM 33-4432M 5500:00:3001:48:5703:29:1403:43:1905:10:0106:25:2907:17:2807:35:2110:55:1811:08:4412:22:0814:16:49.5514:17:20.30+05:05:1710:125.9
65KIRILENKO Marcin 214MARKIM 45+16M 5600:00:1801:51:5603:35:4303:51:2805:25:3806:46:3907:40:5007:58:1011:18:0111:29:3312:36:1614:23:17.5014:23:36.25+05:11:3310:165.8
66KIRILENKO Aneta 215MARKIK 45+2K 1000:00:1701:51:0403:35:4303:51:2605:25:2206:46:3607:40:4907:58:0211:17:4211:29:3212:35:3814:23:18.6014:23:36.40+05:11:3310:165.8
67BAWEŁKIEWICZ Bronisław 206NIEMODLINM 45+17M 5700:00:1101:35:0803:07:4703:18:5305:00:2906:19:4007:17:1407:34:3810:55:5011:11:5012:24:4814:30:30.6514:30:42.50+05:18:4010:215.8
68ŻUK Zbigniew 223BrwilandiaBRWILNOM 45+18M 5800:00:0501:49:3403:33:3903:47:2805:24:0706:47:1107:41:0807:51:1911:15:1711:28:3812:43:0514:34:43.3014:34:48.45+05:22:4510:245.8
69ŻYCIŃSKI Paweł 267Badbull Running TeamKRAKÓWM 45+19M 5900:00:2801:49:3403:35:0203:48:4605:17:3306:30:0407:21:4807:34:3911:11:3711:19:3012:29:3314:38:23.3014:38:51.35+05:26:4810:275.7
70KURKOWSKI Lukasz 301SLABOSXOWICEM 33-4433M 6000:00:3501:58:0603:39:4303:59:1905:26:3006:49:4407:43:2108:13:5811:40:3812:03:5913:10:3614:44:47.7514:45:23.60+05:33:2110:325.7
71PIETROŃ Błażej 246WARSZAWAM 329M 6100:00:1701:40:4603:12:2703:23:1504:45:2206:08:5107:04:1807:28:1911:02:4811:23:2312:41:4214:48:35.0014:48:52.85+05:36:5010:345.7
72SALIK Stanislaw 308Solne MiastoWIELICZKAM 33-4434M 6200:00:2901:45:1203:29:5903:43:5805:18:0106:43:3607:44:0208:29:0011:51:2712:03:5413:15:4614:49:10.2514:49:39.65+05:37:3710:355.7
73ZYGMUNT Paweł 230GIEDLAROWAM 45+20M 6300:00:1401:51:4203:52:2104:06:4805:41:5307:04:5508:05:4308:20:5811:40:0311:51:0513:03:5314:50:33.4014:50:47.85+05:38:4510:365.7
74WAWROWSKI Mariusz 323VinciWayKRAKOWM 45+21M 6400:00:2801:50:4703:33:5003:48:5605:14:3006:30:3907:33:5507:56:2411:22:1811:35:5612:46:4614:50:22.3014:50:51.20+05:38:4810:355.7
75SEMSCH Artur 232KS PidrinaGDYNIAM 45+22M 6500:00:1201:39:5303:25:3503:38:2205:18:1406:32:3207:34:0607:44:0311:17:4911:27:4112:40:3014:53:09.5014:53:22.45+05:41:1910:375.6
76MICKIEWICZ Adam 204Bazalt-GraczeGRACZEM 45+23M 6600:00:3401:52:0903:41:1303:52:1805:30:3606:50:5207:51:5708:09:0211:42:2611:51:0013:03:4014:54:16.3014:54:50.70+05:42:4810:385.6
77NAPIERALSKI Michał 257MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4435M 6700:00:3501:51:4203:38:4703:50:5405:23:5206:47:3307:44:0908:00:2411:33:4611:37:2512:56:0814:56:35.4014:57:10.65+05:45:0810:405.6
78NAPIERALSKA Natalia 256MIASTECZKO ŚLĄSKIEK 33-446K 1100:00:3501:51:4603:38:4703:50:4705:23:5606:47:4007:44:0508:00:1911:33:4911:37:2512:56:1814:56:36.1514:57:11.20+05:45:0810:405.6
79BORAWSKI Krzysztof 297ZEMBRZYCEM 3210M 6800:00:2101:51:0203:41:1303:56:0105:26:3106:43:1207:40:4007:53:5411:32:1811:42:0012:52:4014:57:30.8014:57:52.30+05:45:4910:415.6
80SOPEL Wiesław 283Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM 45+24M 6900:00:3101:58:0203:52:0504:06:3905:41:4907:04:4308:05:3208:20:3712:08:2212:18:3213:32:1015:15:28.6015:16:00.50+06:03:5810:535.5
81RACIBORSKI Grzegorz 237Asseco Active TeamBYDGOSZCZM 33-4436M 7000:00:1001:52:5303:45:5504:08:3205:36:4006:58:4208:01:2608:21:1711:49:3811:59:4713:19:2515:16:56.3515:17:06.60+06:05:0410:545.5
82PSZENNY Łukasz 310Energize Your LifeLUBLINM 3211M 7100:00:3101:52:5903:41:5004:03:3005:26:4406:47:4807:43:2908:14:0511:40:4312:06:4713:20:3715:16:43.0015:17:14.25+06:05:1110:545.5
83MACHYNIA Rafał 234RUNONLINE.PL TEAMKRAKÓWM 3212M 7200:00:1901:55:0204:04:0204:20:2805:54:4407:11:5608:08:2708:17:5611:59:0312:07:3313:27:3715:17:43.1015:18:02.45+06:05:5910:555.5
84KOWALSKI Daniel 200Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM 33-4437M 7300:00:2901:58:4703:49:5904:09:5905:42:5507:05:1708:07:4608:32:1211:51:3512:05:3413:19:5115:18:41.0515:19:10.80+06:07:0810:565.5
85WYSZYŃSKI Artur 292LiskiSOSNOWIECM 33-4438M 7400:00:2301:49:5403:42:0703:56:4105:29:2306:46:4107:43:2408:01:0811:50:0712:06:5713:27:4015:18:58.0015:19:21.05+06:07:1810:565.5
86FREJ Miłosz 245Los Trepos CompanierosJĘDRZEJÓWM 45+25M 7500:00:1401:52:3703:45:2803:59:1105:38:3007:05:2608:08:2808:16:4512:08:3612:15:1813:33:3415:27:31.2515:27:45.75+06:15:4311:025.4
87KOZAKOWSKI Marcin 298Medicover RunnersWARSZAWAM 33-4439M 7600:00:0801:51:0103:30:0503:49:5305:27:1306:45:1407:44:0008:16:1811:46:3512:06:0913:23:0015:30:30.9015:30:39.85+06:18:3711:045.4
88KACZMAREK Piotr 281Kaczmarek Team32-050M 33-4440M 7700:00:2402:02:0603:57:5504:17:2505:55:0307:11:5808:09:5608:23:1012:07:4612:25:3013:42:3215:30:16.6515:30:40.65+06:18:3811:045.4
89ŁUBIEŃSKI Wojciech 293POZNAŃM 33-4441M 7800:00:3502:08:3604:02:1704:12:5005:52:5307:20:4608:23:1208:29:3312:20:4412:24:5013:42:1715:39:10.9515:39:46.20+06:27:4311:105.4
90GNIADKOWSKI Paweł 203odjechani.comKRAKÓWM 33-4442M 7900:00:2501:55:1103:54:4004:10:4805:55:5307:17:1908:21:5808:28:2112:18:2512:24:3913:42:0115:47:08.6515:47:33.70+06:35:3111:165.3
91BAŁAGA Marcin 275Kto dogoni Psa?KRAKÓWM 45+26M 8000:00:2402:04:2304:06:2304:23:0506:04:4707:31:1408:34:2308:44:3512:32:3912:46:5314:03:2415:54:36.1015:55:00.60+06:42:5811:215.3
Przekroczony limit czasu: 16:00:00
92- - 263OTWOCKM 45+27M 8100:00:1401:52:3403:46:2704:09:4805:54:5907:27:4408:34:0509:07:4912:50:2413:09:0014:21:4116:05:00.3516:05:15.20+06:53:1211:295.2
93SŁAWIŃSKI Patryk 262Tuptuś OtwockPOGORZELM 33-4443M 8200:00:1501:57:4303:48:1204:08:2305:57:2707:28:5508:36:4809:07:4112:51:5713:08:5814:22:2216:18:37.8016:18:53.35+07:06:5011:395.2
94RYBAK Aneta 286STALOWA WOLAK 33-447K 1200:00:2002:01:2603:59:3204:16:5405:54:0407:19:0308:23:5408:35:4212:32:3212:43:2514:05:4016:21:01.9016:21:22.20+07:09:1911:405.1
95MACKIEWICZ Dorota 253eat run & funWARSZAWAK 45+3K 1300:00:1201:59:1204:02:3304:15:5106:05:5107:36:4108:42:0409:01:3512:59:5613:10:1114:23:0016:22:36.8016:22:48.85+07:10:4611:415.1
96KUCZEK Katarzyna 250PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 33-448K 1400:00:2201:53:2003:53:3404:09:2006:01:2107:31:0208:42:1508:49:3412:34:0312:44:3213:59:3216:23:09.7516:23:31.95+07:11:2911:425.1
97BARNHART Michaela 284MSIDAK 324K 1500:00:0002:02:1504:21:4406:11:3607:37:1308:40:3808:57:1612:49:1714:17:4416:47:59.0016:47:59.00+07:35:5611:595
CIRKO Arkadiusz 260MSportTeamLUBINM 33-44DNF01:33:55 DNF03:08:55 DNF03:21:37 DNF04:44:21 DNF05:58:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻAK Oliwia 261PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK 33-44DNF01:59:40 DNF04:03:21 DNF04:17:54 DNF06:05:29 DNF07:31:28 DNF08:37:30 DNF08:44:46 DNF13:25:08 DNF13:33:29 DNF DNF DNF DNF--
MĘCZKOWSKI Bartek 244WOŁOMINM 32DNF01:46:25 DNF03:24:53 DNF03:44:31 DNF05:23:57 DNF06:47:17 DNF08:00:36 DNF08:23:46 DNF12:10:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
MATUSZAK Piotr 269BĘDZINM 45+DNF01:49:59 DNF03:41:25 DNF03:51:18 DNF05:28:34 DNF06:50:24 DNF08:08:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OBARZANOWSKI Michał 289KRAKÓWM 33-44DNF01:53:43 DNF03:47:58 DNF04:02:55 DNF05:44:56 DNF07:05:25 DNF08:25:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZANIEWSKI Karol 294Biegam, bo chcę być trzeźwy !!!OLECKOM 33-44DNF01:55:13 DNF03:51:36 DNF04:03:21 DNF05:58:07 DNF07:25:55 DNF08:42:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STEFANOWSKI Edward 233PCC RUNNING SQUADBRZEG DOLNYM 33-44DNF02:21:14 DNF04:55:36 DNF05:09:40 DNF07:05:09 DNF08:45:59 DNF10:15:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STAJSZCZYK Kasia 227BIELSKO-BIAŁAK 33-44DNF01:58:01 DNF03:54:06 DNF04:08:07 DNF06:10:51 DNF07:52:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARWAT Robert 270Magneti MarelliMIKOŁÓWM 33-44DNF02:03:18 DNF04:08:17 DNF04:30:22 DNF07:03:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKOCZYLAS Jerzy 259Wkurw_teamKRAKÓWM 33-44DNF01:45:59 DNF03:38:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ANTONIO PIĄTEK Romano 248PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 45+DNF02:14:05 DNF03:59:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ANIOŁ Paweł 216Wkurw_TeamSOSNOWIECM 32DNF02:27:17 DNF04:59:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSINSKI Andrzej 320WARSZAWAM 45+DNF02:22:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PARYSZ Anna 236STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOK 45+DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 111 wynik(ów)