GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
84 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
134
Wystartowało:
111
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
98
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 12km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 35km | 45km | 47km | 47.1km | 67km | 67.1km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuLuban
12km
   
1WOJNAROWSKI Piotr 332WOLA KOSNOWAM 45+00:00:0101:16:53
2BARAN Artur 276DOBRAM 33-4400:00:0201:18:46
3CZARNY Jaroslaw 287#SOBASTEAMWROCLAWM 33-4400:00:0101:19:53
4STROINSKI Daniel 330RYDUŁTOWYM 33-4400:00:0401:21:51
5BARANOW Tomasz 334PLATERÓWM 33-4400:00:0301:22:51
6BARTYZEL Marek 312ZAWOJAM 33-4400:00:0301:23:22
7BEDNARZ Jakub 254DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM 33-4400:00:2501:24:03
8CIEŚNIK Krzysztof 264MH AutomatykaGRUDZIĄDZM 33-4400:00:0201:25:31
9KUBLIN Szymon 211TWARDORZECZKAM 3200:00:1101:27:03
10WYSOKIŃSKI Konrad 313Mesmerik RunnersPIASECZNOM 33-4400:00:0301:27:04
11WANTUCH Sławomir 241GROMNIKM 3200:00:0201:28:50
12SZCZEPAŃSKI Andrzej 322WILD SKUNKSZIELONA GÓRAM 45+00:00:0201:30:18
13KRAWCZAK Paulina 228Biegusiem.plDĘBLINK 33-4400:00:0301:32:33
14MERTA Przemek 282RUNorDieNOWY TARGM 33-4400:00:1001:33:36
15OLSZAK Dariusz 255KGWM 2G RUNLUBINM 3200:00:0301:33:49
16OWENS Ben 300BERLINM 33-4400:00:0601:33:55
17KOWALCZYK Marek 268KB TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM 45+00:00:0901:33:55
CIRKO Arkadiusz 260MSportTeamLUBINM 33-44DNF01:33:55 DNF
19ZAKROCZYMSKI Michal 304WARSZAWAM 45+00:00:0501:34:33
20MASIUKIEWICZ Jacek 219Spika Ultra TrialSKWIERZYNAM 33-4400:00:0201:35:07
21BAWEŁKIEWICZ Bronisław 206NIEMODLINM 45+00:00:1101:35:08
22KOCHANOWSKI Michał 318KRAKÓWM 3200:00:1901:35:49
23MARCINEK Jan 290lub wybierz z listyKRAKÓWM 3200:00:1301:36:02
24KACZMAREK Szymon 317podrozejozina.plPOZNAŃM 33-4400:00:0601:36:06
25SOSNOWSKI Michał 278PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWM 45+00:00:0701:37:01
26GAWLEWICZ Tomasz 326Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM 45+00:00:1101:38:20
27GAWLEWICZ Krystyna 325Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK 33-4400:00:1001:38:25
28FREJEK Mariusz 299RACIECHOWICEM 33-4400:00:2501:39:25
29LASKOWSKI Radosław 225KS Pidrina GdyniaGDYNIAM 45+00:00:1201:39:50
30KIERNICKI Łukasz 212Fun&RunCZUDECM 33-4400:00:0601:39:51
31SEMSCH Artur 232KS PidrinaGDYNIAM 45+00:00:1201:39:53
32MARKIEWICZ Agnieszka 303ProRunning PromotionŁOSICEK 3200:00:0801:40:34
33PIETROŃ Błażej 246WARSZAWAM 3200:00:1701:40:46
34WILKOWSKA Iwona 207Cardio-Sport MTB TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEK 33-4400:00:0801:41:38
35PODRAZA Mariusz 240CASTLEISLANDM 33-4400:00:1901:41:38
36CHLOSTA Lukasz 251HVITSTENM 33-4400:00:0601:41:47
37KOZŁOWSKI Łukasz 247KopytkawbieguTYCHYM 33-4400:00:2201:41:47
38TOMCZAK Agnieszka 201BYDGOSZCZK 33-4400:00:0801:41:56
39KOCJAN Kamil 249OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 33-4400:00:2101:42:38
40POMAGRUK Piotr 309PODZAMCZEM 33-4400:00:1901:43:10
41KRASZEWSKI Mateusz 305KRAKÓWM 33-4400:00:3401:43:23
42BOBKIEWICZ Lukasz 291SZPROTAWAM 33-4400:00:0901:43:24
43DŁUGAJ Andrzej 224MIKOŁÓWM 45+00:00:2601:43:26
44OSIKA Marek 295Poland Business RunKRAKÓWM 33-4400:00:3201:43:41
45MOSTEK Mariusz 316Vege RunnersBŁONIEM 3200:00:2801:44:07
46KOSINSKA Bozena 321WARSZAWAK 45+00:00:0701:44:19
47KUŻAJ Sławomir 266ExploradorDABROWKAM 33-4400:00:0701:44:25
48WILK Daniel 238Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż WlkpŻELICHOWOM 45+00:00:2101:44:35
49SALIK Stanislaw 308Solne MiastoWIELICZKAM 33-4400:00:2901:45:12
50MARCINEK Małgorzata 314KRAKÓWK 3200:00:1301:45:20
51RADZIK Robert 331BIAŁA NIŻNAM 3200:00:2401:45:24
52LEŚNIAK Marcin 271Salt RunnersBOCHNIAM 33-4400:00:0501:45:40
53PŁOSKONKA Jakub 315KRAKÓWM 3200:00:3801:45:40
SKOCZYLAS Jerzy 259Wkurw_teamKRAKÓWM 33-44DNF01:45:59 DNF
55SYNOWIEC Adam 302KLUB BIEGACZA SUKCESŻMIGRÓDM 45+00:00:2701:46:13
56ODOMIRSKA Katarzyna 319KRAKÓWK 33-4400:00:1101:46:17
57SZAREK Rafał 208KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 33-4400:00:3401:46:19
MĘCZKOWSKI Bartek 244WOŁOMINM 32DNF01:46:25 DNF
59PASIERBIŃSKI Piotr 252WTPPRUSZKÓWM 45+00:00:1301:47:07
60KRAUZE Tomasz 235GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM 45+00:00:3301:47:08
61MORAJKA Anna 333Salt RunnersKRAKÓWK 3200:00:1701:47:17
62PERCZYŃSKI Piotr 327NorafsportCZARNY DUNAJECM 33-4400:00:2301:47:44
63BIEL Tomasz 288KATOWICEM 33-4400:00:0701:48:22
64PROKULEWICZ Tomasz 272WIELICZKAM 33-4400:00:3101:48:22
65PĘCZEK Dariusz 213Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM 45+00:00:3601:48:48
66OCHOTA Rafał 296Stargard. Ja się nie ścigam.STARGARDM 33-4400:00:3001:48:57
67KRAKOWIAK Łukasz 306STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM.STARGARDM 33-4400:00:3001:49:00
68WĘGIEL Bogdan 328BOLECHOWICEM 45+00:00:2501:49:28
69ŻUK Zbigniew 223BrwilandiaBRWILNOM 45+00:00:0501:49:34
70ŻYCIŃSKI Paweł 267Badbull Running TeamKRAKÓWM 45+00:00:2801:49:34
71PUSTELNIK Grzesiek 231BIELSKO-BIAŁAM 33-4400:00:3801:49:42
72WYSZYŃSKI Artur 292LiskiSOSNOWIECM 33-4400:00:2301:49:54
MATUSZAK Piotr 269BĘDZINM 45+DNF01:49:59 DNF
74BRELA Kuba 324MUKS Podkarpacie JedliczeJEDLICZEM 33-4400:00:3301:50:08
75WAWROWSKI Mariusz 323VinciWayKRAKOWM 45+00:00:2801:50:47
76KOZAKOWSKI Marcin 298Medicover RunnersWARSZAWAM 33-4400:00:0801:51:01
77BORAWSKI Krzysztof 297ZEMBRZYCEM 3200:00:2101:51:02
78KIRILENKO Aneta 215MARKIK 45+00:00:1701:51:04
79ZYGMUNT Paweł 230GIEDLAROWAM 45+00:00:1401:51:42
80NAPIERALSKI Michał 257MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4400:00:3501:51:42
81NAPIERALSKA Natalia 256MIASTECZKO ŚLĄSKIEK 33-4400:00:3501:51:46
82KIRILENKO Marcin 214MARKIM 45+00:00:1801:51:56
83MICKIEWICZ Adam 204Bazalt-GraczeGRACZEM 45+00:00:3401:52:09
Przekroczony limit czasu: 16:00:00
84- - 263OTWOCKM 45+00:00:1401:52:34
85FREJ Miłosz 245Los Trepos CompanierosJĘDRZEJÓWM 45+00:00:1401:52:37
86RACIBORSKI Grzegorz 237Asseco Active TeamBYDGOSZCZM 33-4400:00:1001:52:53
87PSZENNY Łukasz 310Energize Your LifeLUBLINM 3200:00:3101:52:59
88KUCZEK Katarzyna 250PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 33-4400:00:2201:53:20
89MIELNICZEK Grzegorz 243B.RunnerKRAKÓWM 45+00:00:2801:53:23
OBARZANOWSKI Michał 289KRAKÓWM 33-44DNF01:53:43 DNF
91MACHYNIA Rafał 234RUNONLINE.PL TEAMKRAKÓWM 3200:00:1901:55:02
92GNIADKOWSKI Paweł 203odjechani.comKRAKÓWM 33-4400:00:2501:55:11
ZANIEWSKI Karol 294Biegam, bo chcę być trzeźwy !!!OLECKOM 33-44DNF01:55:13 DNF
94SŁAWIŃSKI Patryk 262Tuptuś OtwockPOGORZELM 33-4400:00:1501:57:43
STAJSZCZYK Kasia 227BIELSKO-BIAŁAK 33-44DNF01:58:01 DNF
96SOPEL Wiesław 283Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM 45+00:00:3101:58:02
97KURKOWSKI Lukasz 301SLABOSXOWICEM 33-4400:00:3501:58:06
98KOWALSKI Daniel 200Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM 33-4400:00:2901:58:47
99MACKIEWICZ Dorota 253eat run & funWARSZAWAK 45+00:00:1201:59:12
ŻAK Oliwia 261PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK 33-44DNF01:59:40 DNF
101RYBAK Aneta 286STALOWA WOLAK 33-4400:00:2002:01:26
102KACZMAREK Piotr 281Kaczmarek Team32-050M 33-4400:00:2402:02:06
103BARNHART Michaela 284MSIDAK 3200:00:0002:02:15
KARWAT Robert 270Magneti MarelliMIKOŁÓWM 33-44DNF02:03:18 DNF
105BAŁAGA Marcin 275Kto dogoni Psa?KRAKÓWM 45+00:00:2402:04:23
106ŁUBIEŃSKI Wojciech 293POZNAŃM 33-4400:00:3502:08:36
ANTONIO PIĄTEK Romano 248PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 45+DNF02:14:05 DNF
STEFANOWSKI Edward 233PCC RUNNING SQUADBRZEG DOLNYM 33-44DNF02:21:14 DNF
KOSINSKI Andrzej 320WARSZAWAM 45+DNF02:22:49 DNF
ANIOŁ Paweł 216Wkurw_TeamSOSNOWIECM 32DNF02:27:17 DNF
PARYSZ Anna 236STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOK 45+DNF DNF
Znaleziono 111 wynik(ów)