GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
84 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
134
Wystartowało:
111
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
98
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 25km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 35km | 45km | 47km | 47.1km | 67km | 67.1km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
    
1WOJNAROWSKI Piotr 332WOLA KOSNOWAM 45+00:00:0101:16:5302:27:15
2BARAN Artur 276DOBRAM 33-4400:00:0201:18:4602:27:18
3STROINSKI Daniel 330RYDUŁTOWYM 33-4400:00:0401:21:5102:33:10
4CZARNY Jaroslaw 287#SOBASTEAMWROCLAWM 33-4400:00:0101:19:5302:33:27
5BARANOW Tomasz 334PLATERÓWM 33-4400:00:0301:22:5102:39:52
6BARTYZEL Marek 312ZAWOJAM 33-4400:00:0301:23:2202:41:50
7BEDNARZ Jakub 254DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM 33-4400:00:2501:24:0302:43:28
8CIEŚNIK Krzysztof 264MH AutomatykaGRUDZIĄDZM 33-4400:00:0201:25:3102:44:17
9WYSOKIŃSKI Konrad 313Mesmerik RunnersPIASECZNOM 33-4400:00:0301:27:0402:45:59
10KUBLIN Szymon 211TWARDORZECZKAM 3200:00:1101:27:0302:48:59
11WANTUCH Sławomir 241GROMNIKM 3200:00:0201:28:5002:50:21
12SZCZEPAŃSKI Andrzej 322WILD SKUNKSZIELONA GÓRAM 45+00:00:0201:30:1802:54:04
13KRAWCZAK Paulina 228Biegusiem.plDĘBLINK 33-4400:00:0301:32:3302:56:16
14OWENS Ben 300BERLINM 33-4400:00:0601:33:5502:56:50
15KOWALCZYK Marek 268KB TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM 45+00:00:0901:33:5503:00:25
16OLSZAK Dariusz 255KGWM 2G RUNLUBINM 3200:00:0301:33:4903:02:38
17KACZMAREK Szymon 317podrozejozina.plPOZNAŃM 33-4400:00:0601:36:0603:02:54
18MASIUKIEWICZ Jacek 219Spika Ultra TrialSKWIERZYNAM 33-4400:00:0201:35:0703:03:31
19MERTA Przemek 282RUNorDieNOWY TARGM 33-4400:00:1001:33:3603:03:51
20ZAKROCZYMSKI Michal 304WARSZAWAM 45+00:00:0501:34:3303:05:39
21KOCHANOWSKI Michał 318KRAKÓWM 3200:00:1901:35:4903:06:23
22BAWEŁKIEWICZ Bronisław 206NIEMODLINM 45+00:00:1101:35:0803:07:47
23MARCINEK Jan 290lub wybierz z listyKRAKÓWM 3200:00:1301:36:0203:08:09
24FREJEK Mariusz 299RACIECHOWICEM 33-4400:00:2501:39:2503:08:14
25GAWLEWICZ Tomasz 326Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM 45+00:00:1101:38:2003:08:34
26GAWLEWICZ Krystyna 325Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK 33-4400:00:1001:38:2503:08:41
CIRKO Arkadiusz 260MSportTeamLUBINM 33-44DNF01:33:55 DNF03:08:55 DNF
28SOSNOWSKI Michał 278PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWM 45+00:00:0701:37:0103:09:34
29KIERNICKI Łukasz 212Fun&RunCZUDECM 33-4400:00:0601:39:5103:11:22
30PIETROŃ Błażej 246WARSZAWAM 3200:00:1701:40:4603:12:27
31PODRAZA Mariusz 240CASTLEISLANDM 33-4400:00:1901:41:3803:12:29
32KOCJAN Kamil 249OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 33-4400:00:2101:42:3803:12:39
33MOSTEK Mariusz 316Vege RunnersBŁONIEM 3200:00:2801:44:0703:13:50
34BOBKIEWICZ Lukasz 291SZPROTAWAM 33-4400:00:0901:43:2403:14:28
35DŁUGAJ Andrzej 224MIKOŁÓWM 45+00:00:2601:43:2603:15:35
36KOZŁOWSKI Łukasz 247KopytkawbieguTYCHYM 33-4400:00:2201:41:4703:16:31
37OSIKA Marek 295Poland Business RunKRAKÓWM 33-4400:00:3201:43:4103:16:32
38MARKIEWICZ Agnieszka 303ProRunning PromotionŁOSICEK 3200:00:0801:40:3403:17:16
39POMAGRUK Piotr 309PODZAMCZEM 33-4400:00:1901:43:1003:18:38
40LASKOWSKI Radosław 225KS Pidrina GdyniaGDYNIAM 45+00:00:1201:39:5003:19:26
41CHLOSTA Lukasz 251HVITSTENM 33-4400:00:0601:41:4703:19:29
42SZAREK Rafał 208KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 33-4400:00:3401:46:1903:20:01
43WILK Daniel 238Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż WlkpŻELICHOWOM 45+00:00:2101:44:3503:21:04
44KRASZEWSKI Mateusz 305KRAKÓWM 33-4400:00:3401:43:2303:21:59
45PŁOSKONKA Jakub 315KRAKÓWM 3200:00:3801:45:4003:22:10
46PROKULEWICZ Tomasz 272WIELICZKAM 33-4400:00:3101:48:2203:22:20
47SYNOWIEC Adam 302KLUB BIEGACZA SUKCESŻMIGRÓDM 45+00:00:2701:46:1303:23:34
48TOMCZAK Agnieszka 201BYDGOSZCZK 33-4400:00:0801:41:5603:23:44
MĘCZKOWSKI Bartek 244WOŁOMINM 32DNF01:46:25 DNF03:24:53 DNF
50WILKOWSKA Iwona 207Cardio-Sport MTB TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEK 33-4400:00:0801:41:3803:25:08
51SEMSCH Artur 232KS PidrinaGDYNIAM 45+00:00:1201:39:5303:25:35
52PĘCZEK Dariusz 213Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM 45+00:00:3601:48:4803:25:39
53KUŻAJ Sławomir 266ExploradorDABROWKAM 33-4400:00:0701:44:2503:25:50
54KOSINSKA Bozena 321WARSZAWAK 45+00:00:0701:44:1903:26:35
55KRAUZE Tomasz 235GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM 45+00:00:3301:47:0803:27:00
56PUSTELNIK Grzesiek 231BIELSKO-BIAŁAM 33-4400:00:3801:49:4203:27:33
57ODOMIRSKA Katarzyna 319KRAKÓWK 33-4400:00:1101:46:1703:27:44
58LEŚNIAK Marcin 271Salt RunnersBOCHNIAM 33-4400:00:0501:45:4003:27:47
59OCHOTA Rafał 296Stargard. Ja się nie ścigam.STARGARDM 33-4400:00:3001:48:5703:29:14
60KRAKOWIAK Łukasz 306STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM.STARGARDM 33-4400:00:3001:49:0003:29:14
61BIEL Tomasz 288KATOWICEM 33-4400:00:0701:48:2203:29:52
62SALIK Stanislaw 308Solne MiastoWIELICZKAM 33-4400:00:2901:45:1203:29:59
63KOZAKOWSKI Marcin 298Medicover RunnersWARSZAWAM 33-4400:00:0801:51:0103:30:05
64PASIERBIŃSKI Piotr 252WTPPRUSZKÓWM 45+00:00:1301:47:0703:30:34
65MARCINEK Małgorzata 314KRAKÓWK 3200:00:1301:45:2003:31:19
66PERCZYŃSKI Piotr 327NorafsportCZARNY DUNAJECM 33-4400:00:2301:47:4403:31:44
67BRELA Kuba 324MUKS Podkarpacie JedliczeJEDLICZEM 33-4400:00:3301:50:0803:31:48
68WĘGIEL Bogdan 328BOLECHOWICEM 45+00:00:2501:49:2803:33:18
69ŻUK Zbigniew 223BrwilandiaBRWILNOM 45+00:00:0501:49:3403:33:39
70WAWROWSKI Mariusz 323VinciWayKRAKOWM 45+00:00:2801:50:4703:33:50
71RADZIK Robert 331BIAŁA NIŻNAM 3200:00:2401:45:2403:33:51
72MIELNICZEK Grzegorz 243B.RunnerKRAKÓWM 45+00:00:2801:53:2303:34:43
73ŻYCIŃSKI Paweł 267Badbull Running TeamKRAKÓWM 45+00:00:2801:49:3403:35:02
74KIRILENKO Aneta 215MARKIK 45+00:00:1701:51:0403:35:43
75KIRILENKO Marcin 214MARKIM 45+00:00:1801:51:5603:35:43
76MORAJKA Anna 333Salt RunnersKRAKÓWK 3200:00:1701:47:1703:37:41
SKOCZYLAS Jerzy 259Wkurw_teamKRAKÓWM 33-44DNF01:45:59 DNF03:38:00 DNF
78NAPIERALSKI Michał 257MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4400:00:3501:51:4203:38:47
79NAPIERALSKA Natalia 256MIASTECZKO ŚLĄSKIEK 33-4400:00:3501:51:4603:38:47
80KURKOWSKI Lukasz 301SLABOSXOWICEM 33-4400:00:3501:58:0603:39:43
81BORAWSKI Krzysztof 297ZEMBRZYCEM 3200:00:2101:51:0203:41:13
82MICKIEWICZ Adam 204Bazalt-GraczeGRACZEM 45+00:00:3401:52:0903:41:13
MATUSZAK Piotr 269BĘDZINM 45+DNF01:49:59 DNF03:41:25 DNF
84PSZENNY Łukasz 310Energize Your LifeLUBLINM 3200:00:3101:52:5903:41:50
85WYSZYŃSKI Artur 292LiskiSOSNOWIECM 33-4400:00:2301:49:5403:42:07
86FREJ Miłosz 245Los Trepos CompanierosJĘDRZEJÓWM 45+00:00:1401:52:3703:45:28
87RACIBORSKI Grzegorz 237Asseco Active TeamBYDGOSZCZM 33-4400:00:1001:52:5303:45:55
Przekroczony limit czasu: 16:00:00
88- - 263OTWOCKM 45+00:00:1401:52:3403:46:27
OBARZANOWSKI Michał 289KRAKÓWM 33-44DNF01:53:43 DNF03:47:58 DNF
90SŁAWIŃSKI Patryk 262Tuptuś OtwockPOGORZELM 33-4400:00:1501:57:4303:48:12
91KOWALSKI Daniel 200Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM 33-4400:00:2901:58:4703:49:59
ZANIEWSKI Karol 294Biegam, bo chcę być trzeźwy !!!OLECKOM 33-44DNF01:55:13 DNF03:51:36 DNF
93SOPEL Wiesław 283Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM 45+00:00:3101:58:0203:52:05
94ZYGMUNT Paweł 230GIEDLAROWAM 45+00:00:1401:51:4203:52:21
95KUCZEK Katarzyna 250PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 33-4400:00:2201:53:2003:53:34
STAJSZCZYK Kasia 227BIELSKO-BIAŁAK 33-44DNF01:58:01 DNF03:54:06 DNF
97GNIADKOWSKI Paweł 203odjechani.comKRAKÓWM 33-4400:00:2501:55:1103:54:40
98KACZMAREK Piotr 281Kaczmarek Team32-050M 33-4400:00:2402:02:0603:57:55
99RYBAK Aneta 286STALOWA WOLAK 33-4400:00:2002:01:2603:59:32
ANTONIO PIĄTEK Romano 248PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 45+DNF02:14:05 DNF03:59:32 DNF
101ŁUBIEŃSKI Wojciech 293POZNAŃM 33-4400:00:3502:08:3604:02:17
102MACKIEWICZ Dorota 253eat run & funWARSZAWAK 45+00:00:1201:59:1204:02:33
ŻAK Oliwia 261PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK 33-44DNF01:59:40 DNF04:03:21 DNF
104MACHYNIA Rafał 234RUNONLINE.PL TEAMKRAKÓWM 3200:00:1901:55:0204:04:02
105BAŁAGA Marcin 275Kto dogoni Psa?KRAKÓWM 45+00:00:2402:04:2304:06:23
KARWAT Robert 270Magneti MarelliMIKOŁÓWM 33-44DNF02:03:18 DNF04:08:17 DNF
STEFANOWSKI Edward 233PCC RUNNING SQUADBRZEG DOLNYM 33-44DNF02:21:14 DNF04:55:36 DNF
ANIOŁ Paweł 216Wkurw_TeamSOSNOWIECM 32DNF02:27:17 DNF04:59:19 DNF
109BARNHART Michaela 284MSIDAK 3200:00:0002:02:15
PARYSZ Anna 236STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOK 45+DNF DNF DNF
KOSINSKI Andrzej 320WARSZAWAM 45+DNF02:22:49 DNF DNF
Znaleziono 111 wynik(ów)