GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
84 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
134
Wystartowało:
111
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
98
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 47.1km:
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 35km | 45km | 47km | 47.1km | 67km | 67.1km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Rozwidlenie
26km
Jaszcze
35km
Rozwidlenie 2
45km
Rzeki 1
47km
Rzeki 2
47.1km
         
1BARAN Artur 276DOBRAM 33-4400:00:0201:18:4602:27:1802:33:1003:27:5704:17:2704:51:3704:53:43
2STROINSKI Daniel 330RYDUŁTOWYM 33-4400:00:0401:21:5102:33:1002:39:5703:38:5504:31:2205:08:0505:10:08
3WOJNAROWSKI Piotr 332WOLA KOSNOWAM 45+00:00:0101:16:5302:27:1502:33:2703:39:5804:31:2105:11:4005:14:13
4CZARNY Jaroslaw 287#SOBASTEAMWROCLAWM 33-4400:00:0101:19:5302:33:2702:38:4503:47:0904:43:5705:23:1705:25:06
5BARANOW Tomasz 334PLATERÓWM 33-4400:00:0301:22:5102:39:5202:46:3503:58:0604:58:2405:37:1005:39:55
6BARTYZEL Marek 312ZAWOJAM 33-4400:00:0301:23:2202:41:5002:50:0003:58:0004:58:0805:40:1005:42:28
7BEDNARZ Jakub 254DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM 33-4400:00:2501:24:0302:43:2802:50:2504:04:4005:08:1905:52:3505:56:56
8KRAWCZAK Paulina 228Biegusiem.plDĘBLINK 33-4400:00:0301:32:3302:56:1603:04:1204:13:5605:10:1005:50:5405:57:06
9WYSOKIŃSKI Konrad 313Mesmerik RunnersPIASECZNOM 33-4400:00:0301:27:0402:45:5902:53:2204:04:2405:09:5005:51:0005:57:09
10WANTUCH Sławomir 241GROMNIKM 3200:00:0201:28:5002:50:2102:59:4504:10:2505:08:0106:07:1606:14:31
11CIEŚNIK Krzysztof 264MH AutomatykaGRUDZIĄDZM 33-4400:00:0201:25:3102:44:1702:50:2403:59:2205:07:5406:07:0906:16:12
12SZCZEPAŃSKI Andrzej 322WILD SKUNKSZIELONA GÓRAM 45+00:00:0201:30:1802:54:0403:03:5404:15:5005:26:5406:08:1706:17:59
13MERTA Przemek 282RUNorDieNOWY TARGM 33-4400:00:1001:33:3603:03:5103:15:3904:32:2905:38:1806:22:3706:29:38
14OWENS Ben 300BERLINM 33-4400:00:0601:33:5502:56:5003:04:0504:29:3205:33:4006:25:2806:30:13
15KUBLIN Szymon 211TWARDORZECZKAM 3200:00:1101:27:0302:48:5902:57:1804:19:4605:31:5806:19:5606:30:15
16KOCHANOWSKI Michał 318KRAKÓWM 3200:00:1901:35:4903:06:2303:14:4804:32:4805:38:0306:27:1006:34:26
17OLSZAK Dariusz 255KGWM 2G RUNLUBINM 3200:00:0301:33:4903:02:3803:16:3104:31:2305:38:4306:22:5606:35:36
18PODRAZA Mariusz 240CASTLEISLANDM 33-4400:00:1901:41:3803:12:2903:21:0604:34:5705:41:1706:27:1606:36:11
19MASIUKIEWICZ Jacek 219Spika Ultra TrialSKWIERZYNAM 33-4400:00:0201:35:0703:03:3103:14:5204:33:5605:39:5706:28:5606:36:12
20FREJEK Mariusz 299RACIECHOWICEM 33-4400:00:2501:39:2503:08:1403:18:4704:35:0705:41:1506:27:2906:39:13
21GAWLEWICZ Krystyna 325Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK 33-4400:00:1001:38:2503:08:4103:16:5404:33:4305:43:1206:27:3106:39:41
22BOBKIEWICZ Lukasz 291SZPROTAWAM 33-4400:00:0901:43:2403:14:2803:22:5504:41:3005:46:3706:34:4606:41:01
23KACZMAREK Szymon 317podrozejozina.plPOZNAŃM 33-4400:00:0601:36:0603:02:5403:12:5704:29:1505:41:2306:31:1106:42:39
24KIERNICKI Łukasz 212Fun&RunCZUDECM 33-4400:00:0601:39:5103:11:2203:20:1904:39:2005:46:2806:36:1106:44:18
25POMAGRUK Piotr 309PODZAMCZEM 33-4400:00:1901:43:1003:18:3803:30:0104:47:3005:56:1206:43:0306:49:29
26KOCJAN Kamil 249OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 33-4400:00:2101:42:3803:12:3903:24:2504:42:1805:49:5606:42:3806:49:54
27MARCINEK Jan 290lub wybierz z listyKRAKÓWM 3200:00:1301:36:0203:08:0903:17:2504:39:3105:48:0506:42:4006:51:10
28MARKIEWICZ Agnieszka 303ProRunning PromotionŁOSICEK 3200:00:0801:40:3403:17:1603:26:3104:49:0805:59:1206:49:5806:52:49
29WILK Daniel 238Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż WlkpŻELICHOWOM 45+00:00:2101:44:3503:21:0403:28:4904:46:5505:55:3206:44:0906:53:55
30CHLOSTA Lukasz 251HVITSTENM 33-4400:00:0601:41:4703:19:2903:29:3904:48:4505:53:5706:47:5406:55:31
31DŁUGAJ Andrzej 224MIKOŁÓWM 45+00:00:2601:43:2603:15:3503:28:3704:46:2005:55:2306:47:1306:59:01
32MOSTEK Mariusz 316Vege RunnersBŁONIEM 3200:00:2801:44:0703:13:5003:28:2204:43:3605:53:3106:41:4106:59:13
33ZAKROCZYMSKI Michal 304WARSZAWAM 45+00:00:0501:34:3303:05:3903:16:4604:43:4005:56:2106:47:4607:08:04
34KUŻAJ Sławomir 266ExploradorDABROWKAM 33-4400:00:0701:44:2503:25:5003:41:2404:59:0506:07:0806:54:1707:08:05
35KRASZEWSKI Mateusz 305KRAKÓWM 33-4400:00:3401:43:2303:21:5903:30:4104:59:5706:11:1707:04:2007:09:23
36SOSNOWSKI Michał 278PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWM 45+00:00:0701:37:0103:09:3403:23:1404:49:4806:05:3806:55:4207:09:44
37TOMCZAK Agnieszka 201BYDGOSZCZK 33-4400:00:0801:41:5603:23:4403:33:2404:59:2606:11:2907:06:1407:11:21
38PROKULEWICZ Tomasz 272WIELICZKAM 33-4400:00:3101:48:2203:22:2003:35:1704:56:5806:10:0507:02:2307:11:58
39SZAREK Rafał 208KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 33-4400:00:3401:46:1903:20:0103:29:4804:55:0006:08:3806:57:4807:13:20
40GAWLEWICZ Tomasz 326Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM 45+00:00:1101:38:2003:08:3403:16:5004:33:5305:43:3206:40:0407:15:20
41PUSTELNIK Grzesiek 231BIELSKO-BIAŁAM 33-4400:00:3801:49:4203:27:3303:37:0205:10:1006:18:0007:15:0907:20:09
42LASKOWSKI Radosław 225KS Pidrina GdyniaGDYNIAM 45+00:00:1201:39:5003:19:2603:30:4504:57:5606:13:0407:06:3607:20:48
43OSIKA Marek 295Poland Business RunKRAKÓWM 33-4400:00:3201:43:4103:16:3203:29:4604:54:4106:11:1407:01:3907:21:52
44PĘCZEK Dariusz 213Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM 45+00:00:3601:48:4803:25:3903:36:0105:01:2906:13:3107:06:0107:24:41
45KOZŁOWSKI Łukasz 247KopytkawbieguTYCHYM 33-4400:00:2201:41:4703:16:3103:32:3404:55:0006:13:3807:06:1107:25:44
46KRAUZE Tomasz 235GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM 45+00:00:3301:47:0803:27:0003:40:1405:11:2406:24:0307:16:1507:26:16
47SYNOWIEC Adam 302KLUB BIEGACZA SUKCESŻMIGRÓDM 45+00:00:2701:46:1303:23:3403:37:2305:00:1906:14:0007:06:0007:26:29
48KOSINSKA Bozena 321WARSZAWAK 45+00:00:0701:44:1903:26:3503:37:5205:10:3006:22:2207:12:3807:26:52
49LEŚNIAK Marcin 271Salt RunnersBOCHNIAM 33-4400:00:0501:45:4003:27:4703:38:2605:12:0806:22:3607:16:3807:27:31
50RADZIK Robert 331BIAŁA NIŻNAM 3200:00:2401:45:2403:33:5103:46:5705:14:1806:30:3407:22:3807:27:50
51MIELNICZEK Grzegorz 243B.RunnerKRAKÓWM 45+00:00:2801:53:2303:34:4303:45:3105:10:2606:21:5707:15:4107:27:51
52PIETROŃ Błażej 246WARSZAWAM 3200:00:1701:40:4603:12:2703:23:1504:45:2206:08:5107:04:1807:28:19
53PŁOSKONKA Jakub 315KRAKÓWM 3200:00:3801:45:4003:22:1003:35:5206:22:1107:11:3607:29:16
54PASIERBIŃSKI Piotr 252WTPPRUSZKÓWM 45+00:00:1301:47:0703:30:3403:45:0405:12:0406:24:4607:18:0107:30:42
55ODOMIRSKA Katarzyna 319KRAKÓWK 33-4400:00:1101:46:1703:27:4403:43:4605:11:3406:26:3107:18:0007:31:39
56BRELA Kuba 324MUKS Podkarpacie JedliczeJEDLICZEM 33-4400:00:3301:50:0803:31:4803:45:5106:25:1707:17:4807:33:05
57BAWEŁKIEWICZ Bronisław 206NIEMODLINM 45+00:00:1101:35:0803:07:4703:18:5305:00:2906:19:4007:17:1407:34:38
58ŻYCIŃSKI Paweł 267Badbull Running TeamKRAKÓWM 45+00:00:2801:49:3403:35:0203:48:4605:17:3306:30:0407:21:4807:34:39
59KRAKOWIAK Łukasz 306STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM.STARGARDM 33-4400:00:3001:49:0003:29:1403:43:2505:10:4506:25:3207:17:3307:35:17
60OCHOTA Rafał 296Stargard. Ja się nie ścigam.STARGARDM 33-4400:00:3001:48:5703:29:1403:43:1905:10:0106:25:2907:17:2807:35:21
61WILKOWSKA Iwona 207Cardio-Sport MTB TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEK 33-4400:00:0801:41:3803:25:0803:36:1905:12:2606:27:1707:22:2807:37:18
62MARCINEK Małgorzata 314KRAKÓWK 3200:00:1301:45:2003:31:1903:42:2905:11:1206:28:0307:24:5207:38:14
63PERCZYŃSKI Piotr 327NorafsportCZARNY DUNAJECM 33-4400:00:2301:47:4403:31:4403:43:0305:10:4706:28:0807:24:3707:38:39
64BIEL Tomasz 288KATOWICEM 33-4400:00:0701:48:2203:29:5203:50:3605:13:0206:26:0407:19:2507:41:28
65SEMSCH Artur 232KS PidrinaGDYNIAM 45+00:00:1201:39:5303:25:3503:38:2205:18:1406:32:3207:34:0607:44:03
66MORAJKA Anna 333Salt RunnersKRAKÓWK 3200:00:1701:47:1703:37:4103:46:5605:16:5206:37:2307:38:4007:46:50
67ŻUK Zbigniew 223BrwilandiaBRWILNOM 45+00:00:0501:49:3403:33:3903:47:2805:24:0706:47:1107:41:0807:51:19
68WĘGIEL Bogdan 328BOLECHOWICEM 45+00:00:2501:49:2803:33:1803:53:4305:22:3106:39:0007:32:3307:52:12
69BORAWSKI Krzysztof 297ZEMBRZYCEM 3200:00:2101:51:0203:41:1303:56:0105:26:3106:43:1207:40:4007:53:54
70WAWROWSKI Mariusz 323VinciWayKRAKOWM 45+00:00:2801:50:4703:33:5003:48:5605:14:3006:30:3907:33:5507:56:24
71KIRILENKO Aneta 215MARKIK 45+00:00:1701:51:0403:35:4303:51:2605:25:2206:46:3607:40:4907:58:02
72KIRILENKO Marcin 214MARKIM 45+00:00:1801:51:5603:35:4303:51:2805:25:3806:46:3907:40:5007:58:10
73NAPIERALSKA Natalia 256MIASTECZKO ŚLĄSKIEK 33-4400:00:3501:51:4603:38:4703:50:4705:23:5606:47:4007:44:0508:00:19
74NAPIERALSKI Michał 257MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4400:00:3501:51:4203:38:4703:50:5405:23:5206:47:3307:44:0908:00:24
75WYSZYŃSKI Artur 292LiskiSOSNOWIECM 33-4400:00:2301:49:5403:42:0703:56:4105:29:2306:46:4107:43:2408:01:08
76MICKIEWICZ Adam 204Bazalt-GraczeGRACZEM 45+00:00:3401:52:0903:41:1303:52:1805:30:3606:50:5207:51:5708:09:02
77KURKOWSKI Lukasz 301SLABOSXOWICEM 33-4400:00:3501:58:0603:39:4303:59:1905:26:3006:49:4407:43:2108:13:58
78PSZENNY Łukasz 310Energize Your LifeLUBLINM 3200:00:3101:52:5903:41:5004:03:3005:26:4406:47:4807:43:2908:14:05
79KOZAKOWSKI Marcin 298Medicover RunnersWARSZAWAM 33-4400:00:0801:51:0103:30:0503:49:5305:27:1306:45:1407:44:0008:16:18
80FREJ Miłosz 245Los Trepos CompanierosJĘDRZEJÓWM 45+00:00:1401:52:3703:45:2803:59:1105:38:3007:05:2608:08:2808:16:45
81MACHYNIA Rafał 234RUNONLINE.PL TEAMKRAKÓWM 3200:00:1901:55:0204:04:0204:20:2805:54:4407:11:5608:08:2708:17:56
82SOPEL Wiesław 283Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM 45+00:00:3101:58:0203:52:0504:06:3905:41:4907:04:4308:05:3208:20:37
83ZYGMUNT Paweł 230GIEDLAROWAM 45+00:00:1401:51:4203:52:2104:06:4805:41:5307:04:5508:05:4308:20:58
84RACIBORSKI Grzegorz 237Asseco Active TeamBYDGOSZCZM 33-4400:00:1001:52:5303:45:5504:08:3205:36:4006:58:4208:01:2608:21:17
85KACZMAREK Piotr 281Kaczmarek Team32-050M 33-4400:00:2402:02:0603:57:5504:17:2505:55:0307:11:5808:09:5608:23:10
MĘCZKOWSKI Bartek 244WOŁOMINM 32DNF01:46:25 DNF03:24:53 DNF03:44:31 DNF05:23:57 DNF06:47:17 DNF08:00:36 DNF08:23:46 DNF
87GNIADKOWSKI Paweł 203odjechani.comKRAKÓWM 33-4400:00:2501:55:1103:54:4004:10:4805:55:5307:17:1908:21:5808:28:21
88SALIK Stanislaw 308Solne MiastoWIELICZKAM 33-4400:00:2901:45:1203:29:5903:43:5805:18:0106:43:3607:44:0208:29:00
89ŁUBIEŃSKI Wojciech 293POZNAŃM 33-4400:00:3502:08:3604:02:1704:12:5005:52:5307:20:4608:23:1208:29:33
90KOWALSKI Daniel 200Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM 33-4400:00:2901:58:4703:49:5904:09:5905:42:5507:05:1708:07:4608:32:12
Przekroczony limit czasu: 16:00:00
91RYBAK Aneta 286STALOWA WOLAK 33-4400:00:2002:01:2603:59:3204:16:5405:54:0407:19:0308:23:5408:35:42
92BAŁAGA Marcin 275Kto dogoni Psa?KRAKÓWM 45+00:00:2402:04:2304:06:2304:23:0506:04:4707:31:1408:34:2308:44:35
ŻAK Oliwia 261PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK 33-44DNF01:59:40 DNF04:03:21 DNF04:17:54 DNF06:05:29 DNF07:31:28 DNF08:37:30 DNF08:44:46 DNF
94KUCZEK Katarzyna 250PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 33-4400:00:2201:53:2003:53:3404:09:2006:01:2107:31:0208:42:1508:49:34
95BARNHART Michaela 284MSIDAK 3200:00:0002:02:1504:21:4406:11:3607:37:1308:40:3808:57:16
96MACKIEWICZ Dorota 253eat run & funWARSZAWAK 45+00:00:1201:59:1204:02:3304:15:5106:05:5107:36:4108:42:0409:01:35
97SŁAWIŃSKI Patryk 262Tuptuś OtwockPOGORZELM 33-4400:00:1501:57:4303:48:1204:08:2305:57:2707:28:5508:36:4809:07:41
98- - 263OTWOCKM 45+00:00:1401:52:3403:46:2704:09:4805:54:5907:27:4408:34:0509:07:49
99KOWALCZYK Marek 268KB TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM 45+00:00:0901:33:5503:00:2503:13:0804:35:5605:49:2206:37:42
ANIOŁ Paweł 216Wkurw_TeamSOSNOWIECM 32DNF02:27:17 DNF04:59:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
STAJSZCZYK Kasia 227BIELSKO-BIAŁAK 33-44DNF01:58:01 DNF03:54:06 DNF04:08:07 DNF06:10:51 DNF07:52:18 DNF DNF DNF
PARYSZ Anna 236STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOK 45+DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
ANTONIO PIĄTEK Romano 248PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 45+DNF02:14:05 DNF03:59:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
SKOCZYLAS Jerzy 259Wkurw_teamKRAKÓWM 33-44DNF01:45:59 DNF03:38:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
CIRKO Arkadiusz 260MSportTeamLUBINM 33-44DNF01:33:55 DNF03:08:55 DNF03:21:37 DNF04:44:21 DNF05:58:13 DNF DNF DNF
MATUSZAK Piotr 269BĘDZINM 45+DNF01:49:59 DNF03:41:25 DNF03:51:18 DNF05:28:34 DNF06:50:24 DNF08:08:56 DNF DNF
ZANIEWSKI Karol 294Biegam, bo chcę być trzeźwy !!!OLECKOM 33-44DNF01:55:13 DNF03:51:36 DNF04:03:21 DNF05:58:07 DNF07:25:55 DNF08:42:09 DNF DNF
KOSINSKI Andrzej 320WARSZAWAM 45+DNF02:22:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF
OBARZANOWSKI Michał 289KRAKÓWM 33-44DNF01:53:43 DNF03:47:58 DNF04:02:55 DNF05:44:56 DNF07:05:25 DNF08:25:16 DNF DNF
KARWAT Robert 270Magneti MarelliMIKOŁÓWM 33-44DNF02:03:18 DNF04:08:17 DNF04:30:22 DNF07:03:36 DNF DNF DNF DNF
STEFANOWSKI Edward 233PCC RUNNING SQUADBRZEG DOLNYM 33-44DNF02:21:14 DNF04:55:36 DNF05:09:40 DNF07:05:09 DNF08:45:59 DNF10:15:01 DNF DNF
Znaleziono 111 wynik(ów)