GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM
Gorce Ultra-Trail 2021
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2021-07-31
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 84 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 78
Wystartowało : 76
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 69
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 35km | 41km | 46.1km | 66km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 35 | M 35 | K 36-44 | M 36-44 | K 45-59 | M 45-59 | K 60+ | M 60+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Jaszcze
35km
Rozwidlenie 84/48
41km
Rzeki 2
46.1km
Szczawa
66km
Rozwidlenie 84
73km
Czas
netto
84km
Czas
brutto
84km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1BARAN Artur 201DOBRAM 351M 100:00:0201:21:2902:35:4503:41:2604:30:1805:07:0807:26:3108:24:4009:34:21.2509:34:23.30 6:508,8
2KAPAON Aleksander 221CAZZO CLUB RUNNING TEAMSTRACHÓWKAM 352M 200:00:0201:19:0502:33:3903:46:3704:41:5705:24:3607:45:0308:34:3509:40:26.3509:40:28.65+00:06:056:548,7
3KOPEL Rafał 2267JASIONKAM 36-441M 300:00:0201:24:0502:41:0603:49:2904:40:5705:21:5007:42:2708:32:3509:44:49.4009:44:52.20+00:10:286:578,6
4LEWANDOWSKA Edyta 238MYŚLENICEK 36-441K 100:00:0101:19:0302:37:2203:49:4604:41:5505:24:0507:43:3808:33:0509:49:07.0009:49:08.70+00:14:457:008,6
5MOSKALIK Tomasz 245TG SOKÓŁ ZAKOPANESZCZAWNICAM 36-442M 400:00:0301:26:0002:45:0304:03:0605:02:3805:47:5508:20:4309:20:5310:40:36.8010:40:39.95+01:06:167:377,9
6SKOCZYLAS Adrian 253SKOCZYLIWLASY / STAY INSANEŚWIDNIKM 353M 500:00:0401:29:4802:50:4304:11:1305:11:3006:02:1908:28:4209:22:4510:42:18.7510:42:22.90+01:07:597:387,8
7KUREK Jacek 231ŚWIETLIKOWOTYCHYM 45-591M 600:00:0301:31:4302:55:5604:16:2305:18:1106:13:3108:49:0209:42:3011:09:12.0011:09:15.10+01:34:517:587,5
8JARMOLIŃSKI Piotr 218MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM 45-592M 700:00:0201:29:2702:55:2004:15:5705:17:4806:08:2508:51:1009:53:2211:11:30.2511:11:33.10+01:37:097:597,5
9TATAREK-KONIK Agnieszka 258ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMCZELADŹK 351K 200:00:0301:26:4302:49:0504:11:3105:11:0305:59:0108:42:4809:43:0611:31:18.1511:31:21.15+01:56:578:137,3
10WYGANOWSKI Konrad 271RUMIAM 45-593M 800:00:0301:28:0602:49:0104:10:5005:13:2006:03:0108:51:1509:55:5011:34:54.8011:34:58.65+02:00:358:167,3
11PODRAZA Mariusz 249CASTLEISLANDM 45-594M 900:00:0401:42:2403:13:1504:33:3305:34:0406:22:1809:05:5210:11:5811:35:12.2011:35:16.90+02:00:538:167,2
12KOMAR Krzysztof 224OSTROBIECKUNÓWM 45-595M 1000:00:0801:42:1903:14:2704:39:2205:48:5706:37:2209:16:3610:19:3511:46:54.6011:47:02.60+02:12:398:247,1
13FEDORCZAK Jacek 211KRAKÓWM 36-443M 1100:00:0901:38:3503:11:5904:37:5105:43:2806:34:4209:31:1310:35:2912:01:25.2512:01:34.55+02:27:118:357,0
14ROWIŃSKI Michał 252ULTRAFUNLUBAWAM 36-444M 1200:00:0301:32:1403:02:4204:31:5805:36:1006:33:3709:31:5710:38:4612:21:27.2512:21:30.65+02:47:078:496,8
15JANOWSKI Jacek 217LEGIONOWOM 45-596M 1300:00:0801:27:3602:59:0204:32:2405:42:2706:47:4509:35:0310:50:3412:22:52.5512:23:01.05+02:48:378:506,8
16TARANTA Daniel 257WARSZAWAM 354M 1400:00:0501:35:4303:05:5504:33:1205:39:2506:45:3009:46:2011:00:3512:32:42.3012:32:47.90+02:58:248:576,7
17GRUDZIŃSKI Jacek 213MAGDALENKAM 36-445M 1500:00:1101:39:3803:11:4404:39:4505:49:5306:48:4309:49:5810:55:0912:32:39.0012:32:50.75+02:58:278:576,7
18TYLEK Krzysztof 261SKAWINA BIEGABRZYCZYNAM 36-446M 1600:00:0601:35:5103:09:1904:39:1905:55:1606:56:4510:01:2411:15:2312:52:31.3512:52:38.10+03:18:149:116,5
19WOSIEK Paweł 269OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 45-597M 1700:00:1201:43:4103:14:5605:09:4106:05:3607:08:1310:08:2311:20:4512:52:33.3512:52:46.00+03:18:229:116,5
20BOCHENEK Miłosz 203TWORÓGM 36-447M 1800:00:0701:42:2503:15:2005:10:0706:18:5007:15:3010:14:2711:27:5312:52:46.7512:52:54.30+03:18:319:116,5
21KAROLAK Anna 276BIELSKO-BIAŁAK 36-442K 300:00:0301:36:5403:13:0405:10:2306:18:5107:20:2010:13:5311:22:1312:52:56.3512:53:00.15+03:18:369:126,5
22LASOTA Mateusz 236FEEL THE GRAVELRZESZÓWM 355M 1900:00:1201:54:1703:34:2105:10:0506:18:4807:15:2710:14:1611:27:3312:53:56.5012:54:08.75+03:19:459:126,5
23MARCINKOWSKA-CHOLEWA Katarzyna 241KS ARCO- ŁAWYOSTROŁĘKAK 45-591K 400:00:0401:48:5103:25:5505:10:1906:22:1907:23:1610:19:1511:29:1413:04:06.8513:04:10.90+03:29:479:206,4
24KOPYRA Piotr 227KIELCEM 36-448M 2000:00:0901:42:2503:15:2705:09:5506:11:1007:13:3210:14:2211:29:1113:05:21.8013:05:31.60+03:31:089:206,4
25JAWOROWICZ Tomasz 219KS PEGAZKONSTANCIN-JEZIORNAM 36-449M 2100:00:0501:34:5103:03:5404:40:0305:50:3606:49:3909:54:3511:11:2313:09:06.5013:09:12.15+03:34:489:236,4
26KONOPKA Łukasz 225KAT CROSS WAŁBRZYCHWAŁBRZYCHM 356M 2200:00:1301:41:5703:23:0405:10:0706:18:3707:20:2910:29:0511:48:1913:25:12.8513:25:26.80+03:51:039:356,3
27KUCZEK Katarzyna 275Siemianowice i Przyjeciele BiegająSIEMIANOWICEK 36-443K 500:00:0401:46:5603:37:5105:27:4206:43:2207:44:4410:51:1712:01:0613:35:52.1013:35:56.55+04:01:339:426,2
28KARKUT Michał 222FUN&RUNZABORÓWM 36-4410M 2300:00:1101:55:2303:38:5805:15:1206:36:0707:42:4510:47:5612:01:0213:36:02.7013:36:14.05+04:01:509:426,2
29PTAK Tomasz 250KLUB BIEGACZA WARTAWĄSOSZ GÓRNYM 36-4411M 2400:00:0601:39:2603:14:3705:11:5506:26:5307:59:2211:05:0012:17:3914:00:59.8514:01:06.70+04:26:4310:006,0
30LAPUCHA Marcin 235LUTONM 36-4412M 2500:00:0901:48:4003:36:2005:23:4506:49:4808:02:2411:14:4012:31:4914:17:39.0514:17:48.85+04:43:2510:125,9
30KRAKOWIAN Marek 228JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAM 357M 2500:00:0801:45:4003:26:0405:10:0006:22:1807:59:2211:12:3212:31:1014:17:40.6514:17:48.85+04:43:2510:125,9
32FRANKIEWICZ Grzesiek 212SZCZECINM 358M 2700:00:0901:41:0303:30:1405:19:0406:37:2707:43:4111:10:2012:26:0214:29:43.5014:29:52.60+04:55:2910:215,8
33BALCERZAK Robert 200KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM 45-598M 2800:00:0701:48:3703:36:0205:29:0706:52:1907:59:1811:27:3912:52:4714:44:46.2514:44:53.35+05:10:3010:315,7
34ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 273GEMINI POLSKA TEAMGDAŃSKK 36-444K 600:00:0701:47:5503:39:1905:34:0306:53:0508:02:4811:44:1613:05:3314:45:56.3514:46:03.50+05:11:4010:325,7
35KUROWSKA Karolina 232KBKS RADOMSKORADOMSKOK 36-445K 700:00:0701:55:1003:42:0105:34:0706:54:5307:59:5811:32:2312:57:5414:55:35.5014:55:43.00+05:21:1910:395,6
36STAWSKI Dariusz 102BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹM 60+1M 2900:00:0601:49:3003:37:2905:31:3806:57:3308:14:5111:48:3813:07:1414:55:49.7014:55:55.85+05:21:3210:395,6
37JALOWSKI Andrzej 215GNIEZNOM 45-599M 3000:00:1201:46:5203:47:5305:34:5406:56:1008:04:2711:31:1812:56:5915:02:39.4515:02:52.05+05:28:2810:445,6
38BERNHARD Paweł 202WARSZAWAM 45-5910M 3100:00:1701:44:1503:36:3605:34:1406:58:0508:10:2411:52:4713:22:2615:17:46.7515:18:03.75+05:43:4010:555,5
39KWIATKOWSKA Renata 234KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIK 45-592K 800:00:0201:55:5003:48:1605:47:0607:16:3808:28:0012:03:5713:21:5515:18:08.3515:18:10.90+05:43:4710:555,5
40ŚMIGIELSKA-STASICKA Monika 256OŚWIĘCIM-PORĘBA WIELKAK 36-446K 900:00:1301:45:5003:34:2905:31:1906:53:0608:05:4811:41:4212:58:2115:26:25.8515:26:39.15+05:52:1511:015,4
41LIPIŃSKI Robert 239BOPKDMWTARNÓWM 45-5911M 3200:00:0801:56:4903:55:0405:50:0407:07:3808:27:2311:58:4413:25:0215:28:56.9015:29:04.95+05:54:4111:035,4
42JANKOWSKI Piotr 216SZCZECINM 45-5912M 3300:00:1601:52:5603:37:3305:29:3807:01:5508:30:0711:56:4613:35:3115:51:50.9015:52:07.20+06:17:4311:195,3
43KUNKEL Anna 230PGB SPORTOWA PACZKAGDAŃSKK 45-593K 1000:00:0401:58:2504:03:4106:03:5107:33:4008:49:5312:28:3013:53:3115:54:48.6015:54:53.05+06:20:2911:225,3
44HALMANN Miroslaw 214PGB SPORTOWA PACZKAWEJHEROWOM 36-4413M 3400:00:0501:58:3704:03:4006:03:5907:33:4808:49:5912:28:3013:53:4415:54:51.0015:54:56.05+06:20:3211:225,3
45KUBISZYN Paweł 229PGB SPORTOWA PACZKAWAŁBRZYCHM 359M 3500:00:1301:48:4603:43:1405:34:3907:06:2208:30:4712:29:3813:57:0815:54:42.8015:54:56.35+06:20:3311:215,3
46WIŚNIEWSKI Radosław 266BEAUTY SPORTŁODŹM 45-5913M 3600:00:0601:49:1503:38:0005:38:5807:05:3808:34:2912:24:5813:55:2516:03:38.8516:03:45.30+06:29:2211:285,2
47WITEK Wojciech 267TARNÓWM 3510M 3700:00:0501:54:2003:46:2505:37:3607:12:2108:53:1512:25:5014:09:5916:06:58.9016:07:04.85+06:32:4111:305,2
48PAJURA Marta 247KRAKÓWK 352K 1100:00:0602:02:4804:01:3506:06:0507:33:5409:02:5512:45:0914:11:0916:17:21.5516:17:28.10+06:43:0411:385,2
49REDA Sławomir 251KBP PASJA WARSZAWAWARSZAWAM 60+2M 3800:00:0902:03:4404:10:3806:15:1507:45:5809:14:3012:56:5414:15:0716:33:01.9016:33:11.00+06:58:4711:495,1
50BOGUSŁAWSKI Łukasz 204SZCZECINM 36-4414M 3900:00:1601:49:1503:42:3005:44:0807:27:2808:58:5813:00:2214:27:5716:32:55.0516:33:11.30+06:58:4811:495,1
51KARPIEL Magdalena 223KRAKÓWK 353K 1200:00:1001:57:0703:54:4806:07:3507:39:3109:01:5512:49:3614:19:1916:43:38.8016:43:49.05+07:09:2511:565,0
52WIEWIÓRA Michał 264WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEM 3511M 4000:00:0002:03:4603:49:3205:41:1007:13:2708:22:2912:28:0414:12:3216:54:37.6516:54:37.65+07:20:1412:045,0
53MASZEWSKA-WACH Mariola 242RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK 36-447K 1300:00:1402:09:5704:15:1506:27:2307:58:0409:16:1213:15:1714:46:3717:04:15.7517:04:30.50+07:30:0712:114,9
54DZISZKIEWICZ Grzegorz 210BIELSKO BIAŁAM 36-4415M 4100:00:1502:09:3904:15:2606:27:5407:57:3909:16:1313:15:1814:46:2217:04:16.3517:04:31.50+07:30:0812:114,9
55SOFUŁ Tomasz 254WARSZAWAM 45-5914M 4200:00:1501:53:0303:43:1905:55:4107:30:2908:57:3813:46:4815:11:5417:21:39.2517:21:55.00+07:47:3112:244,8
56ZAWADZKI Grzegorz 637GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM 36-4416M 4300:00:1104:13:1506:29:4807:59:5409:16:1213:19:0714:51:0417:27:01.2517:27:12.30+07:52:4912:274,8
57ZAWADZKA Agnieszka 636ZAWADZKA TEAM, NOCNY BÓR TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK 36-448K 1400:00:1004:13:1506:29:3007:59:5809:16:1113:19:0814:51:0817:27:01.6517:27:12.60+07:52:4912:274,8
58LELONTKO Marcin 237NIEDZIELNY ULTRASCZĘSTOCHOWAM 36-4417M 4400:00:1501:54:5703:59:1206:11:3107:45:2609:18:5413:28:0615:01:3117:27:32.0517:27:47.55+07:53:2412:284,8
59WOJTASIŃSKI Daniel 268NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 36-4418M 4500:00:1701:49:5703:57:5106:16:4907:59:0309:35:1313:16:1515:00:5217:33:37.9517:33:55.20+07:59:3112:324,8
60KWECZKA-JANECZEK Anna 233NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK 36-449K 1500:00:1801:58:4903:57:5506:17:5607:59:0809:35:1513:16:0415:02:4117:33:37.4017:33:55.50+07:59:3212:324,8
61DOMAGAŁA Mariusz 208TUPTUŚOTWOCKKARCZEWM 36-4419M 4600:00:0502:01:3203:59:3906:17:0507:58:5009:18:2813:37:4915:13:1217:34:14.9017:34:19.90+07:59:5612:334,8
62KIJOWSKA Aldona 274MARKOWI BIEGACZEMARKIK 36-4410K 1600:00:1102:07:4304:16:4306:44:4708:21:5609:39:5913:56:2715:23:3817:40:58.8517:41:09.95+08:06:4612:374,8
63ZIELIŃSKI Michał 272DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMLUBLINM 45-5915M 4700:00:1302:04:0204:14:1906:30:2808:02:5009:45:1814:05:0315:43:1417:58:00.2017:58:13.70+08:23:5012:504,7
Przekroczony limit czasu: 18:00:00
64MICKIEWICZ Adam 243GRACZEM 45-5916M 4800:00:1101:59:2404:06:2806:12:2707:45:2609:25:2213:52:2215:28:2818:05:40.3518:05:52.30+08:31:2912:554,6
65WILIŃSKA-ZYWERT Agnieszka 265POBIEDZISKAK 36-4411K 1700:00:1002:06:4304:15:1006:39:5508:19:0609:47:1613:51:5015:44:4118:10:37.7518:10:47.75+08:36:2412:594,6
66CIESIELSKI Jan 207PGB SPORTOWA PACZKATORUŃM 45-5917M 4900:00:1602:04:2604:15:4306:51:2408:36:1010:27:5814:33:3915:59:1618:38:28.2018:38:44.65+09:04:2113:184,5
67CIESIELSKI Jerzy 206#1512 WINGEDHEARTSTORUŃM 3512M 5000:00:1702:04:2904:15:4406:51:2508:36:0410:27:5414:33:1015:58:4618:38:27.8018:38:44.85+09:04:2113:184,5
68TYLEK Agata 260SKAWINA BIEGABRZYCZYNAK 36-4412K 1800:00:1002:04:1004:14:2906:20:4207:55:1709:14:2014:04:0315:43:3718:43:42.0018:43:52.35+09:09:2913:224,5
Niesklasyfikowani
MORAWIEC Daniel 244BEAUTY SPORT - DMŁÓDŹM 45-59DNF01:49:32 DNF03:38:01 DNF05:25:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TYSZEWICZ-OBARA Anna 262KIELCEK 36-44DNF01:53:17 DNF03:44:30 DNF06:01:28 DNF07:45:39 DNF09:32:25 DNF13:31:33 DNF DNF DNF DNF--
MAŁEK Paweł 240RZESZÓWM 45-59DNF02:13:51 DNF04:30:32 DNF07:07:05 DNF08:56:30 DNF10:40:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
DRĄG Paweł 209DECARUN RZESZÓWRZESZÓWM 36-44DNF02:13:48 DNF04:30:33 DNF07:06:41 DNF08:57:31 DNF10:40:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAPAON Andrzej 220CAZZO CLUB RUNNING TEAMANNOPOLM 35DNF01:22:04 DNF02:46:36 DNF04:25:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TYC Mirosław 259MOW JAWORZE/RYTMCZECHOWICE-DZIEDZICEM 36-44DNF01:57:28 DNF04:16:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STYLIŃSKI Norbert 255BESKIDNIKWETLINAM 36-44DNF02:18:41 DNF04:36:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIĄTEK Roman 248PGB SPORTOWA PACZKAKRAKÓWM 45-59DNF01:58:29 DNF04:56:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 76 wynik(ów)