GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
84 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
134
Wystartowało:
111
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
98
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 35km | 45km | 47km | 47.1km | 67km | 67.1km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Rozwidlenie
26km
Jaszcze
35km
Rozwidlenie 2
45km
Rzeki 1
47km
Rzeki 2
47.1km
Szczawa 1
67km
Szczawa 2
67.1km
Rozwidlenie 2
73km
Czas
netto
84km
Czas
brutto
84km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                 
1WANTUCH Sławomir 241GROMNIKM 321M 800:00:0201:28:5002:50:2102:59:4504:10:2505:08:0106:07:1606:14:3108:53:4908:58:3009:56:1211:14:20.8511:14:23.45 8:017.5
2OLSZAK Dariusz 255KGWM 2G RUNLUBINM 322M 1200:00:0301:33:4903:02:3803:16:3104:31:2305:38:4306:22:5606:35:3609:13:0209:19:4111:35:59.2011:36:02.75+00:21:398:177.2
3KUBLIN Szymon 211TWARDORZECZKAM 323M 1500:00:1101:27:0302:48:5902:57:1804:19:4605:31:5806:19:5606:30:1509:22:0509:31:1911:51:55.8511:52:07.05+00:37:438:287.1
4KOCHANOWSKI Michał 318KRAKÓWM 324M 1800:00:1901:35:4903:06:2303:14:4804:32:4805:38:0306:27:1006:34:2609:26:4809:32:4810:35:5212:07:17.3012:07:36.70+00:53:138:396.9
5MOSTEK Mariusz 316Vege RunnersBŁONIEM 325M 2500:00:2801:44:0703:13:5003:28:2204:43:3605:53:3106:41:4106:59:1310:01:1210:14:2711:17:3112:49:19.3512:49:48.00+01:35:249:096.6
6MARCINEK Jan 290lub wybierz z listyKRAKÓWM 326M 3000:00:1301:36:0203:08:0903:17:2504:39:3105:48:0506:42:4006:51:1010:00:1710:10:4011:18:3913:08:37.6513:08:51.35+01:54:279:236.4
7RADZIK Robert 331BIAŁA NIŻNAM 327M 4700:00:2401:45:2403:33:5103:46:5705:14:1806:30:3407:22:3807:27:5010:50:2710:57:1712:08:2413:54:50.5013:55:15.40+02:40:519:566
8PŁOSKONKA Jakub 315KRAKÓWM 328M 5200:00:3801:45:4003:22:1003:35:5206:22:1107:11:3607:29:1610:33:3910:42:4411:57:2414:05:32.4014:06:10.75+02:51:4710:036
9PIETROŃ Błażej 246WARSZAWAM 329M 6100:00:1701:40:4603:12:2703:23:1504:45:2206:08:5107:04:1807:28:1911:02:4811:23:2312:41:4214:48:35.0014:48:52.85+03:34:2910:345.7
10BORAWSKI Krzysztof 297ZEMBRZYCEM 3210M 6800:00:2101:51:0203:41:1303:56:0105:26:3106:43:1207:40:4007:53:5411:32:1811:42:0012:52:4014:57:30.8014:57:52.30+03:43:2810:415.6
11PSZENNY Łukasz 310Energize Your LifeLUBLINM 3211M 7100:00:3101:52:5903:41:5004:03:3005:26:4406:47:4807:43:2908:14:0511:40:4312:06:4713:20:3715:16:43.0015:17:14.25+04:02:5010:545.5
12MACHYNIA Rafał 234RUNONLINE.PL TEAMKRAKÓWM 3212M 7200:00:1901:55:0204:04:0204:20:2805:54:4407:11:5608:08:2708:17:5611:59:0312:07:3313:27:3715:17:43.1015:18:02.45+04:03:3910:555.5
MĘCZKOWSKI Bartek 244WOŁOMINM 32DNF01:46:25 DNF03:24:53 DNF03:44:31 DNF05:23:57 DNF06:47:17 DNF08:00:36 DNF08:23:46 DNF12:10:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
ANIOŁ Paweł 216Wkurw_TeamSOSNOWIECM 32DNF02:27:17 DNF04:59:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 14 wynik(ów)