GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2018-08-11
Miejsce : Gorce
Dystans : 84 km
Zgłoszonych : 75
Wystartowało : 53
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 44
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 35km | 41km | 47km | 67km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPKR1
12km
Prz_Knur
25km
Jaszcze
35km
PKR4
41km
Rzeki
47km
Szczawa
67km
PKR5
73km
Czas
netto
84km
Czas
brutto
84km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1BARTYZEL Marek 215ZAWOJAM 33-441M 200:00:0701:23:1702:39:2804:53:3305:35:2708:07:2009:07:2810:35:03.6010:35:10.60 7:337,9
2CIEŚNIK Krzysztof 244GRUDZIĄDZM 33-442M 300:00:1801:35:2603:00:1305:13:4905:58:4308:32:5909:30:2710:58:55.8510:59:13.90+00:24:037:507,6
3PTASZYŃSKI Wojciech 414FROMBORKM 33-443M 500:00:0601:28:0302:49:1605:13:5305:58:5808:42:4609:46:2211:14:27.8511:14:34.30+00:39:238:017,5
4SALAMON Arkadiusz 432KRAKÓWM 33-444M 600:00:2101:45:3203:09:2305:34:5106:15:2908:58:4910:00:3811:18:33.6511:18:55.00+00:43:448:047,4
5CHLOSTA Lukasz 239FredOlsen&CO soprtsklubbHVITSTENM 33-445M 700:00:0501:31:2903:04:4505:22:5406:07:0208:54:5909:55:3311:27:35.7011:27:41.55+00:52:308:117,3
6NALAZEK Marcin 378WARSZAWAM 33-446M 1100:00:0601:31:0303:10:0905:53:5406:46:1909:58:4811:08:4012:38:16.5012:38:23.15+02:03:129:016,6
7KRZYSIEK Mariusz 336KRAKÓWM 33-447M 1200:00:0601:41:5803:16:4805:51:3606:39:5109:58:0611:11:1512:52:48.4012:52:55.20+02:17:449:126,5
8JANOWSKI Mariusz 290Akademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM 33-448M 1400:00:1501:58:2503:39:5806:33:2007:23:1410:25:0611:30:3513:11:58.6013:12:13.85+02:37:039:256,4
9KLUKOSZOWSKI Marek 309NOWA BIAŁAM 33-449M 1500:00:3301:48:4003:27:1606:18:1607:10:1610:21:4311:36:5413:18:04.9013:18:38.80+02:43:289:306,3
10KOŁODZIEJ Mateusz 318KATOWICEM 33-4410M 1800:00:2101:43:2903:21:5806:18:4107:13:2610:39:1111:54:4513:41:38.8013:42:00.05+03:06:499:466,1
11BEDNARZ Kuba 216DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM 33-4411M 2000:00:4001:26:4302:48:1405:06:0807:37:0310:45:2211:58:4113:48:35.2013:49:15.20+03:14:049:516,1
12MAKOS Adam 358PGB Sportowa Paczka/AugusTeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 33-4412M 2100:00:1801:47:2503:26:3806:39:1607:36:0111:04:0212:24:0514:14:30.0514:14:48.05+03:39:3710:105,9
13SZNAJDER Jakub 465RZESZÓWM 33-4413M 2200:00:2301:55:3803:38:3706:38:3107:36:2111:10:5012:27:4014:17:21.2014:17:45.15+03:42:3410:125,9
14KOSECKI Krzysztof 324SGŁOSOSINA DOLNAM 33-4414M 2300:00:4301:53:2603:44:1406:44:5007:39:2911:16:2012:31:3214:17:47.9514:18:31.40+03:43:2010:125,9
15KOZERA Waldemar 328KRAKÓWM 33-4415M 2500:00:0403:18:4706:27:3207:27:3011:16:2912:33:5214:27:20.5014:27:25.15+03:52:1410:195,8
16CHMURA Piotr 241OLESNOM 33-4416M 2700:00:1801:52:5203:36:2606:29:1707:29:5711:11:1312:32:1214:39:47.9514:40:05.95+04:04:5510:285,7
17BURDEK Jaroslaw 235KRAKÓWM 33-4417M 2800:00:4201:48:3503:30:5806:28:4311:10:4812:31:5814:44:24.1014:45:06.55+04:09:5510:315,7
18ZABRZEWSKI Patryk 504ŻORYM 33-4418M 3000:00:4001:55:2503:44:1606:44:4307:41:4311:23:4712:41:1614:46:53.0514:47:33.70+04:12:2310:335,7
19MAŁECKI Sebastian 360Klub Biegacza T2/4OSIEK NAD WISLĄM 33-4419M 3100:00:3401:56:2103:41:1206:32:5607:27:0811:17:4912:44:0514:52:33.9014:53:07.95+04:17:5710:375,6
20ROUHIAINEN-GRÉN Jukka 423VANTAAM 33-4420M 3500:00:3102:07:0104:02:0307:10:2508:07:5611:52:5413:08:4115:06:19.0515:06:50.20+04:31:3910:475,6
21PAPIERSKI Leszek 392PGB Sportowa PaczkaSPYTKOWICEM 33-4421M 3600:00:3901:59:1903:57:5907:31:4408:34:3112:30:3013:49:3115:56:51.2515:57:30.50+05:22:1911:235,3
Przekroczony limit czasu: 16:10:00
22PIÓRKOWSKI Marcin 407Vadain Running ClubGRUDZIĄDZM 33-4422M 3800:00:3802:07:5603:59:4207:30:3608:33:3612:39:5213:59:0716:53:49.8016:54:27.95+06:19:1712:045,0
Niesklasyfikowani
ZAWISKI Tomasz 510WILKSZYNM 33-44DNF02:00:50 DNF04:02:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 23 wynik(ów)