GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
84 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
134
Wystartowało:
111
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
98
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 35km | 45km | 47km | 47.1km | 67km | 67.1km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Rozwidlenie
26km
Jaszcze
35km
Rozwidlenie 2
45km
Rzeki 1
47km
Rzeki 2
47.1km
Szczawa 1
67km
Szczawa 2
67.1km
Rozwidlenie 2
73km
Czas
netto
84km
Czas
brutto
84km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                 
1BARAN Artur 276DOBRAM 33-441M 100:00:0201:18:4602:27:1802:33:1003:27:5704:17:2704:51:3704:53:4307:10:0607:22:1909:12:00.3009:12:02.50 6:349,1
2STROINSKI Daniel 330RYDUŁTOWYM 33-442M 200:00:0401:21:5102:33:1002:39:5703:38:5504:31:2205:08:0505:10:0807:24:1707:28:2008:18:0309:33:48.9509:33:53.35+00:21:506:498,8
3CZARNY Jaroslaw 287#SOBASTEAMWROCLAWM 33-443M 400:00:0101:19:5302:33:2702:38:4503:47:0904:43:5705:23:1705:25:0607:55:0807:57:4410:02:40.3510:02:41.65+00:50:397:108,4
4BARANOW Tomasz 334PLATERÓWM 33-444M 500:00:0301:22:5102:39:5202:46:3503:58:0604:58:2405:37:1005:39:5508:03:4908:07:2810:03:33.4510:03:36.70+00:51:347:118,4
5BARTYZEL Marek 312ZAWOJAM 33-445M 600:00:0301:23:2202:41:5002:50:0003:58:0004:58:0805:40:1005:42:2808:21:2608:26:2209:25:2010:47:13.2510:47:16.70+01:35:147:427,8
6WYSOKIŃSKI Konrad 313Mesmerik RunnersPIASECZNOM 33-446M 700:00:0301:27:0402:45:5902:53:2204:04:2405:09:5005:51:0005:57:0908:34:5308:39:0509:35:4210:52:52.4010:52:55.70+01:40:537:467,7
7BEDNARZ Jakub 254DRUŻYNA SZPIKUZAKOPANEM 33-447M 1000:00:2501:24:0302:43:2802:50:2504:04:4005:08:1905:52:3505:56:5609:01:4809:09:5910:08:3011:30:33.0511:30:58.80+02:18:568:137,3
8CIEŚNIK Krzysztof 264MH AutomatykaGRUDZIĄDZM 33-448M 1100:00:0201:25:3102:44:1702:50:2403:59:2205:07:5406:07:0906:16:1209:07:4109:13:4210:15:4511:33:56.4011:33:59.25+02:21:568:157,3
9MERTA Przemek 282RUNorDieNOWY TARGM 33-449M 1300:00:1001:33:3603:03:5103:15:3904:32:2905:38:1806:22:3706:29:3809:09:2309:15:3510:15:4011:43:27.1011:43:38.05+02:31:358:227,2
10OWENS Ben 300BERLINM 33-4410M 1400:00:0601:33:5502:56:5003:04:0504:29:3205:33:4006:25:2806:30:1309:19:1109:24:1810:22:1711:44:04.4511:44:10.45+02:32:078:227,2
11PODRAZA Mariusz 240CASTLEISLANDM 33-4411M 1600:00:1901:41:3803:12:2903:21:0604:34:5705:41:1706:27:1606:36:1109:28:2709:34:5510:37:5312:01:23.6512:01:42.75+02:49:408:357,0
12POMAGRUK Piotr 309PODZAMCZEM 33-4412M 1700:00:1901:43:1003:18:3803:30:0104:47:3005:56:1206:43:0306:49:2909:34:4809:39:4410:42:4912:05:52.9512:06:12.25+02:54:098:386,9
13KIERNICKI Łukasz 212Fun&RunCZUDECM 33-4413M 1900:00:0601:39:5103:11:2203:20:1904:39:2005:46:2806:36:1106:44:1809:44:5009:49:0710:54:5712:23:32.7512:23:39.00+03:11:368:516,8
14MASIUKIEWICZ Jacek 219Spika Ultra TrialSKWIERZYNAM 33-4414M 2000:00:0201:35:0703:03:3103:14:5204:33:5605:39:5706:28:5606:36:1209:41:0409:48:0610:53:4012:24:43.0012:24:45.85+03:12:438:516,8
15KOCJAN Kamil 249OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM 33-4415M 2100:00:2101:42:3803:12:3903:24:2504:42:1805:49:5606:42:3806:49:5409:51:3809:55:1411:03:2612:28:19.6512:28:40.80+03:16:388:546,7
16CHLOSTA Lukasz 251HVITSTENM 33-4416M 2200:00:0601:41:4703:19:2903:29:3904:48:4505:53:5706:47:5406:55:3110:03:1810:11:4111:13:0912:33:13.9012:33:20.70+03:21:188:586,7
17FREJEK Mariusz 299RACIECHOWICEM 33-4417M 2700:00:2501:39:2503:08:1403:18:4704:35:0705:41:1506:27:2906:39:1309:57:1610:09:4411:17:2812:55:01.2012:55:26.25+03:43:239:136,5
18BOBKIEWICZ Lukasz 291SZPROTAWAM 33-4418M 2800:00:0901:43:2403:14:2803:22:5504:41:3005:46:3706:34:4606:41:0109:49:0610:04:5311:13:0812:59:55.9013:00:05.05+03:48:029:176,5
19KACZMAREK Szymon 317podrozejozina.plPOZNAŃM 33-4419M 3100:00:0601:36:0603:02:5403:12:5704:29:1505:41:2306:31:1106:42:3909:53:0209:59:2611:10:0613:09:09.7513:09:15.80+03:57:139:236,4
20KOZŁOWSKI Łukasz 247KopytkawbieguTYCHYM 33-4420M 3200:00:2201:41:4703:16:3103:32:3404:55:0006:13:3807:06:1107:25:4410:20:3210:31:1511:38:5613:08:59.2013:09:21.30+03:57:189:236,4
21SZAREK Rafał 208KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM 33-4421M 3400:00:3401:46:1903:20:0103:29:4804:55:0006:08:3806:57:4807:13:2010:28:2510:37:1011:44:3213:17:10.6513:17:44.85+04:05:429:296,3
22KRASZEWSKI Mateusz 305KRAKÓWM 33-4422M 3600:00:3401:43:2303:21:5903:30:4104:59:5706:11:1707:04:2007:09:2310:25:3910:31:0111:38:4013:39:09.3513:39:43.65+04:27:419:456,2
23PROKULEWICZ Tomasz 272WIELICZKAM 33-4423M 3700:00:3101:48:2203:22:2003:35:1704:56:5806:10:0507:02:2307:11:5810:21:5410:31:0611:38:3913:39:15.0013:39:46.35+04:27:439:456,2
24BRELA Kuba 324MUKS Podkarpacie JedliczeJEDLICZEM 33-4424M 3800:00:3301:50:0803:31:4803:45:5106:25:1707:17:4807:33:0510:38:3710:49:0712:00:3113:39:16.5513:39:50.25+04:27:479:456,2
25BIEL Tomasz 288KATOWICEM 33-4425M 4100:00:0701:48:2203:29:5203:50:3605:13:0206:26:0407:19:2507:41:2810:58:4611:08:3912:18:4913:42:54.3013:43:01.70+04:30:599:476,1
26PUSTELNIK Grzesiek 231BIELSKO-BIAŁAM 33-4426M 4200:00:3801:49:4203:27:3303:37:0205:10:1006:18:0007:15:0907:20:0910:23:2310:32:5411:50:4413:44:53.8013:45:32.55+04:33:309:496,1
27OSIKA Marek 295Poland Business RunKRAKÓWM 33-4427M 4300:00:3201:43:4103:16:3203:29:4604:54:4106:11:1407:01:3907:21:5210:33:4810:47:1012:00:1113:45:59.9013:46:32.70+04:34:309:506,1
28KUŻAJ Sławomir 266ExploradorDABROWKAM 33-4428M 4400:00:0701:44:2503:25:5003:41:2404:59:0506:07:0806:54:1707:08:0510:28:3510:42:5411:49:4613:48:40.8013:48:48.20+04:36:459:516,1
29LEŚNIAK Marcin 271Salt RunnersBOCHNIAM 33-4429M 4800:00:0501:45:4003:27:4703:38:2605:12:0806:22:3607:16:3807:27:3110:53:0210:57:4012:10:3713:55:49.6013:55:55.05+04:43:529:576,0
30PERCZYŃSKI Piotr 327NorafsportCZARNY DUNAJECM 33-4430M 5000:00:2301:47:4403:31:4403:43:0305:10:4706:28:0807:24:3707:38:3910:59:3411:09:2312:22:3814:01:41.6514:02:04.65+04:50:0210:016,0
31KRAKOWIAK Łukasz 306STARGARD. JA SIĘ NIE ŚCIGAM.STARGARDM 33-4431M 5400:00:3001:49:0003:29:1403:43:2505:10:4506:25:3207:17:3307:35:1710:55:2111:08:4412:22:2514:16:49.9514:17:20.20+05:05:1710:125,9
32OCHOTA Rafał 296Stargard. Ja się nie ścigam.STARGARDM 33-4432M 5500:00:3001:48:5703:29:1403:43:1905:10:0106:25:2907:17:2807:35:2110:55:1811:08:4412:22:0814:16:49.5514:17:20.30+05:05:1710:125,9
33KURKOWSKI Lukasz 301SLABOSXOWICEM 33-4433M 6000:00:3501:58:0603:39:4303:59:1905:26:3006:49:4407:43:2108:13:5811:40:3812:03:5913:10:3614:44:47.7514:45:23.60+05:33:2110:325,7
34SALIK Stanislaw 308Solne MiastoWIELICZKAM 33-4434M 6200:00:2901:45:1203:29:5903:43:5805:18:0106:43:3607:44:0208:29:0011:51:2712:03:5413:15:4614:49:10.2514:49:39.65+05:37:3710:355,7
35NAPIERALSKI Michał 257MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 33-4435M 6700:00:3501:51:4203:38:4703:50:5405:23:5206:47:3307:44:0908:00:2411:33:4611:37:2512:56:0814:56:35.4014:57:10.65+05:45:0810:405,6
36RACIBORSKI Grzegorz 237Asseco Active TeamBYDGOSZCZM 33-4436M 7000:00:1001:52:5303:45:5504:08:3205:36:4006:58:4208:01:2608:21:1711:49:3811:59:4713:19:2515:16:56.3515:17:06.60+06:05:0410:545,5
37KOWALSKI Daniel 200Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM 33-4437M 7300:00:2901:58:4703:49:5904:09:5905:42:5507:05:1708:07:4608:32:1211:51:3512:05:3413:19:5115:18:41.0515:19:10.80+06:07:0810:565,5
38WYSZYŃSKI Artur 292LiskiSOSNOWIECM 33-4438M 7400:00:2301:49:5403:42:0703:56:4105:29:2306:46:4107:43:2408:01:0811:50:0712:06:5713:27:4015:18:58.0015:19:21.05+06:07:1810:565,5
39KOZAKOWSKI Marcin 298Medicover RunnersWARSZAWAM 33-4439M 7600:00:0801:51:0103:30:0503:49:5305:27:1306:45:1407:44:0008:16:1811:46:3512:06:0913:23:0015:30:30.9015:30:39.85+06:18:3711:045,4
40KACZMAREK Piotr 281Kaczmarek Team32-050M 33-4440M 7700:00:2402:02:0603:57:5504:17:2505:55:0307:11:5808:09:5608:23:1012:07:4612:25:3013:42:3215:30:16.6515:30:40.65+06:18:3811:045,4
41ŁUBIEŃSKI Wojciech 293POZNAŃM 33-4441M 7800:00:3502:08:3604:02:1704:12:5005:52:5307:20:4608:23:1208:29:3312:20:4412:24:5013:42:1715:39:10.9515:39:46.20+06:27:4311:105,4
42GNIADKOWSKI Paweł 203odjechani.comKRAKÓWM 33-4442M 7900:00:2501:55:1103:54:4004:10:4805:55:5307:17:1908:21:5808:28:2112:18:2512:24:3913:42:0115:47:08.6515:47:33.70+06:35:3111:165,3
Przekroczony limit czasu: 16:00:00
43SŁAWIŃSKI Patryk 262Tuptuś OtwockPOGORZELM 33-4443M 8200:00:1501:57:4303:48:1204:08:2305:57:2707:28:5508:36:4809:07:4112:51:5713:08:5814:22:2216:18:37.8016:18:53.35+07:06:5011:395,2
CIRKO Arkadiusz 260MSportTeamLUBINM 33-44DNF01:33:55 DNF03:08:55 DNF03:21:37 DNF04:44:21 DNF05:58:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OBARZANOWSKI Michał 289KRAKÓWM 33-44DNF01:53:43 DNF03:47:58 DNF04:02:55 DNF05:44:56 DNF07:05:25 DNF08:25:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZANIEWSKI Karol 294Biegam, bo chcę być trzeźwy !!!OLECKOM 33-44DNF01:55:13 DNF03:51:36 DNF04:03:21 DNF05:58:07 DNF07:25:55 DNF08:42:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STEFANOWSKI Edward 233PCC RUNNING SQUADBRZEG DOLNYM 33-44DNF02:21:14 DNF04:55:36 DNF05:09:40 DNF07:05:09 DNF08:45:59 DNF10:15:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARWAT Robert 270Magneti MarelliMIKOŁÓWM 33-44DNF02:03:18 DNF04:08:17 DNF04:30:22 DNF07:03:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKOCZYLAS Jerzy 259Wkurw_teamKRAKÓWM 33-44DNF01:45:59 DNF03:38:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 49 wynik(ów)