GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2018-08-11
Miejsce : Gorce
Dystans : 84 km
Zgłoszonych : 75
Wystartowało : 53
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 44
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 35km | 41km | 47km | 67km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPKR1
12km
Prz_Knur
25km
Jaszcze
35km
PKR4
41km
Rzeki
47km
Szczawa
67km
PKR5
73km
Czas
netto
84km
Czas
brutto
84km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1DYDIO Piotr 260Pid-Mill TeamSANOKM 45+1M 800:00:0401:38:3303:08:5805:42:4206:29:1509:34:0910:43:3212:24:26.9512:24:31.65 8:516,8
2TUŁAZA Jan 477Klub Biegacza T2/4TORUŃM 45+2M 1600:00:3301:49:4703:35:4006:32:5007:27:1610:44:0611:51:5413:24:29.5513:25:02.80+01:00:319:346,3
3MIŚKOWIEC Janusz 373KLIFORNIA TRIDOBRAM 45+3M 1700:00:1601:50:1303:29:3006:27:5907:17:5510:39:1211:46:0313:29:59.7513:30:16.70+01:05:459:386,2
4JACHYMSKI Jacek 285AKG ŁódźŁÓDŹM 45+4M 2400:00:5301:57:3603:53:4706:57:4307:54:5011:25:1812:35:2914:23:36.5014:24:30.40+01:59:5810:165,8
5MACKOJĆ Krzysztof 357KOŁOBRZEGM 45+5M 2600:00:3101:45:5003:22:3806:21:4307:23:4811:07:1012:33:4914:35:18.6514:35:50.40+02:11:1810:255,8
6CISZYŃSKI Marek 246KATOWICEM 45+6M 2900:00:3501:47:1303:34:2706:37:5507:40:4411:19:2614:45:34.4514:46:09.55+02:21:3710:325,7
7ANTONIEWICZ Jerzy Jacek 206Biegiem Przez PolskęKROBÓWM 45+7M 3200:00:5301:56:5503:43:3706:38:0807:42:0611:23:3412:48:3714:52:17.5514:53:10.60+02:28:3810:375,6
8DOMAGAŁA Remigiusz 254KRAKÓWM 45+8M 3300:00:3801:57:5503:49:2106:55:5907:58:1911:45:2813:06:0614:56:29.0014:57:07.25+02:32:3510:405,6
9STASZEWSKI Piotr 456POTASZEM 45+9M 3400:00:4001:57:5203:49:2206:56:0307:57:2011:45:2813:06:0814:56:27.1014:57:07.75+02:32:3610:405,6
10KUCIŃSKI Andrzej 337obozybiegowe.plBRWINÓWM 45+10M 3700:00:3101:57:5203:50:5907:14:5112:27:1713:44:3616:00:08.8516:00:40.65+03:36:0911:255,2
Niesklasyfikowani
SEMSCH Artur 435KS PidrinaGDYNIAM 45+DNF01:48:58 DNF03:40:51 DNF DNF06:42:33 DNF07:45:48 DNF11:50:11 DNF DNF DNF DNF--
MIKSA Sławomir 370ŁÓDŹM 45+DNF02:00:00 DNF03:45:32 DNF DNF06:53:34 DNF07:49:00 DNF11:58:15 DNF DNF DNF DNF--
KOSIERKIEWICZ Grzegorz 325KaroleKIELCEM 45+DNF02:03:56 DNF04:14:37 DNF DNF08:00:22 DNF DNF14:13:11 DNF DNF DNF DNF--
PIĄTEK Roman 402PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 45+DNF02:14:04 DNF04:45:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RIIPPI Hannu 422LEMPÄÄLÄM 45+DNF02:29:45 DNF05:02:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 15 wynik(ów)