GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
84 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
134
Wystartowało:
111
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
98
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 35km | 45km | 47km | 47.1km | 67km | 67.1km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Rozwidlenie
26km
Jaszcze
35km
Rozwidlenie 2
45km
Rzeki 1
47km
Rzeki 2
47.1km
Szczawa 1
67km
Szczawa 2
67.1km
Rozwidlenie 2
73km
Czas
netto
84km
Czas
brutto
84km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                 
1WOJNAROWSKI Piotr 332WOLA KOSNOWAM 45+1M 300:00:0101:16:5302:27:1502:33:2703:39:5804:31:2105:11:4005:14:1307:34:3907:36:4608:29:0009:34:41.8509:34:43.45 6:508.8
2SZCZEPAŃSKI Andrzej 322WILD SKUNKSZIELONA GÓRAM 45+2M 900:00:0201:30:1802:54:0403:03:5404:15:5005:26:5406:08:1706:17:5909:01:0909:08:5610:08:5511:25:35.7011:25:38.40+01:50:548:097.4
3WILK Daniel 238Klub Biegacza AKTYWNI Krzyż WlkpŻELICHOWOM 45+3M 2300:00:2101:44:3503:21:0403:28:4904:46:5505:55:3206:44:0906:53:5509:50:4709:54:5911:03:1912:35:47.8012:36:09.65+03:01:268:596.7
4SOSNOWSKI Michał 278PGB Sportowa PaczkaCHORZÓWM 45+4M 2400:00:0701:37:0103:09:3403:23:1404:49:4806:05:3806:55:4207:09:4410:03:4210:11:0611:10:0112:36:21.9012:36:29.20+03:01:459:006.7
5KOWALCZYK Marek 268KB TKKF Promyk CiechanówCIECHANÓWM 45+5M 2600:00:0901:33:5503:00:2503:13:0804:35:5605:49:2206:37:4209:57:3010:04:2811:10:2512:51:53.1012:52:02.35+03:17:189:116.5
6ZAKROCZYMSKI Michal 304WARSZAWAM 45+6M 2900:00:0501:34:3303:05:3903:16:4604:43:4005:56:2106:47:4607:08:0410:17:4711:35:3913:06:54.6513:07:00.00+03:32:169:226.4
7DŁUGAJ Andrzej 224MIKOŁÓWM 45+7M 3300:00:2601:43:2603:15:3503:28:3704:46:2005:55:2306:47:1306:59:0110:07:0710:16:5811:30:3613:12:53.7513:13:20.50+03:38:379:266.4
8GAWLEWICZ Tomasz 326Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKM 45+8M 3500:00:1101:38:2003:08:3403:16:5004:33:5305:43:3206:40:0407:15:2010:23:3010:43:0711:49:2413:27:52.6013:28:03.65+03:53:209:376.2
9MIELNICZEK Grzegorz 243B.RunnerKRAKÓWM 45+9M 3900:00:2801:53:2303:34:4303:45:3105:10:2606:21:5707:15:4107:27:5110:44:2110:48:2412:02:1513:39:53.2013:40:21.55+04:05:389:456.1
10KRAUZE Tomasz 235GB Wrocławskie MorsyWROCŁAWM 45+10M 4000:00:3301:47:0803:27:0003:40:1405:11:2406:24:0307:16:1507:26:1610:39:4710:48:5311:58:5413:42:13.7513:42:46.85+04:08:039:476.1
11SYNOWIEC Adam 302KLUB BIEGACZA SUKCESŻMIGRÓDM 45+11M 4500:00:2701:46:1303:23:3403:37:2305:00:1906:14:0007:06:0007:26:2910:38:3710:50:3811:58:2713:51:03.2013:51:30.30+04:16:469:536.1
12PĘCZEK Dariusz 213Zabiegani CzęstochowaCZĘSTOCHOWAM 45+12M 4600:00:3601:48:4803:25:3903:36:0105:01:2906:13:3107:06:0107:24:4110:36:5910:50:2511:58:2813:51:06.4013:51:43.05+04:16:599:536.1
13WĘGIEL Bogdan 328BOLECHOWICEM 45+13M 4900:00:2501:49:2803:33:1803:53:4305:22:3106:39:0007:32:3307:52:1211:04:2911:13:3712:25:2413:56:39.4013:57:05.05+04:22:219:576
14PASIERBIŃSKI Piotr 252WTPPRUSZKÓWM 45+14M 5100:00:1301:47:0703:30:3403:45:0405:12:0406:24:4607:18:0107:30:4210:59:3611:09:4112:23:1814:04:22.5514:04:35.95+04:29:5210:036
15LASKOWSKI Radosław 225KS Pidrina GdyniaGDYNIAM 45+15M 5300:00:1201:39:5003:19:2603:30:4504:57:5606:13:0407:06:3607:20:4810:40:5510:47:4612:07:4114:11:51.0514:12:03.20+04:37:1910:085.9
16KIRILENKO Marcin 214MARKIM 45+16M 5600:00:1801:51:5603:35:4303:51:2805:25:3806:46:3907:40:5007:58:1011:18:0111:29:3312:36:1614:23:17.5014:23:36.25+04:48:5210:165.8
17BAWEŁKIEWICZ Bronisław 206NIEMODLINM 45+17M 5700:00:1101:35:0803:07:4703:18:5305:00:2906:19:4007:17:1407:34:3810:55:5011:11:5012:24:4814:30:30.6514:30:42.50+04:55:5910:215.8
18ŻUK Zbigniew 223BrwilandiaBRWILNOM 45+18M 5800:00:0501:49:3403:33:3903:47:2805:24:0706:47:1107:41:0807:51:1911:15:1711:28:3812:43:0514:34:43.3014:34:48.45+05:00:0510:245.8
19ŻYCIŃSKI Paweł 267Badbull Running TeamKRAKÓWM 45+19M 5900:00:2801:49:3403:35:0203:48:4605:17:3306:30:0407:21:4807:34:3911:11:3711:19:3012:29:3314:38:23.3014:38:51.35+05:04:0710:275.7
20ZYGMUNT Paweł 230GIEDLAROWAM 45+20M 6300:00:1401:51:4203:52:2104:06:4805:41:5307:04:5508:05:4308:20:5811:40:0311:51:0513:03:5314:50:33.4014:50:47.85+05:16:0410:365.7
21WAWROWSKI Mariusz 323VinciWayKRAKOWM 45+21M 6400:00:2801:50:4703:33:5003:48:5605:14:3006:30:3907:33:5507:56:2411:22:1811:35:5612:46:4614:50:22.3014:50:51.20+05:16:0710:355.7
22SEMSCH Artur 232KS PidrinaGDYNIAM 45+22M 6500:00:1201:39:5303:25:3503:38:2205:18:1406:32:3207:34:0607:44:0311:17:4911:27:4112:40:3014:53:09.5014:53:22.45+05:18:3910:375.6
23MICKIEWICZ Adam 204Bazalt-GraczeGRACZEM 45+23M 6600:00:3401:52:0903:41:1303:52:1805:30:3606:50:5207:51:5708:09:0211:42:2611:51:0013:03:4014:54:16.3014:54:50.70+05:20:0710:385.6
24SOPEL Wiesław 283Akademia Sportu LubaczówLUBACZÓWM 45+24M 6900:00:3101:58:0203:52:0504:06:3905:41:4907:04:4308:05:3208:20:3712:08:2212:18:3213:32:1015:15:28.6015:16:00.50+05:41:1710:535.5
25FREJ Miłosz 245Los Trepos CompanierosJĘDRZEJÓWM 45+25M 7500:00:1401:52:3703:45:2803:59:1105:38:3007:05:2608:08:2808:16:4512:08:3612:15:1813:33:3415:27:31.2515:27:45.75+05:53:0211:025.4
26BAŁAGA Marcin 275Kto dogoni Psa?KRAKÓWM 45+26M 8000:00:2402:04:2304:06:2304:23:0506:04:4707:31:1408:34:2308:44:3512:32:3912:46:5314:03:2415:54:36.1015:55:00.60+06:20:1711:215.3
Przekroczony limit czasu: 16:00:00
27- - 263OTWOCKM 45+27M 8100:00:1401:52:3403:46:2704:09:4805:54:5907:27:4408:34:0509:07:4912:50:2413:09:0014:21:4116:05:00.3516:05:15.20+06:30:3111:295.2
MATUSZAK Piotr 269BĘDZINM 45+DNF01:49:59 DNF03:41:25 DNF03:51:18 DNF05:28:34 DNF06:50:24 DNF08:08:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ANTONIO PIĄTEK Romano 248PGB Sportowa PaczkaKRAKÓWM 45+DNF02:14:05 DNF03:59:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSINSKI Andrzej 320WARSZAWAM 45+DNF02:22:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 30 wynik(ów)