GORCE ULTRA-TRAIL® 84 KM

Organizator:
Fundacja Run Vegan - GUT
Data:
2019-08-03
Miejsce:
Ochotnica Dolna
Dystans:
84 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
134
Wystartowało:
111
Nie ukończyło:
13
Ukończyło:
98
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 25km | 26km | 35km | 45km | 47km | 47.1km | 67km | 67.1km | 73km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 32 | M 32 | K 33-44 | M 33-44 | K 45+ | M 45+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuLuban
12km
Prz_Knur
25km
Rozwidlenie
26km
Jaszcze
35km
Rozwidlenie 2
45km
Rzeki 1
47km
Rzeki 2
47.1km
Szczawa 1
67km
Szczawa 2
67.1km
Rozwidlenie 2
73km
Czas
netto
84km
Czas
brutto
84km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                 
1KRAWCZAK Paulina 228Biegusiem.plDĘBLINK 33-441K 100:00:0301:32:3302:56:1603:04:1204:13:5605:10:1005:50:5405:57:0608:34:5208:39:0509:33:3910:44:39.3510:44:42.95 7:407.8
2GAWLEWICZ Krystyna 325Gawełki Team / Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK 33-442K 200:00:1001:38:2503:08:4103:16:5404:33:4305:43:1206:27:3106:39:4109:23:1309:27:0710:30:3911:56:20.4011:56:30.55+01:11:478:317
3TOMCZAK Agnieszka 201BYDGOSZCZK 33-443K 300:00:0801:41:5603:23:4403:33:2404:59:2606:11:2907:06:1407:11:2110:25:5610:31:2411:38:5713:07:23.9513:07:32.65+02:22:499:226.4
4MARKIEWICZ Agnieszka 303ProRunning PromotionŁOSICEK 321K 400:00:0801:40:3403:17:1603:26:3104:49:0805:59:1206:49:5806:52:4910:07:2410:10:0011:23:5213:17:22.7013:17:31.05+02:32:489:296.3
5KOSINSKA Bozena 321WARSZAWAK 45+1K 500:00:0701:44:1903:26:3503:37:5205:10:3006:22:2207:12:3807:26:5210:35:5810:41:2211:50:0313:18:54.1013:19:01.20+02:34:189:306.3
6WILKOWSKA Iwona 207Cardio-Sport MTB TeamKĘDZIERZYN-KOŹLEK 33-444K 600:00:0801:41:3803:25:0803:36:1905:12:2606:27:1707:22:2807:37:1810:49:5710:54:2112:02:3913:41:51.8513:42:00.55+02:57:179:476.1
7MARCINEK Małgorzata 314KRAKÓWK 322K 700:00:1301:45:2003:31:1903:42:2905:11:1206:28:0307:24:5207:38:1411:01:0211:06:3112:10:4513:42:04.6513:42:18.05+02:57:359:476.1
8MORAJKA Anna 333Salt RunnersKRAKÓWK 323K 800:00:1701:47:1703:37:4103:46:5605:16:5206:37:2307:38:4007:46:5011:04:1111:09:0712:18:3613:44:18.0513:44:35.75+02:59:529:486.1
9ODOMIRSKA Katarzyna 319KRAKÓWK 33-445K 900:00:1101:46:1703:27:4403:43:4605:11:3406:26:3107:18:0007:31:3910:50:4210:59:4412:08:3313:55:01.2513:55:12.95+03:10:309:566
10KIRILENKO Aneta 215MARKIK 45+2K 1000:00:1701:51:0403:35:4303:51:2605:25:2206:46:3607:40:4907:58:0211:17:4211:29:3212:35:3814:23:18.6014:23:36.40+03:38:5310:165.8
11NAPIERALSKA Natalia 256MIASTECZKO ŚLĄSKIEK 33-446K 1100:00:3501:51:4603:38:4703:50:4705:23:5606:47:4007:44:0508:00:1911:33:4911:37:2512:56:1814:56:36.1514:57:11.20+04:12:2810:405.6
Przekroczony limit czasu: 16:00:00
12RYBAK Aneta 286STALOWA WOLAK 33-447K 1200:00:2002:01:2603:59:3204:16:5405:54:0407:19:0308:23:5408:35:4212:32:3212:43:2514:05:4016:21:01.9016:21:22.20+05:36:3911:405.1
13MACKIEWICZ Dorota 253eat run & funWARSZAWAK 45+3K 1300:00:1201:59:1204:02:3304:15:5106:05:5107:36:4108:42:0409:01:3512:59:5613:10:1114:23:0016:22:36.8016:22:48.85+05:38:0511:415.1
14KUCZEK Katarzyna 250PGB Sportowa PaczkaSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 33-448K 1400:00:2201:53:2003:53:3404:09:2006:01:2107:31:0208:42:1508:49:3412:34:0312:44:3213:59:3216:23:09.7516:23:31.95+05:38:4911:425.1
15BARNHART Michaela 284MSIDAK 324K 1500:00:0002:02:1504:21:4406:11:3607:37:1308:40:3808:57:1612:49:1714:17:4416:47:59.0016:47:59.00+06:03:1611:595
ŻAK Oliwia 261PIASECZNO RUNNINGJASTRZĘBIEK 33-44DNF01:59:40 DNF04:03:21 DNF04:17:54 DNF06:05:29 DNF07:31:28 DNF08:37:30 DNF08:44:46 DNF13:25:08 DNF13:33:29 DNF DNF DNF DNF--
STAJSZCZYK Kasia 227BIELSKO-BIAŁAK 33-44DNF01:58:01 DNF03:54:06 DNF04:08:07 DNF06:10:51 DNF07:52:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PARYSZ Anna 236STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOK 45+DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 18 wynik(ów)