GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Kocierz
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
2632
Wystartowało/ Started:
2467
Nie ukończyło/ Not finished:
46
Ukończyło/ Finished:
2421
Na trasie/ On track:
40

Klasyfikacja/ Classiffication: 07:25

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 15km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria15kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SALAMON Mateusz 2075POWER TRAININGElite Mężczyzn1M 107:2501:42:4402:58:00.0502:58:00.05 8:287.1
2FABIAN Marcel 2116Open Mężczyzn1M 207:2501:50:0103:03:30.9003:03:30.90+00:05:308:446.9
3KONEWKA Jacek 2030HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn2M 307:2501:48:1603:06:29.3003:06:29.30+00:08:298:526.8
4WYPUKOŁ Jakub 2088SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn3M 407:2501:56:5803:16:04.9503:16:04.95+00:18:049:206.4
5GĘBUSIA Grzegorz 2119Open Mężczyzn2M 507:2501:55:2603:17:11.4003:17:11.40+00:19:119:236.4
6YURI Dalnicenko 2141Open Mężczyzn13M 2007:2501:50:3603:29:26.6503:29:26.65+00:31:269:586
7GĘBARA Łukasz 2061OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn21M 2907:2501:48:5803:33:00.9003:33:00.90+00:35:0010:085.9
8STROINSKI Daniel 2078RMF4RT OCROpen Mężczyzn24M 3307:2501:43:4503:34:14.7003:34:14.70+00:36:1410:125.9
9LIPA Piotr 2063OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn33M 4307:2502:00:0503:39:21.8503:39:21.85+00:41:2110:265.7
10CIESLAK Ryszard 2007DENISTEAMElite Masters Mężczyzn1M 4807:2502:00:1003:39:35.5003:39:35.50+00:41:3510:275.7
11MAZUR Damian 2084SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn4M 4907:2502:00:2003:39:46.6003:39:46.60+00:41:4610:275.7
12STEG Tomasz 2198HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn5M 5707:2502:06:0303:41:39.4003:41:39.40+00:43:3910:335.7
13JOOCHEAN Alexej 2123Elite Mężczyzn6M 5907:2502:16:0303:41:47.9503:41:47.95+00:43:4710:335.7
14GRYSIEWICZ Marcin 2072POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn11M 8307:2502:07:2103:47:31.3503:47:31.35+00:49:3110:505.5
15DYKIER Krzysztof 2115Open Masters Mężczyzn12M 8407:2502:14:3803:47:35.0003:47:35.00+00:49:3410:505.5
16CHROBOT Kamil 2111Open Mężczyzn68M 8707:2502:13:1003:48:23.7003:48:23.70+00:50:2310:525.5
17WROBEL Daniel 2140Open Mężczyzn71M 9107:2502:13:0603:49:45.0503:49:45.05+00:51:4510:565.5
18KOŁODZIEJCZYK Kamil 2081SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn77M 9807:2501:51:0303:50:42.5503:50:42.55+00:52:4210:595.5
19ZOCŁOŃSKI Łukasz 2089SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn15M 10107:2502:16:1703:51:04.2003:51:04.20+00:53:0411:005.5
20SMAGACZ Jarosław 2066OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn81M 10407:2502:12:3903:51:30.2003:51:30.20+00:53:3011:015.4
21SZYMASZEK Bartłomiej 2069OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn82M 10507:2502:14:3503:51:30.2003:51:30.20+00:53:3011:015.4
22LISOWSKI Grzegorz 2083SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn7M 12307:2502:12:1903:54:07.7003:54:07.70+00:56:0711:085.4
23MUCHA Krzysztof 2132Open Mężczyzn106M 13607:2501:57:5203:56:11.8503:56:11.85+00:58:1111:145.3
24SOBOCIŃSKI Karol 2193PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn131M 16507:2501:56:4704:00:00.0004:00:00.00+01:01:5911:255.3
25BIERNAT Konrad 2106Open Mężczyzn138M 17507:2502:03:3204:02:01.2504:02:01.25+01:04:0111:315.2
26STAMATEL Sebastian 2087SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn8M 18307:2502:16:0104:02:57.3004:02:57.30+01:04:5711:345.2
27KISIELEWSKI Krystian 2125Elite Mężczyzn9M 21907:2502:21:2504:07:41.1504:07:41.15+01:09:4111:475.1
28MICHALSKI Dawid 2053I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn10M 22507:2502:33:4504:08:48.4004:08:48.40+01:10:4811:505.1
29FIJAŁKOWSKI Marcin 2117Open Mężczyzn187M 23207:2502:24:4904:09:52.9004:09:52.90+01:11:5211:535
30MAREK Robert 2128Open Masters Mężczyzn35M 23607:2502:16:0504:10:02.3004:10:02.30+01:12:0211:545
31BYRTUS Józef 2022HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn196M 24407:2502:27:5804:10:22.6004:10:22.60+01:12:2211:555
32WARCZAK Mateusz 4551PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn197M 24607:2502:32:5904:10:41.9504:10:41.95+01:12:4111:565
33BŁASZCZYK Łukasz 2107Open Mężczyzn212M 26307:2502:05:4504:12:26.4004:12:26.40+01:14:2612:015
34JÓŹWICKI Karol 2124Open Mężczyzn216M 26707:2502:26:3704:13:02.7504:13:02.75+01:15:0212:025
35WRÓBEL Paweł 2094TREE CREWOpen Mężczyzn225M 27607:2502:13:0604:14:12.1504:14:12.15+01:16:1212:065
36PIWOWSKI Maciej 2134Open Mężczyzn229M 28107:2502:17:5904:14:23.6004:14:23.60+01:16:2312:065
37WILK Tomasz 2048HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn233M 28507:2502:17:5504:14:42.7004:14:42.70+01:16:4212:074.9
38ZGUTKA Tomasz 2188HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn43M 29907:2502:20:1304:14:57.4504:16:02.95+01:18:0212:084.9
39DROŹDZIEL Mariusz 2114Open Mężczyzn246M 30107:2502:32:4904:16:13.0004:16:13.00+01:18:1212:124.9
40RUTKOWSKI Szymon 2043HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn255M 31007:2502:16:2104:16:45.6004:16:45.60+01:18:4512:134.9
41KNOP Marcin 2104XRUNNERSOpen Mężczyzn259M 31407:2502:20:0104:17:02.6004:17:02.60+01:19:0212:144.9
42MORAWSKI Grzegorz 2095TRENER24H.COM.PLElite Mężczyzn11M 32907:2502:03:2804:18:18.2504:18:18.25+01:20:1812:184.9
43CZECHOWSKI Konrad 2113Open Mężczyzn298M 36107:2502:46:5104:20:47.7004:20:47.70+01:22:4712:254.8
44TOMAKA Tomasz 2192HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn12M 37207:2502:05:5704:21:37.6004:21:37.60+01:23:3712:274.8
45WĘGLARZ Waldemar 2138Open Masters Mężczyzn54M 38007:2502:10:2504:22:00.2504:22:00.25+01:24:0012:284.8
46KURACH Stanisław 2016DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn2M 42007:2502:35:4404:23:52.7504:23:52.75+01:25:5212:334.8
47KORCZYK Tomasz 2127Elite Mężczyzn13M 45007:2502:28:0804:25:36.4004:25:36.40+01:27:3612:384.7
48MAZUREK Wojciech 2018FIREEAGLESOpen Mężczyzn376M 45407:2502:38:4404:25:42.8004:25:42.80+01:27:4212:394.7
49WITEK Kamil 2049HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn14M 45707:2502:32:1104:25:56.6004:25:56.60+01:27:5612:394.7
50BUGAJ Mariusz 2021HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn384M 46407:2502:21:3004:26:15.8504:26:15.85+01:28:1512:404.7
51ALIAKSANDR Baltynski 2105Open Mężczyzn388M 46907:2502:19:2704:26:46.8004:26:46.80+01:28:4612:424.7
52PERENC Michał 2039HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn456M 54907:2502:20:2904:31:42.7504:31:42.75+01:33:4212:564.6
53JURECZKA Łukasz 2080SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn462M 55607:2502:20:2804:32:30.7504:32:30.75+01:34:3012:584.6
54CHŁĄD Aleksander 2023HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn473M 56707:2502:50:3404:33:06.7004:33:06.70+01:35:0613:004.6
55KĄDZIELA Michał 2054KONIUCHY OCRElite Mężczyzn15M 57007:2502:12:1604:33:28.6504:33:28.65+01:35:2813:014.6
56MISIAK Piotr 2131Open Mężczyzn497M 59607:2502:26:4104:35:12.4004:35:12.40+01:37:1213:064.6
57TLAŁKA Mariusz 2136Open Mężczyzn504M 60507:2502:20:2604:35:28.0004:35:28.00+01:37:2713:074.6
58SERBINOWSKI Jacek 2091SPEED RUNNERSOpen Mężczyzn522M 62707:2502:41:1004:36:21.0004:36:21.00+01:38:2013:094.6
59TROSHKIN Sergei 219139RUSOpen Masters Mężczyzn93M 65307:2502:38:1904:37:44.4504:37:44.45+01:39:4413:134.5
60HAJEWSKI Michał 2120Elite Masters Mężczyzn3M 66607:2502:18:3004:38:36.0504:38:36.05+01:40:3613:164.5
61MUCHA Michał 2012DRAGON BALLOpen Mężczyzn561M 67407:2502:39:5104:39:04.7004:39:04.70+01:41:0413:174.5
62OLEŚ Rafał 2038HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn573M 68807:2502:21:2004:39:54.6504:39:54.65+01:41:5413:194.5
63STACHYRA Rafał 2093ŚWINIODZIKIOpen Mężczyzn601M 72407:2502:39:2704:41:43.8504:41:43.85+01:43:4313:244.5
64WESZKA Sandro 2014DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn609M 73207:2502:57:2504:42:18.4004:42:18.40+01:44:1813:264.5
65ŻUKOWSKI Karol 2055LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn626M 75207:2502:31:4804:43:17.4004:43:17.40+01:45:1713:294.4
66POLIT Bartłomiej 2060NINJA TEAMOpen Mężczyzn630M 75707:2502:24:4504:43:28.3504:43:28.35+01:45:2813:294.4
67ŁUKA Paweł 2064OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn634M 76307:2502:35:2204:43:53.0004:43:53.00+01:45:5213:314.4
68ŁAPACZ Tomasz 2074POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn119M 79107:2502:35:1204:44:59.2504:44:59.25+01:46:5913:344.4
69LASKOWSKI Tomasz 2071PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn658M 79507:2502:48:3904:45:24.0004:45:24.00+01:47:2313:354.4
70JAGODZIŃSKI Karol 2073POWER TRAININGOpen Mężczyzn663M 80107:2502:15:5704:45:50.3004:45:50.30+01:47:5013:364.4
71MROCZEK Rafał 2065OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn719M 86607:2502:36:1304:49:25.0504:49:25.05+01:51:2513:464.4
72DASZEWSKI Filip 2017FIREEAGLESOpen Mężczyzn767M 92007:2502:27:3404:51:59.6504:51:59.65+01:53:5913:544.3
73CYBULSKI Paweł 2006CYBUL EXTREME TEAMOpen Mężczyzn785M 94007:2502:47:5204:52:48.0004:52:48.00+01:54:4713:564.3
74GAWORECKI Sławomir 2026HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn138M 94107:2502:51:5404:52:48.3504:52:48.35+01:54:4813:564.3
75LEDUCHOWSKI Kuba 2003BOOT CAMP POLSKA Open Mężczyzn789M 94507:2502:47:2804:52:53.2004:52:53.20+01:54:5313:564.3
76SAROSIEK Artur 2090SPEED RUNNERSOpen Mężczyzn811M 97307:2502:43:1204:54:28.1004:54:28.10+01:56:2814:014.3
77STANCLIK Krzysztof 2045HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn821M 98407:2502:21:2304:55:04.1004:55:04.10+01:57:0414:034.3
78ZAWILIŃSKI Mateusz 2051HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn828M 99107:2502:28:5104:55:11.1504:55:11.15+01:57:1114:034.3
79NAGAS Pawel 2056LUBIĘ BURPEES’YOpen Mężczyzn904M 108007:2502:45:1104:59:31.6504:59:31.65+02:01:3114:154.2
80MAGOŃ Łukasz 2036HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn924M 110507:2502:41:4105:00:54.4005:00:54.40+02:02:5414:194.2
81SŁONIEWSKI Rafał 2044HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn936M 112107:2502:40:5405:01:33.8005:01:33.80+02:03:3314:214.2
82PŁÓCIENNIK Piotr 2041HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn16M 112607:2502:17:4005:01:56.6505:01:56.65+02:03:5614:224.2
83WOJAS Jakub 2050HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn957M 114907:2502:36:0605:03:02.5005:03:02.50+02:05:0214:254.2
84EFENDIEV Yuriy 200139RUSOpen Mężczyzn997M 119607:2502:18:3305:05:32.2005:05:32.20+02:07:3214:324.1
85OLESZCZUK Patryk 2019FIREEAGLESOpen Mężczyzn1001M 120307:2502:46:4205:05:55.0505:05:55.05+02:07:5514:344.1
86KOWAL Krzysztof 2058NAK MUAY FIGHTERSOpen Mężczyzn1101M 131907:2502:57:3205:10:37.9005:10:37.90+02:12:3714:474.1
87KRÓLEWIAK Rafał 2059NAK MUAY FIGHTERSOpen Mężczyzn1105M 132507:2502:57:2805:10:48.6005:10:48.60+02:12:4814:484.1
88STASIUK Arkadiusz 2046HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1143M 137007:2502:58:3705:12:55.7505:12:55.75+02:14:5514:544
89STARZYK Sebastian 2067OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn1166M 139507:2502:34:5805:14:17.0505:14:17.05+02:16:1714:574
90KAMIŃSKI Zbigniew 2020GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn1174M 140407:2502:28:3805:14:43.8005:14:43.80+02:16:4314:594
91JAGODZIŃSKI Damian 2102XRUNNERSOpen Mężczyzn1186M 141807:2503:06:1205:15:06.4005:15:06.40+02:17:0615:004
92FIEDOR Tomasz 2025HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1221M 146007:2502:30:3405:17:29.7005:17:29.70+02:19:2915:074
93ŻELAZKO Kamil 2052HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1228M 146707:2502:37:1005:17:45.3005:17:45.30+02:19:4515:074
94ŁOŚ Tomasz 2070OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn1245M 148507:2502:39:2605:18:39.0005:18:39.00+02:20:3815:104
95GOMULARZ Sebastian 2027HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1271M 151607:2502:30:1705:20:13.0005:20:13.00+02:22:1215:143.9
96STASZEL- ŁATAS Tomasz 2047HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1279M 152507:2502:46:4705:20:29.0505:20:29.05+02:22:2915:153.9
97ŚWIATOWIEC Adrian 2068OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn1283M 153007:2502:38:1005:20:41.5005:20:41.50+02:22:4115:163.9
98KUBIESA Jakub 2032HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn17M 155807:2502:33:5405:23:01.2005:23:01.20+02:25:0115:223.9
99HANDZLIK Tomasz 2010DENISTEAMElite Masters Mężczyzn4M 157007:2503:00:5305:23:45.6005:23:45.60+02:25:4515:253.9
100TRYBUŚ Kamil 2137Open Mężczyzn1346M 161307:2503:08:3705:26:55.6005:26:55.60+02:28:5515:343.9
101BRZEZIŃSKI Bartosz 2109Open Mężczyzn1360M 163007:2502:53:5705:27:24.7505:27:24.75+02:29:2415:353.8
102IWAŃSKI Przemysław 2028HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1399M 167807:2502:39:2405:31:18.5005:31:18.50+02:33:1815:463.8
103SKRZYPCZYK Tomek 2085SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn18M 167907:2502:52:3705:31:20.3505:31:20.35+02:33:2015:463.8
104HANDZLIK Mateusz 2009DENISTEAMOpen Mężczyzn1401M 168207:2503:28:3505:31:45.1505:31:45.15+02:33:4515:473.8
105DAMIAN Tomasz 2099WILDCREW TEAMOpen Mężczyzn1422M 170607:2503:09:3305:33:36.9505:33:36.95+02:35:3615:533.8
106ŁUCHNIAK Kuba 2035HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1431M 171807:2503:23:4205:34:21.0505:34:21.05+02:36:2115:553.8
107WITEK Piotr 2160HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1442M 173407:2502:28:3605:35:29.7005:35:29.70+02:37:2915:583.8
108SŁADEK Patryk 2086SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn1467M 176107:2503:00:4405:38:21.7505:38:21.75+02:40:2116:063.7
109BOĆKO Krzysztof 2096WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn1470M 176407:2502:23:3305:38:53.6505:38:53.65+02:40:5316:083.7
110LEBIODA Marcin 2082SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn1486M 178207:2502:46:5805:41:18.5005:41:18.50+02:43:1816:153.7
111CHMIELORZ Józef 2004CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn1539M 184807:2502:12:2305:48:39.2505:48:39.25+02:50:3916:363.6
112SAWICKI Piotr 2076POWER TRAININGOpen Mężczyzn1603M 192507:2502:52:1305:57:27.4005:57:27.40+02:59:2717:013.5
113SZARY Adam 2011DENISTEAMOpen Mężczyzn1617M 194007:2503:03:0806:02:43.7006:02:43.70+03:04:4317:163.5
114PLICH Janusx 2135Open Masters Mężczyzn305M 195907:2503:45:2506:14:27.8506:14:27.85+03:16:2717:493.4
115DROP Łukasz 2097WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn19M 196707:2502:42:5906:17:19.9006:17:19.90+03:19:1917:583.3
116WEIS Michał 2139Open Mężczyzn1642M 197007:2502:52:0106:18:34.2006:18:34.20+03:20:3418:013.3
117NOWAK Jakub 2133Open Mężczyzn1643M 197107:2502:53:4606:20:38.5006:20:38.50+03:22:3818:073.3
118KOZIOŁ Kamil 2031HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1644M 197207:2502:14:2306:20:59.1506:20:59.15+03:22:5918:083.3
119CZECH Piotr 2112Open Mężczyzn1654M 198707:2503:20:2106:46:06.8006:46:06.80+03:48:0619:203.1
120MATYSEK Ireneusz 2129Open Masters Mężczyzn311M 199007:2502:57:3906:51:30.0006:51:30.00+03:53:2919:353.1
121PŁUSKA Michał 2042HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1658M 199207:2503:22:0007:01:04.2507:01:04.25+04:03:0420:033
122CAREWICZ Marek 2110Elite Masters Mężczyzn5M 199307:2502:58:4807:03:23.6507:03:23.65+04:05:2320:093
123JAHNS Adam 2121Open Mężczyzn1663M 199807:2502:41:2507:42:55.4007:42:55.40+04:44:5522:022.7
124JAGIEŁO Michał 2029HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn20M 200207:2501:43:50+00:01:066:558.7
125KALININ Jarosław 2103XRUNNERSElite Mężczyzn21M 200307:2501:52:01+00:09:177:288
126GRABARCZYK Wojciech 2098BEST BEASTSElite Mężczyzn22M 200407:2502:03:35+00:20:518:147.3
127WIERZBICKI Witold 2077PRO-RUN WROCŁAWElite Mężczyzn23M 200507:2502:15:54+00:33:109:036.6
128BORTLIK Przemyslaw 2108Elite Mężczyzn24M 200707:2502:33:16+00:50:3210:135.9
129NĘDZA Tomasz 2037HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn25M 200807:2502:47:27+01:04:4311:095.4
130PIERZCHAŁA Mateusz 2040HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn26M 200907:2502:52:00+01:09:1611:285.2
131GAGON Denis 2008DENISTEAMElite Mężczyzn27M 201007:2502:55:28+01:12:4411:415.1
132JASIAK Adrian 2062OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn28M 201507:25   
133CZACH Tobiasz 2024HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn29M 201907:25   
134GĘCA Marcin 2092ŚWINIODZIKIElite Mężczyzn30M 202507:25   
135KUCZYŃSKI Łukasz 2033HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn31M 202907:25   
MILLAN Arkadiusz 2130Elite Mężczyzn07:2502:16:40 DNF DNF DNF--
BIRULA Michał 2101XRUNNERSElite Mężczyzn07:25 DNF DNF DNF--
Znaleziono 137 wynik(ów)