GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CHMIELORZ Józef 2005Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn1M 107:4000:00:0000:27:1802:46:14.3502:46:14.35 7:547.6
2WYPUKOŁ Jakub 2074SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn2M 307:4000:00:0000:30:4102:58:04.8502:58:04.85+00:11:508:287.1
3ORAWCZAK Kamil 2015DENISTEAMOpen Mężczyzn7M 907:4000:00:0000:27:2403:11:18.8003:11:18.80+00:25:049:066.6
4KUMOROWSKI Rafał 2090Open Mężczyzn8M 1007:4000:00:0000:33:1303:13:46.1503:13:46.15+00:27:319:136.5
5MIZIOŁEK Patryk 2093Open Mężczyzn22M 2507:4000:00:0000:32:2603:22:46.3503:22:46.35+00:36:329:396.2
6JACIÓW Paweł 2079WATAHAElite Mężczyzn3M 3007:4000:00:0000:32:4003:24:44.9503:24:44.95+00:38:309:446.2
7BIENIECKI Jaro 2217RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn35M 4107:4000:00:0000:30:3803:30:21.3503:30:21.35+00:44:0710:016
8LIPA Piotr 2055OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn42M 4907:4000:00:0000:29:4603:33:01.2003:33:01.20+00:46:4610:085.9
9CHROST Andrzej 2030Husaria Race Team Elite Mężczyzn4M 5807:4000:00:0000:36:0303:35:45.2503:35:45.25+00:49:3010:165.8
10ZAJĄCZKOWSKI Paweł 2058POWER TRAININGOpen Mężczyzn52M 6007:4000:00:0000:32:2803:35:54.9003:35:54.90+00:49:4010:165.8
11JARZĄBEK Dawid 2070SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn5M 7007:4000:00:0000:33:2503:37:59.1503:37:59.15+00:51:4410:225.8
12ZGUTKA Tomasz 2045Husaria Race Team Elite Masters Mężczyzn1M 8507:4000:00:0000:33:1103:40:41.4003:40:41.40+00:54:2710:305.7
13ĶAWA Rafał 2054OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn82M 9907:4000:00:0000:35:2103:43:22.7003:43:22.70+00:57:0810:385.6
14DYKIER Krzysztof 2018Dominator TeamElite Masters Mężczyzn2M 10307:4000:00:0000:37:1003:43:40.8503:43:40.85+00:57:2610:395.6
15WITKA Patryk 2002Aktywna Nowa RudaElite Mężczyzn6M 10607:4000:00:0000:33:1403:44:21.5003:44:21.50+00:58:0710:415.6
16JAKUBOWSKI Michał 2087Open Mężczyzn104M 12607:4000:00:0000:37:5803:48:31.2503:48:31.25+01:02:1610:525.5
17KNAPIK Zbigniew 2025HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn124M 15007:4000:00:0000:32:2303:50:22.2503:50:22.25+01:04:0710:585.5
18CHŁĄD Aleksander 2022Ex TeamOpen Mężczyzn132M 16007:4000:00:0000:33:1603:51:55.2503:51:55.25+01:05:4011:025.4
19KALININ Jarosław 2081xRunnersOpen Mężczyzn134M 16207:4000:00:0000:27:2503:52:06.5003:52:06.50+01:05:5211:035.4
20KĘSIK Michał 2037Husaria Race Team Open Mężczyzn147M 17707:4000:00:0000:36:4303:55:15.0503:55:15.05+01:09:0011:125.4
21MATUSIK Adam 2024GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn159M 19107:4000:00:0000:29:4603:57:17.2503:57:17.25+01:11:0211:175.3
22KORNILUK Tomasz 2057OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn178M 21507:4000:00:0000:31:5003:59:31.9503:59:31.95+01:13:1711:245.3
23NOWAKOWSKI Karol 2140Spartan TeamOpen Mężczyzn192M 23207:4000:00:0000:35:0104:01:14.1504:01:14.15+01:14:5911:295.2
24BORTLIK Przemyslaw 2083Open Mężczyzn199M 24007:4000:00:0000:37:1504:01:55.4004:01:55.40+01:15:4111:315.2
25SMAK Daniel 2046I NEVER TURN BACKOpen Mężczyzn206M 25007:4000:00:0000:39:5904:03:18.2504:03:18.25+01:17:0311:355.2
26ZOCŁOŃSKI Łukasz 2075SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn47M 30007:4000:00:0000:36:1104:08:43.0004:08:43.00+01:22:2811:505.1
27CHMIELEWSKI Krzysztof 2056OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn11M 33207:4000:00:0000:31:4804:11:54.2004:11:54.20+01:25:3911:595
28HANUSIAK Leszek 2034Husaria Race Team Open Mężczyzn268M 33707:4000:00:0000:38:5504:12:25.4004:12:25.40+01:26:1112:015
29KĘDZIORA Bogumił 2036Husaria Race Team Open Mężczyzn274M 34407:4000:00:0000:38:5204:13:00.7504:13:00.75+01:26:4612:025
30GIEMZA Michał 2086Open Mężczyzn280M 35207:4000:00:0000:37:4704:13:30.8004:13:30.80+01:27:1612:045
31CIACIEK Tomasz 2053OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn285M 35707:4000:00:0000:34:2404:13:46.3004:13:46.30+01:27:3112:055
32BYRTUS Józef 2029Husaria Race Team Open Mężczyzn299M 37207:4000:00:0000:34:2304:15:26.2004:15:26.20+01:29:1112:094.9
33WIELEBA Adam 2065RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn3M 51307:4000:00:0000:34:3404:24:39.8504:24:39.85+01:38:2512:364.8
34REJDYCH Tomasz 2041Husaria Race Team Open Mężczyzn595M 71307:4000:00:0000:34:4304:34:22.8504:34:22.85+01:48:0813:034.6
35KOZLOWSKI Radoslaw 2003Best BeastsOpen Mężczyzn636M 76207:4000:00:0000:40:0104:37:22.2504:37:22.25+01:51:0713:124.5
36ANUSZCZYK Mariusz 2082Elite Masters Mężczyzn4M 76307:4000:00:0000:34:3204:37:23.3004:37:23.30+01:51:0813:124.5
37KUPREWICZ Krzysztof 2048Kyokushin Węgorzewo/ 11Mazurski Pułk ArtyleriiElite Mężczyzn16M 81707:4000:00:0000:38:2004:40:34.9004:40:34.90+01:54:2013:214.5
38FIEDOR Tomasz 2033Husaria Race Team Open Mężczyzn692M 82907:4000:00:0000:38:2804:41:19.5504:41:19.55+01:55:0513:234.5
39CZARNECKI Jakub 2031Husaria Race Team Open Mężczyzn699M 83807:4000:00:0000:37:5204:41:46.2004:41:46.20+01:55:3113:254.5
40PŁAŻALSKI Przemysław 2125Husaria Race Team Open Mężczyzn716M 85607:4000:00:0000:36:3304:42:42.9504:42:42.95+01:56:2813:274.5
41ROSIN Mateusz 2073SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn721M 86107:4000:00:0000:36:0104:43:05.4504:43:05.45+01:56:5113:284.5
42SZANIAWSKI Marcin 2042Husaria Race Team Open Mężczyzn725M 86607:4000:00:0000:38:5004:43:16.0504:43:16.05+01:57:0113:294.4
43INDYK Kamil 2035Husaria Race Team Open Mężczyzn734M 87707:4000:00:0000:44:0704:44:10.7004:44:10.70+01:57:5613:314.4
44KYSIAK Kamil 2169Open Mężczyzn743M 88607:4000:00:0000:43:0104:44:37.9004:44:37.90+01:58:2313:334.4
45KOMARNICKI Tomasz 2023GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn761M 91107:4000:00:0000:30:2104:45:58.7504:45:58.75+01:59:4413:374.4
46RZOŃCA Michał 2078United RunnersOpen Mężczyzn780M 93307:4000:00:0000:37:5704:47:29.7004:47:29.70+02:01:1513:414.4
47MĘKAL Dariusz 2091Open Mężczyzn842M 100807:4000:00:0000:42:2004:52:10.7504:52:10.75+02:05:5613:544.3
48MĘKAL Tomasz 2092Open Masters Mężczyzn145M 100907:4000:00:0000:42:1904:52:11.3504:52:11.35+02:05:5713:544.3
49CHUDAŃSKI Hubert 2076SP PSP BYDGOSZCZOpen Mężczyzn893M 106907:4000:00:0000:36:0304:54:51.4004:54:51.40+02:08:3714:024.3
50BAŁDYGA Daniel 2069SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn902M 107907:4000:00:0000:40:1104:55:14.5004:55:14.50+02:09:0014:034.3
51KRAJNIAK Jarosław 2062RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn923M 110807:4000:00:0000:43:3904:57:13.5504:57:13.55+02:10:5914:094.2
52WOJAS Jakub 2129Husaria Race Team Open Mężczyzn945M 113107:4000:00:0000:36:5304:58:32.5504:58:32.55+02:12:1814:124.2
53MARUSZCZYK Marcin 2139Spartan TeamOpen Mężczyzn957M 114707:4000:00:0000:41:4904:59:44.9504:59:44.95+02:13:3014:164.2
54PIETRZAK Tomek 2068Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn963M 115407:4000:00:0000:38:5905:00:01.4505:00:01.45+02:13:4714:174.2
55JANICKI Kamil 2061RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn970M 116307:4000:00:0000:41:5505:00:21.6505:00:21.65+02:14:0714:184.2
56ŁUCHNIAK Kuba 2038Husaria Race Team Open Mężczyzn974M 116907:4000:00:0000:40:0505:00:33.1005:00:33.10+02:14:1814:184.2
57PYZALSKI Wojciech 2026HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn1023M 122607:4000:00:0000:37:5305:04:26.7505:04:26.75+02:18:1214:294.1
58DARGACZ Dominik 2050Mad Runners WałbrzychOpen Mężczyzn1037M 124607:4000:00:0000:38:3105:05:45.5505:05:45.55+02:19:3114:334.1
59DUKIEWICZ Dariusz 2084Open Mężczyzn1038M 124707:4000:00:0000:42:5305:05:49.1005:05:49.10+02:19:3414:334.1
60WOCHNIK Marek 2010Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn20M 130907:4000:00:0000:41:4205:10:29.8505:10:29.85+02:24:1514:474.1
61KRUPNIK Wojciech 2089Open Mężczyzn1127M 135107:4000:00:0000:39:3305:14:16.9505:14:16.95+02:28:0214:574
62WITEK Kamil 2043Husaria Race Team Elite Mężczyzn22M 139007:4000:00:0000:36:4205:16:33.4005:16:33.40+02:30:1915:044
63KOWALSKI Kamil 2008Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn1198M 144107:4000:00:0000:39:1805:21:11.2505:21:11.25+02:34:5615:173.9
64MUCHA Mateusz 2017Dirty SparrowsElite Mężczyzn28M 148407:4000:00:0000:40:2405:25:37.0005:25:37.00+02:39:2215:303.9
65DZIERŻANOWSKI Mateusz 2059RMF4RTElite Mężczyzn30M 150107:4000:00:0000:44:0505:28:05.7005:28:05.70+02:41:5115:373.8
66ŁANOCHA Michał 2080X-Team TarnówOpen Mężczyzn1265M 152007:4000:00:0000:44:1305:29:59.5505:29:59.55+02:43:4515:423.8
67WIŚNIEWSKI Michał 2004Best BeastsElite Mężczyzn31M 152407:4000:00:0000:40:0005:30:39.9005:30:39.90+02:44:2515:443.8
68NOWAK Jakub 2063RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn32M 154407:4000:00:0000:38:3505:32:48.5505:32:48.55+02:46:3415:503.8
69KOLASIŃSKI Jakub 2016Dirty SparrowsElite Mężczyzn33M 155307:4000:00:0000:41:2305:34:26.3005:34:26.30+02:48:1115:553.8
70STRZELECKI Konrad 2095Elite Mężczyzn34M 155507:4000:00:0000:40:1305:35:08.0505:35:08.05+02:48:5315:573.8
71OLEJNIK Franciszek 2040Husaria Race Team Elite Mężczyzn39M 160907:4000:00:0000:36:5105:43:13.9005:43:13.90+02:56:5916:203.7
72MOKWA Sebastian 2052Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn42M 163807:4000:00:0000:40:1805:48:45.7505:48:45.75+03:02:3116:363.6
73SZYMAŃSKI Bartłomiej 2064RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn47M 165807:4000:00:0000:40:0105:51:24.0505:51:24.05+03:05:0916:443.6
74MAGOŃ Łukasz 2039Husaria Race Team Elite Mężczyzn54M 169307:4000:00:0000:50:1006:01:52.9506:01:52.95+03:15:3817:133.5
75PODGRUDNY Szczepan 2094Elite Mężczyzn55M 169607:4000:00:0000:41:2106:02:18.5506:02:18.55+03:16:0417:153.5
76PACYGON Tomek 2020Eden RunnersElite Mężczyzn56M 169707:4000:00:0000:43:0906:02:36.6506:02:36.65+03:16:2217:163.5
77SKRĘTY Patryk 2021Eden RunnersElite Mężczyzn57M 169907:4000:00:0000:43:0906:02:42.1006:02:42.10+03:16:2717:163.5
78TOMCZAK Artur 2096Elite Mężczyzn58M 170107:4000:00:0000:39:0106:03:15.6006:03:15.60+03:17:0117:173.5
79WIŚNIEWSKI Arkadiusz 2066RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn1397M 170207:4000:00:0000:55:0606:04:08.1506:04:08.15+03:17:5317:203.5
80LORANC Paweł 2014DENISTEAMElite Masters Mężczyzn7M 170707:4000:00:0000:44:3306:06:57.0006:06:57.00+03:20:4217:283.4
81WOCHNIAK Michał 2067RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn59M 171607:4000:00:0000:55:0906:13:07.0006:13:07.00+03:26:5217:463.4
82SZKLARSKI Przemysław 2009Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn62M 172707:4000:00:0000:40:4706:22:44.7006:22:44.70+03:36:3018:133.3
83JANICKI Michał 2088Elite Mężczyzn64M 173007:4000:00:0000:38:3406:29:31.5506:29:31.55+03:43:1718:323.2
84MAJCHRZYK Szymon 2012CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn67M 173607:4000:00:0000:36:1206:32:51.2006:32:51.20+03:46:3618:423.2
85TROSHKIN Sergei 200139RUSTESTElite Masters Mężczyzn9M 175007:4000:00:0000:37:4406:55:12.6006:55:12.60+04:08:5819:463
86RYGOŁ Janusz 2013CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn247M 175307:4000:00:0000:35:5407:18:35.1007:18:35.10+04:32:2020:532.9
87FIRLEJ Marek 2085Elite Mężczyzn73M 175907:4000:00:0000:26:59+3:2217.8
88STARZYCKI Przemysław 2027HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn74M 176007:4000:00:0000:27:26+00:00:083:2517.5
89KORULCZYK Marcin 2077United RunnersElite Mężczyzn75M 176107:4000:00:0000:27:42+00:00:243:2717.3
90NOWAK Sebastian 2211HARPAGAN BEASTElite Mężczyzn76M 176207:4000:00:0000:28:36+00:01:183:3416.8
LEBIODA Marcin 2072SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:40DNF00:33:27 DNF DNF DNF--
GOŁĘBIOWSKI Tomasz 2007Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn07:40DNF00:35:21 DNF DNF DNF--
Znaleziono 92 wynik(ów)