GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Kocierz
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
2632
Wystartowało/ Started:
2467
Nie ukończyło/ Not finished:
46
Ukończyło/ Finished:
2421
Na trasie/ On track:
40

Klasyfikacja/ Classiffication: 08:30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 15km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria15kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DONDAJEWSKI Norbert 2672BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn2M 1408:3002:01:5003:25:13.0503:25:13.05 9:466.1
2KSIĄŻEK Krzysztof 2673BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn5M 2608:3002:10:2703:32:09.7003:32:09.70+00:06:5610:065.9
3NOWAK Dawid 2698FORMMA BATTLE TEAMOpen Mężczyzn35M 4508:3002:03:1403:39:29.0503:39:29.05+00:14:1610:275.7
4JARASZEK Krzysztof 4265CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn53M 6708:3002:19:0703:43:27.0003:43:27.00+00:18:1310:385.6
5STANASZEK Daniel 2699FORMMA BATTLE TEAMOpen Mężczyzn67M 8608:3002:18:0403:48:10.1503:48:10.15+00:22:5710:515.5
6BABICZ Karol 2706HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn78M 9908:3002:20:2803:50:48.9503:50:48.95+00:25:3510:595.5
7MICHALAK Paweł 2679CROSSFIT ŁUKÓWOpen Masters Mężczyzn16M 10308:3002:19:2703:51:17.6503:51:17.65+00:26:0411:005.4
8MICHROWSKI Sławomir 2784Open Masters Mężczyzn18M 11608:3002:20:2803:53:05.3503:53:05.35+00:27:5211:055.4
9KMIECIAK Krzysztof 2726MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDOpen Mężczyzn145M 18208:3002:28:5704:02:53.7504:02:53.75+00:37:4011:335.2
10NOSAL Patryk 2697FORMMA BATTLE TEAMOpen Mężczyzn162M 20108:3002:24:1304:05:31.4004:05:31.40+00:40:1811:415.1
11BURY Małgorzata 2694FORMMA BATTLE TEAMOpen Kobiet6K 608:3002:24:2004:05:43.5504:05:43.55+00:40:3011:425.1
12WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2674BLUE DOLPHIN TEAMOpen Mężczyzn241M 29408:3002:40:0304:15:48.3504:15:48.35+00:50:3512:104.9
13BROŻEK Artur 2769Open Mężczyzn243M 29608:3002:38:5904:15:50.9004:15:50.90+00:50:3712:104.9
14BURCZYŃSKI Karol 2895TABATA RADEK TEAMOpen Mężczyzn302M 36508:3002:35:0104:21:00.8504:21:00.85+00:55:4712:254.8
15KROCZEK Łukasz 2777Open Mężczyzn311M 37608:3002:32:5304:21:43.4504:21:43.45+00:56:3012:274.8
16ŻAK Dominik 2802Open Mężczyzn316M 38308:3002:35:3604:22:04.0504:22:04.05+00:56:5112:284.8
17JANIAK Marcin 2774Open Mężczyzn318M 38508:3002:34:4804:22:10.9004:22:10.90+00:56:5712:294.8
18BAGIŃSKI Ryszard 2756TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn55M 38708:3002:41:3904:22:12.1504:22:12.15+00:56:5912:294.8
19WIETRZYŃSKI Maciej 2716HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn334M 40608:3002:34:2504:23:01.5504:23:01.55+00:57:4812:314.8
20PACIOREK Piotr 2712HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn359M 43508:3002:40:2804:24:57.6004:24:57.60+00:59:4412:374.8
21KUJAWA Michał 2779Open Mężczyzn370M 44708:3002:36:0004:25:31.1004:25:31.10+01:00:1812:384.7
22BANASZCZUK Hubert 2765Open Mężczyzn375M 45308:3002:36:0304:25:42.8004:25:42.80+01:00:2912:394.7
23ADAMCZYK Piotr 4641FORMMA BATTLE TEAMOpen Mężczyzn392M 47408:3002:37:2004:27:16.7004:27:16.70+01:02:0312:434.7
24GIBAS Tomasz 2696FORMMA BATTLE TEAMOpen Mężczyzn401M 48708:3002:36:2204:28:00.9004:28:00.90+01:02:4712:454.7
25GIBAS Dawid 2695FORMMA BATTLE TEAMOpen Mężczyzn403M 48908:3002:37:2404:28:02.2004:28:02.20+01:02:4912:454.7
26JACIW Krzysztof 4137I-SYSTEMSOpen Mężczyzn417M 50508:3002:48:2104:28:55.6504:28:55.65+01:03:4212:484.7
27THRUN Kamil 2801Open Mężczyzn430M 51808:3002:40:2404:30:17.4004:30:17.40+01:05:0412:524.7
28JAGÓRA Dominik 2744PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn440M 52808:3002:49:2304:30:38.2004:30:38.20+01:05:2512:534.7
29KUBACKI Jakub 2745PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn441M 52908:3002:50:3604:30:38.7004:30:38.70+01:05:2512:534.7
30MIODUSKI Piotr 2746PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn443M 53108:3002:50:0804:30:39.3004:30:39.30+01:05:2612:534.7
31PIWOWAR Jacek 2794Open Masters Mężczyzn78M 55208:3002:51:4104:31:58.1504:31:58.15+01:06:4512:574.6
32CIUPEK Robert 2681CROSSFIT OLD MINEOpen Mężczyzn474M 56808:3002:51:2004:33:18.0004:33:18.00+01:08:0413:004.6
33MAŁKOWSKI Karol 2783Open Mężczyzn500M 60108:3002:52:4504:35:21.0504:35:21.05+01:10:0813:064.6
34MACIEJEWICZ Dawid 2782Open Mężczyzn514M 61908:3002:43:5604:36:06.7504:36:06.75+01:10:5313:084.6
35KĘSKA Arkadiusz 2752SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Mężczyzn517M 62208:3002:41:2204:36:14.6004:36:14.60+01:11:0113:094.6
36RYCHNOWSKI Michał 2692FIGLARZEOpen Mężczyzn539M 64708:3002:54:5104:37:26.1504:37:26.15+01:12:1313:124.5
37CĘCELEWSKI Jarosław 2690FIGLARZEOpen Masters Mężczyzn94M 65508:3002:54:5204:37:57.3504:37:57.35+01:12:4413:144.5
38KOTOMSKA Renata 2691FIGLARZEOpen Masters Kobiet6K 4408:3002:54:4904:37:57.4004:37:57.40+01:12:4413:144.5
39DĄBEK Maciej 2733NIEDOTLENIENI ŁAŃCUTOpen Mężczyzn545M 65608:3002:46:5904:38:02.0504:38:02.05+01:12:4913:144.5
40GROMADZKI Bartosz 2772Open Mężczyzn558M 67108:3002:39:0504:38:58.7004:38:58.70+01:13:4513:174.5
41STARŻYK Artur 2797Open Mężczyzn575M 69008:3002:45:4104:39:57.6004:39:57.60+01:14:4413:194.5
42KRAŚ Grzegorz 2758TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn102M 70108:3002:50:3404:40:20.4504:40:20.45+01:15:0713:204.5
43KOCHEL Sebastian 2776Open Mężczyzn584M 70408:3002:45:4204:40:26.8004:40:26.80+01:15:1313:214.5
44KROWIAK Radosław 2778Open Mężczyzn594M 71708:3002:46:3804:41:02.2504:41:02.25+01:15:4913:224.5
45LEWANDOWSKI Przemysław 2718KLU&LEWY TEAMOpen Masters Mężczyzn116M 78008:3002:46:0304:44:42.8504:44:42.85+01:19:2913:334.4
46NIEDZIELSKA Aleksandra 2666BATALION S7 GDYNIAOpen Kobiet49K 5808:3003:02:3204:44:42.8504:44:42.85+01:19:2913:334.4
47ŁUCZYŃSKI Tomasz 4570TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn121M 80908:3003:03:3504:46:52.9004:46:52.90+01:21:3913:394.4
48NACHOWICZ Tomasz 2788Open Mężczyzn680M 81908:3002:53:2504:47:12.6004:47:12.60+01:21:5913:404.4
49BARAN Grzegorz 2766Open Masters Mężczyzn122M 82208:3002:49:0504:47:26.8004:47:26.80+01:22:1313:414.4
50JAŁOSZYŃSKI Błażej 2764ZĄBKI_FIGHTOpen Mężczyzn683M 82608:3002:57:4304:47:42.3504:47:42.35+01:22:2913:424.4
51GRZĄBEL Bartosz 2773Open Mężczyzn685M 82808:3002:56:5804:47:43.4004:47:43.40+01:22:3013:424.4
52FAJDEK Adam 2763ZĄBKI_FIGHTOpen Mężczyzn687M 83008:3002:58:0004:47:46.5004:47:46.50+01:22:3313:424.4
53HUK Mateusz 2689DZIKUSY W NATARCIUOpen Mężczyzn695M 84008:3002:47:2604:48:13.7504:48:13.75+01:23:0013:434.4
54ŚLIWCZYŃSKI Krzysztof 2740PORADNIA PSYCHIATRYCZNAOpen Mężczyzn697M 84208:3002:56:5504:48:20.9004:48:20.90+01:23:0713:434.4
55WĄDOŁOWSKI Paweł 2686DR KING & DJANGOOpen Mężczyzn700M 84508:3002:47:5104:48:27.7004:48:27.70+01:23:1413:444.4
56GRABOWSKI Jakub 2685DR KING & DJANGOOpen Mężczyzn701M 84608:3002:47:5404:48:27.7504:48:27.75+01:23:1413:444.4
57ROSŁON Rafał 2796Open Mężczyzn741M 89108:3002:52:0504:50:35.6004:50:35.60+01:25:2213:504.3
58KOWALEWSKI Mateusz 2677CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn745M 89508:3002:57:1904:50:45.9004:50:45.90+01:25:3213:504.3
59OCHNIO Andrzej 2680CROSSFIT ŁUKÓWOpen Masters Mężczyzn133M 89608:3002:49:0104:50:46.1504:50:46.15+01:25:3313:504.3
60GŁĘBICKA Patrycja 2676CROSSFIT ŁUKÓWOpen Kobiet70K 8208:3002:57:2204:50:46.4004:50:46.40+01:25:3313:504.3
61GOLEŃ Justyna 2150MONKEYS' TEAMOpen Kobiet72K 8408:3003:00:2304:51:57.6504:51:57.65+01:26:4413:544.3
62CHOJNOWSKI Wojtek 2770Open Mężczyzn784M 93908:3002:59:2704:52:45.4504:52:45.45+01:27:3213:564.3
63POPŁAWSKI Krystian 2729MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn786M 94208:3003:01:3104:52:48.6004:52:48.60+01:27:3513:564.3
64NIŹNIK Borys 2711HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn145M 97408:3002:54:1004:54:37.4504:54:37.45+01:29:2414:014.3
65TROJAN Anna 2714HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet14K 9408:3002:54:2304:54:38.0004:54:38.00+01:29:2414:014.3
66MŁODZIK Dariusz 2709HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn827M 99008:3002:42:1804:55:10.7504:55:10.75+01:29:5714:034.3
67PLUTA Krzysztof 2755SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Mężczyzn834M 99708:3002:57:4104:55:20.0004:55:20.00+01:30:0614:034.3
68ABRAMCZYK Marta 2705HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet89K 10308:3002:52:3804:57:25.6504:57:25.65+01:32:1214:094.2
69TAPEREK Mariusz 2713HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn150M 103308:3002:52:4204:57:26.5004:57:26.50+01:32:1314:094.2
70BEŃKOWSKI Aleksander 2671BLUE DOLPHIN TEAMOpen Mężczyzn869M 103808:3002:54:4804:57:33.9504:57:33.95+01:32:2014:104.2
71JANCZEWSKI Marcin 2707HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn887M 105908:3002:52:4904:58:43.9504:58:43.95+01:33:3014:134.2
72SITKOWSKI Tomasz 2675CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn891M 106308:3002:42:2004:59:03.5004:59:03.50+01:33:5014:144.2
73DUDA Kamil 2708HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn899M 107308:3003:00:4404:59:19.8504:59:19.85+01:34:0614:154.2
74KLIK Paweł 2660AUUUUUOpen Mężczyzn913M 109108:3002:48:1905:00:03.2005:00:03.20+01:34:5014:174.2
75KAISER-SZMIDT Paweł 2775Open Mężczyzn917M 109508:3003:07:2505:00:25.7005:00:25.70+01:35:1214:184.2
76POWSIŃSKI Martin 2345Open Mężczyzn934M 111908:3002:52:4305:01:31.2505:01:31.25+01:36:1814:214.2
77KLIPO Mateusz 2739POGROMCY IKSÓWOpen Mężczyzn967M 116008:3002:56:5805:03:32.8505:03:32.85+01:38:1914:274.2
78DOMZAŁA Paweł 2663BATALION S7 GDYNIAOpen Masters Mężczyzn177M 117208:3003:04:5205:04:34.4005:04:34.40+01:39:2114:304.1
79SOWA Wojciech 3667Open Mężczyzn977M 117308:3003:03:0605:04:34.8005:04:34.80+01:39:2114:304.1
80GRABIŃSKA Agnieszka 2664BATALION S7 GDYNIAOpen Masters Kobiet20K 13808:3003:04:2305:04:34.9005:04:34.90+01:39:2114:304.1
81KACZOR Anna 2665BATALION S7 GDYNIAOpen Kobiet119K 13908:3003:03:3205:04:35.1005:04:35.10+01:39:2214:304.1
82ANTOSIK Igor 2662BATALION S7 GDYNIAOpen Mężczyzn978M 117408:3003:04:2605:04:35.1005:04:35.10+01:39:2214:304.1
83WYBIERAŁA Magdalena 2668BATALION S7 GDYNIAOpen Kobiet120K 14008:3003:03:0805:04:35.3005:04:35.30+01:39:2214:304.1
84ROZWANDOWICZ Piotr 4624TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn181M 119908:3003:12:1105:05:39.3005:05:39.30+01:40:2614:334.1
85MYCEK Arkadiusz 2787Open Mężczyzn1000M 120208:3002:59:1305:05:54.3505:05:54.35+01:40:4114:344.1
86FRANCZYK Szymon 2118Open Mężczyzn1002M 120408:3002:59:2305:05:55.0505:05:55.05+01:40:4214:344.1
87POKRYSZKA Wojciech 2795Open Mężczyzn1003M 120508:3002:59:1905:05:55.5005:05:55.50+01:40:4214:344.1
88KĘPA Katarzyna 2684CROSSFIT OLD MINERUDA ŚLĄSKAOpen Kobiet137K 16308:3003:09:0305:07:48.3005:07:48.30+01:42:3514:394.1
89MAKSYMIUK Paweł 2670BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn1057M 126908:3003:08:1505:08:28.1005:08:28.10+01:43:1514:414.1
90SOSNOWSKA-SCHILLER Bernadetta 4567SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Kobiet142K 16908:3003:32:4005:09:03.5005:09:03.50+01:43:5014:434.1
91SCHILLER Fryderyk 2750SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Masters Mężczyzn194M 127908:3003:32:3505:09:03.6005:09:03.60+01:43:5014:434.1
92FILIPKOWSKI Jan 2702HARDCORETEST1Open Mężczyzn1098M 131608:3003:14:4105:10:34.7005:10:34.70+01:45:2114:474.1
93MAJKOWSKI Łukasz 2735PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn1135M 136008:3003:08:1505:12:27.8005:12:27.80+01:47:1414:524
94PIĘTKA Patryk 2736PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn1139M 136408:3003:08:1805:12:35.7005:12:35.70+01:47:2214:534
95PALUTKIEWICZ Mariusz 2759TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn214M 142608:3003:19:0405:15:43.9505:15:43.95+01:50:3015:024
96GREŃ Andrzej 2757TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn215M 142708:3003:19:0305:15:45.3005:15:45.30+01:50:3215:024
97MAJCHRZYK Mateusz 2761WELLNESS & SPAOpen Mężczyzn1254M 149508:3002:51:5005:18:58.3505:18:58.35+01:53:4515:114
98SZCZEPANOWSKI Bogusław 2800Open Mężczyzn1317M 157608:3003:11:0405:24:10.4005:24:10.40+01:58:5715:263.9
99PIGUŁA Daria 2754SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Kobiet215K 25008:3003:14:1905:24:33.8005:24:33.80+01:59:2015:273.9
100BARANOWSKI Jakub 2767Open Mężczyzn1345M 161208:3003:15:0305:26:45.3005:26:45.30+02:01:3215:333.9
101ŻYGADŁO Piotr 2720M.OCOpen Masters Mężczyzn248M 161508:3003:22:5405:26:56.6505:26:56.65+02:01:4315:343.9
102FLORCZUK Przemek 2719M.OCOpen Mężczyzn1347M 161608:3003:22:5605:26:57.0005:26:57.00+02:01:4315:343.9
103MURZYNIEC Adam 2786Open Masters Mężczyzn249M 161808:3003:19:4905:27:04.0505:27:04.05+02:01:5115:343.9
104SULISZ Magdalena 2724MIENTKIE FLETYOpen Kobiet224K 26208:3003:38:3405:27:45.7505:27:45.75+02:02:3215:363.8
105MULARZ Patryk 2710HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1374M 164508:3003:12:4805:28:26.3005:28:26.30+02:03:1315:383.8
106SZCZĘCH Anna 2799Open Kobiet230K 26908:3003:08:3205:28:51.4005:28:51.40+02:03:3815:393.8
107PASEK Marta 2734PACZKA Z PIASECZNAOpen Kobiet231K 27008:3003:23:3705:29:03.7005:29:03.70+02:03:5015:403.8
108DZIK Justyna 2682CROSSFIT OLD MINEOpen Kobiet237K 27708:3003:22:3105:30:16.4005:30:16.40+02:05:0315:433.8
109KOPEĆ Kamil 2727MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn1390M 166708:3003:21:2605:30:46.5005:30:46.50+02:05:3315:453.8
110ZIÓŁKOWSKI Przemysław 4424MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn1391M 166808:3003:21:2105:30:46.7505:30:46.75+02:05:3315:453.8
111JANKO Kamil 2683CROSSFIT OLD MINEOpen Mężczyzn1392M 166908:3003:22:2705:30:49.6005:30:49.60+02:05:3615:453.8
112FIJALKOWSKI Kamil 2749RUN PRAGA TEAMOpen Mężczyzn1396M 167508:3003:22:2205:31:08.7505:31:08.75+02:05:5515:463.8
113DĄBROWSKI Daniel 2748RUN PRAGA TEAMOpen Mężczyzn1397M 167608:3003:22:2405:31:09.5005:31:09.50+02:05:5615:463.8
114BILSKI Paweł 4264CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn1424M 170808:3003:25:1005:33:40.8005:33:40.80+02:08:2715:533.8
115ZAKRZEWSKI Grzegorz 2743POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn269M 173208:3003:13:1905:35:24.9505:35:24.95+02:10:1115:583.8
116SZCZECIŃSKI Łukasz 2747PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn1466M 176008:3003:21:0305:38:20.7505:38:20.75+02:13:0716:063.7
117SZYMAŃSKI Adam 2688DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn274M 176908:3003:28:1905:39:45.2505:39:45.25+02:14:3216:103.7
118WASZKIEWICZ Ewa 2701GANG ANIELICOpen Masters Kobiet50K 32208:3003:20:5605:41:57.9005:41:57.90+02:16:4416:173.7
119KOWNACKA Magdalena 2700GANG ANIELICOpen Masters Kobiet51K 32308:3003:20:5905:41:58.0005:41:58.00+02:16:4416:173.7
120SZYLBERG Aleksandra 2751SPARTAN SGX WARSAWOpen Kobiet273K 32408:3003:20:5405:41:58.4005:41:58.40+02:16:4516:173.7
121FILIPOWICZ Bartosz 2659#NIELUBIEBIEGACOpen Mężczyzn1493M 179308:3003:31:5905:42:15.3505:42:15.35+02:17:0216:173.7
122WĄSAK Waldek 2715HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1526M 183208:3003:08:0505:45:34.0005:45:34.00+02:20:2016:273.6
123SAPKOWSKA Karolina 2703HARDCORETEST1Open Kobiet296K 34808:3003:14:4805:46:30.1505:46:30.15+02:21:1716:303.6
124NIJAK Maciej 2790Open Mężczyzn1529M 183608:3003:27:2205:46:32.9005:46:32.90+02:21:1916:303.6
125NIJAK Jolanta 2789Open Kobiet297K 34908:3003:27:2405:46:33.1005:46:33.10+02:21:2016:303.6
126WARDZYK Jacek 4414KANGURKIOpen Mężczyzn1534M 184108:3003:25:4105:47:39.8005:47:39.80+02:22:2616:333.6
127PAPPE Agnieszka 2792Open Kobiet302K 35408:3003:23:3205:48:58.3005:48:58.30+02:23:4516:373.6
128ORNACKI Łukasz 2723MIENTKIE FLETYOpen Mężczyzn1544M 185508:3003:38:3605:49:30.2505:49:30.25+02:24:1716:383.6
129HORBACZEWSKA Magdalena 2738POGROMCY IKSÓWOpen Kobiet308K 36008:3003:25:3205:50:53.8005:50:53.80+02:25:4016:423.6
130DOBOSZ Damian 2910Open Mężczyzn1587M 190508:3003:25:2905:54:57.9005:54:57.90+02:29:4416:543.5
131LEWANDOWSKI Mateusz 2780Open Mężczyzn1594M 191508:3003:50:3005:55:37.7005:55:37.70+02:30:2416:563.5
132CHRZANOWSKA Ewelina 2721MIENTKIE FLETYOpen Kobiet339K 39408:3003:43:3406:01:19.7506:01:19.75+02:36:0617:123.5
133CHRZANOWSKI Mikołaj 2722MIENTKIE FLETYOpen Mężczyzn1615M 193808:3003:43:2806:01:20.5006:01:20.50+02:36:0717:123.5
134PIECHOWIAK Piotr 2793Open Masters Mężczyzn303M 195708:3003:59:4006:13:45.4006:13:45.40+02:48:3217:473.4
135BORSUKIEWICZ Paweł 2768Open Mężczyzn1633M 196008:3003:41:2606:14:36.3006:14:36.30+02:49:2317:503.4
136PIOTROWSKI Jerzy 2687DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn306M 197308:3003:40:4606:22:52.2006:22:52.20+02:57:3918:133.3
137LEWANDOWSKI Marek 2528DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn307M 197408:3004:08:5606:23:10.7006:23:10.70+02:57:5718:143.3
138PIĄTKOWSKI Patryk 4413KANGURKIOpen Mężczyzn1673M 202008:30   
139SIEMBAB Joanna 2693FIGLARZEOpen Kobiet365K 42508:30   
Znaleziono 139 wynik(ów)