GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1GAWLAK Damian 2567Spectrum teamOpen Mężczyzn14M 1708:3000:00:0000:31:3903:18:13.9503:18:13.95 9:266.4
2GRABEK Maciej 2528Fabryka Formy Gorzów Wlkp.Open Mężczyzn16M 1908:3000:00:0000:35:1503:20:38.2503:20:38.25+00:02:249:336.3
3BARAN Maciej 2524Dzicy OgrodnicyOpen Mężczyzn44M 5108:3000:00:0000:33:3403:34:46.9003:34:46.90+00:16:3210:135.9
4KARCZEWSKI Andrzej 2592Open Mężczyzn60M 7108:3000:00:0000:39:4303:38:03.4503:38:03.45+00:19:4910:235.8
5GUT Maciej 2584Open Mężczyzn72M 8608:3000:00:0000:41:3603:40:56.0003:40:56.00+00:22:4210:315.7
6STUDZIŃSKI Mateusz 2623Open Mężczyzn83M 10008:3000:00:0000:32:1503:43:27.2003:43:27.20+00:25:1310:385.6
7VASYLEVSKYI Oleksii 2628Open Mężczyzn96M 11608:3000:00:0000:35:1003:46:07.8503:46:07.85+00:27:5310:465.6
8KOBIAŁKA Łukasz 2516CAPOTEAMOpen Masters Mężczyzn19M 15908:3000:00:0000:37:4703:51:52.7003:51:52.70+00:33:3811:025.4
9MALINOWSKI Łukasz 2602Open Mężczyzn160M 19208:3000:00:0000:38:5403:57:33.0503:57:33.05+00:39:1911:185.3
10SZPAKIEWICZ Jarek 2538Husaria Race Team Open Mężczyzn164M 19708:3000:00:0000:39:4503:58:02.4003:58:02.40+00:39:4811:205.3
11PYŻANOWSKI Mariusz 2614Open Mężczyzn183M 22208:3000:00:0000:37:4804:00:34.6004:00:34.60+00:42:2011:275.2
12PIETRAS Mariola 2518Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet24K 2508:3000:00:0000:43:4104:02:01.7504:02:01.75+00:43:4711:315.2
13LEWANDOWSKI Mateusz 2600Open Mężczyzn217M 26508:3000:00:0000:37:4404:05:05.0504:05:05.05+00:46:5111:405.1
14BIERNACKI Dominik 2553PHD RakietyOpen Mężczyzn227M 27908:3000:00:0000:44:5004:06:49.6504:06:49.65+00:48:3511:455.1
15ZAJĄC Paweł 2520CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn234M 28708:3000:00:0000:43:1704:07:05.4004:07:05.40+00:48:5111:455.1
16LATOSI Adrian 2599Open Masters Mężczyzn43M 29008:3000:00:0000:44:4304:07:28.2504:07:28.25+00:49:1411:475.1
17GĄGOL Marek 2519Chemical brothersOpen Mężczyzn240M 29808:3000:00:0000:42:1104:08:25.0504:08:25.05+00:50:1111:495.1
18NAPIERAJ Katarzyna 2755Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet30K 3208:3000:00:0000:43:4604:08:58.4004:08:58.40+00:50:4411:515.1
19MEISSNER Jan 2607Open Mężczyzn332M 41208:3000:00:0000:45:4904:17:45.2004:17:45.20+00:59:3112:164.9
20KOLEJ Monika 3023DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Masters Kobiet8K 5808:3000:00:0000:50:2204:22:32.3504:22:32.35+01:04:1812:304.8
21KUBICA Katarzyna 2570Strong StuffOpen Kobiet51K 5908:3000:00:0000:49:4304:22:45.3504:22:45.35+01:04:3112:304.8
22KUBICA Jakub 2569Strong StuffOpen Mężczyzn398M 49008:3000:00:0000:49:4404:22:45.6004:22:45.60+01:04:3112:304.8
23SZYMAŃSKI Krzysztof 2625Open Mężczyzn428M 52508:3000:00:0000:48:0104:25:21.6504:25:21.65+01:07:0712:384.7
24MATYSEK Marcin 2606Open Mężczyzn429M 52608:3000:00:0000:48:0004:25:22.9004:25:22.90+01:07:0812:384.7
25PIĘTA Łukasz 2525EKIPA KAROLAOpen Mężczyzn430M 52708:3000:00:0000:51:4204:25:32.5004:25:32.50+01:07:1812:384.7
26JANKO Kamil 2536Husaria Race Team Open Mężczyzn454M 55408:3000:00:0000:42:0004:26:50.1004:26:50.10+01:08:3612:424.7
27GEBAUER Mariusz 2533Husaria Race Team Open Mężczyzn455M 55508:3000:00:0000:41:5904:26:51.4004:26:51.40+01:08:3712:424.7
28ROSŁON Rafał 2617Open Masters Mężczyzn87M 55608:3000:00:0000:45:1804:26:52.6004:26:52.60+01:08:3812:424.7
29KAŁUŻA Mateusz 2589Open Mężczyzn467M 56908:3000:00:0000:51:2404:27:32.3504:27:32.35+01:09:1812:444.7
30KACHEL Agata 2571SzturmOpen Kobiet78K 9508:3000:00:0000:47:0304:32:49.1004:32:49.10+01:14:3512:594.6
31NOWOWIEJSKI Jakub 2610Open Mężczyzn590M 70708:3000:00:0000:48:3504:34:09.9004:34:09.90+01:15:5513:034.6
32KRAWCZYK Joanna 3288Husaria Race Team Open Kobiet95K 11508:3000:00:0000:49:0204:35:28.5504:35:28.55+01:17:1413:074.6
33BORYCZKA Szymon 2557Po Woli do celuOpen Mężczyzn615M 73608:3000:00:0000:45:4004:36:08.4504:36:08.45+01:17:5413:084.6
34PIOTROWSKI Mirosław 2503Bagienny GwałcicielOpen Mężczyzn617M 73808:3000:00:0000:45:4104:36:10.3504:36:10.35+01:17:5613:094.6
35SZYBIAK Paweł 2565Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn105M 74108:3000:00:0000:43:1004:36:21.4504:36:21.45+01:18:0713:094.6
36RATAJCZAK Rafał 2616Open Masters Mężczyzn106M 75008:3000:00:0000:48:5104:36:50.6004:36:50.60+01:18:3613:104.6
37RATAJCZAK Grzegorz 2615Open Masters Mężczyzn107M 75108:3000:00:0000:48:5004:36:51.8504:36:51.85+01:18:3713:114.6
38STĘPNIEWSKI Tomasz 2515Bractwo Biegowe BGKOpen Mężczyzn629M 75308:3000:00:0000:46:3104:36:56.1504:36:56.15+01:18:4213:114.5
39JENDRASZEK Patryk 2514Bractwo Biegowe BGKOpen Mężczyzn630M 75408:3000:00:0000:46:3404:36:57.7504:36:57.75+01:18:4313:114.5
40BARANOWSKI Leszek 4225Open Mężczyzn631M 75508:3000:00:0000:46:3504:36:58.9004:36:58.90+01:18:4413:114.5
41TUROWSKA Anna 2522DalekoJeszcze???Open Masters Kobiet22K 13208:3000:00:0000:51:1804:38:35.7004:38:35.70+01:20:2113:154.5
42KOSTYŁA Magda 2521DalekoJeszcze???Open Masters Kobiet23K 13308:3000:00:0000:51:2004:38:40.6504:38:40.65+01:20:2613:164.5
43ROSA Arkadiusz 2564RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn659M 79008:3000:00:0000:45:2204:39:21.4004:39:21.40+01:21:0713:184.5
44RADOŁA Marcin 2562RMF 4RACING TeamOpen Masters Mężczyzn114M 79508:3000:00:0000:45:2004:39:40.6004:39:40.60+01:21:2613:194.5
45MANOILO Volodymyr 4434PHD RakietyOpen Mężczyzn664M 79808:3000:00:0000:44:4804:39:47.3504:39:47.35+01:21:3313:194.5
46CICHECKI Jarek 2539KarasianieOpen Mężczyzn673M 80708:3000:00:0000:50:0104:40:17.0004:40:17.00+01:22:0313:204.5
47JAGODZIŃSKI Adrian 2540KarasianieOpen Mężczyzn674M 80808:3000:00:0000:50:0504:40:20.1504:40:20.15+01:22:0613:204.5
48ZIACH Mariusz 4445Open Masters Mężczyzn119M 83208:3000:00:0000:45:2504:41:23.8004:41:23.80+01:23:0913:234.5
49HADRIAN Szymon 2517Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn697M 83608:3000:00:0000:43:4404:41:39.0504:41:39.05+01:23:2513:244.5
50DACHOWSKI Paweł 2380Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn698M 83708:3000:00:0000:43:4404:41:43.7504:41:43.75+01:23:2913:244.5
51MIECZNIK Maciej 2608Open Mężczyzn722M 86308:3000:00:0000:39:3704:43:11.3004:43:11.30+01:24:5713:294.4
52BUDA Mateusz 2531Husaria Race Team Open Mężczyzn726M 86708:3000:00:0000:40:1804:43:18.5004:43:18.50+01:25:0413:294.4
53FILIP Lukasz 2532Husaria Race Team Open Mężczyzn738M 88108:3000:00:0000:43:4004:44:21.3004:44:21.30+01:26:0713:324.4
54IWANIDIS Bartosz 2587Open Mężczyzn742M 88508:3000:00:0000:43:4004:44:37.3004:44:37.30+01:26:2313:334.4
55DOMAGAŁA Joanna 2581Open Kobiet142K 17008:3000:00:0000:57:5304:47:44.3004:47:44.30+01:29:3013:424.4
56ŻACZKO Paweł 2555PHD RakietyOpen Mężczyzn801M 95908:3000:00:0000:44:5004:49:21.1004:49:21.10+01:31:0713:464.4
57ROCHALSKI Kamil 2527Fabryka Formy BytomOpen Mężczyzn802M 96008:3000:00:0000:47:0504:49:26.6004:49:26.60+01:31:1213:464.4
58MARSZAŁEK Wojciech 2526Fabryka Formy BytomOpen Masters Mężczyzn138M 96308:3000:00:0000:47:0704:49:34.0504:49:34.05+01:31:2013:474.4
59PIETRZAK Krzysztof 3024DZIKIE DZIKI GORZÓW Open Mężczyzn823M 98508:3000:00:0000:45:1804:50:27.3504:50:27.35+01:32:1313:494.3
60KRYSTA Klaudia 4289Beskid RUNNERSOpen Kobiet162K 19208:3000:00:0000:50:5904:53:14.0504:53:14.05+01:35:0013:574.3
61SZPUREK Sylwia 2624Open Kobiet170K 20108:3000:00:0000:48:1304:54:23.3504:54:23.35+01:36:0914:014.3
62TOMCZAK Joanna 2627Open Kobiet171K 20208:3000:00:0000:48:1304:54:23.4004:54:23.40+01:36:0914:014.3
63KOZŁOWSKA Alicja 2596Open Masters Kobiet32K 20408:3000:00:0000:54:2904:54:43.3504:54:43.35+01:36:2914:024.3
64LENART Dariusz 2504Beskid RUNNERSOpen Mężczyzn904M 108208:3000:00:0000:51:0304:55:28.7004:55:28.70+01:37:1414:044.3
65CEMPULIK Michał 2576Open Mężczyzn912M 109508:3000:00:0000:47:2304:56:44.4004:56:44.40+01:38:3014:074.2
66PORĘBNY Dominik 2505Beskid RUNNERSOpen Masters Mężczyzn162M 110508:3000:00:0000:50:5604:57:06.3004:57:06.30+01:38:5214:084.2
67GÓRALCZYK Łukasz 2583Open Mężczyzn943M 112908:3000:00:0000:48:3904:58:26.9504:58:26.95+01:40:1314:124.2
68OSTROWSKA-GÓRALCZYK Aneta 2611Open Kobiet197K 23408:3000:00:0000:48:4704:58:27.1004:58:27.10+01:40:1314:124.2
69POBUDKIEWICZ Maciej 2529Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn978M 117308:3000:00:0000:41:0905:00:51.2505:00:51.25+01:42:3714:194.2
70WALIGÓRA Agata 2892Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet221K 26108:3000:00:0000:48:3705:02:53.6505:02:53.65+01:44:3914:254.2
71MAGNUSZEWSKA Izabela 2891Carbon OCR Racing TeamOpen Masters Kobiet41K 26408:3000:00:0000:48:3105:02:55.7005:02:55.70+01:44:4114:254.2
72HAMERSKI Sebastian 2585Open Mężczyzn1015M 121608:3000:00:0000:51:2205:03:32.3005:03:32.30+01:45:1814:274.2
73KORZUS Paweł 2542Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn1018M 121908:3000:00:0000:39:0605:03:42.8505:03:42.85+01:45:2814:274.1
74MARASEK Adam 2603Open Masters Mężczyzn180M 122408:3000:00:0000:51:0905:04:23.2505:04:23.25+01:46:0914:294.1
75JĘCZMIŃSKI Adam 2588Open Masters Mężczyzn187M 125008:3000:00:0000:51:1205:06:16.6005:06:16.60+01:48:0214:354.1
76SIEWIOR Piotr 2621Open Mężczyzn1084M 130308:3000:00:0000:42:5805:09:50.4505:09:50.45+01:51:3614:454.1
77TYSZEWSKI Lukasz 2546NicetechOpen Mężczyzn1098M 132008:3000:00:0000:51:5105:11:30.1005:11:30.10+01:53:1614:504
78OLĘDZKI Rafał 2545NicetechOpen Mężczyzn1099M 132108:3000:00:0000:51:5305:11:30.3005:11:30.30+01:53:1614:504
79HARWACKI Jacek 2543NicetechOpen Mężczyzn1100M 132208:3000:00:0000:51:5205:11:30.5505:11:30.55+01:53:1614:504
80OLĘDZKA Joanna 2544NicetechOpen Kobiet253K 30108:3000:00:0000:51:4805:11:31.3005:11:31.30+01:53:1714:504
81MATUSZEWICZ Jakub 2605Open Mężczyzn1119M 134308:3000:00:0000:53:5205:13:18.2005:13:18.20+01:55:0414:554
82DWORNICZAK Tomasz 2566SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn1129M 135308:3000:00:0000:49:0405:14:22.5505:14:22.55+01:56:0814:584
83BARAN Dawid 2523Dzicy OgrodnicyOpen Mężczyzn1145M 137208:3000:00:0000:49:2705:15:35.2505:15:35.25+01:57:2115:014
84SAWALA Sławomir 2620Open Masters Mężczyzn208M 139508:3000:00:0000:51:4005:16:57.2505:16:57.25+01:58:4315:054
85SAWALA Aneta 2618Open Masters Kobiet54K 32608:3000:00:0000:51:3905:16:57.5505:16:57.55+01:58:4315:054
86SAWALA Eryk 2619Open Mężczyzn1162M 139608:3000:00:0000:51:3905:16:57.9005:16:57.90+01:58:4315:054
87RODAK Adam 2548OPEL AUTO POINT WARSZAWAOpen Mężczyzn1180M 142008:3000:00:0001:00:0505:19:14.4505:19:14.45+02:01:0015:123.9
88SIEDLECKI Bartek 2549OPEL AUTO POINT WARSZAWAOpen Mężczyzn1181M 142108:3000:00:0001:00:0505:19:14.6005:19:14.60+02:01:0015:123.9
89SULKOWSKI Dominik 2537Husaria Race Team Open Mężczyzn1191M 143408:3000:00:0000:47:5605:20:12.6005:20:12.60+02:01:5815:143.9
90WIŚNIEWSKI Tomasz 2568Spectrum teamOpen Mężczyzn1200M 144308:3000:00:0000:53:4005:21:45.5505:21:45.55+02:03:3115:193.9
91MOŚCICKI Borys 2554PHD RakietyOpen Mężczyzn1230M 147908:3000:00:0000:51:1305:24:56.4005:24:56.40+02:06:4215:283.9
92BARANEK Maciej 2552PHD RakietyOpen Mężczyzn1231M 148008:3000:00:0000:51:1405:24:56.4505:24:56.45+02:06:4215:283.9
93SŁUPIK Barbara 2622Open Masters Kobiet62K 37708:3000:00:0000:55:1005:27:17.6505:27:17.65+02:09:0315:353.8
94TOMASZEWICZ Adam 2626Open Mężczyzn1295M 156008:3000:00:0000:55:0805:35:39.3005:35:39.30+02:17:2515:593.8
95STARĘGA Paulina 2865Open Kobiet335K 39908:3000:00:0000:51:1605:35:56.2005:35:56.20+02:17:4215:593.8
96PIETRZYKOWSKI Tomasz 2559Pogotowie MedicoverOpen Masters Mężczyzn228M 157508:3000:00:0000:58:0405:38:29.9005:38:29.90+02:20:1516:073.7
97ZDUŃSKI Jarosław 2560Pogotowie MedicoverOpen Masters Mężczyzn229M 157908:3000:00:0000:58:0305:38:45.7505:38:45.75+02:20:3116:073.7
98ANTOS Dominik 2908Husaria Race Team Open Mężczyzn1325M 160008:3000:00:0000:51:1505:41:51.7005:41:51.70+02:23:3716:163.7
99KALWARCZYK Mariusz 2590Open Mężczyzn1329M 160608:3000:00:0000:51:1705:43:05.0005:43:05.00+02:24:5116:203.7
100JANDA Paulina 2322Open Kobiet372K 44208:3000:00:0001:06:4205:47:50.0005:47:50.00+02:29:3616:333.6
101SARNECKI Łukasz 2551PACZKOŚWIRYOpen Mężczyzn1347M 163108:3000:00:0001:06:4105:47:51.3505:47:51.35+02:29:3716:333.6
102KOCIEMBA Małgorzata 2594Open Kobiet374K 44508:3000:00:0001:01:5205:48:11.5005:48:11.50+02:29:5716:343.6
103KANIA Michał 2591Open Mężczyzn1349M 163508:3000:00:0001:01:1505:48:11.8505:48:11.85+02:29:5716:343.6
104KOCIEMBA Karolina 2593Open Kobiet375K 44608:3000:00:0001:01:1705:48:12.6505:48:12.65+02:29:5816:343.6
105KUCHARSKA Sylwia 2550PACZKOŚWIRYOpen Kobiet382K 45308:3000:00:0001:06:4105:49:36.5505:49:36.55+02:31:2216:383.6
106WOŹNIAK Bernadeta 2630Open Kobiet384K 45508:3000:00:0001:00:1405:50:01.8005:50:01.80+02:31:4716:403.6
107SOBCZYK Ligia 3049PACZKOŚWIRYOpen Kobiet390K 46308:3000:00:0001:06:3905:53:37.4505:53:37.45+02:35:2316:503.6
108KAPICA Wojciech 2561POWER TRAININGOpen Mężczyzn1385M 168008:3000:00:0000:51:3905:56:43.1005:56:43.10+02:38:2916:593.5
109KSIĄŻEK Anna 2513Biegające ChloryOpen Kobiet395K 46808:3000:00:0000:51:3905:56:45.8505:56:45.85+02:38:3116:593.5
110MIKSA Paulina 2609Open Kobiet399K 47308:3000:00:0001:02:0805:59:47.7505:59:47.75+02:41:3317:073.5
111JANIAK Łukasz 2511Biegające ChloryOpen Mężczyzn1389M 168708:3000:00:0000:51:4006:00:02.5506:00:02.55+02:41:4817:083.5
112BIAŁOBŁOCKI Kacper 2510Biegające ChloryOpen Mężczyzn1390M 168808:3000:00:0000:51:4406:00:04.3006:00:04.30+02:41:5017:083.5
113KRÓL Darek 2512Biegające ChloryOpen Mężczyzn1391M 168908:3000:00:0000:51:4306:00:04.9506:00:04.95+02:41:5117:083.5
114KOWALSKA Katarzyna 2595Open Kobiet408K 48308:3000:00:0000:58:0306:08:58.5006:08:58.50+02:50:4417:343.4
115GÓRALCZYK Andrzej 2582Open Masters Mężczyzn242M 171008:3000:00:0000:58:0206:09:34.3006:09:34.30+02:51:2017:353.4
116BANASIAK Michał 2574Open Masters Mężczyzn243M 171108:3000:00:0000:58:0106:09:45.3006:09:45.30+02:51:3117:363.4
117PAŁCZYŃSKI Maciej 2612Open Mężczyzn1406M 171408:3000:00:0000:56:3106:11:00.5506:11:00.55+02:52:4617:403.4
118BAKURA Monika 2506Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet412K 48908:3000:00:0001:06:5006:16:36.8006:16:36.80+02:58:2217:563.3
119SOSIŃSKA Anna 2508Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet414K 49108:3000:00:0001:06:4706:17:58.4506:17:58.45+02:59:4417:593.3
120CHUSTECKI Michał 2507Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn1412M 172108:3000:00:0001:06:5906:18:23.0506:18:23.05+03:00:0918:013.3
121GŁAZ Magdalena 2535Husaria Race Team Open Kobiet415K 49208:3000:00:0000:57:5606:18:53.7006:18:53.70+03:00:3918:023.3
122GŁAZ Jacek 2534Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn244M 172308:3000:00:0000:57:5406:18:54.2506:18:54.25+03:00:4018:023.3
123SZAROW Paulina 2509Bestie OCR LegionowoOpen Kobiet417K 49408:3000:00:0001:07:3706:20:54.5006:20:54.50+03:02:4018:083.3
124KLIMKIEWICZ Dorota 4441Open Kobiet429K 50708:3000:00:0001:00:14+00:28:357:318
DOBROWOLSKI Robert 2547OPEL AUTO POINT WARSZAWAOpen Masters Mężczyzn08:30DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 125 wynik(ów)