GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Kocierz
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
2632
Wystartowało/ Started:
2467
Nie ukończyło/ Not finished:
46
Ukończyło/ Finished:
2421
Na trasie/ On track:
40

Klasyfikacja/ Classiffication: 08:45

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 15km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria15kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DZIKOWSKI Łukasz 2887SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn15M 2208:4502:08:3003:29:54.6003:29:54.60 9:596
2WALKIEWICZ Zbigniew 2888SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn16M 2308:4502:08:2303:30:01.5003:30:01.50+00:00:0610:006
3KUBISZYN Tobiasz 2804AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn17M 2408:4502:05:0603:31:02.7003:31:02.70+00:01:0810:026
4GAWRON Marcin 2912Open Mężczyzn23M 3208:4502:12:4703:33:57.7003:33:57.70+00:04:0310:115.9
5JANIK Piotr 2914Open Mężczyzn32M 4208:4502:13:1203:39:11.8503:39:11.85+00:09:1710:265.7
6ORKISZ Maciej 2924Open Mężczyzn47M 6108:4502:19:5603:42:48.7003:42:48.70+00:12:5410:365.7
7SĘDZIK Aleksander 2936Open Masters Mężczyzn14M 9708:4502:16:3103:50:37.1003:50:37.10+00:20:4210:585.5
8KROSNY Piotr 2868NIEBIESKIE CHACHARYOpen Mężczyzn80M 10208:4502:19:5403:51:05.0503:51:05.05+00:21:1011:005.5
9PAŁKA Adam 2925Open Mężczyzn86M 10908:4502:20:3003:52:06.8003:52:06.80+00:22:1211:035.4
10KOGUT Dawid 2916Open Mężczyzn88M 11108:4502:20:5503:52:14.3503:52:14.35+00:22:1911:035.4
11MARKOWICZ Robert 2807BARYROpen Masters Mężczyzn19M 11908:4502:24:4503:53:30.9003:53:30.90+00:23:3611:075.4
12CHROST Andrzej 2907Open Mężczyzn108M 13808:4502:25:1003:56:25.5003:56:25.50+00:26:3011:155.3
13SCHULZ Dawid 2935Open Mężczyzn111M 14108:4502:24:3903:57:03.9003:57:03.90+00:27:0911:175.3
14FRANK Dariusz 2911Open Mężczyzn118M 15008:4502:24:0403:58:00.8503:58:00.85+00:28:0611:205.3
15KUBISZYN Tadeusz 2803AGRESYWNE MORSY :DOpen Masters Mężczyzn25M 15408:4502:22:1603:58:43.9003:58:43.90+00:28:4911:225.3
16MUSZYŃSKI Andrzej 2923Open Mężczyzn155M 19408:4502:20:3704:03:59.2504:03:59.25+00:34:0411:375.2
17KOLANKOWSKI Damian 2917Open Mężczyzn161M 20008:4502:27:5804:05:23.9504:05:23.95+00:35:2911:415.1
18MIZGALSKI Jacek 2812BŁOTOŁAZYOpen Masters Mężczyzn44M 30008:4502:31:2704:16:03.3004:16:03.30+00:46:0812:114.9
19CHOMA Krzysztof 2896TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn248M 30308:4502:19:0704:16:17.6004:16:17.60+00:46:2312:124.9
20POLAK Łukasz 2931Open Mężczyzn360M 43608:4502:28:4804:25:01.1504:25:01.15+00:55:0612:374.8
21KRZANICKI Dariusz 2892ŚWIROKRYPTYOpen Mężczyzn365M 44208:4502:35:4504:25:17.8504:25:17.85+00:55:2312:374.7
22DZIAŁO Grzegorz 2891ŚWIROKRYPTYOpen Mężczyzn377M 45508:4502:34:5004:25:46.7004:25:46.70+00:55:5212:394.7
23BUDZYŃSKI Michał 4645Open Mężczyzn381M 46108:4502:47:0304:26:06.4004:26:06.40+00:56:1112:404.7
24CZULAK Jakub 2830DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn387M 46808:4502:42:1304:26:44.1004:26:44.10+00:56:4912:424.7
25KĄKOL Angelika 2820BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Kobiet21K 2308:4502:37:2904:27:55.2004:27:55.20+00:58:0012:454.7
26DACIO Mirek 2908Open Mężczyzn402M 48808:4502:39:3404:28:01.8004:28:01.80+00:58:0712:454.7
27DERESZ Wiktor 2909Open Mężczyzn406M 49208:4502:33:0304:28:14.9004:28:14.90+00:58:2012:464.7
28BELKA Bartek 2905Open Masters Mężczyzn71M 49408:4502:37:2804:28:37.3004:28:37.30+00:58:4212:474.7
29LEGIERSKI Michał 2921Open Mężczyzn444M 53308:4502:37:2204:30:51.4004:30:51.40+01:00:5612:534.7
30PRZYBYSZEWSKI Kamil 4646BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn453M 54508:4502:37:2504:31:15.9504:31:15.95+01:01:2112:554.6
31BIELECKA Magdalena 2854KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Kobiet4K 3508:4502:56:3804:34:21.4504:34:21.45+01:04:2613:034.6
32SZLAGA Rafal 2943Open Mężczyzn486M 58108:4502:46:5304:34:30.3004:34:30.30+01:04:3513:044.6
33KRUTOF Rafał 2855KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Mężczyzn498M 59708:4502:56:3404:35:13.8004:35:13.80+01:05:1913:064.6
34RYMWID-MICKIEWICZ Przemysław 2856KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Mężczyzn84M 60008:4502:56:3304:35:19.3004:35:19.30+01:05:2413:064.6
35SZOPA Beniamin 2850HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn88M 61708:4502:50:5904:36:03.0504:36:03.05+01:06:0813:084.6
36MICHALIK Piotr 2846HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn513M 61808:4502:51:5004:36:04.3504:36:04.35+01:06:0913:084.6
37DUŁAK Mateusz 2824BTSPLUSOpen Mężczyzn540M 64808:4502:42:2604:37:29.9004:37:29.90+01:07:3513:124.5
38GŁODOWSKI Bartosz 2825BTSPLUSOpen Mężczyzn541M 64908:4502:42:2904:37:30.3004:37:30.30+01:07:3513:124.5
39PIOTROWSKI Łukasz 2930Open Mężczyzn554M 66508:4504:38:34.6504:38:34.65+01:08:4013:154.5
40MŁYNARCZYK Piotr 2811BIEGAM ŻEBY JEŚĆ WIĘCEJ ;)Open Mężczyzn576M 69108:4504:40:00.7504:40:00.75+01:10:0613:204.5
41BUKOWSKI Marek 2906Open Mężczyzn585M 70508:4502:43:0504:40:27.5004:40:27.50+01:10:3213:214.5
42ŻYWICKI Olek 2866MY TU TYLKO PO BROWAROpen Mężczyzn612M 73508:4502:46:0304:42:37.1004:42:37.10+01:12:4213:274.5
43ŚWIDERSKI Jakub 2942Open Mężczyzn613M 73608:4502:40:3904:42:39.2504:42:39.25+01:12:4413:274.5
44KRZYSTANEK Marcin 2920Open Masters Mężczyzn107M 74508:4502:52:5004:43:02.7004:43:02.70+01:13:0813:284.5
45PIWOWAREK Bartosz 2865MY TU TYLKO PO BROWAROpen Mężczyzn623M 74908:4502:46:0404:43:07.9004:43:07.90+01:13:1313:284.5
46KOŚCIUK Wojciech 2918Open Mężczyzn628M 75408:4502:48:0704:43:21.4504:43:21.45+01:13:2613:294.4
47WIŚNIEWSKA Aleksandra 2810BEXAOpen Kobiet46K 5308:4503:00:5704:43:36.7004:43:36.70+01:13:4213:304.4
48RZOŃCA Michał 2806AUUUUUOpen Mężczyzn632M 76108:4502:38:5104:43:40.0504:43:40.05+01:13:4513:304.4
49JANISZEWSKI Kamil 2809BEXAOpen Mężczyzn644M 77508:4502:53:5304:44:30.5504:44:30.55+01:14:3513:324.4
50KORNOSZ Paweł 2872NINJA WARRIOR TEAMOpen Mężczyzn684M 82708:4502:48:1404:47:42.7004:47:42.70+01:17:4813:424.4
51WYSZOMIRSKI Marek 2831DUCH PUSZCZYOpen Masters Mężczyzn126M 83208:4502:40:1304:47:54.5004:47:54.50+01:17:5913:424.4
52PROKOPIUK Bartłomiej 2932Open Mężczyzn694M 83908:4502:47:0004:48:13.0504:48:13.05+01:18:1813:434.4
53BUCHALSKI Jarosław 2871NINJA WARRIOR TEAMOpen Mężczyzn696M 84108:4502:48:1004:48:15.2004:48:15.20+01:18:2013:434.4
54PROKOPIUK Szymon 2933Open Mężczyzn699M 84408:4502:46:5904:48:25.1504:48:25.15+01:18:3013:444.4
55SZYMAŃSKI Adrian 2945Open Mężczyzn708M 85308:4502:50:3404:48:48.7004:48:48.70+01:18:5413:454.4
56PARECKI Wojciech 2927Open Mężczyzn718M 86508:4502:43:0204:49:22.6004:49:22.60+01:19:2813:464.4
57BARAN Arkadiusz 2840HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn746M 89708:4502:58:4204:50:48.3004:50:48.30+01:20:5313:504.3
58RENKIEWICZ Damian 2934Open Masters Mężczyzn135M 90908:4502:52:5904:51:26.6004:51:26.60+01:21:3213:524.3
59KOPYCIOK Michał 2867NIEBIESKIE CHACHARYOpen Mężczyzn780M 93508:4502:51:4804:52:41.3004:52:41.30+01:22:4613:564.3
60SIKORA Marek 2869NIEBIESKIE CHACHARYOpen Mężczyzn783M 93808:4502:51:4704:52:45.0004:52:45.00+01:22:5013:564.3
61KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 2876POWER STUDIOOpen Mężczyzn822M 98508:4503:07:2404:55:05.5004:55:05.50+01:25:1014:034.3
62SMUŁA Magdalena 2878POWER STUDIOOpen Kobiet81K 9508:4503:07:2604:55:05.7504:55:05.75+01:25:1114:034.3
63OPARA Maja 2821BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Kobiet82K 9608:4502:46:5504:55:06.0504:55:06.05+01:25:1114:034.3
64SUJKA Rafał 2823BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn823M 98608:4502:49:0804:55:06.2504:55:06.25+01:25:1114:034.3
65JANKIEWICZ Marek 2819BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn824M 98708:4502:49:1004:55:06.3004:55:06.30+01:25:1114:034.3
66DZIK Konrad 2818BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn825M 98808:4502:46:5104:55:06.8004:55:06.80+01:25:1214:034.3
67BIENIEK Damian 2862LOVE TEAMOpen Mężczyzn863M 103008:4502:45:5204:57:22.5004:57:22.50+01:27:2714:094.2
68RYSZKOWSKI Sebastian 2826CROSSFIT OLD MINEOpen Mężczyzn880M 105108:4503:00:5904:58:27.8504:58:27.85+01:28:3314:124.2
69PIECH Łukasz 2929Open Mężczyzn925M 110608:4503:06:0905:00:58.2005:00:58.20+01:31:0314:194.2
70KRAWCZYK Grzegorz 2919Open Masters Mężczyzn164M 110808:4503:06:1105:00:59.7505:00:59.75+01:31:0514:194.2
71DOMIŃCZYK Przemysław 2842HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn947M 113408:4503:07:2105:02:11.0005:02:11.00+01:32:1614:234.2
72STANULA Fabian 2939Open Mężczyzn950M 114008:4502:53:0405:02:29.6005:02:29.60+01:32:3514:244.2
73ROCHUMSKI Paweł 2852JESTEŚ SPOKO MIERZ WYSOKOOpen Mężczyzn959M 115208:4503:07:3805:03:06.7505:03:06.75+01:33:1214:264.2
74STANULA Karol 2940Open Mężczyzn980M 117708:4502:53:1505:04:40.3005:04:40.30+01:34:4514:304.1
75BANACHOWSKI Bartek 2853KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Mężczyzn1027M 123508:4503:09:1505:06:51.3005:06:51.30+01:36:5614:364.1
76KOWALSKI Rafał 2901ZAMENAOpen Mężczyzn1074M 128808:4503:05:0405:09:25.0005:09:25.00+01:39:3014:444.1
77DESZCZ Daniel 3753ZAMENAOpen Mężczyzn1086M 130108:4503:05:0905:09:59.9505:09:59.95+01:40:0514:454.1
78RYWACKI Karol 2902ZAMENAOpen Mężczyzn1089M 130408:4503:05:2705:10:05.2005:10:05.20+01:40:1014:454.1
79STERNA Maciej 2903ZAMENAOpen Mężczyzn1099M 131708:4503:05:0605:10:36.7005:10:36.70+01:40:4214:474.1
80BROŻYNA Damian 2890ŚWIROKRYPTYOpen Mężczyzn1136M 136108:4502:35:4905:12:30.3005:12:30.30+01:42:3514:524
81WŁODARSKI Piotr 2949Open Mężczyzn1137M 136208:4503:07:0905:12:30.3005:12:30.30+01:42:3514:524
82DRZAZGOWSKI Andrzej 4643CROSSFIT OLD MINEOpen Mężczyzn1141M 136708:4503:01:1205:12:52.7005:12:52.70+01:42:5814:534
83SZCZERBOWSKI Michał 2827CROSSFIT OLD MINEOpen Mężczyzn1150M 137708:4503:01:1405:13:06.7005:13:06.70+01:43:1214:544
84TOMCZAK Artur 2946Open Mężczyzn1155M 138308:4503:08:0505:13:16.0005:13:16.00+01:43:2114:554
85TOMCZAK Joanna 2947Open Kobiet166K 19508:4503:08:1205:13:16.6005:13:16.60+01:43:2214:554
86CHOJNOWSKI Arkadiusz 4270DRUŻYNA TVNOpen Mężczyzn1171M 140108:4503:13:1005:14:30.1505:14:30.15+01:44:3514:584
87BOHDZIEWICZ Paweł 2817BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn1214M 145208:4503:18:4605:17:08.5005:17:08.50+01:47:1315:064
88JAWORSKI Michał 2915Open Mężczyzn1215M 145308:4503:18:4105:17:08.6505:17:08.65+01:47:1415:064
89GAŁAŚ Agnieszka 2874POWER STUDIOOpen Kobiet185K 21508:4503:05:0005:17:39.6505:17:39.65+01:47:4515:074
90SZATKOWSKA Agnieszka 2879POWER STUDIOOpen Kobiet186K 21608:4503:04:5705:17:40.3005:17:40.30+01:47:4515:074
91SUCHOCKA Monika 2860KSIEZNICZKI TEAMOpen Kobiet189K 22008:4503:15:0805:18:51.1505:18:51.15+01:48:5615:114
92CYWICKI Piotr 2873POWER STUDIOOpen Mężczyzn1255M 149608:4503:07:2905:19:04.5005:19:04.50+01:49:0915:113.9
93MICKIEWICZ Małgorzata 2847HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet196K 22708:4503:10:1905:20:39.4005:20:39.40+01:50:4415:163.9
94WILCZYŃSKI Mariusz 2948Open Masters Mężczyzn232M 154208:4503:07:4005:21:51.1005:21:51.10+01:51:5615:193.9
95PAŁUBA Karol 2926Open Mężczyzn1300M 155308:4503:16:3005:22:46.3005:22:46.30+01:52:5115:223.9
96SZYMANSKI Michal 2851HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1322M 158108:4503:10:2205:24:33.3505:24:33.35+01:54:3815:273.9
97STĘPNIEWSKI Tomasz 2816BRACTWO BIEGOWE BGKOpen Mężczyzn1326M 158808:4503:18:4905:25:15.5005:25:15.50+01:55:2015:293.9
98JENDRASZEK Patryk 2815BRACTWO BIEGOWE BGKOpen Mężczyzn1335M 160008:4503:18:5205:25:57.3005:25:57.30+01:56:0215:313.9
99CZERNIAKOWSKI Paweł 2814BRACTWO BIEGOWE BGKOpen Mężczyzn1337M 160208:4503:18:5805:25:58.3005:25:58.30+01:56:0315:313.9
100SIKORA Paweł 2839HUMAN OCROpen Masters Mężczyzn250M 163308:4503:10:2805:27:45.8505:27:45.85+01:57:5115:363.8
101KARCZMARCZYK Krzysztof 3124HUMAN OCROpen Mężczyzn1363M 163408:4503:10:3105:27:46.5005:27:46.50+01:57:5115:363.8
102KRUPA Kamila 2858KSIEZNICZKI TEAMOpen Kobiet225K 26308:4503:19:0305:27:49.3005:27:49.30+01:57:5415:363.8
103BOBOWSKI Radosław 2897TOXIC GUYSOpen Mężczyzn1376M 164808:4503:21:1605:28:56.6005:28:56.60+01:59:0215:393.8
104MORELOWSKA Maria 2859KSIEZNICZKI TEAMOpen Kobiet232K 27108:4503:19:0505:29:04.4005:29:04.40+01:59:0915:403.8
105BIELAK Izabela 2857KSIEZNICZKI TEAMOpen Kobiet233K 27208:4503:24:2405:29:05.0005:29:05.00+01:59:1015:403.8
106LENART Mariusz 2899TOXIC GUYSOpen Mężczyzn1383M 165808:4503:21:1405:30:04.0505:30:04.05+02:00:0915:433.8
107KOPER Piotr 2898TOXIC GUYSOpen Mężczyzn1384M 165908:4503:21:3705:30:04.4005:30:04.40+02:00:0915:433.8
108KUCHTA Anna 2877POWER STUDIOOpen Masters Kobiet46K 31008:4503:33:0705:38:09.3505:38:09.35+02:08:1416:063.7
109CACKOWSKI Robert 2835GET OUTTA WAYOpen Mężczyzn1465M 175908:4503:26:5205:38:12.0005:38:12.00+02:08:1716:063.7
110KUFFEL Damian 2884SAIYAN WARRIORSOpen Mężczyzn1472M 176708:4503:19:4305:39:23.5505:39:23.55+02:09:2816:093.7
111SIMONI-KRAMARZ Alicja 2937Open Masters Kobiet48K 31408:4503:37:5905:39:34.4005:39:34.40+02:09:3916:103.7
112PĘKALA Renata 2928Open Masters Kobiet49K 31508:4503:38:4505:39:35.6005:39:35.60+02:09:4116:103.7
113PETRUS Dominika 2889SRTG KATOWICEOpen Kobiet278K 32908:4503:16:2705:42:47.7005:42:47.70+02:12:5316:193.7
114RUTKA Michał 2886SAIYAN WARRIORSOpen Mężczyzn1510M 181508:4503:19:5305:44:15.7505:44:15.75+02:14:2116:233.7
115DOMOŃ Piotr 2882SAIYAN WARRIORSOpen Mężczyzn1518M 182408:4503:20:0105:45:14.8005:45:14.80+02:15:2016:263.6
116ERWIŃSKI Tomasz 2883SAIYAN WARRIORSOpen Mężczyzn1525M 183108:4503:19:4705:45:31.6505:45:31.65+02:15:3716:273.6
117ŻELAZKO Paulina 2880POWER STUDIOOpen Kobiet299K 35108:4503:33:0805:46:44.1505:46:44.15+02:16:4916:303.6
118FISIAK Agnieszka 2832FISIAK GDZIE LECIMY?Open Kobiet300K 35208:4503:41:3305:47:02.6505:47:02.65+02:17:0816:313.6
119MARKIEWICZ Oskar 4550PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn1566M 188008:4503:30:1405:52:39.9505:52:39.95+02:22:4516:473.6
120MARKIEWICZ Maksymilian 2845HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1567M 188108:4503:29:5105:52:40.1505:52:40.15+02:22:4516:473.6
121IHNATOWICZ Łukasz 2913Open Mężczyzn1570M 188408:4503:22:1805:53:08.4505:53:08.45+02:23:1316:483.6
122BAJSAROWICZ Zuzanna 2904Open Kobiet315K 36808:4503:22:2505:53:41.4005:53:41.40+02:23:4616:503.6
123SUSKA Joanna 2941Open Kobiet316K 36908:4503:22:2305:53:41.7005:53:41.70+02:23:4716:503.6
124RAMIEGA Cezary 2833FISIAK GDZIE LECIMY?Open Mężczyzn1575M 189008:4503:41:3605:53:59.0505:53:59.05+02:24:0416:513.6
125BROŻEK Dariusz 2841HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn296M 190408:4503:24:1205:54:55.0005:54:55.00+02:25:0016:543.6
126GALBARCZYK Tomasz 3189Open Masters Mężczyzn298M 191008:4503:24:1705:55:26.9005:55:26.90+02:25:3216:553.5
127INDYK Łukasz 2843HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1591M 191108:4503:24:2105:55:27.3505:55:27.35+02:25:3216:553.5
128SŁUPIK Tomasz 2938Open Mężczyzn1602M 192308:4503:27:0505:57:03.1505:57:03.15+02:27:0817:003.5
129SZYLKA Justyna 2944Open Kobiet342K 39708:4503:59:0406:04:30.8006:04:30.80+02:34:3617:213.5
130GRYŻEWSKI Karol 2838GET OUTTA WAYOpen Mężczyzn1620M 194408:4503:31:3206:04:31.5506:04:31.55+02:34:3617:213.5
131GAŃKO Karolina 2837GET OUTTA WAYOpen Kobiet343K 39808:4503:31:1806:05:10.3006:05:10.30+02:35:1517:233.5
132FAJST Marcin 2836GET OUTTA WAYOpen Mężczyzn1625M 194908:4503:31:3606:05:56.7006:05:56.70+02:36:0217:253.4
133BAGIŃSKI Bartosz 2952BEXAOpen Mężczyzn1627M 195108:4503:35:0006:07:04.4506:07:04.45+02:37:0917:283.4
134ŚLUSARZ Arkadiusz 3245BEXAOpen Mężczyzn1628M 195208:4503:35:1306:07:44.1006:07:44.10+02:37:4917:303.4
135KACZMARCZYK Darek 2875POWER STUDIOOpen Mężczyzn1636M 196308:4503:35:4406:16:06.8006:16:06.80+02:46:1217:543.4
136WSZOŁEK Katarzyna 2894SZTURMOpen Masters Kobiet57K 41308:4503:58:2806:32:12.5506:32:12.55+03:02:1718:403.2
137TRELA Sławomir 2893SZTURMOpen Masters Mężczyzn309M 198108:4503:58:3306:32:21.3506:32:21.35+03:02:2618:413.2
Znaleziono 137 wynik(ów)