GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DĄBROWSKI Piotr 2658Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn18M 2108:4500:00:0000:35:0103:21:04.1003:21:04.10 9:346.3
2ADAMKIEWICZ Jakub 2656Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn66M 7708:4500:00:0000:40:1103:39:54.0003:39:54.00+00:18:4910:285.7
3ŻYŁA Arkadiusz 2683Husaria Race Team Open Mężczyzn70M 8308:4500:00:0000:38:4003:40:16.4003:40:16.40+00:19:1210:295.7
4WOZNIAK Marzena 2713WF KostrzynOpen Kobiet7K 708:4500:00:0000:40:0603:41:55.0003:41:55.00+00:20:5010:345.7
5GÓRAJEWSKI Piotr 2660Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn138M 16608:4500:00:0000:43:2603:52:54.0503:52:54.05+00:31:4911:055.4
6MIŚ Jarosław 2666Electrolux ŚwidnicaOpen Masters Mężczyzn20M 17108:4500:00:0000:39:4403:53:37.6503:53:37.65+00:32:3311:075.4
7CHABIELSKI Marek 2577Open Mężczyzn156M 18808:4500:00:0000:41:2303:56:39.2003:56:39.20+00:35:3511:165.3
8MACKIEWICZ Emilia 4444RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet18K 1908:4500:00:0000:38:3903:58:24.5503:58:24.55+00:37:2011:215.3
9WITEK Sławomir 2631AuuuuuOpen Mężczyzn175M 21208:4500:00:0000:40:3603:59:13.0003:59:13.00+00:38:0811:235.3
10MELNER Piotr 2664Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn177M 21408:4500:00:0000:43:2503:59:26.8003:59:26.80+00:38:2211:245.3
11POPCZYŃSKI Krystian 2671HARDCORYOpen Masters Mężczyzn31M 22508:4500:00:0000:40:0504:01:01.2004:01:01.20+00:39:5711:285.2
12DREWNIAK Mateusz 2718Open Mężczyzn191M 23108:4500:00:0000:39:5104:01:12.9004:01:12.90+00:40:0811:295.2
13PIENIAK Przemysław 2641BRYGADA RROpen Masters Mężczyzn32M 23308:4500:00:0000:39:5304:01:18.5504:01:18.55+00:40:1411:295.2
14SIEMIERNIK Dariusz 3958WF KostrzynOpen Masters Mężczyzn56M 33608:4500:00:0000:45:4704:12:21.1004:12:21.10+00:51:1712:015
15ZAŁUSKA Piotr 2650Czeczotka OstrołękaOpen Mężczyzn277M 34808:4500:00:0000:45:1504:13:11.0504:13:11.05+00:52:0612:035
16MRÓZ Marcin 2649Czeczotka OstrołękaOpen Mężczyzn279M 35108:4500:00:0000:45:1404:13:29.6004:13:29.60+00:52:2512:045
17GĘBALA Piotr 2721Open Mężczyzn366M 45108:4500:00:0000:42:4804:20:38.2004:20:38.20+00:59:3412:244.8
18TUREK Amanda 2705Runmageddonowe Świry Open Kobiet46K 5108:4500:00:0000:45:3804:21:10.4504:21:10.45+01:00:0612:264.8
19MAŚLANIK Dawid 2648CyCeOpen Mężczyzn473M 57508:4500:00:0000:48:4304:27:42.9004:27:42.90+01:06:3812:444.7
20FILAS Rafał 2687Locha i warchlakiOpen Mężczyzn476M 57808:4500:00:0000:46:2304:27:46.6504:27:46.65+01:06:4212:454.7
21BUDEK Weronika 2686Locha i warchlakiOpen Kobiet58K 7108:4500:00:0000:46:2404:27:48.6004:27:48.60+01:06:4412:454.7
22MARCZAK Piotr 2647CyCeOpen Mężczyzn477M 58008:4500:00:0000:48:4304:27:49.1004:27:49.10+01:06:4512:454.7
23MACIASZEK Grzegorz 2733Open Mężczyzn509M 61508:4500:00:0000:39:4004:29:26.9004:29:26.90+01:08:2212:494.7
24SZCZEPANIK Michał 2743Open Mężczyzn510M 61608:4500:00:0000:41:1504:29:28.2004:29:28.20+01:08:2412:494.7
25GŁOWACKI Maciej 2633Bite RyleOpen Mężczyzn515M 62208:4500:00:0000:49:2904:29:44.3004:29:44.30+01:08:4012:504.7
26LISOWSKI Damian 2634Bite RyleOpen Mężczyzn516M 62308:4500:00:0000:49:2904:29:45.3004:29:45.30+01:08:4112:504.7
27DANEK Maciej 2632Bite RyleOpen Mężczyzn517M 62408:4500:00:0000:49:2604:29:48.7004:29:48.70+01:08:4412:504.7
28NAWROT Tomasz 2689Locha i warchlakiOpen Mężczyzn531M 63908:4500:00:0000:46:2504:30:14.4004:30:14.40+01:09:1012:524.7
29BORAK Mirek 2715Open Mężczyzn541M 65008:4500:00:0000:47:4304:30:47.3004:30:47.30+01:09:4312:534.7
30BEBEK Krzysztof 2700Pull Up or Shut UpOpen Mężczyzn542M 65108:4500:00:0000:47:5504:30:48.6504:30:48.65+01:09:4412:534.7
31KSIĄŻEK Sobiesław 2688Locha i warchlakiOpen Mężczyzn549M 65808:4500:00:0000:46:2104:31:10.4004:31:10.40+01:10:0612:544.6
32JASEK Łukasz 2725Open Mężczyzn582M 69708:4500:00:0000:49:5004:33:25.3504:33:25.35+01:12:2113:014.6
33GRUSZFELD Przemek 2723Open Mężczyzn619M 74008:4500:00:0000:52:3304:36:21.3004:36:21.30+01:15:1713:094.6
34JOCHEMSKI Mikołaj 2726Open Mężczyzn620M 74208:4500:00:0000:52:3104:36:23.0504:36:23.05+01:15:1813:094.6
35WALENTUKIEWICZ Natalia 2712WF KostrzynOpen Kobiet101K 12208:4500:00:0000:45:2604:36:28.8004:36:28.80+01:15:2413:094.6
36ZIOŁAŃSKA Monika 4222WF KostrzynOpen Kobiet102K 12308:4500:00:0000:45:3204:36:29.2004:36:29.20+01:15:2513:094.6
37MIKICIUK Natalia 2736Open Kobiet111K 13408:4500:00:0000:46:5604:38:52.1004:38:52.10+01:17:4813:164.5
38KORZENIAK Wojciech 2729Open Mężczyzn652M 78308:4500:00:0000:46:5604:38:52.3004:38:52.30+01:17:4813:164.5
39WALENTUKIEWICZ Mateusz 2711WF KostrzynOpen Mężczyzn662M 79408:4500:00:0000:45:2704:39:39.3504:39:39.35+01:18:3513:194.5
40HOBBY Demian 2724Open Mężczyzn663M 79608:4500:00:0000:47:2804:39:42.5504:39:42.55+01:18:3813:194.5
41GÓRNY Adrian 2635BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn675M 80908:4500:00:0000:48:4504:40:20.2504:40:20.25+01:19:1613:204.5
41LIGOCKA Karolina 2636BOOT CAMP POLSKAOpen Kobiet118K 14108:4500:00:0000:48:2004:40:20.2504:40:20.25+01:19:1613:204.5
43LENDZISZEWSKI Tomasz 2731Open Mężczyzn684M 82008:4500:00:0000:46:5204:40:58.8504:40:58.85+01:19:5413:224.5
44SZCZUBEŁEK Tomasz 2744Open Masters Mężczyzn117M 82108:4500:00:0000:46:5404:40:59.2004:40:59.20+01:19:5513:224.5
45PAŃCZYK Ariel 4221WF KostrzynOpen Mężczyzn691M 82808:4500:00:0000:47:2804:41:18.6004:41:18.60+01:20:1413:234.5
46KAMIŃSKI Paweł 2727Open Mężczyzn710M 84908:4500:00:0000:46:5104:42:01.6004:42:01.60+01:20:5713:254.5
47WEISS Martin 2749Open Masters Mężczyzn121M 86208:4500:00:0000:47:2604:43:06.1504:43:06.15+01:22:0213:284.5
48FUCHS Bartosz 2681Husaria Race Team Open Mężczyzn724M 86508:4500:00:0000:45:1804:43:12.3004:43:12.30+01:22:0813:294.4
49DOBEK Marcin 2680Husaria Race Team Open Mężczyzn728M 87008:4500:00:0000:45:1804:43:42.0504:43:42.05+01:22:3713:304.4
50MATULKA Michał 2735Open Mężczyzn732M 87508:4500:00:0000:44:5704:44:05.2004:44:05.20+01:23:0113:314.4
51NAMYSŁOWSKA Karolina 3726WF KostrzynOpen Kobiet129K 15508:4500:00:0000:46:2704:44:07.3504:44:07.35+01:23:0313:314.4
52NOWICKA Iwona 2637BOOT CAMP POLSKAOpen Kobiet130K 15608:4500:00:0000:48:2204:44:11.6504:44:11.65+01:23:0713:314.4
53WAWRZYNIAK Monika 3468WF KostrzynOpen Kobiet131K 15708:4500:00:0000:46:2804:44:15.8504:44:15.85+01:23:1113:324.4
54KARCZMAR Kornelia 2708WF KostrzynOpen Kobiet132K 15908:4500:00:0000:47:2304:45:00.8004:45:00.80+01:23:5613:344.4
55ŁYPIK Jakub 2732Open Mężczyzn749M 89508:4500:00:0000:45:1704:45:01.0004:45:01.00+01:23:5613:344.4
56NAWROCKA Elżbieta 2703Rossmann Open Kobiet133K 16008:4500:00:0000:47:2404:45:09.5504:45:09.55+01:24:0513:344.4
57KOBYDECKA Klaudia 2710WF KostrzynOpen Kobiet134K 16108:4500:00:0000:45:3304:45:15.1004:45:15.10+01:24:1113:354.4
58KEMPA Hubert 2709WF KostrzynOpen Mężczyzn757M 90508:4500:00:0000:47:2504:45:41.3504:45:41.35+01:24:3713:364.4
59KRAVETSKYI Anton 2598Open Mężczyzn762M 91208:4500:00:0000:49:0304:46:19.7504:46:19.75+01:25:1513:384.4
60SHABLEI Volodymyr 4417Open Mężczyzn763M 91308:4500:00:0000:49:0404:46:22.3504:46:22.35+01:25:1813:384.4
61ROJEK Mateusz 2742Open Mężczyzn764M 91508:4500:00:0000:53:0704:46:36.9004:46:36.90+01:25:3213:384.4
62BOROWSKI Bartosz 2674HellraisersOpen Masters Mężczyzn131M 92608:4500:00:0000:48:2704:47:20.6504:47:20.65+01:26:1613:404.4
63BOROWSKI Marek 2675HellraisersOpen Mężczyzn779M 93208:4500:00:0000:48:2704:47:29.2004:47:29.20+01:26:2513:414.4
64BARCIK Łukasz 2673HellraisersOpen Mężczyzn781M 93508:4500:00:0000:48:2804:47:30.3504:47:30.35+01:26:2613:414.4
65PIĘKOSZ Łukasz 2638BOOT CAMP POLSKAOpen Mężczyzn792M 94808:4500:00:0000:49:0004:48:19.5504:48:19.55+01:27:1513:434.4
66SIMON Adam 2682Husaria Race Team Open Mężczyzn832M 99608:4500:00:0000:46:3204:51:31.3504:51:31.35+01:30:2713:524.3
67GORZKOWSKI Tomasz 2722Open Mężczyzn844M 101208:4500:00:0000:42:4804:52:29.0004:52:29.00+01:31:2413:554.3
68WARCHULSKA Karolina 2748Open Kobiet160K 19008:4500:00:0000:52:3904:53:07.1504:53:07.15+01:32:0313:574.3
69ŚWIERCZEK Anna 3409BOOT CAMP POLSKAOpen Kobiet164K 19408:4500:00:0000:48:3104:53:18.7004:53:18.70+01:32:1413:584.3
70FAŁATOWICZ Radosław 2640Bravehearts LegionowoOpen Mężczyzn901M 107808:4500:00:0000:52:4704:55:10.3004:55:10.30+01:34:0614:034.3
71JAKUBOWSKA Sylwia 2702Ragnarok SzczecinOpen Kobiet174K 20708:4500:00:0000:49:3604:55:21.8004:55:21.80+01:34:1714:034.3
72BAJROSZEWSKA Justyna 2714Open Kobiet175K 20808:4500:00:0000:48:5204:55:25.4004:55:25.40+01:34:2114:044.3
73LINDA Karol 2645CyCeOpen Mężczyzn908M 109008:4500:00:0000:49:0104:56:12.0504:56:12.05+01:35:0714:064.3
74NOS Magdalena 3174OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet176K 20908:4500:00:0000:48:5404:56:28.9504:56:28.95+01:35:2414:074.3
75SOBKIEWICZ Michał 2668Enax Run4FunOpen Mężczyzn915M 109908:4500:00:0000:43:1904:57:02.4004:57:02.40+01:35:5814:084.2
76BOSZKO Łukasz 2639Bravehearts LegionowoOpen Mężczyzn918M 110208:4500:00:0000:52:4704:57:03.5504:57:03.55+01:35:5914:084.2
77ANDRJANIK Iwona 2696Poniedziałek 20Open Kobiet207K 24408:4500:00:0000:48:0905:00:02.1505:00:02.15+01:38:5814:174.2
78ROCHUMSKI Paweł 2684Jesteś spoko Mierz wysokoOpen Mężczyzn964M 115508:4500:00:0000:48:5205:00:04.0505:00:04.05+01:38:5914:174.2
79GÓRAK Agnieszka 2530HARDCORYOpen Kobiet211K 24808:4500:00:0000:45:3305:00:19.3005:00:19.30+01:39:1514:184.2
80BARAŃSKI Marcin 2670HARDCORYOpen Masters Mężczyzn170M 116208:4500:00:0000:45:3505:00:19.8005:00:19.80+01:39:1514:184.2
81TYTOŃ Jakub 2747Open Mężczyzn977M 117208:4500:00:0000:48:0905:00:48.9505:00:48.95+01:39:4414:194.2
82DYLĄG Sebastian 2720Open Masters Mężczyzn175M 118508:4500:00:0000:47:0205:01:30.8005:01:30.80+01:40:2614:214.2
83DYLĄG Rafał 2719Open Mężczyzn988M 118608:4500:00:0000:46:5905:01:33.6505:01:33.65+01:40:2914:214.2
84PISZCZOŁA Maria 2653Dirty SparrowsOpen Kobiet233K 27508:4500:00:0000:53:4105:04:19.3505:04:19.35+01:43:1514:294.1
85POKORA Tomasz 2741Open Mężczyzn1028M 123408:4500:00:0000:48:1005:04:59.8005:04:59.80+01:43:5514:314.1
86MELKA Artur 3725WF KostrzynOpen Mężczyzn1056M 126708:4500:00:0000:47:3005:07:08.2005:07:08.20+01:46:0414:374.1
87NAWARA Tomasz 2737Open Mężczyzn1077M 129108:4500:00:0005:09:12.9005:09:12.90+01:48:0814:434.1
88TRZOP Mariusz 2746Open Mężczyzn1087M 130708:4500:00:0000:50:2805:10:20.5505:10:20.55+01:49:1614:464.1
89BĘC Olga 2657Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet271K 32408:4500:00:0000:58:2405:16:43.5005:16:43.50+01:55:3915:044
90KWARTOWICZ Paweł 2663Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn1159M 139208:4500:00:0000:58:2105:16:45.0005:16:45.00+01:55:4015:054
91KOMIDAJ Kamil 2662Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn1160M 139308:4500:00:0000:58:2105:16:45.1005:16:45.10+01:55:4115:054
92SOBKOWIAK Patryk 2667Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn1166M 140108:4500:00:0000:48:5005:17:35.9005:17:35.90+01:56:3115:074
93DRĄG Tomasz 3480Open Mężczyzn1177M 141508:4500:00:0000:51:3905:18:43.6505:18:43.65+01:57:3915:104
94SZEWCZUK Wiesław 2695Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn1178M 141608:4500:00:0001:01:2705:18:48.2005:18:48.20+01:57:4415:104
95SZEWCZYK Patrycja 2745Open Kobiet287K 34308:4500:00:0000:57:0305:21:16.9005:21:16.90+02:00:1215:173.9
96KAŹMIERCZAK Przemysław 2728Open Mężczyzn1199M 144208:4500:00:0000:57:0505:21:17.5505:21:17.55+02:00:1315:173.9
97ANTKOWIAK Magdalena 2679Husaria Race Team Open Kobiet298K 35708:4500:00:0000:53:1605:23:05.3005:23:05.30+02:02:0115:233.9
98ŁABUDA Marcin 2730Open Mężczyzn1219M 146708:4500:00:0000:48:5705:23:41.6505:23:41.65+02:02:3715:243.9
99BOREK Paulina 2716Open Kobiet302K 36108:4500:00:0000:48:5905:23:41.8005:23:41.80+02:02:3715:243.9
100MIROWICZ Tomasz 2665Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn1274M 153108:4500:00:0000:47:0405:31:55.9005:31:55.90+02:10:5115:483.8
101PAWŁOWSKI Tomasz 2739Open Mężczyzn1288M 154808:4500:00:0000:55:2605:33:24.2505:33:24.25+02:12:2015:523.8
102KRUPA Lukasz 2698Power StudioOpen Mężczyzn1293M 155608:4500:00:0000:53:3005:35:17.8505:35:17.85+02:14:1315:573.8
103RYBAK Piotr 2704Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn1302M 156708:4500:00:0000:46:0705:36:38.8005:36:38.80+02:15:3416:013.7
104DYKO Bartosz 2659Electrolux ŚwidnicaOpen Mężczyzn1303M 156808:4500:00:0000:47:1405:36:41.4505:36:41.45+02:15:3716:013.7
105ŻELAZKO Paulina 2699Power StudioOpen Kobiet336K 40008:4500:00:0000:53:2805:36:46.7505:36:46.75+02:15:4216:023.7
106ŻYLEWICZ Patrycjan 2655Dream Team 1Open Mężczyzn1304M 157008:4500:00:0000:52:1205:36:57.4005:36:57.40+02:15:5316:023.7
107STACHOWICZ Szymon 2643CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn1319M 159008:4500:00:0000:51:4205:39:44.4005:39:44.40+02:18:4016:103.7
108ZAJĄC Zbigniew 2644CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn235M 161508:4500:00:0000:51:4105:44:31.1505:44:31.15+02:23:2716:243.7
109STACHOWICZ Estera 2642CF Kuźnia DamianaOpen Kobiet380K 45108:4500:00:0000:51:4405:48:36.5505:48:36.55+02:27:3216:363.6
110KANAFEK Marek 2701Pull Up or Shut UpOpen Mężczyzn1354M 164208:4500:00:0000:52:2805:49:07.7005:49:07.70+02:28:0316:373.6
111WIECZOREK Damian 2750Open Mężczyzn1368M 166208:4500:00:0000:52:2605:51:39.7005:51:39.70+02:30:3516:443.6
112ŚWIRSKI Tomasz 2693Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn1377M 167108:4500:00:0001:01:2405:53:24.1505:53:24.15+02:32:2016:493.6
113SZADZEWICZ Monika 2654Dream Team 1Open Masters Kobiet74K 47108:4500:00:0000:52:2405:58:38.1005:58:38.10+02:37:3417:043.5
114KRYSA Magda 3380Open Kobiet398K 47208:4500:00:0000:52:2705:58:38.8005:58:38.80+02:37:3417:043.5
115MAŁOLEPSZA Paulina 2734Open Kobiet400K 47408:4500:00:0001:01:1306:01:00.9006:01:00.90+02:39:5617:113.5
116MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna 4132Open Masters Kobiet75K 47508:4500:00:0001:01:1206:01:02.1006:01:02.10+02:39:5817:113.5
117CHAJEC Patrycja 2651Dirty SparrowsOpen Kobiet418K 49508:4500:00:0001:04:0106:25:26.1006:25:26.10+03:04:2218:213.3
118NOWAK Maciej 2652Dirty SparrowsOpen Mężczyzn1415M 172808:4500:00:0001:04:0106:25:29.7006:25:29.70+03:04:2518:213.3
119SZEWCZUK Jolanta 2694Not Fast But FuriousOpen Kobiet422K 49908:4500:00:0001:01:3906:31:03.9006:31:03.90+03:09:5918:373.2
120PIOTROWSKI Dawid 2692Not Fast But FuriousOpen Mężczyzn1418M 173408:4500:00:0001:01:2806:31:04.0006:31:04.00+03:09:5918:373.2
Znaleziono 120 wynik(ów)