GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Kocierz
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
2632
Wystartowało/ Started:
2467
Nie ukończyło/ Not finished:
46
Ukończyło/ Finished:
2421
Na trasie/ On track:
40

Klasyfikacja/ Classiffication: 09:15

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 15km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria15kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TOKARCZYK Paweł 3232Open Mężczyzn19M 2709:1502:09:4603:32:30.0003:32:30.00 10:075.9
2KURASIŃSKI Konrad 2293ŚWIRY STELAOpen Mężczyzn20M 2809:1502:05:4803:32:44.4003:32:44.40+00:00:1410:075.9
3BIENIECKI Jaro 2002Open Mężczyzn45M 5809:1503:41:44.0003:41:44.00+00:09:1410:335.7
4TLAGA Krzysztof 3099BĄCZEK TEAMOpen Mężczyzn134M 17009:1502:28:0504:00:41.6004:00:41.60+00:28:1111:275.2
5CIEŚLA Krzysztof 3184Open Mężczyzn154M 19209:1502:25:4904:03:39.2504:03:39.25+00:31:0911:365.2
6BORAK Łukasz 3157SRTG KATOWICEOpen Mężczyzn163M 20209:1502:34:0304:05:47.5504:05:47.55+00:33:1711:425.1
7STYLOK Dawid 3105CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn215M 26609:1502:39:5804:12:57.2004:12:57.20+00:40:2712:025
8HURAS Michał 3111CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn217M 26809:1502:23:0704:13:06.5004:13:06.50+00:40:3612:035
9OCHOŃSKI Michał 3171TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn264M 32309:1502:27:5904:17:49.1004:17:49.10+00:45:1912:164.9
10ŚLIŻ Marek 3173TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn266M 32509:1502:27:4104:18:03.2504:18:03.25+00:45:3312:174.9
11GACH Damian 3109CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn272M 33409:1502:22:3704:18:21.9004:18:21.90+00:45:5112:184.9
12JÓŹWIK Konrad 3097BĄCZEK TEAMOpen Mężczyzn292M 35409:1502:28:0604:19:57.8004:19:57.80+00:47:2712:224.8
13SOTOWSKI Piotr 3223Open Masters Mężczyzn51M 35609:1502:33:4104:20:14.7004:20:14.70+00:47:4412:234.8
14SZYMAŃSKI Arkadiusz 3098BĄCZEK TEAMOpen Mężczyzn305M 36809:1502:30:1104:21:13.2004:21:13.20+00:48:4312:264.8
15OCHOTA Agnieszka 3129HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet15K 1509:1502:36:4304:21:46.1004:21:46.10+00:49:1612:274.8
16FIGURA Grzegorz 4582X-TEAM SPECIAL FORCEOpen Mężczyzn335M 40709:1502:30:0904:23:10.7504:23:10.75+00:50:4012:314.8
17KACHEL Mateusz 3104CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn340M 41209:1502:35:2904:23:23.5004:23:23.50+00:50:5312:324.8
18PIĄTKOWSKI Marcin 3172TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn346M 41909:1502:41:0704:23:52.4004:23:52.40+00:51:2212:334.8
19ROSIAK Radosław 3103BOZONY HIGGSAOpen Mężczyzn355M 43109:1502:45:1104:24:26.9504:24:26.95+00:51:5612:354.8
20ROSIAK Bartosz 3102BOZONY HIGGSAOpen Mężczyzn357M 43309:1502:45:1804:24:27.4004:24:27.40+00:51:5712:354.8
21WOJTUNIK Michał 3150SPORTOWA DĄBROWAOpen Mężczyzn389M 47009:1502:42:4104:26:56.8504:26:56.85+00:54:2612:424.7
22SIKORA Marek 2566IZERSKA GRUPA BIEGOWAOpen Mężczyzn409M 49609:1502:36:0604:28:40.7504:28:40.75+00:56:1012:474.7
23KALETA Anna 3198Open Kobiet25K 2709:1502:43:1304:30:43.4004:30:43.40+00:58:1312:534.7
24RYGOŁ Janusz 3113CF KUŹNIA DAMIANAOpen Masters Mężczyzn74M 53609:1502:32:3904:30:53.7004:30:53.70+00:58:2312:534.7
25ŻARŁOK Kamil 3236Open Mężczyzn480M 57509:1502:48:1604:33:59.2004:33:59.20+01:01:2913:024.6
26BAJZERT Filip 3180Open Masters Mężczyzn81M 59309:1502:40:3104:35:06.3004:35:06.30+01:02:3613:064.6
27SARLEJ Robert 3132HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn507M 60909:1502:36:4104:35:39.6004:35:39.60+01:03:0913:074.6
28SZCZĘSNA Edyta 3106CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet33K 3709:1502:44:2904:35:42.7004:35:42.70+01:03:1213:074.6
29KOZIEŁ Mateusz 3346Open Mężczyzn521M 62609:1502:40:4004:36:16.0004:36:16.00+01:03:4613:094.6
30GILGA Tomasz 3145SKURCZEBYKIOpen Mężczyzn535M 64009:1502:40:3704:36:55.2504:36:55.25+01:04:2513:114.6
31FRONCEK Kazimierz 3158TECHNICAOpen Mężczyzn538M 64509:1502:31:5304:37:15.3004:37:15.30+01:04:4513:124.5
32NOWICKI Krzysztof 3178Z KANAPY PO MEDALOpen Mężczyzn593M 71609:1502:56:0804:41:01.9504:41:01.95+01:08:3113:224.5
33GRYCA Jakub 3195Open Mężczyzn595M 71809:1502:35:2604:41:02.5504:41:02.55+01:08:3213:224.5
34SZYMECZKO Maciej 3229Open Mężczyzn615M 73809:1502:39:0204:42:43.7004:42:43.70+01:10:1313:274.5
35SZYMECZKO Paweł 3230Open Mężczyzn616M 74009:1502:39:0304:42:44.0004:42:44.00+01:10:1413:274.5
36STAREŃSKI Andrzej 3117CITYTRAININGOpen Mężczyzn619M 74309:1502:56:3804:42:56.4504:42:56.45+01:10:2613:284.5
37OGRODZKI Adam 3115CITYTRAININGOpen Masters Mężczyzn108M 74709:1502:56:3604:43:05.5504:43:05.55+01:10:3513:284.5
38DUŹNIAK Mateusz 3125HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn625M 75109:1502:45:1604:43:16.3004:43:16.30+01:10:4613:294.4
39SALAMON Ewa 3131HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet48K 5709:1502:54:4504:44:14.2004:44:14.20+01:11:4413:324.4
40DUDZIK Rafal 3167TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn669M 80709:1502:48:2404:46:40.0004:46:40.00+01:14:1013:394.4
41MOSKAŁA Łukasz 4633TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn674M 81309:1502:48:3404:46:54.5004:46:54.50+01:14:2413:394.4
42PINKOWICZ Maciej 3112CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn692M 83709:1502:50:5904:48:11.2004:48:11.20+01:15:4113:434.4
43BYKOWSKI Wojciech 3108CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn693M 83809:1502:48:3204:48:11.3004:48:11.30+01:15:4113:434.4
44GAWLIKOWSKA Kinga 3110CF KUŹNIA DAMIANAOpen Kobiet59K 7009:1502:50:5804:48:11.4004:48:11.40+01:15:4113:434.4
45STAROWICZ Elżbieta 3225Open Kobiet65K 7709:1502:49:2004:49:25.4004:49:25.40+01:16:5513:464.4
46KĘDZIORA Bogumił 3201Open Mężczyzn721M 86909:1502:49:1304:49:26.3004:49:26.30+01:16:5613:464.4
47TATARA Mateusz 3231Open Mężczyzn734M 88309:1502:54:4104:49:54.4004:49:54.40+01:17:2413:484.3
48KUKULSKI Szymon 3096#NAJGORZEJOpen Mężczyzn797M 95309:1502:58:3204:53:19.0004:53:19.00+01:20:4913:584.3
49SWACZYŃSKI Krzysztof 3227Open Mężczyzn805M 96409:1502:56:2204:53:51.9004:53:51.90+01:21:2113:594.3
50JAROSZ Bartłomiej 3169TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn861M 102809:1502:48:3504:57:16.6004:57:16.60+01:24:4614:094.2
51BIAŁKOWSKA Anita 3181Open Kobiet90K 10409:1502:59:0804:57:52.7504:57:52.75+01:25:2214:114.2
52MADEJ Krzysztof 2639Open Mężczyzn878M 104909:1502:55:2904:58:10.7004:58:10.70+01:25:4014:114.2
53JĘDRZEJOWSKI Michał 3197Open Mężczyzn889M 106109:1502:45:3704:58:44.1004:58:44.10+01:26:1414:134.2
54KOZAKIEWICZ Rafał 3205Open Mężczyzn907M 108309:1502:56:2904:59:40.2504:59:40.25+01:27:1014:164.2
55LASZCZAK Szymon 3170TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn968M 116209:1503:05:5005:03:38.8505:03:38.85+01:31:0814:274.1
56WOJTCZAK Małgorzata 3177WAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYOpen Kobiet113K 13209:1500:52:0902:52:43.4005:04:07.00+01:31:378:137.3
57TOMCZYK Andrzej 3176WAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYOpen Mężczyzn975M 117009:1502:55:0905:04:17.0005:04:17.00+01:31:4714:294.1
58SOBOTKA Bartłomiej 3174TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn976M 117109:1503:05:4705:04:32.2505:04:32.25+01:32:0214:304.1
59SZAJTER Janusz 3175TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn979M 117509:1502:57:0605:04:36.0005:04:36.00+01:32:0614:304.1
60MAKOWSKI Radomir 3211Open Mężczyzn991M 118909:1503:13:4005:05:12.5005:05:12.50+01:32:4214:324.1
61BIEGAŃSKA Agnieszka 3141PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet129K 15109:1503:12:2805:06:35.0005:06:35.00+01:34:0514:354.1
62BIEGAŃSKI Marcin 3142PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn1019M 122409:1503:12:2705:06:35.2505:06:35.25+01:34:0514:354.1
63MĄDRZYK Ewelina 3210Open Kobiet139K 16509:1503:01:3305:07:56.1505:07:56.15+01:35:2614:394.1
64ANTOLIK Łukasz 3146ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn1070M 128409:1503:02:3305:09:07.0505:09:07.05+01:36:3714:434.1
65KOZYRA Marzena 3160THE BROTHERSOpen Kobiet145K 17209:1503:08:0405:09:30.7005:09:30.70+01:37:0014:444.1
66OLSZANKA Arkadiusz 3138OLSZANKA TEAMOpen Masters Mężczyzn197M 130709:1503:07:5905:10:09.3505:10:09.35+01:37:3914:464.1
67MĄDRZYK Daniel 3209Open Mężczyzn1092M 130909:1503:01:5205:10:15.6005:10:15.60+01:37:4514:464.1
68OLSZANKA Maciej 3139OLSZANKA TEAMOpen Mężczyzn1106M 132609:1503:08:0205:10:55.1005:10:55.10+01:38:2514:484.1
69ROMAŃSKA Sylwia 3155SPORTOWE ŚPIWORYOpen Kobiet153K 18109:1503:02:3605:10:55.4005:10:55.40+01:38:2514:484.1
70KUBIŃSKI Rafał 3207Open Mężczyzn1113M 133509:1503:09:5505:11:13.5505:11:13.55+01:38:4314:494
71KRAJEWSKI Damian 3147ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn1114M 133609:1503:03:4805:11:16.2005:11:16.20+01:38:4614:494
72JAWORSKI Mateusz 3196Open Mężczyzn1126M 134909:1503:03:0605:11:54.1505:11:54.15+01:39:2414:514
73SAŁAMACHA Jarosław 3140OLSZANKA TEAMOpen Mężczyzn1127M 135009:1503:07:3305:11:55.0505:11:55.05+01:39:2514:514
74SZOŁTYSIK Rafał 3144RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn1128M 135109:1502:52:5105:11:56.8505:11:56.85+01:39:2614:514
75DOBROŁOWICZ Agnieszka 3114CITYTRAININGOpen Kobiet169K 19809:1503:11:2705:13:32.7505:13:32.75+01:41:0214:554
76GODLEWSKI Grzegorz 3168TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn1177M 140709:1503:10:5005:14:47.9005:14:47.90+01:42:1714:594
77SŁOMIŃSKI Błażej 3133HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1187M 141909:1503:01:0305:15:15.5505:15:15.55+01:42:4515:004
78KIEŚ Sebastian 3203Open Masters Mężczyzn221M 148309:1503:12:0805:18:31.1005:18:31.10+01:46:0115:104
79PODSIEDLIK Wojciech 3154SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn1246M 148609:1503:00:4805:18:40.8505:18:40.85+01:46:1015:104
80SĘK Dominik 3156SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn1247M 148709:1503:01:0505:18:41.5505:18:41.55+01:46:1115:104
81CHECHELSKI Przemysław 3151SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn1248M 148809:1503:01:1605:18:42.8005:18:42.80+01:46:1215:104
82LIZOŃCZYK Kamil 3153SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn1249M 148909:1505:18:43.9005:18:43.90+01:46:1315:104
83BRAUNTSCH Karol 3182Open Mężczyzn1269M 151409:1503:12:0605:20:02.1505:20:02.15+01:47:3215:143.9
84SZYMANEK Marcin 3091Open Mężczyzn1284M 153109:1503:15:4805:20:46.3505:20:46.35+01:48:1615:163.9
85SZMIDT Tomasz 3134HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1299M 155209:1503:01:0205:22:44.4505:22:44.45+01:50:1415:223.9
86GÓRECKA Ewa 3057Open Kobiet207K 23909:1503:15:0705:22:54.4005:22:54.40+01:50:2415:223.9
87GORECKI Lukasz 3194Open Mężczyzn1303M 155709:1503:14:5605:22:55.0005:22:55.00+01:50:2515:223.9
88BIEGAŃSKA Joanna 3107CF KUŹNIA DAMIANAOpen Kobiet211K 24309:1503:09:4605:23:16.9005:23:16.90+01:50:4615:233.9
89PAWLAK Grzegorz 4625TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn1311M 156709:1503:04:1305:23:28.7005:23:28.70+01:50:5815:243.9
90GÓRCZYŃSKI Sebastian 3193Open Mężczyzn1312M 156909:1503:03:0405:23:44.7005:23:44.70+01:51:1415:243.9
91LESNIAK Agnieszka 3162THE BROTHERSOpen Kobiet218K 25409:1503:11:0805:25:26.2505:25:26.25+01:52:5615:293.9
92RANDALL James 3166THE BROTHERSOpen Mężczyzn1331M 159409:1503:10:2305:25:26.8505:25:26.85+01:52:5615:293.9
93SZYMAŃSKI Dawid 3228Open Masters Mężczyzn243M 159809:1503:28:0705:25:37.9005:25:37.90+01:53:0715:303.9
94GODYCKA-ĆWIRKO Agnieszka 3191Open Kobiet219K 25609:1503:19:1505:26:01.4505:26:01.45+01:53:3115:313.9
95PŁAWSIUK Paulina 3218Open Kobiet220K 25709:1503:19:1305:26:02.5005:26:02.50+01:53:3215:313.9
96KOZŁOWSKA Katarzyna 3206Open Kobiet238K 27809:1503:20:3205:30:49.5505:30:49.55+01:58:1915:453.8
97LORENS Kacper 3208Open Mężczyzn1393M 167009:1503:21:1505:30:50.9505:30:50.95+01:58:2015:453.8
98FIET Ireneusz 3188Open Masters Mężczyzn257M 167209:1503:23:0005:30:55.6005:30:55.60+01:58:2515:453.8
99NIEDOJAD Barbara 3215Open Kobiet245K 28609:1503:21:4505:33:11.8005:33:11.80+02:00:4115:513.8
100LEWANDOWSKI Marcin 3128HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn263M 170909:1503:35:5005:33:50.7005:33:50.70+02:01:2015:533.8
101STACHAŃCZYK Magdalena 3116CITYTRAININGOpen Kobiet247K 28909:1503:28:4305:33:53.7005:33:53.70+02:01:2315:533.8
102SZATANIK Alina 3118CITYTRAININGOpen Kobiet248K 29009:1503:28:4605:33:56.3005:33:56.30+02:01:2615:543.8
103KACZMAREK Artur 3120GATNER CNCOpen Masters Mężczyzn266M 172009:1503:21:2405:34:28.8505:34:28.85+02:01:5815:553.8
104PAZIKOWSKI Maciej 3163THE BROTHERSOpen Mężczyzn1445M 173709:1503:10:2405:36:03.7505:36:03.75+02:03:3316:003.7
105PUDEŁKO Bartosz 3165THE BROTHERSOpen Mężczyzn1446M 173809:1503:10:3005:36:05.1005:36:05.10+02:03:3516:003.7
106KRAMER Robert 3161THE BROTHERSOpen Mężczyzn1447M 173909:1503:10:2105:36:05.5505:36:05.55+02:03:3516:003.7
107BOBINSKA Marta 3159THE BROTHERSOpen Kobiet257K 30209:1503:10:2805:36:05.5505:36:05.55+02:03:3516:003.7
108PAZIKOWSKI Robert 3164THE BROTHERSOpen Mężczyzn1448M 174009:1503:10:4505:36:05.5505:36:05.55+02:03:3516:003.7
109WIERZBICKI Adam 3234Open Mężczyzn1450M 174209:1503:19:3705:36:14.4505:36:14.45+02:03:4416:003.7
110PRASZCZYŃSKA Marta 3220Open Kobiet258K 30309:1503:19:4005:36:14.9505:36:14.95+02:03:4416:003.7
111NOWAK Piotr 3216Open Mężczyzn1453M 174509:1503:16:2205:36:28.0505:36:28.05+02:03:5816:013.7
112STASIAK Konrad 3226Open Mężczyzn1464M 175809:1503:15:4905:37:36.5505:37:36.55+02:05:0616:043.7
113CYGANEK Agnieszka 3100BEFIT24TEAM Open Masters Kobiet47K 31109:1503:41:1405:38:23.3005:38:23.30+02:05:5316:063.7
114KANIA Bartłomiej 3199Open Mężczyzn1469M 176309:1503:18:3605:38:29.1005:38:29.10+02:05:5916:073.7
115KRÓLIKOWSKI Przemysław 3101BEFIT24TEAM Open Masters Mężczyzn273M 176609:1503:41:1505:39:17.5505:39:17.55+02:06:4716:093.7
116GOFRON Karol 3192Open Mężczyzn1479M 177509:1503:18:3705:40:11.2005:40:11.20+02:07:4116:113.7
117ŻYLSKI Janusz 3238Open Masters Mężczyzn279M 180309:1503:12:0905:43:13.9505:43:13.95+02:10:4316:203.7
118FELIKSIAK Marcin 3185Open Masters Mężczyzn280M 180409:1503:37:2105:43:18.0505:43:18.05+02:10:4816:203.7
119SOCZEK Ewa 3222Open Kobiet283K 33509:1503:31:3505:43:52.4505:43:52.45+02:11:2216:223.7
120ŚLĘCZKOWSKI Błażej 3149SPORTERA OCROpen Mężczyzn1530M 183709:1503:30:2805:46:33.9005:46:33.90+02:14:0316:303.6
121DRUŻKOWSKA Monika 3148SPORTERA OCROpen Kobiet298K 35009:1503:30:4505:46:33.9505:46:33.95+02:14:0316:303.6
122WALKOWICZ Hubert 3012SPORTERA OCROpen Mężczyzn1531M 183809:1503:30:3105:46:34.2005:46:34.20+02:14:0416:303.6
123WUJEK Tobiasz 3235Open Mężczyzn1549M 186009:1503:28:0305:49:43.4505:49:43.45+02:17:1316:393.6
124CHUDY Łukasz 3183Open Mężczyzn1551M 186209:1503:28:0105:49:44.7005:49:44.70+02:17:1416:393.6
125POSTAWA Kamil 3219Open Mężczyzn1580M 189609:1503:19:1005:54:40.6005:54:40.60+02:22:1016:533.6
126KIEDROWSKI Jerzy 3202Open Mężczyzn1583M 189909:1503:36:2505:54:43.1005:54:43.10+02:22:1316:533.6
127JAGLIŃSKI Rafał 3137JESTEM GŁODNY PO OBIEDZIEOpen Mężczyzn1584M 190009:1503:32:2605:54:44.9505:54:44.95+02:22:1416:533.6
128CŁAPA Łukasz 3136JESTEM GŁODNY PO OBIEDZIEOpen Mężczyzn1588M 190609:1503:32:2205:55:06.5505:55:06.55+02:22:3616:543.5
129OLESIŃSKI Maciej 3217Open Mężczyzn1589M 190709:1503:19:1105:55:09.4005:55:09.40+02:22:3916:543.5
130LEISZNER Izabela 4652HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet329K 38209:1503:32:4305:57:17.9005:57:17.90+02:24:4717:003.5
131ZUPA Aleksandra 3237Open Kobiet340K 39509:1503:36:2206:01:45.8506:01:45.85+02:29:1517:133.5
132CABAJ Michał 3122HARTKURYOpen Mężczyzn1637M 196409:1504:00:5106:16:56.5006:16:56.50+02:44:2617:563.3
133CABAJ Krzysztof 3121HARTKURYOpen Mężczyzn1638M 196509:1504:00:5406:17:00.0506:17:00.05+02:44:3017:573.3
134KMERA Rafał 3204Open Masters Mężczyzn308M 197609:1503:46:5706:25:06.0006:25:06.00+02:52:3618:203.3
135STALMACH Justyna 3224Open Kobiet363K 42209:1503:17:19+01:07:3313:094.6
Znaleziono 135 wynik(ów)