GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Kocierz
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
2632
Wystartowało/ Started:
2467
Nie ukończyło/ Not finished:
46
Ukończyło/ Finished:
2421
Na trasie/ On track:
40

Klasyfikacja/ Classiffication: 09:30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 15km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria15kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1POLAŃSKI Krzysztof 3258FITNESSACJA BRZEG DOLNY Open Mężczyzn26M 3509:3002:10:5403:35:24.6503:35:24.65 10:155.8
2DOMAGAŁA Dominik 3333Open Mężczyzn36M 4609:3002:12:3903:39:32.0503:39:32.05+00:04:0710:275.7
3KOWALSKI Józef 3294POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn56M 7109:3002:13:3303:44:17.1003:44:17.10+00:08:5210:405.6
4BOROWSKI Michał 3239#DMUCHANA PALMA CREWOpen Mężczyzn57M 7309:3002:13:3403:44:50.1003:44:50.10+00:09:2510:425.6
5KACPERSKI Jacek 3242AUTO BOSS KACPERSKI TEAMOpen Mężczyzn66M 8509:3002:13:4503:48:00.9503:48:00.95+00:12:3610:515.5
6SOKOŁOWSKI Maciek 3369Open Mężczyzn85M 10809:3002:19:3403:51:48.2503:51:48.25+00:16:2311:025.4
7NAGÓRKA Karol 3264HOJNIE OBDARZENIOpen Masters Mężczyzn20M 12209:3002:23:1403:53:46.6003:53:46.60+00:18:2111:075.4
8STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 3311TIM JEST TIMOpen Kobiet2K 209:3002:25:2903:56:41.4003:56:41.40+00:21:1611:165.3
9KRUPIŃSKI Daniel 3262HOJNIE OBDARZENIOpen Mężczyzn142M 17909:3002:26:3004:02:28.1004:02:28.10+00:27:0311:325.2
10KOZLOWSKI Dawid 3281MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn143M 18009:3002:32:0004:02:39.4004:02:39.40+00:27:1411:335.2
11SURMAN Julia 3370Open Kobiet5K 509:3002:24:4304:05:12.6004:05:12.60+00:29:4711:405.1
12WINIAREK Marcin 3375Open Mężczyzn181M 22309:3002:31:5804:08:28.7004:08:28.70+00:33:0411:495.1
13DODA Filip 3332Open Mężczyzn182M 22409:3002:31:5704:08:34.0004:08:34.00+00:33:0911:505.1
14ŚWIDERGOŁ Piotr 3371Open Mężczyzn191M 23809:3002:32:1504:10:03.2004:10:03.20+00:34:3811:545
15SAMSELSKI Radosław 3366Open Mężczyzn194M 24209:3002:31:1204:10:13.8504:10:13.85+00:34:4911:545
16SZCZĘSNY Paweł 3372Open Mężczyzn211M 26209:3002:26:3504:12:25.7004:12:25.70+00:37:0112:015
17GWARDYS Mikołaj 3280LIGA NIEZWYKŁYCH GENTELMENÓWOpen Mężczyzn219M 27009:3002:24:3604:13:27.9504:13:27.95+00:38:0312:045
18WLAZŁOWSKI Rafał 3376Open Mężczyzn242M 29509:3002:38:5504:15:49.0004:15:49.00+00:40:2412:104.9
19WASIEWICZ Michał 3374Open Mężczyzn247M 30209:3002:39:1604:16:16.3504:16:16.35+00:40:5112:124.9
20JEZIORAŃSKI Bartosz 3256EKIPA HAIEROpen Masters Mężczyzn46M 31609:3002:42:0104:17:20.8504:17:20.85+00:41:5612:154.9
21CUBER Adrian 3303SCREWTEAMOpen Mężczyzn274M 33609:3002:36:0104:18:23.8504:18:23.85+00:42:5912:184.9
22BIGDA Marcin 3302SCREWTEAMOpen Mężczyzn278M 34009:3002:36:1804:18:49.9004:18:49.90+00:43:2512:194.9
23PODDĘBNIAK Małgorzata 4506Open Kobiet18K 1809:3002:32:4204:22:45.1504:22:45.15+00:47:2012:304.8
24RELIDZYŃSKI Michał 3363Open Mężczyzn330M 40209:3002:32:4304:22:45.2004:22:45.20+00:47:2012:304.8
25CHAŁUPKA Łukasz 3323Open Mężczyzn333M 40509:3002:36:4204:23:00.3004:23:00.30+00:47:3512:314.8
26TĘCZA Arkadiusz 3373Open Masters Mężczyzn63M 43909:3002:35:3304:25:06.4504:25:06.45+00:49:4112:374.8
27KLIMEK Paweł 3285NEVER BACK DOWN!Open Mężczyzn394M 47609:3002:55:2004:27:35.6504:27:35.65+00:52:1112:444.7
28ZACHARJASZ Hubert 3255DRAGON SQUADOpen Mężczyzn415M 50309:3002:43:4804:28:50.8504:28:50.85+00:53:2612:484.7
29ŻUREK Michał 3314TS WIELICZANKAOpen Mężczyzn425M 51309:3002:36:4904:30:09.3504:30:09.35+00:54:4412:514.7
30DUDEK Jakub 3312TS WIELICZANKAOpen Mężczyzn426M 51409:3002:36:5104:30:11.1504:30:11.15+00:54:4612:514.7
31WĄSOWICZ Konrad 3267HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn478M 57309:3002:31:1704:33:53.7504:33:53.75+00:58:2913:024.6
32KULESZKA Anna 3272KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Kobiet32K 3609:3002:42:1804:35:40.2004:35:40.20+01:00:1513:074.6
33HINTZ Anna 3271KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Kobiet5K 3809:3002:51:2904:35:47.0504:35:47.05+01:00:2213:074.6
34ANDRUKAJTIS Arkadiusz 3270KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Mężczyzn87M 61509:3002:51:3204:35:47.0504:35:47.05+01:00:2213:074.6
35SIWEK Aneta 3276KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Kobiet34K 3909:3002:54:1304:36:07.7004:36:07.70+01:00:4313:084.6
36DZIAMARSKA Sandra 3334Open Kobiet35K 4009:3002:50:3704:36:15.4504:36:15.45+01:00:5013:094.6
37SZYMAŃSKA Monika 3669Open Masters Kobiet7K 4809:3002:48:5804:39:29.2004:39:29.20+01:04:0413:184.5
38BOCHENEK Michał 3322Open Mężczyzn577M 69509:3002:41:1604:40:10.6004:40:10.60+01:04:4513:204.5
39RYMSZEWICZ Tomasz 3275KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Mężczyzn583M 70309:3002:53:5704:40:25.2004:40:25.20+01:05:0013:214.5
40BIENIASZ Bogusław 3321Open Masters Mężczyzn104M 71209:3002:41:1104:40:53.1504:40:53.15+01:05:2813:224.5
41MAREK Patryk 3244BESKID RUNNERS TEAMOpen Mężczyzn618M 74209:3002:45:0104:42:45.3004:42:45.30+01:07:2013:274.5
42GAŁAT Kamil 3284NEVER BACK DOWN!Open Mężczyzn629M 75509:3002:41:2104:43:25.3504:43:25.35+01:08:0013:294.4
43MICKIEWICZ Grażyna 3273KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Kobiet8K 5409:3002:54:1604:43:37.8504:43:37.85+01:08:1313:304.4
44MICKIEWICZ Paweł 3274KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Mężczyzn110M 75909:3002:54:2104:43:37.9004:43:37.90+01:08:1313:304.4
45KAPUŚCIARZ Jakub 3304SMOKASYNYOpen Mężczyzn641M 77209:3002:50:1404:44:23.3504:44:23.35+01:08:5813:324.4
46KACZOR Marcin 3283NAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCH IMIELIN TEAMOpen Masters Mężczyzn114M 77709:3002:42:2004:44:33.9504:44:33.95+01:09:0913:334.4
47ZYCH Zbyszek 3250CARBON OCR RACING TEAMOpen Masters Mężczyzn115M 77809:3002:42:3204:44:34.8004:44:34.80+01:09:1013:334.4
48SZKLARZ Krzysztof 3306SMOKASYNYOpen Mężczyzn649M 78309:3002:50:1204:44:46.8504:44:46.85+01:09:2213:334.4
49CHRUŚCICKI Krzysztof 3325Open Masters Mężczyzn117M 78509:3002:50:1604:44:49.4004:44:49.40+01:09:2413:334.4
50KOWALEWSKI Marek 3344Open Masters Mężczyzn118M 78609:3002:48:1104:44:50.0504:44:50.05+01:09:2513:334.4
51STOPIAK Rafał 3305SMOKASYNYOpen Mężczyzn653M 78909:3002:50:0604:44:56.0004:44:56.00+01:09:3113:344.4
52KRUK Jakub 3348Open Mężczyzn659M 79609:3002:50:1904:45:29.8504:45:29.85+01:10:0513:354.4
53JEZIORSKI Marcin 3340Open Mężczyzn671M 81009:3002:44:5104:46:53.8004:46:53.80+01:11:2913:394.4
54WIELĄDEK Marcin 3243BANKSTERSOpen Mężczyzn676M 81509:3002:44:1504:46:54.9504:46:54.95+01:11:3013:394.4
55RUSNAK Paweł 3364Open Mężczyzn698M 84309:3002:55:2604:48:22.2004:48:22.20+01:12:5713:434.4
56SZWEDOWICZ Grażyna 3446KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Kobiet12K 7109:3002:54:1204:48:24.5504:48:24.55+01:12:5913:444.4
57MAGDZIK Maciej 3248CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn709M 85409:3002:56:3604:48:50.9504:48:50.95+01:13:2613:454.4
58KORZEŃ Krzysztof 3343Open Mężczyzn712M 85809:3002:55:3704:48:59.4004:48:59.40+01:13:3413:454.4
59ŁOBOCKI Andrzej 3295POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn735M 88409:3002:50:5504:49:55.1504:49:55.15+01:14:3013:484.3
60KORZENIOWSKI Mateusz 3313TS WIELICZANKAOpen Mężczyzn756M 90809:3002:41:1904:51:25.5504:51:25.55+01:16:0013:524.3
61GORĄCZKO Marcin 3337Open Mężczyzn759M 91209:3002:53:4804:51:31.2004:51:31.20+01:16:0613:524.3
62RUDY Przemysław 3279LEMON TEAMOpen Mężczyzn760M 91309:3002:53:5304:51:32.0004:51:32.00+01:16:0713:524.3
63SZAL Małgorzata 3278LAFMAGEDDONOpen Kobiet73K 8509:3002:49:4004:52:30.5504:52:30.55+01:17:0513:554.3
64RAKOWSKI Przemysław 3277LAFMAGEDDONOpen Mężczyzn775M 92909:3002:50:0004:52:30.9504:52:30.95+01:17:0613:554.3
65MEISSNER Jan 3310TIGER GYMOpen Mężczyzn777M 93109:3002:56:0304:52:32.4004:52:32.40+01:17:0713:554.3
66KRÓL Przemysław 3924Open Mężczyzn778M 93209:3002:47:0804:52:32.4504:52:32.45+01:17:0713:554.3
67NIECKO Grzegorz 3300REKINOpen Mężczyzn808M 96809:3002:55:1704:54:08.6004:54:08.60+01:18:4314:004.3
68NIECKO Krzysztof 3301REKINOpen Mężczyzn831M 99409:3002:56:2404:55:11.9004:55:11.90+01:19:4714:034.3
69CZARNY Michał 3330Open Mężczyzn870M 103909:3002:49:0104:57:39.4004:57:39.40+01:22:1414:104.2
70HASIŃSKA Aleksandra 3260FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Masters Kobiet15K 10809:3002:55:1604:58:33.0004:58:33.00+01:23:0814:134.2
71OCHMAŃSKI Kamil 3252CHODŹŻE NA POLEOpen Mężczyzn888M 106009:3002:50:5604:58:44.0004:58:44.00+01:23:1914:134.2
72KUĆMA Grzegorz 3251CHODŹŻE NA POLEOpen Mężczyzn900M 107409:3002:47:2804:59:21.6004:59:21.60+01:23:5614:154.2
73SOJA Marcin 3269KLUB SPORTOWY HAJIMEOpen Mężczyzn903M 107909:3002:47:2604:59:29.5004:59:29.50+01:24:0414:154.2
74JUREČEK Radek 3286OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn916M 109409:3002:55:3905:00:16.3005:00:16.30+01:24:5114:174.2
75WARSZAWSKI Patryk 3253CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Mężczyzn922M 110209:3002:56:0705:00:36.9505:00:36.95+01:25:1214:184.2
76ZDUŃCZYK Patryk 3381Open Mężczyzn931M 111409:3002:57:4705:01:17.2505:01:17.25+01:25:5214:204.2
77KOWALEWSKI Remigiusz 3345Open Mężczyzn939M 112409:3002:57:4505:01:49.7505:01:49.75+01:26:2514:224.2
78PULCHNY Łukasz 3265HOJNIE OBDARZENIOpen Mężczyzn949M 113809:3003:00:0505:02:24.1005:02:24.10+01:26:5914:244.2
79CHMIELORZ Donata 3246CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet112K 13109:3003:04:5305:03:50.8505:03:50.85+01:28:2614:284.1
80FICEK Wiktoria 3187Open Kobiet114K 13309:3003:01:3005:04:10.7005:04:10.70+01:28:4614:294.1
81OSIK Grzegorz 3282MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn973M 116709:3003:01:3305:04:12.0005:04:12.00+01:28:4714:294.1
82SOREK Wojciech 4637CARBON OCR RACING TEAMOpen Masters Mężczyzn176M 116909:3003:04:4905:04:16.3505:04:16.35+01:28:5114:294.1
83MAREK Beata 4653Open Masters Kobiet21K 14109:3003:15:3505:04:37.1005:04:37.10+01:29:1214:304.1
84KULISZ Tomasz 3349Open Masters Mężczyzn178M 117609:3003:15:3205:04:37.2005:04:37.20+01:29:1214:304.1
85KUBIK Tomasz 3261FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn988M 118609:3002:55:1905:05:05.1505:05:05.15+01:29:4014:314.1
86BIELAS Joanna 3259FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Kobiet122K 14309:3003:00:1405:05:05.6505:05:05.65+01:29:4114:314.1
87KĘDZIOR Maciej 3290OMK SMOCZKAOpen Mężczyzn992M 119009:3002:53:5505:05:12.8505:05:12.85+01:29:4814:324.1
88KRUPA Łukasz 3291OMK SMOCZKAOpen Mężczyzn993M 119109:3002:55:5305:05:12.9005:05:12.90+01:29:4814:324.1
89PUĆ Dawid 3292OMK SMOCZKAOpen Mężczyzn994M 119209:3002:55:3605:05:14.1505:05:14.15+01:29:4914:324.1
90GROS Dawid 3307SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn996M 119409:3002:56:4105:05:23.9005:05:23.90+01:29:5914:324.1
91LISEWSKI Dawid 3351Open Mężczyzn1015M 122009:3002:54:1805:06:19.8005:06:19.80+01:30:5514:354.1
92PIOTROWSKI Arkadiusz 3358Open Masters Mężczyzn187M 122909:3003:00:0905:06:43.3005:06:43.30+01:31:1814:364.1
93LITWIN Dorota 3352Open Kobiet131K 15309:3003:04:2005:06:58.6505:06:58.65+01:31:3414:374.1
94ZAWIDNIAK Nina 3380Open Kobiet132K 15409:3003:04:1805:06:58.8005:06:58.80+01:31:3414:374.1
95ŻAK Magdalena 3379Open Kobiet138K 16409:3003:01:4205:07:55.6505:07:55.65+01:32:3114:394.1
96SMEKTAŁA Adam 3367Open Mężczyzn1049M 125909:3003:01:3905:07:55.9505:07:55.95+01:32:3114:394.1
97CIEŚLICKI Kamil 3329Open Mężczyzn1060M 127209:3003:05:0505:08:40.7005:08:40.70+01:33:1614:414.1
98MAGDAŃSKI Paweł 3354Open Mężczyzn1077M 129209:3003:03:1305:09:43.5505:09:43.55+01:34:1814:444.1
99WOLCZYNSKI Seweryn 3377Open Masters Mężczyzn198M 130809:3003:05:3105:10:13.7005:10:13.70+01:34:4914:464.1
100GĄCEŻEWICZ Piotr 3288OCR STOMIL TEAMOpen Masters Mężczyzn199M 131209:3003:05:4805:10:28.9005:10:28.90+01:35:0414:474.1
101MICHNA Łukasz 3263HOJNIE OBDARZENIOpen Mężczyzn1097M 131509:3003:06:5905:10:34.1505:10:34.15+01:35:0914:474.1
102ŁOŚ Małgorzata 4295OGIEŃ Z SZOPYOpen Kobiet160K 18809:3003:14:1405:11:51.5505:11:51.55+01:36:2614:514
103KWAŚNIEWSKI Łukasz 4294OGIEŃ Z SZOPYOpen Mężczyzn1124M 134709:3003:14:1605:11:51.7005:11:51.70+01:36:2714:514
104BAGIŃSKA Laura 3320Open Kobiet174K 20309:3003:10:2505:15:42.0005:15:42.00+01:40:1715:024
105MYRLAK Maciej 3357Open Masters Mężczyzn219M 145109:3003:18:3305:17:08.3005:17:08.30+01:41:4315:064
106RADWAN Bartłomiej 3362Open Mężczyzn1216M 145409:3003:18:1905:17:09.0005:17:09.00+01:41:4415:064
107NIEZNANE Nieznane 3550  309:3003:32:0505:18:36.5505:18:36.55+01:43:1115:104
108POPŁAWSKA Barbara 3359Open Kobiet192K 22309:3003:14:3605:19:56.6505:19:56.65+01:44:3215:143.9
109MOSKAL Kamil 3356Open Mężczyzn1266M 151109:3003:15:4405:20:00.3005:20:00.30+01:44:3515:143.9
110CHOJĘTA Bogumił 3324Open Mężczyzn1386M 166109:3003:29:5805:30:12.0005:30:12.00+01:54:4715:433.8
111KOCUREK Natalia 4326X-TEAM SPECIAL FORCES Open Kobiet243K 28409:3003:13:5205:32:47.4505:32:47.45+01:57:2215:503.8
112MAJKOWSKI Konrad 3787Open Mężczyzn1427M 171409:3003:17:5405:34:06.0005:34:06.00+01:58:4115:543.8
113VEČEŘA Jan 3287OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn1429M 171609:3005:34:12.0005:34:12.00+01:58:4715:543.8
114SZYBKA Wojciech 3309SZYBCYOpen Masters Mężczyzn268M 172809:3003:18:0505:35:01.7005:35:01.70+01:59:3715:573.8
115SZYBKA Tomasz 3308SZYBCYOpen Mężczyzn1452M 174409:3003:18:0705:36:27.6005:36:27.60+02:01:0216:013.7
116LEWICKI Piotr 4018X-TEAM SPECIAL FORCES Open Mężczyzn1457M 174909:3003:17:0905:36:47.2505:36:47.25+02:01:2216:023.7
117FELISIAK Rafał 3186Open Mężczyzn1458M 175009:3003:17:2905:36:47.5505:36:47.55+02:01:2216:023.7
118GRZYWIŃSKA Marta 3339Open Kobiet262K 30709:3003:12:5905:36:48.8505:36:48.85+02:01:2416:023.7
119RYBARSKI Przemysław 3365Open Masters Mężczyzn277M 178809:3003:09:5005:41:42.4005:41:42.40+02:06:1716:163.7
120NOWACZYK Nikodem 3268IN DREAM WORLDOpen Mężczyzn1600M 192109:3003:35:1505:56:42.5005:56:42.50+02:21:1716:593.5
121PUZON Mirek 3360Open Mężczyzn1610M 193209:3003:33:3105:59:26.3505:59:26.35+02:24:0117:063.5
122PUZON Tomasz 3361Open Masters Mężczyzn301M 193309:3003:33:0005:59:26.4005:59:26.40+02:24:0117:063.5
123BĄCAŁA Rafael 3319Open Mężczyzn1611M 193409:3003:33:1105:59:26.6005:59:26.60+02:24:0117:063.5
124TELISZEWSKI Maciej 3257EKIPA HAIEROpen Masters Mężczyzn302M 194109:3003:30:1106:02:51.1006:02:51.10+02:27:2617:163.5
125KIELAR Tomasz 3342Open Mężczyzn1631M 195509:3003:52:0606:11:27.0006:11:27.00+02:36:0217:413.4
126MAREK Beata 3355Open Masters Kobiet56K 40909:3003:44:4406:22:15.1506:22:15.15+02:46:5018:123.3
127LASZECKI Wojciech 3298PSTRĄGIOpen Mężczyzn1650M 198309:3004:03:0506:34:40.3506:34:40.35+02:59:1518:473.2
128CISEK Arkadiusz 3297PSTRĄGIOpen Mężczyzn1651M 198409:3004:03:0806:35:17.9006:35:17.90+02:59:5318:493.2
129CIEŚLAR Paweł 3328Open Mężczyzn1659M 199409:3004:21:1107:07:42.8507:07:42.85+03:32:1820:222.9
130SMELA Weronika 4654Open Kobiet360K 41709:3004:21:1607:07:43.8007:07:43.80+03:32:1920:222.9
131WRÓBEL Piotr 3378Open Mężczyzn1672M 201809:30   
132KIERUZEL Michał 3247CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn1680M 203009:30   
MADERA Kamil 3353Open Mężczyzn09:30 DNF DNF DNF--
Znaleziono 133 wynik(ów)