GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
Czas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KOCZUR Agnieszka 3068Toyota RunmatorOpen Kobiet1K 109:3000:00:0000:48:3503:08:17.9003:08:17.90 8:576.7
2MENDRELA Adrian 3109Open Mężczyzn50M 5709:3000:00:0000:36:5703:35:44.4503:35:44.45+00:27:2610:165.8
3TĘCZA Arkadiusz 3130Open Masters Mężczyzn7M 7809:3000:00:0000:37:0403:39:54.7503:39:54.75+00:31:3610:285.7
4KRUPIŃSKI Daniel 3031HOJNIE OBDARZENIOpen Mężczyzn80M 9709:3000:00:0000:37:0503:42:56.4003:42:56.40+00:34:3810:365.7
5WAŚ Łukasz 3134Open Mężczyzn98M 11809:3000:00:0000:40:3603:46:37.4003:46:37.40+00:38:1910:475.6
6ŁUKASIK Hubert 3104Open Mężczyzn135M 16309:3000:00:0000:45:5703:52:23.7003:52:23.70+00:44:0511:035.4
7PIERZCHAŁA Sebastian 3120Open Mężczyzn142M 17009:3000:00:0000:40:0003:53:28.6003:53:28.60+00:45:1011:075.4
8NIKEL Martyna 3037Kontener FormyOpen Kobiet16K 1609:3000:00:0000:35:5703:53:49.4003:53:49.40+00:45:3111:085.4
9STRZELCZYK Mariusz 3039Kontener FormyOpen Mężczyzn144M 17309:3000:00:0000:35:5803:53:57.2003:53:57.20+00:45:3911:085.4
10DZIEDZICKI Przemysław 3086Open Mężczyzn174M 21109:3000:00:0000:40:5703:58:59.2503:58:59.25+00:50:4111:225.3
11MACZUGA Dawid 3048OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn181M 22009:3000:00:0000:36:1003:59:53.1003:59:53.10+00:51:3511:255.3
12STROJNA Brygida 3020CrossFit HellWoodOpen Kobiet19K 2009:3000:00:0000:46:1704:00:24.7004:00:24.70+00:52:0611:265.2
13FRONCEK Kazimierz 3089Open Mężczyzn195M 23609:3000:00:0000:38:3704:01:39.7004:01:39.70+00:53:2111:305.2
14KOPYDŁOWSKI Szymon 3025Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn202M 24409:3000:00:0000:41:4204:02:46.0504:02:46.05+00:54:2811:335.2
15LUBISZEWSKA Karolina 3050Positive Freaks TeamOpen Kobiet26K 2709:3000:00:0000:45:1704:06:26.7504:06:26.75+00:58:0811:445.1
16MORAWSKI Bartosz 3113Open Masters Mężczyzn46M 29709:3000:00:0000:47:5704:08:22.3004:08:22.30+01:00:0411:495.1
17DĄBROWSKA Natalia 3083Open Kobiet32K 3409:3000:00:0000:46:2804:11:05.7004:11:05.70+01:02:4711:575
18BOĆKO Jakub 3075Wściekłe BobryOpen Mężczyzn260M 32409:3000:00:0000:46:2804:11:19.3504:11:19.35+01:03:0111:585
19FLOREK Katarzyna 3074TURBOTEAMOpen Kobiet33K 3509:3000:00:0000:42:2604:11:37.6004:11:37.60+01:03:1911:585
20DREKO Anna 3072TURBOTEAMOpen Kobiet34K 3609:3000:00:0000:42:3404:11:38.2504:11:38.25+01:03:2011:585
21DREKO Krzysztof 3073TURBOTEAMOpen Masters Mężczyzn54M 32809:3000:00:0000:42:2004:11:38.3004:11:38.30+01:03:2011:585
22STĘPIEŃ Paulina 2783Husaria Race Team Open Kobiet37K 3909:3000:00:0000:43:2204:13:13.0004:13:13.00+01:04:5512:035
23KUKUCKI Michał 3035JUNIOR CCR POZNAŃOpen Mężczyzn278M 34909:3000:00:0000:47:4204:13:23.3004:13:23.30+01:05:0512:035
24BIEŃKOWSKI Jacek 3077Open Mężczyzn291M 36309:3000:00:0000:49:0304:14:33.7004:14:33.70+01:06:1512:074.9
25MARZEC Marek 3107Open Mężczyzn297M 37009:3000:00:0000:42:4104:15:23.3004:15:23.30+01:07:0512:094.9
26STEMPLEWSKI Łukasz 3126Open Mężczyzn300M 37309:3000:00:0000:42:4104:15:33.6504:15:33.65+01:07:1512:104.9
27SANIAK Przemysław 3123Open Mężczyzn314M 38909:3000:00:0000:45:3704:16:28.7504:16:28.75+01:08:1012:124.9
28KOWALIK Krzysztof 3101Open Masters Mężczyzn63M 39009:3000:00:0000:45:3704:16:28.8504:16:28.85+01:08:1012:124.9
29TOKARSKI Jacek 3132Open Masters Mężczyzn64M 40109:3000:00:0000:45:3804:17:05.7004:17:05.70+01:08:4712:144.9
30GAJEWSKI Andrzej 3091Open Mężczyzn346M 42809:3000:00:0000:48:5504:18:48.8004:18:48.80+01:10:3012:194.9
31MORA Karol 3112Open Mężczyzn349M 43109:3000:00:0000:47:0604:19:08.8004:19:08.80+01:10:5012:204.9
32WALICHNOWSKI Konrad 3133Open Mężczyzn358M 44009:3000:00:0000:45:3904:19:53.8004:19:53.80+01:11:3512:224.8
33SZTULPA Bogumiła 3129Open Masters Kobiet4K 4909:3000:00:0000:48:5804:20:46.7504:20:46.75+01:12:2812:254.8
34DAŃCZURA Rafał 3084Open Mężczyzn367M 45209:3000:00:0000:48:5904:20:46.9004:20:46.90+01:12:2912:254.8
35HOMAN Grzegorz 3093Open Mężczyzn384M 47209:3000:00:0000:47:0804:21:44.6504:21:44.65+01:13:2612:274.8
36NIEMIEC Wojciech 3189SRS RATELOpen Mężczyzn420M 51609:3000:00:0000:41:4604:24:47.9504:24:47.95+01:16:3012:364.8
37CZAPLICKI Piotr 3081Open Mężczyzn518M 62509:3000:00:0000:48:0704:29:52.6504:29:52.65+01:21:3412:514.7
38LUKAS Małgorzata 3054RookiesOpen Kobiet70K 8509:3000:00:0000:48:5204:29:53.2004:29:53.20+01:21:3512:514.7
39KAŁUŻA Wojciech 3099Open Mężczyzn548M 65709:3000:00:0000:48:0604:31:08.1004:31:08.10+01:22:5012:544.6
40SAWIŃSKI Kornel 4186MOSKiT AndrychówOpen Mężczyzn569M 68209:3000:00:0000:48:2204:32:37.6004:32:37.60+01:24:1912:584.6
41MATKOWSKA Martyna 3108Open Kobiet79K 9609:3000:00:0000:47:2804:32:54.4004:32:54.40+01:24:3612:594.6
42JANICKA Joanna 3012CrossFit HellWoodOpen Kobiet87K 10609:3000:00:0000:46:1504:33:56.0504:33:56.05+01:25:3813:024.6
43DRUŻYŃSKA Olena 3009CrossFit HellWoodOpen Kobiet88K 10709:3000:00:0000:46:2504:33:57.8504:33:57.85+01:25:3913:024.6
44VORONA Maryna 4152Open Kobiet98K 11809:3000:00:0000:42:5204:36:06.4004:36:06.40+01:27:4813:084.6
45SZMYT Paweł 3021CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn639M 76709:3000:00:0000:46:1704:37:51.0504:37:51.05+01:29:3313:134.5
46HYLLA Jan 3094Open Mężczyzn678M 81209:3000:00:0000:47:5604:40:28.1504:40:28.15+01:32:1013:214.5
47BEDNARZ Marcin 4185MOSKiT AndrychówOpen Mężczyzn687M 82409:3000:00:0000:46:0104:41:02.7004:41:02.70+01:32:4413:224.5
48ANTKOWIAK Krzysztof 3076Open Mężczyzn688M 82509:3000:00:0000:48:1504:41:06.9004:41:06.90+01:32:4913:234.5
49MIŚTA Bartłomiej 3111Open Mężczyzn720M 86009:3000:00:0000:50:1104:43:03.0004:43:03.00+01:34:4513:284.5
50KISZNIEWSKI Aleksander 3100Open Mężczyzn731M 87309:3000:00:0000:44:2504:43:56.3004:43:56.30+01:35:3813:314.4
51NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna 3018CrossFit HellWoodOpen Masters Kobiet26K 15309:3000:00:0000:46:1904:43:58.9504:43:58.95+01:35:4113:314.4
52TRZASKA Grzegorz 3022CrossFit HellWoodOpen Masters Mężczyzn123M 87409:3000:00:0000:46:2604:44:00.8504:44:00.85+01:35:4213:314.4
53MICHALIK Natalia 3017CrossFit HellWoodOpen Kobiet137K 16409:3000:00:0000:50:2404:46:22.1504:46:22.15+01:38:0413:384.4
54KARBOWNIK Piotr 3013CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn833M 99809:3000:00:0000:46:1704:51:37.4504:51:37.45+01:43:1913:534.3
55NOGAL Sebastian 3117Open Mężczyzn862M 103309:3000:00:0000:48:5204:53:33.2004:53:33.20+01:45:1513:584.3
56JASIŃSKI Marcin 3067Toyota RunmatorOpen Masters Mężczyzn150M 103509:3000:00:0000:48:3204:53:37.4004:53:37.40+01:45:1913:584.3
57BOBKO Sławomir 3066Toyota RunmatorOpen Mężczyzn866M 103809:3000:00:0000:48:4804:53:43.3504:53:43.35+01:45:2513:594.3
58NOGAL Mariusz 3116Open Mężczyzn879M 105209:3000:00:0000:48:5104:54:06.4004:54:06.40+01:45:4814:004.3
59WŁODARCZYK Maciej 3071Toyota RunmatorOpen Mężczyzn883M 105909:3000:00:0000:48:2004:54:18.1004:54:18.10+01:46:0014:004.3
60BIELA Grzegorz 3065Toyota RunmatorOpen Mężczyzn887M 106309:3000:00:0000:48:1804:54:36.5004:54:36.50+01:46:1814:014.3
61MIKOŁAJEK Robert 3069Toyota RunmatorOpen Masters Mężczyzn154M 107109:3000:00:0000:48:4604:54:57.6504:54:57.65+01:46:3914:024.3
62TELĄŻKA Kacper 3070Toyota RunmatorOpen Mężczyzn895M 107209:3000:00:0000:48:1904:54:58.2504:54:58.25+01:46:4014:024.3
63NIEMCZYK Wojciech 3115Open Mężczyzn896M 107309:3000:00:0000:48:4904:54:58.8004:54:58.80+01:46:4014:024.3
64MAREK Patryk 3106Open Mężczyzn903M 108009:3000:00:0000:48:5104:55:16.8004:55:16.80+01:46:5814:034.3
65PAŁASZEWSKA Karolina 3118Open Kobiet178K 21209:3000:00:0000:51:3104:56:36.3004:56:36.30+01:48:1814:074.2
66CYMERYS Michał 4454Open Mężczyzn913M 109709:3000:00:0000:45:5904:56:53.8504:56:53.85+01:48:3514:084.2
67PETELA Kinga 4085SRS RATELOpen Kobiet184K 21809:3002:43:5102:13:08.5004:56:59.90+01:48:426:209.5
68KACZAK Paulina 3061SRS RATELOpen Kobiet185K 21909:3000:00:0000:51:3604:57:01.0004:57:01.00+01:48:4314:084.2
68SERAFIN Urszula 3191SRS RATELOpen Kobiet185K 21909:3000:00:0000:56:4804:57:01.0004:57:01.00+01:48:4314:084.2
70WICHEREK Mateusz 3136Open Mężczyzn921M 110609:3000:00:0000:46:2204:57:07.8004:57:07.80+01:48:4914:084.2
71ŁĄCKA Agata 3053RookiesOpen Kobiet204K 24109:3000:00:0000:53:5004:59:40.3504:59:40.35+01:51:2214:164.2
72KIELAR Aleksandra 3052RookiesOpen Kobiet209K 24609:3000:00:0000:53:5105:00:05.4005:00:05.40+01:51:4714:174.2
73BURY Łukasz 3045MOSKiT AndrychówOpen Masters Mężczyzn169M 116009:3000:00:0000:48:3505:00:18.6505:00:18.65+01:52:0014:184.2
74FIOŁNA Robert 3051RookiesOpen Masters Mężczyzn172M 116809:3000:00:0000:53:5305:00:32.5005:00:32.50+01:52:1414:184.2
75KUŹMA Kamil 3046MOSKiT AndrychówOpen Mężczyzn982M 117909:3000:00:0000:50:4505:01:01.8505:01:01.85+01:52:4314:204.2
76MARCZAK Jerzy 2913Husaria Race Team Open Mężczyzn985M 118209:3000:00:0000:45:5805:01:15.5505:01:15.55+01:52:5714:204.2
77SAWICKA - WERS Urszula 3124Open Kobiet215K 25209:3000:00:0000:51:3405:01:39.9505:01:39.95+01:53:2214:214.2
78LUKAS Mateusz 3055RookiesOpen Mężczyzn994M 119309:3000:00:0000:53:5205:02:00.9005:02:00.90+01:53:4314:224.2
79DUKAT Sandra 3085Open Kobiet224K 26509:3000:00:0000:47:5905:03:03.6005:03:03.60+01:54:4514:254.2
80RYBARSKI Przemysław 3122Open Masters Mężczyzn181M 122809:3000:00:0000:46:2405:04:28.9505:04:28.95+01:56:1114:294.1
81GREŃ Szymon 3092Open Mężczyzn1054M 126509:3000:00:0000:54:1805:07:01.5005:07:01.50+01:58:4314:374.1
82STOJANOWSKA Agata 3127Open Kobiet240K 28509:3000:00:0000:56:0405:07:21.0505:07:21.05+01:59:0314:384.1
83GADOMSKI Dawid 3090Open Mężczyzn1060M 127109:3000:00:0000:56:0205:07:45.3505:07:45.35+01:59:2714:394.1
84SZELĄG Sebastian 3128Open Mężczyzn1086M 130609:3000:00:0000:44:1005:10:15.5005:10:15.50+02:01:5714:464.1
85NOWAKOWSKI Paweł 3063SRS RATELOpen Mężczyzn1090M 131109:3000:00:0000:56:5005:10:44.0505:10:44.05+02:02:2614:474.1
86JACHOWSKI Andrzej 3011CrossFit HellWoodOpen Masters Mężczyzn198M 131309:3000:00:0000:49:0705:11:01.3005:11:01.30+02:02:4314:484.1
87LIPIŃSKI Michał 3103Open Mężczyzn1132M 135609:3000:00:0000:48:1305:14:35.4005:14:35.40+02:06:1714:584
88SKOCZEK Cyprian 3125Open Mężczyzn1134M 135809:3000:00:0000:54:3605:14:45.0505:14:45.05+02:06:2714:594
89SZCZĘSNY Tomasz 3029HELL(a)S GUNNERSOpen Mężczyzn1141M 136609:3000:00:0000:53:1405:15:31.3005:15:31.30+02:07:1315:014
90PARUSZEWSKI Michał 3028HELL(a)S GUNNERSOpen Mężczyzn1142M 136709:3000:00:0000:53:1705:15:31.4005:15:31.40+02:07:1315:014
91ZEGRODNIK Leszek 3030HELL(a)S GUNNERSOpen Masters Mężczyzn202M 136909:3000:00:0000:53:1605:15:31.6505:15:31.65+02:07:1315:014
92KUSZNIERUK Agnieszka 3027HELL(a)S GUNNERSOpen Kobiet264K 31509:3000:00:0000:53:1505:15:32.1005:15:32.10+02:07:1415:014
93CZAJKA Piotr 3026HELL(a)S GUNNERSOpen Masters Mężczyzn203M 137009:3000:00:0000:53:3305:15:32.6005:15:32.60+02:07:1415:014
94LAKSA Agnieszka 3014CrossFit HellWoodOpen Kobiet276K 33209:3000:00:0000:51:2605:18:33.2505:18:33.25+02:10:1515:104
95DYMOPULOS-KUSTO Nela 3010CrossFit HellWoodOpen Kobiet277K 33309:3000:00:0000:51:2805:18:36.5505:18:36.55+02:10:1815:104
96MRÓZ Bartłomiej 3044M@NKEY TEAMOpen Mężczyzn1182M 142209:3000:00:0000:47:2005:19:23.1505:19:23.15+02:11:0515:123.9
97JAMROCH Natalia 3060SRS RATELOpen Kobiet286K 34209:3000:00:0000:52:4405:19:51.6505:19:51.65+02:11:3315:133.9
98MATEJA Paweł 3016CrossFit HellWoodOpen Mężczyzn1194M 143709:3000:00:0000:51:3005:20:39.7005:20:39.70+02:12:2115:163.9
99DOMZAŁA Paweł 3036Kontener FormyOpen Masters Mężczyzn216M 146309:3000:00:0000:52:4705:23:26.9005:23:26.90+02:15:0915:243.9
99WYSOCKA Edyta 3263Open Kobiet299K 35809:3000:00:0000:52:4905:23:26.9005:23:26.90+02:15:0915:243.9
101ARCISZEWSKA Magda 3040Kontener Formy/ LPP TeamOpen Kobiet300K 35909:3000:00:0000:52:4205:23:27.1005:23:27.10+02:15:0915:243.9
102MILCZARSKI Przemysław 3110Open Mężczyzn1217M 146409:3000:00:0000:48:2405:23:36.6005:23:36.60+02:15:1815:243.9
103ŁUSZCZAK Anna 3105Open Kobiet306K 36509:3000:00:0000:49:2405:24:39.5005:24:39.50+02:16:2115:273.9
104ZACHARA Katarzyna 3138Open Kobiet307K 36609:3000:00:0000:49:2505:24:39.7505:24:39.75+02:16:2115:273.9
105PAZDYKA Michał 3190SRS RATELOpen Mężczyzn1239M 149209:3000:00:0000:56:5005:26:39.7505:26:39.75+02:18:2115:333.9
106KACZOR Beata 3047OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Kobiet61K 37309:3000:00:0000:56:4705:26:40.9505:26:40.95+02:18:2315:333.9
107NOWICKA Izabela 3171OCR TEAM DĘBICAOpen Kobiet313K 37409:3000:00:0000:56:4805:26:42.0005:26:42.00+02:18:2415:333.9
108KUKLA Marzena 3062SRS RATELOpen Kobiet314K 37509:3000:00:0000:56:4805:26:42.2505:26:42.25+02:18:2415:333.9
109JABŁKOWSKI Paweł 3059SRS RATELOpen Mężczyzn1240M 149309:3000:00:0000:56:4905:26:43.1505:26:43.15+02:18:2515:333.9
110CEBULAK Bartłomiej 3057SRS RATELOpen Mężczyzn1243M 149609:3000:00:0000:51:3905:27:35.4505:27:35.45+02:19:1715:353.8
111CZUBA Przemysław 3058SRS RATELOpen Mężczyzn1244M 149709:3000:00:0000:51:4005:27:36.7505:27:36.75+02:19:1815:363.8
112POPIOŁEK Rafał 3034Husaria Race Team Open Mężczyzn1260M 151409:3000:00:0000:54:3805:29:29.2005:29:29.20+02:21:1115:413.8
113SZTORC Albert 3192SRS RATELOpen Mężczyzn1261M 151509:3000:00:0000:47:2005:29:29.3005:29:29.30+02:21:1115:413.8
114CHOLEWA Beata 3032Husaria Race Team Open Kobiet326K 38809:3000:00:0000:54:3905:30:19.3005:30:19.30+02:22:0115:433.8
115KACZMARCZYK Krzysztof 3097Open Mężczyzn1270M 152609:3000:00:0000:54:5305:31:09.0005:31:09.00+02:22:5115:463.8
116CHARA Piotr 3080Open Mężczyzn1271M 152709:3000:00:0000:54:1805:31:14.0505:31:14.05+02:22:5615:463.8
117GLEGOŁA Monika 3033Husaria Race Team Open Kobiet332K 39509:3000:00:0000:59:2105:31:52.5505:31:52.55+02:23:3415:483.8
118KALISZEWSKI Dawid 3043M@NKEY TEAMOpen Mężczyzn1381M 167609:3000:00:0000:47:2005:55:42.5505:55:42.55+02:47:2416:563.5
119KOTAS Patrycja 3056Runmageddonowe Świry Open Kobiet397K 47009:3000:00:0000:52:5905:58:13.5005:58:13.50+02:49:5517:033.5
CEPIŃSKI Grzegorz 3079Open Mężczyzn09:30DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 120 wynik(ów)