GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Kocierz
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
2632
Wystartowało/ Started:
2467
Nie ukończyło/ Not finished:
46
Ukończyło/ Finished:
2421
Na trasie/ On track:
40

Klasyfikacja/ Classiffication: 09:45

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 15km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria15kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SPYCHALSKI Tomasz 3396ANWILTEAMOpen Masters Mężczyzn1M 909:4502:05:1203:22:55.9503:22:55.95 9:396.2
2KNAPIK Zbigniew 3427HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn7M 1109:4502:02:5703:23:11.8503:23:11.85+00:00:159:406.2
3STARZYCKI Przemysław 3429HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn34M 4409:4502:03:0003:39:26.6503:39:26.65+00:16:3010:265.7
4ŚLĘZAK Michał 3416CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn55M 6909:4502:13:3103:43:53.4003:43:53.40+00:20:5710:395.6
5JURECKI Adrian 3450ŁOWCY PIEROŻKÓWOpen Mężczyzn70M 9009:4502:13:4803:49:33.4503:49:33.45+00:26:3710:555.5
6PUCHACZ Michael 3433HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn72M 9209:4502:26:0603:49:47.7003:49:47.70+00:26:5110:565.5
7KULAGA Peter 3490WE'LL GIVE YOU S-HELLOpen Mężczyzn104M 13309:4502:14:3603:56:03.5003:56:03.50+00:33:0711:145.3
8PROKULEWICZ Tomasz 3414CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn119M 15109:4502:19:4703:58:26.6003:58:26.60+00:35:3011:215.3
9BOGUSZ Adam 3407CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn132M 16609:4502:20:0904:00:20.2004:00:20.20+00:37:2411:265.2
10RYBAK Łukasz 3415CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn137M 17409:4502:19:4804:02:01.2004:02:01.20+00:39:0511:315.2
11WEJKNIS Krzysztof 3436HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn149M 18709:4502:26:0704:03:12.7504:03:12.75+00:40:1611:345.2
12STRĄK Tomek 3524Open Mężczyzn193M 24009:4502:31:3104:10:07.8004:10:07.80+00:47:1111:545
13PODMAZKA Dmytro 3432HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn198M 24709:4502:39:0604:10:44.5004:10:44.50+00:47:4811:565
14SEMCHUK Oleg 3521Open Mężczyzn199M 24809:4502:38:5504:10:44.7004:10:44.70+00:47:4811:565
15WITKOŚ Patryk 3430HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn234M 28609:4502:26:1804:14:56.1504:14:56.15+00:52:0012:084.9
16WIŚNIEWSKI Norbert 3437HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn48M 32209:4502:32:1704:17:45.3504:17:45.35+00:54:4912:164.9
17KOWALKOWSKI Paweł 3391ANWIL TEAMOpen Mężczyzn288M 35009:4502:45:2704:19:41.1004:19:41.10+00:56:4512:214.9
18GAJDA Sebastian 3501Open Mężczyzn314M 38109:4504:22:02.0004:22:02.00+00:59:0612:284.8
19RELIDZYNSKI Tomasz 3441ICE INVADERSOpen Masters Mężczyzn56M 39809:4502:32:2504:22:34.7504:22:34.75+00:59:3812:304.8
20KAROŃ Wojciech 3439ICE INVADERSOpen Masters Mężczyzn59M 40109:4502:32:2904:22:44.0004:22:44.00+00:59:4812:304.8
21TRYBUŁOWSKI Lukasz 3527Open Mężczyzn373M 45109:4502:43:2704:25:37.3504:25:37.35+01:02:4112:384.7
22WERESZCZAK Wojciech 3529Open Masters Mężczyzn64M 45609:4502:43:2504:25:48.4504:25:48.45+01:02:5212:394.7
23KĄDZIELSKI Mirosław 3470RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Masters Mężczyzn69M 48509:4502:41:0404:27:46.2004:27:46.20+01:04:5012:454.7
24LEWANDOWSKI Paweł 3444KONIUCHY OCROpen Mężczyzn455M 54809:4502:41:5804:31:29.7004:31:29.70+01:08:3312:554.6
25BARANOWICZ Piotr 3397AUTO1 POLSKAOpen Mężczyzn458M 55109:4502:35:5204:31:56.0004:31:56.00+01:09:0012:564.6
26NAWROT Witold 3443JUST 5Open Mężczyzn471M 56509:4502:45:3904:32:56.5504:32:56.55+01:10:0012:594.6
27FLIEGERT Szymon 3500Open Mężczyzn489M 58509:4502:39:2504:34:34.8004:34:34.80+01:11:3813:044.6
28FLIEGERT Paweł 3499Open Mężczyzn490M 58609:4502:39:2304:34:35.0004:34:35.00+01:11:3913:044.6
29KMIECIAK Krystian 3424EKIPA SAMOBÓJCÓW OPOLEOpen Mężczyzn494M 59109:4502:41:4704:34:56.8004:34:56.80+01:12:0013:054.6
30HOLONA Wojciech 3505Open Masters Mężczyzn86M 61209:4502:40:5204:35:43.9004:35:43.90+01:12:4713:074.6
31HOLONA Rafał 3504Open Mężczyzn510M 61309:4502:40:5404:35:44.0504:35:44.05+01:12:4813:074.6
32CIEPIELA Jan 3448LUBIĘ BURPEES’YOpen Mężczyzn533M 63809:4502:41:4404:36:53.1504:36:53.15+01:13:5713:114.6
33KORZUS Paweł 2863LUBIĘ BURPEES’YOpen Mężczyzn534M 63909:4502:41:4304:36:53.4004:36:53.40+01:13:5713:114.6
34KWIATKOWSKI Marcin 3514Open Masters Mężczyzn90M 64409:4502:44:5304:37:09.2004:37:09.20+01:14:1313:114.5
35STASZEWSKI Cezary 3484TDROpen Mężczyzn550M 66109:4502:46:0904:38:10.9504:38:10.95+01:15:1513:144.5
36GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 3442JUST 5Open Mężczyzn553M 66409:4502:46:1204:38:28.4504:38:28.45+01:15:3213:154.5
37PALION Marcin 3428HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn580M 69909:4502:39:4804:40:17.2504:40:17.25+01:17:2113:204.5
38MOTOSZKO Tomasz 3422CROSSFIT OLD MINEOpen Mężczyzn608M 73109:4502:42:0604:42:15.0004:42:15.00+01:19:1913:264.5
39BEREZHANSKYI Oleksandr 3495Open Mężczyzn670M 80809:4502:45:1404:46:49.4004:46:49.40+01:23:5313:394.4
40STEFANIK Mateusz 3523Open Mężczyzn727M 87509:4503:00:0704:49:35.8004:49:35.80+01:26:3913:474.4
41KUBIK Jakub 3513Open Mężczyzn728M 87609:4503:00:0604:49:36.7504:49:36.75+01:26:4013:474.4
42POCHEĆ Radosław 3469PUSTAKIOpen Mężczyzn753M 90409:4503:00:5304:51:19.3004:51:19.30+01:28:2313:524.3
43KOPACZ Waldemar 3467PUSTAKIOpen Masters Mężczyzn134M 90609:4503:00:4404:51:19.4504:51:19.45+01:28:2313:524.3
44SOBOLA Maciej 3426FIZJOŚWIRYOpen Mężczyzn755M 90709:4502:59:2804:51:21.7004:51:21.70+01:28:2513:524.3
45GĄSIOR Oskar 3389ANIOŁKI KRZYSIAOpen Mężczyzn782M 93709:4502:51:1604:52:44.2004:52:44.20+01:29:4813:564.3
46TULIŃSKI Andrzej 3528Open Mężczyzn792M 94809:4502:48:1604:53:05.5504:53:05.55+01:30:0913:574.3
47FILIPIAK Mateusz 3498Open Mężczyzn793M 94909:4502:48:1004:53:07.3004:53:07.30+01:30:1113:574.3
48OHLER Marcin 3517Open Mężczyzn800M 95709:4502:47:3104:53:31.8504:53:31.85+01:30:3513:584.3
49KOS Emil 3511Open Mężczyzn829M 99209:4502:50:1404:55:11.6504:55:11.65+01:32:1514:034.3
50SZLÓSARCZYK Krzysztof 3477SPORTOWA DĄBROWAOpen Mężczyzn842M 100509:4502:50:5904:55:45.7004:55:45.70+01:32:4914:054.3
51KOLODZIEJSKI Pawel 3390ANIOŁKI KRZYSIAOpen Mężczyzn844M 100709:4502:50:5904:55:50.3004:55:50.30+01:32:5414:054.3
52TOMCZAK Adrian 3494ZŁOCZEWIAOpen Mężczyzn845M 100809:4502:47:0904:55:53.2004:55:53.20+01:32:5714:054.3
53PACEK Cezary 3412CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn849M 101509:4502:51:5304:56:33.5004:56:33.50+01:33:3714:074.2
54ZUGAJ Marek 3421CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Masters Mężczyzn149M 101609:4502:51:5604:56:33.7004:56:33.70+01:33:3714:074.2
55KALETA Sebastian 3410CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn850M 101709:4502:51:5104:56:34.0004:56:34.00+01:33:3814:074.2
56KONOPSKI Łukasz 3405CIEPŁE CHLEBYOpen Mężczyzn858M 102509:4502:58:2604:57:14.7004:57:14.70+01:34:1814:094.2
57OLSZOWY Krzysztof 3406CIEPŁE CHLEBYOpen Mężczyzn860M 102709:4502:58:2704:57:16.2504:57:16.25+01:34:2014:094.2
58SAWALA Eryk 3519Open Mężczyzn901M 107509:4502:50:2904:59:23.1004:59:23.10+01:36:2714:154.2
59SAWALA Sławomir 3520Open Masters Mężczyzn157M 107609:4502:50:2804:59:23.9504:59:23.95+01:36:2814:154.2
60STACH Wojciech 3522Open Masters Mężczyzn169M 113509:4503:01:5205:02:12.2505:02:12.25+01:39:1614:234.2
61ŻAK Piotr Łysy Łoś 3531Open Masters Mężczyzn170M 113609:4503:01:4705:02:13.0005:02:13.00+01:39:1714:234.2
62HOLONA Marcin 3503Open Mężczyzn956M 114809:4503:02:4805:02:59.4005:02:59.40+01:40:0314:254.2
63KILARSKA Barbara 3411CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet110K 12809:4503:03:0705:03:03.7505:03:03.75+01:40:0714:254.2
64HOLEWA Grzegorz 3409CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn958M 115109:4503:03:0405:03:04.0505:03:04.05+01:40:0814:254.2
65BERNADY Damian 3431HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1005M 120709:4503:09:4105:05:57.9505:05:57.95+01:43:0214:344.1
66GÓRA Michal 3453MIKUDATOMIOpen Mężczyzn1007M 120909:4503:06:3505:05:58.2005:05:58.20+01:43:0214:344.1
67GORA Gabriela 3452MIKUDATOMIOpen Kobiet125K 14709:4503:06:4005:05:58.7005:05:58.70+01:43:0214:344.1
68KUKUŁKA Tomasz 3454MIKUDATOMIOpen Mężczyzn1008M 121209:4503:06:4205:05:58.8005:05:58.80+01:43:0214:344.1
69HALIK Michał 3571MIKUDATOMIOpen Mężczyzn1009M 121309:4503:05:4405:05:59.1005:05:59.10+01:43:0314:344.1
70LEGIEŃ Jakub 3455MIKUDATOMIOpen Mężczyzn1010M 121409:4503:06:3705:05:59.3005:05:59.30+01:43:0314:344.1
71MEDYŃSKI Maciej 3386ALKOHOLOWE ŚWIRYOpen Mężczyzn1022M 122709:4502:55:4105:06:39.8505:06:39.85+01:43:4314:364.1
72MIELCZAREK Adam 3399BYKI BYTOMOpen Masters Mężczyzn188M 123009:4503:02:0305:06:49.1505:06:49.15+01:43:5314:364.1
73MIELCZAREK Patryk 3400BYKI BYTOMOpen Mężczyzn1024M 123109:4503:02:0905:06:49.1505:06:49.15+01:43:5314:364.1
74PAWŁOWSKI Grzegorz 3401BYKI BYTOMOpen Masters Mężczyzn189M 123209:4503:01:5905:06:49.6005:06:49.60+01:43:5314:364.1
75ROMANISZYN Adam 3483SZCZWALUJACE WIEPRZE I GAZELAOpen Mężczyzn1025M 123309:4502:52:5805:06:50.9005:06:50.90+01:43:5414:364.1
76RABIASZ Jacek 3482SZCZWALUJACE WIEPRZE I GAZELAOpen Mężczyzn1026M 123409:4502:53:0105:06:51.1505:06:51.15+01:43:5514:364.1
77OCHALSKI Radosław 3481SZCZWALUJACE WIEPRZE I GAZELAOpen Mężczyzn1029M 123709:4502:52:5905:06:51.6505:06:51.65+01:43:5514:364.1
78JANIK Ilona 3479ŚWIRY STELAOpen Masters Kobiet26K 16009:4503:00:4705:07:17.4505:07:17.45+01:44:2114:374.1
79ŁOBODA Marcin 3480ŚWIRY STELAOpen Mężczyzn1045M 125509:4503:00:4805:07:34.5005:07:34.50+01:44:3814:384.1
80PAŁUCKI Krzysztof 3387ALKOHOLOWE ŚWIRYOpen Mężczyzn1052M 126209:4502:55:5205:07:58.5505:07:58.55+01:45:0214:394.1
81FERFECKA Barbara 3478ŚWIRY STELAOpen Masters Kobiet27K 16609:4503:00:5205:08:00.6505:08:00.65+01:45:0414:404.1
82SARNA Patryk 3465POWER RUNMAGEDONOpen Mężczyzn1061M 127309:4503:04:1605:08:42.2005:08:42.20+01:45:4614:424.1
83CIBORSKI Filip 3464POWER RUNMAGEDONOpen Mężczyzn1071M 128509:4503:04:1705:09:13.4505:09:13.45+01:46:1714:434.1
84BAJDAK Adrian 3463POWER RUNMAGEDONOpen Mężczyzn1075M 128909:4503:04:2405:09:27.4005:09:27.40+01:46:3114:444.1
85ŁAŚ Dawis 3487VINDERENOpen Masters Mężczyzn200M 132009:4503:13:4905:10:39.8505:10:39.85+01:47:4314:474.1
86MOTYL Mariusz 3489VINDERENOpen Mężczyzn1122M 134509:4503:09:4805:11:47.9505:11:47.95+01:48:5214:504
87PACHOLCZYK Jarosław 3602SPORTERA OCROpen Masters Mężczyzn206M 135709:4502:58:5205:12:15.2505:12:15.25+01:49:1914:524
88SZCZYRBA Jessica 3459OSTRE TARCIE PO STARCIEOpen Kobiet162K 19009:4503:15:1105:12:51.4005:12:51.40+01:49:5514:534
89BIELA Marcin 3456OSTRE TARCIE PO STARCIEOpen Mężczyzn1140M 136609:4503:15:0605:12:51.5505:12:51.55+01:49:5514:534
90MOTYL Łukasz 3488VINDERENOpen Mężczyzn1146M 137309:4503:09:4905:13:02.5005:13:02.50+01:50:0614:544
91DYLUS Artur 3402CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn1148M 137509:4503:09:4605:13:02.9505:13:02.95+01:50:0714:544
92RZEMIŃSKI Grzegorz 3435HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1158M 138609:4503:22:3805:13:31.7505:13:31.75+01:50:3514:554
93RZEMIŃSKA Katarzyna 3434HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet168K 19709:4503:22:4105:13:31.9005:13:31.90+01:50:3514:554
94PACHOLCZYK Radosław 3476SPORTERA OCROpen Mężczyzn1181M 141109:4503:04:3205:14:54.7005:14:54.70+01:51:5814:594
95WALIŃSKI Michał 3383#SOUNDTEAMOpen Mężczyzn1196M 143009:4503:04:1305:15:49.9505:15:49.95+01:52:5415:024
96SŁOWIKOWSKI Kacper 3536ALKOHOLOWE ŚWIRYOpen Mężczyzn1198M 143309:4502:59:2405:16:00.2005:16:00.20+01:53:0415:024
97PONTUS Piotr 3382#SOUNDTEAMOpen Mężczyzn1199M 143409:4503:04:1405:16:03.4505:16:03.45+01:53:0715:034
98SŁOWIKOWSKI Kajetan 3388ALKOHOLOWE ŚWIRYOpen Mężczyzn1203M 143809:4502:59:2705:16:19.0005:16:19.00+01:53:2315:034
99MIZERA Robert 3403CF KUŹNIA DAMIANAOpen Masters Mężczyzn220M 145809:4503:16:3805:17:23.0505:17:23.05+01:54:2715:064
100KARABON Tomasz 3509Open Mężczyzn1220M 145909:4503:19:2205:17:26.6005:17:26.60+01:54:3015:064
101KAZIMIERCZAK Paweł 4168SPORTERA OCROpen Mężczyzn1229M 146809:4503:04:3405:17:45.8505:17:45.85+01:54:4915:074
102WĘGRZYNOWICZ Estera 3404CF KUŹNIA DAMIANAOpen Kobiet188K 21809:4503:17:0505:17:57.2005:17:57.20+01:55:0115:084
103PAKOS-OBRZUD Marta 3413CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet190K 22109:4503:12:3305:18:54.5505:18:54.55+01:55:5815:114
104DANEK Lesław 3408CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn1259M 150209:4503:12:3605:19:23.8005:19:23.80+01:56:2715:123.9
105ZAWADZKI Jakub 33858EOpen Mężczyzn1264M 150909:4503:18:3705:19:57.1505:19:57.15+01:57:0115:143.9
106CHOMICZ Rafał 33848EOpen Mężczyzn1265M 151009:4503:18:3805:19:57.2005:19:57.20+01:57:0115:143.9
107MOROŃ Marcin 3462POCOMITO!Open Mężczyzn1282M 152809:4503:13:4605:20:38.4005:20:38.40+01:57:4215:163.9
108SZYMURA Wojtek 3526Open Masters Mężczyzn228M 152909:4503:12:1505:20:38.5505:20:38.55+01:57:4215:163.9
109BOCHENEK Jacek 3461POCOMITO!Open Mężczyzn1288M 153809:4503:14:0305:21:36.9005:21:36.90+01:58:4015:183.9
110ZAJĄC Anna 3419CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet200K 23109:4503:18:3305:21:41.1505:21:41.15+01:58:4515:193.9
111ZAJĄC Paweł 3420CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn1291M 154109:4503:18:2905:21:43.0505:21:43.05+01:58:4715:193.9
112JANECZKO-MAZGAJ Anna 3697CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet201K 23209:4503:17:1705:21:48.0005:21:48.00+01:58:5215:193.9
113STRÓŻ Rafał 3525Open Mężczyzn1292M 154309:4503:15:0305:21:53.0005:21:53.00+01:58:5715:193.9
114RYBIŃSKA Anna 3801Open Kobiet202K 23309:4503:13:5605:21:53.3005:21:53.30+01:58:5715:193.9
115KĘSKA Magdalena 3341Open Kobiet203K 23409:4503:15:0205:21:53.8505:21:53.85+01:58:5715:193.9
116KISIEL Michal 3510Open Masters Mężczyzn233M 154409:4503:03:5805:21:55.9505:21:55.95+01:59:0015:193.9
117ZAJĄC Piotr 3530Open Mężczyzn1293M 154509:4503:09:5105:22:07.7505:22:07.75+01:59:1115:203.9
118GUBAŁA Piotr 3460POCOMITOOpen Mężczyzn1294M 154609:4503:13:4505:22:09.1505:22:09.15+01:59:1315:203.9
119GAWAŁKIEWICZ Anna 3240#DMUCHANA PALMA CREWOpen Kobiet208K 24009:4503:19:1305:23:01.0505:23:01.05+02:00:0515:223.9
120POLAŃSKI Kamil 3241#DMUCHANA PALMA CREWOpen Mężczyzn1304M 155909:4503:19:1405:23:01.2005:23:01.20+02:00:0515:223.9
121SOKOŁOWSKA Monika 3417CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet209K 24109:4503:12:3205:23:02.1505:23:02.15+02:00:0615:223.9
122SOKOŁOWSKI Piotr 3418CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn1305M 156009:4503:12:2905:23:02.5505:23:02.55+02:00:0615:223.9
123ŚWIDER Ewa 3457OSTRE TARCIE PO STARCIEOpen Masters Kobiet40K 27409:4503:22:0205:29:27.9505:29:27.95+02:06:3215:413.8
124ŚWIDERSKI Arkadiusz 3458OSTRE TARCIE PO STARCIEOpen Masters Mężczyzn253M 165209:4503:21:5605:29:28.8005:29:28.80+02:06:3215:413.8
125SOBONKIEWICZ Leszek 3423EKIPA SAMOBÓJCÓWOpen Mężczyzn1395M 167309:4503:15:1305:31:01.7005:31:01.70+02:08:0515:453.8
126MORAWSKI Piotr 3394ANWILTEAMOpen Mężczyzn1402M 168409:4503:24:3705:31:53.2005:31:53.20+02:08:5715:483.8
127LINIEWSKI Łukasz 3393ANWILTEAMOpen Mężczyzn1403M 168509:4503:24:2305:31:53.8005:31:53.80+02:08:5715:483.8
128DARGA-MIZIOŁEK Paulina 3392ANWILTEAMOpen Kobiet240K 28109:4503:24:4105:31:53.9505:31:53.95+02:08:5815:483.8
129PROCHNO Piotr 3395ANWILTEAMOpen Mężczyzn1404M 168609:4503:24:2005:31:54.3005:31:54.30+02:08:5815:483.8
130KRAWIEC Bartłlomiej 3486VINDERENOpen Mężczyzn1416M 169909:4503:25:1105:33:00.6005:33:00.60+02:10:0415:513.8
131CZAJKA Marcin 3485VINDERENOpen Mężczyzn1420M 170309:4503:25:0705:33:17.3005:33:17.30+02:10:2115:523.8
132BERSKI Daniel 4577VINDERENOpen Masters Mężczyzn264M 171009:4503:19:3105:33:59.1005:33:59.10+02:11:0315:543.8
133MIKOŚ Łukasz 3468PUSTAKIOpen Masters Mężczyzn276M 178509:4503:25:3905:41:36.5505:41:36.55+02:18:4016:163.7
134JÓZEFOWSKI Tobiasz 3466PUSTAKIOpen Mężczyzn1488M 178609:4503:25:3505:41:37.0005:41:37.00+02:18:4116:163.7
135BOJKO Konrad 3497Open Mężczyzn1499M 179909:4503:23:5305:42:42.4005:42:42.40+02:19:4616:193.7
136SOŁTYSIAK Piotr 3438I-SYSTEMSOpen Mężczyzn1501M 180109:4503:04:0205:43:01.0505:43:01.05+02:20:0516:203.7
137PIETRYGA Adrian 3518Open Mężczyzn1502M 180209:4503:04:0705:43:03.2505:43:03.25+02:20:0716:203.7
138RUCZEWSKA Klaudia 4283LUDKI JAGÓDKIOpen Kobiet282K 33409:4503:37:1805:43:48.7005:43:48.70+02:20:5216:223.7
139WEBER Jakub 4284LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn1505M 180809:4503:37:2505:43:49.5005:43:49.50+02:20:5316:223.7
140DMITRZAK Dominik 3449LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn1511M 181609:4503:37:2305:44:22.7005:44:22.70+02:21:2616:233.7
141GOLONKA Patryk 3492WRZESZCZĄCE SUSŁYOpen Mężczyzn1535M 184209:4503:19:3805:47:51.0005:47:51.00+02:24:5516:333.6
142BRYL Dominik 3491WRZESZCZĄCE SUSŁYOpen Mężczyzn1536M 184309:4503:19:4205:47:51.6005:47:51.60+02:24:5516:333.6
143TYCHANYCZ Jakub 3493WRZESZCZĄCE SUSŁYOpen Mężczyzn1537M 184409:4503:19:4005:47:51.8505:47:51.85+02:24:5516:333.6
144JASTRZĘBSKI Artur 4655Open Mężczyzn1596M 191709:4503:32:1205:55:47.9505:55:47.95+02:32:5216:563.5
145JASTRZĘBSKA Paulina 3507Open Kobiet324K 37709:4503:32:2005:55:48.8505:55:48.85+02:32:5216:563.5
146STOLTMANN Katarzyna 3296POWER STUDIOOpen Kobiet356K 41209:4503:58:5506:30:53.0006:30:53.00+03:07:5718:363.2
147BŁĘDOWSKI Bartosz 3496Open Mężczyzn1667M 201109:4503:02:50+00:57:3812:114.9
148JANIK Michał 3451MIESZEK.COMOpen Mężczyzn1675M 202209:45   
149JAGODZIŃSKI Tomasz 3425FIZJOŚWIRYOpen Mężczyzn1678M 202609:45   
Znaleziono 149 wynik(ów)