GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Kocierz
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
2632
Wystartowało/ Started:
2467
Nie ukończyło/ Not finished:
46
Ukończyło/ Finished:
2421
Na trasie/ On track:
40

Klasyfikacja/ Classiffication: 10:00

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 15km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria15kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DAMPS Patryk 3587RUN BEACH MORNINGOpen Mężczyzn9M 1310:0002:04:2203:24:29.4503:24:29.45 9:446.2
2CHODOWSKI Łukasz 3569LTGOpen Mężczyzn30M 4010:0002:12:4103:38:48.3003:38:48.30+00:14:1810:255.8
3GRZYBOWSKI Grzegorz 4576UKS GLADIUS TRZEBNICAOpen Mężczyzn39M 5110:0002:00:0403:40:14.0003:40:14.00+00:15:4410:295.7
4FILIPCZAK Kamil 3628Open Masters Mężczyzn9M 7210:0002:16:0703:44:41.0003:44:41.00+00:20:1110:415.6
5MACIEJEWSKI Adam 3654Open Mężczyzn83M 10610:0002:18:0203:51:45.7503:51:45.75+00:27:1611:025.4
6KĄCKI Michał 4656Open Mężczyzn89M 11310:0002:19:4303:52:39.2503:52:39.25+00:28:0911:045.4
7ŻUKOWSKA Aniela 3580OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet3K 310:0002:20:4803:57:17.6003:57:17.60+00:32:4811:175.3
8WOJCIECHOWSKI Damian 3674Open Mężczyzn113M 14310:0002:18:1003:57:25.9003:57:25.90+00:32:5611:185.3
9KAMIŃSKI Krzysztof 3638Open Mężczyzn120M 15210:0002:19:5603:58:27.9003:58:27.90+00:33:5811:215.3
10JENDYCZEK Tomasz 3635Open Mężczyzn123M 15610:0002:22:4003:59:21.7503:59:21.75+00:34:5211:235.3
11JUDASZ Marcin 3636Open Mężczyzn124M 15710:0002:23:4703:59:22.2503:59:22.25+00:34:5211:235.3
12PIELA Mateusz 3661Open Mężczyzn140M 17710:0002:13:1804:02:18.8504:02:18.85+00:37:4911:325.2
13LEWKO Adam 3579OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn179M 22110:0002:20:1704:07:45.2504:07:45.25+00:43:1511:475.1
14IGNASIAK Rafał 3630Open Masters Mężczyzn36M 23710:0002:35:0704:10:02.3004:10:02.30+00:45:3211:545
15AMBROCH Damian 3539BELUA MULTORUM CAPITUMOpen Mężczyzn203M 25210:0002:30:2704:11:11.3004:11:11.30+00:46:4111:575
16ŁOPUCH Robert 3546DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn40M 25710:0002:27:3504:11:43.4504:11:43.45+00:47:1411:595
17HABER Patryk 3604SZTURMOpen Mężczyzn228M 28010:0002:24:1104:14:22.1004:14:22.10+00:49:5212:065
18JAGODZIŃSKA Monika 3632Open Kobiet9K 910:0002:36:5204:16:21.4504:16:21.45+00:51:5212:124.9
19SOWA Wojciech 4660Open Mężczyzn250M 30510:0002:36:0304:16:21.7504:16:21.75+00:51:5212:124.9
20HABER Monika 3603SZTURMOpen Kobiet10K 1010:0002:35:5204:16:53.1004:16:53.10+00:52:2312:134.9
21TYTOŃ Jakub 3670Open Mężczyzn276M 33810:0002:35:1004:18:24.3504:18:24.35+00:53:5412:184.9
22ŁASKI Mikołaj 3558HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn408M 49510:0002:36:2304:28:39.5504:28:39.55+01:04:1012:474.7
23KOŚCIUSZKO Michał 3643Open Mężczyzn418M 50610:0002:31:4104:29:07.3504:29:07.35+01:04:3712:484.7
24BARANOWSKI Dariusz 3542BRUD EKIPAOpen Mężczyzn433M 52110:0002:42:2304:30:24.0504:30:24.05+01:05:5412:524.7
25FAŁATOWICZ Radosław 3541BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn463M 55710:0002:44:4504:32:32.6004:32:32.60+01:08:0312:584.6
26GRUSZKIEWICZ Przemysław 3629Open Mężczyzn481M 57610:0002:47:0504:34:00.4504:34:00.45+01:09:3113:024.6
27MIERZWA Łukasz 3656Open Mężczyzn508M 61010:0002:46:5704:35:42.4004:35:42.40+01:11:1213:074.6
28ANTOS Dominik 3545CEBULAKIOpen Mężczyzn511M 61410:0002:42:2904:35:45.5004:35:45.50+01:11:1613:074.6
29PIETRZAK Tomek 3544BRUD EKIPAOpen Mężczyzn520M 62510:0002:42:4004:36:15.8504:36:15.85+01:11:4613:094.6
30BIAŁEK Marcin 3615Open Mężczyzn529M 63410:0002:33:3404:36:39.0504:36:39.05+01:12:0913:104.6
31CHYŁA Adrian 3622Open Mężczyzn531M 63610:0002:47:0704:36:46.1004:36:46.10+01:12:1613:104.6
32KACHEL Agata 3605SZTURMOpen Kobiet37K 4210:0002:46:3204:36:55.6504:36:55.65+01:12:2613:114.6
33DWÓRZNIK Daniel 3627Open Mężczyzn560M 67310:0002:46:1904:39:02.7504:39:02.75+01:14:3313:174.5
34ŁABASZEWSKI Mirosław 3651Open Mężczyzn564M 67710:0002:46:1704:39:19.6504:39:19.65+01:14:5013:184.5
35PANEK Bartosz 3660Open Mężczyzn569M 68210:0002:37:3604:39:46.5504:39:46.55+01:15:1713:194.5
36KRISTOF Robert 3648Open Mężczyzn572M 68710:0002:34:0904:39:52.6004:39:52.60+01:15:2313:194.5
37BURAS Paweł 3547ELEKTRO POWEROpen Mężczyzn586M 70610:0002:53:2404:40:32.3004:40:32.30+01:16:0213:214.5
38WERNIO Patryk 3673Open Mężczyzn600M 72310:0002:48:3804:41:36.2504:41:36.25+01:17:0613:244.5
39PUKALAK Jan 3568LEMON TEAMOpen Mężczyzn604M 72710:0002:36:5804:42:00.6004:42:00.60+01:17:3113:254.5
40NOGA Dariusz 3657Open Mężczyzn610M 73310:0002:46:2204:42:20.9004:42:20.90+01:17:5113:264.5
41GĄSECKI Bartosz 3581PICZOMANGNESOpen Mężczyzn617M 74110:0002:53:2304:42:44.9004:42:44.90+01:18:1513:274.5
42BOSZKO Łukasz 3540BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn621M 74610:0002:44:4704:43:04.5504:43:04.55+01:18:3513:284.5
43KURNIK Sabina 3650Open Kobiet47K 5610:0002:53:1504:44:13.4004:44:13.40+01:19:4313:324.4
44SKIBA Michał 3299PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn655M 79210:0002:47:0304:44:59.9004:44:59.90+01:20:3013:344.4
45WOŁKOWICZ Magdalena 3578O CO TU BIEGA ?Open Kobiet51K 6110:0003:01:2004:45:07.6004:45:07.60+01:20:3813:344.4
46IMIOŁCZYK Tomasz 3631Open Masters Mężczyzn120M 79710:0002:48:5304:45:35.7504:45:35.75+01:21:0613:354.4
47MIROSŁAW Urszula 2785Open Kobiet55K 6510:0003:02:0004:45:37.8004:45:37.80+01:21:0813:364.4
48KACZMARCZYK Tomasz 3573NETCOMPANYOpen Mężczyzn665M 80310:0002:50:3004:46:00.9504:46:00.95+01:21:3113:374.4
49STOJANOWSKA Agata 3538ARMAGEDON TEAM NYSAOpen Kobiet57K 6710:0003:07:3904:46:52.2004:46:52.20+01:22:2213:394.4
50KUCAL Piotr 3548ELEKTRO POWEROpen Mężczyzn730M 87910:0002:53:2804:49:46.2504:49:46.25+01:25:1613:474.3
51PLEWKA Daniel 3663Open Mężczyzn738M 88710:0002:50:3204:50:06.7504:50:06.75+01:25:3713:484.3
52LASOK Łukasz 3653Open Mężczyzn740M 89010:0002:57:1504:50:26.5004:50:26.50+01:25:5713:494.3
53LADDACH Piotr 3652Open Mężczyzn747M 89810:0002:54:0104:50:51.1504:50:51.15+01:26:2113:514.3
54SZYMICZEK Marian 3612WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn761M 91410:0002:57:1604:51:39.1504:51:39.15+01:27:0913:534.3
55ZAWADZKI Łukasz 3549ENTER AIR RUNNERS CLUBOpen Mężczyzn768M 92110:0002:54:1804:52:00.1504:52:00.15+01:27:3013:544.3
56SZULA Patryk 3611WALECZNE WARIOTYOpen Mężczyzn779M 93310:0003:06:0304:52:39.2004:52:39.20+01:28:0913:564.3
57SKRZYPCZYK Aleksander 3666Open Masters Mężczyzn137M 93410:0002:48:4304:52:40.2004:52:40.20+01:28:1013:564.3
58KASPRZYK Magdalena 3639Open Kobiet77K 8910:0003:00:4304:53:31.8004:53:31.80+01:29:0213:584.3
59BIAŁAS Karolina 3614Open Kobiet78K 9010:0003:00:3904:53:36.0004:53:36.00+01:29:0613:584.3
60PYKA Marcin 3606THE ONIONSOpen Mężczyzn807M 96610:0003:01:0904:53:58.5004:53:58.50+01:29:2913:594.3
61BŁĘDOWSKI Tomasz 3618Open Masters Mężczyzn144M 97210:0003:05:1404:54:21.9504:54:21.95+01:29:5214:014.3
62MUSIALIK Kasjan 4629Open Mężczyzn833M 99610:0002:57:0404:55:18.1504:55:18.15+01:30:4814:034.3
63OSMULSKI Michał 3659Open Mężczyzn847M 101210:0003:00:2004:56:17.2504:56:17.25+01:31:4714:064.3
64JASIŃSKA Martyna 3634Open Kobiet86K 10010:0003:04:3204:56:45.5504:56:45.55+01:32:1614:074.2
65KULLING Sebastian 3598SPOCENI BRUDZEWOOpen Mężczyzn866M 103510:0002:57:1304:57:28.4004:57:28.40+01:32:5814:094.2
66WALDMAJER Łukasz 3672Open Mężczyzn868M 103710:0003:04:2204:57:32.5004:57:32.50+01:33:0314:104.2
67BUDNIK Bartosz 3597SPOCENI BRUDZEWO Open Mężczyzn874M 104410:0002:56:3304:58:02.3504:58:02.35+01:33:3214:114.2
68SZUKALSKI Maciej 3668Open Mężczyzn877M 104710:0002:54:0804:58:08.9004:58:08.90+01:33:3914:114.2
69JAKUBOWSKI Piotr 3633Open Masters Mężczyzn154M 105210:0002:54:1204:58:28.9004:58:28.90+01:33:5914:124.2
70INDYK Kamil 3556HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn886M 105810:0002:52:5504:58:39.5004:58:39.50+01:34:1014:134.2
71SKLEPOWICZ Jacek 3665Open Masters Mężczyzn159M 108410:0002:59:5004:59:48.4504:59:48.45+01:35:1914:164.2
72BIELICKI Paweł 3616Open Mężczyzn912M 108910:0002:49:3404:59:59.5004:59:59.50+01:35:3014:174.2
73BARTO Sylwia 3588RUNCOHOLICSOpen Kobiet98K 11410:0003:04:0505:00:01.9005:00:01.90+01:35:3214:174.2
74KUCHTA Łukasz 3589RUNCOHOLICSOpen Mężczyzn921M 110010:0003:05:4505:00:28.7505:00:28.75+01:35:5914:184.2
75KALARUS Wojciech 3637Open Mężczyzn938M 112310:0002:57:2905:01:42.1505:01:42.15+01:37:1214:224.2
76BĄK Gabriela 3613Open Kobiet104K 12110:0002:57:1905:01:42.5005:01:42.50+01:37:1314:224.2
77CHOLAJDA Roman 3621Open Masters Mężczyzn168M 113110:0002:56:2905:02:01.6005:02:01.60+01:37:3214:224.2
78RZEPIAK Magdalena 3537ARMAGEDON TEAM NYSAOpen Masters Kobiet19K 13010:0003:07:4805:03:23.7505:03:23.75+01:38:5414:264.2
79KONDRATIUK Ira 4285MFP PULL UP OR SHUT UPOpen Kobiet117K 13610:0002:45:0305:04:29.4505:04:29.45+01:40:0014:294.1
80MARKIEWICZ Karol 4547MFP PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn983M 118110:0002:45:0105:04:49.1005:04:49.10+01:40:1914:304.1
81DUMIN Mateusz 4009PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn986M 118410:0002:44:5705:04:56.6005:04:56.60+01:40:2714:314.1
82KOWALSKI Mariusz 4662Open Mężczyzn989M 118710:0003:09:4905:05:08.1005:05:08.10+01:40:3814:314.1
83MASZTALERZ Dariusz 3609UKS GLADIUS TRZEBNICAOpen Mężczyzn990M 118810:0003:09:5105:05:11.3005:05:11.30+01:40:4114:314.1
84BONCZAROWSKI Sebastian 4575UKS GLADIUS TRZEBNICAOpen Mężczyzn999M 119810:0003:09:3905:05:38.0505:05:38.05+01:41:0814:334.1
85KORZENIEWSKI Patryk 3641Open Mężczyzn1011M 121610:0002:52:5305:06:13.6005:06:13.60+01:41:4414:344.1
86ŁUKASZEK Kinga 3577O CO TU BIEGA ?Open Kobiet127K 14910:0003:07:1905:06:20.4505:06:20.45+01:41:5114:354.1
87ŻEBIAŁOWICZ Marta 3675Open Kobiet128K 15010:0002:57:1105:06:29.4005:06:29.40+01:41:5914:354.1
88WINIARSKI Tomasz 3610UKS GLADIUS TRZEBNICAOpen Masters Mężczyzn191M 124810:0003:09:5905:07:19.1005:07:19.10+01:42:4914:384.1
89CYPRIAN Dominik 3623Open Mężczyzn1039M 124910:0003:06:4105:07:24.1005:07:24.10+01:42:5414:384.1
90KANAFEK Marek 2998PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn1050M 126010:0003:02:5405:07:56.3505:07:56.35+01:43:2614:394.1
91JARY Paweł 3592SPARTA OPOLEOpen Mężczyzn1055M 126710:0003:07:2305:08:12.2005:08:12.20+01:43:4214:404.1
92SZAŃSKI Zenon 3593SPARTA OPOLEOpen Mężczyzn1058M 127010:0003:07:2105:08:29.3005:08:29.30+01:43:5914:414.1
93BAGROWSKA Agata 3553HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet140K 16710:0003:10:2805:08:50.8005:08:50.80+01:44:2114:424.1
94ŁUKASZEK Daniel 3576O CO TU BIEGA ?Open Mężczyzn1065M 127710:0003:07:3205:08:54.2505:08:54.25+01:44:2414:424.1
95NADOLNY Kamil 3560HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1073M 128710:0003:10:3805:09:21.5005:09:21.50+01:44:5214:434.1
96PURGOŁ Adam 3596SPARTAN TEAM KALETYOpen Mężczyzn1080M 129510:0003:16:5605:09:51.3505:09:51.35+01:45:2114:454.1
97ZABIEGŁO Patryk 3595SPARTAKUS TEAMOpen Mężczyzn1081M 129610:0003:11:2105:09:53.5005:09:53.50+01:45:2414:454.1
98RADOWSKI Roman 3594SPARTAKUS TEAMOpen Mężczyzn1082M 129710:0003:15:3805:09:56.4005:09:56.40+01:45:2614:454.1
99KOWALSKI Mateusz 3644Open Mężczyzn1131M 135410:0003:04:3805:11:58.7505:11:58.75+01:47:2914:514
100ALBRECHT Sławek 3552HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn205M 135510:0003:04:5405:12:04.1505:12:04.15+01:47:3414:514
101KOSAŁKA Patryk 3642Open Mężczyzn1156M 138410:0003:13:2705:13:21.8005:13:21.80+01:48:5214:554
102KIELISIAK Marek 3557HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1169M 139810:0003:10:2805:14:24.5505:14:24.55+01:49:5514:584
103ŁUKASIK Bartosz 3471RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn1185M 141510:0003:11:2705:15:02.3005:15:02.30+01:50:3215:004
104AMBROZIAK Patryk 4466Open Mężczyzn1192M 142410:0003:07:4605:15:34.9005:15:34.90+01:51:0515:014
105WALCZAK Magdalena 3671Open Kobiet175K 20410:0003:15:4305:15:43.6505:15:43.65+01:51:1415:024
106RUNO Michał 3570ŁOMŻA HARDCORE SQUADOpen Mężczyzn1195M 142910:0003:12:2505:15:48.4505:15:48.45+01:51:1915:024
107SZULC Szymon 3534AGRESYWNE KUNYOpen Mężczyzn1226M 146510:0003:16:4005:17:35.9505:17:35.95+01:53:0615:074
108ORDAKOWSKI Filip 3532AGRESYWNE KUNYOpen Mężczyzn1232M 147110:0003:14:4305:17:56.5005:17:56.50+01:53:2715:084
109TYMIŃSKI Bartosz 3535AGRESYWNE KUNYOpen Mężczyzn1243M 148210:0003:16:5805:18:30.0505:18:30.05+01:54:0015:104
110MACIEJCZYK Rafał 4400EINZELKÄMPFEROpen Mężczyzn1260M 150310:0003:21:2705:19:31.4005:19:31.40+01:55:0115:123.9
111CHOROBA -TWAROSZ Henryka 3704GORSZYSORTOpen Kobiet191K 22210:0003:21:2405:19:31.5505:19:31.55+01:55:0215:123.9
112PIESIURA Eugeniusz 3662Open Masters Mężczyzn226M 150710:0003:07:1705:19:49.5005:19:49.50+01:55:2015:133.9
113TRAWICKA Emilia 3563HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet194K 22510:0003:17:1005:20:14.6505:20:14.65+01:55:4515:143.9
114BARTELMUS Kamil 4008PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn1290M 154010:0003:13:5505:21:43.0005:21:43.00+01:57:1315:193.9
115JURASZ Aleksandra 3574NIEDOTRENOWANIOpen Kobiet205K 23710:0003:04:0105:22:19.8005:22:19.80+01:57:5015:203.9
116JURYS Artur 3575NIEDOTRENOWANIOpen Mężczyzn1297M 155010:0003:03:5905:22:21.1005:22:21.10+01:57:5115:213.9
117KRAKIEWICZ Kamil 3582PKP S.A.Open Mężczyzn1320M 157910:0003:15:2505:24:24.0505:24:24.05+01:59:5415:263.9
118STUDZIŃSKI Adam 3561HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1344M 161110:0003:18:2605:26:38.8505:26:38.85+02:02:0915:333.9
119RESZETOW Łukasz 3533AGRESYWNE KUNYOpen Mężczyzn1353M 162310:0003:17:0105:27:11.9505:27:11.95+02:02:4215:343.9
120DAŃCZYSZYN Patryk 3624Open Mężczyzn1354M 162410:0003:19:3405:27:16.7505:27:16.75+02:02:4715:353.9
121BUSKIEWICZ Mateusz 3554HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1373M 164410:0003:09:2105:28:25.0005:28:25.00+02:03:5515:383.8
122STATKIEWICZ Jakub 3565J.K.N.W.Open Mężczyzn1375M 164610:0003:11:1805:28:33.9505:28:33.95+02:04:0415:383.8
123BĘTLEWSKI Adam 3564J.K.N.W.Open Mężczyzn1381M 165510:0003:12:0505:29:35.3005:29:35.30+02:05:0515:413.8
124LITZAU Michał 3600SPOCENI BRUDZEWO Open Mężczyzn1400M 168010:0003:29:5405:31:28.6005:31:28.60+02:06:5915:473.8
125LINDNER Daniel 3599SPOCENI BRUDZEWO Open Masters Mężczyzn260M 168310:0003:29:5805:31:52.4005:31:52.40+02:07:2215:483.8
126PAWLAK Rafał 3586REMBUDOpen Mężczyzn1408M 169110:0003:17:0505:32:31.3005:32:31.30+02:08:0115:503.8
127ŁĘPICKI Mateusz 3567LEMON TEAMOpen Mężczyzn1415M 169810:0003:18:2905:33:00.6005:33:00.60+02:08:3115:513.8
128RZENNO Dagmara 3591RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Masters Kobiet43K 29410:0003:22:1605:34:15.4005:34:15.40+02:09:4515:553.8
129FRANKOWSKA Anna 3590RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Masters Kobiet44K 29510:0003:24:3305:34:17.5005:34:17.50+02:09:4815:553.8
130MARCHLEWICZ Dawid 3559HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1435M 172410:0003:28:1705:34:52.0005:34:52.00+02:10:2215:563.8
131SZYCHUŁDA Joanna 3562HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet255K 29910:0003:28:3705:35:18.5005:35:18.50+02:10:4915:583.8
132OSIŃSKI Grzegorz 3658Open Mężczyzn1443M 173510:0003:28:3905:35:32.0505:35:32.05+02:11:0215:583.8
133KOWOL Aron 3646Open Mężczyzn1456M 174810:0003:43:1305:36:38.7005:36:38.70+02:12:0916:013.7
134DUDEK Piotr 3625Open Masters Mężczyzn271M 175210:0003:24:3505:36:53.7005:36:53.70+02:12:2416:023.7
135SZCZEPANKIEWICZ Rafał 4635GETRESPONSE WARRIORSOpen Mężczyzn1478M 177410:0003:21:4805:40:08.3005:40:08.30+02:15:3816:113.7
136ZAJĄCZKOWSKI Wojciech 3572MY MUM DOESN'T KNOWOpen Mężczyzn1480M 177610:0003:23:1105:40:32.5005:40:32.50+02:16:0316:123.7
137MOSZYŃSKI Patryk 2762XRUNNERSOpen Mężczyzn1484M 178010:0003:34:1005:40:57.9505:40:57.95+02:16:2816:143.7
138DUDARONEK Paulina 3035XRUNNERSOpen Kobiet268K 31710:0003:34:0805:40:58.0005:40:58.00+02:16:2816:143.7
139KOWOL Anita 4650Open Kobiet281K 33310:0003:43:3305:43:45.7505:43:45.75+02:19:1616:223.7
140KRUCZYŃSKI Łukasz 3512Open Mężczyzn1550M 186110:0003:44:0705:49:44.0005:49:44.00+02:25:1416:393.6
141JAROSZ Iwona 3506Open Kobiet306K 35810:0003:44:0905:50:17.2505:50:17.25+02:25:4716:403.6
142JAKUBOWSKI Mariusz 3583POGOTOWIE MEDICOVEROpen Mężczyzn1585M 190110:0003:39:3305:54:48.1505:54:48.15+02:30:1816:533.6
143PIETRZYKOWSKI Tomasz 3584POGOTOWIE MEDICOVEROpen Masters Mężczyzn295M 190310:0003:39:3805:54:50.1505:54:50.15+02:30:2016:533.6
144ZDUŃSKI Jarosław 3585POGOTOWIE MEDICOVEROpen Masters Mężczyzn297M 190810:0003:39:2505:55:20.9005:55:20.90+02:30:5116:553.5
145JASINA Andrzej 3472RUNNER-RUNNEROpen Mężczyzn1590M 190910:0003:43:5805:55:26.8505:55:26.85+02:30:5716:553.5
146ŁYSZCZYK Filip 3474RUNNER-RUNNEROpen Mężczyzn1592M 191210:0003:44:0205:55:28.3005:55:28.30+02:30:5816:553.5
147DWORACZYK Monika 3626Open Kobiet330K 38310:0003:46:0205:57:21.2005:57:21.20+02:32:5117:013.5
148ŻELECHOWSKA Sylwia 3608TORPEDA RACE TEAMOpen Kobiet331K 38410:0003:46:0705:57:23.9505:57:23.95+02:32:5417:013.5
149STĘPIEŃ Paweł 3475RUNNER-RUNNEROpen Mężczyzn1612M 193510:0003:47:4805:59:51.4005:59:51.40+02:35:2117:083.5
150SOBIESZEK Cezary 4541HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Masters Mężczyzn304M 195810:0003:33:0606:14:14.3006:14:14.30+02:49:4417:493.4
151BIENIAS Marcin 3617Open Mężczyzn1634M 196110:0003:55:5406:15:33.1506:15:33.15+02:51:0317:533.4
152JASINA Karol 3473RUNNER-RUNNEROpen Mężczyzn1635M 196210:0003:46:3206:15:48.8006:15:48.80+02:51:1917:533.4
153KALIŃSKA Sylwia 3543BRUD EKIPAOpen Kobiet362K 41910:0002:43:03+00:38:4110:525.5
154KAZUBEK Michał 3640Open Mężczyzn1669M 201410:0003:30:22+01:26:0014:014.3
155WYGRABEK Wojciech 4649GORSZYSORTOpen Mężczyzn1671M 201710:00   
156SZOSTAK Lukasz 4630Open Mężczyzn1681M 203110:00   
Znaleziono 156 wynik(ów)