GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Kocierz
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
2632
Wystartowało/ Started:
2467
Nie ukończyło/ Not finished:
46
Ukończyło/ Finished:
2421
Na trasie/ On track:
40

Klasyfikacja/ Classiffication: 10:15

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 15km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria15kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1STOBIECKI Tomasz 3809Open Masters Mężczyzn17M 11210:1502:26:4003:52:15.9003:52:15.90 11:035.4
2WODA Marcin 3711KOKSY Z ROKSYOpen Mężczyzn107M 13710:1502:32:1203:56:14.5503:56:14.55+00:03:5811:145.3
3SALIK Aleksander 3686BESKID RUNNERSOpen Masters Mężczyzn26M 16410:1502:26:5403:59:47.3503:59:47.35+00:07:3111:255.3
4CZADER Adam 3680BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn160M 19910:1502:28:1204:05:09.8004:05:09.80+00:12:5311:405.1
5BRULIŃSKI Rafał 3756Open Mężczyzn168M 20810:1502:34:5104:06:48.0504:06:48.05+00:14:3211:455.1
6PALUCHOWSKI Daniel 3794Open Masters Mężczyzn32M 20910:1502:34:4704:06:48.5004:06:48.50+00:14:3211:455.1
7RÓG Sebastian 3316UNO MÁS?Open Mężczyzn174M 21510:1502:30:3304:07:15.7004:07:15.70+00:14:5911:465.1
8HUDASZEK Zbigniew 3315UNO MÁS?Open Mężczyzn175M 21610:1502:31:5904:07:16.4504:07:16.45+00:15:0011:465.1
9FILAR Paweł 3724POGOŃ BYDŁOOpen Mężczyzn185M 22910:1502:26:0704:09:28.2504:09:28.25+00:17:1211:525.1
10NAZARCZYK Oskar 3693CLEO TEAMOpen Mężczyzn192M 23910:1502:25:2004:10:06.1004:10:06.10+00:17:5011:545
11NAZARCZYK Rafał 3694CLEO TEAMOpen Masters Mężczyzn37M 24110:1502:25:2704:10:11.0504:10:11.05+00:17:5511:545
12KRÓLEWSKI Karol 3734SAMOTNY WOJOWNIKOpen Mężczyzn201M 25010:1502:25:4004:11:06.6004:11:06.60+00:18:5011:575
13LIK Michał 3782Open Mężczyzn222M 27310:1502:29:4404:13:54.7004:13:54.70+00:21:3812:055
14PODKALICKI Adrian 3685BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn251M 30610:1502:38:1204:16:32.3504:16:32.35+00:24:1612:124.9
15KRYSTA Damian 3683BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn252M 30710:1502:38:0304:16:32.6004:16:32.60+00:24:1612:124.9
16ROJEK Mateusz 3713LEMON TEAMOpen Mężczyzn285M 34710:1502:34:4204:19:24.4004:19:24.40+00:27:0812:214.9
17LASKOWSKI Patryk 3780Open Mężczyzn353M 42910:1502:28:5204:24:24.1004:24:24.10+00:32:0812:354.8
18CHODŹBA Damian 3759Open Mężczyzn363M 44010:1502:30:4404:25:09.3504:25:09.35+00:32:5312:374.8
19NIEZNANE Nieznane 4657  110:1502:33:0504:25:37.0004:25:37.00+00:33:2112:384.7
20MACIUK Łukasz 3786Open Masters Mężczyzn72M 50010:1502:34:1904:28:44.7004:28:44.70+00:36:2812:474.7
21RYRYCH Ryszard 3804Open Mężczyzn413M 50110:1502:34:3104:28:44.8004:28:44.80+00:36:2812:474.7
22RYRYCH Łukasz 3803Open Mężczyzn414M 50210:1502:34:5004:28:45.3004:28:45.30+00:36:2912:474.7
23WYSOCKA Klaudia 3692CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet26K 2810:1502:40:4804:31:10.7004:31:10.70+00:38:5412:544.6
24JAKUBOWSKI Szymon 3707HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn449M 54110:1502:39:0604:31:12.2004:31:12.20+00:38:5612:544.6
25ADAMCZYK Andrzej 3749WIELUŃ BIEGAOpen Mężczyzn454M 54610:1502:47:3904:31:25.9004:31:25.90+00:39:1012:554.6
26KAJA Robert 3750WIELUŃ BIEGAOpen Masters Mężczyzn77M 54710:1502:47:4104:31:27.0004:31:27.00+00:39:1112:554.6
27MIEJSKI Adam 3789Open Mężczyzn483M 57810:1502:44:1004:34:12.7004:34:12.70+00:41:5613:034.6
28SZKLARSKI Przemysław 3691CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn496M 59410:1502:41:1804:35:07.7504:35:07.75+00:42:5113:064.6
29KULIG Filip 3778Open Mężczyzn505M 60710:1502:44:0604:35:36.9504:35:36.95+00:43:2113:074.6
30GAJEWSKI Krzysztof 3744THE GENTLEMEN'SOpen Masters Mężczyzn89M 64310:1502:46:3604:37:03.6004:37:03.60+00:44:4713:114.5
31GULATOWSKI Rafal 3765Open Mężczyzn548M 65910:1502:59:0004:38:06.7504:38:06.75+00:45:5013:144.5
32GULATOWSKA Klaudia 3764Open Kobiet40K 4610:1502:58:5704:38:09.7504:38:09.75+00:45:5313:144.5
33GAJEWSKI Jacek 3700DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOpen Masters Mężczyzn95M 66810:1502:47:4404:38:52.9504:38:52.95+00:46:3713:164.5
34KOZŁOWSKI Paweł 3777Open Masters Mężczyzn96M 68410:1502:52:3804:39:50.5504:39:50.55+00:47:3413:194.5
35FORNALSKI Irek 3763Open Mężczyzn578M 69610:1502:42:1804:40:12.5004:40:12.50+00:47:5613:204.5
36GRZEBUŁA Łukasz 3745THE GENTLEMEN'SOpen Mężczyzn603M 72610:1502:47:5804:42:00.5504:42:00.55+00:49:4413:254.5
37KRAJEWSKI Tomasz 3746THE GENTLEMEN'SOpen Mężczyzn605M 72810:1502:47:4504:42:00.6004:42:00.60+00:49:4413:254.5
38ZWAAN Johan 4186UNO MÁS?Open Mężczyzn607M 73010:1502:45:2504:42:04.3504:42:04.35+00:49:4813:254.5
39PISZCZEK Remigiusz 3795Open Mężczyzn662M 80010:1502:54:1004:45:39.0004:45:39.00+00:53:2313:364.4
40RYCHLAK Krzysztof 3802Open Mężczyzn664M 80210:1502:54:4904:45:55.1004:45:55.10+00:53:3913:364.4
41LIPIŃSKI Alan 3684BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn702M 84710:1502:55:4204:48:28.9504:48:28.95+00:56:1313:444.4
42HAUBNER Anna 3681BESKID RUNNERSOpen Kobiet61K 7310:1502:55:5104:48:39.8004:48:39.80+00:56:2313:444.4
43SZCZEPEK Michał 3737SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn716M 86210:1502:54:4504:49:09.1004:49:09.10+00:56:5313:464.4
44PRZĄDKA Marcin 3798Open Mężczyzn723M 87110:1502:46:5504:49:30.0504:49:30.05+00:57:1413:474.4
45SIKORA Mateusz 3805Open Mężczyzn739M 88910:1502:51:2504:50:16.0004:50:16.00+00:58:0013:494.3
46GRZYWACZ Kamil 4661Open Mężczyzn773M 92610:1502:57:5704:52:15.9004:52:15.90+01:00:0013:554.3
47KACZYŃSKI Sebastian 3772Open Mężczyzn801M 95810:1502:53:1204:53:34.1004:53:34.10+01:01:1813:584.3
48STAŚKIEWICZ Bartłomiej 3808Open Mężczyzn814M 97710:1502:56:1904:54:41.9004:54:41.90+01:02:2614:014.3
49BARAN Marcin 3754Open Mężczyzn818M 98110:1502:55:3504:54:55.0504:54:55.05+01:02:3914:024.3
50SZCZUPAKOWSKI Konrad 3714LPP TEAMOpen Mężczyzn839M 100210:1502:57:4304:55:43.8004:55:43.80+01:03:2714:044.3
51BIENCZYK Maciej 4470Open Mężczyzn843M 100610:1502:58:4204:55:46.3004:55:46.30+01:03:3014:054.3
52LORENC Jakub 3783Open Mężczyzn846M 101010:1502:59:1404:56:14.7504:56:14.75+01:03:5814:064.3
53KULIŃSKI Tomasz 3752WKB META LUBLINIECOpen Masters Mężczyzn147M 101110:1502:54:5404:56:15.0504:56:15.05+01:03:5914:064.3
54OCHWAT Aleksandra 3677ALKOHOLOWI MÓWIĘ STANOWCZE.... CZEMU NIE !Open Kobiet85K 9910:1502:55:2304:56:44.6004:56:44.60+01:04:2814:074.2
55CZYŻ Łukasz 3676ALKOHOLOWI MÓWIĘ STANOWCZE.... CZEMU NIE !Open Mężczyzn852M 101910:1502:55:2204:56:44.6504:56:44.65+01:04:2814:074.2
56STASIEWICZ Grzegorz 3807Open Mężczyzn881M 105310:1502:56:2304:58:29.6004:58:29.60+01:06:1314:124.2
57MASZTALERZ Radoslaw 3788Open Mężczyzn928M 111010:1502:56:0605:01:03.4505:01:03.45+01:08:4714:204.2
58KUKAWSKI Łukasz 3735SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn930M 111310:1502:56:1505:01:12.4005:01:12.40+01:08:5614:204.2
59PYSZNY Jakub 3741STUDIO ENERGIA TEAMOpen Mężczyzn984M 118210:1503:09:0805:04:49.5005:04:49.50+01:12:3314:304.1
60KORNAS Szymon 3739STUDIO ENERGIA TEAMOpen Mężczyzn995M 119310:1503:09:1605:05:20.7005:05:20.70+01:13:0414:324.1
61PALKA Jurand 3740STUDIO ENERGIA TEAMOpen Masters Mężczyzn183M 120110:1503:09:1405:05:46.3005:05:46.30+01:13:3014:334.1
62PRZEWŁOKA Paweł 3710HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1004M 120610:1503:01:2105:05:57.3505:05:57.35+01:13:4114:344.1
63BUKOJEMSKI Marcin 3757Open Masters Mężczyzn185M 121110:1503:01:3405:05:58.3005:05:58.30+01:13:4214:344.1
64JURASZ Mateusz 4634Open Mężczyzn1017M 122210:1502:48:1205:06:32.5005:06:32.50+01:14:1614:354.1
65ŁUKASIK Tomasz 3784Open Mężczyzn1028M 123610:1503:05:1705:06:51.4005:06:51.40+01:14:3514:364.1
66RYBAK Piotr 3800Open Mężczyzn1040M 125010:1502:53:0705:07:24.5005:07:24.50+01:15:0814:384.1
67OWCZAREK Adam 3793Open Mężczyzn1042M 125210:1502:53:0905:07:24.6005:07:24.60+01:15:0814:384.1
68GURECKI Grzegorz 3766Open Mężczyzn1066M 127810:1502:58:3405:09:02.0505:09:02.05+01:16:4614:424.1
69KUZIAK Aleksandra 3779Open Kobiet141K 16810:1502:58:3705:09:02.1505:09:02.15+01:16:4614:424.1
70BARSKI Dominik 3698CROSS MŁAWAOpen Mężczyzn1095M 131310:1503:14:1805:10:33.0505:10:33.05+01:18:1714:474.1
71ŚWIDERSKI Łukasz 3811Open Mężczyzn1096M 131410:1503:14:1305:10:33.6505:10:33.65+01:18:1714:474.1
72KALNIUK Paweł 3773Open Mężczyzn1100M 131810:1503:02:3105:10:37.7505:10:37.75+01:18:2114:474.1
73BUCZKOWSKI Tomasz 3688BIEGNIEMY NAPIĆ SIĘ PIWAOpen Mężczyzn1125M 134810:1503:09:4905:11:52.4005:11:52.40+01:19:3614:514
74BUCZKOWSKI Sylwester 3687BIEGNIEMY NAPIĆ SIĘ PIWAOpen Mężczyzn1130M 135310:1503:09:4505:11:57.9505:11:57.95+01:19:4214:514
75GRZEGORCZYK Andrzej 3690BIEGNIEMY NAPIĆ SIĘ PIWAOpen Mężczyzn1133M 135810:1503:09:4605:12:15.7005:12:15.70+01:19:5914:524
76WÓJTOWICZ Dawid 3815Open Mężczyzn1142M 136810:1503:14:3605:12:53.3505:12:53.35+01:20:3714:534
77KOZŁOWSKI Kamil 3776Open Mężczyzn1165M 139410:1503:09:0705:14:14.5005:14:14.50+01:21:5814:574
78DZIERŻANOWSKI Igor 3696CPS BEAST TEAM (WWW.DIETETYK-SPORTOWY.PL)Open Mężczyzn1173M 140310:1503:05:4405:14:39.6005:14:39.60+01:22:2314:594
79CHŁOSTA Wiktor 3758Open Mężczyzn1182M 141210:1503:05:5905:14:55.2505:14:55.25+01:22:3914:594
80MSTOWSKI Karol 3792Open Mężczyzn1188M 142010:1503:05:4105:15:28.6505:15:28.65+01:23:1215:014
81PRZYBYŁA Karol 3716MASADA KRAV MAGAOpen Mężczyzn1193M 142510:1503:06:2905:15:38.4505:15:38.45+01:23:2215:014
82CZERNIAWSKI Tomasz 3695CPS BEAST TEAM (WWW.DIETETYK-SPORTOWY.PL)Open Mężczyzn1200M 143510:1503:05:4305:16:05.1505:16:05.15+01:23:4915:034
83MILKOWSKI Sylwester 3790Open Mężczyzn1202M 143710:1503:03:1505:16:15.1505:16:15.15+01:23:5915:034
84PŁUCIENNICZAK Hubert 3715MASADA KRAV MAGAOpen Mężczyzn1207M 144210:1503:06:5805:16:45.9505:16:45.95+01:24:3015:054
85KOSMALA Marcin 4598Open Masters Mężczyzn217M 144310:1503:15:0005:16:52.2005:16:52.20+01:24:3615:054
86NIEZNANE Nieznane 4885  210:1503:14:4105:16:52.7005:16:52.70+01:24:3615:054
87JAGIEŁKA Paweł 3768Open Mężczyzn1211M 144810:1503:23:2905:17:04.4005:17:04.40+01:24:4815:054
88FIJAŁKOWSKI Bartosz 3723POGOŃ BYDŁOOpen Mężczyzn1213M 145010:1503:05:3405:17:07.9505:17:07.95+01:24:5215:064
89ROZBORSKI Adrian 3725POGOŃ BYDŁOOpen Mężczyzn1230M 146910:1503:05:5105:17:51.4005:17:51.40+01:25:3515:084
90SZADZEWICZ Monika 3717MOPAT ZŁOCIENIECOpen Masters Kobiet31K 21910:1503:18:3705:18:36.5005:18:36.50+01:26:2015:104
91ŻYLEWICZ Patrycjan 3718MOPAT ZŁOCIENIECOpen Mężczyzn1251M 149210:1503:18:3405:18:56.6505:18:56.65+01:26:4015:114
92POPIOŁEK Rafał 3709HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1263M 150810:1503:14:0005:19:50.4505:19:50.45+01:27:3415:133.9
93PRZĄDKA Dawid 3797Open Mężczyzn1267M 151210:1503:05:3005:20:00.9505:20:00.95+01:27:4515:143.9
94JACKIEWICZ Konrad 3767Open Mężczyzn1268M 151310:1503:05:2905:20:02.1505:20:02.15+01:27:4615:143.9
95SKOCZEK Cyprian 3806Open Mężczyzn1273M 151810:1503:13:5705:20:14.0005:20:14.00+01:27:5815:143.9
96OGONOWSKI Sebastian 3722OSM PIĄTNICA TEAM OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn1410M 169310:1503:07:0505:32:40.0005:32:40.00+01:40:2415:503.8
97JANEK Wojciech 3770Open Mężczyzn1417M 170010:1503:18:1505:33:04.4505:33:04.45+01:40:4815:513.8
98MACHAJ Kamil 3785Open Mężczyzn1419M 170210:1503:18:0505:33:08.6505:33:08.65+01:40:5215:513.8
99ZAŁOGA Maciej 3699CROSS MŁAWAOpen Mężczyzn1444M 173610:1503:25:2905:35:56.3505:35:56.35+01:43:4015:593.8
100OŻGA Mateusz 3075Open Mężczyzn1451M 174310:1503:18:4405:36:22.2505:36:22.25+01:44:0616:013.7
101SIMINIAK Weronika 3679BARDZO ŁADNIE 2/10 XDOpen Kobiet264K 30910:1503:33:3805:37:22.8005:37:22.80+01:45:0616:033.7
102NADOBNIK Bartosz 3678BARDZO ŁADNIE 2/10 XDOpen Mężczyzn1468M 176210:1503:32:0105:38:24.3005:38:24.30+01:46:0816:063.7
103CHUDZIAK Marta 3326Open Kobiet265K 31210:1503:35:4105:38:24.9005:38:24.90+01:46:0916:063.7
104FURMANIAK Mateusz 3706HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1471M 176510:1503:18:4705:39:15.5005:39:15.50+01:46:5916:093.7
105KOŚKA Aleksandra 3708HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet266K 31310:1503:18:5005:39:33.2005:39:33.20+01:47:1716:103.7
106SULICH Marcin 3810Open Mężczyzn1482M 177810:1503:18:2105:40:48.5005:40:48.50+01:48:3216:133.7
107EDER Wolfgang 3731PREZES TEAM SP. Z O. O.Open Mężczyzn1490M 178910:1503:34:1805:41:56.5005:41:56.50+01:49:4016:163.7
108LUSTIG Krzysztof 3732PREZES TEAM SP. Z O. O.Open Masters Mężczyzn278M 179210:1503:34:2005:42:11.4005:42:11.40+01:49:5516:173.7
109SKRZYPCZAK Joanna 3736SPACEROWICZE KEBABUOpen Kobiet293K 34510:1503:34:1205:45:29.3505:45:29.35+01:53:1316:273.6
110JANDA Paulina 3769Open Kobiet304K 35610:1503:36:4005:49:19.7005:49:19.70+01:57:0316:383.6
111WILCZYŃSKI Mariusz 3814Open Mężczyzn1541M 185210:1503:36:3305:49:20.5005:49:20.50+01:57:0416:383.6
112HILLAR Tomasz 3702ELBLĄSKA GRUPA PARALOTNIOWAOpen Mężczyzn1546M 185710:1503:42:2405:49:36.2505:49:36.25+01:57:2016:383.6
113URBAŃSKA Patrycja 3703ELBLĄSKA GRUPA PARALOTNIOWAOpen Kobiet305K 35710:1503:42:2205:49:37.0505:49:37.05+01:57:2116:383.6
114ZIÓŁKOWSKA Milena 3730POWER TRAININGOpen Kobiet311K 36410:1503:24:0505:51:31.5005:51:31.50+01:59:1516:443.6
115FIRST Tomasz 3762Open Mężczyzn1562M 187510:1503:24:0805:51:44.1505:51:44.15+01:59:2816:443.6
116STRUSZKIEWICZ Aleksandra 4301POWER TRAININGOpen Kobiet312K 36510:1503:23:3905:52:11.7505:52:11.75+01:59:5516:463.6
117MODRZEJEWSKA-ZDRZALIK Aleksandra 3791Open Kobiet341K 39610:1503:31:4506:03:27.9006:03:27.90+02:11:1217:183.5
118MAŁECKI Grzegorz 3747VINDERENOpen Mężczyzn1655M 198810:1504:18:1106:47:44.7506:47:44.75+02:55:2819:243.1
119WINIARSKI Piotr 3748VINDERENOpen Mężczyzn1660M 199510:1504:18:2507:12:56.7007:12:56.70+03:20:4020:362.9
Znaleziono 119 wynik(ów)