GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Kocierz
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
2632
Wystartowało/ Started:
2467
Nie ukończyło/ Not finished:
46
Ukończyło/ Finished:
2421
Na trasie/ On track:
40

Klasyfikacja/ Classiffication: 10:30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 15km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria15kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GRZYBOWSKI Mateusz 3917Open Mężczyzn10M 1710:3002:03:0503:26:39.5003:26:39.50 9:506.1
2DERYŁO Mateusz 3911Open Mężczyzn11M 1810:3002:05:0003:28:22.0003:28:22.00+00:01:429:556
3HAJTO Dominik 3839DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn42M 5410:3002:15:2003:40:34.5503:40:34.55+00:13:5510:305.7
4KACZMARCZYK Mariusz 3920Open Mężczyzn61M 7710:3002:10:1003:45:44.6003:45:44.60+00:19:0510:445.6
5WEGRZYN Daniel 3884SE PLE NEOpen Mężczyzn64M 8010:3002:19:5603:47:20.5003:47:20.50+00:20:4110:495.5
6REMPLEWICZ Mariusz 3946Open Mężczyzn112M 14210:3002:22:3803:57:05.2003:57:05.20+00:30:2511:175.3
7MALIGŁÓWKA Jakub 3930Open Mężczyzn121M 15310:3002:19:2603:58:36.0503:58:36.05+00:31:5611:215.3
8WIŚNIEWSKI Marcin 3874NAFCIARZE PŁOCKOpen Mężczyzn164M 20310:3002:24:4604:05:50.0504:05:50.05+00:39:1011:425.1
9RUTKOWSKI Marcin 3872NAFCIARZE PŁOCKOpen Mężczyzn165M 20410:3002:24:5304:05:54.6504:05:54.65+00:39:1511:425.1
10KMIEĆ Adam 3849DKG CREWOpen Mężczyzn169M 21010:3002:24:2304:06:49.8004:06:49.80+00:40:1011:455.1
11GATNER Michał 3848DKG CREWOpen Mężczyzn170M 21110:3002:32:4804:06:50.0504:06:50.05+00:40:1011:455.1
12MITRĘGA Rafał 3842DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn178M 22010:3002:26:2104:07:41.4004:07:41.40+00:41:0111:475.1
13SZEWCZYK Paweł 3812Open Masters Mężczyzn38M 24510:3002:32:1804:10:27.5004:10:27.50+00:43:4811:555
14LISZKA Łukasz 3859HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn209M 26010:3002:29:3904:12:03.7504:12:03.75+00:45:2412:005
15KRZYŻOWSKI Hubert 3925Open Mężczyzn231M 28310:3002:40:0304:14:34.6504:14:34.65+00:47:5512:074.9
16ORŁOWSKI Kamil 3824CALYPSO TEAM SUWAŁKIOpen Mężczyzn236M 28810:3002:38:5704:15:15.7504:15:15.75+00:48:3612:094.9
17GÓRSKI Grzegorz 3823CALYPSO TEAM SUWAŁKIOpen Masters Mężczyzn42M 28910:3002:38:5804:15:17.1004:15:17.10+00:48:3712:094.9
18SZCZEPAŃSKI Maciej 3894STRAŻACYOpen Mężczyzn262M 32010:3002:38:4504:17:41.3504:17:41.35+00:51:0112:164.9
19WOŹNIAK Michał 3957Open Mężczyzn263M 32110:3002:30:3304:17:43.8504:17:43.85+00:51:0412:164.9
20KOWALCZYK Konrad 3827CFNS TRAININGOpen Mężczyzn290M 35210:3002:37:4604:19:53.5504:19:53.55+00:53:1412:224.8
21KOTLARZ Dawid 3826CFNS TRAININGOpen Mężczyzn291M 35310:3002:38:2804:19:53.9004:19:53.90+00:53:1412:224.8
22BŁASZCZYK Grzegorz 3852FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn309M 37310:3002:41:1304:21:38.4004:21:38.40+00:54:5812:274.8
23KUBIAK Edyta 3926Open Kobiet16K 1610:3002:40:3504:22:10.3004:22:10.30+00:55:3012:294.8
24GOSTKOWSKA Agata 3742SZTURMOpen Kobiet17K 1710:3002:42:4704:22:11.7004:22:11.70+00:55:3212:294.8
25KONCZA Norbert 3774Open Mężczyzn322M 39010:3002:37:3804:22:14.8504:22:14.85+00:55:3512:294.8
26SZYJKA Mateusz 3743SZTURMOpen Mężczyzn332M 40410:3002:42:3904:22:59.7004:22:59.70+00:56:2012:314.8
27LEŚNIAK Marcin 3828CFNS TRAININGOpen Mężczyzn338M 41010:3002:41:1204:23:20.8504:23:20.85+00:56:4112:324.8
28CZARNOTA Szczepan 3835DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn347M 42110:3002:29:2104:23:54.3004:23:54.30+00:57:1412:344.8
29BIJATOWSKI Adrian 38164MOVEOpen Mężczyzn348M 42210:3002:40:4104:23:56.8004:23:56.80+00:57:1712:344.8
30PANUŚ Hubert 3871NAFCIARZE PŁOCKOpen Mężczyzn352M 42810:3002:39:1804:24:23.3504:24:23.35+00:57:4312:354.8
31MOGA Piotr 3937Open Mężczyzn364M 44110:3002:43:2604:25:15.5004:25:15.50+00:58:3612:374.8
32DOROSZ Mikołaj 3914Open Masters Mężczyzn66M 47210:3002:32:1904:27:06.8004:27:06.80+01:00:2712:434.7
33SIWIŃSKI Kamil 3950Open Mężczyzn391M 47310:3002:38:3704:27:14.4504:27:14.45+01:00:3412:434.7
34BĘTLEJEWSKI Marek 3867NAFCIARZE PŁOCKOpen Masters Mężczyzn68M 48210:3002:43:3804:27:42.0004:27:42.00+01:01:0212:444.7
35FIGIEL Marcin 3869NAFCIARZE PŁOCKOpen Mężczyzn399M 48310:3002:43:3304:27:42.2504:27:42.25+01:01:0212:444.7
36GRABOWSKI Tomasz 3838DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn407M 49310:3002:27:3404:28:20.6004:28:20.60+01:01:4112:464.7
37OSIŃSKI Marcin 3881RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn410M 49710:3002:47:2004:28:40.8504:28:40.85+01:02:0112:474.7
38KICZKA Kamil 3858HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn429M 51710:3002:40:5604:30:15.1004:30:15.10+01:03:3512:524.7
39BLONDOWSKI Sebastian 3905Open Mężczyzn442M 53010:3002:45:4304:30:38.9004:30:38.90+01:03:5912:534.7
40KOBIAŁKA Łukasz 3863LAFMAGEDDONOpen Masters Mężczyzn75M 53710:3002:38:4804:30:58.8004:30:58.80+01:04:1912:544.7
41GAWROŃSKI Artur 3555HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn76M 53810:3002:54:2904:31:00.2004:31:00.20+01:04:2012:544.6
42GIERSZ Andrzej 3856HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn451M 54310:3002:42:3704:31:14.1004:31:14.10+01:04:3412:544.6
43GÓRCZAK Justyna 3831CIEĆMORUCHYOpen Kobiet29K 3110:3002:47:0504:32:01.4004:32:01.40+01:05:2112:574.6
44DOBROMILSKA Agata 3912Open Kobiet31K 3410:3002:44:2604:34:14.7004:34:14.70+01:07:3513:034.6
45ORLIK Łukasz 3939Open Mężczyzn488M 58310:3002:40:3304:34:31.9004:34:31.90+01:07:5213:044.6
46SKAPCZYK Dawid 3883SE PLE NEOpen Mężczyzn499M 59910:3002:39:5704:35:18.3504:35:18.35+01:08:3813:064.6
47PRACUCH Sebastian 3945Open Mężczyzn516M 62110:3002:44:3104:36:11.6004:36:11.60+01:09:3213:094.6
48KOWAL Radosław 3923Open Mężczyzn526M 63110:3002:57:2804:36:33.2004:36:33.20+01:09:5313:104.6
49BONK Andrzej 3907Open Mężczyzn549M 66010:3002:42:5804:38:10.8504:38:10.85+01:11:3113:144.5
50ŚLIWOWSKI Marcin 3888STARE WILKIOpen Masters Mężczyzn101M 69810:3002:50:4304:40:14.3504:40:14.35+01:13:3413:204.5
51GRZYBOWSKI Patryk 3918Open Mężczyzn599M 72210:3002:50:4104:41:23.2504:41:23.25+01:14:4313:234.5
52JASIŃSKI Radek 38174MOVEOpen Mężczyzn624M 75010:3002:53:5404:43:13.6504:43:13.65+01:16:3413:294.4
53POLAŃSKI Franciszek 3943Open Mężczyzn627M 75310:3002:42:1704:43:19.4004:43:19.40+01:16:3913:294.4
54RUDNICKI Dawid 3885SOLIT.PROOpen Mężczyzn647M 78110:3002:39:1304:44:43.4004:44:43.40+01:18:0313:334.4
55PIERZGALSKI Piotr 3832DECATHLON PŁOCKOpen Mężczyzn654M 79010:3002:54:2704:44:58.1004:44:58.10+01:18:1813:344.4
56BARAN Paulina 3880PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet53K 6310:3002:50:0904:45:10.6004:45:10.60+01:18:3113:344.4
57ZENDEROWSKI Przemysław 3862I TAK WSZYSCY UMRZEMY (:Open Mężczyzn657M 79410:3002:57:2204:45:18.3004:45:18.30+01:18:3813:354.4
58FRYDRYCH Patryk 3915Open Mężczyzn673M 81210:3002:47:3004:46:54.0504:46:54.05+01:20:1413:394.4
59PIETRASZ Krzysztof 3942Open Mężczyzn678M 81710:3002:47:3604:47:01.8504:47:01.85+01:20:2213:404.4
60BEDNARZ Marcin 3901Open Mężczyzn711M 85710:3002:47:4904:48:57.0004:48:57.00+01:22:1713:454.4
61CHROBOK Michał 3910Open Mężczyzn725M 87310:3002:47:4104:49:31.9004:49:31.90+01:22:5213:474.4
62GAWLIK Jarosław 3854FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn737M 88610:3002:57:1604:49:59.2504:49:59.25+01:23:1913:484.3
63AUGUSTYNIAK Kamil 3900Open Mężczyzn752M 90310:3003:04:5204:51:18.6504:51:18.65+01:24:3913:524.3
64SOSNOWSKI Jarosław 3850DRAGON-FLYOpen Masters Mężczyzn136M 92710:3002:49:4604:52:17.1004:52:17.10+01:25:3713:554.3
65BUDEK Jakub 3908Open Mężczyzn806M 96510:3002:51:2204:53:57.3504:53:57.35+01:27:1713:594.3
66MIECZYKOWSKI Krzysztof 3935Open Masters Mężczyzn142M 96710:3002:51:1904:53:59.8004:53:59.80+01:27:2013:594.3
67SZNEJDER Anita 3825CALYPSO TEAM SUWAŁKIOpen Masters Kobiet13K 9110:3002:59:0904:54:02.1004:54:02.10+01:27:2214:004.3
68DĄBROWSKA Kinga 3822CALYPSO TEAM SUWAŁKIOpen Kobiet79K 9210:3003:00:1604:54:03.4504:54:03.45+01:27:2314:004.3
69WACŁAWIK Dagmara 3955Open Kobiet80K 9310:3002:58:4704:54:37.7504:54:37.75+01:27:5814:014.3
70KURIANOWICZ Mateusz 3927Open Mężczyzn812M 97510:3002:57:2604:54:38.0004:54:38.00+01:27:5814:014.3
71ANDRZEJEWSKI Piotr 3821CALYPSO TEAM SUWAŁKIOpen Mężczyzn816M 97910:3002:59:3304:54:45.2004:54:45.20+01:28:0514:024.3
72PACZUSKI Piotr 3940Open Mężczyzn871M 104110:3002:59:0204:57:53.0004:57:53.00+01:31:1314:114.2
73GÓRAL Kamil 3916Open Mężczyzn875M 104510:3002:59:0004:58:05.6004:58:05.60+01:31:2614:114.2
74PATYŃSKI Adam 3941Open Mężczyzn893M 106510:3003:07:5504:59:07.3004:59:07.30+01:32:2714:144.2
75DUDA Szymon 3847DKG CREWOpen Mężczyzn894M 106610:3003:07:5704:59:08.0004:59:08.00+01:32:2814:144.2
76JABŁOŃSKI Jakub 3919Open Mężczyzn895M 106710:3003:08:0004:59:09.3004:59:09.30+01:32:2914:144.2
77MALANOWSKI Mateusz 3929Open Mężczyzn908M 108510:3002:55:5404:59:48.6504:59:48.65+01:33:0914:164.2
78KLIMCZUK Tomasz 3820BEST BEASTSOpen Masters Mężczyzn171M 113910:3002:58:2705:02:28.9005:02:28.90+01:35:4914:244.2
79LIBERADZKI Marcin 4663ATHLETIC APOLLOOpen Masters Mężczyzn174M 115010:3003:08:3505:03:02.7005:03:02.70+01:36:2314:254.2
80RYNIEC Michał 3877OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn963M 115610:3003:08:2705:03:16.8005:03:16.80+01:36:3714:264.2
81MAZURKIEWICZ Andrzej 3933Open Mężczyzn1037M 124510:3003:05:3605:07:08.5005:07:08.50+01:40:2914:374.1
82MAŁEK Hanna 3860HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet135K 16110:3003:05:2905:07:20.5505:07:20.55+01:40:4114:384.1
83ŻAK Piotr 3958Open Mężczyzn1043M 125310:3003:05:3305:07:24.7005:07:24.70+01:40:4514:384.1
84KEHL Paweł 3870NAFCIARZE PŁOCKOpen Masters Mężczyzn193M 126610:3003:05:0205:08:10.5505:08:10.55+01:41:3114:404.1
85DOBIAS Mariusz 3837DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn1056M 126810:3003:15:2005:08:27.7005:08:27.70+01:41:4814:414.1
86BUCZAK Łukasz 3834DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn1059M 127110:3003:15:2705:08:31.7005:08:31.70+01:41:5214:414.1
87DOBIAS Marcin 3836DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn1062M 127410:3003:15:2905:08:42.5505:08:42.55+01:42:0314:424.1
88RYNIEC Dariusz 3876OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Masters Mężczyzn196M 129110:3003:14:3905:09:42.3005:09:42.30+01:43:0214:444.1
89KORNACKA Agnieszka 3875OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Masters Kobiet28K 17310:3003:14:3705:09:44.4005:09:44.40+01:43:0414:444.1
90BŁASZCZYK Zuzanna 3853FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Kobiet149K 17710:3003:13:2205:10:13.3505:10:13.35+01:43:3314:464.1
91BARTKIEWICZ Monika 3755Open Kobiet150K 17810:3003:13:0705:10:13.6505:10:13.65+01:43:3414:464.1
92PAKUŁA Marek 3890STARTE SERCE NA TARCEOpen Mężczyzn1120M 134310:3002:57:0205:11:41.9505:11:41.95+01:45:0214:504
93JURGOŃSKI Jacek 3889STARTE SERCE NA TARCEOpen Mężczyzn1121M 134410:3002:57:0305:11:42.2505:11:42.25+01:45:0214:504
94RUDNIK Krzysztof 3948Open Mężczyzn1134M 135910:3003:05:2605:12:23.9005:12:23.90+01:45:4414:524
95BAS Maciej 3829CHŁOPAKI Z PSIAKAOpen Mężczyzn1144M 137110:3003:03:5205:13:01.3005:13:01.30+01:46:2114:544
96GĘSIOREK Piotr 3830CHŁOPAKI Z PSIAKAOpen Mężczyzn1145M 137210:3003:03:4105:13:02.3505:13:02.35+01:46:2214:544
97KASZKIN Piotr 3865MY TEAMOpen Mężczyzn1154M 138210:3003:10:5905:13:15.9005:13:15.90+01:46:3614:554
98ŚMIAŁEK Aleksandra 3866MY TEAMOpen Kobiet165K 19410:3003:11:2005:13:16.2005:13:16.20+01:46:3614:554
99GRĄZKA Tomasz 4537EVERSYS Open Masters Mężczyzn210M 139310:3003:15:1605:14:12.8005:14:12.80+01:47:3314:574
100SZUSZKIEWICZ Dariusz 4538EVERSYS Open Masters Mężczyzn211M 139910:3003:15:0905:14:26.5505:14:26.55+01:47:4714:584
101LENDA Przemysław 3701DRINKERS WITH A RUNNING PROBLEMOpen Mężczyzn1176M 140610:3003:12:5105:14:46.5505:14:46.55+01:48:0714:594
102OLEJNIK Mateusz 3938Open Mężczyzn1178M 140810:3003:12:2605:14:49.9005:14:49.90+01:48:1014:594
103BOBEL Urszula 3906Open Kobiet173K 20210:3003:12:2905:14:50.0505:14:50.05+01:48:1014:594
104LENDA Krystian 3781Open Mężczyzn1184M 141410:3003:12:5305:15:00.6505:15:00.65+01:48:2115:004
105DOMIN Mirosław 4536EVERSYS Open Masters Mężczyzn212M 141610:3003:15:1805:15:05.1005:15:05.10+01:48:2515:004
106BURZYŃSKA Żaneta 3909Open Kobiet176K 20510:3003:07:4705:15:45.3005:15:45.30+01:49:0515:024
107ROZMYŚLAK Adrian 3947Open Mężczyzn1194M 142810:3003:06:0305:15:45.4005:15:45.40+01:49:0515:024
108TRZASKALIK Ireneusz 3952Open Masters Mężczyzn216M 143110:3003:07:4605:15:56.0005:15:56.00+01:49:1615:024
109ZYDORCZYK Monika 3861HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet180K 20910:3003:16:2305:16:08.1005:16:08.10+01:49:2815:034
110GOSZCZYŃSKA Wioleta 3857HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet181K 21010:3003:16:1105:16:08.5005:16:08.50+01:49:2915:034
111HANUSIK Mirosława 3897WYJADACZEOpen Kobiet183K 21310:3003:09:1405:16:57.2505:16:57.25+01:50:1715:054
112SZEPELAK Krzysztof 3898WYJADACZEOpen Masters Mężczyzn218M 144510:3003:09:1005:16:57.3005:16:57.30+01:50:1715:054
113BLASZYŃSKI Mateusz 3903Open Mężczyzn1209M 144610:3003:03:4605:16:59.6005:16:59.60+01:50:2015:054
114NOWAK Grzegorz 3843DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn1219M 145710:3003:21:4805:17:17.8505:17:17.85+01:50:3815:064
115BIELICH Adrian 3833DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn1224M 146310:3003:21:4405:17:34.3005:17:34.30+01:50:5415:074
116KOLASA Adam 3922Open Mężczyzn1261M 150410:3003:11:2905:19:38.0005:19:38.00+01:52:5815:133.9
117MRÓZ Tomek 4499Open Masters Mężczyzn225M 150510:3003:08:5305:19:40.2005:19:40.20+01:53:0015:133.9
118JANUŚ Maciej 4480Open Mężczyzn1270M 151510:3003:09:0305:20:04.9005:20:04.90+01:53:2515:143.9
119MATUSEK Roksana 3932Open Kobiet193K 22410:3003:06:0605:20:13.9505:20:13.95+01:53:3415:143.9
120BIEGALSKI Piotr 3902Open Mężczyzn1272M 151710:3003:06:0805:20:14.0005:20:14.00+01:53:3415:143.9
121BŁAŻEJEWSKI Bartosz 3904Open Mężczyzn1287M 153510:3003:18:1605:21:21.1505:21:21.15+01:54:4115:183.9
122SIEWRUK Tomasz 3949Open Mężczyzn1298M 155110:3003:18:4105:22:26.7505:22:26.75+01:55:4715:213.9
123PISZCZOŁA Maria 3846DIRTY SPARROWSOpen Kobiet229K 26810:3003:01:2105:28:38.7505:28:38.75+02:01:5915:383.8
124BERNAT Sebastian 3886STARE WILKIOpen Masters Mężczyzn252M 164910:3003:15:2505:29:12.4505:29:12.45+02:02:3215:403.8
125HOLICA Sebastian 3887STARE WILKIOpen Mężczyzn1377M 165010:3003:15:3105:29:13.8005:29:13.80+02:02:3415:403.8
126MICHALSKI Kacper 3934Open Mężczyzn1379M 165310:3003:03:3805:29:30.8005:29:30.80+02:02:5115:413.8
127DOMAŃSKI Damian 3913Open Mężczyzn1380M 165410:3003:21:3605:29:33.0505:29:33.05+02:02:5315:413.8
128WASILUK Mateusz 3956Open Mężczyzn1385M 166010:3003:20:2105:30:06.0505:30:06.05+02:03:2615:433.8
129IWANOWSKI Kamil 3844DIRTY CHEWBACCAOpen Mężczyzn1387M 166210:3003:21:3505:30:14.2505:30:14.25+02:03:3415:433.8
130RYCHLIŃSKI Tomasz 3873NAFCIARZE PŁOCKOpen Masters Mężczyzn255M 166410:3003:29:3105:30:22.3005:30:22.30+02:03:4215:433.8
131BETLEJEWSKI Przemysław 3868NAFCIARZE PŁOCKOpen Masters Mężczyzn256M 166510:3003:29:3405:30:23.7005:30:23.70+02:03:4415:433.8
132ADAMOWICZ Marcin 3899Open Mężczyzn1398M 167710:3003:20:2005:31:16.6005:31:16.60+02:04:3715:463.8
133TUREK Bartek 3953Open Mężczyzn1407M 169010:3003:03:5005:32:16.5005:32:16.50+02:05:3715:493.8
134URBAŃSKI Tomasz 3954Open Mężczyzn1411M 169410:3003:18:4705:32:45.8005:32:45.80+02:06:0615:503.8
135URBAŃSKI Michał 3891STRASZNE LUJEOpen Mężczyzn1412M 169510:3003:18:4605:32:47.3005:32:47.30+02:06:0715:503.8
136KUSEK Grzegorz 3928Open Mężczyzn1513M 181810:3003:24:4405:44:32.4505:44:32.45+02:17:5216:243.7
137KELLER Tomasz 3896WIELUŃ BIEGAOpen Masters Mężczyzn285M 183310:3003:21:0205:45:43.4005:45:43.40+02:19:0316:273.6
138KELLER Izabela 3895WIELUŃ BIEGAOpen Kobiet294K 34610:3003:21:0305:45:43.4505:45:43.45+02:19:0316:273.6
139HERCKA Krzysztof 3840DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn1554M 186510:3003:41:4805:49:54.8505:49:54.85+02:23:1516:393.6
140POPIOŁEK Sebastian 3944Open Mężczyzn1597M 191810:3003:16:2605:56:20.6505:56:20.65+02:29:4116:583.5
141STAŃCZYK Piotr 3893STRAŻACKA WATAHAOpen Mężczyzn1607M 192910:3003:41:3905:58:22.9505:58:22.95+02:31:4317:033.5
142MALKOWSKA Ewelina 3892STRAŻACKA WATAHAOpen Kobiet334K 38910:3003:41:4705:58:23.6005:58:23.60+02:31:4417:033.5
143MINCER Patryk 3936Open Mężczyzn1676M 202310:30   
Znaleziono 143 wynik(ów)