GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Kocierz
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
2632
Wystartowało/ Started:
2467
Nie ukończyło/ Not finished:
46
Ukończyło/ Finished:
2421
Na trasie/ On track:
40

Klasyfikacja/ Classiffication: 11:30

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 15km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria15kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ŁUCZAK Tomasz 4422MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn6M 1011:3002:09:0803:23:02.3503:23:02.35 9:406.2
2FILIP Bartosz 4477Open Mężczyzn8M 1211:3002:04:4103:23:52.1003:23:52.10+00:00:499:426.2
3ZAJDEL Michał 4454SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn4M 1611:3002:10:3803:26:13.1003:26:13.10+00:03:109:496.1
4WÓJCIK Grzegorz 4392CROSSFIT Z16Open Mężczyzn12M 1911:3002:10:3703:28:56.2003:28:56.20+00:05:539:566
5JASIŃSKA Alicja 4434OCR TEAM DĘBICAOpen Kobiet1K 111:3002:10:2103:31:50.4003:31:50.40+00:08:4810:055.9
6IMIOLCZYK Roland 4386AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Mężczyzn6M 3011:3002:13:3703:33:17.1003:33:17.10+00:10:1410:095.9
7WOJCIECHOWSKI Konrad 4525Open Mężczyzn43M 5511:3002:17:3403:41:15.3503:41:15.35+00:18:1310:325.7
8ŚPIEWAK Tomasz 4514Open Mężczyzn62M 7811:3002:13:3903:46:03.7003:46:03.70+00:23:0110:455.6
9STEBEL Remigiusz 4516Open Mężczyzn73M 9311:3002:16:2303:49:50.9003:49:50.90+00:26:4810:565.5
10SANECKI Patryk 4511Open Mężczyzn74M 9411:3002:13:0703:50:07.6003:50:07.60+00:27:0510:575.5
11BAŁDAK Piotr 4467Open Mężczyzn102M 13011:3002:18:5703:55:53.2003:55:53.20+00:32:5011:135.3
12PROST Karol 4509Open Mężczyzn109M 13911:3002:15:2803:56:29.0503:56:29.05+00:33:2611:155.3
13ĶAWA Rafał 4484Open Mężczyzn133M 16911:3002:25:3104:00:21.3504:00:21.35+00:37:1911:265.2
14KOZIELSKI Hubert 4485Open Mężczyzn135M 17111:3002:28:5404:01:22.4504:01:22.45+00:38:2011:295.2
15HAŚKIEWICZ Kamil 4478Open Mężczyzn144M 18111:3002:31:3704:02:40.3004:02:40.30+00:39:3711:335.2
16WARŁO Przemysław 4520Open Mężczyzn158M 19711:3002:24:2704:04:24.6004:04:24.60+00:41:2211:385.2
17SZYROKI Henryk 4668PEPPA RUNOpen Masters Mężczyzn31M 20511:3002:47:5404:05:59.9504:05:59.95+00:42:5711:425.1
18STRASZECKI Krystian 4517Open Mężczyzn167M 20711:3002:24:4804:06:46.2504:06:46.25+00:43:4311:455.1
19LUBASZKA Kinga 4411JW1230Open Kobiet8K 811:3002:28:2504:09:19.2504:09:19.25+00:46:1611:525.1
20TKOCZ Krzysztof 4396DMT KOMANDOOpen Mężczyzn239M 29211:3002:30:1704:15:24.9504:15:24.95+00:52:2212:094.9
21JUŻECKI Krzysztof 4482Open Mężczyzn245M 29811:3002:25:4404:15:55.0504:15:55.05+00:52:5212:114.9
22CHOMCZYK Michal 4451ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn260M 31811:3002:42:0504:17:26.9504:17:26.95+00:54:2412:154.9
23ZUCHMAŃSKI Grzegorz 4527Open Masters Mężczyzn49M 32611:3002:33:5904:18:10.2504:18:10.25+00:55:0712:174.9
24ZUCHMAŃSKI Przemysław 4528Open Mężczyzn267M 32711:3002:34:0204:18:11.0004:18:11.00+00:55:0812:174.9
25SZCZEPAŃSKI Grzegorz 4423MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn270M 33111:3002:33:0404:18:21.0504:18:21.05+00:55:1812:184.9
26DARGACZ Dominik 4419MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn271M 33211:3002:32:5704:18:21.1004:18:21.10+00:55:1812:184.9
27DUL Dariusz 4420MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Masters Mężczyzn50M 33311:3002:32:2604:18:21.4504:18:21.45+00:55:1912:184.9
28KRYSZAK Kazimierz 4421MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn273M 33511:3002:33:0204:18:22.0504:18:22.05+00:55:1912:184.9
29PAPUGA Kamil 4636KOCIERZ TEAMOpen Mężczyzn289M 35111:3002:36:0704:19:48.3504:19:48.35+00:56:4612:224.8
30BURY Paweł 4473Open Mężczyzn304M 36711:3002:32:4404:21:08.1504:21:08.15+00:58:0512:264.8
31ZIELIŃSKI Tomasz 4666Open Mężczyzn317M 38411:3002:33:2304:22:05.3004:22:05.30+00:59:0212:284.8
32PIETERASZKIEWISZ Stanisław 4395DMT KOMANDOOpen Mężczyzn337M 40911:3002:30:1504:23:12.9504:23:12.95+01:00:1012:324.8
33PTAK Patryk 4389BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOpen Mężczyzn366M 44311:3002:41:1304:25:21.5004:25:21.50+01:02:1912:384.7
34WIJAS Andrzej 4523Open Mężczyzn367M 44411:3002:41:2804:25:21.6004:25:21.60+01:02:1912:384.7
35MALEŃCZYK Sylwester 4669Open Mężczyzn378M 45811:3002:40:5404:25:56.8504:25:56.85+01:02:5412:394.7
36NIZIOŁ Paweł 4415LEMON TEAMOpen Mężczyzn424M 51211:3002:40:0504:29:45.1504:29:45.15+01:06:4212:504.7
37OLESIAK Rafał 4503Open Mężczyzn427M 51511:3002:36:0904:30:12.5004:30:12.50+01:07:1012:524.7
38ZIEMAK Daniel 4526Open Mężczyzn434M 52211:3002:49:2704:30:24.5004:30:24.50+01:07:2212:524.7
39WIECZOREK Mateusz 4435OGRY ZE ŚLĄSKAOpen Mężczyzn438M 52611:3002:48:5204:30:37.5504:30:37.55+01:07:3512:534.7
40WIECZOREK Wojciech 4436OGRY ZE ŚLĄSKAOpen Mężczyzn439M 52711:3002:48:5004:30:37.9504:30:37.95+01:07:3512:534.7
41SKRZYPEK Remigiusz 4431NAK MUAY FIGHTERSOpen Mężczyzn445M 53411:3002:48:4104:30:52.8504:30:52.85+01:07:5012:534.7
42MERGNER Rafał 3729POWER TRAININGOpen Mężczyzn447M 53911:3002:51:4404:31:03.5504:31:03.55+01:08:0112:544.6
43KULMIŃSKI Marcin 3726POWER TRAININGOpen Mężczyzn448M 54011:3002:51:4304:31:04.2004:31:04.20+01:08:0112:544.6
44POPCZYK Sebastian 4430NAK MUAY FIGHTERSOpen Mężczyzn457M 55011:3002:48:4404:31:51.1004:31:51.10+01:08:4812:564.6
45MERGNER Łukasz 3728POWER TRAININGOpen Mężczyzn484M 57911:3002:51:3604:34:14.8504:34:14.85+01:11:1213:034.6
46DOMAGAŁA Karol 4475Open Mężczyzn485M 58011:3002:20:4604:34:23.0504:34:23.05+01:11:2013:034.6
47JASZCZYK Andrzej 4481Open Mężczyzn493M 59011:3002:31:3904:34:53.1004:34:53.10+01:11:5013:054.6
48STAWINOGA Paweł 4515Open Masters Mężczyzn123M 82311:3002:59:5504:47:34.4504:47:34.45+01:24:3213:414.4
49PAPROCKI Bartłomiej 4504Open Mężczyzn688M 83111:3002:43:1304:47:46.7004:47:46.70+01:24:4413:424.4
50KUDŁA Grzegorz 4487Open Masters Mężczyzn127M 83511:3002:59:5304:47:56.9504:47:56.95+01:24:5413:424.4
51ALBIGOWSKA Magdalena 4555ROSSMANN Open Kobiet67K 7911:3003:06:2104:50:08.2004:50:08.20+01:27:0513:484.3
52BEIGERT-KIELAR Barbara 4441PEPPA RUNOpen Kobiet69K 8111:3002:54:3904:50:37.1504:50:37.15+01:27:3413:504.3
53MAŃKA Tomasz 4493Open Mężczyzn742M 89211:3002:54:4104:50:37.3004:50:37.30+01:27:3413:504.3
54WRONOWICZ Tomasz 4667Open Mężczyzn764M 91711:3003:13:4104:51:55.7504:51:55.75+01:28:5313:544.3
55POTWORA Krystian 4507Open Mężczyzn766M 91911:3003:13:5004:51:58.5504:51:58.55+01:28:5613:544.3
56BISKUPSKI Karol 4471Open Mężczyzn798M 95511:3002:50:1504:53:29.2004:53:29.20+01:30:2613:584.3
57WAWAK Jakub 4521Open Mężczyzn799M 95611:3002:50:1404:53:29.4504:53:29.45+01:30:2713:584.3
58JARZYNA Bartłomiej 4393DIABLO CLUBOpen Masters Mężczyzn140M 96111:3003:01:2604:53:42.7504:53:42.75+01:30:4013:594.3
59SZYNKIEWICZ Marcin 4394DIABLO CLUBOpen Masters Mężczyzn141M 96211:3003:01:3004:53:43.0504:53:43.05+01:30:4013:594.3
60MASIALSKA Anna 4495Open Kobiet83K 9711:3002:58:3504:55:52.5504:55:52.55+01:32:5014:054.3
61MASIALSKI Stanislaw 4496Open Masters Mężczyzn146M 100911:3002:58:3504:55:53.3004:55:53.30+01:32:5014:054.3
62RUGOWSKI Mateusz 4412KALIN TEAMOpen Mężczyzn848M 101311:3003:00:5904:56:18.0004:56:18.00+01:33:1514:064.3
63SZYPOWSKI Jakub 4518Open Mężczyzn872M 104211:3002:59:2504:57:56.9504:57:56.95+01:34:5414:114.2
64BOGACZ Bartosz 4319SKĄD BIERZESZ BIAŁKO TEAMOpen Mężczyzn873M 104311:3002:55:3004:57:59.3004:57:59.30+01:34:5614:114.2
65KUCZYŃSKI Paweł 4390BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn879M 105011:3003:04:5304:58:19.8504:58:19.85+01:35:1714:124.2
66MARKIEWICZ Mateusz 4609Open Mężczyzn884M 105611:3003:01:3004:58:36.5504:58:36.55+01:35:3414:134.2
67OSTASZEWSKI Paweł 4463ULICZNE RZEZIMIESZKIOpen Masters Mężczyzn161M 109911:3002:58:4205:00:28.6505:00:28.65+01:37:2614:184.2
68MIROSZ Michalina 4497Open Kobiet101K 11711:3003:02:4805:00:40.3005:00:40.30+01:37:3714:194.2
69PEŁKA Krzysiek 4464ULICZNE RZEZIMIESZKIOpen Masters Mężczyzn165M 111211:3002:58:4605:01:10.8505:01:10.85+01:38:0814:204.2
70TURSKI Łukasz 4563ROSSMANNOpen Mężczyzn951M 114111:3003:15:2405:02:30.6505:02:30.65+01:39:2814:244.2
71SMOŁKA Grzegorz 4513Open Mężczyzn954M 114611:3003:00:4405:02:51.1005:02:51.10+01:39:4814:254.2
72WIEKIERA Paweł 4522Open Mężczyzn960M 115311:3003:00:4805:03:07.9505:03:07.95+01:40:0514:264.2
73PROCHOWSKI Rafał 4508Open Mężczyzn966M 115911:3002:51:0505:03:29.8505:03:29.85+01:40:2714:274.2
74KORYTKOWSKI Marcin 4439ORKI Z MAJORKIOpen Mężczyzn972M 116611:3003:03:2605:04:11.9005:04:11.90+01:41:0914:294.1
75KORNAGA Damian 4670HUSARIA REACE TEAMOpen Mężczyzn985M 118311:3003:00:4505:04:51.2005:04:51.20+01:41:4814:314.1
76KOSIOR-MURAWSKA Ewa 4444POSKŁADANI 3CITYOpen Kobiet123K 14411:3003:02:0605:05:26.1505:05:26.15+01:42:2314:324.1
77MROZIK Mariusz 4403HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn180M 119511:3003:00:5405:05:27.3505:05:27.35+01:42:2514:324.1
78MYDŁOWSKI Maciej 4404HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn1016M 122111:3003:00:4105:06:29.5005:06:29.50+01:43:2714:354.1
79KRAWCZYK Pawel 4452ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn1021M 122611:3003:05:5205:06:37.9505:06:37.95+01:43:3514:364.1
80KUCHARCZYK Sebastian 4453ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn1032M 124011:3003:05:3305:06:56.3005:06:56.30+01:43:5314:364.1
81ADAMIK Mateusz 4455TECH STEROWNIKIOpen Mężczyzn1067M 128011:3003:00:5805:09:04.4005:09:04.40+01:46:0214:434.1
82MATEJKO Mateusz 4456TECH STEROWNIKIOpen Mężczyzn1068M 128111:3003:02:3605:09:04.5505:09:04.55+01:46:0214:434.1
83TALAR Jarosław 4458TECH STEROWNIKIOpen Mężczyzn1069M 128211:3003:01:0905:09:04.6005:09:04.60+01:46:0214:434.1
84BILLIK Marek 4571TECH STEROWNIKIOpen Masters Mężczyzn195M 128311:3003:01:0205:09:04.8505:09:04.85+01:46:0214:434.1
85DRĄŻKOWSKI Grzegorz 4408JOLAOS GYMOpen Mężczyzn1076M 129011:3003:15:1505:09:39.1005:09:39.10+01:46:3614:444.1
86ŻOŁĄDEK Piotr 4440OTWOCKIE HARTYOpen Mężczyzn1079M 129411:3003:03:1805:09:45.9005:09:45.90+01:46:4314:454.1
87ROMKOWSKI Łukasz 4410JOLAOS GYMOpen Mężczyzn1090M 130511:3003:15:0405:10:05.2005:10:05.20+01:47:0214:454.1
88KULECZKA Jacek 4488Open Mężczyzn1093M 131011:3003:14:4905:10:18.8505:10:18.85+01:47:1614:464.1
89KOZŁOWSKI Łukasz 4409JOLAOS GYMOpen Mężczyzn1094M 131111:3003:15:1805:10:25.1505:10:25.15+01:47:2214:464.1
90BIAŁEK Dawid 4469Open Mężczyzn1103M 132311:3003:05:5105:10:42.6005:10:42.60+01:47:4014:474.1
91MARCINKOWSKI Paweł 4494Open Mężczyzn1104M 132411:3003:05:2705:10:45.0005:10:45.00+01:47:4214:474.1
92CZAJKA Marcin 4449SKFOpen Mężczyzn1118M 134011:3003:05:2805:11:34.2005:11:34.20+01:48:3114:504
93MILLER Marcin 4448SAMOTNY WILKOpen Mężczyzn1119M 134111:3003:05:4905:11:34.2005:11:34.20+01:48:3114:504
94GWIŻDŻ Jacek 4450SKFOpen Masters Mężczyzn204M 134211:3003:05:4705:11:34.5005:11:34.50+01:48:3214:504
95PRZYBYTEK Sławomir 4510Open Mężczyzn1162M 139011:3003:14:4505:13:56.0505:13:56.05+01:50:5314:564
96DRABIK Michał 4426MOTO-TEAMOpen Masters Mężczyzn213M 141711:3003:16:0205:15:06.2505:15:06.25+01:52:0315:004
97NOWOSIŃSKI Filip 4457TECH STEROWNIKIOpen Mężczyzn1206M 144111:3003:01:3705:16:44.4505:16:44.45+01:53:4215:044
98MAKARENKOV Sergii 4492Open Mężczyzn1210M 144711:3003:12:3505:17:01.1505:17:01.15+01:53:5815:054
99LIS Krzysztof 4491Open Mężczyzn1238M 147711:3003:05:5405:18:09.8505:18:09.85+01:55:0715:094
100BIELECKI Darek 4425MOTO-TEAMOpen Masters Mężczyzn222M 149011:3003:16:2905:18:47.2505:18:47.25+01:55:4415:104
101ZOZULA Artur 4429MOTO-TEAMOpen Masters Mężczyzn223M 149711:3003:15:5305:19:13.6005:19:13.60+01:56:1115:123.9
102PRZEDPEŁSKI Mariusz 4427MOTO-TEAMOpen Mężczyzn1257M 150011:3003:15:4505:19:17.6005:19:17.60+01:56:1515:123.9
103SIDOR Dariusz 4437OLKUSZBIEGA.PLOpen Masters Mężczyzn230M 153611:3003:02:1405:21:28.8505:21:28.85+01:58:2615:183.9
104SUJKA Mariusz 4438OLKUSZBIEGA.PLOpen Masters Mężczyzn231M 153711:3003:02:1305:21:29.5505:21:29.55+01:58:2715:183.9
105KRASOŃ Rafał 4486Open Mężczyzn1356M 162611:3003:22:5105:27:18.7005:27:18.70+02:04:1615:353.8
106GRABOWSKA Anita 4335Open Masters Kobiet39K 26411:3003:22:0105:27:55.0005:27:55.00+02:04:5215:363.8
107SKWARA Anna 4460THC RUNNING TEAMOpen Kobiet227K 26611:3003:21:5005:27:59.3505:27:59.35+02:04:5715:373.8
108MATŁOKA Bartłomiej 4459THC RUNNING TEAMOpen Mężczyzn1366M 163711:3003:21:4805:28:01.1005:28:01.10+02:04:5815:373.8
109BARSZCZ Dominika 4557ROSSMANN Open Kobiet228K 26711:3003:15:3205:28:25.3505:28:25.35+02:05:2315:383.8
110SOLA Jacek 4461THC RUNNING TEAMOpen Mężczyzn1378M 165111:3003:22:0205:29:17.7505:29:17.75+02:06:1515:403.8
111PLISZEWSKI Piotr 4505Open Masters Mężczyzn259M 168111:3003:12:5605:31:42.0005:31:42.00+02:08:3915:473.8
112DUDEK Jakub 4476Open Mężczyzn1436M 172511:3003:11:0305:34:53.3005:34:53.30+02:11:5015:563.8
113NIWIŃSKI Piotr 4502Open Mężczyzn1437M 172611:3003:11:0305:34:53.5505:34:53.55+02:11:5115:563.8
114CHANEK Maciej 4199Open Mężczyzn1454M 174611:3003:25:5005:36:28.7005:36:28.70+02:13:2616:013.7
115LASKOWIEC Joanna 4489Open Kobiet263K 30811:3003:10:5405:36:51.4505:36:51.45+02:13:4916:023.7
116JANIAK Krzysztof 4479Open Mężczyzn1459M 175111:3003:10:5105:36:51.9005:36:51.90+02:13:4916:023.7
117BOŻYK Sebastian 4472Open Mężczyzn1481M 177711:3003:23:0705:40:32.8005:40:32.80+02:17:3016:123.7
118KULMINSKI Rafał 4553POWER TRAININGOpen Mężczyzn1506M 180911:3003:35:1705:43:52.0505:43:52.05+02:20:4916:223.7
119MERGNER Daniel 3727POWER TRAININGOpen Mężczyzn1507M 181011:3003:35:4505:43:53.3005:43:53.30+02:20:5016:223.7
120LACHTARA Marta 4560ROSSMANN Open Kobiet284K 33611:3003:35:4305:43:59.2505:43:59.25+02:20:5616:223.7
121MODELSKI Piotr 4498Open Mężczyzn1553M 186411:3003:41:5605:49:53.2505:49:53.25+02:26:5016:393.6
122KUBALA Mariusz 4418LEOTEAMOpen Mężczyzn1568M 188211:3003:30:5805:52:50.0505:52:50.05+02:29:4716:483.6
123KANIK Marcin 4344Open Mężczyzn1571M 188611:3003:43:5705:53:10.4005:53:10.40+02:30:0816:493.6
124KASPEREK Jakub 4346Open Mężczyzn1574M 188911:3003:43:5805:53:42.1505:53:42.15+02:30:3916:503.6
125HONKISZ Łukasz 4674Open Mężczyzn1577M 189211:3003:44:0005:54:07.8005:54:07.80+02:31:0516:513.6
126GROTYŃSKI Maciej 4417LEOTEAMOpen Mężczyzn1581M 189711:3003:31:0805:54:41.5505:54:41.55+02:31:3916:533.6
127BUSZCZYK Paweł 4416LEOTEAMOpen Mężczyzn1582M 189811:3003:31:1005:54:41.8505:54:41.85+02:31:3916:533.6
128TOMCZYK Małgorzata 4562ROSSMANN Open Masters Kobiet54K 38611:3003:46:0205:57:49.7505:57:49.75+02:34:4717:023.5
129WALCZAK-DĘBOWSKA Iwona 4564ROSSMANN Open Masters Kobiet55K 38711:3003:45:4205:57:54.1505:57:54.15+02:34:5117:023.5
130CHOŁOMEK Krzysztof 4331Open Mężczyzn1618M 194211:3003:51:5006:04:25.9506:04:25.95+02:41:2317:213.5
131MYŚLIŃSKI Krzysztof 4500Open Mężczyzn1619M 194311:3003:55:5706:04:26.7006:04:26.70+02:41:2417:213.5
132LIPIŃSKI Michał 3515Open Mężczyzn1622M 194611:3003:51:5106:04:43.5006:04:43.50+02:41:4117:223.5
133SAWICZ Michał 4512Open Mężczyzn1630M 195411:3003:47:5506:11:24.9006:11:24.90+02:48:2217:413.4
134TOMASZEWICZ Adam 4519Open Mężczyzn1632M 195611:3003:47:5406:12:23.5006:12:23.50+02:49:2117:433.4
135GIERAK Markus 4591Open Mężczyzn1674M 202111:30   
Znaleziono 135 wynik(ów)