GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Kocierz
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
2632
Wystartowało/ Started:
2467
Nie ukończyło/ Not finished:
46
Ukończyło/ Finished:
2421
Na trasie/ On track:
40

Klasyfikacja/ Classiffication: Drużynowa Open

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 15km | Meta

MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1SOCIOS SILESIAMichał Zajdel

Łukasz Dzikowski

Zbigniew Walkiewicz

Kamil Kołodziejczyk

Łukasz Zocłoński
03:26:13.100

03:29:54.600

03:30:01.500

03:50:42.550

03:51:04.200
18:07:55.950
2OCR TEAM DĘBICAAlicja Jasińska

Łukasz Gębara

Piotr Lipa

Jarosław Smagacz

BARTŁOMIEJ SZYMASZEK
03:31:50.400

03:33:00.900

03:39:21.850

03:51:30.200

03:51:30.200
18:27:13.550
3Husaria Race TeamJustyna Kępa

Mariusz Deptuła

Cezary Zając

Michael Puchacz

Karol Babicz
03:58:06.450

03:37:44.700

03:48:55.850

03:49:47.700

03:50:48.950
19:05:23.650
4STRAŻACKA WATAHAŁukasz Radwański

Patryk Pisera

Marek Czapliński

Dariusz Dolny

Łukasz Kotarski
03:42:50.100

03:42:50.700

03:42:50.750

04:01:38.600

04:02:10.500
19:12:20.650
5HARPAGAN BEASTZbigniew Knapik

Przemysław Starzycki

Mariusz Drabiński

jacek Drabiński

Patryk Witkoś
03:23:11.850

03:39:26.650

03:57:36.000

03:57:39.400

04:14:56.150
19:12:50.050
6Agresywne Morsy :DPrzemysław Hanus

Tobiasz Kubiszyn

Piotr Hanus

Tadeusz Kubiszyn

Łukasz Leńczuk
03:19:27.550

03:31:02.700

03:41:37.300

03:58:43.900

05:14:11.750
19:45:03.200
7ForMMA battle teamDawid Nowak

Daniel Stanaszek

Patryk Nosal

MAŁGORZATA BURY

Piotr Adamczyk
03:39:29.050

03:48:10.150

04:05:31.400

04:05:43.550

04:27:16.700
20:06:10.850
8POWER TRAININGMarcin Grysiewicz

krzysztof sandrzyk

Dawid Krysztofiński

Marcin Spiliszewski

Tomasz Grzesiak
03:47:31.350

03:57:54.600

03:57:56.150

04:25:40.900

04:26:07.900
20:35:10.900
9Mad Runners WałbrzychTomasz Łuczak

Grzegorz Szczepański

Dominik Dargacz

DARIUSZ DUL

Kazimierz Kryszak
03:23:02.350

04:18:21.050

04:18:21.100

04:18:21.450

04:18:22.050
20:36:28.000
10CROSS HEROES - OGIEŃ!Michał Ślęzak

Tomasz Prokulewicz

Adam Bogusz

Łukasz Rybak

Cezary Pacek
03:43:53.400

03:58:26.600

04:00:20.200

04:02:01.200

04:56:33.500
20:41:14.900
11TFP SPORT TEAMMichał Michałowski

Mikołaj Kowal

Krzysztof Choma

Mirosław Orzechowski

Sławomir Bąbalicki
03:55:52.450

03:55:55.900

04:16:17.600

04:22:13.050

04:22:13.200
20:52:32.200
12Hardcorowe WychylylybymyPrzemysław Dąbrowski

Marcin Piętka

Arek Zawadka

Mariusz Bugaj

Cezary Rak
03:40:29.700

03:43:05.950

04:23:37.900

04:26:15.850

05:02:53.950
21:16:23.350
13Piękni i BestieKAJETAN KWIATKOWSKI

Karol Sobociński

Mateusz Warczak

Marcelina Paszkowska

Szymon Lewandowski
03:56:59.700

04:00:00.000

04:10:41.950

04:31:46.400

04:44:29.200
21:23:57.250
14Beskid RUNNERSAleksander Salik

Adam Czader

Adrian Podkalicki

Damian Krysta

Alan Lipiński
03:59:47.350

04:05:09.800

04:16:32.350

04:16:32.600

04:48:28.950
21:26:31.050
15SamedSZYMON OLEŚNIEWICZ

Alan Szywalski

Dmytro Hanevych

Dawid Skórka

Krystian Szywalski
04:09:21.200

04:09:56.400

04:22:16.850

04:23:11.600

04:23:35.450
21:28:21.500
16NAFCIARZE Płockmarcin wiśniewski

Marcin Rutkowski

Hubert Panuś

Marek Bętlejewski

Marcin Figiel
04:05:50.050

04:05:54.650

04:24:23.350

04:27:42.000

04:27:42.250
21:31:32.300
17CrossEliteDAWID TARKOWSKI

Daniel Jędrzejewski

leszek szczuka

Marek Knitter

Marcin Połomski
03:35:59.400

04:03:50.850

04:09:50.250

04:54:38.850

04:57:07.800
21:41:27.150
18Dejcie Nom WygraćDominik Hajto

Rafał Mitręga

Szczepan Czarnota

Tomasz Grabowski

Mariusz Dobias
03:40:34.550

04:07:41.400

04:23:54.300

04:28:20.600

05:08:27.700
21:48:58.550
19SzturmPatryk Haber

Monika Haber

Agata Gostkowska

Mateusz Szyjka

Agata Kachel
04:14:22.100

04:16:53.100

04:22:11.700

04:22:59.700

04:36:55.650
21:53:22.250
20Carbon OCR Racing TeamDawid Stylok

tomasz skwarek

Mateusz Kachel

Klaudia Wysocka

Przemysław Szklarski
04:12:57.200

04:22:49.250

04:23:23.500

04:31:10.700

04:35:07.750
22:05:28.400
21Crossfit ŁukówKrzysztof Jaraszek

Paweł Michalak

Mateusz Kowalewski

Andrzej Ochnio

Patrycja Głębicka
03:43:27.000

03:51:17.650

04:50:45.900

04:50:46.150

04:50:46.400
22:07:03.100
22Dragon Ball WronkiKonrad Smolarkiewicz

Damian Pawlicki

Przemysław Brzuska

Damian Frank

Robert Walczak
04:20:56.250

04:21:20.100

04:22:11.900

04:32:47.800

04:32:47.800
22:10:03.850
23TI AUTOMOTIVEMichał Ochoński

Marek Śliż

Marcin Piątkowski

Dawid Boczkowski

Grzegorz Wisła
04:17:49.100

04:18:03.250

04:23:52.400

04:32:43.000

04:40:13.400
22:12:41.150
24AuuuuuRobert Mazur

Monika Latocha

Agnieszka Lach

Łukasz Kot

Ryszard Jamróz
04:03:05.100

04:20:07.000

04:33:51.300

04:39:48.600

04:39:51.550
22:16:43.550
25WISS RUNNING TEAMDawid Piątek

Dawid Oboza

Sebastian Janda

Wojciech Dobija

Rafał Boczek
04:14:20.100

04:14:20.300

04:14:21.050

04:51:09.400

04:51:28.000
22:25:38.850
26Calypso Team SuwałkiKamil Orłowski

Grzegorz Górski

Marcin Siękowski

Anita Sznejder

KINGA DĄBROWSKA
04:15:15.750

04:15:17.100

04:19:35.400

04:54:02.100

04:54:03.450
22:38:13.800
27CF Kuźnia DamianaMichał Huras

Damian Gach

Janusz Rygoł

Maciej Pinkowicz

Wojciech Bykowski
04:13:06.500

04:18:21.900

04:30:53.700

04:48:11.200

04:48:11.300
22:38:44.600
28xRunnersMateusz Czachurski

Marcin Knop

Remigiusz Bednarek

Anna Posłuszna

Damian Jagodziński
03:43:47.400

04:17:02.600

04:28:13.500

05:09:45.200

05:15:06.400
22:53:55.100
29Dirty SparrowsMirek Fiega

Tomasz Jeska

Adrian Miodek

Bartosz Uldynowicz

Magdalena Maj
04:04:32.800

04:22:43.850

04:38:55.950

04:40:45.050

05:15:59.200
23:02:56.850
30Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk ArtyleriiAnna Kuleszka

Anna Hintz

Arkadiusz Andrukajtis

Aneta Siwek

Tomasz Rymszewicz
04:35:40.200

04:35:47.050

04:35:47.050

04:36:07.700

04:40:25.200
23:03:47.200
31Bravehearts LegionowoAngelika Kąkol

Kamil Przybyszewski

Radosław Fałatowicz

Łukasz Boszko

Maja Opara
04:27:55.200

04:31:15.950

04:32:32.600

04:43:04.550

04:55:06.050
23:09:54.350
32Nak Muay FightersMariusz Popczyk

Remigiusz Skrzypek

Sebastian Popczyk

Michał Kozłowski

Krzysztof Kowal
04:24:42.300

04:30:52.850

04:31:51.100

04:32:53.500

05:10:37.900
23:10:57.650
33TABATA RADEK TEAMKarol Burczyński

Ryszard Bagiński

Grzegorz Kraś

Tomasz Łuczyński

Piotr Rozwandowicz
04:21:00.850

04:22:12.150

04:40:20.450

04:46:52.900

05:05:39.300
23:16:05.650
34Wataha Grupa TreningowaAgata Piekarczyk

Rafał Kukuś

marcin skoczek

Marcin Piekarczyk

anna skoczek
04:40:21.800

04:40:55.100

04:40:55.300

04:44:05.800

04:48:39.450
23:34:57.450
35Runmageddonowe ŚwiryJan Korzeniowski

Mirosław Kądzielski

Marcin Osiński

Rafał Szołtysik

Bartosz Łukasik
04:18:27.900

04:27:46.200

04:28:40.850

05:11:56.850

05:15:02.300
23:41:54.100
36Śląsk RUNNERSmichal chomczyk

Paweł Janke

Agnieszka Rajwa

pawel krawczyk

Sebastian Kucharczyk
04:17:26.950

04:36:15.300

04:36:30.600

05:06:37.950

05:06:56.300
23:43:47.100
37PERFECTLEVELUrban Kania

Krzysztof Bacia

Bartek Jurczyk

Bartosz Kania

Marcin Gandor
04:15:23.050

04:37:39.000

04:43:57.400

04:43:57.750

05:25:12.450
23:46:09.650
38Agrest TeamMichał Klatka

Arleta Klatka

Paweł Heród

Grzegorz Grochal

Basia Wysoczańska
04:43:28.250

04:43:39.350

04:43:39.850

04:49:25.400

04:49:25.800
23:49:38.650
39PZU Sport TeamDominik Jagóra

Jakub Kubacki

Piotr Mioduski

Michał Skiba

Łukasz Szczeciński
04:30:38.200

04:30:38.700

04:30:39.300

04:44:59.900

05:38:20.750
23:55:16.850
40Lemon TeamMateusz Rojek

Paweł Nizioł

Jan Pukalak

Przemysław Rudy

Mateusz Łępicki
04:19:24.400

04:29:45.150

04:42:00.600

04:51:32.000

05:33:00.600
23:55:42.750
41FireEaglesWojciech Mazurek

Teresa Dziergas

Jakub Włoch

Filip Daszewski

Patryk Oleszczuk
04:25:42.800

04:42:02.400

04:51:04.200

04:51:59.650

05:05:55.050
23:56:44.100
42Brud EkipaDariusz Baranowski

Tomek Pietrzak

Anna Pastuszka

Rafał Kochański

Aneta Antolik
04:30:24.050

04:36:15.850

04:44:52.850

04:44:53.050

05:25:12.750
24:01:38.550
43HARDCORYArek Stojak

Krystian Popczyński

Agnieszka Górak

Marcin Barański

Michał Jagiełło
04:09:53.400

04:17:07.050

05:16:12.650

05:16:13.600

05:18:37.250
24:18:03.950
44Forma Cross Team CzęstochowaGrzegorz Błaszczyk

Jarosław Gawlik

Aleksandra Hasińska

Tomasz Kubik

Joanna Bielas
04:21:38.400

04:49:59.250

04:58:33.000

05:05:05.150

05:05:05.650
24:20:21.450
45Sportera OCRAleksandra Dec

Mariusz Chudzik

Mateusz Maciaszczyk

Jarosław Pacholczyk

Radosław Pacholczyk
04:25:55.450

04:25:57.300

05:07:13.500

05:12:15.250

05:14:54.700
24:26:16.200
46runcoholicsBartlomiej Jermakowicz

Julita Ilczyszyn

Sylwia Barto

Łukasz Kuchta

krzysztof kozłowski
04:14:10.750

04:27:06.800

05:00:01.900

05:00:28.750

05:44:43.700
24:26:31.900
47DZIADY OCRRobert Łopuch

Jacek Zell

Magdalena Wnorowska

Radosław Kacperski

Mariusz Jablonka
04:11:43.450

04:34:34.050

04:48:10.000

05:25:48.450

05:29:52.300
24:30:08.250
48Crossfit Old MineRobert Ciupek

Tomasz Motoszko

Sebastian Ryszkowski

Katarzyna Kępa

Andrzej Drzazgowski
04:33:18.000

04:42:15.000

04:58:27.850

05:07:48.300

05:12:52.700
24:34:41.850
49Speed RunnersMateusz Fabia

Jacek Serbinowski

Wojtek Mol

Artur Sarosiek

Paweł Mol
04:19:01.800

04:36:21.000

04:42:33.250

04:54:28.100

06:04:42.900
24:37:07.050
50Power StudioKamil Słowiński

Krzysztof Kołodziejczyk

MAGDALENA SMUŁA

Agnieszka Gałaś

Agnieszka Szatkowska
04:15:52.450

04:55:05.500

04:55:05.750

05:17:39.650

05:17:40.300
24:41:23.650
51Monkeys' TeamJustyna Goleń

Krystian Popławski

Katarzyna Szewczyk

Marcin Pudło

Mariola Niezbecka
04:51:57.650

04:52:48.600

04:59:15.600

04:59:16.700

05:09:18.650
24:52:37.200
52RossmannŁukasz Turski

Rafał Krawczyk

Magdalena Albigowska

AGNIESZKA BREJNAK

Anna Banasiak
05:02:30.650

05:12:34.500

04:50:08.200

04:53:09.300

05:01:39.450
25:00:02.100
53Batalion S7 GdyniaAleksandra Niedzielska

Paweł Domzała

Agnieszka Grabińska

Anna Kaczor

igor antosik
04:44:42.850

05:04:34.400

05:04:34.900

05:04:35.100

05:04:35.100
25:03:02.350
54PUMA_StarogardIwona Basara

Bożena Wyczyńska

krzysztof olszewski

Monika Jeleń

Grzegorz Figas
04:58:09.100

04:58:09.550

04:58:10.100

04:58:10.500

05:14:37.050
25:07:16.300
55UBRECENE PRINCEZNYMartin Horák

Jan Frkala

martin gottvald

Andrea Pakuzová

Martin Matušů
05:01:26.200

05:01:30.650

05:03:37.500

05:04:15.150

05:04:15.900
25:15:05.400
56MikudatomiMichal Góra

Gabriela Gora

Tomasz Kukułka

Michał Halik

Jakub Legień
05:05:58.200

05:05:58.700

05:05:58.800

05:05:59.100

05:05:59.300
25:29:54.100
57ANWILTEAMTomasz Spychalski

Piotr Morawski

Łukasz Liniewski

Paulina Darga-Miziołek

Piotr Prochno
03:22:55.950

05:31:53.200

05:31:53.800

05:31:53.950

05:31:54.300
25:30:31.200
58SąGorsi - Running TeamPaweł Koda

Jakub Pietrucha

Krzysztof Grygo

Paweł Witek

Dominik Słodownik
04:27:45.550

04:28:43.500

05:16:35.200

05:45:02.600

05:45:03.850
25:43:10.700
59CityTrainingAndrzej Stareński

Adam Ogrodzki

Agnieszka Dobrołowicz

Magdalena Stachańczyk

Alina Szatanik
04:42:56.450

04:43:05.550

05:13:32.750

05:33:53.700

05:33:56.300
25:47:24.750
60TECH SterownikiMateusz Adamik

Mateusz Matejko

Jarosław Talar

Marek Billik

Filip Nowosiński
05:09:04.400

05:09:04.550

05:09:04.600

05:09:04.850

05:16:44.450
25:53:02.850
61BIEGOWE NYGUSYMarta Gilarska

Paweł Gilarski

Piotr Nurzyński

rajmund lisiecki

Justyna Zasadowska
05:00:25.850

05:00:28.900

05:07:02.400

05:23:31.200

05:23:31.200
25:54:59.550
62VIGO SystemPaweł Szymczak

Małgorzata Kopytko

Snorre Bugański-Olsen

Grzegorz Potyralski

Emil Batorowicz
04:59:24.950

05:02:37.800

05:03:45.550

05:18:28.900

05:33:06.500
25:57:23.700
63Pull Up or Shut UpPiotr Pindel

Mateusz Dumin

Marek Kanafek

Kamil Bartelmus

Robert Merek
04:59:54.850

05:04:56.600

05:07:56.350

05:21:43.000

05:23:47.000
25:58:17.800
64Sportowe ŚpiworySylwia Romańska

Wojciech Podsiedlik

Dominik Sęk

Przemysław Chechelski

Kamil Lizończyk
05:10:55.400

05:18:40.850

05:18:41.550

05:18:42.800

05:18:43.900
26:25:44.500
65Power runmagedonBartłomiej Ciborski

Patryk Sarna

Filip Ciborski

Adrian Bajdak

Mateusz Zdańkowski
05:02:31.050

05:08:42.200

05:09:13.450

05:09:27.400

06:06:06.100
26:36:00.200
66VinderenDawis Łaś

Mariusz Motyl

Łukasz Motyl

Bartłlomiej Krawiec

Marcin Czajka
05:10:39.850

05:11:47.950

05:13:02.500

05:33:00.600

05:33:17.300
26:41:48.200
67#MyPoNagrodyKatarzyna Kecler

Mikołaj Kuźniarski

Weronika Orlińska

Bartosz Krzemiński

Katarzyna Swinarska
04:08:57.000

05:01:02.250

05:52:31.100

05:52:31.600

05:52:31.850
26:47:33.800
68The brothersMarzena Kozyra

Agnieszka Lesniak

James Randall

Maciej Pazikowski

Bartosz Pudełko
05:09:30.700

05:25:26.250

05:25:26.850

05:36:03.750

05:36:05.100
27:12:32.650
Znaleziono 68 wynik(ów)