GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
21 km
Zgłoszonych:
2437
Wystartowało:
2295
Nie ukończyło:
30
Ukończyło:
2265
Na trasie:
22
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas drużyny
1Spartanskie swiryMarta Michalec

Łukasz Dmowski

katarzyna Garnczarek

grzegorz garnczarek

Adam Jarosz
03:24:23.800

03:24:24.200

03:39:13.700

03:39:13.800

04:23:05.500
18:30:18.000
2Electrolux ŚwidnicaPiotr Dąbrowski

Jakub Adamkiewicz

Piotr Górajewski

Jarosław Miś

Piotr Melner
03:21:04.100

03:39:54.000

03:52:54.050

03:53:37.650

03:59:26.800
18:46:55.000
3Husaria Race TeamTomasz Krawczyk

Arkadiusz Żyła

Michał Kęsik

jarek szpakiewicz

Agnieszka Majdan-Adamska
03:19:07.250

03:40:16.400

03:55:15.050

03:58:02.400

04:00:49.050
18:53:29.000
4HARPAGAN BEASTMarta Ociesa

Artur Szwedo

Rafał Wilczewski

Zbigniew Knapik

Sebastian Rapacz
03:34:56.650

03:34:59.000

03:36:14.400

03:50:22.250

04:19:37.700
18:56:08.000
5OCR TEAM DĘBICAPiotr Lipa

Rafał Ķawa

Tomasz Szymaszek

Aleksander Flis

Dawid Maczuga
03:33:01.200

03:43:22.700

03:48:22.500

03:57:33.400

03:59:53.100
19:02:11.000
6OUTDOOR TRAININGArtur Matejczyk

Marcin Matejczyk

Adam Nowicki

Łukasz Kosiorek

Aniela Żukowska
03:47:50.600

03:47:58.300

03:49:46.350

03:50:31.050

03:52:59.350
19:09:04.000
7RMF4RT GladiatorsDawid Krysztofiński

Łukasz Burak

BARTEK GÓRNIAK

EMILIA MACKIEWICZ

Szymon Szczech
03:27:33.900

03:58:19.900

03:58:22.500

03:58:24.550

04:02:00.450
19:24:38.000
8GaŃbYja TeAmTomasz Świątek

Rafał Świątek

aron kowol

Adrian Manowski

Łukasz Hibner
03:23:44.000

03:33:09.450

03:58:50.200

04:31:47.600

05:11:17.650
20:38:47.000
9POWER TRAININGPaweł Zajączkowski

Marcin Spiliszewski

Mateusz Missala

Olga Czubała

Konrad Dudek
03:35:54.900

03:49:55.950

04:20:34.200

04:28:39.400

04:30:39.300
20:45:41.000
10CF Kuźnia DamianaKinga Gawlikowska

Wojciech Bykowski

Beata Dendra

Marcin Dendra

Renata Gawlikowska
03:50:32.850

03:51:24.900

04:21:55.150

04:22:05.800

04:24:25.350
20:50:21.000
11FUNKY GYM TEAMJoanna Nowak

Rafał Janosz

Rafal Nowak

Cyprian Koczur

Łukasz Moskała
04:08:47.200

04:11:12.100

04:11:14.050

04:11:14.500

04:11:14.900
20:53:41.000
12Patosquad ELITEDamian Aksamit

Bartłomiej Hunia

Wojciech Czerwiński

Radek Opoka

Robert Dunat
03:44:25.550

03:57:45.950

04:27:08.400

04:27:43.600

04:27:57.700
21:04:58.000
13CROSS HEROES - OGIEŃ!Marek Zugaj

Mikołaj Stefański

Paweł Zając

Grzegorz Holewa

Barbara Kilarska
03:30:10.450

04:06:08.850

04:07:05.400

04:43:12.000

04:43:12.100
21:09:47.000
14Dzikie Kocierskie BobryMarcel Lebioda

Kamil Augustyniak

Jonasz Potempa

Piotr Augustyniak

Paweł Łężniak
03:16:55.300

04:29:18.350

04:29:30.350

04:30:58.200

04:32:08.200
21:18:49.000
15Carbon OCR Racing TeamMariola Pietras

Robert Ciupek

Katarzyna Napieraj

Anna Płaczek

Klaudia Wysocka
04:02:01.750

04:08:04.350

04:08:58.400

04:29:23.400

04:35:20.650
21:23:46.000
16CrossFit HellWoodArkadiusz Wiśniewski

Brygida Strojna

Joanna Janicka

Olena Drużyńska

Paweł Szmyt
03:39:07.100

04:00:24.700

04:33:56.050

04:33:57.850

04:37:51.050
21:25:15.000
17Runmageddonowe ŚwiryMichał Taras

Artur Brożek

Amanda Turek

Paweł Kozicki

Krystian Wit
03:58:17.350

04:15:39.500

04:21:10.450

04:25:20.050

04:26:08.100
21:26:34.000
18STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKDawid Filusz

Marek Mrula

Dawid Ganczorz

Szymon Pieła

MIROSŁAW ZIARKOWSKI
04:03:16.000

04:05:19.350

04:12:09.700

04:25:33.200

04:47:35.800
21:33:52.000
19WF KostrzynMarzena Wozniak

Dariusz Siemiernik

Dagmara Kozłowska

Natalia Walentukiewicz

Monika Ziołańska
03:41:55.000

04:12:21.100

04:31:21.000

04:36:28.800

04:36:29.200
21:38:34.000
20Ninja LudkiDaniel Widziński

Agnieszka Widzińska

edyta jakubowska

Rafał Janas

Piotr Widziński
03:59:41.600

04:19:02.050

04:19:08.850

04:29:39.700

05:06:29.200
22:13:59.000
21SOCIOS SILESIAŁukasz Zocłoński

Henryk Szyroki

Mariusz Brzezinka

Krzysztof Piesiura

NINA PAŁAŻY
04:08:43.000

04:25:49.500

04:30:10.400

04:32:53.900

04:39:31.050
22:17:06.000
22Drużyna JednorożcaAnna Papierniak

Mirosław Mięsowicz

Mikołaj Urbański

Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska

Jarosław Bojar
04:15:07.700

04:15:09.900

04:15:16.900

04:36:25.200

05:08:04.300
22:30:01.000
23MITMARMateusz Kozłowski

Grzegorz Foks

Sławomir Grodecki

Krzysztof Kuciński

Rafał Zygmunt
04:22:40.850

04:26:18.000

04:26:25.050

04:31:32.100

04:46:35.350
22:33:30.000
24SmokasynyJakub Kapuściarz

Rafał Stopiak

Mateusz Kosiba

Krzysztof Szklarz

Paweł Cieślar
04:12:27.350

04:14:47.550

04:24:26.400

04:24:41.250

05:24:03.600
22:40:24.000
25Toyota RunmatorAgnieszka Koczur

Marcin Jasiński

Sławomir Bobko

Maciej Włodarczyk

Grzegorz Biela
03:08:17.900

04:53:37.400

04:53:43.350

04:54:18.100

04:54:36.500
22:44:31.000
26Dirty SparrowsWojciech Żołnierek

Joanna Szczerbal

Remigiusz Fijak

Mateusz Urbaniak

Łukasz Wujczak
04:31:17.850

04:32:37.200

04:32:50.250

04:36:40.400

04:36:42.100
22:50:06.000
27Łowcy pierożkówŁukasz zwierzchowski

Jakub Moskwa

Krzysztof Gorzeń

Dominik Czardybon

Damian Kasperczyk
04:07:27.200

04:27:43.200

04:34:13.300

04:50:33.650

05:03:04.900
23:03:00.000
28RossmannPiotr Wojciechowski

Anna Galas

Janusz Kukla

Elżbieta Nawrocka

Sebastian Ambroziak
04:26:49.600

04:27:12.800

04:25:03.200

04:45:09.550

05:06:29.400
23:10:42.000
2939RUSAleksandr Galashevskii

Yuriy Efendiev

Alexander Baranchuk

Andrei Bogdanov

Denis Gerasimov
04:38:56.400

04:39:16.350

04:39:58.450

04:40:28.300

04:41:51.350
23:20:29.000
30KOCHAM SŁODKIEAnna Skoczek

Marcin Nabagło

Karol Osowski

Grzegorz Kolanko

Krzysztof Osowski
04:16:07.250

04:25:11.300

04:53:42.050

04:54:09.100

04:56:33.050
23:25:42.000
31Befit24teamPrzemysław Królikowski

Rafał Piątek

Sylwia Łukasik

Laura Kiełtyka

Dagmara Grymek
03:58:28.400

04:27:10.650

04:40:02.100

05:10:38.950

05:10:58.900
23:27:16.000
32MASTERS JUDO TEAM GLIWICERemigiusz Jachniewicz

Andrzej Frania

Wojciech Adamus

Jarosław Zogłowek

Agnieszka Brodala
04:10:38.800

04:41:21.350

04:42:02.100

04:42:27.600

05:10:53.600
23:27:21.000
33CFNS TRAININGDawid Kotlarz

Magdalena Górka

Eliza Sternal

Sebastian Ogórek

Paweł Gargas
04:27:08.700

04:31:00.400

04:35:27.500

04:57:54.800

04:58:32.200
23:30:01.000
34WATAHAPiotr Polański

Borys Antczak

Aleksander Wysocki

Paweł Polański

Adrianna Szabat
04:09:07.300

04:21:31.100

04:56:32.300

04:59:46.800

05:03:15.950
23:30:11.000
35Ragnarok SzczecinDawid Muryn

Emilia Bienias

Bartłomiej Karpiński

Dawid Czajkowski

Sylwia Jakubowska
04:39:55.200

04:39:58.050

04:41:51.500

04:46:46.400

04:55:21.800
23:43:51.000
36BOOT CAMP POLSKAAdrian Górny

Karolina LIGOCKA

Iwona Nowicka

Łukasz Piękosz

Anna Świerczek
04:40:20.250

04:40:20.250

04:44:11.650

04:48:19.550

04:53:18.700
23:46:28.000
37RookiesMałgorzata Lukas

Rafał Bąkowski

Monika Bąkowska

Agata Łącka

Aleksandra Kielar
04:29:53.200

04:40:30.700

04:40:43.100

04:59:40.350

05:00:05.400
23:50:51.000
38KRA KarlinoDorota Majewska

Agnieszka Polska

Małgorzata Janowicz

Tomasz Szatkowski

Agnieszka Szatkowska
04:06:33.250

04:54:17.500

04:54:26.250

04:54:54.000

05:06:35.900
23:56:45.000
39DZIKIE DZIKI GORZÓWMONIKA KOLEJ

Mateusz Haleczko

Krzysztof Pietrzak

Aleksandra Poźniak

Bartosz Sawicki
04:22:32.350

04:50:10.400

04:50:27.350

04:52:45.600

05:01:18.750
23:57:12.000
40SWINGERSIKrzysztof Kanoniak

Paweł Wyskocki

Wojciech Stachura

Marlena Żurawska

Bartosz Żurawski
04:40:26.500

04:46:48.200

04:47:22.100

04:57:39.200

04:58:01.600
24:10:16.000
41PHD RakietyDominik Biernacki

Volodymyr Manoilo

Paweł Żaczko

Borys Mościcki

Maciej Baranek
04:06:49.650

04:39:47.350

04:49:21.100

05:24:56.400

05:24:56.450
24:25:49.000
42SRS RATELWojciech Niemiec

Kinga Petela

Paulina Kaczak

Urszula Serafin

Paweł Nowakowski
04:24:47.950

04:56:59.900

04:57:01.000

04:57:01.000

05:10:44.050
24:26:32.000
43AstmatycyMaciej Jarczyński

Aleksandra Wojtysiak

Dariusz Wojtysiak

Grzegorz Deja

Maciej Wojtysiak
04:53:55.100

04:53:55.200

04:53:56.100

04:53:57.100

04:53:57.500
24:29:40.000
44NieWidzęPrzeszkódPaweł Aksamit

Magdalena Partyka

Michał Radny

Agnieszka Kumala

Bartosz Pawela
04:53:15.200

04:53:16.900

04:53:19.500

04:55:12.350

05:07:08.800
24:42:10.000
45BSB IndustryBogusław Dąbrowski

Natalia Hinca

Patryk Skierka

Patryk Rybakowski

Patryk Lihs
04:53:08.900

04:53:13.200

05:02:28.500

05:02:28.600

05:02:29.000
24:53:46.000
46PATOFAMILIAMonika Wiaderek

Edyta Wolna

Łukasz Pieprzycki

Karolina Tłustowska

Katarzyna Surowaniec
04:21:00.350

04:33:18.300

04:40:06.500

05:43:00.200

05:43:37.450
25:01:01.000
47Utani Gran HurPaweł Szymański

Maciej Gorczewski

Karolina Paprocka

Artur Kaflowski

Rafał Kaflowski
03:40:14.850

05:12:42.150

05:22:51.200

05:22:51.950

05:22:53.400
25:01:31.000
48KULTURA SPORTUJacek Ignaciuk

Daria Mikula

ewa antonczenko

Adam Szerszeń

Magdalena Kunka
04:21:42.300

04:22:01.650

04:46:39.450

05:48:08.400

05:48:10.050
25:06:40.000
49Hardcorowe WychylylybymySzymon Kopydłowski

Agnieszka Czajkowska

Maciej Pobudkiewicz

Martyna Dzierżanowska

Wiktor Borysewicz
04:02:46.050

04:28:37.850

05:00:51.250

05:47:13.700

05:49:03.800
25:08:30.000
50FemFit5+Tomasz Majcherski

Justyna Wiśniewska

Marcelina Majcherska

Agnieszka Huba

Aleksandra Kałuża
04:39:04.700

04:50:13.300

05:19:35.700

05:19:36.050

05:19:37.150
25:28:05.000
51Andrychowske Dziki!Damian Rycharski

Pawel Legut

Małgorzata Kujawska

Agnieszka Fornalik

Izabela Tomiczek
04:34:05.300

04:41:26.400

05:21:59.150

05:22:00.900

05:30:37.600
25:30:07.000
52United RunnersKrzysztof Choma

Michał Rzońca

Monika Wieleba

Sylwia Szymańska

Bartek Lalek
04:12:17.100

04:47:29.700

05:26:01.750

05:26:01.750

05:39:19.400
25:31:07.000
53HELL(a)S GUNNERSTomasz Szczęsny

Michał Paruszewski

Leszek Zegrodnik

Agnieszka Kusznieruk

Piotr Czajka
05:15:31.300

05:15:31.400

05:15:31.650

05:15:32.100

05:15:32.600
26:17:37.000
54Fit & More RybnikLech Skupień

Karolina Toman

ADAM Piotrowski

Mariusz Pyszny

Agnieszka Moksik
04:48:53.800

04:58:41.000

05:29:35.950

05:29:36.850

05:39:58.250
26:26:43.000
55Organic TeamPaweł Pohland

Klaudia Ochowiak

Michał Mańkowski

Wiktoria Tomczyk

Dominika Kachel
04:33:51.300

05:29:04.800

05:29:27.250

05:29:51.650

05:29:52.000
26:32:05.000
56Power StudioAnna Jarno

ANNA KUCHTA

Lukasz Krupa

Paulina Żelazko

Bartłomiej Pluta
04:50:46.050

04:55:03.650

05:35:17.850

05:36:46.750

05:49:28.400
26:47:20.000
57Drużyna Pana MichałaMichał Targowski

Maciej Bedyk

Katarzyna Jachna-Sawicka

Małgorzata Karpińska

Łukasz Karpiński
04:23:40.450

04:23:52.800

05:51:40.600

06:07:11.900

06:11:58.200
26:58:21.000
58Sportera OCRDan Garcia

Karolina Szałkucka

Grzegorz Spryszynski

Jarosław Pacholczyk

Lidia Attiya
05:12:16.800

05:12:17.050

05:22:54.650

05:35:22.150

05:41:16.500
27:04:05.000
59KRÓLEWNY I ŁOWCYMaciej Jopa

Artur Skwara

Artur Piwowarczyk

Sebastian Mróz

Katarzyna Mróz
03:51:40.000

05:45:55.750

05:48:56.600

05:50:21.200

05:50:23.050
27:07:15.000
60Nie W Szczepionkę TeamPrzemysław Lewandowski

Sylwia Grzędzińska

Natalia Kadykało

Karolina Gańko

Maciej Kamiński
04:34:21.200

04:43:30.200

05:03:13.500

06:07:56.900

06:43:29.600
27:12:29.000
61Mateo Dream TeamArtur Siwy

Ela Maciejewska Siwy

Agnieszka Marker-Dziubosz

Łukasz Wiśniewski

Maria Cichy
05:14:30.850

05:15:34.200

05:15:34.300

05:48:08.950

05:48:25.900
27:22:11.000
62EMEL Athletic TeamPaulina Kryszczak

Michał Licht

Piotr Milewski

Rafał Piotrowski

Marcin Kupryjańczyk
05:28:12.650

05:28:12.700

05:33:26.100

05:33:37.600

05:38:39.950
27:42:06.000
63PustakiMagdalena Bugajska

Tobiasz Józefowski

Radosław Pocheć

Małgorzata Stanek

Łukasz Mikoś
05:39:38.750

05:39:38.750

05:39:38.900

05:39:39.200

05:39:39.550
28:18:12.000
64ŚLĄSKIE PATOLKIIzabela Jonda

Krzysztof Jonda

Joanna Garbacz

Piotr Kalisz

Michal Machaj
05:40:05.400

05:40:06.000

05:56:10.850

05:56:11.450

05:56:12.300
29:08:44.000
65Bestie OCR LegionowoKamil Dobrowolski

Monika Bakura

Anna Sosińska

Michał Chustecki

Paulina Szarow
03:56:01.800

06:16:36.800

06:17:58.450

06:18:23.050

06:20:54.500
29:09:52.000
Znaleziono 65 wynik(ów)