GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Kocierz
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
2632
Wystartowało/ Started:
2467
Nie ukończyło/ Not finished:
46
Ukończyło/ Finished:
2421
Na trasie/ On track:
40

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!

Punkt pomiarowy/ Time point: 15,0 km

Pełne wyniki/ Full Results dla 15km: PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 15km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategorySeria15km
   
1WOJTCZAK Małgorzata 3177WAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYOpen Kobiet09:1500:52:09
2SALAMON Mateusz 2075POWER TRAININGElite Mężczyzn07:2501:42:44
3STROINSKI Daniel 2078RMF4RT OCROpen Mężczyzn07:2501:43:45
4JAGIEŁO Michał 2029HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn07:2501:43:50
5KONEWKA Jacek 2030HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn07:2501:48:16
6GĘBARA Łukasz 2061OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn07:2501:48:58
7FABIAN Marcel 2116Open Mężczyzn07:2501:50:01
8YURI Dalnicenko 2141Open Mężczyzn07:2501:50:36
9KOŁODZIEJCZYK Kamil 2081SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:2501:51:03
10KALININ Jarosław 2103XRUNNERSElite Mężczyzn07:2501:52:01
11GĘBUSIA Grzegorz 2119Open Mężczyzn07:2501:55:26
12SOBOCIŃSKI Karol 2193PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn07:2501:56:47
13WYPUKOŁ Jakub 2088SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:2501:56:58
14MUCHA Krzysztof 2132Open Mężczyzn07:2501:57:52
15LECH Dawid 4644DAJCIE NAM WYGRAĆ!!!Open Mężczyzn09:0001:58:22
16RZĄDCA Marcin 2492Open Mężczyzn08:0001:58:34
17GRZYBOWSKI Grzegorz 4576UKS GLADIUS TRZEBNICAOpen Mężczyzn10:0002:00:04
18LIPA Piotr 2063OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn07:2502:00:05
19CIESLAK Ryszard 2007DENISTEAMElite Masters Mężczyzn07:2502:00:10
20MAZUR Damian 2084SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:2502:00:20
21HANUS Przemysław 4253AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn11:1502:00:39
22WRÓBLEWSKI Michał 4097Open Mężczyzn10:4502:00:55
23DONDAJEWSKI Norbert 2672BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn08:3002:01:50
24KNAPIK Zbigniew 3427HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:4502:02:57
25CHŁOSTA Bartłomiej 2509ANBI-TECH CNC TEAMOpen Mężczyzn08:1502:02:59
26STARZYCKI Przemysław 3429HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:4502:03:00
27GRZYBOWSKI Mateusz 3917Open Mężczyzn10:3002:03:05
28NOWAK Dawid 2698FORMMA BATTLE TEAMOpen Mężczyzn08:3002:03:14
29MORAWSKI Grzegorz 2095TRENER24H.COM.PLElite Mężczyzn07:2502:03:28
30BIERNAT Konrad 2106Open Mężczyzn07:2502:03:32
31MATUSIK Adam 2226GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn07:4502:03:32
32GRABARCZYK Wojciech 2098BEST BEASTSElite Mężczyzn07:2502:03:35
33DAMPS Patryk 3587RUN BEACH MORNINGOpen Mężczyzn10:0002:04:22
34FILIP Bartosz 4477Open Mężczyzn11:3002:04:41
35DERYŁO Mateusz 3911Open Mężczyzn10:3002:05:00
36KUBISZYN Tobiasz 2804AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn08:4502:05:06
37SPYCHALSKI Tomasz 3396ANWILTEAMOpen Masters Mężczyzn09:4502:05:12
38BŁASZCZYK Łukasz 2107Open Mężczyzn07:2502:05:45
39KURASIŃSKI Konrad 2293ŚWIRY STELAOpen Mężczyzn09:1502:05:48
40TOMAKA Tomasz 2192HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn07:2502:05:57
41STEG Tomasz 2198HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn07:2502:06:03
42SKRZECZYŃSKI Sławomir 4135HEJ, JAK TA SARNA!Open Masters Mężczyzn11:0002:06:17
43CZACHURSKI Mateusz 2459XRUNNERSOpen Mężczyzn08:0002:06:52
44FALTYNOWSKI Albert 2618Open Mężczyzn08:1502:07:08
45GRYSIEWICZ Marcin 2072POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn07:2502:07:21
46GAMZA Mariusz 3055Open Mężczyzn09:0002:07:31
47WALKIEWICZ Zbigniew 2888SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn08:4502:08:23
48DZIKOWSKI Łukasz 2887SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn08:4502:08:30
49BORECKI Tomasz 2463Open Mężczyzn08:0002:08:37
50DĄBROWSKI Przemysław 4401HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn08:0002:08:37
51GĘBALA Łukasz 2318Open Mężczyzn07:4502:09:01
52ŁUCZAK Tomasz 4422MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn11:3002:09:08
53KANIECKI Paweł 4286MIEJSCE BLOK BOpen Mężczyzn11:1502:09:12
54ŚMIAŁEK Łukasz 2362APTEKI ZDROWE CENYOpen Mężczyzn08:0002:09:18
55TARKOWSKI Dawid 2380CROSSELITEOpen Mężczyzn08:0002:09:20
56KUDRELEK Karol 2636Open Mężczyzn08:1502:09:35
57STRZELECKI Lukasz 4374Open Mężczyzn11:1502:09:45
58TOKARCZYK Paweł 3232Open Mężczyzn09:1502:09:46
59ZAJĄC Cezary 4279HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn11:1502:10:04
60KACZMARCZYK Mariusz 3920Open Mężczyzn10:3002:10:10
61JASIŃSKA Alicja 4434OCR TEAM DĘBICAOpen Kobiet11:3002:10:21
62WĘGLARZ Waldemar 2138Open Masters Mężczyzn07:2502:10:25
63KSIĄŻEK Krzysztof 2673BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn08:3002:10:27
64WÓJCIK Grzegorz 4392CROSSFIT Z16Open Mężczyzn11:3002:10:37
65ZAJDEL Michał 4454SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn11:3002:10:38
66POLAŃSKI Krzysztof 3258FITNESSACJA BRZEG DOLNY Open Mężczyzn09:3002:10:54
67SAWICKI Marek 2346Open Mężczyzn07:4502:11:07
68DEPTUŁA Mariusz 2399HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn08:0002:12:00
69PIĘTKA Marcin 3551HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn08:0002:12:09
70HANUS Piotr 2361AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn08:0002:12:11
71KĄDZIELA Michał 2054KONIUCHY OCRElite Mężczyzn07:2502:12:16
72PASON Tomasz 2486Open Mężczyzn08:0002:12:19
73LISOWSKI Grzegorz 2083SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:2502:12:19
74CHMIELORZ Józef 2004CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn07:2502:12:23
75SMAGACZ Jarosław 2066OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn07:2502:12:39
76DOMAGAŁA Dominik 3333Open Mężczyzn09:3002:12:39
77CHODOWSKI Łukasz 3569LTGOpen Mężczyzn10:0002:12:41
78GAWRON Marcin 2912Open Mężczyzn08:4502:12:47
79CZAPLIŃSKI Marek 4169STRAŻACKA WATAHAOpen Mężczyzn11:0002:12:59
80RADWAŃSKI Łukasz 4173STRAŻACKA WATAHAOpen Mężczyzn11:0002:13:03
81WRÓBEL Paweł 2094TREE CREWOpen Mężczyzn07:2502:13:06
82WROBEL Daniel 2140Open Mężczyzn07:2502:13:06
83SANECKI Patryk 4511Open Mężczyzn11:3002:13:07
84IZDEBSKI Damian 2322Open Mężczyzn07:4502:13:08
85CHROBOT Kamil 2111Open Mężczyzn07:2502:13:10
86JANIK Piotr 2914Open Mężczyzn08:4502:13:12
87PISERA Patryk 4172STRAŻACKA WATAHAOpen Mężczyzn11:0002:13:13
88PIELA Mateusz 3661Open Mężczyzn10:0002:13:18
89ŚLĘZAK Michał 3416CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn09:4502:13:31
90KOWALSKI Józef 3294POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn09:3002:13:33
91BOROWSKI Michał 3239#DMUCHANA PALMA CREWOpen Mężczyzn09:3002:13:34
92IMIOLCZYK Roland 4386AGRESYWNE PLASTRY Open Masters Mężczyzn11:3002:13:37
93ŚPIEWAK Tomasz 4514Open Mężczyzn11:3002:13:39
94KACPERSKI Jacek 3242AUTO BOSS KACPERSKI TEAMOpen Mężczyzn09:3002:13:45
95JURECKI Adrian 3450ŁOWCY PIEROŻKÓWOpen Mężczyzn09:4502:13:48
96SZYDŁOWSKI Adrian 2962CHŁOPCY CHORTENOWCYOpen Mężczyzn09:0002:14:14
97KOZIOŁ Kamil 2031HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:14:23
98SZYMASZEK Bartłomiej 2069OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn07:2502:14:35
99KULAGA Peter 3490WE'LL GIVE YOU S-HELLOpen Mężczyzn09:4502:14:36
100DYKIER Krzysztof 2115Open Masters Mężczyzn07:2502:14:38
101HAJTO Dominik 3839DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn10:3002:15:20
102PROST Karol 4509Open Mężczyzn11:3002:15:28
103WIERZBICKI Witold 2077PRO-RUN WROCŁAWElite Mężczyzn07:2502:15:54
104DĄBROWSKI Maciej 4665GANG DZIKICH WIEPRZYOpen Mężczyzn11:1502:15:56
105JAGODZIŃSKI Karol 2073POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:2502:15:57
106STAMATEL Sebastian 2087SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:2502:16:01
107JOOCHEAN Alexej 2123Elite Mężczyzn07:2502:16:03
108MAREK Robert 2128Open Masters Mężczyzn07:2502:16:05
109FILIPCZAK Kamil 3628Open Masters Mężczyzn10:0002:16:07
110KOWALSKI Adam 2329Open Mężczyzn07:4502:16:11
111ZOCŁOŃSKI Łukasz 2089SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn07:2502:16:17
112RUTKOWSKI Szymon 2043HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:16:21
113STEBEL Remigiusz 4516Open Mężczyzn11:3002:16:23
114SĘDZIK Aleksander 2936Open Masters Mężczyzn08:4502:16:31
MILLAN Arkadiusz 2130Elite Mężczyzn07:2502:16:40 DNF
116SZYLKIN Wojciech 4546LECZNICA TEAMOpen Mężczyzn11:4502:16:55
117GROBELSKI Dawid 2319Open Mężczyzn07:4502:17:13
118OLEWSKI Grzegorz 2570MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDOpen Mężczyzn08:1502:17:19
119WOJCIECHOWSKI Konrad 4525Open Mężczyzn11:3002:17:34
120PŁÓCIENNIK Piotr 2041HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn07:2502:17:40
121WILK Tomasz 2048HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:17:55
122PIWOWSKI Maciej 2134Open Mężczyzn07:2502:17:59
123MACIEJEWSKI Adam 3654Open Mężczyzn10:0002:18:02
124STANASZEK Daniel 2699FORMMA BATTLE TEAMOpen Mężczyzn08:3002:18:04
125WOJCIECHOWSKI Damian 3674Open Mężczyzn10:0002:18:10
126GLINKA Michał 4592Open Masters Mężczyzn08:1502:18:18
127MRZYGŁÓD Waldek 4134HEJ, JAK TA SARNA!Open Mężczyzn11:0002:18:26
128BORKOWSKI Wojtek 4578WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn07:4502:18:26
129HAJEWSKI Michał 2120Elite Masters Mężczyzn07:2502:18:30
130KLESZKO Tomasz 2982HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0002:18:32
131EFENDIEV Yuriy 200139RUSOpen Mężczyzn07:2502:18:33
132PĘCZEK Karol 2552HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:1502:18:37
133KOPECKÝ Jakub 2470Open Mężczyzn08:0002:18:51
134BAŁDAK Piotr 4467Open Mężczyzn11:3002:18:57
135CHOMA Krzysztof 2896TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn08:4502:19:07
136JARASZEK Krzysztof 4265CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn08:3002:19:07
137LINKNER Damian 2638Open Mężczyzn08:1502:19:10
138KITA Sławomir 2273OLIMP TEAM - PERFECT BODY CENTER GALERIA KATOWICEOpen Mężczyzn07:4502:19:11
139STEINKE Adam 2493Open Mężczyzn08:0002:19:22
140MALIGŁÓWKA Jakub 3930Open Mężczyzn10:3002:19:26
141ALIAKSANDR Baltynski 2105Open Mężczyzn07:2502:19:27
142MICHALAK Paweł 2679CROSSFIT ŁUKÓWOpen Masters Mężczyzn08:3002:19:27
143SOKOŁOWSKI Maciek 3369Open Mężczyzn09:3002:19:34
144KĄCKI Michał 4656Open Mężczyzn10:0002:19:43
145PROKULEWICZ Tomasz 3414CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn09:4502:19:47
146RYBAK Łukasz 3415CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn09:4502:19:48
147POTKAJ Przemysław 4231Open Mężczyzn11:0002:19:52
148KROSNY Piotr 2868NIEBIESKIE CHACHARYOpen Mężczyzn08:4502:19:54
149ORKISZ Maciej 2924Open Mężczyzn08:4502:19:56
150KAMIŃSKI Krzysztof 3638Open Mężczyzn10:0002:19:56
151WEGRZYN Daniel 3884SE PLE NEOpen Mężczyzn10:3002:19:56
152KNOP Marcin 2104XRUNNERSOpen Mężczyzn07:2502:20:01
153BOGUSZ Adam 3407CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn09:4502:20:09
154ZGUTKA Tomasz 2188HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn07:2502:20:13
155LEWKO Adam 3579OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn10:0002:20:17
156ZIMIŃSKI Paweł 4623Open Mężczyzn11:4502:20:22
157TLAŁKA Mariusz 2136Open Mężczyzn07:2502:20:26
158KORYTOWSKI Maciej 2629Open Mężczyzn08:1502:20:27
159JURECZKA Łukasz 2080SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:2502:20:28
160BABICZ Karol 2706HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:3002:20:28
161MICHROWSKI Sławomir 2784Open Masters Mężczyzn08:3002:20:28
162PERENC Michał 2039HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:20:29
163PAŁKA Adam 2925Open Mężczyzn08:4502:20:30
164MUSZYŃSKI Andrzej 2923Open Mężczyzn08:4502:20:37
165DOMAGAŁA Karol 4475Open Mężczyzn11:3002:20:46
166ŻUKOWSKA Aniela 3580OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet10:0002:20:48
167KWAŚNY Dariusz 4349Open Mężczyzn11:1502:20:48
168JANUSZEWSKI Andrzej 2324Open Mężczyzn07:4502:20:50
169MAJEWSKI Wojciech 4352Open Mężczyzn11:1502:20:52
170KIEKEN Vianney 4347Open Mężczyzn11:1502:20:54
171KOGUT Dawid 2916Open Mężczyzn08:4502:20:55
172OLEJNIK Franciszek 2848HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0002:20:57
173RODASZYŃSKI Paweł 4077Open Mężczyzn10:4502:21:05
174ŚWIĄTEK Rafał 2535GAŃBYJA TEAMOpen Mężczyzn08:1502:21:07
175ROGULSKI Rafał 4122CROSSBOXFIT KĘTRZYNOpen Masters Mężczyzn11:0002:21:10
176ŚWIĄTEK Tomasz 2536GAŃBYJA TEAMOpen Mężczyzn08:1502:21:11
177OSIŃSKI Krzysztof 4226Open Mężczyzn11:0002:21:13
178WYDURSKI Dawid 4381Open Mężczyzn11:1502:21:18
179OLEŚ Rafał 2038HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:21:20
180STANCLIK Krzysztof 2045HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:21:23
181KISIELEWSKI Krystian 2125Elite Mężczyzn07:2502:21:25
182BUGAJ Mariusz 2021HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn07:2502:21:30
183FIEGA Mirek 2968DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn09:0002:22:07
184KUBISZYN Tadeusz 2803AGRESYWNE MORSY :DOpen Masters Mężczyzn08:4502:22:16
185MUSIAŁ Krzysztof 2578NOLIMIT TEAM+Open Mężczyzn08:1502:22:29
186KRAWCZYK Piotr 2330Open Masters Mężczyzn07:4502:22:37
187GACH Damian 3109CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn09:1502:22:37
188REMPLEWICZ Mariusz 3946Open Mężczyzn10:3002:22:38
189JENDYCZEK Tomasz 3635Open Mężczyzn10:0002:22:40
190JUDEK Łukasz 4041Open Mężczyzn10:4502:22:40
191SŁOWIŃSKI Kamil 4002POWER STUDIOOpen Mężczyzn10:4502:22:58
192PYTEL Oskar 2967DEAF RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn09:0002:23:06
193HURAS Michał 3111CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn09:1502:23:07
194NAGÓRKA Karol 3264HOJNIE OBDARZENIOpen Masters Mężczyzn09:3002:23:14
195WITEK Piotr 2419LIVER KILLEROpen Mężczyzn08:0002:23:16
196MAZUR Robert 2207AUUUUUOpen Mężczyzn07:4502:23:20
197KOWAL Mikołaj 2597TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn08:1502:23:22
198SZANIAWSKI Marcin 2262HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:4502:23:23
199MICHAŁOWSKI Michał 2599TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn08:1502:23:23
200BOLANOWSKI Maciej 4197Open Mężczyzn11:0002:23:28
201BOĆKO Krzysztof 2096WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn07:2502:23:33
202STANISŁAWSKI Fabian 2425POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn08:0002:23:38
203JUDASZ Marcin 3636Open Mężczyzn10:0002:23:47
204JĘDRZEJEWSKI Daniel 4262CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn11:1502:23:51
205SIEJA Mateusz 4083Open Mężczyzn10:4502:23:58
206FRANK Dariusz 2911Open Mężczyzn08:4502:24:04
207KANIA Karol 4043Open Mężczyzn10:4502:24:07
208HABER Patryk 3604SZTURMOpen Mężczyzn10:0002:24:11
209NOSAL Patryk 2697FORMMA BATTLE TEAMOpen Mężczyzn08:3002:24:13
210BURY Małgorzata 2694FORMMA BATTLE TEAMOpen Kobiet08:3002:24:20
211KMIEĆ Adam 3849DKG CREWOpen Mężczyzn10:3002:24:23
212WARŁO Przemysław 4520Open Mężczyzn11:3002:24:27
213KWIATKOWSKI Kajetan 2275PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn07:4502:24:36
214GWARDYS Mikołaj 3280LIGA NIEZWYKŁYCH GENTELMENÓWOpen Mężczyzn09:3002:24:36
215SCHULZ Dawid 2935Open Mężczyzn08:4502:24:39
216SURMAN Julia 3370Open Kobiet09:3002:24:43
217POLIT Bartłomiej 2060NINJA TEAMOpen Mężczyzn07:2502:24:45
218MARKOWICZ Robert 2807BARYROpen Masters Mężczyzn08:4502:24:45
219WIŚNIEWSKI Marcin 3874NAFCIARZE PŁOCKOpen Mężczyzn10:3002:24:46
220ŚLIWIŃSKI Marek 4261CROSS ELITE GRAJEWOOpen Masters Mężczyzn11:1502:24:47
221STRASZECKI Krystian 4517Open Mężczyzn11:3002:24:48
222FIJAŁKOWSKI Marcin 2117Open Mężczyzn07:2502:24:49
223NAPIÓRKOWSKI Cezary 4611Open Mężczyzn11:4502:24:50
224RUTKOWSKI Marcin 3872NAFCIARZE PŁOCKOpen Mężczyzn10:3002:24:53
225KOLACHA Patryk 2243HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:4502:25:01
226DRABIŃSKI Mariusz 2541HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn08:1502:25:06
227WOŹNIAK Przemysław 4096Open Mężczyzn10:4502:25:08
228DRABIŃSKI Jacek 2540HARPAGAN BEASTOpen Masters Mężczyzn08:1502:25:09
229CHROST Andrzej 2907Open Mężczyzn08:4502:25:10
230STELMACH Grzegorz 4373Open Mężczyzn11:1502:25:13
231STRADZA Bartłomiej 4012SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn10:4502:25:18
232NAZARCZYK Oskar 3693CLEO TEAMOpen Mężczyzn10:1502:25:20
233NAZARCZYK Rafał 3694CLEO TEAMOpen Masters Mężczyzn10:1502:25:27
234BLIM Maciej 3983HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:4502:25:27
235NOWICKI Marcin 4255ALKO NINJAOpen Mężczyzn11:1502:25:27
236STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 3311TIM JEST TIMOpen Kobiet09:3002:25:29
237ĶAWA Rafał 4484Open Mężczyzn11:3002:25:31
238BAĆMAGA Tomek 4019Open Mężczyzn10:4502:25:35
239KRÓLEWSKI Karol 3734SAMOTNY WOJOWNIKOpen Mężczyzn10:1502:25:40
240JUŻECKI Krzysztof 4482Open Mężczyzn11:3002:25:44
241BERYNC Fabian 3982HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:4502:25:45
242CIEŚLA Krzysztof 3184Open Mężczyzn09:1502:25:49
243KOTARSKI Łukasz 4171STRAŻACKA WATAHAOpen Mężczyzn11:0002:26:01
244WITEK Karol 2279POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn07:4502:26:04
245ZAWADKA Arek 4402HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn08:0002:26:04
246PUCHACZ Michael 3433HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4502:26:06
247WEJKNIS Krzysztof 3436HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4502:26:07
248FILAR Paweł 3724POGOŃ BYDŁOOpen Mężczyzn10:1502:26:07
249BURBUL Przemysław 4198Open Mężczyzn11:0002:26:14
250ZMIJ Zbyszek 2443TRENER24H.COM.PLOpen Mężczyzn08:0002:26:16
251WITKOŚ Patryk 3430HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:4502:26:18
252WIŚNIEWSKI Marek 3986HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:4502:26:18
253MITRĘGA Rafał 3842DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn10:3002:26:21
254RZĄDCA Grzegorz 2491Open Mężczyzn08:0002:26:23
255ROŻNIATA Adrian 4174STRAŻACKA WATAHAOpen Mężczyzn11:0002:26:25
256DOLNY Dariusz 4170STRAŻACKA WATAHAOpen Mężczyzn11:0002:26:26
257KRUPIŃSKI Daniel 3262HOJNIE OBDARZENIOpen Mężczyzn09:3002:26:30
258SZCZĘSNY Paweł 3372Open Mężczyzn09:3002:26:35
259JÓŹWICKI Karol 2124Open Mężczyzn07:2502:26:37
260STOBIECKI Tomasz 3809Open Masters Mężczyzn10:1502:26:40
261MISIAK Piotr 2131Open Mężczyzn07:2502:26:41
262RUTKOWSKI Jarosław 4234Open Mężczyzn11:0002:26:45
263MARCISZ Jarosław 3931Open Mężczyzn11:0002:26:53
264SALIK Aleksander 3686BESKID RUNNERSOpen Masters Mężczyzn10:1502:26:54
265KORZENIOWSKI Jan 2591RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn08:1502:27:15
266KLONOWSKI Sebastian 2627Open Mężczyzn08:1502:27:16
267MOSZYŃSKI Sebastian 4066Open Mężczyzn10:4502:27:17
268DASZEWSKI Filip 2017FIREEAGLESOpen Mężczyzn07:2502:27:34
269GRABOWSKI Tomasz 3838DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn10:3002:27:34
270ŁOPUCH Robert 3546DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn10:0002:27:35
271ŚLIŻ Marek 3173TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:1502:27:41
272WICHER Sylwia 2146HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet07:3502:27:49
273BYRTUS Józef 2022HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:27:58
274KOLANKOWSKI Damian 2917Open Mężczyzn08:4502:27:58
275OCHOŃSKI Michał 3171TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:1502:27:59
276TLAGA Krzysztof 3099BĄCZEK TEAMOpen Mężczyzn09:1502:28:05
277JÓŹWIK Konrad 3097BĄCZEK TEAMOpen Mężczyzn09:1502:28:06
278MIESZCZAK Marcin 2294TURBO GUMISIEOpen Mężczyzn08:0002:28:07
279KORCZYK Tomasz 2127Elite Mężczyzn07:2502:28:08
280CZADER Adam 3680BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn10:1502:28:12
281LUBASZKA Kinga 4411JW1230Open Kobiet11:3002:28:25
282WITEK Piotr 2160HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:28:36
283KAMIŃSKI Zbigniew 2020GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn07:2502:28:38
284POLAK Łukasz 2931Open Mężczyzn08:4502:28:48
285ZAWILIŃSKI Mateusz 2051HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:28:51
286LASKOWSKI Patryk 3780Open Mężczyzn10:1502:28:52
287KOZIELSKI Hubert 4485Open Mężczyzn11:3002:28:54
288KMIECIAK Krzysztof 2726MMA DEVIL MIĘDZYCHÓDOpen Mężczyzn08:3002:28:57
289KĘPA Justyna 2197HUSARIA RACE TEAMOpen Kobiet07:3502:28:59
290KUKLA Marcin 3994NIYWYSPORTOWANIOpen Mężczyzn10:4502:28:59
291PŁACZEK Miron 4075Open Mężczyzn10:4502:29:00
292CZARNOTA Szczepan 3835DEJCIE NOM WYGRAĆOpen Mężczyzn10:3002:29:21
293DOMINIAK Arkadiusz 3984HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:4502:29:23
294KIĆ Tomasz 4214Open Mężczyzn11:0002:29:30
295SZYWALSKI Alan 4165SAMEDOpen Mężczyzn11:0002:29:32
296OLEŚNIEWICZ Szymon 4162SAMEDOpen Masters Mężczyzn11:0002:29:35
297RAJEWSKI Wojciech 4076Open Mężczyzn10:4502:29:35
298OBORSKI Waldemar 3985HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:4502:29:37
299LISZKA Łukasz 3859HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:3002:29:39
300LIK Michał 3782Open Mężczyzn10:1502:29:44
301BRAŃKA Marcin 4022Open Mężczyzn10:4502:29:46
302GLINKOWSKI Filip 2223FIFNE PYRKIOpen Mężczyzn07:4502:30:07
303FIGURA Grzegorz 4582X-TEAM SPECIAL FORCEOpen Mężczyzn09:1502:30:09
304MAJCHERSKI Piotr 4123CROSSFIT Z16Open Masters Mężczyzn11:0002:30:09
305JAKUBOWSKI Michał 4036Open Mężczyzn10:4502:30:10
306SZYMAŃSKI Arkadiusz 3098BĄCZEK TEAMOpen Mężczyzn09:1502:30:11
307SKWAREK Tomasz 2513CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn07:4502:30:13
308PIETERASZKIEWISZ Stanisław 4395DMT KOMANDOOpen Mężczyzn11:3002:30:15
309GOMULARZ Sebastian 2027HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:30:17
310TKOCZ Krzysztof 4396DMT KOMANDOOpen Mężczyzn11:3002:30:17
311PIĄTEK Dawid 2457WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn08:0002:30:23
312AMBROCH Damian 3539BELUA MULTORUM CAPITUMOpen Mężczyzn10:0002:30:27
313OBOZA Dawid 2456WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn08:0002:30:32
314RÓG Sebastian 3316UNO MÁS?Open Mężczyzn10:1502:30:33
315WOŹNIAK Michał 3957Open Mężczyzn10:3002:30:33
316FIEDOR Tomasz 2025HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:30:34
317JANDA Sebastian 2454WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn08:0002:30:34
318KŁUŚ Krzysztof 4048Open Masters Mężczyzn10:4502:30:37
319ZAWIŁA Patryk 4384Open Mężczyzn11:1502:30:40
320RAK Michał 4366Open Mężczyzn11:1502:30:41
321PACURA Rafał 4071Open Mężczyzn10:4502:30:42
322CHODŹBA Damian 3759Open Mężczyzn10:1502:30:44
323SZCZUKA Leszek 2379CROSSELITEOpen Masters Mężczyzn08:0002:30:47
324BEDNAREK Remigiusz 4465XRUNNERSOpen Mężczyzn07:4502:30:53
325ZYGADLO Rafal 2304WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn07:4502:30:55
326PIETRUCHA Jakub 2288SĄGORSI - RUNNING TEAMOpen Mężczyzn07:4502:30:59
327SAMSELSKI Radosław 3366Open Mężczyzn09:3002:31:12
328WĄSOWICZ Konrad 3267HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:3002:31:17
329DUDZIK Sebastian 2590RUN&BIKE ACTIVLABOpen Mężczyzn08:1502:31:27
330MIZGALSKI Jacek 2812BŁOTOŁAZYOpen Masters Mężczyzn08:4502:31:27
331STRĄK Tomek 3524Open Mężczyzn09:4502:31:31
332GRZESIAK Tomasz 2280POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:4502:31:35
333BĄCZKIEWICZ Paweł 2214DELUXE SZLOCH TEAMOpen Mężczyzn07:4502:31:37
334HAŚKIEWICZ Kamil 4478Open Mężczyzn11:3002:31:37
335KRZYŻANOWSKI Przemysław 2245HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:4502:31:39
336JASZCZYK Andrzej 4481Open Mężczyzn11:3002:31:39
337ŻMIJ Wojciech 2442TRENER24H.COM.PLOpen Mężczyzn08:0002:31:40
338KOŚCIUSZKO Michał 3643Open Mężczyzn10:0002:31:41
339ŻUKOWSKI Karol 2055LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn07:2502:31:48
340JERMAKOWICZ Bartlomiej 3009RUNCOHOLICSOpen Mężczyzn09:0002:31:50
341PETER Robert 4227Open Mężczyzn11:0002:31:51
342FRONCEK Kazimierz 3158TECHNICAOpen Mężczyzn09:1502:31:53
343DODA Filip 3332Open Mężczyzn09:3002:31:57
344WINIAREK Marcin 3375Open Mężczyzn09:3002:31:58
345HUDASZEK Zbigniew 3315UNO MÁS?Open Mężczyzn10:1502:31:59
346KOWALEWSKI Filip 4281HUTNIK WARSZAWA OCROpen Mężczyzn11:1502:31:59
347KOZLOWSKI Dawid 3281MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn09:3002:32:00
348SUBIK Mirosław 3088Open Mężczyzn09:0002:32:02
349WITEK Kamil 2049HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn07:2502:32:11
350WODA Marcin 3711KOKSY Z ROKSYOpen Mężczyzn10:1502:32:12
351ŚWIDERGOŁ Piotr 3371Open Mężczyzn09:3002:32:15
352WIŚNIEWSKI Norbert 3437HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:4502:32:17
353SZEWCZYK Paweł 3812Open Masters Mężczyzn10:3002:32:18
354DOROSZ Mikołaj 3914Open Masters Mężczyzn10:3002:32:19
355RELIDZYNSKI Tomasz 3441ICE INVADERSOpen Masters Mężczyzn09:4502:32:25
356DUL Dariusz 4420MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Masters Mężczyzn11:3002:32:26
357KAROŃ Wojciech 3439ICE INVADERSOpen Masters Mężczyzn09:4502:32:29
358PIOTROWSKI Sławomir 3997OSTROWSKIE DZIKI NA MEFEDRONIEOpen Mężczyzn10:4502:32:29
359AKERMAN Błażej 3995OSTROWSKIE DZIKI NA MEFEDRONIEOpen Mężczyzn10:4502:32:32
360KOWALCZYK Grzegorz 3999PKP SAOpen Mężczyzn10:4502:32:35
361RYGOŁ Janusz 3113CF KUŹNIA DAMIANAOpen Masters Mężczyzn09:1502:32:39
362PODDĘBNIAK Małgorzata 4506Open Kobiet09:3002:32:42
363RELIDZYŃSKI Michał 3363Open Mężczyzn09:3002:32:43
364BURY Paweł 4473Open Mężczyzn11:3002:32:44
365GATNER Michał 3848DKG CREWOpen Mężczyzn10:3002:32:48
366DROŹDZIEL Mariusz 2114Open Mężczyzn07:2502:32:49
367KROCZEK Łukasz 2777Open Mężczyzn08:3002:32:53
368DARGACZ Dominik 4419MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn11:3002:32:57
369WARCZAK Mateusz 4551PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn07:2502:32:59
370SANDRZYK Krzysztof 4004POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:4502:33:01
371KRYSZAK Kazimierz 4421MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn11:3002:33:02
372DERESZ Wiktor 2909Open Mężczyzn08:4502:33:03
373KRYSZTOFIŃSKI Dawid 4003POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:4502:33:04
374SZCZEPAŃSKI Grzegorz 4423MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn11:3002:33:04
375NIEZNANE Nieznane 465710:1502:33:05
376STEINKE Damian 2494Open Mężczyzn08:0002:33:10
377BORTLIK Przemyslaw 2108Elite Mężczyzn07:2502:33:16
378PIERZCHAŁA Łukasz 2342Open Mężczyzn07:4502:33:17
379ZIELIŃSKI Tomasz 4666Open Mężczyzn11:3002:33:23
380PIETRAŚ Mariusz 4228Open Masters Mężczyzn11:0002:33:26
381CHMIELARCZYK Jarosław 3996OSTROWSKIE DZIKI NA MEFEDRONIEOpen Mężczyzn10:4502:33:29
382GRASZEK Mariusz 2623Open Mężczyzn08:1502:33:30
383SZCZĘSNY Bartek 2263HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:4502:33:31
384BIAŁEK Marcin 3615Open Mężczyzn10:0002:33:34
385KOZAK Maciej 4218Open Mężczyzn11:0002:33:40
386SOTOWSKI Piotr 3223Open Masters Mężczyzn09:1502:33:41
387MICHALSKI Dawid 2053I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn07:2502:33:45
388MĘKAL Dariusz 2480Open Mężczyzn08:0002:33:47
389JEZIORSKI Paweł 4597Open Mężczyzn11:4502:33:51
390RESKO Marcin 4367Open Mężczyzn11:1502:33:53
391KUBIESA Jakub 2032HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn07:2502:33:54
392ZUCHMAŃSKI Grzegorz 4527Open Masters Mężczyzn11:3002:33:59
393KECLER Katarzyna 4245#MYPONAGRODYOpen Kobiet11:1502:34:00
394ZUCHMAŃSKI Przemysław 4528Open Mężczyzn11:3002:34:02
395BORAK Łukasz 3157SRTG KATOWICEOpen Mężczyzn09:1502:34:03
396STRAKOSZ Marcin 4618Open Mężczyzn11:4502:34:06
397KRISTOF Robert 3648Open Mężczyzn10:0002:34:09
398PYŻANOWSKI Mariusz 2489Open Mężczyzn08:0002:34:18
399MACIUK Łukasz 3786Open Masters Mężczyzn10:1502:34:19
400MĘCNER Michał 3071Open Masters Mężczyzn09:0002:34:20
401WIETRZYŃSKI Maciej 2716HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:3002:34:25
402ODEJEWSKI Dariusz 2791Open Mężczyzn07:4502:34:27
403STAROŃ Marta 2145HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet07:3502:34:28
404RYRYCH Ryszard 3804Open Mężczyzn10:1502:34:31
405KODA Paweł 2287SĄGORSI - RUNNING TEAMOpen Mężczyzn07:4502:34:35
406ROJEK Mateusz 3713LEMON TEAMOpen Mężczyzn10:1502:34:42
407PALUCHOWSKI Daniel 3794Open Masters Mężczyzn10:1502:34:47
408JANIAK Marcin 2774Open Mężczyzn08:3002:34:48
409DZIAŁO Grzegorz 2891ŚWIROKRYPTYOpen Mężczyzn08:4502:34:50
410RYRYCH Łukasz 3803Open Mężczyzn10:1502:34:50
411BRULIŃSKI Rafał 3756Open Mężczyzn10:1502:34:51
412STARZYK Sebastian 2067OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn07:2502:34:58
413BURCZYŃSKI Karol 2895TABATA RADEK TEAMOpen Mężczyzn08:3002:35:01
414GŁOGOWSKI Maciej 2464Open Mężczyzn08:0002:35:05
415MIESZCZAK Michał 4610Open Mężczyzn11:4502:35:06
416IGNASIAK Rafał 3630Open Masters Mężczyzn10:0002:35:07
417LATOCHA Monika 2206AUUUUUOpen Kobiet07:4502:35:09
418JAŁOWICZOR Michał 2323Open Mężczyzn07:4502:35:09
419TYTOŃ Jakub 3670Open Mężczyzn10:0002:35:10
420KANIA Urban 4300PERFECTLEVELOpen Mężczyzn11:1502:35:11
421ŁAPACZ Tomasz 2074POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn07:2502:35:12
422BARTOŚ Marcin 2418KONIUCHY OCROpen Mężczyzn08:0002:35:20
423KOWALCZYK Krzysztof 4216Open Mężczyzn11:0002:35:20
424ŁUKA Paweł 2064OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn07:2502:35:22
425GIBAS Przemysław 4133HEJ, JAK TA SARNA!Open Mężczyzn11:0002:35:22
426GRYCA Jakub 3195Open Mężczyzn09:1502:35:26
427BEDNARCZYK Mateusz 3043Open Mężczyzn09:0002:35:28
428KACHEL Mateusz 3104CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:1502:35:29
429TĘCZA Arkadiusz 3373Open Masters Mężczyzn09:3002:35:33
430ŻAK Dominik 2802Open Mężczyzn08:3002:35:36
431HEIJ Ward 4209Open Mężczyzn11:0002:35:38
432ŻYDEK Grzegorz 2360Open Masters Mężczyzn07:4502:35:42
433KURACH Stanisław 2016DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn07:2502:35:44
434KRZANICKI Dariusz 2892ŚWIROKRYPTYOpen Mężczyzn08:4502:35:45
435KOWALSKI Jakub 3067Open Mężczyzn09:0002:35:46
436BARTKOWIAK Artur 3042Open Mężczyzn09:0002:35:47
437GARBACZ Rafał 2978HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0002:35:47
438BROŻYNA Damian 2890ŚWIROKRYPTYOpen Mężczyzn08:4502:35:49
439JUZWUK Seweryn 2401HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:1502:35:50
440BARANOWICZ Piotr 3397AUTO1 POLSKAOpen Mężczyzn09:4502:35:52
441HABER Monika 3603SZTURMOpen Kobiet10:0002:35:52
442KUJAWA Michał 2779Open Mężczyzn08:3002:36:00
443CUBER Adrian 3303SCREWTEAMOpen Mężczyzn09:3002:36:01
444BANASZCZUK Hubert 2765Open Mężczyzn08:3002:36:03
445SOWA Wojciech 4660Open Mężczyzn10:0002:36:03
446WOJAS Jakub 2050HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:36:06
447SIKORA Marek 2566IZERSKA GRUPA BIEGOWAOpen Mężczyzn09:1502:36:06
448PAPUGA Kamil 4636KOCIERZ TEAMOpen Mężczyzn11:3002:36:07
449OLESIAK Rafał 4503Open Mężczyzn11:3002:36:09
450MROCZEK Rafał 2065OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn07:2502:36:13
451BIGDA Marcin 3302SCREWTEAMOpen Mężczyzn09:3002:36:18
452ŁUKASIK Hubert 4056Open Mężczyzn10:4502:36:21
453GIBAS Tomasz 2696FORMMA BATTLE TEAMOpen Mężczyzn08:3002:36:22
454ŁASKI Mikołaj 3558HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0002:36:23
455KAMIONKA Mateusz 2241HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:4502:36:27
456WIŚNIEWSKI Tomasz 2356Open Mężczyzn07:4502:36:30
457MICHOŃ Aleksander 4673Open Mężczyzn11:1502:36:35
458PIASECKI Hubert 2488Open Mężczyzn08:0002:36:40
459SARLEJ Robert 3132HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:1502:36:41
460MATUSZCZAK Jakub 2406HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:0002:36:42
461CHAŁUPKA Łukasz 3323Open Mężczyzn09:3002:36:42
462OCHOTA Agnieszka 3129HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:1502:36:43
463NOWAK Paweł 39606 TWARZY GRZYBIARZYOpen Mężczyzn10:4502:36:45
464ŻUREK Michał 3314TS WIELICZANKAOpen Mężczyzn09:3002:36:49
465DUDEK Jakub 3312TS WIELICZANKAOpen Mężczyzn09:3002:36:51
466JAGODZIŃSKA Monika 3632Open Kobiet10:0002:36:52
467PUKALAK Jan 3568LEMON TEAMOpen Mężczyzn10:0002:36:58
468PRZESŁAŃSKI Mateusz 2420MIKAMIK CZEWAOpen Masters Mężczyzn08:0002:37:04
469ŻELAZKO Kamil 2052HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:37:10
470SYCZ Michał 39616 TWARZY GRZYBIARZYOpen Mężczyzn10:4502:37:12
471ADAMCZYK Jakub 3040Open Mężczyzn09:0002:37:17
472ADAMCZYK Piotr 4641FORMMA BATTLE TEAMOpen Mężczyzn08:3002:37:20
473REGUCKI Bartłomiej 3962BEFIT24TEAM Open Mężczyzn10:4502:37:21
474LEGIERSKI Michał 2921Open Mężczyzn08:4502:37:22
475GIBAS Dawid 2695FORMMA BATTLE TEAMOpen Mężczyzn08:3002:37:24
476PRZYBYSZEWSKI Kamil 4646BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn08:4502:37:25
477BELKA Bartek 2905Open Masters Mężczyzn08:4502:37:28
478KĄKOL Angelika 2820BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Kobiet08:4502:37:29
479PANEK Bartosz 3660Open Mężczyzn10:0002:37:36
480KONCZA Norbert 3774Open Mężczyzn10:3002:37:38
481STOJAK Arek 2391HARDCORYOpen Mężczyzn08:0002:37:40
482POPCZYŃSKI Krystian 2390HARDCORYOpen Masters Mężczyzn08:0002:37:41
483KOWALCZYK Konrad 3827CFNS TRAININGOpen Mężczyzn10:3002:37:46
484LEWANDOWSKI Szymon 2584PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn08:1502:38:01
485KRYSTA Damian 3683BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn10:1502:38:03
486FABIA Mateusz 4013SPEED RUNNERSOpen Mężczyzn10:4502:38:08
487POTKAJ Radosław 4232Open Mężczyzn11:0002:38:08
488ŚWIATOWIEC Adrian 2068OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn07:2502:38:10
489PODKALICKI Adrian 3685BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn10:1502:38:12
490BRZUSKA Przemysław 3969DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn10:4502:38:14
491PAWLICKI Damian 3971DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn10:4502:38:15
492HANEVYCH Dmytro 4447SAMEDOpen Mężczyzn11:0002:38:15
493SKÓRKA Dawid 4164SAMEDOpen Mężczyzn11:0002:38:17
494TROSHKIN Sergei 219139RUSOpen Masters Mężczyzn07:2502:38:19
495DĄBROWSKI Krzysztof 4167SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn11:0002:38:19
496CEBULA Łukasz 4129FORUM TRENINGUOpen Mężczyzn11:0002:38:21
497SZASTOK Rafal 4375Open Mężczyzn11:1502:38:22
498KUPCZYK Krzysztof 4348Open Mężczyzn11:1502:38:25
499KOTLARZ Dawid 3826CFNS TRAININGOpen Mężczyzn10:3002:38:28
500JARAWKA Natalia 4340Open Kobiet11:1502:38:31
501JAREMCZUK Michał 4341Open Mężczyzn11:1502:38:32
502BIALASIK Marcin 4327Open Mężczyzn11:1502:38:36
503SIWIŃSKI Kamil 3950Open Mężczyzn10:3002:38:37
504SZYWALSKI Krystian 4166SAMEDOpen Mężczyzn11:0002:38:42
505DEC Aleksandra 2439SPORTERA OCROpen Kobiet08:0002:38:43
506WOLOSZYN Krystian 4380Open Mężczyzn11:1502:38:43
507MAZUREK Wojciech 2018FIREEAGLESOpen Mężczyzn07:2502:38:44
508SZCZEPAŃSKI Maciej 3894STRAŻACYOpen Mężczyzn10:3002:38:45
509PAWLETA Marek 4163SAMEDOpen Masters Mężczyzn11:0002:38:45
510KOBIAŁKA Łukasz 3863LAFMAGEDDONOpen Masters Mężczyzn10:3002:38:48
511RZOŃCA Michał 2806AUUUUUOpen Mężczyzn08:4502:38:51
512CHUDZIK Mariusz 2438SPORTERA OCROpen Mężczyzn08:0002:38:52
513SEMCHUK Oleg 3521Open Mężczyzn09:4502:38:55
514WLAZŁOWSKI Rafał 3376Open Mężczyzn09:3002:38:55
515ORŁOWSKI Kamil 3824CALYPSO TEAM SUWAŁKIOpen Mężczyzn10:3002:38:57
516GÓRSKI Grzegorz 3823CALYPSO TEAM SUWAŁKIOpen Masters Mężczyzn10:3002:38:58
517BROŻEK Artur 2769Open Mężczyzn08:3002:38:59
518SOBCZYK Wiktor 4371Open Mężczyzn11:1502:39:01
519SZYMECZKO Maciej 3229Open Mężczyzn09:1502:39:02
520SZYMECZKO Paweł 3230Open Mężczyzn09:1502:39:03
521GROMADZKI Bartosz 2772Open Mężczyzn08:3002:39:05
522PODMAZKA Dmytro 3432HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4502:39:06
523JAKUBOWSKI Szymon 3707HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1502:39:06
524ORZECHOWSKI Mirosław 2600TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn08:1502:39:11
525WALCZAK Julian 2355Open Mężczyzn08:0002:39:12
526RUDNICKI Dawid 3885SOLIT.PROOpen Mężczyzn10:3002:39:13
527BOBEL Krzysztof 2595TFP SPORT TEAMOpen Masters Mężczyzn08:1502:39:15
528WASIEWICZ Michał 3374Open Mężczyzn09:3002:39:16
529WYDRZYCKI Michał 4243Open Mężczyzn11:0002:39:17
530PANUŚ Hubert 3871NAFCIARZE PŁOCKOpen Mężczyzn10:3002:39:18
531FLIEGERT Paweł 3499Open Mężczyzn09:4502:39:23
532IWAŃSKI Przemysław 2028HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:39:24
533FLIEGERT Szymon 3500Open Mężczyzn09:4502:39:25
534ŁOŚ Tomasz 2070OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn07:2502:39:26
535STACHYRA Rafał 2093ŚWINIODZIKIOpen Mężczyzn07:2502:39:27
536DACIO Mirek 2908Open Mężczyzn08:4502:39:34
537DASZCZYK Dawid 3051Open Mężczyzn09:0002:39:35
538KOŁODZIEJ Andrzej 2469Open Mężczyzn08:0002:39:41
539BRANDT Adam 2312Open Mężczyzn07:4502:39:47
540PALION Marcin 3428HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn09:4502:39:48
541PAWLICKI Krzysztof 2339Open Mężczyzn07:4502:39:49
542MUCHA Michał 2012DRAGON BALLOpen Mężczyzn07:2502:39:51
543WRÓBLEWSKI Tomasz 2264HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:4502:39:52
544MITRĘGA Kamil 2336Open Mężczyzn07:4502:39:53
545ŻEBIAŁOWICZ - ŁACH Agnieszka 2369BEST BEASTSOpen Kobiet08:0002:39:54
546SKAPCZYK Dawid 3883SE PLE NEOpen Mężczyzn10:3002:39:57
547PRUCHNIAK Wojciech 2411HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:0002:39:58
548STYLOK Dawid 3105CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:1502:39:58
549JACHIRA Klaudia 2602TRENER24H.COM.PLOpen Kobiet08:1502:39:59
550WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2674BLUE DOLPHIN TEAMOpen Mężczyzn08:3002:40:03
551KRZYŻOWSKI Hubert 3925Open Mężczyzn10:3002:40:03
552NIZIOŁ Paweł 4415LEMON TEAMOpen Mężczyzn11:3002:40:05
553WYSZOMIRSKI Marek 2831DUCH PUSZCZYOpen Masters Mężczyzn08:4502:40:13
554PABIN Paweł 2338Open Mężczyzn07:4502:40:17
555SIĘKOWSKI Marcin 4117CALYPSO TEAM SUWAŁKIOpen Mężczyzn11:0002:40:23
556THRUN Kamil 2801Open Mężczyzn08:3002:40:24
557GURGUL Bartłomiej 4031Open Mężczyzn10:4502:40:27
558PACIOREK Piotr 2712HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:3002:40:28
559BAJZERT Filip 3180Open Masters Mężczyzn09:1502:40:31
560TADEUSZ Krzysztof 4090Open Mężczyzn10:4502:40:32
561STRZAŁKOWSKI Daniel 2652Open Mężczyzn08:1502:40:33
562ORLIK Łukasz 3939Open Mężczyzn10:3002:40:33
563KUBIAK Edyta 3926Open Kobiet10:3002:40:35
564GILGA Tomasz 3145SKURCZEBYKIOpen Mężczyzn09:1502:40:37
565KUCHARSKI Bartosz 2331Open Mężczyzn07:4502:40:39
566ŚWIDERSKI Jakub 2942Open Mężczyzn08:4502:40:39
567KOZIEŁ Mateusz 3346Open Mężczyzn09:1502:40:40
568KUTERA Konrad 2333Open Mężczyzn07:4502:40:41
569BIJATOWSKI Adrian 38164MOVEOpen Mężczyzn10:3002:40:41
570CZAPLARSKI Rafał 2314Open Mężczyzn07:4502:40:43
571WYSOCKA Klaudia 3692CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet10:1502:40:48
572HOLONA Wojciech 3505Open Masters Mężczyzn09:4502:40:52
573SŁONIEWSKI Rafał 2044HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:40:54
574HOLONA Rafał 3504Open Mężczyzn09:4502:40:54
575MALEŃCZYK Sylwester 4669Open Mężczyzn11:3002:40:54
576KICZKA Kamil 3858HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:3002:40:56
577CZAJCZYŃSKI Daniel 4201Open Masters Mężczyzn11:0002:40:57
578JERZAK Jarosław 4040Open Mężczyzn10:4502:40:59
579KĄDZIELSKI Mirosław 3470RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Masters Mężczyzn09:4502:41:04
580PIĄTKOWSKI Marcin 3172TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:1502:41:07
581DANEK Maciej 2524CZADOMENIOpen Mężczyzn08:1502:41:08
582SERBINOWSKI Jacek 2091SPEED RUNNERSOpen Mężczyzn07:2502:41:10
583BIENIASZ Bogusław 3321Open Masters Mężczyzn09:3002:41:11
584LEŚNIAK Marcin 3828CFNS TRAININGOpen Mężczyzn10:3002:41:12
585BŁASZCZYK Grzegorz 3852FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn10:3002:41:13
586PTAK Patryk 4389BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆOpen Mężczyzn11:3002:41:13
587TRZETRZELEWSKI Maciej 3092Open Mężczyzn09:0002:41:16
588BOCHENEK Michał 3322Open Mężczyzn09:3002:41:16
589LISOWSKI Damian 2525CZADOMENIOpen Mężczyzn08:1502:41:17
590SZKLARSKI Przemysław 3691CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn10:1502:41:18
591SPILISZEWSKI Marcin 4005POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:4502:41:19
592KORZENIOWSKI Mateusz 3313TS WIELICZANKAOpen Mężczyzn09:3002:41:19
593GAŁAT Kamil 3284NEVER BACK DOWN!Open Mężczyzn09:3002:41:21
594KĘSKA Arkadiusz 2752SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Mężczyzn08:3002:41:22
595SOBOTA Kamil 2986HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:0002:41:23
596JAHNS Adam 2121Open Mężczyzn07:2502:41:25
597KRÓLAK Margarita 2239HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet08:0002:41:25
598WIJAS Andrzej 4523Open Mężczyzn11:3002:41:28
599TOMASZEK Artur 2656Open Mężczyzn08:1502:41:30
600TOMALA Artur 4238Open Mężczyzn11:0002:41:30
601ZIĘBA Łukasz 2417HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:0002:41:31
602JELEŃ Michał 4211Open Masters Mężczyzn11:0002:41:34
603BAGIŃSKI Ryszard 2756TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn08:3002:41:39
604MAGOŃ Łukasz 2036HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:41:41
605DOBROVSKY Michal 2616Open Mężczyzn08:1502:41:43
606KORZUS Paweł 2863LUBIĘ BURPEES’YOpen Mężczyzn09:4502:41:43
607CIEPIELA Jan 3448LUBIĘ BURPEES’YOpen Mężczyzn09:4502:41:44
608KMIECIAK Krystian 3424EKIPA SAMOBÓJCÓW OPOLEOpen Mężczyzn09:4502:41:47
609SCHMIDT Paweł 2347Open Masters Mężczyzn07:4502:41:51
610LEWANDOWSKI Paweł 3444KONIUCHY OCROpen Mężczyzn09:4502:41:58
611SMOLARKIEWICZ Konrad 3972DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn10:4502:42:00
612JEZIORAŃSKI Bartosz 3256EKIPA HAIEROpen Masters Mężczyzn09:3002:42:01
613CHOMCZYK Michal 4451ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn11:3002:42:05
614MOTOSZKO Tomasz 3422CROSSFIT OLD MINEOpen Mężczyzn09:4502:42:06
615CZULAK Jakub 2830DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn08:4502:42:13
616MAJEWSKI Oskar 4282LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn11:1502:42:15
617POLAŃSKI Franciszek 3943Open Mężczyzn10:3002:42:17
618TOCZKO Pawel 4236Open Mężczyzn11:0002:42:17
619MŁODZIK Dariusz 2709HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:3002:42:18
620KULESZKA Anna 3272KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Kobiet09:3002:42:18
621FORNALSKI Irek 3763Open Mężczyzn10:1502:42:18
622SITKOWSKI Tomasz 2675CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn08:3002:42:20
623KOPROWSKI Pawel 4215Open Mężczyzn11:0002:42:20
624KACZOR Marcin 3283NAJTRWALSI Z NAJTRWALSZYCH IMIELIN TEAMOpen Masters Mężczyzn09:3002:42:20
625ULDYNOWICZ Bartosz 4269DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn11:1502:42:21
626JESKA Tomasz 3254DIRTY SPARROWSOpen Masters Mężczyzn11:1502:42:22
627BARANOWSKI Dariusz 3542BRUD EKIPAOpen Mężczyzn10:0002:42:23
628DUŁAK Mateusz 2824BTSPLUSOpen Mężczyzn08:4502:42:26
629SOBCZYK Michal 4370Open Mężczyzn11:1502:42:28
630ANTOS Dominik 3545CEBULAKIOpen Mężczyzn10:0002:42:29
631GŁODOWSKI Bartosz 2825BTSPLUSOpen Mężczyzn08:4502:42:29
632ZYCH Zbyszek 3250CARBON OCR RACING TEAMOpen Masters Mężczyzn09:3002:42:32
633OLDENBURG Tim 4357Open Mężczyzn11:1502:42:33
634JEZIOR Tomasz 3064Open Mężczyzn09:0002:42:36
635GIERSZ Andrzej 3856HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:3002:42:37
636SZYJKA Mateusz 3743SZTURMOpen Mężczyzn10:3002:42:39
637PIETRZAK Tomek 3544BRUD EKIPAOpen Mężczyzn10:0002:42:40
638WOJTUNIK Michał 3150SPORTOWA DĄBROWAOpen Mężczyzn09:1502:42:41
639KABALA Mariusz 4530AUTO1Open Mężczyzn11:4502:42:46
640GOSTKOWSKA Agata 3742SZTURMOpen Kobiet10:3002:42:47
641DUDZIK Mateusz 4588Open Mężczyzn11:4502:42:47
642RUDZKI Michał 4124CROSSFIT Z16Open Mężczyzn11:0002:42:49
643PAWLUKIEWICZ Aleksander 2487Open Masters Mężczyzn08:0002:42:53
644BOGDAŁ Krzysztof 2395HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:0002:42:57
645WIETRZYŃSKA Agnieszka 2508ALGRAF RACE TEAMOpen Masters Kobiet08:1502:42:58
646BONK Andrzej 3907Open Mężczyzn10:3002:42:58
647KRYBUS Mateusz 4604Open Mężczyzn11:4502:42:58
648DROP Łukasz 2097WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn07:2502:42:59
649PARECKI Wojciech 2927Open Mężczyzn08:4502:43:02
650KALIŃSKA Sylwia 3543BRUD EKIPAOpen Kobiet10:0002:43:03
651KRUK Kamil 4603Open Mężczyzn11:4502:43:03
652BUKOWSKI Marek 2906Open Mężczyzn08:4502:43:05
653BORECKI Krzysztof 2234HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn07:4502:43:10
654SAROSIEK Artur 2090SPEED RUNNERSOpen Mężczyzn07:2502:43:12
655PAPROCKI Bartłomiej 4504Open Mężczyzn11:3002:43:13
656KALETA Anna 3198Open Kobiet09:1502:43:13
657CZARNOMSKI Aleksader 4332Open Mężczyzn11:1502:43:24
658WERESZCZAK Wojciech 3529Open Masters Mężczyzn09:4502:43:25
659MOGA Piotr 3937Open Mężczyzn10:3002:43:26
660TRYBUŁOWSKI Lukasz 3527Open Mężczyzn09:4502:43:27
661SZCZECH Szymon 4109ALKO NINJAOpen Mężczyzn11:0002:43:29
662FIGIEL Marcin 3869NAFCIARZE PŁOCKOpen Mężczyzn10:3002:43:33
663BĘTLEJEWSKI Marek 3867NAFCIARZE PŁOCKOpen Masters Mężczyzn10:3002:43:38
664KARPIŃSKI Bartłomiej 4345Open Mężczyzn11:1502:43:42
665BRYZEK Konrad 4023Open Mężczyzn10:4502:43:44
666SZYMAŃSKI Michał 4088Open Mężczyzn10:4502:43:47
667POCHROŃ Marcin 3398BYKI ♉Open Mężczyzn11:0002:43:47
668ZACHARJASZ Hubert 3255DRAGON SQUADOpen Mężczyzn09:3002:43:48
669POPCZYK Mariusz 3993NAK MUAY FIGHTERSOpen Mężczyzn10:4502:43:48
670KOZŁOWSKI Michał 3992NAK MUAY FIGHTERSOpen Mężczyzn10:4502:43:50
671WISNIEWSKI Damian 4391BYKI ♉Open Mężczyzn11:0002:43:50
672PROKOP Piotr 4364Open Mężczyzn11:1502:43:51
673MACIEJEWICZ Dawid 2782Open Mężczyzn08:3002:43:56
674CICHY Łukasz 3135HUSARIA REACE TEAMOpen Mężczyzn08:1502:43:57
675ABRAMOWICZ Michał 3039Open Mężczyzn09:0002:44:00
676BĄBALICKI Sławomir 2594TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn08:1502:44:00
677LALEWICZ Robert 2246HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn09:0002:44:04
678KULIG Filip 3778Open Mężczyzn10:1502:44:06
679KAMIŃSKI Kamil 4156OTWOCKIE HARTYOpen Mężczyzn11:0002:44:07
680MIEJSKI Adam 3789Open Mężczyzn10:1502:44:10
681ZELL Jacek 2969DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn09:0002:44:10
682BURKOT Błażej 4329Open Mężczyzn11:1502:44:14
683WIELĄDEK Marcin 3243BANKSTERSOpen Mężczyzn09:3002:44:15
684BIELENIN Wojciech 2581PĘDZĄCE MAMUTYOpen Mężczyzn08:1502:44:19
685JURAS Radoslaw 2582PĘDZĄCE MAMUTYOpen Mężczyzn08:1502:44:20
686DOBROMILSKA Agata 3912Open Kobiet10:3002:44:26
687SZCZĘSNA Edyta 3106CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet09:1502:44:29
688PRACUCH Sebastian 3945Open Mężczyzn10:3002:44:31
689IWAŃSKI Rafał 3063Open Masters Mężczyzn09:0002:44:39
690LECIEJEWSKI Patryk 4054Open Mężczyzn11:0002:44:41
691PASZKOWSKA Marcelina 2585PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet08:1502:44:42
692FAŁATOWICZ Radosław 3541BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn10:0002:44:45
693BOSZKO Łukasz 3540BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn10:0002:44:47
694JEZIORSKI Marcin 3340Open Mężczyzn09:3002:44:51
695KWIATKOWSKI Marcin 3514Open Masters Mężczyzn09:4502:44:53
696BŁĄKAŁA Damian 2542HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:1502:44:56
697ZIĘBA Rafał 3959Open Mężczyzn11:0002:44:56
698DUMIN Mateusz 4009PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn10:0002:44:57
699TRĄBSKI Łukasz 3951Open Mężczyzn11:0002:44:58
700SENDEK Katarzyna 2560HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet08:1502:45:00
701MAREK Patryk 3244BESKID RUNNERS TEAMOpen Mężczyzn09:3002:45:01
702MARKIEWICZ Karol 4547MFP PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn10:0002:45:01
703KRZYSTECZKO Szymon 2634Open Mężczyzn08:1502:45:02
704KONDRATIUK Ira 4285MFP PULL UP OR SHUT UPOpen Kobiet10:0002:45:03
705ADAMIEC Tomasz 2460Open Mężczyzn08:0002:45:06
706WOJTASZEK Michał 2357Open Mężczyzn07:4502:45:07
707NAGAS Pawel 2056LUBIĘ BURPEES’YOpen Mężczyzn07:2502:45:11
708ROSIAK Radosław 3103BOZONY HIGGSAOpen Mężczyzn09:1502:45:11
709BEREZHANSKYI Oleksandr 3495Open Mężczyzn09:4502:45:14
710DUŹNIAK Mateusz 3125HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:1502:45:16
711ROSIAK Bartosz 3102BOZONY HIGGSAOpen Mężczyzn09:1502:45:18
712SZULKIN Dawid 2295TURBO GUMISIEOpen Mężczyzn07:4502:45:21
713SADOWSKI Rafał 2961CHŁOPCY CHORTENOWCYOpen Mężczyzn09:0002:45:23
714ZWAAN Johan 4186UNO MÁS?Open Mężczyzn10:1502:45:25
715KOWALKOWSKI Paweł 3391ANWIL TEAMOpen Mężczyzn09:4502:45:27
716MOTOWIDEŁKO-PUSTELAK Iwona 2407HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet08:0002:45:28
717JASKÓLSKI Sebastian 4039Open Mężczyzn10:4502:45:28
718PRZYBYSZEWSKI Kamil 4640ASW SENSHIOpen Mężczyzn08:0002:45:29
719JASKÓLSKI Daniel 4038Open Mężczyzn10:4502:45:29
720NOWOSIELSKI Tomasz 2365ASW SENSHIOpen Mężczyzn08:0002:45:32
721ORŁOWSKI Maciej 4225Open Mężczyzn11:0002:45:34
722JĘDRZEJOWSKI Michał 3197Open Mężczyzn09:1502:45:37
723SZCZEPAŃSKI Jakub 4121CROSSBOX JAWOROpen Mężczyzn11:0002:45:38
724NAWROT Witold 3443JUST 5Open Mężczyzn09:4502:45:39
725MIŁKOWSKI Dawid 4672Open Mężczyzn11:1502:45:39
726STARŻYK Artur 2797Open Mężczyzn08:3002:45:41
727KOCHEL Sebastian 2776Open Mężczyzn08:3002:45:42
728BLONDOWSKI Sebastian 3905Open Mężczyzn10:3002:45:43
729IMIOŁEK Mateusz 4034Open Mężczyzn10:4502:45:46
730DZIERGAS Teresa 2142FIREEAGLESOpen Kobiet07:3502:45:50
731BIENIEK Damian 2862LOVE TEAMOpen Mężczyzn08:4502:45:52
732FRANK Damian 3970DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn10:4502:45:52
733WOŹNIAK Joanna 2147HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet07:3502:45:55
734WALCZAK Robert 3973DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn10:4502:45:56
735LEWANDOWSKI Przemysław 2718KLU&LEWY TEAMOpen Masters Mężczyzn08:3002:46:03
736ŻYWICKI Olek 2866MY TU TYLKO PO BROWAROpen Mężczyzn08:4502:46:03
737PIWOWAREK Bartosz 2865MY TU TYLKO PO BROWAROpen Mężczyzn08:4502:46:04
738STASZEWSKI Cezary 3484TDROpen Mężczyzn09:4502:46:09
739WALKOWIAK Norbert 3998OSTROWSKIE DZIKI NA MEFEDRONIEOpen Mężczyzn10:4502:46:10
740GOŁĘBIEWSKI Krzysztof 3442JUST 5Open Mężczyzn09:4502:46:12
741PODRZYCKI Marcin 4303POWERED BY PRO-HEALTHOpen Mężczyzn11:1502:46:15
742ŁABASZEWSKI Mirosław 3651Open Mężczyzn10:0002:46:17
743DWÓRZNIK Daniel 3627Open Mężczyzn10:0002:46:19
744ZEMŁA Kinga 2359Open Kobiet07:4502:46:21
745NOGA Dariusz 3657Open Mężczyzn10:0002:46:22
746MIODEK Adrian 4534DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn11:4502:46:25
747BULANDA Arkadiusz 4328Open Mężczyzn11:1502:46:27
748KACHEL Agata 3605SZTURMOpen Kobiet10:0002:46:32
749SLUPECKI Radek 3087Open Mężczyzn09:0002:46:33
750GAJEWSKI Krzysztof 3744THE GENTLEMEN'SOpen Masters Mężczyzn10:1502:46:36
751MAJAK Wojtek 4531CONNECTOR TEAMOpen Mężczyzn11:4502:46:36
752KROWIAK Radosław 2778Open Mężczyzn08:3002:46:38
753OLESZCZUK Patryk 2019FIREEAGLESOpen Mężczyzn07:2502:46:42
754STASZEL- ŁATAS Tomasz 2047HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:46:47
755CZECHOWSKI Konrad 2113Open Mężczyzn07:2502:46:51
756DZIK Konrad 2818BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn08:4502:46:51
757SZLAGA Rafal 2943Open Mężczyzn08:4502:46:53
758OPARA Maja 2821BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Kobiet08:4502:46:55
759PRZĄDKA Marcin 3798Open Mężczyzn10:1502:46:55
760MIERZWA Łukasz 3656Open Mężczyzn10:0002:46:57
761LEBIODA Marcin 2082SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:2502:46:58
762DĄBEK Maciej 2733NIEDOTLENIENI ŁAŃCUTOpen Mężczyzn08:3002:46:59
763PROKOPIUK Szymon 2933Open Mężczyzn08:4502:46:59
764WITEK Michał 4406HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0002:47:00
765PROKOPIUK Bartłomiej 2932Open Mężczyzn08:4502:47:00
766SKIBA Michał 3299PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn10:0002:47:03
767BUDZYŃSKI Michał 4645Open Mężczyzn08:4502:47:03
768GRUSZKIEWICZ Przemysław 3629Open Mężczyzn10:0002:47:05
769GÓRCZAK Justyna 3831CIEĆMORUCHYOpen Kobiet10:3002:47:05
770CHYŁA Adrian 3622Open Mężczyzn10:0002:47:07
771KRÓL Przemysław 3924Open Mężczyzn09:3002:47:08
772TOMCZAK Adrian 3494ZŁOCZEWIAOpen Mężczyzn09:4502:47:09
773WISŁA Grzegorz 3023TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:0002:47:10
774PUCHALSKI Grzegorz 4233Open Mężczyzn11:0002:47:14
775BOCZKOWSKI Dawid 3021TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:0002:47:17
776OSIŃSKI Marcin 3881RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn10:3002:47:20
777CZUCHNOWSKI Tomasz 4202Open Mężczyzn11:0002:47:25
778HUK Mateusz 2689DZIKUSY W NATARCIUOpen Mężczyzn08:3002:47:26
779BAGROWSKI Przemysław 4195Open Mężczyzn11:0002:47:26
780SOJA Marcin 3269KLUB SPORTOWY HAJIMEOpen Mężczyzn09:3002:47:26
781NĘDZA Tomasz 2037HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn07:2502:47:27
782MIŁOSZ Izabela 2196HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet07:3502:47:27
783BĄCZYK Grzegorz 4194Open Mężczyzn11:0002:47:27
784LEDUCHOWSKI Kuba 2003BOOT CAMP POLSKA Open Mężczyzn07:2502:47:28
785KUĆMA Grzegorz 3251CHODŹŻE NA POLEOpen Mężczyzn09:3002:47:28
786FRYDRYCH Patryk 3915Open Mężczyzn10:3002:47:30
787OHLER Marcin 3517Open Mężczyzn09:4502:47:31
788SYRYŃSKI-GIRO Sebastian 4549MJMETAL OŚWIĘCIMOpen Masters Mężczyzn11:4502:47:31
789JĘDRZEJEK Krzysztof 4343Open Masters Mężczyzn11:1502:47:32
790PATER Janusz 4548MJMETAL OŚWIĘCIMOpen Masters Mężczyzn11:4502:47:34
791KROK Arkadiusz 4113BLACK BELT TEAMOpen Mężczyzn11:0002:47:36
792PIETRASZ Krzysztof 3942Open Mężczyzn10:3002:47:36
793ADAMCZYK Andrzej 3749WIELUŃ BIEGAOpen Mężczyzn10:1502:47:39
794KAJA Robert 3750WIELUŃ BIEGAOpen Masters Mężczyzn10:1502:47:41
795CHROBOK Michał 3910Open Mężczyzn10:3002:47:41
796WNOROWSKA Magdalena 2385DZIADY OCROpen Masters Kobiet08:0002:47:42
797ILCZYSZYN Julita 2624RUNCOHOLICSOpen Kobiet08:1502:47:42
798SZCZEPANIEC Kacper 4086Open Mężczyzn10:4502:47:42
799KOŁBUC Rafał 4188WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn11:0002:47:44
800GAJEWSKI Jacek 3700DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOpen Masters Mężczyzn10:1502:47:44
801KRAJEWSKI Tomasz 3746THE GENTLEMEN'SOpen Mężczyzn10:1502:47:45
802BEDNARZ Marcin 3901Open Mężczyzn10:3002:47:49
803WĄDOŁOWSKI Paweł 2686DR KING & DJANGOOpen Mężczyzn08:3002:47:51
804CYBULSKI Paweł 2006CYBUL EXTREME TEAMOpen Mężczyzn07:2502:47:52
805GRABOWSKI Jakub 2685DR KING & DJANGOOpen Mężczyzn08:3002:47:54
806SZYROKI Henryk 4668PEPPA RUNOpen Masters Mężczyzn11:3002:47:54
807BOĆKO Ewa 2297WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet07:4502:47:55
808CZYŻKOWSKI Łukasz 2731NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOpen Mężczyzn08:0002:47:55
809RUSZEWSKI Jarosław 2258HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn07:4502:47:57
810GRZEBUŁA Łukasz 3745THE GENTLEMEN'SOpen Mężczyzn10:1502:47:58
811SKOCZEK Anna 2301WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet07:4502:47:59
812DUDZIK Sebastian 4119CO JA ROBIĘ TU..Open Mężczyzn11:0002:47:59
813MOKWA Sebastian 2368AWLOpen Mężczyzn08:0002:48:01
814DUDZIK Bogusław 4118CO JA ROBIĘ TU..Open Mężczyzn11:0002:48:01
815WAŻNY Łukasz 2269META JUŻ BLISKO Open Mężczyzn07:4502:48:03
816SZYPUŁA Mateusz 4120CO JA ROBIĘ TU..Open Mężczyzn11:0002:48:03
817RUSZEWSKA Anna 2291SPORTOWE SUWAŁKIOpen Masters Kobiet07:4502:48:04
818SZCZEPANIEC Kamil 4087Open Mężczyzn10:4502:48:05
819LUTEREK Michał 2478Open Mężczyzn08:0002:48:07
820KOŚCIUK Wojciech 2918Open Mężczyzn08:4502:48:07
821BUCHALSKI Jarosław 2871NINJA WARRIOR TEAMOpen Mężczyzn08:4502:48:10
822FILIPIAK Mateusz 3498Open Mężczyzn09:4502:48:10
823KOWALEWSKI Marek 3344Open Masters Mężczyzn09:3002:48:11
824SKOCZEK Marcin 2302WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn07:4502:48:12
825JURASZ Mateusz 4634Open Mężczyzn10:1502:48:12
826WODKA Dawid 2267KUDŁATE MAKARONYOpen Mężczyzn07:4502:48:13
827KORNOSZ Paweł 2872NINJA WARRIOR TEAMOpen Mężczyzn08:4502:48:14
828KOZŁOWSKI Przemysław 4600Open Mężczyzn11:4502:48:15
829KRÓL Grzegorz 4602Open Mężczyzn11:4502:48:15
830ŻARŁOK Kamil 3236Open Mężczyzn09:1502:48:16
831TULIŃSKI Andrzej 3528Open Mężczyzn09:4502:48:16
832KLIK Paweł 2660AUUUUUOpen Mężczyzn08:3002:48:19
833JACIW Krzysztof 4137I-SYSTEMSOpen Mężczyzn08:3002:48:21
834KUKUŚ Rafał 2298WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn07:4502:48:23
835DUDZIK Rafal 3167TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:1502:48:24
836HERÓD Paweł 4103AGREST TEAMOpen Masters Mężczyzn11:0002:48:26
837BYKOWSKI Wojciech 3108CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn09:1502:48:32
838BĘDKOWSKI Marcin 2462Open Mężczyzn08:0002:48:34
839IWAŃSKI Mikołaj 2974GŁOWA W BETONIARCE AUUUOpen Mężczyzn09:0002:48:34
840MOSKAŁA Łukasz 4633TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:1502:48:34
841TUZIMEK Krzysztof 3005REKINY FITNESSUOpen Mężczyzn09:0002:48:35
842JAROSZ Bartłomiej 3169TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:1502:48:35
843WERNIO Patryk 3673Open Mężczyzn10:0002:48:38
844LASKOWSKI Tomasz 2071PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn07:2502:48:39
845MOL Wojtek 2437SPEED RUNNERSOpen Mężczyzn08:0002:48:40
846SKRZYPEK Remigiusz 4431NAK MUAY FIGHTERSOpen Mężczyzn11:3002:48:41
847LANGER Krzysztof 4351Open Mężczyzn11:1502:48:43
848SKRZYPCZYK Aleksander 3666Open Masters Mężczyzn10:0002:48:43
849AKSAMIT Przemek 4192Open Mężczyzn11:0002:48:44
850SZYDLOWSKI Kamil 4377Open Mężczyzn11:1502:48:44
851POPCZYK Sebastian 4430NAK MUAY FIGHTERSOpen Mężczyzn11:3002:48:44
852WIECZOREK Wojciech 4436OGRY ZE ŚLĄSKAOpen Mężczyzn11:3002:48:50
853WIECZOREK Mateusz 4435OGRY ZE ŚLĄSKAOpen Mężczyzn11:3002:48:52
854IMIOŁCZYK Tomasz 3631Open Masters Mężczyzn10:0002:48:53
855SZYMAŃSKA Monika 3669Open Masters Kobiet09:3002:48:58
856WALCZYŃSKI Arkadiusz 4239Open Mężczyzn11:0002:49:00
857RYSZCZYK Adam 2649Open Mężczyzn07:4502:49:01
858OCHNIO Andrzej 2680CROSSFIT ŁUKÓWOpen Masters Mężczyzn08:3002:49:01
859CZARNY Michał 3330Open Mężczyzn09:3002:49:01
860BARAN Grzegorz 2766Open Masters Mężczyzn08:3002:49:05
861SUJKA Rafał 2823BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn08:4502:49:08
862LACH Agnieszka 2205AUUUUUOpen Masters Kobiet07:4502:49:10
863ROZE Joanna 2647Open Kobiet08:1502:49:10
864JANKIEWICZ Marek 2819BRAVEHEARTS LEGIONOWOOpen Mężczyzn08:4502:49:10
865NICIEJA Krzysztof 2208AUUUUUOpen Mężczyzn07:4502:49:11
866KĘDZIORA Bogumił 3201Open Mężczyzn09:1502:49:13
867ORCZYK Kamil 4017UŚMIECH KOMBAJNISTYOpen Mężczyzn10:4502:49:14
868ŻAK Tomasz 2215DUPA CZARNA SPA&RESORTOpen Mężczyzn07:4502:49:15
869ORCZYK Dawid 4016UŚMIECH KOMBAJNISTYOpen Mężczyzn10:4502:49:17
870STAROWICZ Elżbieta 3225Open Kobiet09:1502:49:20
871KACZOR Mariusz 4566SAHARA TEAMOpen Masters Mężczyzn07:4502:49:23
872JAGÓRA Dominik 2744PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn08:3002:49:23
873ZIEMAK Daniel 4526Open Mężczyzn11:3002:49:27
874JAMRÓZ Ryszard 2202AUUUUUOpen Masters Mężczyzn07:4502:49:31
875KOT Łukasz 2204AUUUUUOpen Mężczyzn07:4502:49:34
876BIELICKI Paweł 3616Open Mężczyzn10:0002:49:34
877GÓRA Dawid 4028Open Mężczyzn10:4502:49:37
878SZAL Małgorzata 3278LAFMAGEDDONOpen Kobiet09:3002:49:40
879SOSNOWSKI Jarosław 3850DRAGON-FLYOpen Masters Mężczyzn10:3002:49:46
880ŁUCKA Paulina 2248HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet07:4502:49:50
881TREPKA Karolina 4257ANIMMALS ZAWIERCIE Open Kobiet11:1502:49:51
882SENDERSKI Przemysław 2259HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:4502:49:52
883SZYJA Mariusz 4256ANIMMALS ZAWIERCIE Open Mężczyzn11:1502:49:53
884GÓRKA Robert 4029Open Masters Mężczyzn10:4502:49:59
885RAKOWSKI Przemysław 3277LAFMAGEDDONOpen Mężczyzn09:3002:50:00
886RAJWA Agnieszka 4011ŚLĄSK RUNNERSOpen Kobiet10:4502:50:02
887PŁACHECKI Paweł 4074Open Mężczyzn10:4502:50:03
888STOPIAK Rafał 3305SMOKASYNYOpen Mężczyzn09:3002:50:06
889JANKE Paweł 4010ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn10:4502:50:07
890MIODUSKI Piotr 2746PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn08:3002:50:08
891BARAN Paulina 3880PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet10:3002:50:09
892RĄCZKOWIAK Mateusz 2604USZŁO POWIETRZE Z DĘTKIOpen Mężczyzn08:1502:50:11
893MEŻYKOWSKI Łukasz 2641Open Mężczyzn08:1502:50:11
894SZKLARZ Krzysztof 3306SMOKASYNYOpen Mężczyzn09:3002:50:12
895KAPUŚCIARZ Jakub 3304SMOKASYNYOpen Mężczyzn09:3002:50:14
896KOS Emil 3511Open Mężczyzn09:4502:50:14
897WAWAK Jakub 4521Open Mężczyzn11:3002:50:14
898BISKUPSKI Karol 4471Open Mężczyzn11:3002:50:15
899CHRUŚCICKI Krzysztof 3325Open Masters Mężczyzn09:3002:50:16
900MAŁYSA Krzysztof 4061Open Mężczyzn10:4502:50:17
901STANKIEWICZ Piotr 2351Open Mężczyzn07:4502:50:19
902KRUK Jakub 3348Open Mężczyzn09:3002:50:19
903BARAN Bernard 2271OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Mężczyzn07:4502:50:23
904SAWALA Sławomir 3520Open Masters Mężczyzn09:4502:50:28
905SAWALA Eryk 3519Open Mężczyzn09:4502:50:29
906KACZMARCZYK Tomasz 3573NETCOMPANYOpen Mężczyzn10:0002:50:30
907MARĆ Wojciech 2272OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Mężczyzn07:4502:50:31
908PLEWKA Daniel 3663Open Mężczyzn10:0002:50:32
909CHŁĄD Aleksander 2023HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:50:34
910KRAŚ Grzegorz 2758TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn08:3002:50:34
911SZYMAŃSKI Adrian 2945Open Mężczyzn08:4502:50:34
912DZIERŻAK Elżbieta 2238HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet07:4502:50:35
913KUBACKI Jakub 2745PZU SPORT TEAMOpen Mężczyzn08:3002:50:36
914DZIAMARSKA Sandra 3334Open Kobiet09:3002:50:37
915CAŁKA Maciej 4579WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Masters Mężczyzn11:4502:50:38
916GRZYBOWSKI Patryk 3918Open Mężczyzn10:3002:50:41
917JABŁONOWSKA Klaudia 2963CROSS MŁAWAOpen Kobiet09:0002:50:41
918ŚLIWOWSKI Marcin 3888STARE WILKIOpen Masters Mężczyzn10:3002:50:43
919SZCZYGIELSKI Norbert 3090Open Mężczyzn09:0002:50:51
920BIK Mateusz 2307Open Mężczyzn07:4502:50:54
921ŁOBOCKI Andrzej 3295POSITIVE FREAKS TEAMOpen Mężczyzn09:3002:50:55
922OCHMAŃSKI Kamil 3252CHODŹŻE NA POLEOpen Mężczyzn09:3002:50:56
923GAWLIKOWSKA Kinga 3110CF KUŹNIA DAMIANAOpen Kobiet09:1502:50:58
924PINKOWICZ Maciej 3112CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn09:1502:50:59
925SZOPA Beniamin 2850HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn08:4502:50:59
926KOLODZIEJSKI Pawel 3390ANIOŁKI KRZYSIAOpen Mężczyzn09:4502:50:59
927SZLÓSARCZYK Krzysztof 3477SPORTOWA DĄBROWAOpen Mężczyzn09:4502:50:59
928RZYSZCZAK Damian 4368Open Mężczyzn11:1502:51:05
929PROCHOWSKI Rafał 4508Open Mężczyzn11:3002:51:05
930WIECZOREK Dariusz 2507Open Mężczyzn08:0002:51:07
931RAJNIK Daniel 4365Open Mężczyzn10:4502:51:11
932WŁOSTEK Jakub 2511AROOOpen Mężczyzn08:1502:51:15
933ROŻEK Jerzy 4293NEVER BACK DOWN!Open Mężczyzn11:1502:51:15
934GĄSIOR Oskar 3389ANIOŁKI KRZYSIAOpen Mężczyzn09:4502:51:16
935MIECZYKOWSKI Krzysztof 3935Open Masters Mężczyzn10:3002:51:19
936PIETRYNKO Marcin 4229Open Mężczyzn11:0002:51:19
937CIUPEK Robert 2681CROSSFIT OLD MINEOpen Mężczyzn08:3002:51:20
938OLSZEWSKI Wojciech 4359Open Mężczyzn11:1502:51:21
939BUDEK Jakub 3908Open Mężczyzn10:3002:51:22
940WINIARSKI Maciej 2510AROOOpen Mężczyzn08:1502:51:23
941CECUŁA Andrzej 2611Open Mężczyzn08:1502:51:25
942SIKORA Mateusz 3805Open Mężczyzn10:1502:51:25
943CECUŁA Damian 2612Open Mężczyzn08:1502:51:28
944KRAWCZYKOWSKI Kamil 4292NEVER BACK DOWN!Open Mężczyzn11:1502:51:28
945HINTZ Anna 3271KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Kobiet09:3002:51:29
946BACIA Krzysztof 4296PERFECTLEVELOpen Masters Mężczyzn11:1502:51:31
947ANDRUKAJTIS Arkadiusz 3270KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Mężczyzn09:3002:51:32
948MAJCHRZAK Marcin 2598TFP SPORT TEAMOpen Mężczyzn08:1502:51:34
949GAWLIK Łukasz 2544HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn08:1502:51:36
950MERGNER Łukasz 3728POWER TRAININGOpen Mężczyzn11:3002:51:36
951PAROL Diana 2199NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMElite Kobiet07:3502:51:38
952BITTNER Filip 2308Open Mężczyzn08:0002:51:39
953WOJDAT Robert 3095Open Mężczyzn09:0002:51:40
954PIWOWAR Jacek 2794Open Masters Mężczyzn08:3002:51:41
955KULMIŃSKI Marcin 3726POWER TRAININGOpen Mężczyzn11:3002:51:43
956MERGNER Rafał 3729POWER TRAININGOpen Mężczyzn11:3002:51:44
957CZYŻ Paweł 2315Open Mężczyzn07:4502:51:45
958SIKORA Marek 2869NIEBIESKIE CHACHARYOpen Mężczyzn08:4502:51:47
959KOPYCIOK Michał 2867NIEBIESKIE CHACHARYOpen Mężczyzn08:4502:51:48
960MAJCHRZYK Mateusz 2761WELLNESS & SPAOpen Mężczyzn08:3002:51:50
961MICHALIK Piotr 2846HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:4502:51:50
962KALETA Sebastian 3410CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn09:4502:51:51
963OBORSKI Michał 4224Open Mężczyzn11:0002:51:52
964PACEK Cezary 3412CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn09:4502:51:53
965GAWORECKI Sławomir 2026HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn07:2502:51:54
966ZUGAJ Marek 3421CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Masters Mężczyzn09:4502:51:56
967JAGOSZ Patryk 4210Open Mężczyzn11:0002:51:57
968PIERZCHAŁA Mateusz 2040HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn07:2502:52:00
969WEIS Michał 2139Open Mężczyzn07:2502:52:01
970ROSŁON Rafał 2796Open Mężczyzn08:3002:52:05
971GIETEK Kamil 2621Open Mężczyzn08:1502:52:09
972SAWICKI Piotr 2076POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:2502:52:13
973CHODYRA Karol 3977GANGUSYOpen Mężczyzn10:4502:52:13
974LASKOWSKI Grzegorz 2637Open Mężczyzn08:1502:52:14
975SAWIAK Przemysław 4080Open Mężczyzn10:4502:52:14
976MARCINIAK Daniel 4274GANG DZIKICH WIEPRZYOpen Mężczyzn11:1502:52:16
977GUŚĆ Maciej 3979GANGUSYOpen Mężczyzn10:4502:52:17
978STACHELEK Wojciech 2651Open Mężczyzn08:1502:52:18
979BOGUSKI Adrian 2610Open Mężczyzn08:1502:52:21
980PASIERBIŃSKI Damian 2970EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn09:0002:52:28
981DUWE Krzysztof 2317Open Mężczyzn07:4502:52:29
982SKRZYPCZYK Tomek 2085SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:2502:52:37
983ABRAMCZYK Marta 2705HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet08:3002:52:38
984CHUSTECKI Michał 3327Open Mężczyzn09:0002:52:38
985KOZŁOWSKI Paweł 3777Open Masters Mężczyzn10:1502:52:38
986POLAK Paweł 3081Open Mężczyzn09:0002:52:39
987RZEKIECKI Adrian 3221Open Mężczyzn09:0002:52:41
988TAPEREK Mariusz 2713HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn08:3002:52:42
989BALURA Dawid 4196Open Mężczyzn11:0002:52:42
990POWSIŃSKI Martin 2345Open Mężczyzn08:3002:52:43
991CHYLIŃSKI Bartek 2730NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOpen Mężczyzn08:0002:52:43
992MISIOR Łukasz 2221EXPERIENSOpen Mężczyzn08:0002:52:45
993MAŁKOWSKI Karol 2783Open Mężczyzn08:3002:52:45
994SYLDATK Patryk 2496Open Mężczyzn08:0002:52:49
995JANCZEWSKI Marcin 2707HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:3002:52:49
996KRZYSTANEK Marcin 2920Open Masters Mężczyzn08:4502:52:50
997SZOŁTYSIK Rafał 3144RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn09:1502:52:51
998POPIOŁEK Magdalena 2213CROSSFIT URSUSOpen Kobiet08:0002:52:53
999KORZENIEWSKI Patryk 3641Open Mężczyzn10:0002:52:53
1000INDYK Kamil 3556HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0002:52:55
1001FEDEROWICZ Małgorzata 4333Open Kobiet08:0002:52:55
1002ROMANISZYN Adam 3483SZCZWALUJACE WIEPRZE I GAZELAOpen Mężczyzn09:4502:52:58
1003RENKIEWICZ Damian 2934Open Masters Mężczyzn08:4502:52:59
1004OCHALSKI Radosław 3481SZCZWALUJACE WIEPRZE I GAZELAOpen Mężczyzn09:4502:52:59
1005RABIASZ Jacek 3482SZCZWALUJACE WIEPRZE I GAZELAOpen Mężczyzn09:4502:53:01
1006NAJMAN Michal 2201ALPHA PROTOCOLOpen Mężczyzn07:4502:53:04
1007STANULA Fabian 2939Open Mężczyzn08:4502:53:04
1008BIEŃKOWSKA Dominika 2306Open Kobiet07:4502:53:06
1009MARCULA Emil 2547HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:1502:53:07
1010RYBAK Piotr 3800Open Mężczyzn10:1502:53:07
1011OWCZAREK Adam 3793Open Mężczyzn10:1502:53:09
1012KACZYŃSKI Sebastian 3772Open Mężczyzn10:1502:53:12
1013DENHAM Justin 2741POWER TRAININGOpen Mężczyzn08:0002:53:13
1014BULKA Lukasz 2450WISS RUNING TEAMOpen Mężczyzn08:0002:53:15
1015KURNIK Sabina 3650Open Kobiet10:0002:53:15
1016BAKUŁA Marcin 4647Open Mężczyzn09:0002:53:15
1017STANULA Karol 2940Open Mężczyzn08:4502:53:15
1018BOCZEK Rafał 2451WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn08:0002:53:17
1019BŁASZCZYK Paweł 4648Open Mężczyzn09:0002:53:18
1020MARCULA Michał 4354Open Mężczyzn08:1502:53:19
1021PINDEL Piotr 3000PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn09:0002:53:23
1022GĄSECKI Bartosz 3581PICZOMANGNESOpen Mężczyzn10:0002:53:23
1023BURAS Paweł 3547ELEKTRO POWEROpen Mężczyzn10:0002:53:24
1024NACHOWICZ Tomasz 2788Open Mężczyzn08:3002:53:25
1025RUCKI Bartosz 4614Open Mężczyzn11:4502:53:27
1026MOSKWA Kamila 4542HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet07:4502:53:28
1027KUCAL Piotr 3548ELEKTRO POWEROpen Mężczyzn10:0002:53:28
1028BAJDAŁA Robert 2989JEDZIEMY Z TYM KOKSEMOpen Mężczyzn09:0002:53:31
1029KOŁACZ Tomasz 4146KOŁATKI TEAMOpen Mężczyzn11:0002:53:31
1030LENTZY Grzegorz 2988I SEE DEAD PEOPLE TEAMOpen Mężczyzn09:0002:53:32
1031MOSKWA Karolina 2251HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet07:4502:53:34
1032Z Kris 2990JEDZIEMY Z TYM KOKSEMOpen Masters Mężczyzn09:0002:53:34
1033SYREWICZ Sylwia 2261HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet07:4502:53:36
1034JAROMIN Patryk 4342Open Mężczyzn11:1502:53:38
1035KOŁACZ Piotr 4145KOŁATKI TEAMOpen Masters Mężczyzn11:0002:53:39
1036MATUŠŮ Martin 4184UBRECENE PRINCEZNYOpen Mężczyzn11:0002:53:40
1037BIELEC Kinga 2143HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet07:3502:53:42
1038KOŁACZ Liliana 4144KOŁATKI TEAMOpen Kobiet11:0002:53:42
1039GOTTVALD Martin 4181UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn11:0002:53:45
1040NOWAK Jakub 2133Open Mężczyzn07:2502:53:46
1041GARBACZ Damian 2977HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0002:53:47
1042GORĄCZKO Marcin 3337Open Mężczyzn09:3002:53:48
1043KARASEK Tomas 4183UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn11:0002:53:48
1044GRUNDKOWSKI Oskar 4207Open Mężczyzn11:0002:53:49
1045FRKALA Jan 4180UBRECENE PRINCEZNYOpen Mężczyzn11:0002:53:52
1046JANISZEWSKI Kamil 2809BEXAOpen Mężczyzn08:4502:53:53
1047RUDY Przemysław 3279LEMON TEAMOpen Mężczyzn09:3002:53:53
1048PAKUZOVÁ Andrea 4185UBRECENE PRINCEZNYOpen Kobiet11:0002:53:53
1049JASIŃSKI Radek 38174MOVEOpen Mężczyzn10:3002:53:54
1050KĘDZIOR Maciej 3290OMK SMOCZKAOpen Mężczyzn09:3002:53:55
1051BRZEZIŃSKI Bartosz 2109Open Mężczyzn07:2502:53:57
1052RYMSZEWICZ Tomasz 3275KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Mężczyzn09:3002:53:57
1053HUZIOR Jakub 2321Open Mężczyzn07:4502:53:59
1054LADDACH Piotr 3652Open Mężczyzn10:0002:54:01
1055HORÁK Martin 4182UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn11:0002:54:03
1056ZYGMUNT Rafał 4150MITMAR TEAMOpen Masters Mężczyzn11:0002:54:05
1057SZUKALSKI Maciej 3668Open Mężczyzn10:0002:54:08
1058NIŹNIK Borys 2711HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn08:3002:54:10
1059PISZCZEK Remigiusz 3795Open Mężczyzn10:1502:54:10
1060KOCHAŃSKI Rafał 4115BRUD EKIPAOpen Mężczyzn11:0002:54:11
1061SZWEDOWICZ Grażyna 3446KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Kobiet09:3002:54:12
1062JAKUBOWSKI Piotr 3633Open Masters Mężczyzn10:0002:54:12
1063PASTUSZKA Anna 4116BRUD EKIPAOpen Masters Kobiet11:0002:54:12
1064SIWEK Aneta 3276KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Kobiet09:3002:54:13
1065MICKIEWICZ Grażyna 3273KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Kobiet09:3002:54:16
1066LISEWSKI Dawid 3351Open Mężczyzn09:3002:54:18
1067ZAWADZKI Łukasz 3549ENTER AIR RUNNERS CLUBOpen Mężczyzn10:0002:54:18
1068JÓŹWIK Rafał 4189WHITETIGERSOpen Mężczyzn11:0002:54:19
1069BOROCHOWSKI Łukasz 4021Open Mężczyzn10:4502:54:20
1070MICKIEWICZ Paweł 3274KYOKUSHIN WĘGORZEWO /11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII Open Masters Mężczyzn09:3002:54:21
1071TUCHARZ Szczepan 4191WHITETIGERSOpen Mężczyzn11:0002:54:22
1072TROJAN Anna 2714HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet08:3002:54:23
1073PIEKARCZYK Agata 2445WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet08:0002:54:26
1074HEPPER Lukasz 4006PRZEKRĘTY-MENTY-CHACHMENTYOpen Mężczyzn10:4502:54:27
1075PIERZGALSKI Piotr 3832DECATHLON PŁOCKOpen Mężczyzn10:3002:54:27
1076PIEKARCZYK Marcin 2446WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn08:0002:54:28
1077GAWROŃSKI Artur 3555HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:3002:54:29
1078MEDYGRAŁ Konrad 4007PRZEKRĘTY-MENTY-CHACHMENTYOpen Mężczyzn10:4502:54:29
1079DOBIJA Wojciech 2453WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn08:0002:54:31
1080ZBIJOWSKI Marcin 2377CODEWISEOpen Mężczyzn08:0002:54:35
1081BEIGERT-KIELAR Barbara 4441PEPPA RUNOpen Kobiet11:3002:54:39
1082MAŃKA Tomasz 4493Open Mężczyzn11:3002:54:41
1083TATARA Mateusz 3231Open Mężczyzn09:1502:54:41
1084SALAMON Ewa 3131HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet09:1502:54:45
1085SZCZEPEK Michał 3737SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn10:1502:54:45
1086BEŃKOWSKI Aleksander 2671BLUE DOLPHIN TEAMOpen Mężczyzn08:3002:54:48
1087KOTOMSKA Renata 2691FIGLARZEOpen Masters Kobiet08:3002:54:49
1088RYCHLAK Krzysztof 3802Open Mężczyzn10:1502:54:49
1089RYCHNOWSKI Michał 2692FIGLARZEOpen Mężczyzn08:3002:54:51
1090CĘCELEWSKI Jarosław 2690FIGLARZEOpen Masters Mężczyzn08:3002:54:52
1091GŁOWIŃSKI Michał 3056Open Mężczyzn09:0002:54:54
1092TUCHARZ Grzegorz 4190WHITETIGERSOpen Mężczyzn11:0002:54:54
1093KULIŃSKI Tomasz 3752WKB META LUBLINIECOpen Masters Mężczyzn10:1502:54:54
1094KOZLOWSKI Tomasz 2472Open Mężczyzn08:0002:54:56
1095PŁATKOWSKI Damian 2586PŁATKIOpen Mężczyzn08:1502:54:57
1096D'AMADE Henri 4664Open Mężczyzn10:4502:54:59
1097PŁATKOWSKI Jacek 2587PŁATKIOpen Mężczyzn08:1502:55:00
1098KUŹNIARSKI Mikołaj 4247#MYPONAGRODYOpen Mężczyzn11:1502:55:03
1099ŻYMŁA Maciej 4099Open Mężczyzn10:4502:55:03
1100MARCZYŃSKI Jacek 4062Open Mężczyzn10:4502:55:05
1101SZYMAŃSKI Piotr 4089Open Mężczyzn10:4502:55:06
1102TOMCZYK Andrzej 3176WAŁBRZYSKIE CENTRUM SIŁYOpen Mężczyzn09:1502:55:09
1103HASIŃSKA Aleksandra 3260FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Masters Kobiet09:3002:55:16
1104NIECKO Grzegorz 3300REKINOpen Mężczyzn09:3002:55:17
1105KUBIK Tomasz 3261FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn09:3002:55:19
1106KLIMEK Paweł 3285NEVER BACK DOWN!Open Mężczyzn09:3002:55:20
1107CZYŻ Łukasz 3676ALKOHOLOWI MÓWIĘ STANOWCZE.... CZEMU NIE !Open Mężczyzn10:1502:55:22
1108OCHWAT Aleksandra 3677ALKOHOLOWI MÓWIĘ STANOWCZE.... CZEMU NIE !Open Kobiet10:1502:55:23
1109RUSNAK Paweł 3364Open Mężczyzn09:3002:55:26
1110GAGON Denis 2008DENISTEAMElite Mężczyzn07:2502:55:28
1111GAWŁOWSKI Piotr 4275GORYLE GAZOWNIAOpen Mężczyzn11:1502:55:28
1112MADEJ Krzysztof 2639Open Mężczyzn09:1502:55:29
1113MAGOŃ Maciej 4014SPONTAN CREWOpen Mężczyzn10:4502:55:29
1114BOGACZ Bartosz 4319SKĄD BIERZESZ BIAŁKO TEAMOpen Mężczyzn11:3002:55:30
1115MRZYGŁODZKI Grzegorz 4067Open Mężczyzn10:4502:55:31
1116WOJNAR Artur 4015SPONTAN CREWOpen Mężczyzn10:4502:55:33
1117BARAN Marcin 3754Open Mężczyzn10:1502:55:35
1118PUĆ Dawid 3292OMK SMOCZKAOpen Mężczyzn09:3002:55:36
1119KORZEŃ Krzysztof 3343Open Mężczyzn09:3002:55:37
1120JUREČEK Radek 3286OCR RUNNERS OLOMOUCOpen Mężczyzn09:3002:55:39
1121MEDYŃSKI Maciej 3386ALKOHOLOWE ŚWIRYOpen Mężczyzn09:4502:55:41
1122LIPIŃSKI Alan 3684BESKID RUNNERSOpen Mężczyzn10:1502:55:42
1123GAJEWSKI Andrzej 4027Open Mężczyzn10:4502:55:43
1124JELEŃ Monika 4308PUMA_STAROGARDOpen Kobiet11:1502:55:45
1125WYCZYŃSKA Bożena 4310PUMA_STAROGARDOpen Kobiet11:1502:55:47
1126BASARA Iwona 4305PUMA_STAROGARDOpen Kobiet11:1502:55:50
1127HAUBNER Anna 3681BESKID RUNNERSOpen Kobiet10:1502:55:51
1128MACIEJEWSKI Filip 4058Open Masters Mężczyzn10:4502:55:51
1129PAŁUCKI Krzysztof 3387ALKOHOLOWE ŚWIRYOpen Mężczyzn09:4502:55:52
1130KRUPA Łukasz 3291OMK SMOCZKAOpen Mężczyzn09:3002:55:53
1131MALANOWSKI Mateusz 3929Open Mężczyzn10:3002:55:54
1132SPECHT Mateusz 4085Open Mężczyzn10:4502:56:02
1133MEISSNER Jan 3310TIGER GYMOpen Mężczyzn09:3002:56:03
1134KOTKOWSKI Bartłomiej 4049Open Mężczyzn10:4502:56:03
1135MASZTALERZ Radoslaw 3788Open Mężczyzn10:1502:56:06
1136WARSZAWSKI Patryk 3253CRAZY RUNNERFUCKERSOpen Mężczyzn09:3002:56:07
1137NOWICKI Krzysztof 3178Z KANAPY PO MEDALOpen Mężczyzn09:1502:56:08
1138MAŁEK Rafał 2299WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn07:4502:56:09
1139KUKAWSKI Łukasz 3735SPACEROWICZE KEBABUOpen Mężczyzn10:1502:56:15
1140PTAK Patrycja 2413HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet08:1502:56:19
1141STAŚKIEWICZ Bartłomiej 3808Open Mężczyzn10:1502:56:19
1142MOSKWA Piotr 2252HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn07:4502:56:21
1143PTAK Daniel 2412HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:1502:56:21
1144SWACZYŃSKI Krzysztof 3227Open Mężczyzn09:1502:56:22
1145POKORSKI Rafał 2410HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:1502:56:23
1146STASIEWICZ Grzegorz 3807Open Mężczyzn10:1502:56:23
1147NIECKO Krzysztof 3301REKINOpen Mężczyzn09:3002:56:24
1148POKORSKA Kasia 2409HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet08:1502:56:25
1149KLATKA Michał 4106AGREST TEAMOpen Masters Mężczyzn11:0002:56:26
1150GAWRONIUK Paulina 2155XRUNNERSOpen Kobiet07:3502:56:28
1151KLATKA Arleta 4105AGREST TEAMOpen Masters Kobiet11:0002:56:28
1152CHOLAJDA Roman 3621Open Masters Mężczyzn10:0002:56:29
1153KOZAKIEWICZ Rafał 3205Open Mężczyzn09:1502:56:29
1154KORZEŃ Dajana 4152NIE BYŁO CIASTEK WIĘC KUPIŁEM ZAPRAWĘ MURARSKĄOpen Kobiet11:4502:56:32
1155BUDNIK Bartosz 3597SPOCENI BRUDZEWO Open Mężczyzn10:0002:56:33
1156RYMWID-MICKIEWICZ Przemysław 2856KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Mężczyzn08:4502:56:33
1157OLSZEWSKI Sławomir 4153NIE BYŁO CIASTEK WIĘC KUPIŁEM ZAPRAWĘ MURARSKĄOpen Mężczyzn11:4502:56:33
1158KRUTOF Rafał 2855KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Mężczyzn08:4502:56:34
1159MAGDZIK Maciej 3248CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn09:3002:56:36
1160OGRODZKI Adam 3115CITYTRAININGOpen Masters Mężczyzn09:1502:56:36
1161ZAJĄC Michał 4154NIE BYŁO CIASTEK WIĘC KUPIŁEM ZAPRAWĘ MURARSKĄOpen Mężczyzn11:4502:56:36
1162BIELECKA Magdalena 2854KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Masters Kobiet08:4502:56:38
1163STAREŃSKI Andrzej 3117CITYTRAININGOpen Mężczyzn09:1502:56:38
1164KRAWCZUK Jakub 4601Open Mężczyzn11:4502:56:39
1165CHMURA Krzysztof 2613Open Mężczyzn08:0002:56:40
1166JURCZYK Bartek 4298PERFECTLEVELOpen Masters Mężczyzn11:1502:56:40
1167KSIĘŻAK Sylwester 4539EXCELLENT HOUSE TEAMOpen Mężczyzn11:4502:56:41
1168GROS Dawid 3307SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:3002:56:41
1169MOSKWA Wioletta 2253HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet07:4502:56:42
1170KANIA Bartosz 4299PERFECTLEVELOpen Mężczyzn11:1502:56:42
1171WIECZOREK Mateusz 3819BELUA MULTORUM CAPITUMOpen Mężczyzn07:4502:56:43
1172TALAR Anna 4620Open Kobiet07:4502:56:52
1173ŚLIWCZYŃSKI Krzysztof 2740PORADNIA PSYCHIATRYCZNAOpen Mężczyzn08:3002:56:55
1174SEWERYN Tomasz 4082Open Masters Mężczyzn10:4502:56:57
1175GRZĄBEL Bartosz 2773Open Mężczyzn08:3002:56:58
1176JAGLARZ Mieszko 4035Open Mężczyzn10:4502:56:58
1177KLIPO Mateusz 2739POGROMCY IKSÓWOpen Mężczyzn08:3002:56:58
1178PAKUŁA Marek 3890STARTE SERCE NA TARCEOpen Mężczyzn10:3002:57:02
1179JURGOŃSKI Jacek 3889STARTE SERCE NA TARCEOpen Mężczyzn10:3002:57:03
1180MUSIALIK Kasjan 4629Open Mężczyzn10:0002:57:04
1181SZAJTER Janusz 3175TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:1502:57:06
1182ŻEBIAŁOWICZ Marta 3675Open Kobiet10:0002:57:11
1183NALEPKA Piotr 2549HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:1502:57:13
1184KULLING Sebastian 3598SPOCENI BRUDZEWOOpen Mężczyzn10:0002:57:13
1185OTFINOWSKA Magdalena 2550HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet08:1502:57:15
1186LASOK Łukasz 3653Open Mężczyzn10:0002:57:15
1187SZYMICZEK Marian 3612WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn10:0002:57:16
1188GAWLIK Jarosław 3854FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn10:3002:57:16
1189KRÓLIKOWSKA Anna 2244HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet07:4502:57:17
1190KOWALEWSKI Mateusz 2677CROSSFIT ŁUKÓWOpen Mężczyzn08:3002:57:19
1191BĄK Gabriela 3613Open Kobiet10:0002:57:19
1192GŁĘBICKA Patrycja 2676CROSSFIT ŁUKÓWOpen Kobiet08:3002:57:22
1193ZENDEROWSKI Przemysław 3862I TAK WSZYSCY UMRZEMY (:Open Mężczyzn10:3002:57:22
1194OLSZEWSKI Krzysztof 4309PUMA_STAROGARDOpen Masters Mężczyzn11:1502:57:22
1195WESZKA Sandro 2014DRAGON BALL WRONKIOpen Mężczyzn07:2502:57:25
1196KURIANOWICZ Mateusz 3927Open Mężczyzn10:3002:57:26
1197LIS Łukasz 2477Open Mężczyzn08:0002:57:27
1198KRÓLEWIAK Rafał 2059NAK MUAY FIGHTERSOpen Mężczyzn07:2502:57:28
1199KOWAL Radosław 3923Open Mężczyzn10:3002:57:28
1200KALARUS Wojciech 3637Open Mężczyzn10:0002:57:29
1201WŁOCH Jakub 2534FIREEAGLESOpen Mężczyzn08:0002:57:30
1202KOWAL Krzysztof 2058NAK MUAY FIGHTERSOpen Mężczyzn07:2502:57:32
1203WĄSOWICZ Magdalena 2415HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet08:0002:57:33
1204MATYSEK Ireneusz 2129Open Masters Mężczyzn07:2502:57:39
1205PLUTA Krzysztof 2755SPARTANIE Z POŁUDNIAOpen Mężczyzn08:3002:57:41
1206JAŁOSZYŃSKI Błażej 2764ZĄBKI_FIGHTOpen Mężczyzn08:3002:57:43
1207SZCZUPAKOWSKI Konrad 3714LPP TEAMOpen Mężczyzn10:1502:57:43
1208KOWALEWSKI Remigiusz 3345Open Mężczyzn09:3002:57:45
1209STEFANIAK Asia 4372Open Kobiet11:1502:57:46
1210ZDUŃCZYK Patryk 3381Open Mężczyzn09:3002:57:47
1211GĘSTY Łukasz 3190Open Mężczyzn09:0002:57:51
1212KRÓL Mateusz 4220Open Mężczyzn11:0002:57:56
1213STEUER Sylwester 2225FITOSFERA WYMIATACZEOpen Mężczyzn07:4502:57:57
1214HANUSIAK Leszek 2979HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0002:57:57
1215GRZYWACZ Kamil 4661Open Mężczyzn10:1502:57:57
1216FAJDEK Adam 2763ZĄBKI_FIGHTOpen Mężczyzn08:3002:58:00
1217BARCZ Bartłomiej 2975HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0002:58:01
1218SELEROWICZ Aleksandra 4081Open Kobiet10:4502:58:01
1219BIELEC Karol 2589ROZBIEGAMY NOWY DWÓROpen Mężczyzn08:1502:58:02
1220CZUB Michał 4024Open Mężczyzn10:4502:58:02
1221OSMÓLSKA Magda 4613Open Kobiet11:4502:58:02
1222DZIĘGIELOWSKI Łukasz 4204Open Mężczyzn11:4502:58:04
1223LASKOWSKI Kamil 4221Open Mężczyzn11:0002:58:12
1224BOGUSZ Michał 4276HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:1502:58:14
1225KONOPSKI Łukasz 3405CIEPŁE CHLEBYOpen Mężczyzn09:4502:58:26
1226OLSZOWY Krzysztof 3406CIEPŁE CHLEBYOpen Mężczyzn09:4502:58:27
1227KLIMCZUK Tomasz 3820BEST BEASTSOpen Masters Mężczyzn10:3002:58:27
1228KUKULSKI Szymon 3096#NAJGORZEJOpen Mężczyzn09:1502:58:32
1229GURECKI Grzegorz 3766Open Mężczyzn10:1502:58:34
1230MASIALSKI Stanislaw 4496Open Masters Mężczyzn11:3002:58:35
1231MASIALSKA Anna 4495Open Kobiet11:3002:58:35
1232STASIUK Arkadiusz 2046HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:2502:58:37
1233KUZIAK Aleksandra 3779Open Kobiet10:1502:58:37
1234KACZOROWSKI Marcin 4042Open Mężczyzn10:4502:58:40
1235BARAN Arkadiusz 2840HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:4502:58:42
1236OSTASZEWSKI Paweł 4463ULICZNE RZEZIMIESZKIOpen Masters Mężczyzn11:3002:58:42
1237BIENCZYK Maciej 4470Open Mężczyzn10:1502:58:42
1238WŁODARCZYK Jan 2416HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:0002:58:43
1239KAŚKIEWICZ Grzegorz 4046Open Mężczyzn10:4502:58:44
1240PEŁKA Krzysiek 4464ULICZNE RZEZIMIESZKIOpen Masters Mężczyzn11:3002:58:46
1241WACŁAWIK Dagmara 3955Open Kobiet10:3002:58:47
1242CAREWICZ Marek 2110Elite Masters Mężczyzn07:2502:58:48
1243PACHOLCZYK Jarosław 3602SPORTERA OCROpen Masters Mężczyzn09:4502:58:52
1244PINDEL Jerzy 3079Open Mężczyzn09:0002:58:54
1245GULATOWSKA Klaudia 3764Open Kobiet10:1502:58:57
1246ZIMOŃ Norbert 4580WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Mężczyzn07:4502:58:57
1247GULATOWSKI Rafal 3765Open Mężczyzn10:1502:59:00
1248GÓRAL Kamil 3916Open Mężczyzn10:3002:59:00
1249PACZUSKI Piotr 3940Open Mężczyzn10:3002:59:02
1250PAPROTA Piotr 3077Open Mężczyzn09:0002:59:05
1251BIAŁKOWSKA Anita 3181Open Kobiet09:1502:59:08
1252SZNEJDER Anita 3825CALYPSO TEAM SUWAŁKIOpen Masters Kobiet10:3002:59:09
1253GOSTOMSKI Bartosz 4678Open Mężczyzn11:4502:59:10
1254LORENZ Dariusz 3119ENJOY TEAMOpen Masters Mężczyzn09:0002:59:10
1255MŁYŃSKI Bartłomiej 4065Open Mężczyzn10:4502:59:12
1256MYCEK Arkadiusz 2787Open Mężczyzn08:3002:59:13
1257GRYGO Krzysztof 2285SĄGORSI - RUNNING TEAMOpen Mężczyzn07:4502:59:14
1258LORENC Jakub 3783Open Mężczyzn10:1502:59:14
1259POKRYSZKA Wojciech 2795Open Mężczyzn08:3002:59:19
1260BABIUCH Jakub 2232HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn07:4502:59:21
1261BIEŃKOWSKI Jacek 4020Open Mężczyzn10:4502:59:21
1262FRANCZYK Szymon 2118Open Mężczyzn08:3002:59:23
1263SŁOWIKOWSKI Kacper 3536ALKOHOLOWE ŚWIRYOpen Mężczyzn09:4502:59:24
1264SZYPOWSKI Jakub 4518Open Mężczyzn11:3002:59:25
1265MATYJA Paweł 4130GSK RUNNERS TEAMOpen Mężczyzn11:0002:59:25
1266CHOJNOWSKI Wojtek 2770Open Mężczyzn08:3002:59:27
1267SŁOWIKOWSKI Kajetan 3388ALKOHOLOWE ŚWIRYOpen Mężczyzn09:4502:59:27
1268KAŹMIECZAK Piotr 4213Open Mężczyzn11:0002:59:27
1269SOBOLA Maciej 3426FIZJOŚWIRYOpen Mężczyzn09:4502:59:28
1270PYSZ Grzegorz 3083Open Mężczyzn09:0002:59:33
1271ANDRZEJEWSKI Piotr 3821CALYPSO TEAM SUWAŁKIOpen Mężczyzn10:3002:59:33
1272WIERCIŃSKI Łukasz 4131GSK RUNNERS TEAMOpen Mężczyzn11:0002:59:34
1273PAZIK Marek 4533CZARNE ŻUBRYOpen Mężczyzn11:4502:59:36
1274KRZYSZTOFIK Wojciech 4136HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:0002:59:37
1275MICHAŚ Michał 4532CZARNE ŻUBRYOpen Mężczyzn11:4502:59:38
1276MUCHA Piotr 4223Open Mężczyzn11:0002:59:39
1277SZOSTEK Patrycja 2653Open Kobiet08:1502:59:43
1278KOWALIK Karol 4217Open Mężczyzn11:0002:59:43
1279SZOSTEK Grazyna 2580OFF-ROAD RUNNERS BENEFIT SYSTEMSOpen Masters Kobiet08:1502:59:45
1280NOWAKOWSKI Jakub 2645Open Mężczyzn08:1502:59:49
1281SKLEPOWICZ Jacek 3665Open Masters Mężczyzn10:0002:59:50
1282KWIATKOWSKI Fabian 4639Open Mężczyzn11:4502:59:50
1283MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka 2144HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet07:3502:59:51
1284CZESNOWICKI Jakub 2615Open Mężczyzn08:1502:59:51
1285KUDŁA Grzegorz 4487Open Masters Mężczyzn11:3002:59:53
1286STAWINOGA Paweł 4515Open Masters Mężczyzn11:3002:59:55
1287WYSOCZAŃSKA Basia 4108AGREST TEAMOpen Kobiet11:0002:59:56
1288GROCHAL Grzegorz 4102AGREST TEAMOpen Masters Mężczyzn11:0002:59:58
1289WILCZEK Marcin 2592SOCHACZEWSKIE WIEPRZKIOpen Mężczyzn08:1502:59:59
1290TARNOWSKI Kamil 2500Open Mężczyzn08:0003:00:03
1291WOŹNIAK Krzysztof 2533DZIKI Z CZECHOWAOpen Masters Mężczyzn08:1503:00:04
1292KOŁACZ Jakub 2628Open Mężczyzn08:1503:00:05
1293PULCHNY Łukasz 3265HOJNIE OBDARZENIOpen Mężczyzn09:3003:00:05
1294KUBIK Jakub 3513Open Mężczyzn09:4503:00:06
1295FRAS Piotr 4589Open Masters Mężczyzn11:4503:00:06
1296BUKOWSKI Kamil 3046Open Mężczyzn09:0003:00:07
1297STEFANIK Mateusz 3523Open Mężczyzn09:4503:00:07
1298PIOTROWSKI Arkadiusz 3358Open Masters Mężczyzn09:3003:00:09
1299SOSNA Tomasz 2849HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0003:00:10
1300BIELAS Joanna 3259FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Kobiet09:3003:00:14
1301DĄBROWSKA Kinga 3822CALYPSO TEAM SUWAŁKIOpen Kobiet10:3003:00:16
1302OSMULSKI Michał 3659Open Mężczyzn10:0003:00:20
1303GOLEŃ Justyna 2150MONKEYS' TEAMOpen Kobiet08:3003:00:23
1304PODKOWIAK Agata 2531DZIKI Z CZECHOWAOpen Kobiet08:1503:00:25
1305WAJDA Rafał 2657Open Mężczyzn08:1503:00:26
1306KAŹMIERCZAK Michał 2325Open Mężczyzn07:4503:00:30
1307BREJNAK Agnieszka 4558ROSSMANN Open Kobiet11:4503:00:31
1308MYKYTA Tomasz 2481Open Mężczyzn08:0003:00:33
1309SOLECKI Kamil 2650Open Mężczyzn08:1503:00:33
1310BIAŁAS Karolina 3614Open Kobiet10:0003:00:39
1311MYDŁOWSKI Maciej 4404HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn11:3003:00:41
1312PIESIURA Krzysztof 3011SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn09:0003:00:43
1313KASPRZYK Magdalena 3639Open Kobiet10:0003:00:43
1314SŁADEK Patryk 2086SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:2503:00:44
1315DUDA Kamil 2708HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:3003:00:44
1316SMOŁKA Grzegorz 4513Open Mężczyzn11:3003:00:44
1317KOPACZ Waldemar 3467PUSTAKIOpen Masters Mężczyzn09:4503:00:44
1318ANDRJANIK Iwona 3041Open Kobiet09:0003:00:45
1319KORNAGA Damian 4670HUSARIA REACE TEAMOpen Mężczyzn11:3003:00:45
1320JANIK Ilona 3479ŚWIRY STELAOpen Masters Kobiet09:4503:00:47
1321BROŻYNA Łukasz 3045Open Mężczyzn09:0003:00:48
1322PODSIEDLIK Wojciech 3154SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn09:1503:00:48
1323ŁOBODA Marcin 3480ŚWIRY STELAOpen Mężczyzn09:4503:00:48
1324WIEKIERA Paweł 4522Open Mężczyzn11:3003:00:48
1325FERFECKA Barbara 3478ŚWIRY STELAOpen Masters Kobiet09:4503:00:52
1326HANDZLIK Tomasz 2010DENISTEAMElite Masters Mężczyzn07:2503:00:53
1327POCHEĆ Radosław 3469PUSTAKIOpen Mężczyzn09:4503:00:53
1328MROZIK Mariusz 4403HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn11:3003:00:54
1329PINCZEWSKI Janusz 3022TI AUTOMOTIVEOpen Masters Mężczyzn09:0003:00:57
1330WIŚNIEWSKA Aleksandra 2810BEXAOpen Kobiet08:4503:00:57
1331ADAMIK Mateusz 4455TECH STEROWNIKIOpen Mężczyzn11:3003:00:58
1332RYSZKOWSKI Sebastian 2826CROSSFIT OLD MINEOpen Mężczyzn08:4503:00:59
1333RUGOWSKI Mateusz 4412KALIN TEAMOpen Mężczyzn11:3003:00:59
1334WOJCIECHOWSKI Tomasz 4107AGREST TEAMOpen Masters Mężczyzn11:0003:01:02
1335MOLSKI Karol 3073Open Mężczyzn09:0003:01:02
1336SZMIDT Tomasz 3134HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:1503:01:02
1337BILLIK Marek 4571TECH STEROWNIKIOpen Masters Mężczyzn11:3003:01:02
1338SŁOMIŃSKI Błażej 3133HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:1503:01:03
1339DOBRZYŃSKI Sebastian 3054Open Mężczyzn09:0003:01:04
1340POSŁUSZNA Anna 2156XRUNNERSOpen Kobiet07:3503:01:05
1341SĘK Dominik 3156SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn09:1503:01:05
1342MIĘSIKOWSKI Dominik 3213Open Mężczyzn09:0003:01:06
1343TALAR Jarosław 4458TECH STEROWNIKIOpen Mężczyzn11:3003:01:09
1344PYKA Marcin 3606THE ONIONSOpen Mężczyzn10:0003:01:09
1345DRZAZGOWSKI Andrzej 4643CROSSFIT OLD MINEOpen Mężczyzn08:4503:01:12
1346SZCZERBOWSKI Michał 2827CROSSFIT OLD MINEOpen Mężczyzn08:4503:01:14
1347CHECHELSKI Przemysław 3151SPORTOWE ŚPIWORYOpen Mężczyzn09:1503:01:16
1348MARZEC Tomasz 2992KOJOTY RUNNING TEAMOpen Mężczyzn09:0003:01:19
1349WOŁKOWICZ Magdalena 3578O CO TU BIEGA ?Open Kobiet10:0003:01:20
1350PRZEWŁOKA Paweł 3710HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:1503:01:21
1351PISZCZOŁA Maria 3846DIRTY SPARROWSOpen Kobiet10:3003:01:21
1352SAPIŃSKI Kamil 2993KOJOTY RUNNING TEAMOpen Mężczyzn09:0003:01:25
1353FILIPOWSKI Krzysztof 3963BROWARY HILLS TEAMOpen Mężczyzn10:4503:01:26
1354JARZYNA Bartłomiej 4393DIABLO CLUBOpen Masters Mężczyzn11:3003:01:26
1355SZABAT Paweł 3965BROWARY HILLS TEAMOpen Mężczyzn10:4503:01:27
1356GAWENDA Michał 2991KOJOTY RUNNING TEAMOpen Mężczyzn09:0003:01:30
1357FICEK Wiktoria 3187Open Kobiet09:3003:01:30
1358SZYNKIEWICZ Marcin 4394DIABLO CLUBOpen Masters Mężczyzn11:3003:01:30
1359MARKIEWICZ Mateusz 4609Open Mężczyzn11:3003:01:30
1360POPŁAWSKI Krystian 2729MONKEYS' TEAMOpen Mężczyzn08:3003:01:31
1361CUDO Szymon 4200Open Mężczyzn11:0003:01:32
1362MĄDRZYK Ewelina 3210Open Kobiet09:1503:01:33
1363OSIK Grzegorz 3282MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn09:3003:01:33
1364BUKOJEMSKI Marcin 3757Open Masters Mężczyzn10:1503:01:34
1365NOWOSIŃSKI Filip 4457TECH STEROWNIKIOpen Mężczyzn11:3003:01:37
1366SMEKTAŁA Adam 3367Open Mężczyzn09:3003:01:39
1367MICHALEC Łukasz 3964BROWARY HILLS TEAMOpen Mężczyzn10:4503:01:41
1368ŻAK Magdalena 3379Open Kobiet09:3003:01:42
1369PALASZ Piotr 2429Q90 TEAMOpen Mężczyzn08:0003:01:45
1370ŻAK Piotr Łysy Łoś 3531Open Masters Mężczyzn09:4503:01:47
1371BUSŁOWSKI Paweł 4330Open Mężczyzn10:4503:01:49
1372MĄDRZYK Daniel 3209Open Mężczyzn09:1503:01:52
1373STACH Wojciech 3522Open Masters Mężczyzn09:4503:01:52
1374WISNIOWSKI Mirosław 2512BRONOWICKIE CENTRUM UBEZPIECZENIOWEOpen Masters Mężczyzn08:1503:01:53
1375ZADĘCKI Piotr 2449WELLNESS & SPAOpen Mężczyzn08:0003:01:54
1376ZADĘCKA Ewa 2448WELLNESS & SPAOpen Kobiet08:0003:01:56
1377PAWŁOWSKI Grzegorz 3401BYKI BYTOMOpen Masters Mężczyzn09:4503:01:59
1378MIROSŁAW Urszula 2785Open Kobiet10:0003:02:00
1379MIELCZAREK Adam 3399BYKI BYTOMOpen Masters Mężczyzn09:4503:02:03
1380KOSIOR-MURAWSKA Ewa 4444POSKŁADANI 3CITYOpen Kobiet11:3003:02:06
1381SOBESTO Magdalena 2190Open Kobiet07:3503:02:08
1382MIELCZAREK Patryk 3400BYKI BYTOMOpen Mężczyzn09:4503:02:09
1383SUJKA Mariusz 4438OLKUSZBIEGA.PLOpen Masters Mężczyzn11:3003:02:13
1384SIDOR Dariusz 4437OLKUSZBIEGA.PLOpen Masters Mężczyzn11:3003:02:14
1385MĘDRYSA Michał 2576NIEPOZORNIOpen Mężczyzn08:1503:02:31
1386KALNIUK Paweł 3773Open Mężczyzn10:1503:02:31
1387NIEDZIELSKA Aleksandra 2666BATALION S7 GDYNIAOpen Kobiet08:3003:02:32
1388ANTOLIK Łukasz 3146ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn09:1503:02:33
1389GRABIEC Mariusz 4251#SZWAGRYTEAMOpen Mężczyzn11:1503:02:35
1390ROMAŃSKA Sylwia 3155SPORTOWE ŚPIWORYOpen Kobiet09:1503:02:36
1391MATEJKO Mateusz 4456TECH STEROWNIKIOpen Mężczyzn11:3003:02:36
1392SASIŃSKI Łukasz 4252#SZWAGRYTEAMOpen Mężczyzn11:1503:02:39
1393ŻYGADŁO Justyna 2303WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet07:4503:02:42
1394WOJCIECH Mateusz 2577NIEPOZORNIOpen Mężczyzn08:1503:02:45
1395HOLONA Marcin 3503Open Mężczyzn09:4503:02:48
1396MIROSZ Michalina 4497Open Kobiet11:3003:02:48
1397BŁĘDOWSKI Bartosz 3496Open Mężczyzn09:4503:02:50
1398KRAUZE Daniel 4219Open Mężczyzn11:0003:02:51
1399RAPIOR Piotr 4111BIEGNĘ PO L4!Open Mężczyzn11:0003:02:53
1400ANTOLIK Aneta 4114BRUD EKIPAOpen Kobiet11:0003:02:54
1401KANAFEK Marek 2998PULL UP OR SHUT UPOpen Mężczyzn10:0003:02:54
1402POŁOMSKI Marcin 2519CROSSELITEOpen Mężczyzn08:1503:02:56
1403KOKOT Mateusz 4110BIEGNĘ PO L4!Open Mężczyzn11:0003:02:57
1404PALASEK Marek 2571NABITE ARMATYOpen Mężczyzn08:1503:02:58
1405BUGAŃSKI-OLSEN Snorre 3025VIGO SYSTEMOpen Mężczyzn09:0003:03:00
1406GÓRCZYŃSKI Sebastian 3193Open Mężczyzn09:1503:03:04
1407HOLEWA Grzegorz 3409CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn09:4503:03:04
1408ŚLIWIŃSKA Joanna 2278PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet07:4503:03:06
1409JAWORSKI Mateusz 3196Open Mężczyzn09:1503:03:06
1410SOWA Wojciech 3667Open Mężczyzn08:3003:03:06
1411SZAŁKOWSKA Agnieszka 2562HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet08:1503:03:07
1412KILARSKA Barbara 3411CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet09:4503:03:07
1413SZARY Adam 2011DENISTEAMOpen Mężczyzn07:2503:03:08
1414WYBIERAŁA Magdalena 2668BATALION S7 GDYNIAOpen Kobiet08:3003:03:08
1415MARKIEWICZ Arkadiusz 2276PIĘKNI I BESTIEOpen Masters Mężczyzn07:4503:03:08
1416KOPYTKO Małgorzata 3028VIGO SYSTEMOpen Kobiet09:0003:03:08
1417GRYNBERG Urszula 3060Open Kobiet09:0003:03:10
1418POPIELA-KUKUŚ Katarzyna 2300WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet07:4503:03:13
1419KNITTER Marek 2518CROSSELITEOpen Mężczyzn08:1503:03:13
1420MAGDAŃSKI Paweł 3354Open Mężczyzn09:3003:03:13
1421MILKOWSKI Sylwester 3790Open Mężczyzn10:1503:03:15
1422ŻOŁĄDEK Piotr 4440OTWOCKIE HARTYOpen Mężczyzn11:3003:03:18
1423SZAFRAN Jakub 2737PIĘKNI I BESTIEOpen Mężczyzn07:4503:03:20
1424CHMIELOWSKA Anna 2236HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet07:4503:03:26
1425KORYTKOWSKI Marcin 4439ORKI Z MAJORKIOpen Mężczyzn11:3003:03:26
1426KNOT Martyna 2274PIĘKNI I BESTIEOpen Kobiet07:4503:03:27
1427KOWALCZYK Emil 4127DZIKI ZGON KOŚCIANOpen Mężczyzn11:0003:03:28
1428PIERNIKARZ Damian 2341Open Masters Mężczyzn07:4503:03:29
1429KACZOR Anna 2665BATALION S7 GDYNIAOpen Kobiet08:3003:03:32
1430RULAK Jerzy 4314RUNMIXOpen Mężczyzn11:1503:03:32
1431ŁUCZYŃSKI Tomasz 4570TABATA RADEK TEAMOpen Masters Mężczyzn08:3003:03:35
1432MICHALSKI Kacper 3934Open Mężczyzn10:3003:03:38
1433GNIADEK Mateusz 2465Open Mężczyzn08:0003:03:39
1434LIBERADZKA Elżbieta 2476Open Kobiet08:0003:03:41
1435GĘSIOREK Piotr 3830CHŁOPAKI Z PSIAKAOpen Mężczyzn10:3003:03:41
1436KAPCZYNSKI Pawel 4483Open Mężczyzn11:1503:03:42
1437BLASZYŃSKI Mateusz 3903Open Mężczyzn10:3003:03:46
1438KRAJEWSKI Damian 3147ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn09:1503:03:48
1439TUREK Bartek 3953Open Mężczyzn10:3003:03:50
1440BAS Maciej 3829CHŁOPAKI Z PSIAKAOpen Mężczyzn10:3003:03:52
1441CIBORSKI Bartłomiej 4000POWER RUNMAGEDONOpen Mężczyzn10:4503:03:57
1442KISIEL Michal 3510Open Masters Mężczyzn09:4503:03:58
1443GÓRAK Agnieszka 2387HARDCORYOpen Kobiet08:0003:03:59
1444JURYS Artur 3575NIEDOTRENOWANIOpen Mężczyzn10:0003:03:59
1445BARAŃSKI Marcin 2386HARDCORYOpen Mężczyzn08:0003:04:01
1446JURASZ Aleksandra 3574NIEDOTRENOWANIOpen Kobiet10:0003:04:01
1447NIKOŁAJÓW Adam 4175ŚWAGRYOpen Masters Mężczyzn11:0003:04:01
1448SOŁTYSIAK Piotr 3438I-SYSTEMSOpen Mężczyzn09:4503:04:02
1449BARTO Sylwia 3588RUNCOHOLICSOpen Kobiet10:0003:04:05
1450MACIASZEK Grzegorz 4321SZALONE DZIKI!Open Mężczyzn11:1503:04:05
1451PETRYKOWSKI Jakub 2408HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:0003:04:06
1452PIETRYGA Adrian 3518Open Mężczyzn09:4503:04:07
1453WALIŃSKI Michał 3383#SOUNDTEAMOpen Mężczyzn09:4503:04:13
1454PAWLAK Grzegorz 4625TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:1503:04:13
1455PONTUS Piotr 3382#SOUNDTEAMOpen Mężczyzn09:4503:04:14
1456SARNA Patryk 3465POWER RUNMAGEDONOpen Mężczyzn09:4503:04:16
1457CIBORSKI Filip 3464POWER RUNMAGEDONOpen Mężczyzn09:4503:04:17
1458ZAWIDNIAK Nina 3380Open Kobiet09:3003:04:18
1459LITWIN Dorota 3352Open Kobiet09:3003:04:20
1460BOGUSZEWSKI Piotr 4288MORSY BARONA ORZESZEOpen Masters Mężczyzn11:1503:04:20
1461WĄSOWSKI Krzysztof 4621Open Mężczyzn11:4503:04:21
1462WALDMAJER Łukasz 3672Open Mężczyzn10:0003:04:22
1463WIŚNIEWSKI Konrad 4322SZALONE DZIKI!Open Mężczyzn11:1503:04:22
1464GRABIŃSKA Agnieszka 2664BATALION S7 GDYNIAOpen Masters Kobiet08:3003:04:23
1465KULPIŃSKI Bartosz 4287MIEJSCE BLOK BOpen Mężczyzn11:1503:04:23
1466BAJDAK Adrian 3463POWER RUNMAGEDONOpen Mężczyzn09:4503:04:24
1467JERLECKI Jędrzej 3975ELEKTRONYOpen Mężczyzn10:4503:04:24
1468PEREIRA BRODNICKI Andrés 4073Open Mężczyzn10:4503:04:25
1469ANTOSIK Igor 2662BATALION S7 GDYNIAOpen Mężczyzn08:3003:04:26
1470KAŹMIERCZAK Michał 3976ELEKTRONYOpen Mężczyzn10:4503:04:26
1471GRZĘDA Łukasz 4594Open Mężczyzn11:4503:04:27
1472MADZIAŁA Adrian 4260BIEG SPARTAKUSA TEAMOpen Mężczyzn11:1503:04:29
1473PACHOLCZYK Radosław 3476SPORTERA OCROpen Mężczyzn09:4503:04:32
1474JASIŃSKA Martyna 3634Open Kobiet10:0003:04:32
1475KAZIMIERCZAK Paweł 4168SPORTERA OCROpen Mężczyzn09:4503:04:34
1476KOWALSKI Mateusz 3644Open Mężczyzn10:0003:04:38
1477RYBICKA Sylwia 2532DZIKI Z CZECHOWAOpen Kobiet08:1503:04:40
1478SOREK Wojciech 4637CARBON OCR RACING TEAMOpen Masters Mężczyzn09:3003:04:49
1479NOWAK Piotr 4070Open Mężczyzn10:4503:04:49
1480DOMZAŁA Paweł 2663BATALION S7 GDYNIAOpen Masters Mężczyzn08:3003:04:52
1481AUGUSTYNIAK Kamil 3900Open Mężczyzn10:3003:04:52
1482CHMIELORZ Donata 3246CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet09:3003:04:53
1483KUCZYŃSKI Paweł 4390BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn11:3003:04:53
1484ALBRECHT Sławek 3552HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn10:0003:04:54
1485SZATKOWSKA Agnieszka 2879POWER STUDIOOpen Kobiet08:4503:04:57
1486NOWAKOWSKI Marcin 4126DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn11:0003:04:59
1487GAŁAŚ Agnieszka 2874POWER STUDIOOpen Kobiet08:4503:05:00
1488KOZŁOWSKA Malwina 4125DIRTY SPARROWSOpen Kobiet11:0003:05:01
1489KEHL Paweł 3870NAFCIARZE PŁOCKOpen Masters Mężczyzn10:3003:05:02
1490KOWALSKI Rafał 2901ZAMENAOpen Mężczyzn08:4503:05:04
1491CIEŚLICKI Kamil 3329Open Mężczyzn09:3003:05:05
1492STERNA Maciej 2903ZAMENAOpen Mężczyzn08:4503:05:06
1493BIENIEK Witold 3018SZYDERCYOpen Mężczyzn09:0003:05:08
1494WOŹNIAK Rafał 2567JĘCZYBUŁYOpen Mężczyzn08:1503:05:09
1495KARWOT Piotr 3020SZYDERCYOpen Masters Mężczyzn09:0003:05:09
1496DESZCZ Daniel 3753ZAMENAOpen Mężczyzn08:4503:05:09
1497BŁĘDOWSKI Tomasz 3618Open Masters Mężczyzn10:0003:05:14
1498ŁUKASIK Tomasz 3784Open Mężczyzn10:1503:05:17
1499RUDNIK Krzysztof 3948Open Mężczyzn10:3003:05:26
1500RYWACKI Karol 2902ZAMENAOpen Mężczyzn08:4503:05:27
1501MARCINKOWSKI Paweł 4494Open Mężczyzn11:3003:05:27
1502CZAJKA Marcin 4449SKFOpen Mężczyzn11:3003:05:28
1503JACKIEWICZ Konrad 3767Open Mężczyzn10:1503:05:29
1504MAŁEK Hanna 3860HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet10:3003:05:29
1505PRZĄDKA Dawid 3797Open Mężczyzn10:1503:05:30
1506WOLCZYNSKI Seweryn 3377Open Masters Mężczyzn09:3003:05:31
1507ŻAK Piotr 3958Open Mężczyzn10:3003:05:33
1508KUCHARCZYK Sebastian 4453ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn11:3003:05:33
1509FIJAŁKOWSKI Bartosz 3723POGOŃ BYDŁOOpen Mężczyzn10:1503:05:34
1510MAZURKIEWICZ Andrzej 3933Open Mężczyzn10:3003:05:36
1511GRALKA Mateusz 4302POWERED BY PRO-HEALTHOpen Mężczyzn11:1503:05:39
1512MSTOWSKI Karol 3792Open Mężczyzn10:1503:05:41
1513CZERNIAWSKI Tomasz 3695CPS BEAST TEAM (WWW.DIETETYK-SPORTOWY.PL)Open Mężczyzn10:1503:05:43
1514HALIK Michał 3571MIKUDATOMIOpen Mężczyzn09:4503:05:44
1515DZIERŻANOWSKI Igor 3696CPS BEAST TEAM (WWW.DIETETYK-SPORTOWY.PL)Open Mężczyzn10:1503:05:44
1516KUCHTA Łukasz 3589RUNCOHOLICSOpen Mężczyzn10:0003:05:45
1517SOBOTKA Bartłomiej 3174TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:1503:05:47
1518GWIŻDŻ Jacek 4450SKFOpen Masters Mężczyzn11:3003:05:47
1519GĄCEŻEWICZ Piotr 3288OCR STOMIL TEAMOpen Masters Mężczyzn09:3003:05:48
1520MILLER Marcin 4448SAMOTNY WILKOpen Mężczyzn11:3003:05:49
1521LASZCZAK Szymon 3170TI AUTOMOTIVEOpen Mężczyzn09:1503:05:50
1522ROZBORSKI Adrian 3725POGOŃ BYDŁOOpen Mężczyzn10:1503:05:51
1523BIAŁEK Dawid 4469Open Mężczyzn11:3003:05:51
1524KRAWCZYK Pawel 4452ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn11:3003:05:52
1525RATAJCZYK Waldemar 4304POWERED BY PRO-HEALTHOpen Mężczyzn11:1503:05:53
1526LIS Krzysztof 4491Open Mężczyzn11:3003:05:54
1527PODRZYCKI Marcin 4675POWERED BY PRO-HEALTHOpen Mężczyzn11:1503:05:58
1528JAKUBIAK Paweł 3990LISKI CHYTRUSKIOpen Mężczyzn10:4503:05:58
1529CHŁOSTA Wiktor 3758Open Mężczyzn10:1503:05:59
1530SZUTA Maciej 4376Open Mężczyzn11:1503:06:01
1531ROZMYŚLAK Adrian 3947Open Mężczyzn10:3003:06:03
1532SZULA Patryk 3611WALECZNE WARIOTYOpen Mężczyzn10:0003:06:03
1533ŁĄCKI Łukasz 2229HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn07:4503:06:04
1534NIEDZIAŁKOWSKI Bartłomiej 3991LISKI CHYTRUSKIOpen Mężczyzn10:4503:06:04
1535MATUSEK Roksana 3932Open Kobiet10:3003:06:06
1536BIEGALSKI Piotr 3902Open Mężczyzn10:3003:06:08
1537PIECH Łukasz 2929Open Mężczyzn08:4503:06:09
1538KRAWCZYK Grzegorz 2919Open Masters Mężczyzn08:4503:06:11
1539JAGODZIŃSKI Damian 2102XRUNNERSOpen Mężczyzn07:2503:06:12
1540CZYŻEWSKI Bartłomiej 2363AROOOpen Mężczyzn08:0003:06:13
1541KARNÓWKA Jarosław 3065Open Masters Mężczyzn09:0003:06:18
1542GUSTA Dominik 3062Open Masters Mężczyzn09:0003:06:21
1543ALBIGOWSKA Magdalena 4555ROSSMANN Open Kobiet11:3003:06:21
1544PRZYBYŁA Tomasz 3016SZTURMOpen Masters Mężczyzn09:0003:06:28
1545PRZYBYŁA Karol 3716MASADA KRAV MAGAOpen Mężczyzn10:1503:06:29
1546SZOŁTYSEK Adrian 2538GATNER CNCOpen Mężczyzn08:1503:06:30
1547OLEKSY Adam 2537GATNER CNCOpen Masters Mężczyzn08:1503:06:32
1548PRZYBYŁA Tadeusz 3082Open Mężczyzn09:0003:06:33
1549WIDUCH Ryszard 2506Open Mężczyzn08:1503:06:34
1550GÓRA Michal 3453MIKUDATOMIOpen Mężczyzn09:4503:06:35
1551CHMIELEWSKI Józef 2313Open Mężczyzn07:4503:06:36
1552WODECKI Tomasz 3094Open Mężczyzn09:0003:06:36
1553LEGIEŃ Jakub 3455MIKUDATOMIOpen Mężczyzn09:4503:06:37
1554GORA Gabriela 3452MIKUDATOMIOpen Kobiet09:4503:06:40
1555CYPRIAN Dominik 3623Open Mężczyzn10:0003:06:41
1556DZWONKOWSKI Dominik 3017SZYBCIEJ BĘDZIE KRÓCEJ!Open Mężczyzn09:0003:06:41
1557KUKUŁKA Tomasz 3454MIKUDATOMIOpen Mężczyzn09:4503:06:42
1558KOŚNIEWSKI Paweł 2328Open Mężczyzn07:4503:06:44
1559CZPAK Daniel 3978GANGUSYOpen Mężczyzn10:4503:06:51
1560SKOWROŃSKA Maja 2364AROOOpen Kobiet08:0003:06:58
1561PŁUCIENNICZAK Hubert 3715MASADA KRAV MAGAOpen Mężczyzn10:1503:06:58
1562MICHNA Łukasz 3263HOJNIE OBDARZENIOpen Mężczyzn09:3003:06:59
1563HAMERSKI Sebastian 4032Open Mężczyzn10:4503:07:03
1564ZABIEGŁY Tomasz 2658Open Mężczyzn08:1503:07:05
1565BYSIAK Hubert 4112BLACK BELT TEAMOpen Mężczyzn11:0003:07:05
1566OGONOWSKI Sebastian 3722OSM PIĄTNICA TEAM OSTROŁĘKAOpen Mężczyzn10:1503:07:05
1567KLESZKO Sylwester 2981HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0003:07:07
1568RAK Cezary 2231HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn08:0003:07:08
1569WŁODARSKI Piotr 2949Open Mężczyzn08:4503:07:09
1570ŁUCKA Mariusz 2530DZIKI Z CZECHOWAOpen Mężczyzn08:1503:07:10
1571IDASZEK Marcin 4595Open Mężczyzn11:4503:07:12
1572SZYMCZAK Paweł 3034VIGO SYSTEMOpen Mężczyzn09:0003:07:13
1573ŁUCKA Ewa 2529DZIKI Z CZECHOWAOpen Kobiet08:1503:07:14
1574SZLĘZAK Mateusz 2497Open Mężczyzn08:0003:07:16
1575LUDWICKI Jarosław 2228GRYF TEAMOpen Mężczyzn07:4503:07:17
1576PIESIURA Eugeniusz 3662Open Masters Mężczyzn10:0003:07:17
1577ZYWER Urszula 2154WATAHA GRUPA TRENINGOWAOpen Kobiet07:3503:07:18
1578ŁUKASZEK Kinga 3577O CO TU BIEGA ?Open Kobiet10:0003:07:19
1579DOMIŃCZYK Przemysław 2842HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:4503:07:21
1580SZAŃSKI Zenon 3593SPARTA OPOLEOpen Mężczyzn10:0003:07:21
1581JARY Paweł 3592SPARTA OPOLEOpen Mężczyzn10:0003:07:23
1582KOŁODZIEJCZYK Krzysztof 2876POWER STUDIOOpen Mężczyzn08:4503:07:24
1583KAISER-SZMIDT Paweł 2775Open Mężczyzn08:3003:07:25
1584SMUŁA Magdalena 2878POWER STUDIOOpen Kobiet08:4503:07:26
1585CYWICKI Piotr 2873POWER STUDIOOpen Mężczyzn08:4503:07:29
1586ZIELIŃSKI Tomasz 4244Open Mężczyzn11:0003:07:29
1587ŁUKASZEK Daniel 3576O CO TU BIEGA ?Open Mężczyzn10:0003:07:32
1588SAŁAMACHA Jarosław 3140OLSZANKA TEAMOpen Mężczyzn09:1503:07:33
1589KOPERA Tomasz 4177SZTOSYOpen Mężczyzn11:0003:07:35
1590KACPRZAK Kamil 4176SZTOSYOpen Mężczyzn11:0003:07:36
1591PASTUSZKA Jakub 2984HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:0003:07:37
1592ROCHUMSKI Paweł 2852JESTEŚ SPOKO MIERZ WYSOKOOpen Mężczyzn08:4503:07:38
1593STOJANOWSKA Agata 3538ARMAGEDON TEAM NYSAOpen Kobiet10:0003:07:39
1594WILCZYŃSKI Mariusz 2948Open Masters Mężczyzn08:4503:07:40
1595NOWIK Mikołaj 4178SZTOSYOpen Mężczyzn11:0003:07:43
1596TRZASKALIK Ireneusz 3952Open Masters Mężczyzn10:3003:07:46
1597AMBROZIAK Patryk 4466Open Mężczyzn10:0003:07:46
1598BURZYŃSKA Żaneta 3909Open Kobiet10:3003:07:47
1599FRONIA Marcin 4590Open Masters Mężczyzn11:4503:07:47
1600RZEPIAK Magdalena 3537ARMAGEDON TEAM NYSAOpen Masters Kobiet10:0003:07:48
1601PATYŃSKI Adam 3941Open Mężczyzn10:3003:07:55
1602DUDA Szymon 3847DKG CREWOpen Mężczyzn10:3003:07:57
1603OLSZANKA Arkadiusz 3138OLSZANKA TEAMOpen Masters Mężczyzn09:1503:07:59
1604JABŁOŃSKI Jakub 3919Open Mężczyzn10:3003:08:00
1605OLSZANKA Maciej 3139OLSZANKA TEAMOpen Mężczyzn09:1503:08:02
1606KOZYRA Marzena 3160THE BROTHERSOpen Kobiet09:1503:08:04
1607WĄSAK Waldek 2715HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:3003:08:05
1608TOMCZAK Artur 2946Open Mężczyzn08:4503:08:05
1609TOMCZAK Joanna 2947Open Kobiet08:4503:08:12
1610MAKSYMIUK Paweł 2670BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn08:3003:08:15
1611MAJKOWSKI Łukasz 2735PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn08:3003:08:15
1612PIĘTKA Patryk 2736PERI RACING TEAMOpen Mężczyzn08:3003:08:18
1613RYNIEC Michał 3877OCR TEAM WŁOCŁAWEKOpen Mężczyzn10:3003:08:27
1614BARTOSIŃSKA Katarzyna 2233HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet07:4503:08:29
1615ODZIOM Marlena 4325TREE CREWOpen Kobiet11:1503:08:30
1616GAJEWSKI Karol 3882SAMOTNY WILKOpen Mężczyzn10:4503:08:30
1617KOKOWSKI Mariusz 4324TREE CREWOpen Mężczyzn11:1503:08:32
1618SZCZĘCH Anna 2799Open Kobiet08:3003:08:32
1619LIBERADZKI Marcin 4663ATHLETIC APOLLOOpen Masters Mężczyzn10:3003:08:35
1620REKIEĆ Kaja 2256HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet07:4503:08:36
1621TRYBUŚ Kamil 2137Open Mężczyzn07:2503:08:37
1622KOLESNIK Piotr 2424PIERSI Z BRZEGUOpen Mężczyzn08:1503:08:39
1623FOJUT Agnieszka 4307PUMA_STAROGARDOpen Kobiet11:1503:08:39
1624KITOWSKA Anna 2242HUSARIA RACE TEAM Open Masters Kobiet07:4503:08:40
1625FIGAS Grzegorz 4306PUMA_STAROGARDOpen Mężczyzn11:1503:08:40
1626KOLEŚNIK Jacek 2423PIERSI Z BRZEGUOpen Masters Mężczyzn08:1503:08:42
1627BĘTKOWSKI Rafał 2609Open Mężczyzn08:1503:08:49
1628PAWLIKOWSKI Kacper 2953BIEGNĘPOPIWOOpen Mężczyzn09:0003:08:50
1629SZURMIEJ Karolina 2499Open Kobiet08:0003:08:53
1630MRÓZ Tomek 4499Open Masters Mężczyzn10:3003:08:53
1631DĄBROWSKI Igor 3050Open Mężczyzn09:0003:08:56
1632METZ Piotr 3072Open Mężczyzn09:0003:08:58
1633BILEWICZ Kacper 3044Open Mężczyzn09:0003:09:01
1634RYGAS Maciej 4078Open Mężczyzn10:4503:09:01
1635KĘPA Katarzyna 2684CROSSFIT OLD MINERUDA ŚLĄSKAOpen Kobiet08:3003:09:03
1636JANUŚ Maciej 4480Open Mężczyzn10:3003:09:03
1637SMAK Bartek 4084Open Mężczyzn10:4503:09:07
1638KOZŁOWSKI Kamil 3776Open Mężczyzn10:1503:09:07
1639BORTKIEWICZ Monika 2310Open Kobiet07:4503:09:08
1640PYSZNY Jakub 3741STUDIO ENERGIA TEAMOpen Mężczyzn10:1503:09:08
1641SZEPELAK Krzysztof 3898WYJADACZEOpen Masters Mężczyzn10:3003:09:10
1642HANUSIK Mirosława 3897WYJADACZEOpen Kobiet10:3003:09:14
1643PALKA Jurand 3740STUDIO ENERGIA TEAMOpen Masters Mężczyzn10:1503:09:14
1644BANACHOWSKI Bartek 2853KS OTMĘT KRAPKOWICE RUNMAGEDDON TEAMOpen Mężczyzn08:4503:09:15
1645KORNAS Szymon 3739STUDIO ENERGIA TEAMOpen Mężczyzn10:1503:09:16
1646BUSKIEWICZ Mateusz 3554HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn10:0003:09:21
1647ZDROWAK Mariusz 3751WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn08:1503:09:24
1648KŁOBUCH Daniel 2203AUUUUUOpen Mężczyzn07:4503:09:25
1649DOCHNIAK Piotr 3761Open Mężczyzn08:1503:09:25
1650DAMIAN Tomasz 2099WILDCREW TEAMOpen Mężczyzn07:2503:09:33
1651BANASIAK Anna 4556ROSSMANN Open Kobiet11:4503:09:35
1652IDZIOR Mariusz 3974DUMNE PAWIEOpen Mężczyzn10:4503:09:36
1653WILAMEK Jakub 4565ROSSMANN Open Mężczyzn11:4503:09:36
1654KRAWCZYK Rafał 4559ROSSMANNOpen Mężczyzn11:4503:09:38
1655BONCZAROWSKI Sebastian 4575UKS GLADIUS TRZEBNICAOpen Mężczyzn10:0003:09:39
1656BERNADY Damian 3431HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn09:4503:09:41
1657BUCZKOWSKI Sylwester 3687BIEGNIEMY NAPIĆ SIĘ PIWAOpen Mężczyzn10:1503:09:45
1658BIEGAŃSKA Joanna 3107CF KUŹNIA DAMIANAOpen Kobiet09:1503:09:46
1659DYLUS Artur 3402CF KUŹNIA DAMIANAOpen Mężczyzn09:4503:09:46
1660GRZEGORCZYK Andrzej 3690BIEGNIEMY NAPIĆ SIĘ PIWAOpen Mężczyzn10:1503:09:46
1661DĄBROWSKA Karolina 4587Open Kobiet11:4503:09:46
1662MOTYL Mariusz 3489VINDERENOpen Mężczyzn09:4503:09:48
1663MOTYL Łukasz 3488VINDERENOpen Mężczyzn09:4503:09:49
1664BUCZKOWSKI Tomasz 3688BIEGNIEMY NAPIĆ SIĘ PIWAOpen Mężczyzn10:1503:09:49
1665KOWALSKI Mariusz 4662Open Mężczyzn10:0003:09:49
1666RYBARSKI Przemysław 3365Open Masters Mężczyzn09:3003:09:50
1667ZAJĄC Piotr 3530Open Mężczyzn09:4503:09:51
1668MASZTALERZ Dariusz 3609UKS GLADIUS TRZEBNICAOpen Mężczyzn10:0003:09:51
1669MATUSIAK Karolina 4561ROSSMANN Open Kobiet11:4503:09:51
1670RAMS Łukasz 3085Open Mężczyzn09:0003:09:54
1671SZCZĘCH Damian 2563HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn08:1503:09:55
1672KUBIŃSKI Rafał 3207Open Mężczyzn09:1503:09:55
1673RAMS Agnieszka 3084Open Kobiet09:0003:09:57
1674WIECZOREK Michał 4240Open Mężczyzn10:4503:09:57
1675RAMS Marcin 3086Open Mężczyzn09:0003:09:58
1676WINIARSKI Tomasz 3610UKS GLADIUS TRZEBNICAOpen Masters Mężczyzn10:0003:09:59
1677SZEWCZYK Katarzyna 2997MONKEYS' TEAMOpen Masters Kobiet09:0003:10:00