Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-10-06 |
Miejsce : | Kocierz |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 2437 |
Wystartowało : | 2295 |
Nie ukończyło : | 30 |
Ukończyło : | 2265 |
Na trasie : | 22 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 13:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:45 | 07:50
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | P1 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DYKIER Krzysztof | 2018 | Dominator Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:10 | ||
2 | ZWIERZCHOWSKI Łukasz | 2049 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:41:58 | ||
3 | DARGACZ Dominik | 2050 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:31 | ||
4 | GACH Damian | 2105 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:33:04 | ||
5 | WIĘCKOWSKI Jakub | 2109 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:41:13 | ||
6 | PŁAŻALSKI Przemysław | 2125 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:33 | ||
7 | SZAFRAN Jakub | 2134 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:43:40 | ||
8 | BUREK Bartosz | 2135 | Przebiegli | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:20 | ||
9 | DROP Łukasz | 2150 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:37:44 | ||
10 | POLAŃSKI Paweł | 2152 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:37:32 | ||
11 | WYSOCKI Aleksander | 2153 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
12 | MARZEC Karolina | 2190 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:37:19 | ||
13 | WOŹNIAK Joanna | 2191 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:37:39 | ||
14 | NOWAK Sebastian | 2211 | HARPAGAN BEAST | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:28:36 | ||
15 | BIENIECKI Jaro | 2217 | RUNMAGEDDON | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:30:38 | ||
16 | JURECKI Adrian | 2219 | Łowcy pierożków | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:33:18 | ||
17 | TREBUNIA Kamil | 2234 | Ananas Squad | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:37:03 | ||
18 | ZBROSZCZYK Damian | 2246 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:13 | ||
19 | BYKOWSKI Wojciech | 2249 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:43 | ||
20 | GAWLIKOWSKA Kinga | 2250 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:39:28 | ||
21 | GAWLIKOWSKA Renata | 2251 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:47:07 | ||
22 | JUROK Bartłomiej | 2252 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:07 | ||
23 | JUROK Tomasz | 2253 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:43 | ||
24 | SIWY Piotr | 2254 | Crosfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:44 | ||
25 | CHOROŚ Michał | 2271 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:09 | ||
26 | FILA Piotr | 2272 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:43 | ||
27 | KOŁODZIEJ Tomek | 2273 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:41 | ||
28 | KRÓLIKOWSKA Anna | 2274 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:54 | ||
29 | NOWAK Anna | 2275 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:27 | ||
30 | ROKICKI Jakub | 2276 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:23 | ||
31 | WYRODA Marcin | 2277 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:14 | ||
32 | GRZEGORZEWSKI Krzysztof | 2296 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:26 | ||
32 | RODAK Agnieszka | 2297 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:25 | ||
34 | KOZAK Kamil | 2299 | Rossmann | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:48 | ||
35 | KOZAK Katarzyna | 2300 | Rossmann | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:52 | ||
36 | BRZEZINKA Mariusz | 2301 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:47 | ||
37 | DOLATA Magdalena | 2303 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:59:10 | ||
38 | GIBAS Dawid | 2304 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:33 | ||
39 | JAŁOWICZOR Michał | 2321 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:36:08 | |||
40 | JANDA Paulina | 2322 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:42 | |||
41 | KOBYLARZ Barbara | 2329 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:27 | |||
42 | KORDUBA Kamil | 2330 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:10 | |||
43 | KOWALSKI Adam | 2332 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:38:50 | |||
44 | PABIN Paweł | 2342 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:38:24 | |||
45 | PIĄTEK Ewa | 2343 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:26 | |||
46 | PIECZABA Patryk | 2345 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:26 | |||
47 | ROBAK Sylwester | 2347 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:01 | |||
48 | SAK Marcin | 2348 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:45 | |||
49 | WILCZEK Marcin | 2363 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:27 | |||
50 | WINKEL Szymon | 2364 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:51 | |||
51 | ZAPIÓR Marcin | 2366 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:18 | |||
52 | ZIELIŃSKI Maciej | 2367 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:39:03 | |||
53 | ZIELONACKI Mikołaj | 2368 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:47:31 | |||
54 | DZIOMDZIORA Adam | 2388 | DZIK KOMANDO | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:57:30 | ||
55 | HALECZKO Mateusz | 2389 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:53:53 | ||
56 | POŹNIAK Aleksandra | 2390 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:53:50 | ||
57 | SAWICKI Bartosz | 2391 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:53:51 | ||
58 | MAJ Magdalena | 2402 | Grażynki OCR | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:50:39 | ||
59 | MARSZAŁEK Magdalena | 2403 | Grażynki OCR | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:44:15 | ||
60 | SZYMAŃSKI Adrian | 2414 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:40:27 | ||
61 | WESOŁOWSKI Grzegorz | 2415 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:51 | ||
62 | ZARZYCKI Tobiasz | 2416 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:57 | ||
63 | BLACHOWICZ Piotr | 2425 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:42:30 | ||
64 | BUGAJ Krzysztof | 2426 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:12 | ||
65 | CHADUŁA Adrian | 2427 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:10 | ||
66 | ROMAŃCZUK Tomasz | 2442 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:46:31 | ||
67 | KNOT Martyna | 2443 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:53:14 | ||
68 | KOŹMIŃSKA Aleksandra | 2448 | Skończeni OCR | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:35 | ||
69 | KLEJNOWSKA Katarzyna | 2452 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:48:08 | ||
70 | KLEJNOWSKI Mateusz | 2453 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:48:03 | ||
71 | SWIERC Magdalena | 2454 | Spartan Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:48:32 | ||
72 | DOMINA Andrzej | 2462 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:39:33 | |||
73 | DYNOWSKI Krzyszof | 2463 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:10 | |||
74 | KAMIŃSKA Maja | 2472 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:59:16 | |||
75 | KRAS Karolina | 2479 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:58:53 | |||
76 | KRZYSZTOFOWICZ Korneliusz | 2480 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:44:17 | |||
77 | LAUREN Piotr | 2481 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:57:28 | |||
78 | RAJEWSKI Wojciech | 2491 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:32:32 | |||
79 | STANISŁAWSKI Karol | 2493 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:29 | |||
80 | STYKAŁA Adrianna | 2494 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:58:55 | |||
81 | KUJAWSKA Małgorzata | 2502 | Andrychowske Dziki! | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:08 | ||
82 | SOSIŃSKA Anna | 2508 | Bestie OCR Legionowo | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:47 | ||
83 | JENDRASZEK Patryk | 2514 | Bractwo Biegowe BGK | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:34 | ||
84 | HADRIAN Szymon | 2517 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:43:44 | ||
85 | GŁAZ Magdalena | 2535 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:57:56 | ||
86 | JANKO Kamil | 2536 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:42:00 | ||
87 | SULKOWSKI Dominik | 2537 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:56 | ||
88 | SZPAKIEWICZ Jarek | 2538 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:39:45 | ||
89 | BIERNACKI Dominik | 2553 | PHD Rakiety | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:44:50 | ||
90 | MOŚCICKI Borys | 2554 | PHD Rakiety | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:13 | ||
91 | KAROLIŃSKA Aleksandra | 2573 | WATAHA | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:57:34 | ||
92 | BANASIAK Michał | 2574 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:01 | |||
93 | BUDZISZ Rafał | 2575 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:00 | |||
94 | GUT Maciej | 2584 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:41:36 | |||
95 | HAMERSKI Sebastian | 2585 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:22 | |||
96 | IWANIDIS Bartosz | 2587 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:43:40 | |||
97 | KRAVETSKYI Anton | 2598 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:03 | |||
98 | LATOSI Adrian | 2599 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:44:43 | |||
99 | LEWANDOWSKI Mateusz | 2600 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:37:44 | |||
100 | NOWOWIEJSKI Jakub | 2610 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:35 | |||
101 | PYŻANOWSKI Mariusz | 2614 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:37:48 | |||
102 | SŁUPIK Barbara | 2622 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:10 | |||
103 | WOŹNIAK Bernadeta | 2630 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:14 | |||
104 | WITEK Sławomir | 2631 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:40:36 | ||
105 | DANEK Maciej | 2632 | Bite Ryle | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:26 | ||
106 | STACHOWICZ Estera | 2642 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:51:44 | ||
107 | STACHOWICZ Szymon | 2643 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:51:42 | ||
108 | CHAJEC Patrycja | 2651 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:04:01 | ||
109 | NOWAK Maciej | 2652 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:04:01 | ||
110 | PISZCZOŁA Maria | 2653 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:53:41 | ||
111 | BARAŃSKI Marcin | 2670 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:35 | ||
112 | POPCZYŃSKI Krystian | 2671 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:40:05 | ||
113 | ROSIAK Paulina | 2672 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:05 | ||
114 | BARCIK Łukasz | 2673 | Hellraisers | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:28 | ||
115 | BOROWSKI Bartosz | 2674 | Hellraisers | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:27 | ||
116 | BOROWSKI Marek | 2675 | Hellraisers | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:27 | ||
117 | CHABASIEWICZ Wojciech | 2676 | Horda | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:13 | ||
118 | ŚWIRSKI Tomasz | 2693 | Not Fast But Furious | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:01:24 | ||
119 | SZEWCZUK Jolanta | 2694 | Not Fast But Furious | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:01:39 | ||
120 | KRUPA Lukasz | 2698 | Power Studio | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:53:30 | ||
121 | ŻELAZKO Paulina | 2699 | Power Studio | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:53:28 | ||
122 | BEBEK Krzysztof | 2700 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:55 | ||
123 | KOBYDECKA Klaudia | 2710 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:33 | ||
124 | BOREK Paulina | 2716 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:59 | |||
125 | HOBBY Demian | 2724 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:28 | |||
126 | KORZENIAK Wojciech | 2729 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:56 | |||
127 | MAŁOLEPSZA Paulina | 2734 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:01:13 | |||
128 | MATULKA Michał | 2735 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:44:57 | |||
129 | MIKICIUK Natalia | 2736 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:56 | |||
130 | NAWARA Tomasz | 2737 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | ||||
131 | PAWŁOWSKI Tomasz | 2739 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:55:26 | |||
132 | PODSIADŁY Rafał | 2740 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:17 | |||
133 | KAPUSTKA Łukasz | 2754 | Borsuki, Anie, grzyby | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:49 | ||
134 | NAPIERAJ Katarzyna | 2755 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:43:46 | ||
135 | PRZYBYSZ Paweł | 2756 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:13 | ||
136 | DENDRA Beata | 2757 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:33 | ||
137 | GRANOWSKI Dawid | 2771 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:39 | ||
138 | KOZAK Wojciech | 2772 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:52 | ||
139 | OCIESA Marta | 2773 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:15 | ||
140 | RAPACZ Sebastian | 2774 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:39 | ||
141 | ROSIAK Sebastian | 2775 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:04 | ||
142 | GARBACKI Maciej | 2789 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:56:29 | ||
143 | LEWIŃSKA Anna | 2791 | MAŁE DZIKI | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:56:01 | ||
144 | KANIEWSKI Artur | 2792 | Melvit team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:01 | ||
145 | TŁUSTOWSKA Karolina | 2803 | PATOFAMILIA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:18 | ||
146 | WIADEREK Monika | 2804 | PATOFAMILIA | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:41 | ||
147 | WOLNA Edyta | 2805 | PATOFAMILIA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:41 | ||
148 | JARNO Anna | 2806 | Power Studio | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:42 | ||
149 | SPILISZEWSKI Marcin | 2807 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:45 | ||
150 | HELLER Szymon | 2821 | Tata Stasia | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:18 | ||
151 | KUBIAK Edyta | 2822 | Team Świnia | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:42:01 | ||
152 | JACKOWIAK Agnieszka | 2824 | TFP SPORT TEAM | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:36 | ||
153 | JACKOWIAK Szymon | 2825 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:37 | ||
154 | GÓRECKI Krzysztof | 2841 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:04 | |||
155 | GRUSZKIEWICZ Przemysław | 2842 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:58 | |||
156 | GRYZ Maciek | 2843 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:30 | |||
157 | JASIŃSKA Patrycja | 2844 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:04 | |||
158 | KASPROWSKI Krzysztof | 2845 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:23 | |||
159 | KASPROWSKI Michał | 2846 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:33 | |||
160 | KOGUT Dawid | 2847 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:03 | |||
161 | KSIĄŻEK Mateusz | 2848 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:25 | |||
162 | SZLADEWSKI Oskar | 2868 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:02 | |||
163 | TŁOKIŃSKI Krzysztof | 2869 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:07 | |||
164 | WASIEWICZ Michał | 2870 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:33 | |||
165 | EFENDIEV Yuriy | 2883 | 39RUS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:47:34 | ||
166 | GALASHEVSKII Aleksandr | 2884 | 39RUS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:47:37 | ||
167 | GERASIMOV Denis | 2885 | 39RUS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:47:32 | ||
168 | CHOMICZ Rafał | 2886 | 8E | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:44 | ||
169 | ORNAT Paweł | 2887 | APS Energia | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:12 | ||
170 | SUCHODOLSKI Aleksander | 2888 | APS Energia | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:47:41 | ||
171 | ZAJĄC Wiktor | 2889 | APS Energia | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:07 | ||
172 | GÓRECKI Wojciech | 2890 | AV | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:40 | ||
173 | KOSMALA Sebastian | 2909 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:08:07 | ||
174 | KOT Katarzyna | 2910 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:05:34 | ||
175 | KOT Sebastian | 2911 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 01:05:34 | ||
176 | LEISZNER Izabela | 2912 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:02 | ||
177 | MARCZAK Jerzy | 2913 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:58 | ||
178 | STANKIEWICZ Karolina | 2914 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:58 | ||
179 | UZDOWSKI Daniel | 2915 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:46:58 | ||
180 | MEDYGRAŁ Konrad | 2936 | Przekręty-menty-chachmenty | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:49 | ||
181 | ŻMINKOWSKI Bartosz | 2937 | Przekręty-menty-chachmenty | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:02 | ||
182 | ŁUKASIK Tomasz | 2939 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:53 | ||
183 | GOŹDZIK Edward | 2941 | SPARTAN SGX WARSAW | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:59:55 | ||
184 | GOŹDZIK Paweł | 2942 | SPARTAN SGX WARSAW | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:59:40 | ||
185 | WOŹNA Karolina | 2943 | SPARTAN SGX WARSAW | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:59:41 | ||
186 | BELNIK Robert | 2961 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:26 | |||
187 | BOBER Aneta | 2962 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:59:55 | |||
188 | BRODZIAK Andrzej | 2965 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:43:50 | |||
189 | BUCHTA Grzegorz | 2966 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:56:44 | |||
190 | BUDEK Jakub | 2967 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:18 | |||
191 | KOZŁOWSKI Paweł | 2976 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:17 | |||
192 | KUCZKA Maciej | 2977 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:06 | |||
193 | LINDE Adam | 2979 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:33 | |||
194 | PODSIADŁO Bartosz | 2989 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:42 | |||
195 | RUCKI Bartosz | 2993 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:51 | |||
196 | SIDORCZUK Marcin | 2994 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:41 | |||
197 | SUCHANEK Paweł | 2995 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:07 | |||
198 | ZAWIŚLAN Dawid | 3005 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:04 | |||
199 | ŻUKOWSKI Roman | 3006 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:51 | |||
200 | ŻURAWSKI Michał | 3007 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:24 | |||
201 | FILIPOWSKI Krzysztof | 3008 | BROWARY HILLS TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:03 | ||
202 | DRUŻYŃSKA Olena | 3009 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:25 | ||
203 | DYMOPULOS-KUSTO Nela | 3010 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:28 | ||
204 | KOLEJ Monika | 3023 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:22 | ||
205 | PIETRZAK Krzysztof | 3024 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:18 | ||
206 | CHOLEWA Beata | 3032 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:39 | ||
207 | GLEGOŁA Monika | 3033 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:59:21 | ||
208 | POPIOŁEK Rafał | 3034 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:38 | ||
209 | KUKUCKI Michał | 3035 | JUNIOR CCR POZNAŃ | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:42 | ||
210 | DOMZAŁA Paweł | 3036 | Kontener Formy | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:47 | ||
211 | NIKEL Martyna | 3037 | Kontener Formy | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:35:57 | ||
212 | STRZELCZYK Mariusz | 3039 | Kontener Formy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:35:58 | ||
213 | JAMROCH Natalia | 3060 | SRS RATEL | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:44 | ||
214 | KACZAK Paulina | 3061 | SRS RATEL | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:36 | ||
215 | KUKLA Marzena | 3062 | SRS RATEL | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:48 | ||
216 | NOWAKOWSKI Paweł | 3063 | SRS RATEL | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:50 | ||
217 | BIELA Grzegorz | 3065 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:18 | ||
218 | BOBKO Sławomir | 3066 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:48 | ||
219 | BOBINSKA Marta | 3078 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:01 | |||
220 | FLIEGERT Paweł | 3087 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:53 | |||
221 | FLIEGERT Szymon | 3088 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:53 | |||
222 | FRONCEK Kazimierz | 3089 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:38:37 | |||
223 | GADOMSKI Dawid | 3090 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:02 | |||
224 | GAJEWSKI Andrzej | 3091 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:55 | |||
225 | GREŃ Szymon | 3092 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:18 | |||
226 | HOMAN Grzegorz | 3093 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:08 | |||
227 | LESNIAK Agnieszka | 3102 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:59 | |||
228 | NIEMCZYK Wojciech | 3115 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:49 | |||
229 | NOGAL Mariusz | 3116 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:51 | |||
230 | NOGAL Sebastian | 3117 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:52 | |||
231 | PAŁASZEWSKA Karolina | 3118 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:31 | |||
232 | PAWLUS Tomasz | 3119 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:57 | |||
233 | TOKARSKI Jacek | 3132 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:38 | |||
234 | WALICHNOWSKI Konrad | 3133 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:39 | |||
235 | PUZOŃ Aleksandra | 3152 | Do Porzygu OCR Team | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:45 | ||
236 | MAJCHERSKA Marcelina | 3153 | FemFit5+ | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:17 | ||
237 | MAJCHERSKI Tomasz | 3154 | FemFit5+ | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:36 | ||
238 | WIŚNIEWSKA Justyna | 3155 | FemFit5+ | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:49 | ||
239 | WIDZIŃSKA Agnieszka | 3168 | Ninja Ludki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:41 | ||
240 | WIDZIŃSKI Daniel | 3169 | Ninja Ludki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:46 | ||
241 | WIDZIŃSKI Piotr | 3170 | Ninja Ludki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:47 | ||
242 | WOJCIECHOWSKI Piotr | 3177 | Rossmann | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:48 | ||
243 | ADAMCZYK Anna | 3178 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:56:09 | ||
244 | KOZICKI Paweł | 3179 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:09 | ||
245 | NIEMIEC Wojciech | 3189 | SRS RATEL | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:46 | ||
246 | TOMASZ Przewięźlikowski | 3198 | Wściekłe Chomiki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:46 | ||
247 | ADAMCZYK Andrzej | 3200 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:20 | |||
248 | FALENDER Anna | 3213 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:18 | |||
249 | FIGUŁA Dobrochna | 3214 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:11 | |||
250 | KARCZYŃSKI Tomasz | 3221 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:12 | |||
251 | KUDRA Grażyna | 3227 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:01 | |||
252 | KUMISZCZA Teresa | 3228 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:01 | |||
253 | NIEDZIELA Arkadiusz | 3235 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:20 | |||
254 | OLEJNIK Krzysztof | 3236 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:33 | |||
255 | PAŃCZYK Tomasz | 3237 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:34 | |||
256 | PETRUSIEWICZ Paweł | 3238 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:36 | |||
257 | SOBOLEWSKI Robert | 3251 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:35 | |||
258 | TRZCINA Agata | 3256 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:59 | |||
259 | WASILUK Mateusz | 3257 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:43:16 | |||
260 | WĄTOR Tomasz | 3258 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:38 | |||
261 | WILCZEK Lukasz | 3259 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:39 | |||
262 | TRZCIŃSKA Joanna | 3268 | FemFit5+ | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:50 | ||
263 | GŁADYŚ Przemysław | 3269 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:37 | ||
264 | DUDEK Krzysztof | 3270 | HirołSromy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:43 | ||
265 | CHMIELOWSKA Anna | 3280 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:47 | ||
266 | CZEKAJ Mateusz | 3281 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:11 | ||
267 | DZIERŻAK Arkadiusz | 3282 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:21 | ||
268 | KUŹMA Łukasz | 3292 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:29 | ||
269 | MARĆ Dominika | 3293 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:58 | ||
270 | RESPONDEK Leszek | 3300 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:38:04 | ||
271 | SAJÓR Paweł | 3301 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:32 | ||
272 | ANTONCZENKO Ewa | 3314 | KULTURA SPORTU | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:24 | ||
273 | KUNKA Sonia | 3317 | KULTURA SPORTU | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:59:26 | ||
274 | MRZYGŁÓD Przemysław | 3320 | Nasza Rodzina | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:59 | ||
275 | TARGOSZ Jacek | 3321 | Nasza Rodzina | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:01 | ||
276 | TARGOSZ Robert | 3322 | Nasza Rodzina | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:15 | ||
277 | TARGOSZ Sebastian | 3323 | Nasza Rodzina | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:00 | ||
278 | KARPIŃSKI Bartłomiej | 3335 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:55 | ||
279 | MURYN Dawid | 3336 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:09 | ||
280 | GAJEWSKA Aneta | 3337 | Rmf4rt Gladiators | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:06 | ||
281 | DĄBROWSKI Natan | 3338 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:37 | ||
282 | EHRLICH Marta | 3339 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:33 | ||
283 | JONDA Krzysztof | 3354 | ŚLĄSKIE PATOLKI | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:59 | ||
284 | KALISZ Piotr | 3355 | ŚLĄSKIE PATOLKI | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:56 | ||
285 | MACHAJ Michal | 3356 | ŚLĄSKIE PATOLKI | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:01 | ||
286 | LALEK Bartek | 3364 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:22 | ||
287 | GÓRECKA Ewa | 3371 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:48:50 | |||
288 | GORECKI Lukasz | 3372 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:01 | |||
289 | MLECZKO Paweł | 3383 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:29 | |||
290 | MUSIAŁOWICZ Bartosz | 3384 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:40 | |||
291 | NALEWAJCZYK Tomasz | 3385 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:32 | |||
292 | OLCZYK Bartłomiej | 3386 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:46 | |||
293 | WIETRZYCKA Ewelina | 3396 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:21 | |||
294 | WOSIEK Bartłomiej | 3398 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:48 | |||
295 | KOCON Katarzyna | 3402 | Befit24team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:18 | ||
296 | ŚWIERCZEK Anna | 3409 | BOOT CAMP POLSKA | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:31 | ||
297 | KUŚNIERSKI Andrzej | 3414 | Crosstrening Racibórz | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:12 | ||
298 | SZAFRANEK Paweł | 3419 | Dejta nam medal | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:20 | ||
299 | GAJEWSKI Jacek | 3420 | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:51 | ||
300 | BEMBENEK Patrycja | 3421 | Eko okna Runners | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:27 | ||
301 | BATURA Adrian | 3437 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:47 | ||
302 | MACIEJEWSKA SIWY Ela | 3446 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:07 | ||
303 | MICHALAK Artur | 3455 | Popraw koronę i zasuwaj | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:08 | ||
304 | MAGOŃ Maciej | 3459 | SPONTAN V2 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:32 | ||
305 | STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna | 3466 | Tim jest Tim | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:54 | ||
306 | WAWRZYNIAK Monika | 3468 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:28 | ||
307 | BIELENIN Wojciech | 3476 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:45 | |||
308 | GURGUL Patryk | 3485 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:09 | |||
309 | KRAWCZYK Mateusz | 3492 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:40 | |||
310 | MARCZYŃSKI Jacek | 3498 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:32 | |||
311 | MISIAK Wiesław | 3499 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:17 | |||
312 | MUSIAŁ Michał | 3500 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:22 | |||
313 | OWCZAREK Krzysztof | 3501 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:09 | |||
314 | PAJDA Jarek | 3502 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:23 | |||
315 | PALIGA Łukasz | 3503 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:17 | |||
316 | POPŁAWSKI Ireneusz | 3504 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:39:11 | |||
317 | WASIAK Rafal | 3522 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:52 | |||
318 | WIDUCH Ryszard | 3523 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:06 | |||
319 | WÓJCICKI Kamil | 3524 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:13 | |||
320 | WOJTANEK Piotr | 3525 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:01 | |||
321 | WOJTASZEK Anna | 3526 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:06 | |||
322 | WOJTYNOWSKI Oskar | 3527 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:47 | |||
323 | WRONA Katarzyna | 3528 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:41 | |||
324 | ZAŁUPSKA Agata | 3529 | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:39 | |||
325 | PIĄTEK Przemysław | 3549 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:47 | ||
326 | DOMAGALSKI Artur | 3550 | Latające walenie śmierci | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:52 | ||
327 | DOMAGALSKI Marek | 3551 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:50 | ||
328 | FOREMNY Adrian | 3552 | Latające walenie śmierci | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:49 | ||
329 | LIS Tomasz | 3553 | li-sy | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:48 | ||
330 | ILOWSKA-REMBARZ Karolina | 3554 | LOFT TEAM EXTREME | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:22 | ||
330 | KULIK Dominika | 3555 | LOFT TEAM EXTREME | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:21 | ||
332 | ŁUCZAK Justyna | 3556 | LoftFitness Team Extreme | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:21 | ||
333 | RADZISZEWSKI Maciej | 3579 | Siem City | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:12 | ||
334 | PAŁAŻY Nina | 3581 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:57 | ||
335 | SZYROKI Henryk | 3582 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:59 | ||
336 | ZIARKOWSKI Mirosław | 3589 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:39 | ||
337 | KANONIAK Krzysztof | 3590 | SWINGERSI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:03 | ||
338 | LEWICKI Maciej | 3598 | TB Logistics | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:54 | ||
339 | ZAWISTOWSKA Izabela | 3599 | www.ikonka.com.pl | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:57 | ||
340 | KUKLA Marceli | 3600 | ZPiT RZESZOWIACY | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:03 | ||
341 | BIELAS Joanna | 3601 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:21 | |||
342 | JONECZEK Marcin | 3611 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:42 | |||
343 | KORNACKA Agnieszka | 3617 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:55 | |||
344 | KOS Piotr | 3618 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:19 | |||
345 | KRAJEWSKI Michał | 3619 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:20 | |||
346 | KUBICKA Magdalena | 3620 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:39 | |||
347 | ORZECH Szymon | 3634 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:05 | |||
348 | PIENIĄŻEK Paweł | 3638 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:13 | |||
349 | REGUŁA Zbigniew | 3644 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:00 | |||
350 | RUDY Przemysław | 3645 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:23 | |||
351 | STOPYRA Patryk | 3653 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:26 | |||
352 | TORBUS Marcin | 3654 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:38 | |||
353 | TUCHOWSKI Jan | 3655 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:45 | |||
354 | HINCA Natalia | 3666 | BSB Industry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:25 | ||
355 | KALATA Andrzej | 3667 | BSB Industry | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:27 | ||
356 | LIHS Patryk | 3668 | BSB Industry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:21 | ||
357 | RYBAKOWSKI Patryk | 3669 | BSB Industry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:19 | ||
358 | SKIERKA Patryk | 3670 | BSB Industry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:20 | ||
359 | GARGAS Paweł | 3671 | CFNS TRAINING | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:15 | ||
360 | PYSZNY Mariusz | 3685 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:04 | ||
361 | SKUPIEŃ Lech | 3686 | Fit & More Rybnik | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:25 | ||
362 | KOLANKO Grzegorz | 3693 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:45:34 | ||
363 | NABAGŁO Marcin | 3694 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:44 | ||
364 | DUDEK Konrad | 3706 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:41 | ||
365 | BURAK Łukasz | 3707 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:34 | ||
366 | GÓRNIAK Bartek | 3708 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:35 | ||
367 | ATTIYA Lidia | 3713 | Sportera OCR | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:58:05 | ||
368 | BIAŁAS Damian | 3714 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:25 | ||
369 | MELKA Artur | 3725 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:30 | ||
370 | NAMYSŁOWSKA Karolina | 3726 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:27 | ||
371 | CZECH Wojciech | 3730 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:57:15 | |||
372 | FROWAL Maciej | 3732 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:47:15 | |||
373 | GAŁĘZIEWSKI Marcin | 3734 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:36 | |||
374 | KAWECKI Marek | 3748 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:45:33 | |||
375 | KOLASA Adam | 3749 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:19 | |||
376 | KOSINSKI Michael | 3751 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:35 | |||
377 | PRZEPIÓRA Przemysław | 3764 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:31:25 | |||
378 | REJNIAK Dawid | 3765 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:46 | |||
379 | SAMBOR Jakub | 3766 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:10 | |||
380 | SMALERA Nikodem | 3767 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:35:47 | |||
381 | STARBA Paweł | 3768 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:35 | |||
382 | SZCZOTKA Piotr | 3769 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:39 | |||
383 | SZULC Piotr | 3770 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:34 | |||
384 | ZIĄBKA Jakub | 3779 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:57:37 | |||
385 | MALEK-PODJASKI Marcin | 3789 | Daleko Jeszcze ?! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:25 | ||
386 | BOJAR Jarosław | 3790 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:25 | ||
387 | GRZELAKOWSKA Agata | 3791 | Drużyna Jednorożca | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:19 | ||
388 | JĘDRZEJCZYK Adam | 3792 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:06 | ||
389 | JĘDRZEJCZYK-KOWALSKA Sylwia | 3793 | Drużyna Jednorożca | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:13 | ||
390 | MIĘSOWICZ Mirosław | 3794 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:11 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DNC | CZARNECKA Magdalena | 3813 | Oszalałam! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:28 | ||
392 | MIODUSZEWSKI Michał | 3814 | Oszalałam! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:27 | ||
393 | SPRYSZYNSKI Grzegorz | 3828 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:06 | ||
394 | AUGUŚCIK Marcin | 3831 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:26 | |||
395 | BARAN Marcin | 3832 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:38:22 | |||
396 | BARANEK Jarosław | 3833 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:31 | |||
397 | BUKOJEMSKI Marcin | 3835 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:04 | |||
398 | BURKOT Błażej | 3836 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:38 | |||
399 | CHOJECKI Grzegorz | 3837 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:54 | |||
400 | GRZANECKI Marcin | 3846 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:33 | |||
401 | KOBIAŁKA Anita | 3855 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:01:32 | |||
402 | KRAJEWSKI Jakub | 3856 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:45 | |||
403 | KRAJEWSKI Przemysław | 3857 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:44 | |||
404 | KULASEK Michał | 3860 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:35 | |||
405 | ŁĄCKI Wojciech | 3861 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:52 | |||
406 | ŁYSIEŃ Mateusz | 3862 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:42 | |||
407 | SOBOLEWSKA Aleksandra | 3882 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:56 | |||
408 | SOCHA Krzysztof | 3883 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:11 | |||
409 | STAWICKI Krzysztof | 3884 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:40 | |||
410 | STEFAŃSKA-WYLĘŻEK Sławomira | 3885 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:01 | |||
411 | STOBIECKI Tomasz | 3886 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:08 | |||
412 | WOJAS Michał | 3900 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:35:49 | |||
413 | KURCZYNA- GŁUSZCZAK Magdalena | 3906 | Aby do Mety! | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:41 | ||
414 | LEGUT Pawel | 3907 | Andrychowske Dziki! | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:00 | ||
415 | PACH Katarzyna | 3911 | CF Częstochowa | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:59 | ||
416 | SITEK Damian | 3912 | CF Częstochowa | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:54 | ||
417 | WOJTASIK Babara | 3913 | CF Częstochowa | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:59 | ||
418 | GADOMSKA Martyna | 3914 | CIENIASY TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:59 | ||
419 | BLAICKE Bartosz | 3925 | Jaja ze stali | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:38:20 | ||
420 | GRABOWY Krzysztof | 3926 | Jaja ze stali | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:38:17 | ||
421 | RÓŻYCKI Adrian | 3927 | Jedziemy z tym koksem | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:25 | ||
422 | RYTEL Marta | 3928 | Kaczuchny | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:53:22 | ||
423 | ADAMCZEWSKI Łukasz | 3929 | LA trener | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:55:05 | ||
424 | ADAMUS Jacek | 3930 | LA trener | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:55:05 | ||
425 | BIELICKI Wojciech | 3931 | Lacroix Electronics Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:42:37 | ||
426 | DOMAGAŁA Łukasz | 3932 | Lion Motors Katowice | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:37 | ||
427 | SZPYTMA Bernard | 3952 | Skurczebyki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:48:39 | ||
428 | DĄBROWSKI Igor | 3953 | Strach i Cierpienie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:41:29 | ||
429 | KOZUBOWSKI Grzegorz | 3954 | TBS KATOWICE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:53:05 | ||
430 | SIEMIERNIK Dariusz | 3958 | WF Kostrzyn | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:47 | ||
431 | DZIADUSZYCKI Dawid | 3969 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:48 | |||
432 | DZIEDZIELA Przemysław | 3970 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:24 | |||
433 | GĘSTY Łukasz | 3978 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:42:17 | |||
434 | GNIADEK Mateusz | 3979 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:46 | |||
435 | JUSKOWIAK Łukasz | 3986 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:52:34 | |||
436 | KONIECZNY Damian | 3990 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:25 | |||
437 | KOWALCZYK Rafał | 3991 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:47:28 | |||
438 | KOWALEWSKI Marek | 3992 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:22 | |||
439 | KRAWCZAK Kamil | 3993 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:47:42 | |||
440 | KRAWCZAK Karol | 3994 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:47:45 | |||
441 | MAZUR Jarosław | 4005 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:12 | |||
442 | MAZUR Michalina | 4006 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:49:38 | |||
443 | MICHROWSKI Sławomir | 4007 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:20 | |||
444 | PRZESTRZELSKI Karol | 4015 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:40:21 | |||
445 | PYREK Marcin | 4016 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:36:02 | |||
446 | PYZIAK Agnieszka | 4017 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:54:16 | |||
447 | ROGASIK Jakub | 4018 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:52:34 | |||
448 | SZWAJKOWSKI Przemysław | 4028 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:29 | |||
449 | TOMALA Paweł | 4029 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:43 | |||
450 | ZĘBACKI Marek | 4035 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:55:00 | |||
451 | ZIEMNICKI Tomasz | 4036 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:36 | |||
452 | FRĄCZEK Michał | 4037 | ARMAGEDON NO LIMITS | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:50:41 | ||
453 | SZULC Sławomir | 4038 | ARMAGEDON NO LIMITS | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:50:42 | ||
DNC | HUS Natalia | 4048 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
455 | BORYSEWICZ Wiktor | 4059 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:47 | ||
456 | DZIERŻANOWSKA Martyna | 4060 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:47 | ||
457 | OSIŃSKI Krzysztof | 4061 | Harpagan Team Bydgoszcz | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:08 | ||
458 | KOWAL Faustyna | 4062 | HELTON TEAM | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:59 | ||
459 | SENDEK Katarzyna | 4063 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:46:17 | ||
460 | WILK Diana | 4070 | Monkeys' Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:22 | ||
461 | MAJKOWSKI Łukasz | 4074 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:10 | ||
462 | FURMAŃCZUK Mateusz | 4081 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:33 | ||
463 | CZERNIKOWSKI Daniel | 4083 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:51:59 | ||
464 | MATRACKA Magdalena | 4084 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:51:59 | ||
465 | CZARNOGÓRSKI Łukasz | 4086 | STOP AND GO | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:56 | ||
466 | KRAJEWSKA Aleksandra | 4087 | STOP AND GO | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:52 | ||
467 | GAJDA Dawid | 4110 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:33 | |||
468 | GOLANOWSKI Mateusz | 4111 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:45 | |||
469 | GÓRA Dawid | 4112 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:03 | |||
470 | KOSSOWSKI Wojciech | 4121 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:49 | |||
471 | KOZAR Marcin | 4122 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:16 | |||
472 | KOZŁOWSKA Joanna | 4123 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:05 | |||
473 | KOZŁOWSKI Krzysztof | 4124 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:05 | |||
474 | KRZYŻOWSKI Jarosław | 4125 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:47 | |||
475 | LIS Adam | 4126 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:43:53 | |||
476 | MIECZKOWSKA Anna | 4127 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:05 | |||
477 | MIKOŚ Jarosław | 4128 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:46 | |||
478 | SZOPA Patrycja | 4148 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:06 | |||
479 | SZWUGIER Radosław | 4149 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:47 | |||
480 | TOKARCZYK Paweł | 4150 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:31:48 | |||
481 | VORONA Maryna | 4152 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:52 | |||
482 | PIĄTEK Rafał | 4159 | Befit24team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:42 | ||
483 | OLEKSY Damian | 4169 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:30 | ||
484 | BIELECKA Katarzyna | 4170 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 01:08:08 | ||
485 | CZAPKIEWICZ Michał | 4173 | Kaczuchny | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:53:22 | ||
486 | MRÓZ Sebastian | 4176 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:56:45 | ||
487 | PIWOWARCZYK Artur | 4177 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:56:48 | ||
488 | SKWARA Artur | 4178 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:56:46 | ||
489 | DURAJSKI Ariel | 4179 | LECZNICA TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:45:19 | ||
490 | BEDNARZ Marcin | 4185 | MOSKiT Andrychów | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:01 | ||
491 | SAWIŃSKI Kornel | 4186 | MOSKiT Andrychów | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:22 | ||
492 | KUMALA Agnieszka | 4190 | NieWidzęPrzeszkód | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:44 | ||
493 | CHO Magdalena | 4199 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:25 | ||
494 | GALAS Anna | 4203 | Rossmann | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:37 | ||
495 | MŁODAWSKI Jakub | 4204 | Różowe Tygryski | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:49 | ||
496 | BOROWY Karol | 4205 | Sietnioki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:28 | ||
497 | DROBNY Szymon | 4206 | Sietnioki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:27 | ||
498 | KUMALA Mateusz | 4210 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:51 | ||
499 | WARDZYK Jacek | 4211 | Sportowa Patologia | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:56:16 | ||
500 | PAŃCZYK Ariel | 4221 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:28 | ||
501 | ZIOŁAŃSKA Monika | 4222 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:32 | ||
502 | FLICIŃSKI Marcin | 4230 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:24 | |||
503 | FRANKOWSKI Rafał | 4231 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:39:22 | |||
504 | GAWART Paweł | 4232 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:55:43 | |||
505 | IWANOWSKI Kamil | 4233 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:47:31 | |||
506 | JANISZEWSKA Katarzyna | 4234 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:53:38 | |||
507 | JEZIERSKI Jakub | 4236 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:43:25 | |||
508 | MIKIELSKI Paweł | 4256 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:39 | |||
509 | OBAL Anna | 4258 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:14 | |||
510 | ODEJEWSKI Dariusz | 4259 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:40:50 | |||
511 | PLEWIŃSKA Oliwia | 4260 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:25 | |||
512 | PŁOCINIAK Adam.płociniak | 4261 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:16 | |||
513 | PUZON Tomasz | 4262 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:47:29 | |||
514 | RAFALSKI Szymon | 4263 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:37:24 | |||
515 | ROSIAK Radosław | 4264 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:39:25 | |||
516 | RUCKA Alicja | 4265 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:45:16 | |||
517 | RUMAK Józef | 4266 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:17 | |||
518 | RYCHLICKI Bartłomiej | 4285 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:36 | ||
519 | WOJTYSIAK Aleksandra | 4286 | Astmatycy | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:33 | ||
520 | WOJTYSIAK Dariusz | 4287 | Astmatycy | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:34 | ||
521 | WOJTYSIAK Maciej | 4288 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:37 | ||
522 | KRYSTA Klaudia | 4289 | Beskid RUNNERS | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:59 | ||
523 | BŁĘDOWSKI Artur | 4290 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:54 | ||
524 | BŁĘDOWSKI Michał | 4291 | Błędowscy Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:53 | ||
525 | OŻÓG Grzegorz | 4292 | BOX88 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:42:31 | ||
526 | JASEK Agnieszka | 4313 | Łysy i spółka | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:45:48 | ||
527 | STANEK Mateusz | 4314 | Łysy i spółka | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:45:45 | ||
528 | ADAMUS Wojciech | 4315 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:32 | ||
529 | BIENIEK Beata | 4316 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:50:00 | ||
530 | BRODALA Agnieszka | 4317 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:50:19 | ||
531 | BRODALA Maciej | 4318 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:50:19 | ||
532 | FRANIA Andrzej | 4319 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:31 | ||
533 | JACHNIEWICZ Remigiusz | 4320 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:42:30 | ||
534 | SZYMAŃSKI Paweł | 4340 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:35:07 | ||
535 | GĄSIENIEC Wojciech | 4341 | Veolia Energia Łódź | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:42:04 | ||
536 | BURAS Radoslaw | 4350 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:33:45 | |||
537 | CHLEBOWSKI Grzegorz | 4351 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:43:50 | |||
538 | CHRAPEK Szczepan | 4352 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:44 | |||
539 | COP Kacper | 4353 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:18 | |||
540 | DYMIŃSKI Piotr | 4354 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 01:01:51 | |||
541 | DZIEWOŃSKI Mateusz | 4355 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:40:03 | |||
542 | GALAS Marcin | 4356 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:46:04 | |||
543 | GALAS Michał | 4357 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:46:03 | |||
544 | GIDELSKI Bartek | 4358 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:44:10 | |||
545 | KWILMAN Konrad | 4377 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:44:07 | |||
546 | ŁUKASZYŃSKI Marek | 4378 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:44:09 | |||
547 | MACHOWSKI Arkadiusz | 4379 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:45:23 | |||
548 | MAGALAS Paweł | 4380 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:45 | |||
549 | TOBER Natalia | 4395 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:48 | |||
550 | NGUYEN Mateusz | 4400 | Andrychowske Dziki! | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:09 | ||
551 | MAŚLANKA Stanisław | 4403 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:05 | ||
552 | NIEDBAŁA Bożena | 4404 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:07 | ||
553 | TOMCZYK Wiktoria | 4405 | Organic Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:58:49 | ||
554 | BRZYCHCZY Piotr | 4408 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:35:57 | |||
555 | DAWIDOWICZ Jakub | 4409 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:45:28 | |||
556 | MUSIAŁ Ireneusz | 4423 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:39:20 | |||
557 | HANEVYCH Dmytro | 4429 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:46 | |||
558 | OLSZAK Wioleta | 4432 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:10 | |||
559 | JĘDRZEJEWSKI Tomasz | 4433 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:53:51 | |||
560 | POPIOŁEK Magdalena | 4436 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:53 | |||
561 | BURDZY Magdalena | 4437 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:47:09 | |||
562 | KLIMKIEWICZ Dorota | 4441 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:14 | |||
563 | KROKOSZ Ewa | 4443 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:34 | ||
564 | MACKIEWICZ Emilia | 4444 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:38:39 | ||
565 | ZIACH Mariusz | 4445 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:25 | |||
566 | KOWOL Michał | 4446 | MAŁE DZIKI | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:56:08 | ||
567 | SZABAT Pawel | 4447 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:04 | |||
568 | SIELSKA Dagmara | 4448 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:55 | ||
569 | ANDRZEJCZAK Filip | 4449 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:37:04 | |||
570 | ZARZYCKI Michał | 4450 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:32 | |||
571 | REGUŁA Małgorzata | 4451 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:03 | |||
572 | BRZOSTOWSKI Michał | 4452 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:08 | |||
573 | FARON Tomasz | 4453 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:00 | |||
574 | ASENDRYCH Konrad | 4459 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:31 | |||
575 | KOPKOWICZ Ireneusz | 4460 | Lewa W Góre NS | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:41 | ||
576 | MAŁCZAK Szymon | 4461 | OinkOink | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:51:01 | ||
577 | DUCH Wojciech | 4462 | OinkOink | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:51:00 | ||
578 | AKSAMIT Damian | 4463 | Patosquad ELITE | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:34:46 | ||
579 | TROSHKIN Sergei | 2001 | 39RUS | TEST | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:44 | |
580 | WITKA Patryk | 2002 | Aktywna Nowa Ruda | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:14 | ||
581 | KOZLOWSKI Radoslaw | 2003 | Best Beasts | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:01 | ||
582 | WIŚNIEWSKI Michał | 2004 | Best Beasts | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:00 | ||
583 | WOCHNIK Marek | 2010 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:42 | ||
584 | MAJCHRZYK Szymon | 2012 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:12 | ||
585 | RYGOŁ Janusz | 2013 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:54 | ||
586 | LORANC Paweł | 2014 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:33 | ||
587 | SKRĘTY Patryk | 2021 | Eden Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:09 | ||
588 | CHŁĄD Aleksander | 2022 | Ex Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:16 | ||
589 | KOMARNICKI Tomasz | 2023 | GRUBIORZE LOTAJOM | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:30:21 | ||
590 | MATUSIK Adam | 2024 | GRUBIORZE LOTAJOM | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:29:46 | ||
591 | KNAPIK Zbigniew | 2025 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:32:23 | ||
592 | CZARNECKI Jakub | 2031 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:52 | ||
593 | CZUBASZEWSKI Kamil | 2032 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:51:43 | ||
594 | FIEDOR Tomasz | 2033 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:28 | ||
595 | HANUSIAK Leszek | 2034 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:55 | ||
596 | OLEJNIK Franciszek | 2040 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:51 | ||
597 | REJDYCH Tomasz | 2041 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:43 | ||
598 | SZANIAWSKI Marcin | 2042 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:50 | ||
599 | WITEK Kamil | 2043 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:42 | ||
600 | CIACIEK Tomasz | 2053 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:24 | ||
601 | ĶAWA Rafał | 2054 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:21 | ||
602 | LIPA Piotr | 2055 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:29:46 | ||
603 | JANICKI Kamil | 2061 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:55 | ||
604 | KRAJNIAK Jarosław | 2062 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:39 | ||
605 | ROSIN Mateusz | 2073 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:01 | ||
606 | KALININ Jarosław | 2081 | xRunners | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:27:25 | ||
607 | ANUSZCZYK Mariusz | 2082 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:32 | |||
608 | BORTLIK Przemyslaw | 2083 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:15 | |||
609 | KUMOROWSKI Rafał | 2090 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:13 | |||
610 | MĘKAL Dariusz | 2091 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:42:20 | |||
611 | KARCZEWSKI Piotr | 2097 | Best Beasts | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:34:43 | ||
612 | REMISZ Marcin | 2098 | BRYGADA RR | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:37:49 | ||
613 | CIUPEK Robert | 2099 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:41:56 | ||
614 | JASKÓLSKI Piotr | 2100 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:45:47 | ||
615 | JASKÓLSKI Szymon | 2101 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:45:50 | ||
616 | KACHEL Mateusz | 2102 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:24 | ||
617 | MAJOWSKI Michał | 2103 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:45:16 | ||
618 | NOWOK Michał | 2104 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:30 | ||
619 | HURAS Michał | 2011 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:32:51 | ||
620 | JARCZYK Michał | 2106 | CF Kuźnia Damiana | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:37:46 | ||
621 | PINKOWICZ Maciej | 2107 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:45:05 | ||
622 | MATYJA Paweł | 2112 | FUN TEAM GSK | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:27 | ||
623 | BUKOWSKI Piotr | 2114 | Human OCR | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:47:29 | ||
624 | KARCZMARCZYK Krzysztof | 2115 | Human OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:42:00 | ||
625 | KRAWCZYK Tomasz | 2122 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:26:18 | ||
626 | SOKOŁOWSKI Władysław | 2126 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:37:13 | ||
627 | SUCHY Tomasz | 2127 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:40:25 | ||
628 | SZYMKOWIAK Arek | 2128 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:40:19 | ||
629 | WOJAS Jakub | 2129 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:53 | ||
630 | WÓJCIK Adam | 2130 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:26:36 | ||
631 | RAKOWSKI Mariusz | 2133 | Move Factory. | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:39:58 | ||
632 | MALICKI Dawid | 2136 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:32:52 | ||
633 | SZCZECH Szymon | 2137 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:36:53 | ||
634 | MARUSZCZYK Marcin | 2139 | Spartan Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:49 | ||
635 | NOWAKOWSKI Karol | 2140 | Spartan Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:01 | ||
636 | SWIERC Damian | 2141 | Spartan Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:40:18 | ||
637 | KAMIŃSKI Maciej | 2143 | STOMILEX | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:40:24 | ||
638 | KARAŚ Adrian | 2144 | STOMILEX | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:40:21 | ||
639 | CHODOWSKI Łukasz | 2117 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:31:19 | ||
640 | GAJEWSKI Cezary | 2145 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:52:18 | ||
641 | KOSIŃSKI Jakub | 2200 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:34:46 | ||
642 | MALEC Bartłomiej | 2147 | Warchlaki Adelajdy | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:33:27 | ||
643 | CIEŚLA Krzysztof | 2154 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:36:07 | ||
644 | KLAWCZYŃSKI Karol | 2207 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:35:27 | ||
645 | CZACHURSKI Mateusz | 2155 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:33:25 | ||
646 | BARTCZAK Andrzej | 2157 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:46:42 | |||
647 | BEDNARCZYK Mateusz | 2158 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:35:49 | |||
648 | DOMAGAŁA Dominik | 2161 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:34:44 | |||
649 | GIBAS Tomasz | 2162 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:54 | |||
650 | GONSIOR Tomasz | 2163 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:25 | |||
651 | JEWDOKIMOW Łukasz | 2164 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:41:59 | |||
652 | JUŻECKI Krzysztof | 2165 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:35:27 | |||
653 | KIEŁBIK Marcin | 2166 | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:42:11 | |||
654 | KULECZKA Jacek | 2167 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:45:51 | |||
655 | LEDUCHOWSKI Kuba | 2170 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:44:39 | |||
656 | MILLAN Arkadiusz | 2171 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:36:26 | |||
657 | NIEDŹWIECKI Maciej | 2172 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:42:42 | |||
658 | OLESKOWICZ Sebastian | 2173 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:34:39 | |||
659 | OLEŚNIEWICZ Szymon | 2174 | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:36:51 | |||
660 | PASON Tomasz | 2175 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:37:57 | |||
661 | STANISŁAWSKI Fabian | 2180 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:32:51 | |||
662 | SURMACH Andrei | 2181 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:33:24 | |||
663 | ZIELIŃSKI Michał | 2183 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:43:41 | |||
664 | ŁUKASIK Sylwia | 2184 | Befit24team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:34:22 | ||
665 | PŁACZEK Anna | 2185 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:48:20 | ||
666 | WYSOCKA Klaudia | 2186 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:49:33 | ||
667 | KUŹNIEWSKA Angelina | 2189 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:55:41 | ||
668 | GAŃKO Karolina | 2193 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:47:23 | ||
669 | JABŁOŃSKA Dorota | 2194 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:39:10 | ||
670 | SOKÓLSKA Katarzyna | 2195 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:39:30 | ||
671 | MICHNA Magdalena | 2196 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:46:13 | ||
672 | PTASIŃSKA Kinga | 2197 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:51:21 | ||
673 | BAGROWSKA Agata | 2198 | United Runners | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:44:06 | ||
674 | GREC Klaudia | 2199 | United Runners | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:41:37 | ||
675 | KOZŁOWSKA Dagmara | 2201 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:36:26 | ||
676 | BAGIŃSKA Laura | 2202 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:57:00 | |||
677 | SIERPIŃSKA Monika | 2203 | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:51:56 | |||
678 | WŁODARCZYK Bartosz | 2204 | Open Mężczyzn | 07:50 | 00:00:00 | 00:46:29 | |||
679 | NADOLNY Kamil | 2239 | boratOCR | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:42:55 | ||
680 | KUREK Małgorzata | 2241 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:46 | ||
681 | MEINERT Jakub | 2242 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:42 | ||
682 | OGAZA Anna | 2243 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:54 | ||
683 | SKWAREK Magdalena | 2244 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:22 | ||
684 | STARZYK Klaudia | 2255 | Crossfit Lubin | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:40 | ||
685 | SYGNATOWICZ Kamil | 2256 | Crossfit Lubin | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:42 | ||
686 | SIEINSKI Adam | 2257 | DKO BULLS | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:02 | ||
687 | ZIÓŁEK Dawid | 2258 | DKO BULLS | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:11 | ||
688 | BARAN Dawid | 2259 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:38:57 | ||
689 | KUBULUS Tomasz | 2260 | Do Porzygu OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:37:02 | ||
690 | BEDYK Maciej | 2261 | Drużyna Pana Michała | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:38:20 | ||
691 | KARPIŃSKA Małgorzata | 2262 | Drużyna Pana Michała | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:48 | ||
692 | KARPIŃSKI Łukasz | 2263 | Drużyna Pana Michała | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:47 | ||
693 | TARGOWSKI Michał | 2264 | Drużyna Pana Michała | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:23 | ||
694 | GOLIS Dariusz | 2265 | Ekipa z Łodzi | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:28 | ||
695 | GODLEWSKI Adam | 2267 | Gang Anielic | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:51 | ||
696 | KOWNACKA Magdalena | 2268 | Gang Anielic | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:50 | ||
697 | CZAJKOWSKA Agnieszka | 2269 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:23 | ||
698 | BUŁAWA Radosław | 2270 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:42 | ||
699 | ELBIN Paweł | 2278 | I za to się płaci? | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:56 | ||
700 | DOMBKOWSKA Gabriela | 2279 | Ja i Ona | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:47:00 | ||
701 | DOMBKOWSKI Dawid | 2280 | Ja i Ona | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:59 | ||
702 | MALINOWSKA Katarzyna | 2284 | Oby nie ostatni | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:02:06 | ||
703 | SKOWRON Wojciech | 2285 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:27 | ||
704 | KOSIOREK Łukasz | 2286 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:53 | ||
705 | MATEJCZYK Artur | 2287 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:45 | ||
706 | MATEJCZYK Marcin | 2288 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:56 | ||
707 | ŻUKOWSKA Aniela | 2289 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:25 | ||
708 | BARAN Paulina | 2290 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:50 | ||
709 | PODLAWSKI Piotr | 2291 | Piraci | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:14 | ||
710 | KUCHTA Anna | 2292 | Power Studio | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:08 | ||
711 | ZAJĄCZKOWSKA Paulina | 2293 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:53 | ||
712 | SZCZECIŃSKI Łukasz | 2294 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:48 | ||
713 | WITKOWSKA Magdalena | 2305 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:51 | ||
714 | KABAJ Przemysław | 2306 | SWD TEAM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:38:15 | ||
715 | MIK Karol | 2307 | SWD TEAM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:38:14 | ||
716 | PALEŃ Kamil | 2308 | SWD TEAM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:38:14 | ||
717 | CZAJKOWSKI Marek | 2309 | TiimBO | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:21 | ||
718 | SZYMAŃSKA Sylwia | 3366 | United Runners | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:22 | ||
718 | WIELEBA Monika | 3367 | United Runners | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:20 | ||
720 | MOTYL Łukasz | 2310 | Vinderen | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:42:01 | ||
721 | POLAŃSKI Piotr | 2311 | WATAHA | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:34 | ||
722 | BIK Piotr | 2312 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:23 | |||
723 | CHMIELEWSKI Józef | 2313 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:39 | |||
724 | FIJAŁKOWSKI Karol | 2316 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:23 | |||
725 | GRYSZTAR Jakub | 2318 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:51 | |||
726 | JAŚKO Tomasz | 2323 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:31:26 | |||
727 | JÓZEFACIUK Marcin | 2324 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:19 | |||
728 | KARACZYN Bartłomiej | 2325 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:46 | |||
729 | KAŹMIERCZAK Michał | 2326 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:39:09 | |||
730 | KŁOBUCH Daniel | 2327 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:16 | |||
731 | KOBYLARZ Anna | 2328 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:31 | |||
732 | KUŹNICKI Jakub | 2333 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:38:13 | |||
733 | KWARCIAK Grzegorz | 2334 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:52 | |||
734 | ŁĘPICKA Marta | 2335 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:51 | |||
735 | ŁOPAT Łukasz | 2336 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:17 | |||
736 | MACIUSZKO Wiesia | 2337 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:17 | |||
737 | MASIER Katarzyna | 2338 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:38 | |||
738 | MAŚNICA Ludwik | 2339 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:06 | |||
739 | MOŻDŻEŃ Justyna | 2340 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:31 | |||
740 | NIEZBECKA Mariola | 2341 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:45 | |||
741 | SEKUŁA Wojciech | 2349 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:22 | |||
742 | SOLARZ Michał | 2351 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:56 | |||
743 | ŚWIERCZYŃSKI Łukasz | 2355 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:47:12 | |||
744 | SZLĘZAK Mateusz | 2356 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:47 | |||
745 | TOMANA Marcin | 2357 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:46 | |||
746 | TRELA Krzysztof | 2358 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:40 | |||
747 | TRELA Lukasz | 2359 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:40 | |||
748 | TRYBUŚ Kamil | 2360 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:39 | |||
749 | WERKOWSKA Maria | 2361 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:08 | |||
750 | FORNALIK Agnieszka | 2370 | Andrychowske Dziki! | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:04 | ||
751 | KOŁACZEK Natalia | 2372 | Andrychowske Dziki! | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:41 | ||
752 | KONIARZ Marcin | 2373 | Andrychowske Dziki! | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:08 | ||
753 | TOMICZEK Izabela | 2375 | Andrychowske Dziki! | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:40 | ||
754 | TYBUSZEWSKI Łukasz | 2377 | BigYellowFoot Adventue Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:07 | ||
755 | SZUMIELEWICZ Kinga | 2379 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:53:13 | ||
756 | DACHOWSKI Paweł | 2380 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:43:44 | ||
757 | MIZERA Beata | 2381 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:34 | ||
758 | MIZERA Mateusz | 2382 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:42 | ||
759 | MIZERA Robert | 2383 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:32 | ||
760 | SŁUPIK Tomasz | 2384 | CrossFit Black Ground Rybnik | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:46:24 | ||
761 | KŁOS Sebastian | 2385 | Czeczotka Ostrołęka | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:57 | ||
762 | FIGURSKI Łukasz | 2387 | DETOX TEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:55:02 | ||
763 | ZWARDOŃ Marcin | 2392 | Ex Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:44:14 | ||
764 | KRZEMIENIEWSKI Mateusz | 2393 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:43:02 | ||
765 | SKÓRA Dawid | 2394 | FairPlayPlus | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:43:01 | ||
766 | KOŚĆ Wojciech | 2395 | fizjoświry auu | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:43:03 | ||
767 | HIBNER Łukasz | 2396 | GaŃbYja TeAm | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:50:34 | ||
768 | KOWOL Aron | 2397 | GaŃbYja TeAm | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:40:30 | ||
769 | MANOWSKI Adrian | 2398 | GaŃbYja TeAm | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:40:24 | ||
770 | ROZMYŚLAK Patrycja | 2399 | GaŃbYja TeAm | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:50:34 | ||
771 | ŚWIĄTEK Rafał | 2400 | GaŃbYja TeAm | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:33:44 | ||
772 | ŚWIĄTEK Tomasz | 2401 | GaŃbYja TeAm | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:33:44 | ||
773 | SKOTARCZYK Hanna | 2404 | Grażynki OCR | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:50:39 | ||
774 | SOBIESZEK Cezary | 2405 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:43 | ||
775 | FRONCZAK Agata | 2406 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:00 | ||
776 | GOSZCZYŃSKA Wioleta | 2408 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:21 | ||
777 | KACZYŃSKI Mateusz | 2409 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:00 | ||
778 | KOENIG Krzysztof | 2410 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:40:22 | ||
779 | MILCZAREK Paweł | 2411 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:55 | ||
780 | OLSZAK Agnieszka | 2412 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:00 | ||
781 | ŚWIĄTEK Karol | 2413 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:43:17 | ||
782 | JABŁONKA Bartek | 2417 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:43:13 | ||
783 | LASOTA Jakub | 2418 | Jelenie | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:43:13 | ||
784 | KAMIŃSKI Maciej | 2424 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:05:07 | ||
785 | WOJCIECH Krzysztof | 2428 | NIEPOZORNI | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:45:07 | ||
786 | DZIUBIŃSKI Paweł | 2429 | Nutrend Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:55 | ||
787 | SZWEDER Aleksander | 2430 | Nutrend Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:55 | ||
788 | ZNAJEWSKI Grzegorz | 2431 | Nutrend Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:57 | ||
789 | HERÓD Rafał | 2432 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:42:14 | ||
790 | KORZENIOWSKI Mateusz | 2433 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:42:15 | ||
791 | KUDŁA Grzegorz | 2434 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:37:03 | ||
792 | ŻUREK Michał | 2435 | OCR TEAM BYDLAKI | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:34:00 | ||
793 | SEKUŁA Dawid | 2437 | OCRTraining.pl | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:41:53 | ||
794 | PORCZYK Zbigniew | 2438 | OJ TE CHŁOPY | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:40:25 | ||
795 | KUROWSKI Łukasz | 2439 | Ojejqjejq | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:53:50 | ||
796 | DAKOWICZ Marek | 2440 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:46:31 | ||
797 | RAKOWICZ Justyna | 2441 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:46:30 | ||
798 | MISSALA Mateusz | 2444 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:40:32 | ||
799 | WITKOWSKI Marek | 2447 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:34 | ||
800 | KRAWCZYK Karina | 2449 | Skończeni OCR | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:36 | ||
801 | BARTLOMIEJCZYK Sylwia | 2450 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:58:04 | ||
802 | DRZEWOWSKA Marlena | 2455 | Tree Crew | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:44:25 | ||
803 | KOKOWSKI Mariusz | 2456 | Tree Crew | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:44:25 | ||
804 | WITKOWSKA Anna | 2457 | UNDER ARMOUR | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:20 | ||
805 | WITKOWSKI Paweł | 2458 | UNDER ARMOUR | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:46:05 | ||
806 | CHOMA Krzysztof | 2459 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:37:59 | ||
807 | CIERNIAK Agata | 2460 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:00:38 | |||
808 | CISZEWSKI Krzysztof | 2461 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:50:53 | |||
809 | DZIENISIUK Marek | 2464 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:40:44 | |||
810 | GWARA Patryk | 2465 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:53:56 | |||
811 | JANIUK Mariusz | 2467 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:49:09 | |||
812 | KACZMARCZYK Mariusz | 2471 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:35:50 | |||
813 | KAMIŃSKI Arkadiusz | 2473 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:59:18 | |||
814 | KAMIŃSKI Piotr | 2474 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:35:13 | |||
815 | KOŁACZ Jakub | 2475 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:44:27 | |||
816 | KOŁODZIEJ Andrzej | 2476 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:44:33 | |||
817 | KOZIOŁ Aneta | 2477 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:53 | |||
818 | LEBIEDZIK Sławomir | 2482 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:38:13 | |||
819 | ŁUKASZEK Katarzyna | 2484 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:48:29 | |||
820 | ŁUKASZEWICZ Arkadiusz | 2485 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:38 | |||
821 | NADOLSKI Marcin | 2486 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:53:57 | |||
822 | NAGLAK Hubert | 2487 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:31:08 | |||
823 | NOWOŚWIAT Arkadiusz | 2488 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:56:15 | |||
824 | PAŁKA Bartłomiej | 2489 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:46:52 | |||
825 | POKRANT Dariusz | 2490 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:40:56 | |||
826 | SZYMANEK Marcin | 2496 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:46:45 | |||
827 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 2497 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:36 | |||
828 | WTULICH Rafał | 2499 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:35:54 | |||
829 | ŻMIJ Wojciech | 2500 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:41:14 | |||
830 | ZMIJ Zbyszek | 2501 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:44:39 | |||
831 | PIOTROWSKI Mirosław | 2503 | Bagienny Gwałciciel | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:41 | ||
832 | LENART Dariusz | 2504 | Beskid RUNNERS | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:03 | ||
833 | PORĘBNY Dominik | 2505 | Beskid RUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:56 | ||
834 | BAKURA Monika | 2506 | Bestie OCR Legionowo | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:50 | ||
835 | CHUSTECKI Michał | 2507 | Bestie OCR Legionowo | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:59 | ||
836 | SZAROW Paulina | 2509 | Bestie OCR Legionowo | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:07:37 | ||
837 | BIAŁOBŁOCKI Kacper | 2510 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:44 | ||
838 | JANIAK Łukasz | 2511 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:40 | ||
839 | KRÓL Darek | 2512 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:43 | ||
840 | KSIĄŻEK Anna | 2513 | Biegające Chlory | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:39 | ||
841 | STĘPNIEWSKI Tomasz | 2515 | Bractwo Biegowe BGK | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:31 | ||
842 | KOBIAŁKA Łukasz | 2516 | CAPOTEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:37:47 | ||
843 | PIETRAS Mariola | 2518 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:43:41 | ||
844 | GĄGOL Marek | 2519 | Chemical brothers | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:42:11 | ||
845 | KOSTYŁA Magda | 2521 | DalekoJeszcze??? | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:20 | ||
846 | TUROWSKA Anna | 2522 | DalekoJeszcze??? | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:18 | ||
847 | BARAN Dawid | 2523 | Dzicy Ogrodnicy | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:27 | ||
848 | BARAN Maciej | 2524 | Dzicy Ogrodnicy | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:33:34 | ||
849 | PIĘTA Łukasz | 2525 | EKIPA KAROLA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:42 | ||
850 | MARSZAŁEK Wojciech | 2526 | Fabryka Formy Bytom | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:07 | ||
851 | ROCHALSKI Kamil | 2527 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:05 | ||
852 | GRABEK Maciej | 2528 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:35:15 | ||
853 | POBUDKIEWICZ Maciej | 2529 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:41:09 | ||
854 | GÓRAK Agnieszka | 2530 | HARDCORY | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:33 | ||
855 | BUDA Mateusz | 2531 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:40:18 | ||
856 | FILIP Lukasz | 2532 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:43:40 | ||
857 | GEBAUER Mariusz | 2533 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:41:59 | ||
858 | GŁAZ Jacek | 2534 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:57:54 | ||
859 | HARWACKI Jacek | 2543 | Nicetech | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:52 | ||
860 | OLĘDZKA Joanna | 2544 | Nicetech | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:48 | ||
861 | OLĘDZKI Rafał | 2545 | Nicetech | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:53 | ||
862 | TYSZEWSKI Lukasz | 2546 | Nicetech | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:51 | ||
863 | RODAK Adam | 2548 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:05 | ||
864 | SIEDLECKI Bartek | 2549 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:00:05 | ||
865 | KUCHARSKA Sylwia | 2550 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:41 | ||
866 | SARNECKI Łukasz | 2551 | PACZKOŚWIRY | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:41 | ||
867 | BARANEK Maciej | 2552 | PHD Rakiety | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:14 | ||
868 | KRAJEWSKA Magdalena | 2556 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:54:42 | ||
869 | PIETRZYKOWSKI Tomasz | 2559 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:04 | ||
870 | ZDUŃSKI Jarosław | 2560 | Pogotowie Medicover | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:03 | ||
871 | KAPICA Wojciech | 2561 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:39 | ||
872 | RADOŁA Marcin | 2562 | RMF 4RACING Team | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:20 | ||
873 | MROCZEK Katarzyna | 2563 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:57:37 | ||
874 | ROSA Arkadiusz | 2564 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:22 | ||
875 | DWORNICZAK Tomasz | 2566 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:04 | ||
876 | KUBICA Jakub | 2569 | Strong Stuff | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:44 | ||
877 | KUBICA Katarzyna | 2570 | Strong Stuff | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:43 | ||
878 | KACHEL Agata | 2571 | Szturm | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:03 | ||
879 | CEMPULIK Michał | 2576 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:47:23 | |||
880 | CHABIELSKI Marek | 2577 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:41:23 | |||
881 | GÓRALCZYK Andrzej | 2582 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:02 | |||
882 | GÓRALCZYK Łukasz | 2583 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:39 | |||
883 | JĘCZMIŃSKI Adam | 2588 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:12 | |||
884 | KAŁUŻA Mateusz | 2589 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:24 | |||
885 | KALWARCZYK Mariusz | 2590 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:17 | |||
886 | KANIA Michał | 2591 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:15 | |||
887 | KARCZEWSKI Andrzej | 2592 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:39:43 | |||
888 | KOCIEMBA Karolina | 2593 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:17 | |||
889 | KOWALSKA Katarzyna | 2595 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:03 | |||
890 | KOZŁOWSKA Alicja | 2596 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:54:29 | |||
891 | MALINOWSKI Łukasz | 2602 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:38:54 | |||
892 | MARASEK Adam | 2603 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:09 | |||
893 | MATUSZEWICZ Jakub | 2605 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:53:52 | |||
894 | MATYSEK Marcin | 2606 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:00 | |||
895 | MIECZNIK Maciej | 2608 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:39:37 | |||
896 | MIKSA Paulina | 2609 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:02:08 | |||
897 | OSTROWSKA-GÓRALCZYK Aneta | 2611 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:47 | |||
898 | PAŁCZYŃSKI Maciej | 2612 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:31 | |||
899 | RATAJCZAK Grzegorz | 2615 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:50 | |||
900 | RATAJCZAK Rafał | 2616 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:51 | |||
901 | ROSŁON Rafał | 2617 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:18 | |||
902 | SAWALA Aneta | 2618 | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:39 | |||
903 | SAWALA Eryk | 2619 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:39 | |||
904 | SAWALA Sławomir | 2620 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:40 | |||
905 | SIEWIOR Piotr | 2621 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:42:58 | |||
906 | STUDZIŃSKI Mateusz | 2623 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:32:15 | |||
907 | SZYMAŃSKI Krzysztof | 2625 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:01 | |||
908 | TOMASZEWICZ Adam | 2626 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:08 | |||
909 | TOMCZAK Joanna | 2627 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:13 | |||
910 | VASYLEVSKYI Oleksii | 2628 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:35:10 | |||
911 | GŁOWACKI Maciej | 2633 | Bite Ryle | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:29 | ||
912 | LISOWSKI Damian | 2634 | Bite Ryle | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:29 | ||
913 | GÓRNY Adrian | 2635 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:45 | ||
913 | LIGOCKA Karolina | 2636 | BOOT CAMP POLSKA | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:20 | ||
915 | NOWICKA Iwona | 2637 | BOOT CAMP POLSKA | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:22 | ||
916 | PIĘKOSZ Łukasz | 2638 | BOOT CAMP POLSKA | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:00 | ||
917 | BOSZKO Łukasz | 2639 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:47 | ||
918 | FAŁATOWICZ Radosław | 2640 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:47 | ||
919 | PIENIAK Przemysław | 2641 | BRYGADA RR | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:39:53 | ||
920 | ZAJĄC Zbigniew | 2644 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:51:41 | ||
921 | LINDA Karol | 2645 | CyCe | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:01 | ||
922 | MRÓZ Marcin | 2649 | Czeczotka Ostrołęka | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:14 | ||
923 | ZAŁUSKA Piotr | 2650 | Czeczotka Ostrołęka | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:15 | ||
924 | SZADZEWICZ Monika | 2654 | Dream Team 1 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:24 | ||
925 | ŻYLEWICZ Patrycjan | 2655 | Dream Team 1 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:12 | ||
926 | ADAMKIEWICZ Jakub | 2656 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:40:11 | ||
927 | BĘC Olga | 2657 | Electrolux Świdnica | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:58:24 | ||
928 | DĄBROWSKI Piotr | 2658 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:35:01 | ||
929 | DYKO Bartosz | 2659 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:14 | ||
930 | GÓRAJEWSKI Piotr | 2660 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:43:26 | ||
931 | KOMIDAJ Kamil | 2662 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:58:21 | ||
932 | KWARTOWICZ Paweł | 2663 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:58:21 | ||
933 | MELNER Piotr | 2664 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:43:25 | ||
934 | MIROWICZ Tomasz | 2665 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:04 | ||
935 | MIŚ Jarosław | 2666 | Electrolux Świdnica | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:39:44 | ||
936 | ŻARNA Błażej | 2678 | Horda | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:35 | ||
937 | ANTKOWIAK Magdalena | 2679 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:53:16 | ||
938 | DOBEK Marcin | 2680 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:18 | ||
939 | FUCHS Bartosz | 2681 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:18 | ||
940 | SIMON Adam | 2682 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:32 | ||
941 | ŻYŁA Arkadiusz | 2683 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:38:40 | ||
942 | ROCHUMSKI Paweł | 2684 | Jesteś spoko Mierz wysoko | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:52 | ||
943 | BUDEK Weronika | 2686 | Locha i warchlaki | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:24 | ||
944 | FILAS Rafał | 2687 | Locha i warchlaki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:23 | ||
945 | KSIĄŻEK Sobiesław | 2688 | Locha i warchlaki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:21 | ||
946 | NAWROT Tomasz | 2689 | Locha i warchlaki | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:25 | ||
947 | PIOTROWSKI Dawid | 2692 | Not Fast But Furious | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:01:28 | ||
948 | SZEWCZUK Wiesław | 2695 | Not Fast But Furious | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 01:01:27 | ||
949 | ANDRJANIK Iwona | 2696 | Poniedziałek 20 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:09 | ||
950 | KANAFEK Marek | 2701 | Pull Up or Shut Up | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:28 | ||
951 | JAKUBOWSKA Sylwia | 2702 | Ragnarok Szczecin | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:36 | ||
952 | NAWROCKA Elżbieta | 2703 | Rossmann | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:24 | ||
953 | RYBAK Piotr | 2704 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:07 | ||
954 | TUREK Amanda | 2705 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:38 | ||
955 | WYPYCH Zbigniew | 2707 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:57:59 | ||
956 | KARCZMAR Kornelia | 2708 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:23 | ||
957 | KEMPA Hubert | 2709 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:25 | ||
958 | WALENTUKIEWICZ Mateusz | 2711 | WF Kostrzyn | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:27 | ||
959 | WALENTUKIEWICZ Natalia | 2712 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:26 | ||
960 | WOZNIAK Marzena | 2713 | WF Kostrzyn | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:40:06 | ||
961 | BAJROSZEWSKA Justyna | 2714 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:52 | |||
962 | DREWNIAK Mateusz | 2718 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:39:51 | |||
963 | DYLĄG Rafał | 2719 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:59 | |||
964 | DYLĄG Sebastian | 2720 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:02 | |||
965 | GĘBALA Piotr | 2721 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:42:48 | |||
966 | GORZKOWSKI Tomasz | 2722 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:42:48 | |||
967 | GRUSZFELD Przemek | 2723 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:33 | |||
968 | JASEK Łukasz | 2725 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:50 | |||
969 | JOCHEMSKI Mikołaj | 2726 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:31 | |||
970 | KAMIŃSKI Paweł | 2727 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:51 | |||
971 | KAŹMIERCZAK Przemysław | 2728 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:57:05 | |||
972 | KRYSA Magda | 3380 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:27 | |||
973 | ŁABUDA Marcin | 2730 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:57 | |||
974 | LENDZISZEWSKI Tomasz | 2731 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:52 | |||
975 | TYTOŃ Jakub | 2747 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:09 | |||
976 | WARCHULSKA Karolina | 2748 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:39 | |||
977 | WEISS Martin | 2749 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:26 | |||
978 | WIECZOREK Damian | 2750 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:52:26 | |||
979 | ZAWADZKI Jakub | 2751 | 8E | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:45 | ||
980 | OCHWAT Aleksandra | 2752 | Alkoholowi mówię stanowcze.... Czemu Nie ! | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:07 | ||
981 | DENDRA Marcin | 2758 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:33 | ||
982 | DYLUS Artur | 2759 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:49:27 | ||
983 | KOROBCZUK Krzysztof | 2760 | Deloitte Adventure Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:42 | ||
984 | PRZECH Bartosz | 2761 | Deloitte Adventure Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:44 | ||
985 | KARABON Tomasz | 2762 | Do odciny | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:30 | ||
986 | LIWIŃSKI Andrzej | 2763 | Droga Do Ultra | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:32 | ||
987 | MATYSIAK Anna | 2764 | Droga Do Ultra | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:33 | ||
988 | KAMYCZEK Adam | 2765 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:02 | ||
989 | BOLC Patryk | 2766 | Dzikie Dziki Oka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:23 | ||
990 | LASKUS Krzysztof | 2769 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:19 | ||
991 | ŚLIWA Maria | 2770 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:20 | ||
992 | SZWEDO Artur | 2776 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:14 | ||
993 | WILCZEWSKI Rafał | 2777 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:14 | ||
994 | ZAPRZAŁKA Klaudia | 2778 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:05 | ||
995 | BANACZKOWSKI Tomasz | 2779 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:17 | ||
996 | CHRUŚCICKI Krzysztof | 2780 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:33 | ||
997 | JAKÓBCZAK Karolina | 2781 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:57 | ||
998 | KOTRA Aneta | 2782 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:00 | ||
999 | STĘPIEŃ Paulina | 2783 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:43:22 | ||
1000 | KOSIŃSKI Rafał | 2784 | Inpost_2019 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:15 | ||
1001 | KUCHARUK Daniel | 2785 | Inpost_2019 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:14 | ||
1002 | OLECH Grzegorz | 2786 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:41 | ||
1003 | MROCZKA Maciej | 2787 | Lesisko | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:18 | ||
1004 | WOLNY Krzysztof | 2788 | Lesisko | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:19 | ||
1005 | PAWŁOWSKI Michał | 2793 | Melvit team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:03 | ||
1006 | KADYKAŁO Natalia | 2795 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:59:05 | ||
1007 | LEWANDOWSKI Przemysław | 2796 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:41 | ||
1008 | FLIS Aleksander | 2797 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:08 | ||
1009 | SZYMASZEK Tomasz | 2798 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:42:09 | ||
1010 | KUTYŁA Marek | 2799 | Od Zera do Weterana | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:20 | ||
1011 | PIECHOWSKI Piotr | 2800 | P&P Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:29 | ||
1012 | PIEPRZYCKI Łukasz | 2801 | PATOFAMILIA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:40 | ||
1013 | SUROWANIEC Katarzyna | 2802 | PATOFAMILIA | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:20 | ||
1014 | KRYSZTOFIŃSKI Dawid | 2808 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:00 | ||
1015 | BIERZA Alina | 2809 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:11 | ||
1016 | KORCZAK Karolina | 2810 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:03 | ||
1017 | PACZKOWSKI Tomasz | 2811 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:07 | ||
1018 | TARAS Michał | 2812 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:06 | ||
1019 | BOJAKOWSKI Krzysztof | 2814 | Sex afera | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:18 | ||
1020 | PRZYBYSZ Katarzyna | 2817 | StaminaBOX | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:57:07 | ||
1021 | URBAŃSKI Michał | 2818 | Straszne Luje | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:06 | ||
1022 | URBAŃSKI Tomasz | 2819 | Straszne Luje | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:06 | ||
1023 | CZAPLA Mariola | 2820 | Studio GTS KATOWICE | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:19 | ||
1024 | MŁYNARCZAK Jakub | 2827 | TFP SPORT TEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:32 | ||
1025 | ZABŁOTNY Kamil | 2828 | TFP SPORT TEAM | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:29 | ||
1026 | AUGUSTYNIAK Kamil | 2829 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:05 | ||
1027 | BANACZKOWSKA Marta | 2830 | Wilk Trenuje | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:09 | ||
1028 | GŁADYSZ Marcin | 2831 | Wilk Trenuje | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:11 | ||
1029 | PRZECH-FUS Agnieszka | 2832 | WW team | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:48 | ||
1030 | ANDRUSHENKA Andrei | 2833 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:40 | |||
1031 | BARTKOWIAK Artur | 2834 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:06 | |||
1032 | BISTRAM Krzysztof | 2835 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:30 | |||
1033 | BULIŃSKA Justyna | 2836 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:23 | |||
1034 | GIERMEK Michał | 2840 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:52 | |||
1035 | KULIGOWSKA Agata | 2849 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:56:16 | |||
1036 | KULIGOWSKA Małgorzata | 2850 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:43:05 | |||
1037 | KUŚMIEREK Tomasz | 2852 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:53:20 | |||
1038 | KWATER Jan | 2853 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:22 | |||
1039 | LEŚNIAK Jakub | 2854 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:35 | |||
1040 | NIEMYJSKI Jarosław | 2855 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:24 | |||
1041 | OZIEMSKI Arkadiusz | 2856 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:41:04 | |||
1042 | PAŁKA Adam | 2857 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:34:49 | |||
1043 | PASTERNAK Anna | 2858 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:04 | |||
1044 | PIOTROWSKI Artur | 2859 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:49 | |||
1045 | PIOTROWSKI Paweł | 2860 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:27 | |||
1046 | PONTUS Piotr | 2861 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:21 | |||
1047 | SIEMION Artur | 2862 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:38 | |||
1048 | SLUPECKI Radek | 2863 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:40:31 | |||
1049 | ŚWIDER Ewa | 2866 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:11 | |||
1050 | WERKOWSKI Marek | 2871 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:07 | |||
1051 | WÓDCZAK Waldemar | 2872 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:47 | |||
1052 | WÓJTOWICZ Patryk | 2873 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:40 | |||
1053 | WOŹNIAK Adrian | 2874 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:54:11 | |||
1054 | ZARĘBA Aneta | 2876 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:48 | |||
1055 | ZIELIŃSKI Dominik | 2879 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:03 | |||
1056 | ŻWIRECKI Łukasz | 2880 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:23 | |||
1057 | BARANCHUK Alexander | 2881 | 39RUS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:47:33 | ||
1058 | BOGDANOV Andrei | 2882 | 39RUS | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:47:38 | ||
1059 | MAGNUSZEWSKA Izabela | 2891 | Carbon OCR Racing Team | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:31 | ||
1060 | WALIGÓRA Agata | 2892 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:37 | ||
1061 | SIEDLIKOWSKI Krzysztof | 2893 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:58:08 | ||
1062 | URBANIAK Mateusz | 2894 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:47:25 | ||
1063 | WUJCZAK Łukasz | 2895 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:47:18 | ||
1064 | DEONIZIAK Marta | 2896 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:19 | ||
1065 | BARJASZ Agnieszka | 2897 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:06 | ||
1066 | MACURA Marek | 2898 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:03 | ||
1067 | PORĘBSKA Sara | 2899 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:07 | ||
1068 | SCHUBERT Tomasz | 2900 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:07 | ||
1069 | PODSIADŁO Anna | 2901 | Frauen Power! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:58:35 | ||
1070 | TOMASZUK Piotr | 2902 | Frauen Power! | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:59:06 | ||
1071 | JABŁOŃSKI Tomasz | 2904 | Green Goblins Gocław | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:57:10 | ||
1072 | WOŹNICA Kamil | 2905 | Green Goblins Gocław | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:55:55 | ||
1073 | KACZMAREK Jacek | 2906 | GRUBIORZE LOTAJOM | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:39 | ||
1074 | KITA Daniel | 2907 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:50:44 | ||
1075 | ANTOS Dominik | 2908 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:15 | ||
1076 | TEKIELA Przemysław | 2916 | KRATOS TRZEBNICA | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:53:17 | ||
1077 | GÓRNICZ Marcin | 2917 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:06 | ||
1078 | MACHYNIA Kamil | 2918 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:06 | ||
1079 | PRUŚ Maciej | 2919 | Kuracjusze | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:11 | ||
1080 | FOKS Grzegorz | 2920 | MITMAR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:33 | ||
1081 | GRODECKI Sławomir | 2921 | MITMAR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:37 | ||
1082 | KOZŁOWSKI Mateusz | 2922 | MITMAR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:26 | ||
1083 | KUCIŃSKI Krzysztof | 2923 | MITMAR | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:38 | ||
1084 | ZYGMUNT Rafał | 2924 | MITMAR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:37 | ||
1085 | JANKOWIAK Katarzyna | 2925 | Organic Fitness | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:34 | ||
1086 | MITKA Piotr | 2929 | Organic Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:58:49 | ||
1087 | OCHOWIAK Klaudia | 2930 | Organic Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:59 | ||
1088 | POHLAND Paweł | 2931 | Organic Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:34 | ||
1089 | SZYMCZAK Krzysztof | 2932 | Organic Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:59 | ||
1090 | BEDNARSKI Rafał | 2933 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:44 | ||
1091 | KAŁUŻA Robert | 2934 | PARTACZE | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:45 | ||
1092 | MECH Puotr | 2935 | Przekręty-menty-chachmenty | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:52 | ||
1093 | DMOWSKI Łukasz | 2944 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:14 | ||
1094 | GARNCZAREK Grzegorz | 2945 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:58 | ||
1095 | GARNCZAREK Katarzyna | 2946 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:50 | ||
1096 | JAROSZ Adam | 2947 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:45:33 | ||
1097 | JAROSZ Agnieszka | 2948 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:45:37 | ||
1098 | LAMPARSKI Paweł | 2949 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:45:34 | ||
1099 | LEZIAK Adam | 2950 | Spartanskie swiry | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:45:32 | ||
1100 | MICHALEC Marta | 2951 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:37:14 | ||
1101 | WOŚ Marta | 2957 | SWD ForMMA Gym | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:42:42 | ||
1102 | OGORZELEC Katarzyna | 2958 | TABREW | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:52:13 | ||
1103 | SIMONI-KRAMARZ Alicja | 2959 | TABREW | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:52:15 | ||
1104 | CELKA Sebastian | 2968 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:48 | |||
1105 | DOMINEK Grzegorz | 2969 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:38:40 | |||
1106 | GLEGOŁA Aleksander | 2970 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:18 | |||
1107 | GRUBA Andrzej | 2971 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:16 | |||
1108 | KAPITAN Grzegorz | 2972 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:49 | |||
1109 | KOŁTUN Agnieszka | 2973 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:47:20 | |||
1110 | KOWALSKI Piotr | 2974 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:46 | |||
1111 | KOZŁOWSKI Grzegorz | 2975 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:18 | |||
1112 | MATUSZAK Marcin | 2980 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:09 | |||
1113 | MICHEL Mateusz | 2981 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:20 | |||
1114 | MIECZYKOWSKI Krzysztof | 2982 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:58 | |||
1115 | MODRAKOWSKI Piotr | 2983 | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:09 | |||
1116 | NEMECZEK Krzysztof | 2984 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:50:27 | |||
1117 | NOWICKA Małgorzata | 2985 | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:56:25 | |||
1118 | OLESIŃSKI Maciej | 2986 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:47:52 | |||
1119 | PIELESZ Małgorzata | 2987 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:56:45 | |||
1120 | PIETRUSZKA Aneta | 2988 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:47:08 | |||
1121 | POSTAWA Kamil | 2990 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:44:20 | |||
1122 | POTONIEC Adrian | 2991 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:06 | |||
1123 | TOMASIAK Klementyna | 2998 | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:39:11 | |||
1124 | WALENDZIK Anna | 2999 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:57:08 | |||
1125 | WĄSOWSKI Tomek | 3000 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:51:50 | |||
1126 | WŁOCZEWSKA Joanna | 3001 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:51:53 | |||
1127 | KARBOWNIK Piotr | 3013 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:17 | ||
1128 | LAKSA Agnieszka | 3014 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:26 | ||
1129 | MATEJA Paweł | 3016 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:30 | ||
1130 | MICHALIK Natalia | 3017 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:24 | ||
1131 | NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna | 3018 | CrossFit HellWood | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:19 | ||
1132 | STROJNA Brygida | 3020 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:17 | ||
1133 | SZMYT Paweł | 3021 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:17 | ||
1134 | TRZASKA Grzegorz | 3022 | CrossFit HellWood | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:26 | ||
1135 | KOPYDŁOWSKI Szymon | 3025 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:41:42 | ||
1136 | CZAJKA Piotr | 3026 | HELL(a)S GUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:33 | ||
1137 | KUSZNIERUK Agnieszka | 3027 | HELL(a)S GUNNERS | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:15 | ||
1138 | PARUSZEWSKI Michał | 3028 | HELL(a)S GUNNERS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:17 | ||
1139 | SZCZĘSNY Tomasz | 3029 | HELL(a)S GUNNERS | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:14 | ||
1140 | ZEGRODNIK Leszek | 3030 | HELL(a)S GUNNERS | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:16 | ||
1141 | KRUPIŃSKI Daniel | 3031 | HOJNIE OBDARZENI | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:05 | ||
1142 | ARCISZEWSKA Magda | 3040 | Kontener Formy/ LPP Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:42 | ||
1143 | KALISZEWSKI Dawid | 3043 | M@NKEY TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:20 | ||
1144 | MRÓZ Bartłomiej | 3044 | M@NKEY TEAM | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:20 | ||
1145 | BURY Łukasz | 3045 | MOSKiT Andrychów | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:35 | ||
1146 | KUŹMA Kamil | 3046 | MOSKiT Andrychów | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:45 | ||
1147 | KACZOR Beata | 3047 | OCR TEAM DĘBICA | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:47 | ||
1148 | MACZUGA Dawid | 3048 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:36:10 | ||
1149 | SOBCZYK Ligia | 3049 | PACZKOŚWIRY | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:39 | ||
1150 | LUBISZEWSKA Karolina | 3050 | Positive Freaks Team | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:17 | ||
1151 | FIOŁNA Robert | 3051 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:53 | ||
1152 | KIELAR Aleksandra | 3052 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:51 | ||
1153 | ŁĄCKA Agata | 3053 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:50 | ||
1154 | LUKAS Małgorzata | 3054 | Rookies | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:52 | ||
1155 | CEBULAK Bartłomiej | 3057 | SRS RATEL | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:39 | ||
1156 | CZUBA Przemysław | 3058 | SRS RATEL | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:40 | ||
1157 | JABŁKOWSKI Paweł | 3059 | SRS RATEL | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:49 | ||
1158 | JASIŃSKI Marcin | 3067 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:32 | ||
1159 | KOCZUR Agnieszka | 3068 | Toyota Runmator | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:35 | ||
1160 | MIKOŁAJEK Robert | 3069 | Toyota Runmator | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:46 | ||
1161 | TELĄŻKA Kacper | 3070 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:19 | ||
1162 | WŁODARCZYK Maciej | 3071 | Toyota Runmator | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:20 | ||
1163 | DREKO Anna | 3072 | TURBOTEAM | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:34 | ||
1164 | DREKO Krzysztof | 3073 | TURBOTEAM | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:20 | ||
1165 | FLOREK Katarzyna | 3074 | TURBOTEAM | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:26 | ||
1166 | BOĆKO Jakub | 3075 | Wściekłe Bobry | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:28 | ||
1167 | ANTKOWIAK Krzysztof | 3076 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:15 | |||
1168 | BIEŃKOWSKI Jacek | 3077 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:03 | |||
1169 | CHARA Piotr | 3080 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:18 | |||
1170 | DĄBROWSKA Natalia | 3083 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:28 | |||
1171 | DAŃCZURA Rafał | 3084 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:59 | |||
1172 | DUKAT Sandra | 3085 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:59 | |||
1173 | DZIEDZICKI Przemysław | 3086 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:57 | |||
1174 | HYLLA Jan | 3094 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:56 | |||
1175 | KACZMARCZYK Krzysztof | 3097 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:53 | |||
1176 | KAŁUŻA Wojciech | 3099 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:06 | |||
1177 | KISZNIEWSKI Aleksander | 3100 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:25 | |||
1178 | ŁUSZCZAK Anna | 3105 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:24 | |||
1179 | MAREK Patryk | 3106 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:51 | |||
1180 | MARZEC Marek | 3107 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:41 | |||
1181 | MATKOWSKA Martyna | 3108 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:28 | |||
1182 | MENDRELA Adrian | 3109 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:36:57 | |||
1183 | MILCZARSKI Przemysław | 3110 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:24 | |||
1184 | MIŚTA Bartłomiej | 3111 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:50:11 | |||
1185 | MORA Karol | 3112 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:06 | |||
1186 | MORAWSKI Bartosz | 3113 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:57 | |||
1187 | PIERZCHAŁA Sebastian | 3120 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:00 | |||
1188 | RATAJSKI Przemek | 3121 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:57 | |||
1189 | RYBARSKI Przemysław | 3122 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:24 | |||
1190 | SANIAK Przemysław | 3123 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:37 | |||
1191 | SAWICKA - WERS Urszula | 3124 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:51:34 | |||
1192 | SKOCZEK Cyprian | 3125 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:54:36 | |||
1193 | SZELĄG Sebastian | 3128 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:44:10 | |||
1194 | SZTULPA Bogumiła | 3129 | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:58 | |||
1195 | TĘCZA Arkadiusz | 3130 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:37:04 | |||
1196 | WAŚ Łukasz | 3134 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:40:36 | |||
1197 | WASILEWSKI Piotr | 3135 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:45:51 | |||
1198 | WICHEREK Mateusz | 3136 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:22 | |||
1199 | WOJCIECHOWSKI Bartosz | 3137 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:39 | |||
1200 | ZACHARA Katarzyna | 3138 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:25 | |||
1201 | HUPA Adam | 3139 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:57:43 | ||
1202 | MAJKOWSKI Mateusz | 3140 | 100 twarzy grzybiarzy | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:57:42 | ||
1203 | PETLAK Piotr | 3141 | 2KOCHR | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:07 | ||
1204 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 3142 | AROO | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:20 | ||
1205 | HILLAR Hanna | 3143 | AvenGoku | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:49 | ||
1206 | NEUMANN Przemysław | 3144 | AvenGoku | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:50 | ||
1207 | GÓRA Darek | 3151 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:48 | ||
1208 | REMES Natalia | 3156 | Go Aptiv! | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:56 | ||
1209 | DĄBROWSKI Tomasz | 3157 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:35:33 | ||
1210 | GÓRKA Marcin | 3158 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:37:47 | ||
1211 | JUSKOWIAK Sebastian | 3159 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:56:09 | ||
1212 | MARĆ Anna | 3160 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:59 | ||
1213 | WYGAŚ Mateusz | 3161 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:56 | ||
1214 | GORA Gabriela | 3162 | Mikudatomi | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:40 | ||
1215 | SOCHA Sylwia | 2282 | Monkey's Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:22 | ||
1216 | PODOLAK Rafał | 2283 | Monkeys' Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:30 | ||
1217 | GANCZAREK Paweł | 3163 | My tu przez pomyłkę | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:24 | ||
1218 | KOSTĘPSKA Dominika | 3164 | My tu przez pomyłkę | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:05:25 | ||
1219 | ZMYŚLONY-PLEŚNIAK Magdalena | 3165 | My tu przez pomyłkę | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:07:49 | ||
1220 | JAKUBOWSKA Edyta | 3166 | Ninja Ludki | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:45 | ||
1221 | NOS Magdalena | 3174 | OUTDOOR TRAINING | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:54 | ||
1222 | BARCEWICZ Adam | 3175 | P O T Ę Ż N Y Otwur | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:05 | ||
1223 | DUCH Dawid | 3176 | PwC SDC Runners Team | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:19 | ||
1224 | RYŃ-SOBALA Renata | 2298 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:29 | ||
1225 | LIPIŃSKI Michał | 3180 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:16 | ||
1226 | PAWLAK Rafał | 3181 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:38 | ||
1227 | SZOŁA Szymon | 3182 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:11 | ||
1228 | WIT Krystian | 3183 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:08 | ||
1229 | CHROBOK Michał | 3184 | RunPatola | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:21 | ||
1230 | PACHOLCZYK Marta | 3185 | Sportera | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:52:08 | ||
1231 | GARCIA Dan | 3186 | Sportera OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:06 | ||
1232 | PACHOLCZYK Jarosław | 3187 | Sportera OCR | Open Masters Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:52:07 | ||
1233 | SZAŁKUCKA Karolina | 3188 | Sportera OCR | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:04 | ||
1234 | PAZDYKA Michał | 3190 | SRS RATEL | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:50 | ||
1235 | SERAFIN Urszula | 3191 | SRS RATEL | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:48 | ||
1236 | SZTORC Albert | 3192 | SRS RATEL | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:47:20 | ||
1237 | SZABAT Adrianna | 3193 | WATAHA | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:19 | ||
1238 | STRĄK Tomek | 3194 | Wiedźmiński cech kaczki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:59 | ||
1239 | KAWULKA Robert | 3195 | Wściekłe Chomiki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:32 | ||
1240 | KOSEK Przemysław | 3196 | Wściekłe Chomiki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:28 | ||
1241 | PALIBOREK Monika | 3197 | Wściekłe Chomiki | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:31 | ||
1242 | ADAMOWICZ Marcin | 3201 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:43:15 | |||
1243 | ALEKSANDROV Denys | 3202 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:14 | |||
1244 | BŁOŃSKI Maciej | 3203 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:44 | |||
1245 | BUREK Marek | 3204 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:52 | |||
1246 | CHOJECKI Piotr | 3205 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:21 | |||
1247 | CHOŁOMEK Krzysztof | 3206 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:57 | |||
1248 | CIERCZEK Rafał | 3207 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:50 | |||
1249 | CZERWONIEC Andrzej | 3209 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:18 | |||
1250 | DĘBEK Marcin | 3210 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:20 | |||
1251 | DROZD Michał | 3211 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:42 | |||
1252 | DYMEK Piotr | 3212 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:07 | |||
1253 | FILIPOWICZ Natalia | 3215 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:31 | |||
1254 | KAZIMIR Marcin | 3222 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:17 | |||
1255 | KĘDZIERSKI Bartosz | 3223 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:10 | |||
1256 | KOPER Dawid | 3224 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:00 | |||
1257 | KOZAK Wojciech | 3225 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:05 | |||
1258 | LEGIEŃ Jakub | 3229 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:37 | |||
1259 | LIPIEC Aleksandra | 3230 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:34 | |||
1260 | MAJ Patryk | 3231 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:38 | |||
1261 | MROZIŃSKI Zbigniew | 3232 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:39:48 | |||
1262 | MYŚLIWIEC Kacper | 3234 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:15 | |||
1263 | NOWICKA Karolina | 2738 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:49:07 | |||
1264 | PIETRASZ Krzysztof | 3239 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:17 | |||
1265 | PŁAZA Piotr | 3240 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:54 | |||
1266 | PODSIADŁY Mariusz | 3241 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:18 | |||
1267 | REGULSKA Ewa | 3244 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:31 | |||
1268 | SIUDMAK Karina | 3247 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:50:35 | |||
1269 | SKOWROŃSKA Maja | 3248 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:53 | |||
1270 | SKOWROŃSKI Mateusz | 3249 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:35 | |||
1271 | SOBALA Jakub | 3250 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:35 | |||
1272 | SZTURO Marcin | 3253 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:37 | |||
1273 | SZURMIEJ Karolina | 3254 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:19 | |||
1274 | TKACZENKO Artur | 3255 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:38:20 | |||
1275 | WITLIB Michał | 3260 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:47 | |||
1276 | WYSOCKA Edyta | 3263 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:49 | |||
1277 | PIETRZAK Paulina | 3264 | Bądź fit razem ze mną | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:28 | ||
1278 | PTAK Ireneusz | 3265 | Bądź fit razem ze mną | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:54 | ||
1279 | FRANASZEK Tomasz | 3147 | Bobry wojny | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:40 | ||
1280 | JACKOWSKI Dawid | 3266 | EXTREMALNE DZIKI PIŁA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:30 | ||
1281 | MALINOWSKI Przemysław | 3267 | EXTREMALNE DZIKI PIŁA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:54 | ||
1282 | JAWOROWSKA Magdalena | 3271 | HirołSromy | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:47 | ||
1283 | ŚWIĘCZKOWSKA Marzanna | 3272 | HirołSromy | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:47 | ||
1284 | PULCHNY Łukasz | 3273 | HOJNIE OBDARZENI | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:26 | ||
1285 | BINDUGA Piotr | 3274 | Hold my beer! | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:47 | ||
1286 | KUBIN Marcin | 3275 | Hold my beer! | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:50 | ||
1287 | BARAN Konrad | 3276 | Human OCR | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:40 | ||
1288 | DZIERŻAK Elżbieta | 3283 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:01 | ||
1289 | GANCARZ Małgorzata | 3284 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:43 | ||
1290 | GIERSZ Andrzej | 3285 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:57 | ||
1291 | JANCZEWSKI Marcin | 3286 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:55 | ||
1292 | JÓZEFCZYK Piotr | 3287 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:37 | ||
1293 | KRAWCZYK Joanna | 3288 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:02 | ||
1294 | KRUPA Wojciech | 3289 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:41 | ||
1295 | KRYSZTOFIAK Damian | 3290 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:56 | ||
1296 | KUTA Dominika | 3291 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:27 | ||
1297 | MASTEJ Jakub | 3294 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:13 | ||
1298 | PAWELEC Aleksandra | 3295 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:24 | ||
1299 | PAWUK Marzena | 3296 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:32 | ||
1300 | RAJ Tomasz | 3298 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:37 | ||
1301 | REDEK Damian | 3299 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:40 | ||
1302 | WRÓBLEWSKI Łukasz | 3309 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:47 | ||
1303 | STRANSPICH Anna | 3310 | Kopalniaki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:20 | ||
1304 | STRANSPICH Łukasz | 3311 | Kopalniaki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:21 | ||
1305 | WOŹNICA Małgorzata | 3312 | Kopalniaki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:21 | ||
1306 | REJDYCH Katarzyna | 3313 | KRAB | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:35 | ||
1307 | IGNACIUK Jacek | 3315 | KULTURA SPORTU | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:19 | ||
1308 | KUNKA Magdalena | 3316 | KULTURA SPORTU | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:59:23 | ||
1309 | MIKULA Daria | 3318 | KULTURA SPORTU | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:22 | ||
1310 | SZERSZEŃ Adam | 3319 | KULTURA SPORTU | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:59:24 | ||
1311 | BUJEK Adrian | 3324 | NEVER GIVE UP | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:14 | ||
1312 | SKWARA Dariusz | 3325 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:43 | ||
1313 | JANKOWSKA Becia | 3326 | OOH Magazine | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:59 | ||
1314 | NOWICKI Adam | 3327 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:35:06 | ||
1315 | BUGAJSKA Magdalena | 3328 | Pustaki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:41 | ||
1316 | STANEK Małgorzata | 3332 | Pustaki | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:42 | ||
1317 | BIENIAS Emilia | 3333 | Ragnarok Szczecin | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:14 | ||
1318 | CZAJKOWSKI Dawid | 3334 | Ragnarok Szczecin | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:14 | ||
1319 | EHRLICH Przemysław | 3340 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:41 | ||
1320 | JEWUŁA Klaudia | 3341 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:37 | ||
1321 | MOSKAL Ruben | 3342 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:34 | ||
1322 | PIRZAŃSKI Tomasz | 3343 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:19 | ||
1323 | POŚNIK Karolina | 3344 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:56:18 | ||
1324 | RABE Michał | 3345 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:42 | ||
1325 | KALKOWSKI Dariusz | 3346 | Rżöllĕ Squad | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:11 | ||
1326 | LISTWOŃ Karol | 3347 | Rżöllĕ Squad | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:32 | ||
1327 | PIĄTEK Bartosz | 3348 | Rżöllĕ Squad | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:44:09 | ||
1328 | GIETKO Piotr | 3349 | sęki | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:45:53 | ||
1329 | SĘK Dariusz | 3350 | sęki | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:09 | ||
1330 | GARBACZ Joanna | 3351 | ŚLĄSKIE PATOLKI | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:03 | ||
1331 | MICHNA Łukasz | 3358 | Stomil Training | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:10 | ||
1332 | WOLCZYNSKI Seweryn | 3359 | Stomil Training | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:31 | ||
1333 | SZYBKA Tomasz | 3360 | Szybcy | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:55 | ||
1334 | SZYBKA Wojciech | 3361 | Szybcy | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:54 | ||
1335 | GUCAJMA Izabela | 3362 | Tzw. Przyjaciele | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:27 | ||
1336 | KALISZ Karolina | 3363 | Tzw. Przyjaciele | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:29 | ||
1337 | BAŁUCKA Gabriela | 3368 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:03 | |||
1338 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 3369 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:35 | |||
1339 | DAWIDZIAK Wojciech | 3370 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:40:35 | |||
1340 | HEREDA Tomasz | 3374 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:39 | |||
1341 | JAKUBOWSKA Anna | 3218 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:52:36 | |||
1342 | JANKOWSKI Paweł | 3375 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:21 | |||
1343 | JANUSZKIEWICZ Andrzej | 3376 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:29 | |||
1344 | JAWORSKI Łukasz | 3377 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:51 | |||
1345 | PUCHAŁA Kamil | 3387 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:28 | |||
1346 | PYSZNY Patryk | 3388 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:35 | |||
1347 | ROKOSZ Kamil | 3389 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:07:02 | |||
1348 | SKROCKA Monika | 3390 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:21 | |||
1349 | STROŃSKI Marcin | 3391 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:36:14 | |||
1350 | SUCHOSZEK Sylwia | 3392 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:41 | |||
1351 | SZMIT Krzysztof | 3393 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:46 | |||
1352 | TOMECZKO Angelika | 3394 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:54 | |||
1353 | WATAŁA Marcin | 3395 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:53 | |||
1354 | WOJCIECHOWSKA Paulina | 3397 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:09 | |||
1355 | WOŹNIAK Przemysław | 3399 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:41 | |||
1356 | ZIELIŃSKI Andrzej | 3400 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:23 | |||
1357 | ŻUREK Marcin | 3401 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:27 | |||
1358 | KRÓLIKOWSKI Przemysław | 3403 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:47 | ||
1359 | KRUPIŃSKI Tomasz | 3404 | Befit24team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:04 | ||
1360 | MACHLOWSKI Mateusz | 3405 | Befit24team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:09 | ||
1361 | NATKANIEC Karolina | 3406 | Befit24team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:05 | ||
1362 | GENDERA Mateusz | 3407 | boiskomobilne.pl | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:16 | ||
1363 | KIEŁPIŃSKI Michał | 3408 | boiskomobilne.pl | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:17 | ||
1364 | HOLEWA Grzegorz | 3410 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:48 | ||
1365 | KILARSKA Barbara | 3411 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:49 | ||
1366 | STEFAŃSKI Mikołaj | 3412 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:41 | ||
1367 | ZUGAJ Marek | 3413 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:29 | ||
1368 | MUSZYŃSKI Grzegorz | 3415 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:29 | ||
1369 | SZYMAŃSKI Damian | 3416 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:31 | ||
1370 | SALWEROWICZ - SKOCZYLAS Ewa | 3417 | Dejta nam medal | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:27 | ||
1371 | SKOCZYLAS Kamil | 3418 | Dejta nam medal | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:19 | ||
1372 | MACURA-TARGOSZ Sylwia | 3427 | eXtreme Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:30 | ||
1373 | TARGOSZ Wojciech | 3428 | eXtreme Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:29 | ||
1374 | BOROWIEC Miłosz | 3429 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:04 | ||
1375 | SZWAN Patryk | 3430 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:03 | ||
1376 | KAŁUŻA Aleksandra | 3431 | FemFit5+ | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:22 | ||
1377 | JANOSZ Rafał | 3432 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:33 | ||
1378 | KOCZUR Cyprian | 3433 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:42 | ||
1379 | MOSKAŁA Łukasz | 3434 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:43 | ||
1380 | NOWAK Joanna | 3435 | FUNKY GYM TEAM | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:43 | ||
1381 | NOWAK Rafal | 3436 | FUNKY GYM TEAM | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:30 | ||
1382 | FILIPIAK Krzysztof | 3438 | Hicron Hardcore Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:41:49 | ||
1383 | MARCINEK Marta | 3439 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:14 | ||
1384 | PAWLIK Krystian | 3440 | Lewa W Góre NS | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:46:40 | ||
1385 | JAKUBIAK Paweł | 3441 | Liski Chytruski | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:18 | ||
1386 | SIWY Artur | 3448 | Mateo Dream Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:08 | ||
1387 | WIŚNIEWSKI Łukasz | 3449 | Mateo Dream Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:15 | ||
1388 | DOBOSZ Agnieszka | 3450 | OCR TEAM DĘBICA | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:07 | ||
1389 | GĄSIOR Monika | 3451 | OCR TEAM DĘBICA | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:02:07 | ||
1390 | DŁUŻNIEWSKI Adrian | 3452 | Politetrafluoroetylen | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:34 | ||
1391 | DREWIENKOWSKA Kaja | 3453 | Politetrafluoroetylen | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:31 | ||
1392 | GBUREK Patryk | 3454 | Politetrafluoroetylen | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:32 | ||
1393 | KAWĘCKI Artur | 3456 | Popraw koronę i zasuwaj ! | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:09 | ||
1394 | ŁUKASIK Zuzanna | 3457 | Prawie lekarze | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:42 | ||
1395 | KALICZAK Tomasz | 3458 | SKT TIGER | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:39:16 | ||
1396 | MARZEC Tomasz | 2955 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:41 | ||
1397 | SAPIŃSKI Kamil | 2956 | SPECTOrs | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:44 | ||
1398 | WOJNAR Artur | 3460 | SPONTAN V2 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:31 | ||
1399 | STASZCZYK Bartłomiej | 3470 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:44 | ||
1400 | KRAJEWSKI Tomasz | 3472 | Za rok w elicie | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:50 | ||
1401 | ANTONIEWICZ Agnieszka | 3474 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:55 | |||
1402 | BAJZERT Filip | 3475 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:36:25 | |||
1403 | BÓL Hubert | 2963 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:53 | |||
1404 | BÓL Jakub | 2964 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:00 | |||
1405 | BUKOWIEC Rafał | 3477 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:28 | |||
1406 | DAROSZEWSKI Adam | 3478 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:23 | |||
1407 | DENDURA Jędrzej | 3479 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:14 | |||
1408 | DUCH Paweł | 3481 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:54 | |||
1409 | DYMACZ Krzysztof | 3482 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:21 | |||
1410 | FORMAS Łukasz | 3483 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:39:18 | |||
1411 | KSIĄŻEK Miłosz | 3493 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:44 | |||
1412 | KWOCZAŁA Łukasz | 3494 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:16 | |||
1413 | ŁONIEWSKI Jakub | 3495 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:39 | |||
1414 | ŁUKAWSKI Mariusz | 3496 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:34:59 | |||
1415 | MAKSYMOWICZ Jacek | 3497 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:04 | |||
1416 | PULIKOWSKI Maciej | 3505 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:42 | |||
1417 | RUBINKOWSKI Krzysztof | 3506 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:23 | |||
1418 | RUDUCHA Piotr | 3507 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:51 | |||
1419 | SADOWSKI Mateusz | 3508 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:30 | |||
1420 | SAK Rafał | 3509 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:39 | |||
1421 | SAWICKI Kacper | 3510 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:47:15 | |||
1422 | SEWERYN Tomasz | 3511 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:10 | |||
1423 | SOŁEK Tomasz | 3513 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:11 | |||
1424 | STRZEBIŃCZYK Kinga | 3514 | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:17 | |||
1425 | ŚWIĘCH Michał | 3515 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:07 | |||
1426 | SZYMAŃSKI Piotr | 3519 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:42:34 | |||
1427 | SZYMULA Marcin | 3520 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:36 | |||
1428 | JAGIELSKI Andrzej | 3531 | Biały_Miś | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:43 | ||
1429 | KOBLUK Jakub | 3532 | Biały_Miś | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:50 | ||
1430 | PIECEWICZ Marek | 3533 | Biały_Miś | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:49 | ||
1431 | PINOCY Szymon | 3534 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:49 | ||
1432 | GÓRKA Magdalena | 3535 | CFNS TRAINING | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:50 | ||
1433 | KOTLARZ Dawid | 3536 | CFNS TRAINING | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:33 | ||
1434 | STERNAL Eliza | 3537 | CFNS TRAINING | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:52 | ||
1435 | BEREDA-SALCZAK Stella | 3538 | Dziad i Baba | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:18 | ||
1436 | SALCZAK-BEREDA Grzegorz | 3539 | Dziad i Baba | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:20 | ||
1437 | KLABISZ Agnieszka | 3540 | EKZ | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:32 | ||
1438 | KLABISZ Lukasz | 3541 | EKZ | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:27 | ||
1439 | KRUGLAK Anna | 3542 | EMEL Athletic Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:12 | ||
1440 | LICHT Michał | 3543 | EMEL Athletic Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:41 | ||
1441 | SZOPIŃSKA Katarzyna | 3544 | EMEL Athletic Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:52 | ||
1442 | HUBA Agnieszka | 3545 | FemFit5+ | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:53 | ||
1443 | SPRADA Jakub | 3546 | Herobox Świecie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:15 | ||
1444 | CZYŻEWSKI Jakub | 3547 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:31 | ||
1445 | JAKUBIK Anna | 3548 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:23 | ||
1446 | BRYSZEWSKI Mariusz | 3557 | MAXIMUS SMT | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:46 | ||
1447 | TOMASZOWSKI Sławomir | 3558 | MAXIMUS SMT | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:49 | ||
1448 | ZEIDLER Aleksander | 3559 | Miraz Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:30 | ||
1449 | ORDON Paweł | 3560 | Nie widzę przeszkód | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:59 | ||
1450 | AKSAMIT Paweł | 3561 | NieWidzęPrzeszkód | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:54 | ||
1451 | PARTYKA Magdalena | 3562 | NieWidzęPrzeszkód | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:30 | ||
1452 | PAWELA Bartosz | 3563 | NieWidzęPrzeszkód | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:57 | ||
1453 | RADNY Michał | 3564 | NieWidzęPrzeszkód | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:22 | ||
1454 | CZUBAŁA Olga | 3567 | POWER TRAINING | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:24 | ||
1455 | SIERADZKI Grzegorz | 3568 | POWER TRAINING | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:23 | ||
1456 | CZERECH Łukasz | 3569 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:39 | ||
1457 | KLUGE Wiktoria | 3570 | Różowe Tygryski | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:55:48 | ||
1458 | KAMIŃSKI Mikołaj | 3571 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:26 | ||
1459 | SZYMKOWIAK Paweł | 3573 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:45 | ||
1460 | JAGIELSKI Michał | 3574 | Rycerze Hardcoru | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:15 | ||
1461 | JAGIELSKI Paweł | 3575 | Rycerze Hardcoru | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:12 | ||
1462 | WINSZCZYK Przemysław | 3576 | Rycerze Hardcoru | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:14 | ||
1463 | PIOTROWSKI Robert | 3578 | Siem City | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:11 | ||
1464 | MOŁDRZYK Kinga | 3580 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:55 | ||
1465 | FILUSZ Dawid | 3583 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:25 | ||
1466 | GANCZORZ Dawid | 3584 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:42:42 | ||
1467 | MUSIOLIK Mateusz | 3585 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:26 | ||
1468 | PIEŁA Szymon | 3586 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:28 | ||
1469 | PAŚ Klaudia | 3591 | SWINGERSI | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:23 | ||
1470 | PIETRUSZKA Artur | 3592 | SWINGERSI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:28 | ||
1471 | ŻURAWSKA Marlena | 3595 | SWINGERSI | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:25 | ||
1472 | ŻURAWSKI Bartosz | 3596 | SWINGERSI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:25 | ||
1473 | DEMSKI Arkadiusz | 3597 | TB Logistics | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:55 | ||
1474 | BIERNAT Robert | 3602 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:37 | |||
1475 | FLEJTUCH Tobiasz | 3603 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:23 | |||
1476 | GROCHOT Magdalena | 3604 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:31 | |||
1477 | HAJDUK Krzysztof | 3605 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:47 | |||
1478 | HAŁAS Rafał | 3606 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:44 | |||
1479 | HORBACZEWSKA Magdalena | 3607 | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:06 | |||
1480 | IGNACZAK Tomasz | 3608 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:43 | |||
1481 | JAŁTUSZYK Ewelina | 3609 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:39 | |||
1482 | JANUŚ Maciej | 3610 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:21 | |||
1483 | JÓŹWIK Grzegorz | 3612 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:33:50 | |||
1484 | KACZMARSKI Piotr | 3613 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:53:40 | |||
1485 | KACZWIŃSKI Paweł | 3614 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:46 | |||
1486 | LISIAK Adam | 3623 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:45 | |||
1487 | MACIEJEWICZ Dawid | 3624 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:38:47 | |||
1488 | MAGALA Bartosz | 3625 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:20 | |||
1489 | MENDYKA Mariusz | 3628 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:31 | |||
1490 | MICHNOWICZ Tomasz | 3629 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:04 | |||
1491 | MIKLER Bartłomiej | 3630 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:54 | |||
1492 | MURAT Jan | 3631 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:51 | |||
1493 | MURAT Krzysztof | 3632 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:52 | |||
1494 | ORŁOWSKI Maciej | 3633 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:33:59 | |||
1495 | PĘCZEK Adrian | 3635 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:26 | |||
1496 | PENAR Piotr | 3636 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:51 | |||
1497 | PIĄTEK Łukasz | 3637 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:43 | |||
1498 | PIEŚNIEWSKA Anna | 3639 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:38 | |||
1499 | SIARA Krzysztof | 3648 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:20 | |||
1500 | SIARA Magdalena | 3649 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:18 | |||
1501 | ŚLĄSKI Bartosz | 3651 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:31 | |||
1502 | WYSOCKI Paweł | 3657 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:52:45 | |||
1503 | ZAJKOWSKI Piotr | 3658 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:59:00 | |||
1504 | ZUCHMAŃSKI Grzegorz | 3659 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:36 | |||
1505 | ZUCHMAŃSKI Przemysław | 3660 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:40:35 | |||
1506 | MELICH Tomasz | 3661 | A.Berger Polska | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:37:44 | ||
1507 | BIELICH Adrian | 3662 | Alko Team Rybnik | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:21 | ||
1508 | BUCZAK Łukasz | 3663 | Alko Team Rybnik | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:17 | ||
1509 | SARAPATA Szymon | 3664 | Boruciarze | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:49:36 | ||
1510 | DĄBROWSKI Bogusław | 3665 | BSB Industry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:24 | ||
1511 | BOLEŃ Michał | 3673 | Dziki z plasteliny | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:35 | ||
1512 | KRYSZCZAK Paulina | 3676 | EMEL Athletic Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:39 | ||
1513 | KUPRYJAŃCZYK Marcin | 3677 | EMEL Athletic Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:42 | ||
1514 | MILEWSKI Piotr | 3678 | EMEL Athletic Team | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:35 | ||
1515 | PIOTROWSKI Rafał | 3679 | EMEL Athletic Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:45 | ||
1516 | PODLASIŃSKI Marcin | 3680 | FAJERFAJTERZY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:20 | ||
1517 | WYLEGAŁA Łukasz | 3681 | FAJERFAJTERZY | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:20 | ||
1518 | MOKSIK Agnieszka | 3682 | Fit & More Rybnik | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:59:07 | ||
1519 | MOKSIK Jan | 3683 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:59:07 | ||
1520 | PIOTROWSKI Adam | 3684 | Fit & More Rybnik | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:24 | ||
1521 | TOMAN Karolina | 3687 | Fit & More Rybnik | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:04 | ||
1522 | WAŁASZEK Paweł | 3688 | HELTON TEAM | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:37 | ||
1523 | MYSZCZYSZYN Paweł | 3689 | Klub Sportowy Dragon | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:54:47 | ||
1524 | TYLMAN Barbara | 3690 | Klub Sportowy Dragon | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:54:50 | ||
1525 | WILCZYŃSKA Milena | 3691 | Klub Sportowy Dragon | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:54:55 | ||
1526 | OSOWSKI Krzysztof | 3696 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:45:17 | ||
1527 | SKOCZEK Anna | 3697 | KOCHAM SŁODKIE | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:45 | ||
1528 | CHRAPKIEWICZ Agnieszka | 3698 | Kocierz Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:04 | ||
1529 | PAPUGA Kamil | 3701 | Kocierz Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:01 | ||
1530 | KUKUCZKA Sebastian | 3702 | Leniwe Wielbłądy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:46 | ||
1531 | PISAREK Przemysław | 3703 | Leniwe Wielbłądy | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:48:47 | ||
1532 | ZARYCZNY Mateusz | 3704 | Lewa W Góre NS | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:59 | ||
1533 | NAGAS Pawel | 3705 | Lubię Burpees’y | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:43 | ||
1534 | JAROSZEK Julia | 3709 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:49:14 | ||
1535 | WIECZOREK Mateusz | 3710 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:49:16 | ||
1536 | GAWLOWSKA Sara | 3711 | Salceson Team | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:47:03 | ||
1537 | KOŻUCH Piotr | 3712 | Salceson Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:47:02 | ||
1538 | KAFLOWSKI Artur | 3720 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:49:21 | ||
1539 | KAFLOWSKI Rafał | 3721 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:56 | ||
1540 | ŁACIAK Dawid | 3722 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:22 | ||
1541 | PAPROCKA Karolina | 3723 | Utani Gran Hur | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:49:04 | ||
1542 | PODMAGÓRSKI Krzysztof | 3724 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:49:03 | ||
1543 | ADAMUS Mateusz | 3727 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:38 | |||
1544 | BOŻEK Marlena | 3728 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:56:42 | |||
1545 | BURLIŃSKI Andrzej | 3729 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:09 | |||
1546 | GAŁĘZIEWSKI Mateusz | 3735 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:36 | |||
1547 | GMIŃSKA Natalia | 3736 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:08 | |||
1548 | GOLIŃSKI Łukasz | 3737 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||||
1549 | GONSIOR Krzysztof | 3738 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:28 | |||
1550 | KABALA Mariusz | 3744 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:51:06 | |||
1551 | KABAŁA Michał | 3745 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:51:06 | |||
1552 | KALEMBA Mateusz | 3746 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:07 | |||
1553 | KAŚKIEWICZ Grzegorz | 3747 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:42 | |||
1554 | KOZIEŁ Wojciech | 3752 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:00 | |||
1555 | KUZIAK Aleksandra | 3753 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:57:16 | |||
1556 | KWIATKOWSKI Tomasz | 4440 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:22 | |||
1557 | ŁUKASIK Piotr | 3754 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:56:44 | |||
1558 | MACIEJEWSKI Łukasz | 3755 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:16 | |||
1559 | MURSZEWSKI Maciej | 3756 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:31 | |||
1560 | NOWAK Damian | 3757 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:38 | |||
1561 | OLCZAK Paweł | 3758 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:15 | |||
1562 | PARAFINIUK Michał | 3759 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:39 | |||
1563 | PIASECKI Jakub | 3760 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:42 | |||
1564 | PIETRZAK Wojciech | 3761 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:55 | |||
1565 | URYCH Adam | 3773 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:47 | |||
1566 | WIANKOWSKI Dawid | 3775 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:41 | |||
1567 | WIERZBICKI Adam | 3776 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:32 | |||
1568 | WOLNIAK Sylwester | 3777 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:49:30 | |||
1569 | WOLNY Daniel | 3778 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:18 | |||
1570 | ZUBOWICZ Łukasz | 3780 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:45:09 | |||
1571 | JUREK Kacper | 3781 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:21 | ||
1572 | MIERZYŃSKI Grzegorz | 3782 | ARTEMIS TEAM MIELEC | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:49 | ||
1573 | ANDRZEJEWSKI Kamil | 3783 | Beye Kohane | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:05 | ||
1574 | GAŁĄZKA Bartłomiej | 3784 | Beye Kohane | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:02 | ||
1575 | RONOWICZ Paweł | 3785 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:03 | ||
1576 | KLIMKIEWICZ Konrad | 3788 | Daleko Jeszcze ?! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:26 | ||
1577 | PAPIERNIAK Anna | 3795 | Drużyna Jednorożca | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:09 | ||
1578 | URBAŃSKI Mikołaj | 3796 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:00 | ||
1579 | OGRODOWICZ Jacek | 3797 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:11 | ||
1580 | BORCZ Fabian | 3798 | Klub Biegacza RTV EURO AGD | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:49 | ||
1581 | NOWAK Marcin | 3799 | Klub Biegacza RTV EURO AGD | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:50 | ||
1582 | ZADROŻNY Krzysztof | 3800 | Klub Biegacza RTV EURO AGD | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:38:06 | ||
1583 | JANOWICZ Małgorzata | 3801 | KRA Karlino | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:27 | ||
1584 | JURKIEW Katarzyna | 3802 | KRA Karlino | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:42 | ||
1585 | JURKIEW Sebastian | 3803 | KRA Karlino | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:44 | ||
1586 | MAJEWSKA Dorota | 3804 | KRA Karlino | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:23 | ||
1587 | POLSKA Agnieszka | 3805 | KRA Karlino | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:30 | ||
1588 | SEMENOWICZ Piotr | 3806 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:52:00 | ||
1589 | SZATKOWSKA Agnieszka | 3807 | KRA Karlino | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:30 | ||
1590 | ZIELIŃSKI Michał | 3810 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:52:01 | ||
1591 | MACIEJEWSKI Filip | 3817 | RAJSPORT ACTIVE | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:26 | ||
1592 | MACIEJEWSKI Łukasz | 3818 | RAJSPORT ACTIVE | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:26 | ||
1593 | KULCZAK Paweł | 3819 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:12 | ||
1594 | KICIŃSKI Piotr | 3820 | ROZPIERDALATO*ZY2000 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:31 | ||
1595 | KOKOT Mateusz | 3821 | ROZPIERDALATO*ZY2000 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:33 | ||
1596 | BUKOWSKI Adam | 3822 | RunGastroRun | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:32 | ||
1597 | DROZD Grzegorz | 3823 | RunGastroRun | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:34 | ||
1598 | JAROSZYŃSKA Joanna | 3824 | RunGastroRun | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:34 | ||
1599 | JAROSZYŃSKI Tomasz | 3825 | RunGastroRun | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:31 | ||
1600 | PILAWSKI Piotr | 3826 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:00 | ||
1601 | JAS Mariusz | 3827 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:43 | ||
1602 | CIEPŁY Daniel | 3839 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:06 | |||
1603 | CYPRIAN Dominik | 3840 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:17 | |||
1604 | CZERWIŃSKI Mirosław | 3841 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:48:34 | |||
1605 | DANOWSKI Dawid | 3842 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:29 | |||
1606 | DOBOSZ Kamil | 3843 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:52 | |||
1607 | GÓRSKI Adam | 3845 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:36:49 | |||
1608 | HUPTYŚ Grzegorz | 3847 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:47 | |||
1609 | IZDEBSKI Marcin | 3848 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:42 | |||
1610 | JANCEWICZ Rafał | 3849 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:36 | |||
1611 | JARZĘBSKI Piotr | 3850 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:04 | |||
1612 | JASZCZYK Andrzej | 3851 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:50 | |||
1613 | JUREWICZ Andrzej | 3854 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:38 | |||
1614 | MATLASZEK Radek | 3865 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:38:43 | |||
1615 | MATŁOKA Bartłomiej | 3866 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:15 | |||
1616 | MYNAREK Daniel | 3867 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:55 | |||
1617 | ORZESZEK Eneasz | 3868 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:24 | |||
1618 | OWCZARZAK Karolina | 3869 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:24 | |||
1619 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 3870 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:27 | |||
1620 | PIONTEK Krzysztof | 3871 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:25:14 | |||
1621 | PLUTA Karol | 3872 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:40 | |||
1622 | RYBARKIEWICZ Mateusz | 3873 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:10 | |||
1623 | SABATOWSKI Krzysztof | 3875 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:53 | |||
1624 | SAWCZAK Piotr | 3876 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:54 | |||
1625 | SIECZKOWSKI Łukasz | 3877 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:52 | |||
1626 | SKOKOWSKA Anna | 3878 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:26 | |||
1627 | SMEKTAŁA Adam | 3881 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:32 | |||
1628 | STOLARSKI Rafał | 3887 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:32:49 | |||
1629 | SUKNIEWICZ Marzena | 3888 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:38:27 | |||
1630 | SZCZEPANEK Paweł | 3889 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:24 | |||
1631 | SZCZEPAŃSKI Jarek | 3890 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:54:55 | |||
1632 | TRZASKALIK Ireneusz | 3892 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:54 | |||
1633 | TURKIEWICZ Jarosław | 3893 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:05 | |||
1634 | WAGSTYL Mirela | 3894 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:05 | |||
1635 | WARDZAŁA Jakub | 3895 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:29 | |||
1636 | WĄTOR Piotr | 3896 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:42 | |||
1637 | WILCZYŃSKI Artur | 3897 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:17 | |||
1638 | WIŚNIEWSKI Rafał | 3898 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:29 | |||
1639 | WIŚNIEWSKI Sylwester | 3899 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:38:04 | |||
1640 | WYDRZYCKI Michał | 3901 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:57 | |||
1641 | PANDZICH Kamil | 3908 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:46:01 | ||
1642 | KOWALIK Kamil | 3909 | CF Częstochowa | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:54 | ||
1643 | GADOMSKA Natalia | 3915 | CIENIASY TEAM | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:59 | ||
1644 | STOPKA Daniel | 3916 | CIENIASY TEAM | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:59 | ||
1645 | KREMER Piotr | 3917 | Crosstrening Racibórz | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:48:50 | ||
1646 | RZYTKI Łukasz | 3918 | Crosstrening Racibórz | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:48:46 | ||
1647 | FIJAK Remigiusz | 3919 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:59 | ||
1648 | SZCZERBAL Joanna | 3920 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:02 | ||
1649 | ŻOŁNIEREK Wojciech | 4442 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:00 | ||
1650 | KANIAK Marta | 3921 | Gang Pytona 2.0 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:40 | ||
1651 | FIJAK Karolina | 3922 | Grażynki OCR | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:29 | ||
1652 | DOBOSZ Monika | 3923 | HARPAGAN BEAST | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:56 | ||
1653 | ŚLUSARCZYK Bartłomiej | 3934 | LKS Tęcza Tenczynek | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:36 | ||
1654 | MATEJKO Wojciech | 3935 | Naładowani GMO | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:49:01 | ||
1655 | MAZUR Barabra | 3936 | Naładowani GMO | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:48:57 | ||
1656 | ŻYŹNIEWSKI Bartosz | 3937 | Naładowani GMO | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:48:58 | ||
1657 | BÓJKO Adam | 3938 | NORDCITY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:57:11 | ||
1658 | ROJEWSKI Michał | 3939 | Nowa Huta Team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:54:15 | ||
1659 | KASIŃSKI Łukasz | 3940 | OCR TEAM WŁOCŁAWEK | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:07 | ||
1660 | BANASZCZAK Krzysztof | 3941 | Official Polish drinking team | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:54:47 | ||
1661 | PAWŁOWSKI Dawid | 3942 | PCHORY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:29 | ||
1662 | PTAK Kacper | 3943 | PCHORY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:28 | ||
1663 | ZAWADZKI Jakub | 3944 | PCHORY | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:28 | ||
1664 | HOŁUBOWSKI Marek | 3945 | Rekreacyjne Wspinanie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:54 | ||
1665 | JURKIEWICZ Krzysztof | 3946 | Rekreacyjne Wspinanie | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:51 | ||
1666 | MICINIAK Marta | 3947 | Rekreacyjne Wspinanie | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:53 | ||
1667 | AMBROZIAK Sebastian | 3948 | Rossmann | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:53:24 | ||
1668 | JASZCZYNSKI Łukasz | 3951 | Skurczebyki | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:48:34 | ||
1669 | KOZUBOWSKI Paweł | 3955 | TBS KATOWICE | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:53:07 | ||
1670 | KOZUBOWSKI Piotr | 3956 | TBS KATOWICE | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:53:06 | ||
1671 | DULIAN Anna | 3957 | W Kręgu Formy | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:54 | ||
1672 | STAFIJOWSKI Maciej | 3959 | Wiedźmiński cech kaczki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:01 | ||
1673 | BADOWSKI Mateusz | 3960 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:42:28 | |||
1674 | BARAN Mirosław | 3961 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:42:00 | |||
1675 | BERK Artur | 3962 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:54:58 | |||
1676 | BERK Milena | 3963 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:54:57 | |||
1677 | BISKUPSKI Karol | 3964 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:09 | |||
1678 | BUCHOWSKI Andrzej | 3965 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:42:28 | |||
1679 | CHMIELAK Radosław | 3966 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:36 | |||
1680 | COFAŁA Andrzej | 3967 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:54:57 | |||
1681 | DAWICKI Piotr Grzegorz | 3968 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:54:56 | |||
1682 | DOBROWOLSKI Jacek | 4431 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:57:20 | |||
1683 | DZIEŁO Łukasz | 3971 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:47:46 | |||
1684 | DZIUBA Andrzej | 3972 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:30 | |||
1685 | FLISIKOWSKI Tomek | 3973 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:29:49 | |||
1686 | FRĄC Mariusz | 3974 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:55:17 | |||
1687 | FRANCZAK Robert | 3975 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:01 | |||
1688 | FROSZTĘGA Daniel | 3976 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:40:18 | |||
1689 | GERKE Lucyna | 3977 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:55 | |||
1690 | GNIECKI Krystian | 3980 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:37:02 | |||
1691 | GÓRSKI Radosław | 3981 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:47:44 | |||
1692 | GWIZDAŁA Adam | 3983 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:54 | |||
1693 | HAŚKIEWICZ Kamil | 3984 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:52:15 | |||
1694 | JAREMCZUK Michał | 3985 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:31:18 | |||
1695 | JUSZKIEWICZ Dominik | 3987 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:31 | |||
1696 | KASIŃSKA Małgorzata | 3988 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:05 | |||
1697 | KAŚNIEWSKI Łukasz | 3989 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:48 | |||
1698 | KRZYSTYNIAK Grzegorz | 3995 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:15 | |||
1699 | KRZYŻAK Tomasz | 3996 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:45:27 | |||
1700 | LIBERADZKA Elżbieta | 4001 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:50 | |||
1701 | MAREK Krzysztof | 4002 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:26 | |||
1702 | MARKOWSKI Fabian | 4003 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:24 | |||
1703 | MATEJA Aleksandra | 4004 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 01:07:30 | |||
1704 | MOSZYŃSKI Sebastian | 4008 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:40:18 | |||
1705 | PACHUCY Grzegorz | 4009 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:50 | |||
1706 | PAŚNIK Dariusz | 4010 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:52:44 | |||
1707 | PEREGRYM Tobiasz | 4012 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:30:52 | |||
1708 | POLAŃSKI Franciszek | 4013 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:33 | |||
1709 | POMIETLARZ Michał | 4014 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:55:01 | |||
1710 | RUTKOWSKI Kacper | 4019 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:58 | |||
1711 | SIERUGA Michał | 4020 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:35 | |||
1712 | ŚLESICKI Konstanty | 4021 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:40:29 | |||
1713 | ŚLIWA Wojtek | 4022 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:42:01 | |||
1714 | ŚMIECH Joanna | 4023 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:54:25 | |||
1715 | ŚMIEJKA Seweryn | 4024 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:32 | |||
1716 | STANIKOWSKI Mariusz | 4026 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:43:31 | |||
1717 | SZCZUREK Piotr | 4027 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:54:48 | |||
1718 | WAWRZYNIECKI Daniel | 4030 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:47:45 | |||
1719 | WIELGOSZ Tomasz | 4031 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:32 | |||
1720 | WIELOGÓRSKI Karol | 4032 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:42:36 | |||
1721 | WIELOWSKI Marek | 4033 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:36:55 | |||
1722 | WOJARSKI Grzegorz | 4034 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:12 | |||
1723 | BALWIERZ Krystian | 4039 | Befit24team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:35 | ||
1724 | GRYMEK Dagmara | 4040 | Befit24team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:32 | ||
1725 | KIEŁTYKA Laura | 4041 | Befit24team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:31 | ||
1726 | MULLER Rafał | 4042 | Befit24team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:34 | ||
1727 | SELECKA Teresa | 4043 | Befit24team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:25 | ||
1728 | KOWALCZYK Łukasz | 4044 | BEJE | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:57:46 | ||
1729 | BODZIOCH Mariusz | 4045 | Canon ITO Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:40:34 | ||
1730 | POLAŃSKI Grzegorz | 4046 | Canon ITO Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:40:28 | ||
1731 | PĘCZKOWSKI Marcin | 4049 | Dance Team & Friends | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:43 | ||
1732 | KOZŁOWSKA Malwina | 4050 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:37 | ||
1733 | NOWAKOWSKI Marcin | 4051 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:36 | ||
1734 | JACHNA-SAWICKA Katarzyna | 4052 | Drużyna Pana Michała | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:48 | ||
1735 | AUGUSTYNIAK Kamil | 4053 | Dzikie Kocierskie Bobry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:57 | ||
1736 | ŁĘŻNIAK Paweł | 4056 | Dzikie Kocierskie Bobry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:03 | ||
1737 | POTEMPA Jonasz | 4057 | Dzikie Kocierskie Bobry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:56 | ||
1738 | FILIPIAK Iwona | 4058 | EXTASY | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:39 | ||
1739 | KRAWCZYKOWSKI Kamil | 4064 | Kochamy Leysa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:00 | ||
1740 | KURPANIK Karol | 4065 | Kochamy Leysa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:59 | ||
1741 | SZYDŁOWSKI Bartłomiej | 4066 | Kochamy Leysa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:59 | ||
1742 | SZYDŁOWSKI Michał | 4067 | Kochamy Leysa | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:57 | ||
1743 | KANIK Tomasz | 4068 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:53:25 | ||
1744 | KASZA Kacper | 4069 | Młode Konie | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:53:26 | ||
1745 | MAŁCZAK Piotr | 4071 | OinkOink | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:51:02 | ||
1746 | FRĄCKOWIAK Kinga | 4072 | PATUS Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:07 | ||
1747 | KORDEK Dawid | 4073 | PATUS Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:08 | ||
1748 | PEŁECHATY Paweł | 4075 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:04 | ||
1749 | PIĘTKA Patryk | 4076 | PERI SPARTAN TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:11 | ||
1750 | FIJAŁKOWSKI Bartosz | 4077 | Pogoń Bydło | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:54 | ||
1751 | ROZBORSKI Adrian | 4078 | Pogoń Bydło | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:55 | ||
1752 | GAŁUSZKA Justyna | 4082 | ROSSMANN Pozytywnie Zakręceni | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:43:32 | ||
1753 | PANFIL Justyna | 4088 | STOP AND GO | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:54 | ||
1754 | ADAMCZYK Paulina | 4091 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:33 | |||
1755 | AKERMAN Błażej | 4092 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:31 | |||
1756 | BAJDAK Adrian | 4093 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:02 | |||
1757 | BAJDAK Damian | 4094 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:01 | |||
1758 | BANAŚ Krzysztof | 4095 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:40:25 | |||
1759 | BARAŃSKI Maciek | 4096 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:18 | |||
1760 | BOĆKOWSKI Paweł | 4097 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:13 | |||
1761 | BOLANOWSKI Maciej | 4098 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:35:01 | |||
1762 | BRODA Wojciech | 4099 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:14 | |||
1763 | BUKOWSKI Marek | 4100 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:11 | |||
1764 | CHWIAŁKOWSKI Łukasz | 4102 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:33 | |||
1765 | DEREK Adam | 4103 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:12 | |||
1766 | DZIESZKOWSKI Łukasz | 4106 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:04 | |||
1767 | DZIOMBEK Marcin | 4107 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:38 | |||
1768 | EKIERT Andrzej | 4108 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:47 | |||
1769 | FAFIŃSKI Sebastian | 4109 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:41 | |||
1770 | GWÓŹDŹ Dawid | 4113 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:35 | |||
1771 | HABIB Johnny | 4114 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:45 | |||
1772 | JUNKA Marta | 4115 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:53 | |||
1773 | KOPER Mariusz | 4119 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:01 | |||
1774 | KORCZYK Łukasz | 4120 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:55:06 | |||
1775 | MODZELEWSKI Mateusz | 4129 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:18 | |||
1776 | MOTAK Tomasz | 4130 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:46 | |||
1777 | MSTOWSKI Karol | 4131 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:48 | |||
1778 | MUSIAŁ-ŁOKIETEK Katarzyna | 4132 | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 01:01:12 | |||
1779 | OLECH Jakub | 4133 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:00 | |||
1780 | PALLACH Adrian | 4136 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:00 | |||
1781 | PIOTROWSKI Sławomir | 4137 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:39:29 | |||
1782 | POSIEWKA Jacek | 4138 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:52:17 | |||
1783 | PUŚCIZNA Patryk | 4139 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:11 | |||
1784 | RYCHLAK Krzysztof | 4140 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:42:47 | |||
1785 | SARNOWSKI Artur | 4141 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:14 | |||
1786 | SERKIS Małgorzata | 4142 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:26 | |||
1787 | SIKORA Mateusz | 4143 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:55 | |||
1788 | SŁOWIK Marcin | 4144 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:36:03 | |||
1789 | STASZEK Przemysław | 4145 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:39:38 | |||
1790 | STASZEWSKI Adrian | 4146 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:55:07 | |||
1791 | ŚWIEGODA Karol | 4147 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:49 | |||
1792 | TURCZYNSKI Marcin | 4151 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:59 | |||
1793 | WALASZCZYK Konrad | 4153 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:02 | |||
1794 | WIŚNIEWSKI Konrad | 4154 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:39:36 | |||
1795 | WOŹNICZKA Filip | 4156 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:49 | |||
1796 | ZAMECKI Radosław | 4157 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:33 | |||
1797 | ZIĘBACZEWSKI Robert | 4158 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:18 | |||
1798 | NAPORA Piotr | 4160 | BEJE | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:44:55 | ||
1799 | SZYMAŃSKI Kacper | 4161 | BEJE | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:44:54 | ||
1800 | DOBROWOLSKI Kamil | 4162 | Bestie OCR Legionowo | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:40:00 | ||
1801 | BANASIK Sylwia | 4163 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:50 | ||
1802 | SALWICZEK Adrian | 4164 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:19 | ||
1803 | SPYRA Jacek | 4165 | CF Kuźnia Damiana | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:05 | ||
1804 | REKSYN Malgorzata | 4166 | CrossElite | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:16 | ||
1805 | PIERZGALSKI Piotr | 4167 | Decathlon Płock | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:45:02 | ||
1806 | GUCIK Piotr | 4168 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:30:53 | ||
1807 | BĘTLEWSKI Adam | 4171 | J.K.N.W. | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:37 | ||
1808 | IMIOŁCZYK Tomasz | 4174 | Kogut | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:40:48 | ||
1809 | MRÓZ Katarzyna | 4175 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:56:47 | ||
1810 | SZYLKIN Wojciech | 4180 | LECZNICA TEAM | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:45:17 | ||
1811 | ŚMIERZYŃSKI Maciej | 4181 | LOS CADETES | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:44:16 | ||
1812 | WOŹNIAK Kuba | 4182 | LOS CADETES | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:44:16 | ||
1813 | GRZEŚKÓW Tomasz | 4183 | Lower Silesia Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:10 | ||
1814 | OSTROUCH Sebastian | 4184 | Lower Silesia Team | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:12 | ||
1815 | FIEDOROW Tomasz | 4187 | NIEUSTRASZONE MORSY | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:08 | ||
1816 | WALERCZAK Teresa | 4188 | NIEUSTRASZONE MORSY | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:04 | ||
1817 | ZAGRODNIK Piotr | 4189 | NIEUSTRASZONE MORSY | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:07 | ||
1818 | MROŻEK Michał | 4191 | No chyba Ty | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:30 | ||
1819 | PORĘBSKA Dorota | 4192 | No chyba Ty | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:29 | ||
1820 | ŚWIAT Krzysztof | 4193 | No chyba Ty | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:34 | ||
1821 | WROŃSKI Tomek | 4194 | No chyba Ty | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:31 | ||
1822 | JANKOWSKI Patryk | 4195 | Pijoki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:47:30 | ||
1823 | NAWROT Rafał | 4196 | Pijoki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:47:30 | ||
1824 | BŁĄKAŁA Damian | 4198 | RMF 4RACING Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:46:17 | ||
1825 | PTAK Magda | 4200 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:13 | ||
1826 | BĄKOWSKA Monika | 4201 | Rookies | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:06 | ||
1827 | BĄKOWSKI Rafał | 4202 | Rookies | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:06 | ||
1828 | FISZER Daniel | 4207 | Silesia Lower Team | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:12 | ||
1829 | CZARNIK Marek | 4208 | Spartańska Dzicz | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:44:42 | ||
1830 | SARAD Krzysztof | 4209 | Spartańska Dzicz | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:44:43 | ||
1831 | SIBIGA Mateusz | 4215 | TECH Sterowniki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:47:53 | ||
1832 | TALAR Jarosław | 4216 | TECH Sterowniki | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:47:54 | ||
1833 | GÓRALCZYK Marek | 4217 | To nie To | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:41:38 | ||
1834 | IWANOWSKI Tomasz | 4218 | To nie To | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:44:59 | ||
1835 | MATYJASEK Mateusz | 4219 | To nie To | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:45:00 | ||
1836 | PROKOP Piotr | 4220 | To nie To | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:40:58 | ||
1837 | ADAMSKI-HEIN Andrzej | 4223 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:27 | |||
1838 | BARANOWSKI Leszek | 4225 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:35 | |||
1839 | BOŻEK Dominika | 4226 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:12 | |||
1840 | CHMIELARCZYK Jarosław | 4227 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:34:00 | |||
1841 | DĄBROWSKI Grzegorz | 4228 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:07 | |||
1842 | ERKIERT Jarek | 4229 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:55:14 | |||
1843 | GRUDNIEWSKI Kamil | 4430 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:40:21 | |||
1844 | JEZIORSKI Marcin | 4237 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:40:46 | |||
1845 | KALBRON Aleksander | 4238 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:18 | |||
1846 | KALINOWSKA Małgirzata | 4239 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:25 | |||
1847 | KHROMETS Gennadii | 4242 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:11 | |||
1848 | KOCIOK Wioleta | 4243 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:40:56 | |||
1849 | KOŁODZIEJ Agata | 4244 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:45:01 | |||
1850 | KONOWALUK Mateusz | 4245 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:48:16 | |||
1851 | KOŚCIUK Kamil | 4246 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:46:04 | |||
1852 | KUBICA Kasia | 4247 | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:51:52 | |||
1853 | KULWAS Krzysztof | 4249 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:29 | |||
1854 | LASOK Łukasz | 4251 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:47:24 | |||
1855 | LIS Krzysztof | 4252 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:44:16 | |||
1856 | MAKOWSKI Marcin | 4254 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:40:30 | |||
1857 | MERINO Juan Francisco | 4255 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:46:09 | |||
1858 | MYŚLIWIEC Szymon | 4257 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:08 | |||
1859 | RYŚ Łukasz | 4267 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:52:28 | |||
1860 | ŚCIERSKI Kamil | 4268 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:37:25 | |||
1861 | ŚCIERSKI Przemysław | 4269 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:37:25 | |||
1862 | ŚCIUK Jakub | 4270 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:53:17 | |||
1863 | ŚMIELAK Maksymilian | 4271 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:39:21 | |||
1864 | STRÓŻAK Tomasz | 4273 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:32:21 | |||
1865 | SZRENIAWA-SZTAJNERT Artur | 4274 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:53:26 | |||
1866 | SZULTKA Tomasz | 4275 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:40:52 | |||
1867 | TABENCKI Tomasz | 4276 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:51:56 | |||
1868 | WRĄBEL Szymon | 4277 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:09 | |||
1869 | ZASADA Bartosz | 4278 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:13 | |||
1870 | SIEROCIŃSKA Joanna | 4279 | 1400 burpee | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:51:36 | ||
1871 | TUROWSKA Anna | 4280 | 1400 burpee | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:51:56 | ||
1872 | ZIELIŃSKA Milena | 4281 | 1400 burpee | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:51:39 | ||
1873 | DEJA Grzegorz | 4282 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:36 | ||
1874 | DEJA Kacper | 4283 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:37 | ||
1875 | JARCZYŃSKI Maciej | 4284 | Astmatycy | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:35 | ||
1876 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 4293 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:35:09 | ||
1877 | BARSKI Michał | 4294 | deaf poznań | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:40:16 | ||
1878 | BARSKI Paweł | 4295 | deaf poznań | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:40:16 | ||
1879 | MIKOŁAJCZYK Michał | 4296 | Deloitte Adventure Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:44:00 | ||
1880 | ŁOPUCH Robert | 4297 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:42:19 | ||
1881 | LEWANDOWSKI Linus | 4300 | Homokomando | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:55:47 | ||
1882 | ALBRECHT Sławek | 4301 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:53 | ||
1883 | KOWALSKI Mateusz | 4302 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:50 | ||
1884 | MODRZEJEWSKI Mateusz | 4303 | KOPEĆ TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:45:14 | ||
1885 | WEJMAN Mariusz | 4304 | KOPEĆ TEAM | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:45:13 | ||
1886 | ZIELINSKA Anna | 4305 | Krasnale z Dolnośląskich Borów | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:44:56 | ||
1887 | ZIELIŃSKI Andrzej | 4306 | Krasnale z Dolnośląskich Borów | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:44:56 | ||
1888 | MAJCHERCZYK Łukasz | 4307 | KRYMARŁUK | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:40:49 | ||
1889 | MALACH Agnieszka | 4308 | Kurła kaj ta meta?! | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:56:52 | ||
1890 | SWOBODA Tomasz | 4309 | Kurła kaj ta meta?! | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:56:51 | ||
1891 | CZARDYBON Dominik | 4310 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:20 | ||
1892 | GORZEŃ Krzysztof | 4311 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:40:46 | ||
1893 | MOSKWA Jakub | 4312 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:40:46 | ||
1894 | KOWALSKI Włodzimierz | 4321 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:50:17 | ||
1895 | ZOGŁOWEK Jarosław | 4322 | MASTERS JUDO TEAM GLIWICE | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:30 | ||
1896 | FRĄCKIEWICZ Tomasz | 4323 | Najebane Księżniczki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:49:30 | ||
1897 | LICHODZIEJEWSKI Mariusz | 4324 | Najebane Księżniczki | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:49:35 | ||
1898 | CZERWIŃSKI Wojciech | 4325 | Patosquad ELITE | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:45:21 | ||
1899 | DUNAT Robert | 4326 | Patosquad ELITE | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:45:17 | ||
1900 | HUNIA Bartłomiej | 4327 | Patosquad ELITE | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:37:09 | ||
1901 | KARWOWSKI Piotr | 4328 | Patosquad ELITE | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:45:37 | ||
1902 | OPOKA Radek | 4329 | Patosquad ELITE | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:45:18 | ||
1903 | SŁODOWSKA Paulina | 4330 | Patosquad ELITE | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:45:52 | ||
1904 | KUKLA Janusz | 4331 | Rossmann | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:50:57 | ||
1905 | CIEŚLAR Paweł | 4332 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:45 | ||
1906 | KAPUŚCIARZ Jakub | 4333 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:19 | ||
1907 | KOSIBA Mateusz | 4334 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:53 | ||
1908 | STOPIAK Rafał | 4335 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:20 | ||
1909 | SZKLARZ Krzysztof | 4336 | Smokasyny | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:54 | ||
1910 | GRZEGORCZYK Krzysztof | 4337 | Starówka | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:51:08 | ||
1911 | MIELNIK Damian | 4338 | Starówka | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:50:48 | ||
1912 | MIELNIK Jarosław | 4339 | Starówka | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:50:49 | ||
1913 | MAŁYS Mateusz | 4342 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:49:59 | ||
1914 | MATERNA Wojciech | 4343 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:49:57 | ||
1915 | BATKIEWICZ Maciej | 4344 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:47:18 | |||
1916 | BIAŁEK Marcin | 4347 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:40:07 | |||
1917 | BIGAS Maciej | 4348 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:51:58 | |||
1918 | BORTKIEWICZ Grzegorz | 4349 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:39 | |||
1919 | GRABOWSKI Kamil | 4359 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:44:26 | |||
1920 | GRZEŚKA Magnus | 4360 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:52:14 | |||
1921 | GRZYWNOWICZ Mateusz | 4361 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:31 | |||
1922 | HAJDAS Marcin | 4362 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:46:05 | |||
1923 | JACIW Krzysztof | 4363 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:42:43 | |||
1924 | JEZIONEK Daniel | 4364 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:33:46 | |||
1925 | KAŁUŻA Łukasz | 4365 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:41:59 | |||
1926 | KANICKI Piotr | 4366 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:46:36 | |||
1927 | KAWA Łukasz | 4367 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:43:54 | |||
1928 | KORNIJCZUK Tomasz | 4370 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:51:29 | |||
1929 | KORSZEWSKI Patrycjusz | 4371 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:51:30 | |||
1930 | KOSTUCHA Damian | 4372 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:40:51 | |||
1931 | KOZAK Arkadiusz | 4373 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:36:31 | |||
1932 | KOZIOŁ Szczepan | 4374 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:30 | |||
1933 | KUBERA Piotr | 4376 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:42:01 | |||
1934 | MAŁYSA Michał | 4381 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:48:49 | |||
1935 | MAŃCZYŃSKI Marcin | 4382 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:42:30 | |||
1936 | MOCZKO Sebastian | 4383 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:25 | |||
1937 | MROZIK Wioletta | 4384 | Open Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | 00:55:26 | |||
1938 | PAWEŁEK Denis | 4388 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:24 | |||
1939 | PIETRUSZKA Grzegorz | 4389 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:37:08 | |||
1940 | PISAREK Szymon | 4390 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:50:21 | |||
1941 | SITARSKI Marcin | 4391 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:38:19 | |||
1942 | STELMASZCZUK Mateusz | 4392 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:42:43 | |||
1943 | ŚWIĘTANOWSKI Paweł | 4393 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:38 | |||
1944 | SZWED Maciek | 4394 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:44:26 | |||
1945 | TOMASZEWSKI Adrian | 4396 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:43:22 | |||
1946 | WŁODARCZYK Krystian | 4398 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:40:50 | |||
1947 | WOLAŃSKI Michał | 4399 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:39:34 | |||
1948 | SZUSZKIEWICZ Dariusz | 4425 | Greycortex | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:45:58 | ||
1949 | MANOILO Volodymyr | 4434 | PHD Rakiety | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:44:48 | ||
1950 | DEKA Patrycja | 4410 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:56:44 | |||
1951 | DYBUS Patryk | 4411 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 01:01:37 | |||
1952 | HELLER Ernest | 4412 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:43:03 | |||
1953 | MŁODECKI Piotr | 4413 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:44:30 | |||
1954 | MODELSKI Piotr | 4414 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:41:36 | |||
1955 | NOWAK Patryk | 4415 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:52 | |||
1956 | PAROL Jacek | 4428 | Open Masters Mężczyzn | 13:00 | 00:00:00 | 00:56:52 | |||
1957 | PAWLAK Adam | 4416 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:44:42 | |||
1958 | SHABLEI Volodymyr | 4417 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:49:04 | |||
1959 | SŁABY Aleksandra | 4418 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 00:42:56 | |||
1960 | WIĘSEK Mateusz | 4419 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:35:57 | |||
1961 | WÓJCIK Mateusz | 4420 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:42:48 | |||
1962 | WYDRA Mariusz | 4421 | Open Masters Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:43:22 | |||
1963 | WYDRA Przemysław | 4422 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:43:23 | |||
1964 | DOBOSZ Damian | 2580 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 01:00:06 | |||
1965 | DOMAGAŁA Joanna | 2581 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:57:53 | |||
1966 | STATKIEWICZ Jakub | 4172 | J.K.N.W. | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:24 | ||
1967 | FIRLEJ Marek | 2085 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:26:59 | |||
1968 | GIEMZA Michał | 2086 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:47 | |||
1969 | JAKUBOWSKI Michał | 2087 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:58 | |||
1970 | JOPA Maciej | 2281 | KRÓLEWNY I ŁOWCY | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:50 | ||
1971 | GĄGOLA Damian | 4299 | Górki Team | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:50:22 | ||
1972 | BEDNARCZYK Piotr | 4345 | Open Masters Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:43:59 | |||
1973 | BERNAT Dorian | 4346 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:42:41 | |||
1974 | KIĆ Tomasz | 4368 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:37:12 | |||
1975 | KONKOL Dominik | 4369 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:35:04 | |||
1976 | CHMIELORZ Józef | 2005 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:27:18 | ||
1977 | KOWALSKI Kamil | 2008 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:18 | ||
1978 | SZKLARSKI Przemysław | 2009 | Carbon OCR Racing Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:47 | ||
1979 | ORAWCZAK Kamil | 2015 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:27:24 | ||
1980 | KOLASIŃSKI Jakub | 2016 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:23 | ||
1981 | MUCHA Mateusz | 2017 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:24 | ||
1982 | PACYGON Tomek | 2020 | Eden Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:09 | ||
1983 | PYZALSKI Wojciech | 2026 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:53 | ||
1984 | STARZYCKI Przemysław | 2027 | HARPAGAN BEAST | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:27:26 | ||
1985 | CHROST Andrzej | 2030 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:03 | ||
1986 | INDYK Kamil | 2035 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:07 | ||
1987 | KĘDZIORA Bogumił | 2036 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:52 | ||
1988 | KĘSIK Michał | 2037 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:43 | ||
1989 | ŁUCHNIAK Kuba | 2038 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:05 | ||
1990 | MAGOŃ Łukasz | 2039 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:50:10 | ||
1991 | ZGUTKA Tomasz | 2045 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:11 | ||
1992 | SMAK Daniel | 2046 | I NEVER TURN BACK | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:59 | ||
1993 | KONARSKI Łukasz | 2047 | Kontener Formy | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:43:23 | ||
1994 | KIĘPISTY Patryk | 2051 | Move Factory. | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:29:53 | ||
1995 | ZAJĄCZKOWSKI Paweł | 2058 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:32:28 | ||
1996 | DZIERŻANOWSKI Mateusz | 2059 | RMF4RT | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:05 | ||
1997 | NOWAK Jakub | 2063 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:35 | ||
1998 | SZYMAŃSKI Bartłomiej | 2064 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:01 | ||
1999 | WIELEBA Adam | 2065 | RMF4RT Gladiators | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:34 | ||
2000 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 2066 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:55:06 | ||
2001 | WOCHNIAK Michał | 2067 | RMF4RT Gladiators | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:55:09 | ||
2002 | BAŁDYGA Daniel | 2069 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:11 | ||
2003 | JARZĄBEK Dawid | 2070 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:25 | ||
2004 | WYPUKOŁ Jakub | 2074 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:30:41 | ||
2005 | ZOCŁOŃSKI Łukasz | 2075 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:11 | ||
2006 | CHUDAŃSKI Hubert | 2076 | SP PSP BYDGOSZCZ | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:03 | ||
2007 | KORULCZYK Marcin | 2077 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:27:42 | ||
2008 | RZOŃCA Michał | 2078 | United Runners | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:57 | ||
2009 | JACIÓW Paweł | 2079 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:32:40 | ||
2010 | ŁANOCHA Michał | 2080 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:13 | ||
2011 | DUKIEWICZ Dariusz | 2084 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:42:53 | |||
2012 | JANICKI Michał | 2088 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:34 | |||
2013 | KRUPNIK Wojciech | 2089 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:33 | |||
2014 | MĘKAL Tomasz | 2092 | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:42:19 | |||
2015 | MIZIOŁEK Patryk | 2093 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:32:26 | |||
2016 | PODGRUDNY Szczepan | 2094 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:21 | |||
2017 | STRZELECKI Konrad | 2095 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:13 | |||
2018 | TOMCZAK Artur | 2096 | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:01 | |||
2019 | FILIPOWICZ Bartosz | 2231 | #nielubiebiegac | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:50:48 | ||
2020 | BYTNAR Łukasz | 2232 | Ananas Squad | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:37:04 | ||
2021 | FRYDRYCH Bartłomiej | 2233 | Ananas Squad | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:37:05 | ||
2022 | BORAK Mirek | 2715 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:47:43 | |||
2023 | DRĄG Tomasz | 3480 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:51:39 | |||
2024 | DZICZEK Daniel | 2767 | Dzikie Dziki Oka | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:37:12 | ||
2025 | FULEK Marcin | 2768 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:23 | ||
2026 | ROCHEWICZ Daniel | 2815 | Sklep Basenowy PoolPool.pl | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:02 | ||
2027 | PIESIURA Krzysztof | 2816 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:35:13 | ||
2028 | PIOTROWSKI Marek | 3640 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:50 | |||
2029 | PLEWKA Daniel | 3641 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:58 | |||
2030 | PRZYBYLSKI Maciej | 3642 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:07 | |||
2031 | RYCKO Marcin | 3646 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:26 | |||
2032 | RYNIEC Dariusz | 3647 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:45:54 | |||
2033 | DOMIN Mirosław | 2717 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:45:51 | |||
2034 | GAWLIK Łukasz | 2407 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:47:44 | ||
2035 | SZEWCZYK Patrycja | 2745 | Open Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | 00:57:03 | |||
2036 | TRZOP Mariusz | 2746 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:50:28 | |||
2037 | DERYŁO Mateusz | 2210 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:43:26 | ||
2038 | MIKOŚ Adam | 2214 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:39:56 | ||
2039 | MALEC Tomasz | 2216 | Warchlaki Adelajdy | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
2040 | GIBAS Dawid | 2212 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:53 | |||
2041 | MAJDAN-ADAMSKA Agnieszka | 2215 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:46:00 | ||
2042 | DOLATA Krzysztof | 2218 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:14:27 | ||
2043 | WIECZOREK Mariusz | 4456 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:32 | |||
2044 | OZGA Marcin | 2124 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:39:09 | ||
2045 | KRAUL Klaudiusz | 2132 | Move Factory. | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:46:21 | ||
2046 | ŚWIATOWIEC Adrian | 2142 | SRS RATEL | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:43:46 | ||
2047 | SIURNIK Sebastian | 2178 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:32:28 | |||
2048 | JĘDRZEJEWSKI Jacek | 2468 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:07 | |||
2049 | JUSZCZAK Grzegorz | 2469 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:34:37 | |||
2050 | KACHNIARZ Maciek | 2470 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:52 | |||
2051 | MEISSNER Jan | 2607 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:49 | |||
2052 | SZPUREK Sylwia | 2624 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:48:13 | |||
2053 | STEMPLEWSKI Łukasz | 3126 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:42:41 | |||
2054 | STOJANOWSKA Agata | 3127 | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:04 | |||
2055 | BURCZYK Adam | 3145 | Biegam żeby więcej pizzów żreć | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:25 | ||
2056 | NIŹNIKIEWICZ Dorota | 3150 | DNS DRAGON | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:13 | ||
2057 | FISUN Oleksandr | 3216 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:44:52 | |||
2058 | FRĄCKOWIAK Jacek | 4435 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:52:12 | |||
2059 | JEDNORÓG Mateusz | 3219 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:02 | |||
2060 | KARCZ Paweł | 3220 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:49 | |||
2061 | MURZYNIEC Adam | 3233 | Open Masters Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:42:31 | |||
2062 | SAWICKI Gabor | 3246 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:22 | |||
2063 | WOJCIECHOWSKI Adam | 3261 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:41:17 | |||
2064 | WOŁYNIEC Piotr | 3262 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:45:16 | |||
2065 | BANDYK Izabela | 3277 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:43 | ||
2066 | BARAŃSKA Adrianna | 3278 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 01:01:03 | ||
2067 | BUNIKOWSKA Emilia | 3279 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:34 | ||
2068 | SARMAK Ireneusz | 3423 | Eko-Okna Runners | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:23 | ||
2069 | STAWOWY Magdalena | 3424 | EXTASY | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:40 | ||
2070 | STAWOWY Michał | 3425 | EXTASY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:40 | ||
2071 | STAWOWY Sebastian | 3426 | EXTASY | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:36 | ||
2072 | NIEDZIAŁKOWSKI Bartłomiej | 3442 | Liski Chytruski | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:20 | ||
2073 | KASPERCZYK Damian | 3443 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:37 | ||
2074 | CICHY Maria | 3444 | Mateo Dream Team | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:38 | ||
2075 | CICHY Mirosław | 3445 | Mateo Dream Team | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:58:15 | ||
2076 | MARKER-DZIUBOSZ Agnieszka | 3447 | Mateo Dream Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:51:27 | ||
2077 | MRULA Marek | 3461 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:00 | ||
2078 | GAJEWSKI Krzysztof | 3463 | The Gentleman's | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:50 | ||
2079 | NOWAK Katarzyna | 3464 | Tim jest Tim | Open Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:54 | ||
2080 | NOWAK Marcin | 3465 | Tim jest Tim | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:44:54 | ||
2081 | AL-THABET Jafar | 3467 | WATAHA | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:28 | ||
2082 | KRÓL Przemysław | 3469 | X-Team Tarnów | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:40:23 | ||
2083 | JAROSZEWSKI Maciej | 3486 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:38:40 | |||
2084 | JEWUŁA Piotr | 3487 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:22 | |||
2085 | KIEŁBASA Grzegorz | 3488 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:33 | |||
2086 | KOCIK Piotr | 3489 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:20 | |||
2087 | KOZAK Paweł | 3490 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:49:01 | |||
2088 | ŚWIĘCH Rafał | 3516 | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:54:04 | |||
2089 | SZCZEPANOWSKI Bogusław | 3517 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:50:10 | |||
2090 | SZLASKI Kacper | 3518 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:45:56 | |||
2091 | BAŃCER Tomasz | 3566 | PEMES | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:02 | ||
2092 | KAZUBEK Michał | 3615 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:40 | |||
2093 | KLIMEK Maciej | 3616 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:37:21 | |||
2094 | KUKUŁ Michał | 3621 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:47:38 | |||
2095 | LEKSTON Bartłomiej | 3622 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:43:32 | |||
2096 | OGÓREK Sebastian | 3672 | CFNS TRAINING | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:43:16 | ||
2097 | MACIĄGA Przemysław | 3674 | Dziki z plasteliny | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:34 | ||
2098 | WILCZYŃSKI Artur | 3692 | Klub Sportowy Dragon | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:54:55 | ||
2099 | OSOWSKI Karol | 3695 | KOCHAM SŁODKIE | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:45:12 | ||
2100 | KAMIENIECKI Paweł | 3715 | Unknown | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:39 | ||
2101 | LIPIŃSKI Jakub | 3716 | Unknown | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:53 | ||
2102 | SZYMANOWSKA Paulina | 3717 | Unknown | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:55:55 | ||
2103 | GORCZEWSKI Maciej | 3718 | Utani Gran Hur | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:50:21 | ||
2104 | SZATKOWSKI Mieczyslaw | 3808 | KRA Karlino | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:21 | ||
2105 | SZATKOWSKI Tomasz | 3809 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:18 | ||
2106 | APOLINARSKI Adrian | 3830 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:39 | |||
2107 | CHUDERSKA Marta | 3838 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:54 | |||
2108 | SKWARA Anna | 3879 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:15 | |||
2109 | WYLĘŻEK Mateusz | 3902 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:52:51 | |||
2110 | PAMUŁA Bartłomiej | 3933 | Lion Motors Katowice | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:35 | ||
2111 | NIEMCZYK Paweł | 3949 | Rossmann | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:55:22 | ||
2112 | JAGODZIŃSKI Tomasz | 3950 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:56:40 | ||
2113 | KURCEWICZ Paweł | 3997 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:30:51 | |||
2114 | KUROWSKA Edyta | 3998 | Open Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:55 | |||
2115 | ŁAPSA Krzysztof | 3999 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:18 | |||
2116 | LESZCZYŃSKI Karol | 4000 | Open Masters Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:38:20 | |||
2117 | SOBOLEWSKI Radosław | 4025 | Open Mężczyzn | 11:15 | 00:00:00 | 00:44:24 | |||
2118 | AUGUSTYNIAK Piotr | 4054 | Dzikie Kocierskie Bobry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:48:56 | ||
2119 | LEBIODA Marcel | 4055 | Dzikie Kocierskie Bobry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:31:52 | ||
2120 | PLUTA Bartłomiej | 4079 | Power Studio | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:51:32 | ||
2121 | SŁOWIŃSKI Kamil | 4080 | Power Studio | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:51:29 | ||
2122 | DRAŃKO Piotr | 4105 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:47:32 | |||
2123 | JUNKA Piotr | 4116 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:54:52 | |||
2124 | KOPALA Karol | 4118 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:57 | |||
2125 | OPYRCHAŁ Mariusz | 4134 | Open Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:52:42 | |||
2126 | PACURA Rafał | 4135 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:41:02 | |||
2127 | RESEMAN Kacper | 4212 | Studio Fit-Panda | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:39:24 | ||
2128 | BILLIK Marek | 4213 | TECH Sterowniki | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:47:55 | ||
2129 | LIPOWSKA Julita | 4214 | TECH Sterowniki | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:47:54 | ||
2130 | OGRABEK Kamil | 4387 | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:35:10 | |||
2131 | PODBIELSKI Krzysztof | 4402 | CHOBUKAN Białystok | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:45:43 | ||
2132 | BYRTUS Józef | 2029 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:23 | ||
2133 | KUPREWICZ Krzysztof | 2048 | Kyokushin Węgorzewo/ 11Mazurski Pułk Artylerii | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:20 | ||
2134 | MOKWA Sebastian | 2052 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:18 | ||
2135 | CHMIELEWSKI Krzysztof | 2056 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:31:48 | ||
2136 | KORNILUK Tomasz | 2057 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:31:50 | ||
2137 | PIETRZAK Tomek | 2068 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:59 | ||
2138 | ZAJĄC Paweł | 2520 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:43:17 | ||
2139 | CICHECKI Jarek | 2539 | Karasianie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:01 | ||
2140 | JAGODZIŃSKI Adrian | 2540 | Karasianie | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:05 | ||
2141 | KORZUS Paweł | 2542 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:39:06 | ||
2142 | ŻACZKO Paweł | 2555 | PHD Rakiety | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:44:50 | ||
2143 | BORYCZKA Szymon | 2557 | Po Woli do celu | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:45:40 | ||
2144 | SZYBIAK Paweł | 2565 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:43:10 | ||
2145 | GAWLAK Damian | 2567 | Spectrum team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:31:39 | ||
2146 | KOCIEMBA Małgorzata | 2594 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:52 | |||
2147 | MARCZAK Piotr | 2647 | CyCe | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:43 | ||
2148 | KOZAKOWSKA Anna | 3491 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:56:23 | |||
2149 | ŻUKOWSKI Władimir | 3905 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:06 | |||
2150 | CYMERYS Michał | 4454 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:59 | |||
2151 | GRYCZ Piotr | 3217 | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:48:34 | |||
2152 | KOWALIK Krzysztof | 3101 | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:37 | |||
2153 | GUZIŃSKA Justyna | 3146 | Biegam żeby więcej pizzów żreć | Open Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:21 | ||
2154 | KARWOWSKI Paweł | 3148 | CF Łuków | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:58:29 | ||
2155 | BAŃSKI Krzysztof | 3149 | DNS DRAGON | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:59:14 | ||
2156 | KMERA Rafał | 3462 | Team Świnia | Open Masters Mężczyzn | 10:15 | 00:00:00 | 00:53:11 | ||
2157 | NOWAK Łukasz | 3572 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:49:56 | ||
2158 | STACHURA Wojciech | 3593 | SWINGERSI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:23 | ||
2159 | WYSKOCKI Paweł | 3594 | SWINGERSI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:48:33 | ||
2160 | KOBYŁECKI Tomasz | 2121 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:00:40 | ||
2161 | JANAS Rafał | 3167 | Ninja Ludki | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:47:41 | ||
2162 | NOWICKA Izabela | 3171 | OCR TEAM DĘBICA | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:56:48 | ||
2163 | JULIKOWSKI Karol | 3172 | Off-Road Runners Benefit Systems | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:51:29 | ||
2164 | KULIK Dariusz | 3173 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:37 | ||
2165 | ŁUCZAK Paweł | 2123 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:55 | ||
2166 | PIŁAT Michał | 2177 | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:34:31 | |||
2167 | WYSOCKI Mateusz | 3903 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:44 | |||
2168 | ZIEMBA Sylwia | 3904 | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:15 | |||
2169 | WYSZCZELSKA Ewelina | 4197 | REEBOK RUN CREW | Open Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | 00:43:21 | ||
2170 | KAMIŃSKI Mariusz | 4240 | Open Masters Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:53:34 | |||
2171 | KUŹNIK Paweł | 4250 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:11 | |||
2172 | ANTCZAK Borys | 2148 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:34:37 | ||
2173 | DOROZIŃSKI Sebastian | 4104 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:54 | |||
2174 | KIEPAS Marcin | 4117 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:36:24 | |||
2175 | CZECHOWSKI Piotr | 2131 | Lubię Burpees’y | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:32:46 | ||
2176 | DUMAŃSKI Mateusz | 4458 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:28 | |||
2177 | KOTOŃSKI Jan | 4457 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:49:27 | |||
2178 | PIRÓG Paweł | 4465 | Zlot Miłośników Pełnego Kieliszka | Open Mężczyzn | 12:00 | 00:00:00 | 00:50:00 | ||
2179 | TETKOWSKI Michał | 4455 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:54 | ||
2180 | PARFIAN Karol | 4466 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:00 | 00:43:30 | |||
2181 | STRZYŻEWSKA Karolina | 4464 | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | 01:01:37 | |||
2182 | CYBULSKI Paweł | 2108 | Cybul Extreme Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:44:40 | ||
2183 | NIKIEL Dariusz | 2206 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:43:25 | ||
2184 | WITKOWSKI Arkadiusz | 2116 | Human OCR | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:43:19 | ||
2185 | GŁOWACZ Grzegorz | 2118 | Husaria Race Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:43:36 | ||
2186 | JANKOWIAK Piotr | 2119 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:40:20 | ||
2187 | KŁOSOWSKI Karol | 2120 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:43:19 | ||
2188 | CIEŚLA Andrzej | 2314 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:30 | |||
2189 | DOBRZYNIECKI Tomasz | 2315 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:30:17 | |||
2190 | KACHEL Dominika | 2926 | Organic Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:58:56 | ||
2191 | MACIEJCZUK Kamila | 2927 | Organic Team | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:59 | ||
2192 | MAŃKOWSKI Michał | 2928 | Organic Team | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:57:59 | ||
2193 | SERSISKO Dagmara | 2952 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:58 | ||
2194 | SITKO Krystyna | 2953 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:56 | ||
2195 | WOJTAL Marta | 2954 | Spartanskie swiry | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:57 | ||
2196 | RACHWAŁ Marcin | 2992 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:49:37 | |||
2197 | SUŁKOWSKI Mateusz | 2996 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:40:45 | |||
2198 | SZCZAP Bartosz | 2997 | Open Mężczyzn | 09:15 | 00:00:00 | 00:45:45 | |||
2199 | JACHOWSKI Andrzej | 3011 | CrossFit HellWood | Open Masters Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:49:07 | ||
2200 | JANICKA Joanna | 3012 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:46:15 | ||
2201 | STOLARSKI Kamil | 3303 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:41:04 | ||
2202 | WALCZAK Klemens | 3304 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:48:52 | ||
2203 | ZAWILIŃSKI Mateusz | 3306 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:14 | ||
2204 | ŻUBEREK Paweł | 3307 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:41:51 | ||
2205 | JÓZEFOWSKI Tobiasz | 3329 | Pustaki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:53:42 | ||
2206 | MIKOŚ Łukasz | 3330 | Pustaki | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:07 | ||
2207 | POCHEĆ Radosław | 3331 | Pustaki | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:51:06 | ||
2208 | JANICKA Alicja | 3352 | ŚLĄSKIE PATOLKI | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:59 | ||
2209 | JONDA Izabela | 3353 | ŚLĄSKIE PATOLKI | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:03 | ||
2210 | GĄCEŻEWICZ Piotr | 3357 | Stomil Training | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:47:17 | ||
2211 | KAŹMIERCZYK Krzysztof | 3378 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:57:45 | |||
2212 | KOCZNUR Michał | 3379 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:43:23 | |||
2213 | LEWANDOWSKI Robert | 3381 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:28 | |||
2214 | MIODUSZEWSKI Kamil | 3382 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:55:23 | |||
2215 | HUBISZ Tomasz | 3740 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:49:29 | |||
2216 | IMIOŁEK Arkadiusz | 3741 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:50 | |||
2217 | JAGLARZ Mieszko | 3743 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:38:31 | |||
2218 | POCZĄTKO Łukasz | 3762 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:30:07 | |||
2219 | PODREZ Emil | 3763 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:22 | |||
2220 | SURDEL Aleksandra | 4439 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:42:37 | |||
2221 | SZTYCH Krystian | 4438 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:47:10 | |||
2222 | SZYLIŃSKI Marek | 3771 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:36:52 | |||
2223 | SZYMULA Grzegorz | 3772 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:44:27 | |||
2224 | CYBULSKI Michał | 3786 | CrossFit Czechów | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:49:54 | ||
2225 | WOJCIECHOWSKI Damian | 4155 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:53 | |||
2226 | AMBICKI Szymon | 4224 | Open Mężczyzn | 11:45 | 00:00:00 | 00:51:00 | |||
2227 | DENYSIUK Marek | 2149 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:37:42 | ||
2228 | BIELAK Tomasz | 2208 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:32:47 | |||
2229 | BUCZYNSKI Dariusz | 2159 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:45:43 | |||
2230 | CIEŚLAK Sebastian | 2160 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:42:40 | |||
2231 | KUMAŃSKI Arek | 2168 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:43:13 | |||
2232 | KYSIAK Kamil | 2169 | Open Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:01 | |||
2233 | PIĄTEK Mariusz | 2176 | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:29:33 | |||
2234 | SOBESTJAŃSKI Przemysłąw | 2179 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:33:26 | |||
2235 | HANDZLIK Agnieszka | 2187 | DENISTEAM | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:04 | ||
2236 | KOMORNICKA Justyna | 2188 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:13 | ||
2237 | RYCHARSKI Damian | 2235 | Andrychowske Dziki! | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:41:34 | ||
2238 | LIBERADZKI Marcin | 2236 | Athletic Apollo | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:31 | ||
2239 | BEŃKOWSKI Aleksander | 2238 | BLUE DOLPHIN TEAM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:42:03 | ||
2240 | SKWAREK Tomasz | 2245 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:21 | ||
2241 | FAJST Marcin | 2247 | Celon | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:20 | ||
2242 | BIEGAŃSKA Joanna | 2248 | CF Kuźnia Damiana | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 00:48:02 | ||
2243 | CICHOCKI Bartłomiej | 2266 | FFBytom | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:57:22 | ||
2244 | STEINKE Adam | 2352 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:36:10 | |||
2245 | STEINKE Damian | 2353 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | ||||
2246 | WIERBIL Dominik | 2362 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:20 | |||
2247 | SIERAKOWSKI Patryk | 2378 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:56:14 | ||
2248 | DWOJAK Sara | 2421 | Mad Runners Wałbrzych | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:41:19 | ||
2249 | SZCZEPAŃSKI Grzegorz | 2422 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:41:19 | ||
2250 | GRZĘDZIŃSKA Sylwia | 2423 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 00:52:34 | ||
2251 | PISZCZELAK Mateusz | 2445 | Runaway Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:41:39 | ||
2252 | BROŻEK Artur | 2446 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:37:50 | ||
2253 | MAŚLANIK Dawid | 2648 | CyCe | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:43 | ||
2254 | SOBKOWIAK Patryk | 2667 | Electrolux Świdnica | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:50 | ||
2255 | SOBKIEWICZ Michał | 2668 | Enax Run4Fun | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:43:19 | ||
2256 | GRĄZKA Tomasz | 2669 | Greycortex | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:46:00 | ||
2257 | MICHALIK Dawid | 2677 | Horda | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:10 | ||
2258 | CUDO Szymon | 2837 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:44:42 | |||
2259 | CZARNECKI Marcin | 2838 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:46:21 | |||
2260 | GEMBAL Marek | 2839 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:48:34 | |||
2261 | STANCLIK Grzegorz | 2864 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:17 | |||
2262 | STARĘGA Paulina | 2865 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 00:51:16 | |||
2263 | ZARĘBA Kamil | 2877 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:45:54 | |||
2264 | ZDERSKA Aneta | 2878 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:42:49 | |||
2265 | ŻUKOWSKA Ewa | 2903 | Frauen Power! | Open Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:58:59 | ||
2266 | LUKAS Mateusz | 3055 | Rookies | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:53:52 | ||
2267 | KOTAS Patrycja | 3056 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | 00:52:59 | ||
2268 | CZAPLICKI Piotr | 3081 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:07 | |||
2269 | LIPIŃSKI Michał | 3103 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:48:13 | |||
2270 | ŁUKASIK Hubert | 3104 | Open Mężczyzn | 09:30 | 00:00:00 | 00:45:57 | |||
2271 | WIŚNIEWSKI Tomasz | 2568 | Spectrum team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:53:40 | ||
2272 | ŁYPIK Jakub | 2732 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:45:17 | |||
2273 | MACIASZEK Grzegorz | 2733 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:39:40 | |||
2274 | POKORA Tomasz | 2741 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:48:10 | |||
2275 | ROJEK Mateusz | 2742 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:53:07 | |||
2276 | SZCZEPANIK Michał | 2743 | Open Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:41:15 | |||
2277 | SZCZUBEŁEK Tomasz | 2744 | Open Masters Mężczyzn | 08:45 | 00:00:00 | 00:46:54 | |||
2278 | KRÓLAK Margarita | 4467 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:15 | 00:00:03 | 00:41:33 | ||
2279 | MATUSIAK Radosław | 4298 | Ekipa Szczurek | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:00:55 | 00:54:20 | ||
2280 | SOBOTA Kamil | 4468 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:02:10 | 00:39:26 | |||
2281 | WITKOWSKI Piotr | 4397 | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:02:13 | 00:53:01 | |||
2282 | WIECZOREK Mateusz | 2156 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:02:24 | 00:42:25 | ||
2283 | KRYSTOŃ Łukasz | 4406 | Piotrkowskie Dziki | Open Mężczyzn | 12:15 | 00:17:52 | 00:43:49 | ||
2284 | PETELA Kinga | 4085 | SRS RATEL | Open Kobiet | 09:30 | 02:43:51 | |||
SALAMON Mateusz | 2213 | Power Świnia | Elite Mężczyzn | 07:45 | DNF | 00:27:19 DNF | |||
LEBIODA Marcin | 2072 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | DNF | 00:33:27 DNF | |||
WOŹNIAK Krzysztof | 2146 | United Runners | Elite Mężczyzn | 07:45 | DNF | 00:39:06 DNF | |||
JANUSZYK Iwona | 2205 | Open Kobiet | 07:50 | DNF | 00:29:35 DNF | ||||
DOBROWOLSKI Robert | 2547 | OPEL AUTO POINT WARSZAWA | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | DNF | DNF | |||
CEPIŃSKI Grzegorz | 3079 | Open Mężczyzn | 09:30 | DNF | DNF | ||||
RZONSIK Katarzyna | 3588 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 10:30 | DNF | 00:46:25 DNF | |||
MATUSIEWICZ Anna | 3627 | Open Kobiet | 10:30 | DNF | 00:54:24 DNF | ||||
PAŚNIK Jerzy | 4011 | Open Mężczyzn | 11:15 | DNF | DNF | ||||
GOŁĘBIOWSKI Tomasz | 2007 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:40 | DNF | 00:35:21 DNF | |||
IZDEBSKI Michal | 3742 | Open Mężczyzn | 10:45 | DNF | DNF |
Znaleziono 2295 wynik(ów)