GÓRSKI RUNMAGEDDON HARDCORE KOCIERZ

Wydarzenie/ Event:
Organizator/ Organizer:
Extreme Events, Runmageddon
Data/ Date:
2018-10-21
Miejsce/ Place:
Kocierz
Dystans/ Distance:
21 km
Zgłoszonych/ Registered:
2632
Wystartowało/ Started:
2467
Nie ukończyło/ Not finished:
46
Ukończyło/ Finished:
2421
Na trasie/ On track:
40

Klasyfikacja/ Classiffication: Elite Mężczyzn

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 15km | Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MSeria15kmCzas
netto
21km
Czas
brutto
21km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SALAMON Mateusz 2075POWER TRAININGElite Mężczyzn1M 107:2501:42:4402:58:00.0502:58:00.05 8:287.1
2KONEWKA Jacek 2030HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn2M 307:2501:48:1603:06:29.3003:06:29.30+00:08:298:526.8
3WYPUKOŁ Jakub 2088SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn3M 407:2501:56:5803:16:04.9503:16:04.95+00:18:049:206.4
4CIESLAK Ryszard 2007DENISTEAMElite Masters Mężczyzn1M 4807:2502:00:1003:39:35.5003:39:35.50+00:41:3510:275.7
5MAZUR Damian 2084SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn4M 4907:2502:00:2003:39:46.6003:39:46.60+00:41:4610:275.7
6STEG Tomasz 2198HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn5M 5707:2502:06:0303:41:39.4003:41:39.40+00:43:3910:335.7
7JOOCHEAN Alexej 2123Elite Mężczyzn6M 5907:2502:16:0303:41:47.9503:41:47.95+00:43:4710:335.7
8LISOWSKI Grzegorz 2083SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn7M 12307:2502:12:1903:54:07.7003:54:07.70+00:56:0711:085.4
9STAMATEL Sebastian 2087SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn8M 18307:2502:16:0104:02:57.3004:02:57.30+01:04:5711:345.2
10KISIELEWSKI Krystian 2125Elite Mężczyzn9M 21907:2502:21:2504:07:41.1504:07:41.15+01:09:4111:475.1
11MICHALSKI Dawid 2053I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn10M 22507:2502:33:4504:08:48.4004:08:48.40+01:10:4811:505.1
12MORAWSKI Grzegorz 2095TRENER24H.COM.PLElite Mężczyzn11M 32907:2502:03:2804:18:18.2504:18:18.25+01:20:1812:184.9
13TOMAKA Tomasz 2192HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn12M 37207:2502:05:5704:21:37.6004:21:37.60+01:23:3712:274.8
14KURACH Stanisław 2016DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn2M 42007:2502:35:4404:23:52.7504:23:52.75+01:25:5212:334.8
15KORCZYK Tomasz 2127Elite Mężczyzn13M 45007:2502:28:0804:25:36.4004:25:36.40+01:27:3612:384.7
16WITEK Kamil 2049HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn14M 45707:2502:32:1104:25:56.6004:25:56.60+01:27:5612:394.7
17KĄDZIELA Michał 2054KONIUCHY OCRElite Mężczyzn15M 57007:2502:12:1604:33:28.6504:33:28.65+01:35:2813:014.6
18HAJEWSKI Michał 2120Elite Masters Mężczyzn3M 66607:2502:18:3004:38:36.0504:38:36.05+01:40:3613:164.5
19PŁÓCIENNIK Piotr 2041HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn16M 112607:2502:17:4005:01:56.6505:01:56.65+02:03:5614:224.2
20KUBIESA Jakub 2032HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn17M 155807:2502:33:5405:23:01.2005:23:01.20+02:25:0115:223.9
21HANDZLIK Tomasz 2010DENISTEAMElite Masters Mężczyzn4M 157007:2503:00:5305:23:45.6005:23:45.60+02:25:4515:253.9
22SKRZYPCZYK Tomek 2085SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn18M 167907:2502:52:3705:31:20.3505:31:20.35+02:33:2015:463.8
23DROP Łukasz 2097WATAHA GRUPA TRENINGOWAElite Mężczyzn19M 196707:2502:42:5906:17:19.9006:17:19.90+03:19:1917:583.3
24CAREWICZ Marek 2110Elite Masters Mężczyzn5M 199307:2502:58:4807:03:23.6507:03:23.65+04:05:2320:093
25JAGIEŁO Michał 2029HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn20M 200207:2501:43:50+00:01:066:558.7
26KALININ Jarosław 2103XRUNNERSElite Mężczyzn21M 200307:2501:52:01+00:09:177:288
27GRABARCZYK Wojciech 2098BEST BEASTSElite Mężczyzn22M 200407:2502:03:35+00:20:518:147.3
28WIERZBICKI Witold 2077PRO-RUN WROCŁAWElite Mężczyzn23M 200507:2502:15:54+00:33:109:036.6
29BORTLIK Przemyslaw 2108Elite Mężczyzn24M 200707:2502:33:16+00:50:3210:135.9
30NĘDZA Tomasz 2037HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn25M 200807:2502:47:27+01:04:4311:095.4
31PIERZCHAŁA Mateusz 2040HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn26M 200907:2502:52:00+01:09:1611:285.2
32GAGON Denis 2008DENISTEAMElite Mężczyzn27M 201007:2502:55:28+01:12:4411:415.1
33JASIAK Adrian 2062OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn28M 201507:25   
34CZACH Tobiasz 2024HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn29M 201907:25   
35GĘCA Marcin 2092ŚWINIODZIKIElite Mężczyzn30M 202507:25   
36KUCZYŃSKI Łukasz 2033HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn31M 202907:25   
MILLAN Arkadiusz 2130Elite Mężczyzn07:2502:16:40 DNF DNF DNF--
BIRULA Michał 2101XRUNNERSElite Mężczyzn07:25 DNF DNF DNF--
Znaleziono 38 wynik(ów)