GÓRSKI RUNMAGEDDON REKRUT KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1206
Wystartowało:
1095
Nie ukończyło:
10
Ukończyło:
1085
Na trasie:
10
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIERZBIAK Szymon 1214Zubrzyca DzikiOpen Mężczyzn4M 1310:1500:00:0001:11:06.2001:11:06.20 11:515,1
2KRYSZTOFIŃSKI Dawid 441RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn6M 3610:1500:00:0001:21:39.1001:21:39.10+00:10:3213:364,4
3NAKONIECZNY Marcel 473Open Mężczyzn24M 4410:1500:00:0001:25:15.2501:25:15.25+00:14:0914:124,2
4SPILISZEWSKI Marcin 424POWER TRAININGOpen Mężczyzn41M 6810:1500:00:0001:30:48.6501:30:48.65+00:19:4215:084,0
5MASTELA Mirek 279Zubrzyca DzikiOpen Mężczyzn55M 8910:1500:00:0001:34:11.7501:34:11.75+00:23:0515:413,8
6WIERZBIAK Marcin 1219Open Mężczyzn67M 10210:1500:00:0001:38:57.9001:38:57.90+00:27:5116:293,6
7GŁYK Łukasz 465Open Mężczyzn82M 12110:1500:00:0001:41:33.7501:41:33.75+00:30:2716:553,5
8MASTELA Mateusz 278Zubrzyca DzikiOpen Mężczyzn94M 13710:1500:00:0001:42:27.9501:42:27.95+00:31:2117:043,5
9MASTELA Angelika 277Zubrzyca DzikiOpen Kobiet11K 1510:1500:00:0001:42:44.0001:42:44.00+00:31:3717:073,5
10ZABŁOCKI Piotr 446Sportera OCROpen Mężczyzn145M 20010:1500:00:0001:48:45.5001:48:45.50+00:37:3918:073,3
11WÓJCIK Ryszard 488Open Masters Mężczyzn41M 20810:1500:00:0001:49:39.3501:49:39.35+00:38:3318:163,3
12ŁUŻNA Natalia 395Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet26K 3910:1500:00:0001:52:24.9501:52:24.95+00:41:1818:443,2
13CENDER Anna 393Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet27K 4010:1500:00:0001:52:27.2001:52:27.20+00:41:2118:443,2
14NIECIĄG Grzegorz 474Open Masters Mężczyzn49M 23610:1500:00:0001:52:28.9501:52:28.95+00:41:2218:443,2
15DAUBER Joanna 394Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet28K 4110:1500:00:0001:52:38.1001:52:38.10+00:41:3118:463,2
16OZIMEK Jacek 430PSE - Energia w dobrych rękachOpen Masters Mężczyzn50M 24710:1500:00:0001:53:07.6501:53:07.65+00:42:0118:513,2
17MYŚLIWIEC Tomasz 400Gang BłociakówOpen Masters Mężczyzn54M 28010:1500:00:0001:55:53.6001:55:53.60+00:44:4719:183,1
18KOSZYCKA Agnieszka 397Gang BłociakówOpen Kobiet47K 6310:1500:00:0001:55:57.0001:55:57.00+00:44:5019:193,1
19TREFON Beniamin 426Profi Pato TeamOpen Masters Mężczyzn55M 28910:1500:00:0001:56:52.6501:56:52.65+00:45:4619:283,1
20HOMEL Joanna 425Profi Pato TeamOpen Masters Kobiet18K 7010:1500:00:0001:56:53.9001:56:53.90+00:45:4719:283,1
21WALCZAK Erik 427Profi Pato TeamOpen Mężczyzn227M 29910:1500:00:0001:57:19.8501:57:19.85+00:46:1319:333,1
22KUDŁACIK Elżbieta 467Open Kobiet60K 7810:1500:00:0001:57:36.0501:57:36.05+00:46:2919:363,1
23KUDŁACIK Marcin 468Open Mężczyzn228M 30110:1500:00:0001:57:37.0501:57:37.05+00:46:3019:363,1
24SZCZESIUL Patrycja 483Open Kobiet61K 7910:1500:00:0001:57:37.2501:57:37.25+00:46:3119:363,1
25TUREK Magdalena 432PSE - Energia w dobrych rękachOpen Kobiet62K 8010:1500:00:0001:57:37.4001:57:37.40+00:46:3119:363,1
26MICOR Ola 399Gang BłociakówOpen Kobiet63K 8110:1500:00:0001:57:40.8501:57:40.85+00:46:3419:363,1
27KUPCZAK Maciej 398Gang BłociakówOpen Mężczyzn233M 30710:1500:00:0001:58:08.4001:58:08.40+00:47:0219:413,0
28KIJAS Mariusz 396Gang BłociakówOpen Mężczyzn234M 30810:1500:00:0001:58:09.8501:58:09.85+00:47:0319:413,0
29NOWAK Mateusz 475Open Mężczyzn238M 31210:1500:00:0001:58:44.4501:58:44.45+00:47:3819:473,0
30BANACH Mariusz 460Open Mężczyzn239M 31310:1500:00:0001:58:47.9501:58:47.95+00:47:4119:473,0
31NOWICKI Maciej 203Open Mężczyzn241M 31510:1500:00:0001:58:55.3501:58:55.35+00:47:4919:493,0
32SOCHA Michał 215Open Mężczyzn242M 31610:1500:00:0001:58:55.9001:58:55.90+00:47:4919:493,0
33BANACH Tomasz 461Open Mężczyzn243M 31710:1500:00:0001:58:58.3001:58:58.30+00:47:5219:493,0
34ŁACIAK Grzegorz 429PSE - Energia w dobrych rękachOpen Mężczyzn248M 32510:1500:00:0001:59:49.2001:59:49.20+00:48:4319:583,0
35RABIN Szymon 416Husaria Race Team Open Mężczyzn249M 32610:1500:00:0001:59:51.7001:59:51.70+00:48:4519:583,0
36MISIUKIEWICZ Arkadiusz 471Open Mężczyzn250M 32710:1500:00:0001:59:52.7501:59:52.75+00:48:4619:583,0
37STASZOWSKI Jakub 431PSE - Energia w dobrych rękachOpen Mężczyzn255M 33310:1500:00:0002:00:21.9502:00:21.95+00:49:1520:033,0
38ZARZYCKI Maciej 434PSE - Energia w dobrych rękachOpen Mężczyzn258M 33610:1500:00:0002:00:39.8502:00:39.85+00:49:3320:063,0
39TUTAK Michał 433PSE - Energia w dobrych rękachOpen Mężczyzn259M 33710:1500:00:0002:00:40.1502:00:40.15+00:49:3320:063,0
40KRYSZTOFIŃSKI Adrian 423POWER TRAININGOpen Mężczyzn266M 34610:1500:00:0002:01:51.7002:01:51.70+00:50:4520:183,0
41RYBA Mateusz 422Paweł jednak nie biegnie...Open Mężczyzn272M 35210:1500:00:0002:02:30.5502:02:30.55+00:51:2420:252,9
42DROST Rafał 403GT Alizka Team :) Open Masters Mężczyzn62M 35410:1500:00:0002:02:52.5502:02:52.55+00:51:4620:282,9
43BIGA Małgorzata 402GT Alizka Team :) Open Kobiet76K 9810:1500:00:0002:02:54.8502:02:54.85+00:51:4820:292,9
44IWANICKI Mateusz 405GT Alizka Team :) Open Mężczyzn274M 35510:1500:00:0002:02:55.1502:02:55.15+00:51:4820:292,9
45URBANEK Sabina 409GT Alizka Team :) Open Kobiet77K 9910:1500:00:0002:02:55.4502:02:55.45+00:51:4920:292,9
46REDLARSKA Malwina 408GT Alizka Team :) Open Kobiet78K 10010:1500:00:0002:02:55.5002:02:55.50+00:51:4920:292,9
47IWANICKA Jolanta 404GT Alizka Team :) Open Kobiet79K 10110:1500:00:0002:02:55.8502:02:55.85+00:51:4920:292,9
48KOLLAR Małgorzata 406GT Alizka Team :) Open Kobiet80K 10210:1500:00:0002:02:56.1002:02:56.10+00:51:4920:292,9
49PUCHER Andrzej 480Open Masters Mężczyzn66M 37810:1500:00:0002:04:15.3502:04:15.35+00:53:0920:422,9
50PUCHER Grzegorz 481Open Mężczyzn294M 38010:1500:00:0002:04:23.8502:04:23.85+00:53:1720:432,9
51MAZUR Roman 407GT Alizka Team :) Open Mężczyzn295M 38110:1500:00:0002:04:24.6502:04:24.65+00:53:1820:442,9
52MASTELA Dominik 359Zubrzyca DzikiOpen Mężczyzn307M 39410:1500:00:0002:05:56.2002:05:56.20+00:54:5020:592,9
53BIERNATEK Daria 462Open Kobiet93K 11910:1500:00:0002:07:16.4002:07:16.40+00:56:1021:122,8
54ORMANIEC Marcin 476Open Mężczyzn323M 41410:1500:00:0002:07:16.6502:07:16.65+00:56:1021:122,8
55ZYZAŃSKI Adrian 490Open Mężczyzn332M 42510:1500:00:0002:08:26.1002:08:26.10+00:57:1921:242,8
56KRZEMYK Beata 417ŁańcuchyOpen Kobiet97K 12310:1500:00:0002:08:51.5002:08:51.50+00:57:4521:282,8
57SZELĄG Justyna 484Open Kobiet98K 12410:1500:00:0002:08:53.2002:08:53.20+00:57:4721:282,8
58TABORSKA Patrycja 486Open Kobiet99K 12510:1500:00:0002:08:54.0002:08:54.00+00:57:4721:292,8
59KULISZEWSKI Maciej 469Open Mężczyzn339M 43210:1500:00:0002:09:34.0002:09:34.00+00:58:2721:352,8
60POLAK Michal 479Open Mężczyzn341M 43410:1500:00:0002:09:35.8002:09:35.80+00:58:2921:352,8
61GŁADYSZ Leszek 464Open Mężczyzn343M 43610:1500:00:0002:09:37.4002:09:37.40+00:58:3121:362,8
62WOJTKOWSKA Agata 445Spectrum teamOpen Kobiet107K 13410:1500:00:0002:11:14.9502:11:14.95+01:00:0821:522,7
63KOMINEK Anna 444Spectrum teamOpen Kobiet108K 13510:1500:00:0002:11:15.5502:11:15.55+01:00:0921:522,7
64AUGUSTYNIAK Tomasz 459Open Mężczyzn387M 49510:1500:00:0002:15:52.6002:15:52.60+01:04:4622:382,6
65PIRÓG Mateusz 478Open Mężczyzn388M 49610:1500:00:0002:15:53.2502:15:53.25+01:04:4722:382,6
66ANIELSKA Anna 458Open Kobiet153K 18610:1500:00:0002:20:07.3502:20:07.35+01:09:0123:212,6
67ŻOŁNACZ Radek 489Open Mężczyzn409M 52610:1500:00:0002:20:07.5002:20:07.50+01:09:0123:212,6
68PERUCKA Małgorzata 477Open Kobiet174K 21410:1500:00:0002:23:06.9502:23:06.95+01:12:0023:512,5
69SZLASKI Kacper 485Open Mężczyzn434M 55610:1500:00:0002:23:07.7502:23:07.75+01:12:0123:512,5
70KACZOR Agata 451ULMA TeamOpen Kobiet183K 22710:1500:00:0002:26:14.6002:26:14.60+01:15:0824:222,5
71GÓRAL Anna 450ULMA TeamOpen Masters Kobiet44K 22810:1500:00:0002:26:15.1002:26:15.10+01:15:0824:222,5
72TARGOŃSKI Sławomir 455ULMA TeamOpen Mężczyzn465M 60010:1500:00:0002:29:40.1002:29:40.10+01:18:3324:562,4
73GAŁĄZKA Tomasz 449ULMA TeamOpen Mężczyzn466M 60110:1500:00:0002:29:40.8502:29:40.85+01:18:3424:562,4
74ADAMCZYK Tomasz 410Harnasie w natarciuOpen Mężczyzn467M 60210:1500:00:0002:29:46.9002:29:46.90+01:18:4024:572,4
75RYMARCZYK Gabriela 414Harnasie w natarciuOpen Kobiet192K 24010:1500:00:0002:30:22.8502:30:22.85+01:19:1625:032,4
76PALETKO Marta 412Harnasie w natarciuOpen Kobiet193K 24110:1500:00:0002:30:23.2002:30:23.20+01:19:1725:032,4
77PALETKO Sławomir 413Harnasie w natarciuOpen Mężczyzn471M 60710:1500:00:0002:30:25.3002:30:25.30+01:19:1925:042,4
78GRZEGÓRZKIEWICZ Damian 3906kmNa8to0,75kmOpen Mężczyzn478M 61410:1500:00:0002:31:17.6002:31:17.60+01:20:1125:122,4
79STOPKA Łukasz 3926kmNa8to0,75kmOpen Mężczyzn485M 62110:1500:00:0002:32:14.3502:32:14.35+01:21:0825:222,4
80PAŁAC Michał 411Harnasie w natarciuOpen Mężczyzn488M 62410:1500:00:0002:32:21.7002:32:21.70+01:21:1525:232,4
81DYDA Piotr 448ULMA TeamOpen Mężczyzn507M 64310:1500:00:0002:35:12.0502:35:12.05+01:24:0525:522,3
82RADOLAK Maciej 454ULMA TeamOpen Mężczyzn508M 64410:1500:00:0002:35:12.7502:35:12.75+01:24:0625:522,3
83PAWLAK Michał 453ULMA TeamOpen Mężczyzn510M 64710:1500:00:0002:35:52.8002:35:52.80+01:24:4625:582,3
84STOPKA Adam 3916kmNa8to0,75kmOpen Mężczyzn511M 64810:1500:00:0002:35:57.2002:35:57.20+01:24:5125:592,3
85MARUCHNIAK Jacek 452ULMA TeamOpen Mężczyzn514M 65110:1500:00:0002:36:11.4502:36:11.45+01:25:0526:012,3
86WIDEŁ Sławomir 456ULMA TeamOpen Mężczyzn518M 65510:1500:00:0002:36:40.8002:36:40.80+01:25:3426:062,3
87CHRUŚCICKI Wojciech 447ULMA TeamOpen Mężczyzn519M 65610:1500:00:0002:36:44.3502:36:44.35+01:25:3826:072,3
88PAJĄK Anna 435RankoteamOpen Kobiet267K 32610:1500:00:0002:50:43.9502:50:43.95+01:39:3728:272,1
89PYSZ Katarzyna 438RankoteamOpen Kobiet268K 32710:1500:00:0002:50:45.1502:50:45.15+01:39:3828:272,1
90ROMIK Tomasz 439RankoteamOpen Mężczyzn570M 70910:1500:00:0002:50:51.8502:50:51.85+01:39:4528:282,1
91PAJĄK Lucyna 436RankoteamOpen Kobiet269K 32810:1500:00:0002:50:58.9002:50:58.90+01:39:5228:292,1
92SITARSKA Agata 1204ŻeruszkiOpen Kobiet270K 32910:1500:00:0002:52:11.0502:52:11.05+01:41:0428:412,1
93ŻERUCHA Krzysztof 457ŻeruszkiOpen Mężczyzn571M 71010:1500:00:0002:52:13.6502:52:13.65+01:41:0728:422,1
94PRZESÓR Adrian 437RankoteamOpen Mężczyzn572M 71110:1500:00:0002:52:33.8502:52:33.85+01:41:2728:452,1
95STÓJ Joanna 384Open Kobiet272K 33110:1500:00:0002:53:37.5502:53:37.55+01:42:3128:562,1
96STÓJ Paweł 385Open Mężczyzn576M 71510:1500:00:0002:53:38.7502:53:38.75+01:42:3228:562,1
Znaleziono 96 wynik(ów)