GÓRSKI RUNMAGEDDON REKRUT KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1206
Wystartowało:
1095
Nie ukończyło:
10
Ukończyło:
1085
Na trasie:
10
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TOKARCZYK Paweł 673Open Mężczyzn2M 710:4500:00:0001:08:49.3001:08:49.30 11:285,2
2EKIERT Krzysztof 602Andrychów RunningOpen Masters Mężczyzn9M 4810:4500:00:0001:25:59.0501:25:59.05+00:17:0914:194,2
3ZYGMUNT Szymon 676Open Mężczyzn28M 4910:4500:00:0001:26:35.6001:26:35.60+00:17:4614:254,2
4RZEPKA Pawel 667Open Mężczyzn120M 16810:4500:00:0001:46:08.8501:46:08.85+00:37:1917:413,4
5CICHOŃ Rafał 643Open Mężczyzn125M 17510:4500:00:0001:46:40.9001:46:40.90+00:37:5117:463,4
6RAK Aleksandra 600Ananas SquadOpen Kobiet21K 3110:4500:00:0001:49:29.9501:49:29.95+00:40:4018:143,3
7SZEPELAK Olga 601Ananas SquadOpen Kobiet22K 3210:4500:00:0001:49:35.9001:49:35.90+00:40:4618:153,3
8CUBER Adrian 621KAKOpen Mężczyzn160M 22310:4500:00:0001:50:45.6001:50:45.60+00:41:5618:273,3
9BATKO Krzysztof 620KAKOpen Mężczyzn164M 22710:4500:00:0001:51:11.9501:51:11.95+00:42:2218:313,2
10FIALA Jakub 648Open Masters Mężczyzn47M 22910:4500:00:0001:52:00.9501:52:00.95+00:43:1118:403,2
10HORSINKA Tomáš 650Open Masters Mężczyzn47M 22910:4500:00:0001:52:00.9501:52:00.95+00:43:1118:403,2
12ŻMUDA Jakub 622KAKOpen Mężczyzn167M 23210:4500:00:0001:52:12.5001:52:12.50+00:43:2318:423,2
13ŁYCZKO Ewelina 657Open Kobiet51K 6810:4500:00:0001:56:26.2501:56:26.25+00:47:3619:243,1
14TRĄBA Ania 674Open Kobiet52K 6910:4500:00:0001:56:27.3501:56:27.35+00:47:3819:243,1
15MANCIN STAROWICZ Sara 658Open Kobiet56K 7410:4500:00:0001:57:18.3001:57:18.30+00:48:2919:333,1
16SZULC Ada 672Open Kobiet57K 7510:4500:00:0001:57:19.4001:57:19.40+00:48:3019:333,1
17DANEK Natalia 644Open Kobiet58K 7610:4500:00:0001:57:20.0501:57:20.05+00:48:3019:333,1
18DOBIJA Mateusz 645Open Mężczyzn232M 30610:4500:00:0001:58:05.7001:58:05.70+00:49:1619:403,0
19BIAŁOJAŃSKA OZAJST Klaudia 641Open Masters Kobiet19K 8310:4500:00:0001:58:32.0501:58:32.05+00:49:4219:453,0
20BANIAK Marcin 638Open Mężczyzn260M 33810:4500:00:0002:00:46.7002:00:46.70+00:51:5720:073,0
21SUROVETSKYI Pavlo 669Open Mężczyzn263M 34210:4500:00:0002:01:41.5002:01:41.50+00:52:5220:163,0
22MICZEK Michał 1198Open Mężczyzn278M 35910:4500:00:0002:03:01.9002:03:01.90+00:54:1220:302,9
23DULEWICZ Leon 646Open Masters Mężczyzn63M 36310:4500:00:0002:03:23.4002:03:23.40+00:54:3420:332,9
24KLEMCZAK Elżbieta 652Open Kobiet82K 10510:4500:00:0002:03:23.7002:03:23.70+00:54:3420:332,9
25ŁUKASZ KOPCZYŃSKI Łukasz 656Open Mężczyzn284M 36710:4500:00:0002:03:47.3502:03:47.35+00:54:5820:372,9
26BARĆ Maciej 639Open Mężczyzn287M 37110:4500:00:0002:04:02.3002:04:02.30+00:55:1320:402,9
27STEINKE Gabriel 668Open Mężczyzn289M 37310:4500:00:0002:04:04.0002:04:04.00+00:55:1420:402,9
28BEREŚ Krystian 640Open Mężczyzn290M 37410:4500:00:0002:04:05.7502:04:05.75+00:55:1620:402,9
29MAKUSIEWICZ Mariusz 632Przebieżka teamOpen Masters Mężczyzn68M 40810:4500:00:0002:06:44.2502:06:44.25+00:57:5421:072,8
30MAŚLANKA Krzysztof 659Open Mężczyzn331M 42310:4500:00:0002:08:18.6502:08:18.65+00:59:2921:232,8
31KOWALKOWSKI Tomasz 631Przebieżka teamOpen Masters Mężczyzn73M 42410:4500:00:0002:08:19.1002:08:19.10+00:59:2921:232,8
32MAŚLANKA Wojciech 660Open Mężczyzn352M 44910:4500:00:0002:11:08.0002:11:08.00+01:02:1821:512,7
33KMIECIK Aneta 699CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Masters Kobiet27K 13810:4500:00:0002:12:14.9502:12:14.95+01:03:2522:022,7
34DĄBROWSKA Monika 604CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet111K 13910:4500:00:0002:12:19.1502:12:19.15+01:03:2922:032,7
35CHUDOBA Agnieszka 603CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet112K 14010:4500:00:0002:12:21.7502:12:21.75+01:03:3222:032,7
36OLSZEWSKI Michał 662Open Mężczyzn362M 46710:4500:00:0002:12:57.7002:12:57.70+01:04:0822:092,7
37PASTOR Jakub 663Open Mężczyzn375M 48110:4500:00:0002:14:40.1002:14:40.10+01:05:5022:262,7
37ZATOR Piotr 675Open Mężczyzn375M 48110:4500:00:0002:14:40.1002:14:40.10+01:05:5022:262,7
39WOJTASIEWICZ Beata 615DIAGNOSTYKAOpen Masters Kobiet38K 21010:4500:00:0002:21:59.3502:21:59.35+01:13:1023:392,5
40PASTOR Paweł 664Open Mężczyzn420M 54110:4500:00:0002:22:07.8002:22:07.80+01:13:1823:412,5
41LIZOŃ Wojciech 607DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn440M 56310:4500:00:0002:23:33.2502:23:33.25+01:14:4323:552,5
42TERLECKI Wojciech 630NUDZIŁO MI SIĘOpen Mężczyzn450M 57710:4500:00:0002:25:39.9002:25:39.90+01:16:5024:162,5
43REMBACZ Mariusz 629NUDZIŁO MI SIĘOpen Mężczyzn451M 57810:4500:00:0002:25:40.7002:25:40.70+01:16:5124:162,5
44STYŚ Agnieszka 781Open Kobiet181K 22510:4500:00:0002:25:56.0002:25:56.00+01:17:0624:192,5
45KOJDA Konrad 757Open Mężczyzn453M 58110:4500:00:0002:25:57.1502:25:57.15+01:17:0724:192,5
46DYK Marcin 647Open Mężczyzn454M 58210:4500:00:0002:26:02.3502:26:02.35+01:17:1324:202,5
47BLAK Sylwia 642Open Kobiet182K 22610:4500:00:0002:26:03.3502:26:03.35+01:17:1424:202,5
48OPORSKA Kaja 128KAJANOpen Kobiet186K 23210:4500:00:0002:27:02.5002:27:02.50+01:18:1324:302,4
49BIEŃ Jan 127KAJANOpen Mężczyzn458M 59010:4500:00:0002:27:02.5502:27:02.55+01:18:1324:302,4
50KUBAT Adam 500ApaczeOpen Masters Mężczyzn107M 59710:4500:00:0002:29:35.5502:29:35.55+01:20:4624:552,4
51KIERAS Grzegorz 498ApaczeOpen Mężczyzn464M 59810:4500:00:0002:29:35.7502:29:35.75+01:20:4624:552,4
52KOKOSZKA Tomasz 499ApaczeOpen Masters Mężczyzn108M 59910:4500:00:0002:29:37.9502:29:37.95+01:20:4824:562,4
53PIEPRZYCA Mariola 609DIAGNOSTYKAOpen Masters Kobiet48K 24210:4500:00:0002:30:25.7502:30:25.75+01:21:3625:042,4
54ZAJĄC Katarzyna 616DIAGNOSTYKAOpen Kobiet194K 24310:4500:00:0002:30:30.2502:30:30.25+01:21:4025:052,4
55GASIK Marta 619Husaria Race Team Open Kobiet197K 24610:4500:00:0002:32:03.3002:32:03.30+01:23:1425:202,4
56PIOTROWSKA Anna 610DIAGNOSTYKAOpen Kobiet200K 24910:4500:00:0002:32:24.7002:32:24.70+01:23:3525:242,4
57SZYMANOWSKA Agnieszka 614DIAGNOSTYKAOpen Kobiet201K 25010:4500:00:0002:32:25.2002:32:25.20+01:23:3525:242,4
58PORADZISZ Sylwia 611DIAGNOSTYKAOpen Kobiet202K 25110:4500:00:0002:32:26.9502:32:26.95+01:23:3725:242,4
59LESZCZYŃSKA Weronika 606DIAGNOSTYKAOpen Kobiet203K 25210:4500:00:0002:32:28.2502:32:28.25+01:23:3825:242,4
60MARCZYK Piotr 608DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn490M 62610:4500:00:0002:32:35.7502:32:35.75+01:23:4625:252,4
61DZIERLĘGA Piotr 623KRÓLEWSKIE PILZNOOpen Mężczyzn491M 62710:4500:00:0002:32:40.9502:32:40.95+01:23:5125:262,4
62RYNKAR Edyta 627KRÓLEWSKIE PILZNOOpen Kobiet204K 25310:4500:00:0002:32:46.7502:32:46.75+01:23:5725:272,4
63KUBAS Katarzyna 625KRÓLEWSKIE PILZNOOpen Kobiet205K 25410:4500:00:0002:33:06.4002:33:06.40+01:24:1725:312,4
64DZIADOŃ Jakub 365Open Mężczyzn493M 62910:4500:00:0002:33:12.4002:33:12.40+01:24:2325:322,3
65KULIGA - RĘDZINA Olga 626KRÓLEWSKIE PILZNOOpen Kobiet210K 25910:4500:00:0002:33:32.1002:33:32.10+01:24:4225:352,3
66ZAWARTKA Dominik 617DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn496M 63210:4500:00:0002:33:39.5502:33:39.55+01:24:5025:362,3
67URIASZ Krzysztof 628KRÓLEWSKIE PILZNOOpen Mężczyzn497M 63310:4500:00:0002:33:48.8502:33:48.85+01:24:5925:382,3
68FIOŁEK Mateusz 624KRÓLEWSKIE PILZNOOpen Mężczyzn498M 63410:4500:00:0002:33:53.1002:33:53.10+01:25:0325:382,3
69GIL Bartosz 368Open Mężczyzn499M 63510:4500:00:0002:34:06.4502:34:06.45+01:25:1725:412,3
70STAWKOWSKI Paweł 613DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn500M 63610:4500:00:0002:34:08.5002:34:08.50+01:25:1925:412,3
71HASIAK Katarzyna 1233Open Kobiet213K 26210:4500:00:0002:34:20.7502:34:20.75+01:25:3125:432,3
72SIUDA Marcin 612DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn513M 65010:4500:00:0002:36:03.4502:36:03.45+01:27:1426:002,3
73BROŻEK Michał 605DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn517M 65410:4500:00:0002:36:25.8502:36:25.85+01:27:3626:042,3
74JAGIELSKI Rafał 1007POWER TRAININGOpen Mężczyzn533M 67110:4500:00:0002:39:52.7002:39:52.70+01:31:0326:382,3
75KOSEDA Justyna 1008POWER TRAININGOpen Kobiet235K 28710:4500:00:0002:39:55.9502:39:55.95+01:31:0626:392,3
76BRZOZOWSKI Adrian 1037Open Mężczyzn534M 67210:4500:00:0002:39:57.4502:39:57.45+01:31:0826:392,3
77PIOTROWSKA Katarzyna 633Siem CityOpen Masters Kobiet56K 30510:4500:00:0002:43:38.4002:43:38.40+01:34:4927:162,2
78SZUMARSKI Miłosz 636Siem CityOpen Mężczyzn550M 68810:4500:00:0002:44:01.7502:44:01.75+01:35:1227:202,2
79LORENCZYK Żaneta 655Open Kobiet257K 31610:4500:00:0002:47:22.4502:47:22.45+01:38:3327:532,2
80PODGÓRSKA Karolina 665Open Kobiet258K 31710:4500:02:3102:44:51.3002:47:23.00+01:38:3327:282,2
81ŚWIĘCICKA Gabriela 1222Open Kobiet279K 33910:4500:00:0003:13:35.1003:13:35.10+02:04:4532:151,9
82ŚWIĘCICKI Mateusz 1220Open Mężczyzn591M 73810:4500:00:0003:19:06.2003:19:06.20+02:10:1633:111,8
83BAHYRYCZ Izabela 637SmeerfyOpen Kobiet280K 34010:4500:00:0003:21:05.2503:21:05.25+02:12:1533:301,8
84GACH Paulina 1226Open Kobiet281K 34110:4500:00:0003:34:23.9003:34:23.90+02:25:3435:431,7
85SATŁAWA Aleksandra 1228Open Kobiet282K 34210:4500:00:0003:34:24.2503:34:24.25+02:25:3435:441,7
86ŚNIEŻKO-BŁOCKI Błażej 1227Open Mężczyzn593M 74110:4500:00:0003:38:11.0003:38:11.00+02:29:2136:211,6
87PIOTROWSKA Patrycja 634Siem CityOpen Kobiet284K 34510:4500:00:00   
88GÓRKIEWICZ Aleksandra 649Open Kobiet285K 34610:4500:00:00   
89KACPERSKI Michał 651Open Mężczyzn596M 74410:4500:00:00   
90PIOTROWSKA Wiktoria 635Siem CityOpen Kobiet289K 35010:4500:00:00   
Znaleziono 90 wynik(ów)