GÓRSKI RUNMAGEDDON REKRUT KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1206
Wystartowało:
1095
Nie ukończyło:
10
Ukończyło:
1085
Na trasie:
10
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GŁUC Arkadiusz 807FLISACY PIENINSCYOpen Mężczyzn11M 2511:1500:00:0001:16:52.9501:16:52.95 12:484,7
2SALAMON Filip 809FLISACY PIENINSCYOpen Mężczyzn12M 2711:1500:00:0001:17:35.1501:17:35.15+00:00:4212:554,6
3DYDA Michał 806FLISACY PIENINSCYOpen Mężczyzn13M 2911:1500:00:0001:17:53.0001:17:53.00+00:01:0012:584,6
4GIERASIŃSKI Krystian 799CzerwonoOcyOpen Mężczyzn25M 4511:1500:00:0001:25:29.5001:25:29.50+00:08:3614:144,2
5KARASIEWICZ Karol 800CzerwonoOcyOpen Mężczyzn30M 5211:1500:00:0001:27:27.4001:27:27.40+00:10:3414:344,1
6JARUGA Grzegorz 842Team RybnikOpen Mężczyzn39M 6611:1500:00:0001:30:00.8501:30:00.85+00:13:0715:004,0
7MOSUR Mirosław 820KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn50M 8411:1500:00:0001:33:13.7001:33:13.70+00:16:2015:323,9
8LANDAS Przemysław 839SPEC INSTAL RUNOpen Mężczyzn66M 10011:1500:00:0001:38:23.2501:38:23.25+00:21:3016:233,7
9ORIAŃSKI Bartlomiej 869Open Mężczyzn72M 10711:1500:00:0001:39:58.1501:39:58.15+00:23:0516:393,6
10ZAMECKI Radosław 879Open Mężczyzn93M 13511:1500:00:0001:42:22.3001:42:22.30+00:25:2917:033,5
11BAUER Michal 849Open Mężczyzn102M 14511:1500:00:0001:44:07.2001:44:07.20+00:27:1417:213,5
12MICKIEWICZ Grażyna 821Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii Open Masters Kobiet6K 1911:1500:00:0001:44:25.4501:44:25.45+00:27:3217:243,4
13MICKIEWICZ Paweł 822Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii Open Masters Mężczyzn28M 14811:1500:00:0001:44:26.0501:44:26.05+00:27:3317:243,4
14RYMSZEWICZ Tomasz 823Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii Open Mężczyzn119M 16711:1500:00:0001:46:06.2001:46:06.20+00:29:1317:413,4
15TOMCZAK Wojciech 824Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii Open Mężczyzn162M 22511:1500:00:0001:51:05.1501:51:05.15+00:34:1218:303,2
16VEČEŘA Jan 829OCR Runners OlomoucOpen Mężczyzn169M 23411:1500:00:0001:52:23.1001:52:23.10+00:35:3018:433,2
17ŠANA Radek 872Open Mężczyzn170M 23511:1500:00:0001:52:23.2001:52:23.20+00:35:3018:433,2
18KAWARSKI Jaroslaw 894Hajer z Jankowic Open Mężczyzn172M 23811:1500:08:2101:44:17.5501:52:38.55+00:35:4517:223,5
19PRENDOTA Grzegorz 794Borsuki, Anie, grzybyOpen Mężczyzn200M 26811:1500:00:0001:54:42.7501:54:42.75+00:37:4919:073,1
20AKSAMIT Dominik 791Borsuki, Anie, grzybyOpen Mężczyzn201M 26911:1500:00:0001:54:43.0501:54:43.05+00:37:5019:073,1
20PRENDOTA Anna 793Borsuki, Anie, grzybyOpen Kobiet43K 5911:1500:00:0001:54:43.0501:54:43.05+00:37:5019:073,1
22PAJĄK Dominik 792Borsuki, Anie, grzybyOpen Masters Mężczyzn52M 27011:1500:00:0001:54:43.1501:54:43.15+00:37:5019:073,1
23ASAULA Margaryta 847Open Kobiet59K 7711:1500:00:0001:57:28.1001:57:28.10+00:40:3519:343,1
24LORENZ Patryk 865Open Mężczyzn231M 30511:1500:00:0001:57:50.1501:57:50.15+00:40:5719:383,1
25JĘDRA Mateusz 858Open Mężczyzn235M 30911:1500:00:0001:58:17.2001:58:17.20+00:41:2419:423,0
26MATUSIAK-OLECH Izabela 825Lemon TeamOpen Kobiet66K 8511:1500:00:0002:00:28.7002:00:28.70+00:43:3520:043,0
27SZWEDA Urszula 875Open Masters Kobiet20K 8611:1500:00:0002:00:51.1002:00:51.10+00:43:5820:083,0
28NIELABA Anna 868Open Masters Kobiet21K 8711:1500:00:0002:00:51.6002:00:51.60+00:43:5820:083,0
29KOZŁOWSKI Przemysław 845X-FORCE TEAMOpen Mężczyzn267M 34711:1500:00:0002:01:54.9502:01:54.95+00:45:0220:193,0
30HARAMUS Joanna 856Open Kobiet71K 9211:1500:00:0002:02:13.9502:02:13.95+00:45:2120:222,9
31GOŁĘBIOWSKA Monika 816Husaria Race Team Open Kobiet74K 9611:1500:00:0002:02:38.4002:02:38.40+00:45:4520:262,9
32SALAMON Marcin 810FLISACY PIENINSCYOpen Mężczyzn275M 35611:1500:00:0002:02:55.2502:02:55.25+00:46:0220:292,9
33GIERASIŃSKI Alan 798CzerwonoOcyOpen Mężczyzn276M 35711:1500:00:0002:02:56.2002:02:56.20+00:46:0320:292,9
34KACWIN Adrian 808FLISACY PIENINSCYOpen Mężczyzn277M 35811:1500:00:0002:02:56.4002:02:56.40+00:46:0320:292,9
35GOŁĘBIOWSKI Dawid 817Husaria Race Team Open Mężczyzn280M 36111:1500:00:0002:03:06.6502:03:06.65+00:46:1320:312,9
36GROS Łukasz 855Open Mężczyzn285M 36811:1500:00:0002:03:54.4002:03:54.40+00:47:0120:392,9
37MICHALAK Przemysław 844X- FORCE TEAMOpen Mężczyzn298M 38511:1500:00:0002:04:59.7002:04:59.70+00:48:0620:492,9
38CZERNECKI Jacek 852Open Mężczyzn299M 38611:1500:00:0002:05:01.6502:05:01.65+00:48:0820:502,9
39STRZELECKI Dariusz 874Open Mężczyzn306M 39311:1500:00:0002:05:50.0002:05:50.00+00:48:5720:582,9
40GORAUS Krzysztof 840Team RybnikOpen Mężczyzn310M 39711:1500:00:0002:06:06.6502:06:06.65+00:49:1321:012,9
41JARUGA Damian 841Team RybnikOpen Mężczyzn314M 40111:1500:00:0002:06:13.5002:06:13.50+00:49:2021:022,9
42ZARĘBA Sławomir 804EXTRA SZWAGRYOpen Mężczyzn326M 41811:1500:00:0002:07:38.5502:07:38.55+00:50:4521:162,8
43NOWAK Szymon 803EXTRA SZWAGRYOpen Mężczyzn327M 41911:1500:00:0002:07:38.9502:07:38.95+00:50:4621:162,8
44BUGAJ Jakub 1217Open Mężczyzn328M 42011:1500:00:0002:07:52.3502:07:52.35+00:50:5921:182,8
45RUSNAK Szymon 1223Open Mężczyzn329M 42111:1500:00:0002:07:52.4502:07:52.45+00:50:5921:182,8
46BOROWIECKA Monika 851Open Kobiet101K 12711:1500:00:0002:09:04.3502:09:04.35+00:52:1121:302,8
47BOROWIECKA Agnieszka 850Open Kobiet102K 12811:1500:00:0002:09:05.0002:09:05.00+00:52:1221:302,8
48NANDZIK Tomasz 802EXTRA SZWAGRYOpen Mężczyzn350M 44611:1500:00:0002:10:47.5502:10:47.55+00:53:5421:472,8
49JARZĘBSKI Przemysław 801EXTRA SZWAGRYOpen Masters Mężczyzn78M 46211:1500:00:0002:12:29.7502:12:29.75+00:55:3622:042,7
50MAKOŚ Waldemar 866Open Mężczyzn379M 48511:1500:00:0002:15:16.6502:15:16.65+00:58:2322:322,7
51PIECHOTA Wojciech 819IT DreamTeamOpen Masters Mężczyzn82M 49111:1500:00:0002:15:42.4002:15:42.40+00:58:4922:372,7
52GADZIAŁA Sylwester 854Open Mężczyzn385M 49311:1500:00:0002:15:44.6002:15:44.60+00:58:5122:372,7
53KRAWCZYK Anna 862Open Kobiet132K 16011:1500:00:0002:16:10.4002:16:10.40+00:59:1722:412,6
54KOMPERDA Aleksandra 860Open Kobiet133K 16111:1500:00:0002:16:10.9502:16:10.95+00:59:1822:412,6
55KRAJNIAK Patrycja 861Open Kobiet134K 16211:1500:00:0002:16:11.6502:16:11.65+00:59:1822:412,6
56MAGIERA Łukasz 827NUDZIŁO MI SIĘOpen Masters Mężczyzn85M 50311:1500:00:0002:16:28.4502:16:28.45+00:59:3522:442,6
57MAZUR Kamil 818IT DreamTeamOpen Mężczyzn394M 50511:1500:00:0002:16:42.0502:16:42.05+00:59:4922:472,6
58DZIEWIECKI Tomasz 826NUDZIŁO MI SIĘOpen Masters Mężczyzn86M 50611:1500:00:0002:16:48.1502:16:48.15+00:59:5522:482,6
59TOMAS Sławomir 828NUDZIŁO MI SIĘOpen Mężczyzn402M 51711:1500:00:0002:18:45.6502:18:45.65+01:01:5223:072,6
60PIOTROWSKA Anna 815Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet170K 20811:1500:00:0002:21:54.2502:21:54.25+01:05:0123:392,5
61DRWAL-BURKIEWICZ Anna 811Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet171K 20911:1500:00:0002:21:55.8002:21:55.80+01:05:0223:392,5
62GNIECKI Robert 812Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn94M 53811:1500:00:0002:22:00.2502:22:00.25+01:05:0723:402,5
63KRÓL Andrzej 813Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn419M 54011:1500:00:0002:22:03.7502:22:03.75+01:05:1023:402,5
64MADEJSKI Pawel 714Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn421M 54211:1500:00:0002:22:09.8502:22:09.85+01:05:1623:412,5
65TOMCZYK Anna 876Open Kobiet173K 21311:1500:00:0002:22:57.6502:22:57.65+01:06:0423:492,5
66KUCEMBA Dominik 814Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn431M 55311:1500:00:0002:23:06.3502:23:06.35+01:06:1323:512,5
66ANTOSIAK Konrad 846Open Mężczyzn431M 55311:1500:00:0002:23:06.3502:23:06.35+01:06:1323:512,5
68PŁAZA Mateusz 871Open Mężczyzn433M 55511:1500:00:0002:23:06.4002:23:06.40+01:06:1323:512,5
69BARTNICKI Dawid 848Open Mężczyzn439M 56111:1500:00:0002:23:28.4502:23:28.45+01:06:3523:542,5
70MROCZKA Tadeusz 832OSP Wola FilipowskaOpen Masters Mężczyzn99M 57411:1500:00:0002:25:14.0502:25:14.05+01:08:2124:122,5
71NAPIERAŁA Joanna 867Open Kobiet180K 22411:1500:00:0002:25:25.0002:25:25.00+01:08:3224:142,5
72KOWALICZEK Rafał 790AmigoOpen Mężczyzn480M 61611:1500:00:0002:31:55.5502:31:55.55+01:15:0225:192,4
73ŁANUCHA Dawid 864Open Mężczyzn481M 61711:1500:00:0002:31:56.3002:31:56.30+01:15:0325:192,4
74MROCZKA Joanna 830OSP Wola FilipowskaOpen Kobiet198K 24711:1500:00:0002:32:15.1502:32:15.15+01:15:2225:222,4
75WILK Dawid 797BTOpen Mężczyzn495M 63111:1500:00:0002:33:32.0502:33:32.05+01:16:3925:352,3
76MIERZWA Olga 795BTOpen Kobiet211K 26011:1500:00:0002:33:32.6002:33:32.60+01:16:3925:352,3
77DZIEDZIC Konrad 853Open Mężczyzn505M 64111:1500:00:0002:34:44.0502:34:44.05+01:17:5125:472,3
78SKARŻYŃSKI Jan 796BTOpen Mężczyzn506M 64211:1500:00:0002:34:51.0502:34:51.05+01:17:5825:482,3
79DOLIBÓG Ewa 833Runmageddonowe Świry Open Kobiet217K 26611:1500:00:0002:35:40.6002:35:40.60+01:18:4725:562,3
80KOCWENDER Marcin 859Open Mężczyzn515M 65211:1500:00:0002:36:12.8002:36:12.80+01:19:1926:022,3
81MROCZKA Szymon 831OSP Wola FilipowskaOpen Mężczyzn516M 65311:1500:00:0002:36:14.8502:36:14.85+01:19:2126:022,3
82SMUZYNSKI Kamil 1071Open Mężczyzn569M 70811:1500:00:0002:50:17.4502:50:17.45+01:33:2428:222,1
83RAŹNIEWSKA Monika 1015Rossmann Open Kobiet263K 32211:1500:00:0002:50:18.3002:50:18.30+01:33:2528:232,1
84RAŹNIEWSKA Marta 1014Rossmann Open Kobiet264K 32311:1500:00:0002:50:19.4502:50:19.45+01:33:2628:232,1
85ADAMECKA Natalia 1013Rossmann Open Kobiet265K 32411:1500:00:0002:50:20.7002:50:20.70+01:33:2728:232,1
86SETLAK Małgorzata 834Spaleni ZiołamiOpen Kobiet277K 33611:1500:00:0003:04:27.3003:04:27.30+01:47:3430:442,0
87SOKALLA Piotr 836Spaleni ZiołamiOpen Masters Mężczyzn112M 72511:1500:00:0003:04:29.3503:04:29.35+01:47:3630:442,0
88WAWRZYŃCZAK Artur 838Spaleni ZiołamiOpen Mężczyzn583M 72611:1500:00:0003:04:30.5503:04:30.55+01:47:3730:452,0
89KOŁPAK Magdalena 843X- FORCE TEAMOpen Kobiet286K 34711:1500:00:00   
Znaleziono 89 wynik(ów)