Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-10-05 |
Miejsce : | Kocierz |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1206 |
Wystartowało : | 1095 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 1085 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 09:15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUŁMAN Jagoda | 880 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
2 | KOWALIK Kamil | 881 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
3 | KUĆ Anna | 882 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
3 | MŁYNARCZYK Dorota | 883 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
5 | KRUPA Łukasz | 904 | OMK Smoczka | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
6 | FRYSIAK Małgorzata | 905 | Organic Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
7 | FRYSIAK Marcin | 906 | Organic Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
8 | KONIECZYŃSKA Agnieszka | 907 | Organic Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
9 | LISIAK Karina | 908 | Organic Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
10 | MACIEJCZUK Kamila | 909 | Organic Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
11 | MAŁYSZKA Adam | 910 | Organic Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
11 | MAŁYSZKA Natalia | 911 | Organic Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
13 | SAMBORSKI Bartłomiej | 931 | TB Logistics | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
14 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 932 | The best IX Kaziki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
15 | ŚWIERCZEWSKI Jaromir | 933 | The best IX Kaziki | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
16 | CIACCHI Marco | 934 | the pigs & the queen | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
17 | CUPIOLI Giacomo | 935 | the pigs & the queen | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
18 | LILOVA Sashka | 936 | the pigs & the queen | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
19 | ORZEL-ZARZYCKA Izabela | 937 | the pigs & the queen | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
20 | TRENDAFILOVA Militsa | 938 | the pigs & the queen | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
21 | PAWEŁEK Karolina | 959 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
22 | PRZEPIÓRA Przemysław | 960 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
23 | SZYMONEK Adam | 967 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
24 | WALOTEK Sebastian | 968 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
25 | WĄS Sebastian | 969 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
26 | WĘGLARZ Paweł | 970 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
27 | ZEMŁA Kacper | 972 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
28 | OLECH Kubi12082000 | 1166 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
29 | PIWNICKI Mateusz | 1172 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
30 | BARTOSZEWSKA Agnieszka | 737 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
31 | KEDZIA Jacek | 754 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
32 | OBUCHOWSKA Kinga | 884 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
33 | OBUCHOWSKI Robert | 886 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
34 | BAŁA Marcin | 889 | Cisowa Boys | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
35 | KOŁODZIEJ Karol | 890 | Cisowa Boys | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
36 | KĘDZIOR Jakub | 891 | Decathlon Piła | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
37 | DOBRZAŃSKA Marta | 892 | GE HealthAhead | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
38 | DUERSCHLAG Iwona | 895 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
39 | KOTARBA Piotr | 896 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
40 | KOWALCZYK Ewa | 897 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
41 | BEDNARZ Aleksandra | 898 | MFP TEAM | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
42 | BEDNARZ Kamil | 899 | MFP TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
43 | KAMECZURA Agnieszka | 902 | MFP TEAM | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
44 | PAJĄK Aleksandra | 903 | MFP TEAM | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
45 | NARAJEWSKI Grzegorz | 912 | Organic Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
46 | NOWAK Piotr | 913 | Organic Team | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
47 | OCHOWIAK Klaudia | 914 | Organic Team | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
48 | SIENKIEWICZ Dariusz | 915 | Organic Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
49 | PALCZYŃSKA Agnieszka | 919 | Rookies | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
50 | PALCZYŃSKI Andrzej | 920 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
51 | FIJAK-KAPA Katarzyna | 921 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
52 | KAPA Grzegorz | 922 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
53 | MICHALCZEWSKI Sławomir | 923 | Studio Energia Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
54 | KORDUŁA Michał | 924 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
55 | RAK Sebastian | 925 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
56 | SKRABEL Artur | 926 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
57 | STIEL Katarzyna | 927 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
58 | WARDENGA Michalina | 928 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
59 | WIŚNIEWSKA Arleta | 929 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
60 | NITKA Joanna | 930 | TB Logistics | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
61 | KALETA Dawid | 939 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
62 | KOT Michał | 940 | Zwłaszcza Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
63 | BATOR Norbert | 941 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
64 | BUKOWSKI Jakub | 942 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
65 | CHUDEUSZ Łukasz | 943 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
66 | DREWNIAK Katarzyna | 944 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
67 | GAŁKA Łukasz | 946 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
68 | GAWLIK Łukasz | 947 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
69 | GRABOWSKI Marcin | 949 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
70 | HAŁABIS Andrzej | 950 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
71 | KALETA Nina | 951 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
72 | KOŁACZ Kamil | 952 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
73 | KOTUL Bartosz | 953 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
74 | KUREK Miłosz | 954 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
75 | KWOCZALA Tomasz | 955 | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
76 | PALACZ Mateusz | 958 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
77 | STRÓŻAK Natalia | 964 | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
78 | ZNISZCZOŁ Łukasz | 1016 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
79 | MALINOWSKI Przemysław | 1097 | EXTREMALNE DZIKI PIŁA | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
80 | SZYMCZAK Piotr | 1181 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | |||
81 | PAWŁOWSKA Dorota | 1225 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
82 | WITASZEWSKI Piotr | 725 | Rossmann | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
83 | OBUCHOWSKI Damian | 885 | Biegam wolno, bo mi wolno | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
84 | GORCZOWSKI Grzegorz | 901 | MFP TEAM | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
85 | KONICKI Grzegorz | 916 | RMF 4RACING Team | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
86 | FIGLUS Katarzyna | 917 | Rookies | Open Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
86 | JURGA Rafał | 918 | Rookies | Open Masters Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
88 | JASIŃSKI Jakub | 893 | GE HealthAhead | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 | ||
89 | OCHOWIAK Paweł | 957 | Open Mężczyzn | 11:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 89 wynik(ów)