GÓRSKI RUNMAGEDDON REKRUT KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1206
Wystartowało:
1095
Nie ukończyło:
10
Ukończyło:
1085
Na trasie:
10
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SOBUTKOWSKI Piotr 1073Open Masters Mężczyzn8M 4111:4500:00:0001:23:50.7501:23:50.75 13:584,3
2MAŃKA Sławomir 1060Open Masters Mężczyzn11M 5711:4500:00:0001:29:00.9501:29:00.95+00:05:1014:504,0
3ROSIAK Radosław 1067Open Mężczyzn47M 7611:4500:00:0001:32:09.6501:32:09.65+00:08:1815:213,9
4KAPECKI Artur 1012Relampagio TeamOpen Mężczyzn56M 9011:4500:00:0001:35:16.9001:35:16.90+00:11:2615:523,8
5SZYMAŃSKA Izabela 1074Open Masters Kobiet3K 711:4500:00:0001:37:57.6001:37:57.60+00:14:0616:193,7
6GRZELAK Edgar 1047Open Mężczyzn83M 12311:4500:00:0001:41:36.4501:41:36.45+00:17:4516:563,5
7RUCIŃSKI Rafał 888BRO_WAROpen Mężczyzn84M 12411:4500:00:0001:41:38.2501:41:38.25+00:17:4716:563,5
8RUCIŃSKI Piotr 887BRO_WAROpen Mężczyzn86M 12611:4500:00:0001:41:43.1001:41:43.10+00:17:5216:573,5
9REMBARZ Łukasz 977BARNABAS TEAMOpen Masters Mężczyzn24M 12711:4500:00:0001:41:47.5501:41:47.55+00:17:5616:573,5
10BARNABAS Arkadiusz 975BARNABAS TEAMOpen Masters Mężczyzn25M 12811:4500:00:0001:41:49.0001:41:49.00+00:17:5816:583,5
11OPARA Dariusz 976BARNABAS TEAMOpen Mężczyzn87M 12911:4500:00:0001:41:49.2001:41:49.20+00:17:5816:583,5
12KURZAK Szymon 979BDTMOpen Mężczyzn168M 23311:4500:00:0001:52:21.8501:52:21.85+00:28:3118:433,2
13WIELGOSZ Monika 1187Open Kobiet30K 4411:4500:00:0001:52:46.8001:52:46.80+00:28:5618:473,2
14GNIZA Paweł 978BDTMOpen Mężczyzn181M 24811:4500:00:0001:53:13.6501:53:13.65+00:29:2218:523,2
15ŁUGOWSKA Aurelia 1159Open Kobiet35K 4911:4500:00:0001:53:36.4001:53:36.40+00:29:4518:563,2
16SIECZKOWSKA Marianna 1068Open Kobiet46K 6211:4500:00:0001:55:28.7501:55:28.75+00:31:3819:143,1
17SOBCZYK Damian 1072Open Mężczyzn206M 27511:4500:00:0001:55:29.1501:55:29.15+00:31:3819:143,1
18MACHULEC Katarzyna 1058Open Kobiet65K 8411:4500:00:0001:59:21.1501:59:21.15+00:35:3019:533,0
19GWÓŹDŹ Artur 1048Open Mężczyzn244M 32111:4500:00:0001:59:22.2501:59:22.25+00:35:3119:533,0
20DOBROVSKY Michal 1041Open Mężczyzn246M 32311:4500:00:0001:59:30.5001:59:30.50+00:35:3919:553,0
21KAWALERCZYK Mariusz 1052Open Mężczyzn282M 36511:4500:00:0002:03:30.3002:03:30.30+00:39:3920:352,9
22SIWADŁO Konrad 1069Open Mężczyzn283M 36611:4500:00:0002:03:31.4002:03:31.40+00:39:4020:352,9
23MASZTAKOW Anna 993Krzywa MasztaOpen Masters Kobiet24K 11111:4500:00:0002:05:31.6002:05:31.60+00:41:4020:552,9
24KRZYWY Przemek 992Krzywa MasztaOpen Mężczyzn303M 39011:4500:00:0002:05:33.1502:05:33.15+00:41:4220:552,9
25TAMECKI Artur 988Dpd RunnOpen Mężczyzn313M 40011:4500:00:0002:06:10.2502:06:10.25+00:42:1921:012,9
26GÓRNICZ Agnieszka 1044Open Kobiet103K 12911:4500:00:0002:09:27.6502:09:27.65+00:45:3621:342,8
27ZARZYCKA Magdalena 1003MultiFittOpen Masters Kobiet26K 13111:4500:00:0002:10:02.7002:10:02.70+00:46:1121:402,8
28ŚWIĘTEK Agnieszka 1002MultiFittOpen Kobiet105K 13211:4500:00:0002:10:03.5002:10:03.50+00:46:1221:402,8
29ZARZYCKI Konrad 1004MultiFittOpen Masters Mężczyzn76M 43911:4500:00:0002:10:05.1002:10:05.10+00:46:1421:402,8
30MAGOŃ Łukasz 991Husaria Race Team Open Mężczyzn349M 44511:4500:00:0002:10:40.8002:10:40.80+00:46:5021:462,8
31MILCAREK Anna 1064Open Kobiet109K 13611:4500:00:0002:11:18.6502:11:18.65+00:47:2721:532,7
32KUKLA Marcin 1010Pucek teamOpen Mężczyzn377M 48311:4500:00:0002:14:57.6502:14:57.65+00:51:0622:292,7
33LEPIANKA Weronika 1057Open Kobiet123K 15111:4500:00:0002:14:57.9502:14:57.95+00:51:0722:292,7
34KUKLA Agata 1009Pucek teamOpen Kobiet124K 15211:4500:00:0002:14:58.1502:14:58.15+00:51:0722:292,7
35MAŚLANKA Anna 1061Open Kobiet126K 15411:4500:00:0002:14:58.9502:14:58.95+00:51:0822:292,7
36MOJŻESZ Beata 1065Open Kobiet140K 16911:4500:00:0002:17:54.7002:17:54.70+00:54:0322:592,6
37KARWACKA Agnieszka 999LDFOpen Kobiet149K 18011:4500:00:0002:19:10.7002:19:10.70+00:55:1923:112,6
38PANTOŁ Radosław 1006PoliGOn TeamOpen Mężczyzn406M 52211:4500:00:0002:19:30.6002:19:30.60+00:55:3923:152,6
39GRZELA Sylwester 1046Open Mężczyzn412M 53011:4500:00:0002:20:19.1002:20:19.10+00:56:2823:232,6
40OSMÓLSKI Daniel 987Dpd RunnOpen Mężczyzn423M 54411:4500:00:0002:22:11.6002:22:11.60+00:58:2023:412,5
41BITNER Łukasz 985Dpd RunnOpen Mężczyzn424M 54511:4500:00:0002:22:11.6502:22:11.65+00:58:2023:412,5
42LANGE Ela 986Dpd RunnOpen Masters Kobiet39K 21111:4500:00:0002:22:12.7502:22:12.75+00:58:2223:422,5
43PANTOŁ Karol 1005PoliGOn TeamOpen Mężczyzn426M 54711:4500:00:0002:22:29.9002:22:29.90+00:58:3923:442,5
44MACHURA Mateusz 1236Open Mężczyzn444M 56811:4500:00:0002:23:56.4002:23:56.40+01:00:0523:592,5
45GRODOŃ Wojciech 1045Open Mężczyzn445M 56911:4500:00:0002:23:59.3502:23:59.35+01:00:0823:592,5
46HYŁA Damian 1051Open Mężczyzn446M 57011:4500:00:0002:24:01.0002:24:01.00+01:00:1024:002,5
47BOGUSŁAWSKA Angelika 994Kuźnia DamianaOpen Kobiet178K 22011:4500:00:0002:24:41.0002:24:41.00+01:00:5024:062,5
48SKOCZEWSKA Sylwia 995Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet42K 22211:4500:00:0002:25:06.1502:25:06.15+01:01:1524:112,5
49WRONA Sebastian 998Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn100M 57511:4500:00:0002:25:15.3002:25:15.30+01:01:2424:122,5
50SZPADA Monika 997Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet43K 22311:4500:00:0002:25:20.0502:25:20.05+01:01:2924:132,5
51SZPADA Arkadiusz 996Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn101M 58011:4500:00:0002:25:55.9002:25:55.90+01:02:0524:192,5
52SKÓRZAK Bartosz 1070Open Mężczyzn472M 60811:4500:00:0002:30:52.5002:30:52.50+01:07:0125:082,4
53FLORCZAK Piotr 1042Open Mężczyzn474M 61011:4500:00:0002:31:10.0002:31:10.00+01:07:1925:112,4
54CHUDY Dawid 1018Team IGOpen Mężczyzn479M 61511:4500:00:0002:31:37.1502:31:37.15+01:07:4625:162,4
55MAZGAJ Wojciech 1011Pucek teamOpen Mężczyzn482M 61811:4500:00:0002:32:04.3502:32:04.35+01:08:1325:202,4
56GRUNTOWSKI Tomasz 1021Team IGOpen Mężczyzn483M 61911:4500:00:0002:32:13.3002:32:13.30+01:08:2225:222,4
57STRZĄDAŁA Grzegorz 1028Team IGOpen Mężczyzn487M 62311:4500:00:0002:32:21.1002:32:21.10+01:08:3025:232,4
58KURNIK Dominika 1022Team IGOpen Kobiet199K 24811:4500:00:0002:32:22.4502:32:22.45+01:08:3125:232,4
59BOJARSKI Arkadiusz 1017Team IGOpen Mężczyzn489M 62511:4500:00:0002:32:23.7002:32:23.70+01:08:3225:232,4
60BŁASZKIEWIVZ Adam 1036Open Mężczyzn503M 63911:4500:00:0002:34:36.0502:34:36.05+01:10:4525:462,3
61BŁASZKIEWICZ Paulina 1035Open Kobiet216K 26511:4500:00:0002:34:37.2502:34:37.25+01:10:4625:462,3
62TUREK Michał 984CMFOpen Mężczyzn527M 66411:4500:00:0002:38:28.4002:38:28.40+01:14:3726:242,3
63BUCZEK Natalia 1038Open Kobiet228K 27711:4500:00:0002:38:28.7502:38:28.75+01:14:3826:242,3
64PERZYNA Wojciech 1066Open Mężczyzn528M 66511:4500:00:0002:38:29.0502:38:29.05+01:14:3826:242,3
65MUSIAŁ Olga 980CMFOpen Kobiet229K 27811:4500:00:0002:38:31.2502:38:31.25+01:14:4026:252,3
65PUCHALSKA Marta 981CMFOpen Kobiet229K 27811:4500:00:0002:38:31.2502:38:31.25+01:14:4026:252,3
67SKIBA Beata 983CMFOpen Masters Kobiet49K 28011:4500:00:0002:38:31.5502:38:31.55+01:14:4026:252,3
68PUCHALSKI Rafał 982CMFOpen Mężczyzn529M 66611:4500:00:0002:38:33.7502:38:33.75+01:14:4326:252,3
69LE QUANG Tiep 1023Team IGOpen Mężczyzn535M 67311:4500:00:0002:40:38.5002:40:38.50+01:16:4726:462,2
70OUASSAL Chafik 1026Team IGOpen Mężczyzn536M 67411:4500:00:0002:40:46.1502:40:46.15+01:16:5526:472,2
71TSCHERNER Erich 1029Team IGOpen Mężczyzn539M 67711:4500:00:0002:41:02.4502:41:02.45+01:17:1126:502,2
72EL-MERABET Zouhair 1019Team IGOpen Mężczyzn540M 67811:4500:00:0002:41:05.8002:41:05.80+01:17:1526:502,2
73WYDMAŃSKA Alicja 990GoldentroublemakersOpen Kobiet273K 33211:4500:00:0002:56:54.5502:56:54.55+01:33:0329:292,0
74DYMARSKA Joanna 989GoldentroublemakersOpen Kobiet274K 33311:4500:00:0002:56:54.8502:56:54.85+01:33:0429:292,0
75MAZGAJ Lukasz 1062Open Mężczyzn580M 72111:4500:00:0003:00:03.4003:00:03.40+01:36:1230:002,0
76DULIASZ Cezary 1235Open Masters Mężczyzn111M 72211:4500:00:0003:00:47.1503:00:47.15+01:36:5630:072,0
77GÓRKA Robert 1043Open Masters Mężczyzn113M 72711:4500:00:0003:05:24.7003:05:24.70+01:41:3330:541,9
78KRZEMIEŃ Sebastian 1056Open Mężczyzn586M 73211:4500:00:0003:10:45.5503:10:45.55+01:46:5431:471,9
79ANTOŃCZYK Daniel 1030TKburde1Open Mężczyzn587M 73311:4500:00:0003:12:14.3003:12:14.30+01:48:2332:021,9
80SICIARZ Zuzanna 1032TKburde1Open Kobiet278K 33811:4500:00:0003:12:15.7003:12:15.70+01:48:2432:021,9
81WŁOCH Tomasz 1034TKburde1Open Mężczyzn588M 73411:4500:00:0003:12:16.8003:12:16.80+01:48:2632:021,9
82SZAFRAŃSKI Bartek 1033TKburde1Open Mężczyzn589M 73511:4500:00:0003:12:17.4003:12:17.40+01:48:2632:021,9
83MUSIAŁ Mateusz 1031TKburde1Open Mężczyzn590M 73611:4500:00:0003:12:19.2003:12:19.20+01:48:2832:031,9
84HORVATH Hajnalka 1196Open Masters Kobiet59K 34311:4500:00:0003:47:46.8503:47:46.85+02:23:5637:571,6
85LIABOGOV Iarolsav 1024Team IGOpen Mężczyzn597M 74511:4500:00:00   
Znaleziono 85 wynik(ów)