GÓRSKI RUNMAGEDDON REKRUT KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1206
Wystartowało:
1095
Nie ukończyło:
10
Ukończyło:
1085
Na trasie:
10
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1POLPLASTDaniel Brytańczyk
Rafał Szczurek
Marcin Żak
Jakub Gil
Robert Łabędź
01:08:36.30
01:11:15.35
01:15:11.00
01:15:59.75
01:16:55.05
06:07:56.000
2SWD FORMMA GYMDawid Nowak
Daniel Stanaszek
Patryk Fujawa
Marta Wanat
Paweł Habrzyk
01:18:29.65
01:18:30.05
01:26:50.90
01:44:20.60
01:44:32.15
07:32:41.000
3FLISACY PIENINSCYArkadiusz Głuc
Filip Salamon
Michał Dyda
Marcin Salamon
Adrian Kacwin
01:16:52.95
01:17:35.15
01:17:53.00
02:02:55.25
02:02:56.40
07:58:11.000
4ZUBRZYCA DZIKISzymon Wierzbiak
Mirek Mastela
Mateusz Mastela
Angelika Mastela
Dominik Mastela
01:11:06.20
01:34:11.75
01:42:27.95
01:42:44.00
02:05:56.20
08:16:24.000
5HUSARIA RACE TEAMDaniel Żebrowski
Tatiana Młynarczyk
Małgorzata Księżopolska
Iwona Duerschlag
Szymon Rabin
01:31:17.05
01:41:42.70
01:44:21.10
01:52:45.45
01:59:51.70
08:49:56.000
6DO ODCINYŁukasz Moszczyński
Maciej Fiszer
Marek Tomaszewski
Rafał Kaźmierczak
Radosław Krajka
01:31:52.50
01:35:49.40
01:42:22.30
01:48:15.70
02:24:30.90
09:02:48.000
7STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKArleta Wiśniewska
Łukasz Zniszczoł
Michał Korduła
Artur Skrabel
Katarzyna Stiel
01:49:45.85
01:54:38.20
01:54:38.45
01:54:38.70
01:54:39.35
09:28:18.000
8LOYD TEAMAnna Kidoń
Marek Kuchejda
Maciej Stawarczyk
Krzysztof Żukrowski
Lucyna Kuchejda
01:54:23.50
01:54:27.80
01:54:31.45
01:54:31.75
01:54:32.05
09:32:24.000
9RUNMAGEDDONOWE ŚWIRYEdyta Godula
Adam Godula
Grzegorz Kapa
Katarzyna Fijak-Kapa
Katarzyna Zawidzka
01:43:58.10
01:44:22.80
01:54:03.20
01:54:05.15
02:18:43.00
09:35:11.000
10GANG BŁOCIAKÓWTomasz Myśliwiec
Agnieszka Koszycka
Ola Micor
Maciej Kupczak
Mariusz Kijas
01:55:53.60
01:55:57.00
01:57:40.85
01:58:08.40
01:58:09.85
09:45:47.000
11PSE - ENERGIA W DOBRYCH RĘKACHJacek Ozimek
Magdalena Turek
GRZEGORZ ŁACIAK
Jakub Staszowski
Maciej Zarzycki
01:53:07.65
01:57:37.40
01:59:49.20
02:00:21.95
02:00:39.85
09:51:33.000
12GT ALIZKA TEAM :)Rafał Drost
Małgorzata Biga
Mateusz Iwanicki
Sabina Urbanek
Malwina Redlarska
02:02:52.55
02:02:54.85
02:02:55.15
02:02:55.45
02:02:55.50
10:14:31.000
13SZEF MI KAZAŁRAFAŁ RYSZ
Mariusz Kaczorek
Igor Ptasiński
Marcin Pająk
Grzegorz Milberg
01:56:11.85
02:12:51.70
02:13:19.45
02:14:18.45
02:15:43.45
10:52:22.000
14CZARNO TO WIDZATomasz Knopek
rafał dąbrowski
Alicja Dąbrowska
Diana Musialik
Krystian Kozak
01:59:22.35
02:10:25.75
02:14:42.55
02:15:14.15
02:15:19.05
10:55:02.000
15LION MOTORS KATOWICEmarcin kępiński
Bogusław Durkalec
Robert Suszka
Łukasz Domagała
Marta Bednarczyk
01:32:20.10
01:55:53.00
02:12:57.25
02:45:44.55
02:46:56.85
11:13:50.000
16POWER TRAININGMarcin Spiliszewski
Adrian Krysztofiński
Jerzy Piotrowski
Rafał Jagielski
Justyna Koseda
01:30:48.65
02:01:51.70
02:28:56.90
02:39:52.70
02:39:55.95
11:21:22.000
17NUDZIŁO MI SIĘŁukasz Magiera
Tomasz Dziewiecki
Sławomir Tomas
Wojciech Terlecki
Mariusz Rembacz
02:16:28.45
02:16:48.15
02:18:45.65
02:25:39.90
02:25:40.70
11:43:20.000
18GIRLSPOWER KRAKÓWJoanna Mostowik
Zuzanna Adamczyk
Dorota Necel
Aleksandra Adamczyk
Aneta Adamczyk
02:21:01.20
02:21:01.45
02:21:01.90
02:21:02.75
02:21:06.80
11:45:11.000
19KOCIERZ TEAMMałgorzata Bryś
Anna Rusinek
Anna Mrózek
Katarzyna Sordyl
BARBARA Baran
02:20:46.20
02:20:52.05
02:21:02.00
02:21:34.60
02:21:44.55
11:45:58.000
20GANG ZAKRĘCONYCH MASTERSÓWAnna Piotrowska
Anna Drwal-Burkiewicz
Robert Gniecki
Andrzej Król
pawel madejski
02:21:54.25
02:21:55.80
02:22:00.25
02:22:03.75
02:22:09.85
11:50:01.000
21SŁOWACKIEGO TEAMMagdalena Stupka
Katarzyna Góralczyk
Paweł Czempiński
Magda Czempinska
Janusz Góralczyk
02:19:29.85
02:20:44.20
02:23:40.30
02:23:41.80
02:23:44.40
11:51:18.000
22ORGANIC TEAMMałgorzata Frysiak
Marcin Frysiak
Dariusz Sienkiewicz
Agnieszka Konieczyńska
kamila maciejczuk
02:23:28.90
02:23:29.65
02:23:44.00
02:23:46.55
02:24:01.95
11:58:28.000
23KUŹNIA DAMIANAAngelika Bogusławska
Sylwia Skoczewska
SEBASTIAN WRONA
Monika Szpada
Arkadiusz Szpada
02:24:41.00
02:25:06.15
02:25:15.30
02:25:20.05
02:25:55.90
12:06:17.000
24DIAGNOSTYKABeata Wojtasiewicz
Wojciech Lizoń
Mariola Pieprzyca
Katarzyna Zając
Anna Piotrowska
02:21:59.35
02:23:33.25
02:30:25.75
02:30:30.25
02:32:24.70
12:18:51.000
25-.-Robert Brzeziński
Grzegorz Krzeszowski
Grzegorz Gorczyca
Andrzej Chmieliński
Marcin Turek
02:25:52.70
02:27:43.15
02:28:18.75
02:28:45.40
02:28:49.75
12:19:27.000
26ULMA TEAMAgata Kaczor
Anna Góral
Sławomir Targoński
Tomasz Gałązka
Piotr Dyda
02:26:14.60
02:26:15.10
02:29:40.10
02:29:40.85
02:35:12.05
12:27:01.000
27HARNASIE W NATARCIUTomasz Adamczyk
Gabriela Rymarczyk
Marta Paletko
Sławomir Paletko
Michał Pałac
02:29:46.90
02:30:22.85
02:30:23.20
02:30:25.30
02:32:21.70
12:33:17.000
28TEAM IGDawid Chudy
Tomasz Gruntowski
Grzegorz Strządała
Dominika Kurnik
Arkadiusz Bojarski
02:31:37.15
02:32:13.30
02:32:21.10
02:32:22.45
02:32:23.70
12:40:56.000
29KRÓLEWSKIE PILZNOPiotr Dzierlęga
Edyta Rynkar
Katarzyna Kubas
Olga Kuliga - Rędzina
Krzysztof Uriasz
02:32:40.95
02:32:46.75
02:33:06.40
02:33:32.10
02:33:48.85
12:45:52.000
30ROSSMANNAnna Galas
Iwona Pochylska
Piotr Witaszewski
Monika Raźniewska
Marta Raźniewska
02:14:54.75
02:23:23.05
02:31:15.45
02:50:18.30
02:50:19.45
12:50:09.000
31BŁOTNE ŚWIRYKarina Kostka
Katarzyna Garbal
Maciek Zaczyński
Marcin Kupiec
Jarosław Bernard
02:34:24.25
02:34:29.60
02:37:22.20
02:37:22.50
02:37:22.60
13:00:59.000
32BABKA LEKARSKAHanna Czekaj
Agata Czekaj
Monika Kozłowska
Joanna Fluder
Zofia Parma
02:36:04.45
02:36:05.80
02:37:26.30
02:37:26.90
02:39:20.40
13:06:21.000
33CMFMichał Turek
Marta Puchalska
Olga Musiał
Beata Skiba
Rafał Puchalski
02:38:28.40
02:38:31.25
02:38:31.25
02:38:31.55
02:38:33.75
13:12:34.000
34DENISTEAMDawid Sarapata
Justyna Orawczak
Monika Stachowicz
Mateusz Handzlik
Daniel Fulara
02:38:26.55
01:45:53.50
02:47:18.55
03:01:25.85
03:06:16.85
13:19:18.000
35AGROKOŁHOZMaciej Baranowski
Arkadiusz Karolewicz
Magdalena Molis
Arleta Witke
Maksymilian Rezmer
02:37:24.85
02:37:31.95
02:40:16.45
02:42:58.80
02:47:08.20
13:25:17.000
36THE PIGS & THE QUEENIzabela Orzel-Zarzycka
Sashka Lilova
marco ciacchi
Giacomo Cupioli
Militsa Trendafilova
02:38:15.80
02:41:41.05
02:41:55.65
02:42:05.85
02:43:12.65
13:27:08.000
37MFP TEAMAleksandra Bednarz
Aleksandra Pająk
Grzegorz Gorczowski
Kamil Bednarz
Agnieszka Kameczura
02:42:14.15
02:43:05.80
02:43:34.60
02:43:37.20
02:44:35.30
13:37:05.000
38BIEGAM WOLNO, BO MI WOLNODamian Obuchowski
Jagoda Bułman
Kamil Kowalik
Kinga Obuchowska
Anna Kuć
02:45:12.45
02:45:47.65
02:45:48.00
02:45:48.20
02:45:48.40
13:48:23.000
39DZIKIE CMUJEKarol Koczwara
Katarzyna Tużnik
Artur Kubasiak
Katarzyna Sobieraj
Katarzyna Nawara
02:44:52.20
02:44:52.75
02:46:23.65
02:50:06.95
02:50:08.75
13:56:21.000
40RANKOTEAMANNA PAJĄK
Katarzyna Pysz
Tomasz Romik
Lucyna Pająk
Adrian Przesór
02:50:43.95
02:50:45.15
02:50:51.85
02:50:58.90
02:52:33.85
14:15:50.000
41TKBURDE1Daniel Antończyk
zuzanna siciarz
Tomasz Włoch
Bartek Szafrański
Mateusz Musiał
03:12:14.30
03:12:15.70
03:12:16.80
03:12:17.40
03:12:19.20
16:01:21.000
Znaleziono 41 wynik(ów)