GÓRSKI RUNMAGEDDON REKRUT KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1206
Wystartowało:
1095
Nie ukończyło:
10
Ukończyło:
1085
Na trasie:
10
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startu
   
1EFENDIEV Yuriy 139RUSElite Mężczyzn09:0000:00:00
2WITKA Patryk 2Aktywna Nowa RudaOpen Mężczyzn09:0000:00:00
3WIERZBICKI Daniel 3Befit24team Elite Masters Mężczyzn09:0000:00:00
4GOŁĘBIOWSKI Bogdan 4Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn09:0000:00:00
5GOŁĘBIOWSKI Konrad 5Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn09:0000:00:00
6MAJOWSKI Michał 7Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn09:0000:00:00
7FULARA Daniel 8DENISTEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:00
8BRZOZOWSKI Filip 28Husaria Race Team Elite Mężczyzn09:0000:00:00
9HANUSIAK Leszek 30Husaria Race Team Open Mężczyzn09:0000:00:00
10ŁUCZAK Paweł 31Husaria Race Team Open Mężczyzn09:0000:00:00
11OSTAFIN Szymon 32Husaria Race Team Open Mężczyzn09:0000:00:00
12GRALEC Dariusz 33I NEVER TURN BACKOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:00
13BURBUL Przemysław 34Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn09:0000:00:00
14DĄBROWSKI Radek 35OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn09:0000:00:00
15GÓRKA Michał 56Open Mężczyzn09:0000:00:00
16KOMOROWSKI Filip 58Open Mężczyzn09:0000:00:00
17ŁUKOSZ Michał 59Open Masters Mężczyzn09:0000:00:00
18MACHNIO Bartosz Jan 60Open Mężczyzn09:0000:00:00
19NOWAKOWSKI Jakub 61Open Mężczyzn09:0000:00:00
20POLAŃSKI Piotr 62Elite Mężczyzn09:0000:00:00
21SKRZYSZOWSKI Janusz 63Open Mężczyzn09:0000:00:00
22SZUKALSKI Maciej 64Open Mężczyzn09:0000:00:00
23ZIELIŃSKI Tomasz 79Elite Mężczyzn09:0000:00:00
24KLONOWICZ Stanisław 80Open Masters Mężczyzn09:0000:00:00
25GWARDIAK Mariusz 81Open Mężczyzn09:0000:00:00
26GĘCA Marcin 82ŚwinioDzikiOpen Mężczyzn09:0000:00:00
27DĘBIŃSKA-MAZUR Dagmara 101AuuuuuOpen Kobiet09:3000:00:00
28FORTUNA Dorota 102AuuuuuOpen Kobiet09:3000:00:00
29JASIKOWSKI Martin 108BUNGEEKRAKOWOpen Mężczyzn09:3000:00:00
30JASIKOWSKI Tomasz 109BUNGEEKRAKOWOpen Mężczyzn09:3000:00:00
31KAMIŃSKA Dominika 112Cisza NocnaOpen Kobiet09:3000:00:00
32KOSIUK Gabriela 113Cisza NocnaOpen Kobiet09:3000:00:00
33ZNÓJ Izabela 114Cisza NocnaOpen Kobiet09:3000:00:00
34RZESZUTEK Wiktoria 115Co za BABYOpen Kobiet09:3000:00:00
35ORAWCZAK Justyna 116DENISTEAMOpen Kobiet09:3000:00:00
36SARAPATA Dawid 117DenisteamOpen Mężczyzn09:3000:00:00
37GANDURSKA Magdalena 118Dirty SparrowsOpen Kobiet09:3000:00:00
38OSTROWSKI Arkadiusz 138Kocierz TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:00
39PIETYRA Małgorzata 139Kocierz TeamOpen Kobiet09:4500:00:00
40RUSINEK Anna 140Kocierz TeamOpen Kobiet09:3000:00:00
41SORDYL Katarzyna 141Kocierz TeamOpen Kobiet09:3000:00:00
42TURAŁA Ewelina 142Kocierz TeamOpen Kobiet09:3000:00:00
43ADAMCZYK Paweł 143Kryzys Wieku ŚredniegoOpen Mężczyzn09:3000:00:00
44LEŚNIAK Grzegorz 144Kryzys Wieku ŚredniegoOpen Mężczyzn09:3000:00:00
45MUSIAŁ Karol 145KTMLsport.blogspot.comOpen Mężczyzn09:3000:00:00
46KRZACZEK Jacek 166Trzy dupy zza KrzakaOpen Mężczyzn09:3000:00:00
47MARCIN Orda 167Walo & FriendsOpen Mężczyzn09:3000:00:00
48MUSIK Tomasz 168Walo & FriendsOpen Mężczyzn09:3000:00:00
49WOJTKOWSKI Krzysztof 169Walo & FriendsOpen Mężczyzn09:3000:00:00
50DYNOWSKI Pawel 170Wolontariusze HROpen Masters Mężczyzn09:3000:00:00
51WOJTASIEWICZ Marek 171Wolontariusze HROpen Masters Mężczyzn09:3000:00:00
52BANACHOWSKI Bartek 173Open Mężczyzn09:3000:00:00
53KSIĄŻEK Sobiesław 193Open Mężczyzn09:3000:00:00
54KUŹMA Kamil 195Open Mężczyzn09:3000:00:00
55LEWANDOWSKI Grzegorz 196Open Mężczyzn09:3000:00:00
56MACHNIK Justyna 197Open Kobiet09:3000:00:00
57MALCZEWSKI Tomasz 198Open Mężczyzn09:3000:00:00
58MROWIEC Magdalena 201Open Kobiet09:3000:00:00
59WRÓBEL Dariusz 220Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
60ZANDECKA Magdalena 221Open Kobiet09:3000:00:00
61ŻYDEK Grzegorz 222Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
62DUDZIŃSKI Andrzej 223Bobry z puszczyOpen Mężczyzn09:4500:00:00
63STANEK Paweł 224Bobry z puszczyOpen Mężczyzn09:4500:00:00
64KENIG Anna 226DG CrossOpen Kobiet09:4500:00:00
65MARIANEK Jarosław 227DG CrossOpen Mężczyzn09:4500:00:00
66OSINSKI Konrad 248POLPLASTOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
67OSKWAREK Szymon 249POLPLASTOpen Mężczyzn09:4500:00:00
68PIWOWARCZYK Sylwester 250POLPLASTOpen Mężczyzn09:4500:00:00
69PIWOWARCZYK Tomasz 251POLPLASTOpen Mężczyzn09:4500:00:00
70PŁONKA Iwona 252POLPLASTOpen Kobiet09:4500:00:00
71POLAK Sebastian 253POLPLASTOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
72RACHWAŁ Paweł 254POLPLASTOpen Mężczyzn09:4500:00:00
73GOLIASZ Bartlomiej 275ZF Team GliwiceOpen Mężczyzn09:4500:00:00
74ŻEBROWSKI Łukasz 276ZF Team GliwiceOpen Mężczyzn09:4500:00:00
75MASTELA Angelika 277Zubrzyca DzikiOpen Kobiet10:1500:00:00
76MASTELA Mateusz 278Zubrzyca DzikiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
77MASTELA Mirek 279Zubrzyca DzikiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
78BADURA Dawid 281Open Mężczyzn09:4500:00:00
79BAL Sebastian 282Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
80NAGLIK Szymon 303Open Mężczyzn09:4500:00:00
81NOGAS Patrycja 304Open Kobiet09:4500:00:00
82OLEJNIK Wojciech 305Open Mężczyzn09:4500:00:00
83PAJEWSKI Karol 306Open Mężczyzn09:4500:00:00
84PAWLUS Grzegorz 307Open Mężczyzn09:4500:00:00
85PIECZARKA Szymon 308Open Mężczyzn09:4500:00:00
86PIETKIEWICZ Krzysztof 309Open Mężczyzn10:0000:00:00
87POCH Gabriela 310Open Kobiet09:4500:00:00
88FISZER Maciej 331Do odcinyOpen Mężczyzn10:0000:00:00
89KAŹMIERCZAK Rafał 332Do odcinyOpen Mężczyzn10:0000:00:00
90KRAJKA Radosław 333Do odcinyOpen Mężczyzn10:0000:00:00
91MOSZCZYŃSKI Łukasz 334Do odcinyOpen Mężczyzn10:0000:00:00
92TOMASZEWSKI Marek 335Do odcinyOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
93LESZCZEWICZ Paweł 337Finastra Running TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:00
94ZAREMSKI Jan 338Finastra Running TeamOpen Mężczyzn10:0000:00:00
95STANASZEK Daniel 356SWD ForMMA GymOpen Mężczyzn10:0000:00:00
96STANASZEK Magdalena 357SWD ForMMA GymOpen Kobiet10:0000:00:00
97WANAT Marta 358SWD ForMMA GymOpen Kobiet10:0000:00:00
98MASTELA Dominik 359Zubrzyca DzikiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
99BUCZEK Maria 360Open Kobiet10:0000:00:00
100CZARNECKI Adam 361Open Mężczyzn10:0000:00:00
101CZARNECKI Dariusz 362Open Mężczyzn10:0000:00:00
102DAWID Katarzyna 363Open Masters Kobiet10:0000:00:00
103STÓJ Joanna 384Open Kobiet10:1500:00:00
104STÓJ Paweł 385Open Mężczyzn10:1500:00:00
105SZYMKOWIAK Adrian 386Open Mężczyzn10:0000:00:00
106WOJTAS Aleksandra 387Open Kobiet10:0000:00:00
107WOLNY Tomasz 388Open Mężczyzn10:0000:00:00
108ŻACZEK Paulina 389Open Kobiet10:0000:00:00
109GRZEGÓRZKIEWICZ Damian 3906kmNa8to0,75kmOpen Mężczyzn10:1500:00:00
110STOPKA Adam 3916kmNa8to0,75kmOpen Mężczyzn10:1500:00:00
111PAŁAC Michał 411Harnasie w natarciuOpen Mężczyzn10:1500:00:00
112PALETKO Marta 412Harnasie w natarciuOpen Kobiet10:1500:00:00
113PALETKO Sławomir 413Harnasie w natarciuOpen Mężczyzn10:1500:00:00
114RYMARCZYK Gabriela 414Harnasie w natarciuOpen Kobiet10:1500:00:00
115KARP Ireneusz 415Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:00
116RABIN Szymon 416Husaria Race Team Open Mężczyzn10:1500:00:00
117KRZEMYK Beata 417ŁańcuchyOpen Kobiet10:1500:00:00
118PYSZ Katarzyna 438RankoteamOpen Kobiet10:1500:00:00
119ROMIK Tomasz 439RankoteamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
120KUCZERA Marcin 440RMF4RTOpen Mężczyzn10:3000:00:00
121KRYSZTOFIŃSKI Dawid 441RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
122BALON Pan 442RMF4RT OCROpen Mężczyzn10:3000:00:00
123GIZAK Michał 443SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn11:0000:00:00
124KOMINEK Anna 444Spectrum teamOpen Kobiet10:1500:00:00
125WOJTKOWSKA Agata 445Spectrum teamOpen Kobiet10:1500:00:00
126GŁYK Łukasz 465Open Mężczyzn10:1500:00:00
127KUDŁACIK Elżbieta 467Open Kobiet10:1500:00:00
128KUDŁACIK Marcin 468Open Mężczyzn10:1500:00:00
129POLAK Michal 479Open Mężczyzn10:1500:00:00
130PUCHER Andrzej 480Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
131PUCHER Grzegorz 481Open Mężczyzn10:1500:00:00
132RENKIEWICZ Damian 482Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
133SZCZESIUL Patrycja 483Open Kobiet10:1500:00:00
134SZELĄG Justyna 484Open Kobiet10:1500:00:00
135SZLASKI Kacper 485Open Mężczyzn10:1500:00:00
136TABORSKA Patrycja 486Open Kobiet10:1500:00:00
137TRZASKA Krzysztof 487Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
138MAŚLANKIEWICZ Katarzyna 506Babka LekarskaOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
139PARMA Zofia 507Babka LekarskaOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
140SKIERSKA Agnieszka 508Babka LekarskaOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
141WRÓBEL Justyna 509Babka LekarskaOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
142MODERACKI Maciej 510Calisthenics PłockOpen Mężczyzn10:3000:00:00
143ZACHANDREWICZ Robert 511Calisthenics PłockOpen Mężczyzn10:3000:00:00
144DMITRZAK Dominik 534LUDKI JAGÓDKIOpen Mężczyzn10:3000:00:00
145GARUS Seweryn 537Od jutra nie pijęOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
146GARUS Szymon 538Od jutra nie pijęOpen Mężczyzn10:3000:00:00
147JONIAK Artur 539Od jutra nie pijęOpen Mężczyzn10:3000:00:00
148MIZERA Maciej 540Od jutra nie pijęOpen Mężczyzn10:3000:00:00
149MAGDALIŃSKA Żaneta 541Runmageddonowe Świry Open Kobiet09:4500:00:00
150GOLENIAK Łukasz 561Open Mężczyzn11:0000:00:00
151GONSIOR Ilona 562Open Masters Kobiet10:3000:00:00
152HYLIŃSKI Krzysztof 563Open Mężczyzn10:3000:00:00
153JANUSZ Marcin 564Open Mężczyzn10:3000:00:00
154KACZMAREK Szymon 565Open Mężczyzn10:3000:00:00
155KAZIUK Aleksandra 567Open Kobiet10:3000:00:00
156KĘDZIOR Daniel 568Open Mężczyzn10:3000:00:00
157KOSTKA Piotr 569Open Mężczyzn11:0000:00:00
158ŚLEZIŃSKA Iwona 589Open Kobiet10:3000:00:00
159STASZAŁEK Adrian 590Open Mężczyzn10:3000:00:00
160STWORA Łukasz 591Open Mężczyzn10:3000:00:00
161SUKIENNIK Krzysztof 592Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
162SYRYCA Dominik 593Open Mężczyzn10:3000:00:00
163SZAŁACKA Monika 594Open Masters Kobiet10:3000:00:00
164TRZECIAK Arkadiusz 595Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
165WIENCEK Joanna 596Open Kobiet10:3000:00:00
166ZAJĄC Katarzyna 616DIAGNOSTYKAOpen Kobiet10:4500:00:00
167ZAWARTKA Dominik 617DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
168GASIK Marta 619Husaria Race Team Open Kobiet10:4500:00:00
169BATKO Krzysztof 620KAKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
170CUBER Adrian 621KAKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
171ŻMUDA Jakub 622KAKOpen Mężczyzn10:4500:00:00
172DZIERLĘGA Piotr 623KRÓLEWSKIE PILZNOOpen Mężczyzn10:4500:00:00
173CICHOŃ Rafał 643Open Mężczyzn10:4500:00:00
174DANEK Natalia 644Open Kobiet10:4500:00:00
175DOBIJA Mateusz 645Open Mężczyzn10:4500:00:00
176DULEWICZ Leon 646Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
177DYK Marcin 647Open Mężczyzn10:4500:00:00
178FIALA Jakub 648Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
179GÓRKIEWICZ Aleksandra 649Open Kobiet10:4500:00:00
180HORSINKA Tomáš 650Open Masters Mężczyzn10:4500:00:00
181SZULC Ada 672Open Kobiet10:4500:00:00
182TOKARCZYK Paweł 673Open Mężczyzn10:4500:00:00
183TRĄBA Ania 674Open Kobiet10:4500:00:00
184ZAUCHA Tomasz 684AziołkiOpen Mężczyzn11:0000:00:00
185PIĄTEK Rafał 685Befit24team Open Mężczyzn11:0000:00:00
186BERNARD Jarosław 686Błotne świryOpen Mężczyzn11:0000:00:00
187GARBAL Katarzyna 688Błotne świryOpen Kobiet11:0000:00:00
188KOSTKA Karina 689Błotne świryOpen Kobiet11:0000:00:00
189KUPIEC Marcin 690Błotne świryOpen Mężczyzn11:0000:00:00
190WEIS Łukasz 698Chilli CoOpen Mężczyzn11:0000:00:00
191JERECZEK Joanna 712Fabryka Zdrowia BytówOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
192KOTARSKA Ewa 713Fabryka Zdrowia BytówOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
193MADEJSKI Pawel 714Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn11:1500:00:00
194TOCHOWICZ Barbara 715Husaria Race Team Open Kobiet11:0000:00:00
195KURAŚ Agnieszka 716IRON GirlsOpen Kobiet11:0000:00:00
196RUCIŃSKA Aleksandra 717IRON GirlsOpen Kobiet11:0000:00:00
197CHŁĄD Łukasz 718Młode Wilki SKLOpen Mężczyzn11:0000:00:00
198WILCZYŃSKI Robert 719Młode Wilki SKLOpen Mężczyzn11:0000:00:00
199CHOROBA Kasjan 739Open Mężczyzn11:0000:00:00
200CHRZANOWSKI Marek 740Open Mężczyzn11:0000:00:00
201CZAJKOWSKA Anna 741Open Kobiet11:0000:00:00
202CZERWINSKI Igor 742Open Mężczyzn11:0000:00:00
203DZIOMBEK Artur 744Open Mężczyzn11:0000:00:00
204FIKUS Anna 745Open Kobiet11:0000:00:00
205GERLICH Olga 747Open Kobiet11:0000:00:00
206MIZIA Piotr 767Open Mężczyzn11:0000:00:00
207MOTŁOCH Hanna 769Open Kobiet11:0000:00:00
208MROZEK Sebastian 770Open Mężczyzn11:0000:00:00
209MYSIEWICZ Radosław 771Open Mężczyzn11:0000:00:00
210OCIESA Jagoda 772Open Kobiet11:0000:00:00
211ORKISZ Jakub 773Open Mężczyzn11:0000:00:00
212POCIASK Claudia 774Open Kobiet11:0000:00:00
213PRZYBYŁA Andrzej 775Open Mężczyzn11:0000:00:00
214PRENDOTA Grzegorz 794Borsuki, Anie, grzybyOpen Mężczyzn11:1500:00:00
215MIERZWA Olga 795BTOpen Kobiet11:1500:00:00
216SKARŻYŃSKI Jan 796BTOpen Mężczyzn11:1500:00:00
217WILK Dawid 797BTOpen Mężczyzn11:1500:00:00
218GIERASIŃSKI Alan 798CzerwonoOcyOpen Mężczyzn11:1500:00:00
219GIERASIŃSKI Krystian 799CzerwonoOcyOpen Mężczyzn11:1500:00:00
220KARASIEWICZ Karol 800CzerwonoOcyOpen Mężczyzn11:1500:00:00
221JARZĘBSKI Przemysław 801EXTRA SZWAGRYOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
222MICKIEWICZ Paweł 822Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii Open Masters Mężczyzn11:1500:00:00
223RYMSZEWICZ Tomasz 823Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii Open Mężczyzn11:1500:00:00
224TOMCZAK Wojciech 824Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii Open Mężczyzn11:1500:00:00
225MATUSIAK-OLECH Izabela 825Lemon TeamOpen Kobiet11:1500:00:00
226DZIEWIECKI Tomasz 826NUDZIŁO MI SIĘOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
227MAGIERA Łukasz 827NUDZIŁO MI SIĘOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
228TOMAS Sławomir 828NUDZIŁO MI SIĘOpen Mężczyzn11:1500:00:00
229BAUER Michal 849Open Mężczyzn11:1500:00:00
230BOROWIECKA Agnieszka 850Open Kobiet11:1500:00:00
231BOROWIECKA Monika 851Open Kobiet11:1500:00:00
232CZERNECKI Jacek 852Open Mężczyzn11:1500:00:00
233DZIEDZIC Konrad 853Open Mężczyzn11:1500:00:00
234GADZIAŁA Sylwester 854Open Mężczyzn11:1500:00:00
235GROS Łukasz 855Open Mężczyzn11:1500:00:00
236HARAMUS Joanna 856Open Kobiet11:1500:00:00
237TOMCZYK Anna 876Open Kobiet11:1500:00:00
238ZAMECKI Radosław 879Open Mężczyzn11:1500:00:00
239BUŁMAN Jagoda 880Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Kobiet11:3000:00:00
240KOWALIK Kamil 881Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Mężczyzn11:3000:00:00
241KUĆ Anna 882Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Kobiet11:3000:00:00
241MŁYNARCZYK Dorota 883Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Kobiet11:3000:00:00
243KRUPA Łukasz 904OMK SmoczkaOpen Mężczyzn11:3000:00:00
244FRYSIAK Małgorzata 905Organic TeamOpen Kobiet11:3000:00:00
245FRYSIAK Marcin 906Organic TeamOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
246KONIECZYŃSKA Agnieszka 907Organic TeamOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
247LISIAK Karina 908Organic TeamOpen Kobiet11:3000:00:00
248MACIEJCZUK Kamila 909Organic TeamOpen Kobiet11:3000:00:00
249MAŁYSZKA Adam 910Organic TeamOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
249MAŁYSZKA Natalia 911Organic TeamOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
251SAMBORSKI Bartłomiej 931TB LogisticsOpen Mężczyzn11:3000:00:00
252DRĄŻKOWSKI Piotr 932The best IX KazikiOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
253ŚWIERCZEWSKI Jaromir 933The best IX KazikiOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
254CIACCHI Marco 934the pigs & the queenOpen Mężczyzn11:3000:00:00
255CUPIOLI Giacomo 935the pigs & the queenOpen Mężczyzn11:3000:00:00
256LILOVA Sashka 936the pigs & the queenOpen Kobiet11:3000:00:00
257ORZEL-ZARZYCKA Izabela 937the pigs & the queenOpen Kobiet11:3000:00:00
258TRENDAFILOVA Militsa 938the pigs & the queenOpen Kobiet11:3000:00:00
259PAWEŁEK Karolina 959Open Kobiet11:3000:00:00
260PRZEPIÓRA Przemysław 960Open Mężczyzn11:3000:00:00
261SZYMONEK Adam 967Open Mężczyzn11:3000:00:00
262WALOTEK Sebastian 968Open Mężczyzn11:3000:00:00
263WĄS Sebastian 969Open Mężczyzn11:3000:00:00
264WĘGLARZ Paweł 970Open Mężczyzn11:3000:00:00
265WESOŁOWSKA Anna 971Open Kobiet12:0000:00:00
266ZEMŁA Kacper 972Open Mężczyzn11:3000:00:00
267MASZTAKOW Anna 993Krzywa MasztaOpen Masters Kobiet11:4500:00:00
268BOGUSŁAWSKA Angelika 994Kuźnia DamianaOpen Kobiet11:4500:00:00
269SKOCZEWSKA Sylwia 995Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet11:4500:00:00
270SZPADA Arkadiusz 996Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
271KOSEDA Justyna 1008POWER TRAININGOpen Kobiet10:4500:00:00
272KUKLA Agata 1009Pucek teamOpen Kobiet11:4500:00:00
273KUKLA Marcin 1010Pucek teamOpen Mężczyzn11:4500:00:00
274MAZGAJ Wojciech 1011Pucek teamOpen Mężczyzn11:4500:00:00
275KAPECKI Artur 1012Relampagio TeamOpen Mężczyzn11:4500:00:00
276ADAMECKA Natalia 1013Rossmann Open Kobiet11:1500:00:00
277TSCHERNER Erich 1029Team IGOpen Mężczyzn11:4500:00:00
278BŁASZKIEWICZ Paulina 1035Open Kobiet11:4500:00:00
279BŁASZKIEWIVZ Adam 1036Open Mężczyzn11:4500:00:00
280LEPIANKA Weronika 1057Open Kobiet11:4500:00:00
281MACHULEC Katarzyna 1058Open Kobiet11:4500:00:00
282MAŃKA Sławomir 1060Open Masters Mężczyzn11:4500:00:00
283MAŚLANKA Anna 1061Open Kobiet11:4500:00:00
284MILCAREK Anna 1064Open Kobiet11:4500:00:00
285MOJŻESZ Beata 1065Open Kobiet11:4500:00:00
286CZARNECKI Jakub 1084CAPOTEAMOpen Mężczyzn12:0000:00:00
287DĄBROWSKA Alicja 1086CZARNO TO WIDZAOpen Kobiet12:0000:00:00
288DĄBROWSKI Rafał 1087CZARNO TO WIDZAOpen Mężczyzn12:0000:00:00
289KNOPEK Tomasz 1088CZARNO TO WIDZAOpen Mężczyzn12:0000:00:00
290KOZAK Krystian 1089CZARNO TO WIDZAOpen Mężczyzn12:0000:00:00
291MUSIALIK Diana 1090CZARNO TO WIDZAOpen Kobiet12:0000:00:00
292MUSIALIK Jan 1091CZARNO TO WIDZAOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
293KOŹMIŃSKI Tomasz 1119Skończeni OCROpen Mężczyzn12:0000:00:00
294GAŚ Rafał 1139Open Mężczyzn12:0000:00:00
295JĘDRYKA Mariusz 1141Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
296KALISKI Przemek 1143Open Mężczyzn12:0000:00:00
297KANIA Martyna 1144Open Kobiet12:0000:00:00
298KASZUBA-PAŁKA Wioletta 1145Open Masters Kobiet12:0000:00:00
299KĘDZIOR Sebastian 1146Open Mężczyzn12:0000:00:00
300OLECH Kubi12082000 1166Open Mężczyzn11:3000:00:00
301PAŁKA Andrzej 1167Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
302PAWLAK Krystyna 1169Open Masters Kobiet12:0000:00:00
303PISKUN Anton 1171Open Mężczyzn12:0000:00:00
304PIWNICKI Mateusz 1172Open Mężczyzn11:3000:00:00
305PONSKI Cezary 1173Open Mężczyzn12:0000:00:00
306KARBOWIAK Agnieszka 1195Open Masters Kobiet10:3000:00:00
307WŁOCH Michał 1200Zabiegani CzęstochowaOpen Mężczyzn09:3000:00:00
308KANTURSKI Konrad 1201Open Mężczyzn09:4500:00:00
309LACH Bartłomiej 1202Open Mężczyzn10:0000:00:00
310LACH Tomasz 1203Open Mężczyzn10:0000:00:00
311KULCZYCKI Maciej 1205Open Mężczyzn10:0000:00:00
312TOMASZEK Michał 1206Kocierz TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:00
313MALICKI Sebastian 1207Open Mężczyzn09:3000:00:00
314BORAWSKI Zbigniew 1208Open Mężczyzn09:4500:00:00
315KOT Bartosz 1209Open Mężczyzn10:0000:00:00
316JAROMIN Janusz 1212Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
317GACH Paulina 1226Open Kobiet10:4500:00:00
318ŚNIEŻKO-BŁOCKI Błażej 1227Open Mężczyzn10:4500:00:00
319SATŁAWA Aleksandra 1228Open Kobiet10:4500:00:00
320HASIAK Katarzyna 1233Open Kobiet10:4500:00:00
321KURA Janusz 1238Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
322SZTANGIERSKI Piotr 1239Open Mężczyzn12:0000:00:00
323GAGON Denis 9DENISTEAMElite Mężczyzn09:0000:00:00
324HANDZLIK Mateusz 10DENISTEAMOpen Mężczyzn09:0000:00:00
325HANDZLIK Tomasz 11DENISTEAMElite Masters Mężczyzn09:0000:00:00
326ORAWCZAK Kamil 13DENISTEAMElite Mężczyzn09:0000:00:00
327KAŁUŻNY Michał 15Dirty SparrowsOpen Mężczyzn09:0000:00:00
328KACPERSKI Radosław 17DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn09:0000:00:00
329SKRZECZYŃSKI Sławomir 20Hej, jak ta sarna!Elite Masters Mężczyzn09:0000:00:00
330BARAN Arkadiusz 21Hunters OCR TeamOpen Mężczyzn09:0000:00:00
331GOMULARZ Sebastian 23Hunters OCR TeamElite Mężczyzn09:0000:00:00
332KARGUL Grzegorz 24Hunters OCR TeamElite Mężczyzn09:0000:00:00
333WILK Tomasz 25Hunters OCR TeamElite Mężczyzn09:0000:00:00
334WITEK Piotr 26Hunters OCR TeamElite Mężczyzn09:0000:00:00
335BRZOSKWINIA Wojciech 27Husaria Race Team Elite Mężczyzn09:0000:00:00
336ILNICKI Darek 36OCRTraining.plElite Mężczyzn09:0000:00:00
337KOZIOŁ Kamil 37OCRTraining.plOpen Mężczyzn09:0000:00:00
338PACIOREK Piotr 38OCRTraining.plElite Mężczyzn09:0000:00:00
339SENDERSKI Przemysław 39OCRTraining.plOpen Mężczyzn09:0000:00:00
340SURUS Artur 40OCRTraining.plElite Mężczyzn09:0000:00:00
341ZAWILIŃSKI Mateusz 41OCRTraining.plElite Mężczyzn09:0000:00:00
342ZABOROWSKI Filip 42OSP Team WęglowiceOpen Mężczyzn09:0000:00:00
343GREGORCZYK Krzysztof 43OSP Wola FilipowskaElite Mężczyzn09:0000:00:00
344MROCZKA Mateusz 44OSP Wola FilipowskaElite Mężczyzn09:0000:00:00
345SERAFIN Michał 45POLPLASTOpen Mężczyzn09:0000:00:00
346MALINA Przemyslaw 47RAWLPLUG 100Open Mężczyzn09:0000:00:00
347CAREWICZ Kamil 48RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn09:0000:00:00
348MACHURA Marcin 49SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn09:0000:00:00
349MALEC Tomasz 51Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn09:0000:00:00
350CZACHURSKI Mateusz 52xRunnersElite Mężczyzn09:0000:00:00
351JAGODZIŃSKI Damian 53xRunnersOpen Mężczyzn09:0000:00:00
352BŁOTKO Kacper 54Open Mężczyzn09:0000:00:00
353CHODŹBA Damian 55Open Mężczyzn09:0000:00:00
354WĘGLARZ Waldemar 65Elite Masters Mężczyzn09:0000:00:00
355NITECKA Marta 66DENISTEAMOpen Masters Kobiet09:1500:00:00
356STACHOWICZ Monika 67DENISTEAMOpen Kobiet09:1500:00:00
357KLONOWICZ Patrycja 68Hunters OCR TeamOpen Kobiet09:1500:00:00
358PIĘKOŚ Monika 69Hunters OCR TeamOpen Masters Kobiet09:1500:00:00
359TROJAN Anna 70Husaria Race Team Open Masters Kobiet09:1500:00:00
360MICHALAK Anna 71I NEVER TURN BACKOpen Kobiet09:1500:00:00
361SZCZYGIELSKA Julia 72KONIUCHY OCROpen Kobiet09:1500:00:00
362DWOJAK Sara 73Mad Runners WałbrzychOpen Kobiet09:1500:00:00
363SZNEIDROWSKA Agnieszka 74United RunnersOpen Kobiet09:1500:00:00
364CICHA Natalia 75xRunnersElite Kobiet09:1500:00:00
365BAGIŃSKA Laura 76Open Kobiet09:1500:00:00
366KOMOROWSKA Aleksandra 78Elite Kobiet09:1500:00:00
367KAMIŃSKA Justyna 119Dirty SparrowsOpen Kobiet09:3000:00:00
368GÓRSKI Łukasz 120Harpagan Team BydgoszczOpen Mężczyzn09:3000:00:00
369PÓŁGĘSEK Bartosz 121Harpagan Team BydgoszczOpen Mężczyzn09:3000:00:00
370KSIĘŻOPOLSKA Małgorzata 122Husaria Race Team Open Kobiet09:3000:00:00
371KUŹMA Łukasz 123Husaria Race Team Open Mężczyzn09:3000:00:00
372MŁYNARCZYK Tatiana 124Husaria Race Team Open Kobiet09:3000:00:00
373GRALEC Edyta 125I NEVER TURN BACKOpen Masters Kobiet09:3000:00:00
374MAJEWSKA Agnieszka 126I NEVER TURN BACKOpen Kobiet09:3000:00:00
375BIEŃ Jan 127KAJANOpen Mężczyzn10:4500:00:00
376OPORSKA Kaja 128KAJANOpen Kobiet10:4500:00:00
377BARCIK Karolina 129KLUSKA ON THE TRACKOpen Kobiet09:3000:00:00
378ZAWADZKI Rafał 130KLUSKA ON THE TRACKOpen Mężczyzn09:3000:00:00
379BARAN Barbara 131Kocierz TeamOpen Kobiet09:3000:00:00
380BRYŚ Małgorzata 132Kocierz TeamOpen Kobiet09:3000:00:00
381CIBOR Tomasz 133Kocierz TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:00
382GOŁUCH Benedykt 134Kocierz TeamOpen Mężczyzn09:3000:00:00
383KORCZAK Magdalena 135Kocierz TeamOpen Kobiet09:3000:00:00
384MRÓZEK Anna 136Kocierz TeamOpen Kobiet09:3000:00:00
385SAK Cezary 146KTMŁ -> KTMLsport.blogspot.comOpen Mężczyzn09:3000:00:00
386JUNKA Marta 149LOYD TEAMOpen Kobiet09:3000:00:00
387KIDOŃ Anna 150LOYD TEAMOpen Kobiet09:3000:00:00
388KUCHEJDA Lucyna 151LOYD TEAMOpen Masters Kobiet09:3000:00:00
389STAWARCZYK Maciej 152LOYD TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:00
390ŻUKROWSKI Krzysztof 153LOYD TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:00
391SZCZEPAŃSKI Grzegorz 154Mad Runners WałbrzychOpen Mężczyzn09:3000:00:00
392MICHALEK Krystyna 156Mały Oddział PiechotyOpen Masters Kobiet09:3000:00:00
393MILCZARCZYK Artur 157Maze in the mazEOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:00
394POCHYLSKA Iwona 159Rossmann Open Kobiet09:3000:00:00
395GODULA Adam 160Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
396GODULA Edyta 161Runmageddonowe Świry Open Masters Kobiet09:3000:00:00
397BACA Sebastian 162SpontanyOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:00
398BOJARSKI Andrzej 163Trzy dupy zza KrzakaOpen Masters Mężczyzn09:3000:00:00
399BOJARSKI Marcin 164Trzy dupy zza KrzakaOpen Mężczyzn09:3000:00:00
400JAMRÓZ Wojciech 165Trzy dupy zza KrzakaOpen Mężczyzn09:3000:00:00
401BARCIK Krzysztof 174Open Mężczyzn09:3000:00:00
402BEDNORZ Michał 175Open Mężczyzn09:3000:00:00
403CŁAPA Mateusz 177Open Mężczyzn09:3000:00:00
404DYGOWSKI Wojciech 178Open Mężczyzn09:3000:00:00
405DZIWOKI Dorota 179Open Kobiet09:3000:00:00
406FIKUS Mateusz 180Open Mężczyzn09:3000:00:00
407GOWIN Dagmara 181Open Kobiet09:3000:00:00
408GRACA Jakub 182Open Mężczyzn09:3000:00:00
409JAROSZEK Piotr 183Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
410KASZA Mateusz 187Open Mężczyzn09:3000:00:00
411KOCIOK Wioleta 189Open Kobiet09:3000:00:00
412KORCZYK Tomasz 190Open Mężczyzn09:3000:00:00
413KOŚNIEWSKI Paweł 191Open Mężczyzn09:3000:00:00
414KOZIOŁEK Sebastian 192Open Mężczyzn09:3000:00:00
415MUCHA Stefan 202Open Mężczyzn09:3000:00:00
416NOWICKI Maciej 203Open Mężczyzn10:1500:00:00
417OSTASZEWSKI Piotr 204Open Mężczyzn09:3000:00:00
418PACZKOWSKI Jacek 205Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
419PRONOBIS Magda 207Open Kobiet09:3000:00:00
420PRUŚ Emil 208Open Mężczyzn09:3000:00:00
421PUDŁO Sebastian 209Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
422RAJDA Paweł 211Open Mężczyzn09:3000:00:00
423ROJEWSKI Piotr 212Open Mężczyzn09:3000:00:00
424SOBIERAJ Zbigniew 214Open Mężczyzn09:3000:00:00
425SOCHA Michał 215Open Mężczyzn10:1500:00:00
426SUŁKOWSKI Karol 216Open Mężczyzn09:3000:00:00
427SZYLKA Justyna 217Open Kobiet09:3000:00:00
428WIECZOREK Mariusz 218Open Mężczyzn09:3000:00:00
429WITEK Gabriela 219Open Kobiet09:3000:00:00
430NIEMY Krystian 228DG CrossOpen Mężczyzn09:4500:00:00
431ŻYŁA Kinga 229DG CrossOpen Kobiet09:4500:00:00
432KACZMARCZYK Anna 232NDEOpen Kobiet09:4500:00:00
433KACZMARCZYK Krzysztof 233NDEOpen Mężczyzn09:4500:00:00
434KORZEŃ Dajana 234Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarskąOpen Kobiet09:4500:00:00
435KUKIEŁKA Marcin 235Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarskąOpen Mężczyzn09:4500:00:00
436BRYTAŃCZYK Daniel 236POLPLASTOpen Mężczyzn09:4500:00:00
437BRYTAŃCZYK Łukasz 237POLPLASTOpen Mężczyzn09:4500:00:00
438GIL Jakub 240POLPLASTOpen Mężczyzn09:4500:00:00
439GÓRNISIEWICZ Arkadiusz 241POLPLASTOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
440JURKIEWICZ Elżbieta 242POLPLASTOpen Kobiet09:4500:00:00
441KACZMARCZYK Robert 243POLPLASTOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
442KOWALSKI Dariusz 244POLPLASTOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
443MASTELA Andrzej 246POLPLASTOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
444NOWAK Łukasz 247POLPLASTOpen Mężczyzn09:4500:00:00
445ROGOWIEC Piotr 256POLPLASTOpen Mężczyzn09:4500:00:00
446SOLARZ Anna 258POLPLASTOpen Kobiet09:4500:00:00
447SZCZUREK Rafał 259POLPLASTOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
448WÓJCIK Piotr 262POLPLASTOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
449WYSOCKI Marcin 263POLPLASTOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
450ŻAK Marcin 264POLPLASTOpen Mężczyzn09:4500:00:00
451ZIĘBA Sławomir 265POLPLASTOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
452PIOTROWSKI Jerzy 266POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
453ZAWIDZKA Katarzyna 267Runmageddonowe Świry Open Kobiet09:4500:00:00
454BUKOWSKI Maciej 268Rzadziaks TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:00
455MICHALSKI Sebastian 270STG-KATOWICEOpen Mężczyzn10:3000:00:00
456GRABIAŃSKA Katarzyna 271Viking Training CenterOpen Kobiet09:4500:00:00
457DERECZENIK Norbert 272WF-KOSTRZYNOpen Mężczyzn12:0000:00:00
458GĄSIOREK Jarosław 273Zbój TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:00
459SAROSIEK Artur 274Zbój TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:00
460BINIO Łukasz 285Open Mężczyzn09:4500:00:00
461BOROWSKA Maja 286Open Kobiet09:4500:00:00
462DĄBROWSKI Piotr 287Open Mężczyzn09:4500:00:00
463DUBIEL Waldemar 288Open Mężczyzn09:4500:00:00
464DUDEK Bartłomiej 289Open Mężczyzn09:4500:00:00
465GOLDIAN Milena 290Open Kobiet09:4500:00:00
466GRZELAK Monika 291Open Kobiet09:4500:00:00
467HANDZLIK Artur 292Open Mężczyzn09:4500:00:00
468HERMA Piotr 293Open Masters Mężczyzn09:4500:00:00
469KLIN Kuba 296Open Mężczyzn09:4500:00:00
470KOŁODZIEJSKI Łukasz 297Open Mężczyzn09:4500:00:00
471MALCZYK Krzyś 298Open Mężczyzn09:4500:00:00
472MAŁYSZEK Magdalena 299Open Kobiet09:4500:00:00
473MAZUR Izabela 300Open Kobiet09:4500:00:00
474MUSIOŁ Sonja 301Open Kobiet09:4500:00:00
475MYNARSKI Nikodem 302Open Mężczyzn09:4500:00:00
476PRASKI Rafał 311Open Masters Mężczyzn09:4500:00:00
477STRYCZNIEWICZ Paweł 315Open Mężczyzn09:4500:00:00
478SZATARA Daria 318Open Kobiet09:4500:00:00
479SZCZYPIOR Michał 319Open Mężczyzn09:4500:00:00
480WĄTOR Florian 320Open Mężczyzn09:4500:00:00
481ZAREMBA-PIETKIEWICZ Agnieszka 321Open Masters Kobiet10:0000:00:00
482PIWOWARCZYK Magdalena 322Biegamy bo lubimy boczekOpen Kobiet10:0000:00:00
483PIWOWARCZYK Paweł 323Biegamy bo lubimy boczekOpen Mężczyzn10:0000:00:00
484GOC Kamil 326bikini dolneOpen Mężczyzn10:0000:00:00
485SOLECKI Janusz 327bikini dolneOpen Mężczyzn10:0000:00:00
486SOLECKI Krzysztof 328bikini dolneOpen Mężczyzn10:0000:00:00
487UJEJSKI Filip 329bikini dolneOpen Mężczyzn10:0000:00:00
488ADAMCZYK Aleksandra 339GirlsPower KrakówOpen Kobiet10:0000:00:00
489ADAMCZYK Aneta 340GirlsPower KrakówOpen Masters Kobiet10:0000:00:00
490MOSTOWIK Joanna 342GirlsPower KrakówOpen Masters Kobiet10:0000:00:00
491NECEL Dorota 343GirlsPower KrakówOpen Masters Kobiet10:0000:00:00
492PIERZCHAŁA Piotr 344Rzadziaks TeamOpen Mężczyzn09:4500:00:00
493BOROWIEC Szymon 345StonersOpen Mężczyzn10:0000:00:00
494BIZON Karol 346SWD ForMMA GymOpen Mężczyzn10:0000:00:00
495FUJAWA Patryk 347SWD ForMMA GymOpen Mężczyzn10:0000:00:00
496GÓRA Grzegorz 348SWD ForMMA GymOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
497HABRZYK Paweł 349SWD ForMMA GymOpen Mężczyzn10:0000:00:00
498HODUR Sławomir 350SWD ForMMA GymOpen Masters Mężczyzn10:0000:00:00
499NOWAK Dawid 351SWD ForMMA GymOpen Mężczyzn10:0000:00:00
500NOWAK Dominika 352SWD ForMMA GymOpen Kobiet10:0000:00:00
501NOWAK Karol 353SWD ForMMA GymOpen Mężczyzn10:0000:00:00
502PYTEL Krzysiek 354SWD ForMMA GymOpen Mężczyzn10:0000:00:00
503RAJDA Zbigniew 355SWD ForMMA GymOpen Mężczyzn10:0000:00:00
504FARAŚ Mateusz 366Open Mężczyzn10:0000:00:00
505FOLEK Grzegorz 367Open Mężczyzn10:0000:00:00
506GIL Bartosz 368Open Mężczyzn10:4500:00:00
507JASZCZUROWSKA Anna 371Open Kobiet10:0000:00:00
508JASZCZUROWSKI Rafał 372Open Mężczyzn10:0000:00:00
509KISIEL Mirosław 373Open Mężczyzn10:0000:00:00
510KOBRYŃ Przemek 374Open Mężczyzn10:3000:00:00
511KOSTKA Eryk 375Open Mężczyzn10:0000:00:00
512KUCZERA Kazimierz 376Open Mężczyzn10:0000:00:00
513LEŚNIAK Natalia 377Open Kobiet10:0000:00:00
514MACHULEC Krzysztof 378Open Mężczyzn10:3000:00:00
515MALCHERCZYK Paweł 379Open Mężczyzn10:3000:00:00
516MICHULEC Kinga 380Open Masters Kobiet10:0000:00:00
517MICHULEC Oliwia 381Open Kobiet10:0000:00:00
518MOCZEK Klaudia 382Open Kobiet10:0000:00:00
519STOPKA Łukasz 3926kmNa8to0,75kmOpen Mężczyzn10:1500:00:00
520CENDER Anna 393Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet10:1500:00:00
521DAUBER Joanna 394Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet10:1500:00:00
522ŁUŻNA Natalia 395Electrolux ŚwidnicaOpen Kobiet10:1500:00:00
523KIJAS Mariusz 396Gang BłociakówOpen Mężczyzn10:1500:00:00
524KOSZYCKA Agnieszka 397Gang BłociakówOpen Kobiet10:1500:00:00
525KUPCZAK Maciej 398Gang BłociakówOpen Mężczyzn10:1500:00:00
526MYŚLIWIEC Tomasz 400Gang BłociakówOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
527BIGA Małgorzata 402GT Alizka Team :) Open Kobiet10:1500:00:00
528DROST Rafał 403GT Alizka Team :) Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
529IWANICKA Jolanta 404GT Alizka Team :) Open Kobiet10:1500:00:00
530IWANICKI Mateusz 405GT Alizka Team :) Open Mężczyzn10:1500:00:00
531KOLLAR Małgorzata 406GT Alizka Team :) Open Kobiet10:1500:00:00
532MAZUR Roman 407GT Alizka Team :) Open Mężczyzn10:1500:00:00
533REDLARSKA Malwina 408GT Alizka Team :) Open Kobiet10:1500:00:00
534URBANEK Sabina 409GT Alizka Team :) Open Kobiet10:1500:00:00
535ADAMCZYK Tomasz 410Harnasie w natarciuOpen Mężczyzn10:1500:00:00
536RYBA Mateusz 422Paweł jednak nie biegnie...Open Mężczyzn10:1500:00:00
537KRYSZTOFIŃSKI Adrian 423POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:1500:00:00
538SPILISZEWSKI Marcin 424POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:1500:00:00
539HOMEL Joanna 425Profi Pato TeamOpen Masters Kobiet10:1500:00:00
540TREFON Beniamin 426Profi Pato TeamOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
541WALCZAK Erik 427Profi Pato TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
542OZIMEK Jacek 430PSE - Energia w dobrych rękachOpen Masters Mężczyzn10:1500:00:00
543STASZOWSKI Jakub 431PSE - Energia w dobrych rękachOpen Mężczyzn10:1500:00:00
544TUREK Magdalena 432PSE - Energia w dobrych rękachOpen Kobiet10:1500:00:00
545TUTAK Michał 433PSE - Energia w dobrych rękachOpen Mężczyzn10:1500:00:00
546ZARZYCKI Maciej 434PSE - Energia w dobrych rękachOpen Mężczyzn10:1500:00:00
547PAJĄK Anna 435RankoteamOpen Kobiet10:1500:00:00
548PAJĄK Lucyna 436RankoteamOpen Kobiet10:1500:00:00
549PRZESÓR Adrian 437RankoteamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
550ZABŁOCKI Piotr 446Sportera OCROpen Mężczyzn10:1500:00:00
551CHRUŚCICKI Wojciech 447ULMA TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
552DYDA Piotr 448ULMA TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
553GAŁĄZKA Tomasz 449ULMA TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
554GÓRAL Anna 450ULMA TeamOpen Masters Kobiet10:1500:00:00
555KACZOR Agata 451ULMA TeamOpen Kobiet10:1500:00:00
556MARUCHNIAK Jacek 452ULMA TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
557PAWLAK Michał 453ULMA TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
558RADOLAK Maciej 454ULMA TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
559TARGOŃSKI Sławomir 455ULMA TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
560WIDEŁ Sławomir 456ULMA TeamOpen Mężczyzn10:1500:00:00
561ŻERUCHA Krzysztof 457ŻeruszkiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
562ANIELSKA Anna 458Open Kobiet10:1500:00:00
563AUGUSTYNIAK Tomasz 459Open Mężczyzn10:1500:00:00
564BANACH Mariusz 460Open Mężczyzn10:1500:00:00
565BANACH Tomasz 461Open Mężczyzn10:1500:00:00
566BIERNATEK Daria 462Open Kobiet10:1500:00:00
567GŁADYSZ Leszek 464Open Mężczyzn10:1500:00:00
568KULISZEWSKI Maciej 469Open Mężczyzn10:1500:00:00
569LIJEWSKA Lidia 470Open Kobiet09:4500:00:00
570MISIUKIEWICZ Arkadiusz 471Open Mężczyzn10:1500:00:00
571NAKONIECZNY Marcel 473Open Mężczyzn10:1500:00:00
572ORMANIEC Marcin 476Open Mężczyzn10:1500:00:00
573PERUCKA Małgorzata 477Open Kobiet10:1500:00:00
574PIRÓG Mateusz 478Open Mężczyzn10:1500:00:00
575WÓJCIK Ryszard 488Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
576ŻOŁNACZ Radek 489Open Mężczyzn10:1500:00:00
577ZYZAŃSKI Adrian 490Open Mężczyzn10:1500:00:00
578BARANOWSKI Maciej 491AgrokołhozOpen Mężczyzn10:3000:00:00
579KAROLEWICZ Arkadiusz 493AgrokołhozOpen Mężczyzn10:3000:00:00
580MAŁECKI Tomasz 494AgrokołhozOpen Mężczyzn10:3000:00:00
581MOLIS Magdalena 495AgrokołhozOpen Kobiet10:3000:00:00
582REZMER Maksymilian 496AgrokołhozOpen Mężczyzn10:3000:00:00
583WITKE Arleta 497AgrokołhozOpen Kobiet10:3000:00:00
584KIERAS Grzegorz 498ApaczeOpen Mężczyzn10:4500:00:00
585KOKOSZKA Tomasz 499ApaczeOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
586KUBAT Adam 500ApaczeOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
587BARANOWICZ-KULIG Katarzyna 501Babka LekarskaOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
588CZEKAJ Agata 502Babka LekarskaOpen Kobiet10:3000:00:00
589CZEKAJ Hanna 503Babka LekarskaOpen Kobiet10:3000:00:00
590FLUDER Joanna 504Babka LekarskaOpen Kobiet10:3000:00:00
591KOZŁOWSKA Monika 505Babka LekarskaOpen Kobiet10:3000:00:00
592KACPRZAK Marcin 515Hartownia TeamOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
593OWCZAREK Grzegorz 516Hartownia TeamOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
594SZCZYPKA Tomasz 518HomeFit3DOpen Mężczyzn10:3000:00:00
595PIECHOCKA Anna 519IRON GirlsOpen Kobiet11:0000:00:00
596FIRAZA Paweł 520LA trenerOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
597FIRAZA Tomasz 521LA trenerOpen Mężczyzn10:3000:00:00
598TEODORCZYK Jacek 522LA trenerOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
599BEDNARCZYK Marta 523Lion Motors KatowiceOpen Kobiet10:3000:00:00
600DOMAGAŁA Joanna 525Lion Motors KatowiceOpen Kobiet10:3000:00:00
601DOMAGAŁA Łukasz 526Lion Motors KatowiceOpen Mężczyzn10:3000:00:00
602DURKALEC Bogusław 527Lion Motors KatowiceOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
603JAGIEŁA Mateusz 528Lion Motors KatowiceOpen Mężczyzn10:3000:00:00
604KĘPIŃSKI Marcin 529Lion Motors KatowiceOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
605MORAWSKI Patryk 530Lion Motors KatowiceOpen Mężczyzn10:3000:00:00
606SUSZKA Robert 532Lion Motors KatowiceOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
607KUCHEJDA Marek 533LOYD TEAMOpen Mężczyzn09:3000:00:00
608ADAMEK Paweł 542Słowackiego TeamOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
609CZEMPINSKA Magda 543Słowackiego TeamOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
610CZEMPIŃSKI Paweł 544Słowackiego TeamOpen Mężczyzn10:3000:00:00
611GÓRALCZYK Janusz 545Słowackiego TeamOpen Masters Mężczyzn10:3000:00:00
612STUPKA Magdalena 547Słowackiego TeamOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
613MOL Wojtek 548Speed RunnersOpen Mężczyzn10:3000:00:00
614ADAMCZEWSKI Filip 549SwpRangersOpen Mężczyzn10:3000:00:00
615ADAMCZEWSKI Kacper 550SwpRangersOpen Mężczyzn10:3000:00:00
616HAJDUK Wojciech 551SwpRangersOpen Mężczyzn10:3000:00:00
617PILORZ Wojtek 552Wataha KarniceOpen Mężczyzn10:3000:00:00
618BIENIASZ Bogusław 553Open Masters Mężczyzn09:3000:00:00
619CHRONOWSKI Dawid 556Open Mężczyzn10:3000:00:00
620DZIDO Monika 557Open Kobiet10:3000:00:00
621FABIA Marcin 558Open Mężczyzn10:3000:00:00
622FUJAK Aleksandra 559Open Kobiet10:3000:00:00
623FUJAK Paulina 560Open Kobiet10:3000:00:00
624KOWNACKA Ewelina 570Open Kobiet10:0000:00:00
625KRAUS Justyna 571Open Kobiet10:3000:00:00
626KWAK Łukasz 572Open Mężczyzn10:3000:00:00
627MĄDRY Maciej 574Open Mężczyzn10:3000:00:00
628MĄKINA Przemysław 575Open Mężczyzn10:3000:00:00
629MAŃKOWSKI Filip 576Open Mężczyzn10:3000:00:00
630MAŃKOWSKI Włodzimierz 577Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
631OBRZUT Artur 578Open Mężczyzn10:3000:00:00
632PIASECKI Jakub 579Open Mężczyzn10:3000:00:00
633PIASECKI Norbert 580Open Mężczyzn10:3000:00:00
634PIECUCH Jolanta 581Open Kobiet10:3000:00:00
635PIETRAS Anna 582Open Kobiet10:3000:00:00
636PREDECKI Dariusz 583Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
637PRZEWOŹNIK Dawid 584Open Mężczyzn10:3000:00:00
638ROMAŃSKI Łukasz 585Open Mężczyzn10:3000:00:00
639RZESZOWSKI Michał 586Open Mężczyzn10:3000:00:00
640SIKORA Grzegorz 587Open Mężczyzn10:3000:00:00
641SIKORA Joanna 588Open Kobiet10:3000:00:00
642WOJCIECHOWICZ Monika 597Open Kobiet10:3000:00:00
643WRÓBEL Paweł 598Open Mężczyzn10:3000:00:00
644ZDEBSKI Hubert 599Open Mężczyzn10:3000:00:00
645RAK Aleksandra 600Ananas SquadOpen Kobiet10:4500:00:00
646SZEPELAK Olga 601Ananas SquadOpen Kobiet10:4500:00:00
647EKIERT Krzysztof 602Andrychów RunningOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
648CHUDOBA Agnieszka 603CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet10:4500:00:00
649DĄBROWSKA Monika 604CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet10:4500:00:00
650BROŻEK Michał 605DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
651LESZCZYŃSKA Weronika 606DIAGNOSTYKAOpen Kobiet10:4500:00:00
652LIZOŃ Wojciech 607DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
653MARCZYK Piotr 608DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
654PIEPRZYCA Mariola 609DIAGNOSTYKAOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
655PIOTROWSKA Anna 610DIAGNOSTYKAOpen Kobiet10:4500:00:00
656PORADZISZ Sylwia 611DIAGNOSTYKAOpen Kobiet10:4500:00:00
657SIUDA Marcin 612DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
658STAWKOWSKI Paweł 613DIAGNOSTYKAOpen Mężczyzn10:4500:00:00
659SZYMANOWSKA Agnieszka 614DIAGNOSTYKAOpen Kobiet10:4500:00:00
660WOJTASIEWICZ Beata 615DIAGNOSTYKAOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
661FIOŁEK Mateusz 624KRÓLEWSKIE PILZNOOpen Mężczyzn10:4500:00:00
662KUBAS Katarzyna 625KRÓLEWSKIE PILZNOOpen Kobiet10:4500:00:00
663KULIGA - RĘDZINA Olga 626KRÓLEWSKIE PILZNOOpen Kobiet10:4500:00:00
664URIASZ Krzysztof 628KRÓLEWSKIE PILZNOOpen Mężczyzn10:4500:00:00
665REMBACZ Mariusz 629NUDZIŁO MI SIĘOpen Mężczyzn10:4500:00:00
666TERLECKI Wojciech 630NUDZIŁO MI SIĘOpen Mężczyzn10:4500:00:00
667KOWALKOWSKI Tomasz 631Przebieżka teamOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
668MAKUSIEWICZ Mariusz 632Przebieżka teamOpen Masters Mężczyzn10:4500:00:00
669PIOTROWSKA Katarzyna 633Siem CityOpen Masters Kobiet10:4500:00:00
670PIOTROWSKA Patrycja 634Siem CityOpen Kobiet10:4500:00:00
671PIOTROWSKA Wiktoria 635Siem CityOpen Kobiet10:4500:00:00
672SZUMARSKI Miłosz 636Siem CityOpen Mężczyzn10:4500:00:00
673BAHYRYCZ Izabela 637SmeerfyOpen Kobiet10:4500:00:00
674BANIAK Marcin 638Open Mężczyzn10:4500:00:00
675BARĆ Maciej 639Open Mężczyzn10:4500:00:00
676BEREŚ Krystian 640Open Mężczyzn10:4500:00:00
677BIAŁOJAŃSKA OZAJST Klaudia 641Open Masters Kobiet10:4500:00:00
678BLAK Sylwia 642Open Kobiet10:4500:00:00
679KACPERSKI Michał 651Open Mężczyzn10:4500:00:00
680KLEMCZAK Elżbieta 652Open Kobiet10:4500:00:00
681LORENCZYK Żaneta 655Open Kobiet10:4500:00:00
682ŁUKASZ KOPCZYŃSKI Łukasz 656Open Mężczyzn10:4500:00:00
683ŁYCZKO Ewelina 657Open Kobiet10:4500:00:00
684MANCIN STAROWICZ Sara 658Open Kobiet10:4500:00:00
685MAŚLANKA Krzysztof 659Open Mężczyzn10:4500:00:00
686MAŚLANKA Wojciech 660Open Mężczyzn10:4500:00:00
687OLSZEWSKI Michał 662Open Mężczyzn10:4500:00:00
688PASTOR Jakub 663Open Mężczyzn10:4500:00:00
689PASTOR Paweł 664Open Mężczyzn10:4500:00:00
690PRZYBYŁO Mateusz 666Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
691RZEPKA Pawel 667Open Mężczyzn10:4500:00:00
692ZATOR Piotr 675Open Mężczyzn10:4500:00:00
693ZYGMUNT Szymon 676Open Mężczyzn10:4500:00:00
694JASEK Agnieszka 677AGMAR TEAMOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
695WRZESZCZ Krzysztof 680Ambitni Inaczej !Open Masters Mężczyzn11:0000:00:00
696GÓRECKA Agnieszka 681AziołkiOpen Kobiet11:0000:00:00
697JELONEK Krzysztof 682AziołkiOpen Mężczyzn11:0000:00:00
698MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta 683AziołkiOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
699ZACZYŃSKI Maciek 692Błotne świryOpen Mężczyzn11:0000:00:00
700DĘBOWSKI Dominik 693ByleSięNiePobrudzićOpen Mężczyzn11:0000:00:00
701OLEJARZ Sebastian 694ByleSięNiePobrudzićOpen Mężczyzn11:0000:00:00
702WASZKIEWICZ Piotr 695ByleSięNiePobrudzićOpen Mężczyzn11:0000:00:00
703MISIARZ Dagmara 696Chilli CoOpen Kobiet11:0000:00:00
704KMIECIK Aneta 699CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Masters Kobiet10:4500:00:00
705MIESZCZAK Marcin 700DZIKIOpen Mężczyzn12:0000:00:00
706BIŁKA Karolina 701Dzikie CmujeOpen Kobiet11:0000:00:00
707CHAŁUDA Paweł 702Dzikie CmujeOpen Mężczyzn11:0000:00:00
708HADRIAN Bartłomiej 703Dzikie CmujeOpen Mężczyzn11:0000:00:00
709JĘDROCHA Maciej 704Dzikie CmujeOpen Mężczyzn11:0000:00:00
710KOCZWARA Karol 705Dzikie CmujeOpen Mężczyzn11:0000:00:00
711KUBASIAK Artur 706Dzikie CmujeOpen Mężczyzn11:0000:00:00
712NAWARA Katarzyna 707Dzikie CmujeOpen Kobiet11:0000:00:00
713SOBIERAJ Katarzyna 708Dzikie CmujeOpen Kobiet11:0000:00:00
714CHWARZYNSKA Aldona 710Fabryka Zdrowia BytówOpen Kobiet11:0000:00:00
715CIERSON Aneta 711Fabryka Zdrowia BytówOpen Masters Kobiet11:0000:00:00
716ZYGMUNT Piotr 720Młode Wilki SKLOpen Mężczyzn11:0000:00:00
717MROŻEK Dominik 721NA WSTECZNYMOpen Mężczyzn11:0000:00:00
718ORYSHCHENKO Oleksii 722Najważniejsze to nie zdechnąćOpen Mężczyzn11:0000:00:00
719MICHALAK Krystian 723NaWstecznymOpen Mężczyzn11:0000:00:00
720GALAS Anna 724Rossmann Open Kobiet11:0000:00:00
721KACZOREK Mariusz 727SZEF MI KAZAŁOpen Masters Mężczyzn11:0000:00:00
722MILBERG Grzegorz 728SZEF MI KAZAŁOpen Mężczyzn11:0000:00:00
723PAJĄK Marcin 729SZEF MI KAZAŁOpen Mężczyzn11:0000:00:00
724PTASIŃSKI Igor 730SZEF MI KAZAŁOpen Mężczyzn11:0000:00:00
725RYSZ Rafał 731SZEF MI KAZAŁOpen Mężczyzn11:0000:00:00
726CHRZANOWSKI Kamil 732Wild TigersOpen Mężczyzn11:0000:00:00
727KONOPKA Maciej 733Wild TigersOpen Mężczyzn11:0000:00:00
728NAREWSKA Basia 734Wild TigersOpen Kobiet11:0000:00:00
729ROGOWSKI Damian 735Wild TigersOpen Mężczyzn11:0000:00:00
730ANTKIEWICZ Marek 736Open Mężczyzn11:0000:00:00
731BARTOSZEWSKA Agnieszka 737Open Kobiet11:3000:00:00
732CHODAK Izabella 738Open Kobiet11:0000:00:00
733GERLICH Ryszard 748Open Mężczyzn11:0000:00:00
734GRONIAK Marcel 750Open Mężczyzn11:0000:00:00
735HUTYRA Jakub 751Open Mężczyzn11:0000:00:00
736JANOWSKA Żaneta 752Open Kobiet11:0000:00:00
737KACZOR Artur 753Open Mężczyzn11:0000:00:00
738KARCZ Dawid 566Open Mężczyzn11:0000:00:00
739KEDZIA Jacek 754Open Mężczyzn11:3000:00:00
740KLIMAS Jakub 755Open Mężczyzn11:0000:00:00
741KLIMAS Kamil 756Open Mężczyzn11:0000:00:00
742KOJDA Konrad 757Open Mężczyzn10:4500:00:00
743KORNAGA Kamil 759Open Mężczyzn11:0000:00:00
744KRAWCZYK Barbara 760Open Kobiet11:0000:00:00
745KRAWCZYK Paweł 761Open Mężczyzn11:0000:00:00
746KUBAS Michał 762Open Mężczyzn11:0000:00:00
747KUBICA Piotr 763Open Mężczyzn11:0000:00:00
748MICHALSKI Alan 764Open Mężczyzn11:0000:00:00
749MIELNIK Natalia 765Open Kobiet11:0000:00:00
750MISZCZUK Ewelina 766Open Masters Kobiet12:0000:00:00
751PUCHALSKI Jan 776Open Mężczyzn11:0000:00:00
752ROGOWSKA Aleksandra 777Open Kobiet11:0000:00:00
753RYCHLEWSKI Wojciech 778Open Mężczyzn11:0000:00:00
754STAWOWY Jozef 780Open Mężczyzn11:0000:00:00
755STYŚ Agnieszka 781Open Kobiet10:4500:00:00
756SYKUŁA Paweł 782Open Mężczyzn11:0000:00:00
757SZKARADEK Małgorzata 783Open Kobiet11:0000:00:00
758SZMYDKI Cezary 784Open Mężczyzn11:0000:00:00
759TEKIELI Mariusz 786Open Mężczyzn11:0000:00:00
760TKACZENKO Martyna 787Open Kobiet11:0000:00:00
761TOPCZYNSKI Kamil 788Open Mężczyzn11:0000:00:00
762ZIMNA Maria 789Open Kobiet11:0000:00:00
763KOWALICZEK Rafał 790AmigoOpen Mężczyzn11:1500:00:00
764AKSAMIT Dominik 791Borsuki, Anie, grzybyOpen Mężczyzn11:1500:00:00
765PAJĄK Dominik 792Borsuki, Anie, grzybyOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
766PRENDOTA Anna 793Borsuki, Anie, grzybyOpen Kobiet11:1500:00:00
767NANDZIK Tomasz 802EXTRA SZWAGRYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
768NOWAK Szymon 803EXTRA SZWAGRYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
769ZARĘBA Sławomir 804EXTRA SZWAGRYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
770DYDA Michał 806FLISACY PIENINSCYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
771KACWIN Adrian 808FLISACY PIENINSCYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
772SALAMON Filip 809FLISACY PIENINSCYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
773SALAMON Marcin 810FLISACY PIENINSCYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
774DRWAL-BURKIEWICZ Anna 811Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet11:1500:00:00
775GNIECKI Robert 812Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
776KRÓL Andrzej 813Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn11:1500:00:00
777KUCEMBA Dominik 814Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn11:1500:00:00
778GOŁĘBIOWSKA Monika 816Husaria Race Team Open Kobiet11:1500:00:00
779GOŁĘBIOWSKI Dawid 817Husaria Race Team Open Mężczyzn11:1500:00:00
780MAZUR Kamil 818IT DreamTeamOpen Mężczyzn11:1500:00:00
781PIECHOTA Wojciech 819IT DreamTeamOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
782MOSUR Mirosław 820KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn11:1500:00:00
783MICKIEWICZ Grażyna 821Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii Open Masters Kobiet11:1500:00:00
784VEČEŘA Jan 829OCR Runners OlomoucOpen Mężczyzn11:1500:00:00
785MROCZKA Szymon 831OSP Wola FilipowskaOpen Mężczyzn11:1500:00:00
786MROCZKA Tadeusz 832OSP Wola FilipowskaOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
787DOLIBÓG Ewa 833Runmageddonowe Świry Open Kobiet11:1500:00:00
788SETLAK Małgorzata 834Spaleni ZiołamiOpen Kobiet11:1500:00:00
789SOKALLA Piotr 836Spaleni ZiołamiOpen Masters Mężczyzn11:1500:00:00
790LANDAS Przemysław 839SPEC INSTAL RUNOpen Mężczyzn11:1500:00:00
791GORAUS Krzysztof 840Team RybnikOpen Mężczyzn11:1500:00:00
792JARUGA Damian 841Team RybnikOpen Mężczyzn11:1500:00:00
793JARUGA Grzegorz 842Team RybnikOpen Mężczyzn11:1500:00:00
794KOŁPAK Magdalena 843X- FORCE TEAMOpen Kobiet11:1500:00:00
795MICHALAK Przemysław 844X- FORCE TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:00
796KOZŁOWSKI Przemysław 845X-FORCE TEAMOpen Mężczyzn11:1500:00:00
797ANTOSIAK Konrad 846Open Mężczyzn11:1500:00:00
798ASAULA Margaryta 847Open Kobiet11:1500:00:00
799BARTNICKI Dawid 848Open Mężczyzn11:1500:00:00
800JĘDRA Mateusz 858Open Mężczyzn11:1500:00:00
801KRAJNIAK Patrycja 861Open Kobiet11:1500:00:00
802KRAWCZYK Anna 862Open Kobiet11:1500:00:00
803ŁANUCHA Dawid 864Open Mężczyzn11:1500:00:00
804LORENZ Patryk 865Open Mężczyzn11:1500:00:00
805MAKOŚ Waldemar 866Open Mężczyzn11:1500:00:00
806NAPIERAŁA Joanna 867Open Kobiet11:1500:00:00
807NIELABA Anna 868Open Masters Kobiet11:1500:00:00
808ORIAŃSKI Bartlomiej 869Open Mężczyzn11:1500:00:00
809PIÓRO-JAKUBCZAK Agnieszka 870Open Kobiet11:0000:00:00
810PŁAZA Mateusz 871Open Mężczyzn11:1500:00:00
811ŠANA Radek 872Open Mężczyzn11:1500:00:00
812STRZELECKI Dariusz 874Open Mężczyzn11:1500:00:00
813SZWEDA Urszula 875Open Masters Kobiet11:1500:00:00
814OBUCHOWSKA Kinga 884Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Kobiet11:3000:00:00
815OBUCHOWSKI Robert 886Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
816RUCIŃSKI Piotr 887BRO_WAROpen Mężczyzn11:4500:00:00
817RUCIŃSKI Rafał 888BRO_WAROpen Mężczyzn11:4500:00:00
818BAŁA Marcin 889Cisowa BoysOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
819KOŁODZIEJ Karol 890Cisowa BoysOpen Mężczyzn11:3000:00:00
820KĘDZIOR Jakub 891Decathlon PiłaOpen Mężczyzn11:3000:00:00
821DOBRZAŃSKA Marta 892GE HealthAheadOpen Kobiet11:3000:00:00
822DUERSCHLAG Iwona 895Husaria Race Team Open Masters Kobiet11:3000:00:00
823KOTARBA Piotr 896Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn11:3000:00:00
824KOWALCZYK Ewa 897Husaria Race Team Open Kobiet11:3000:00:00
825BEDNARZ Aleksandra 898MFP TEAMOpen Kobiet11:3000:00:00
826BEDNARZ Kamil 899MFP TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:00
827KAMECZURA Agnieszka 902MFP TEAMOpen Kobiet11:3000:00:00
828PAJĄK Aleksandra 903MFP TEAMOpen Kobiet11:3000:00:00
829NARAJEWSKI Grzegorz 912Organic TeamOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
830NOWAK Piotr 913Organic TeamOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
831OCHOWIAK Klaudia 914Organic TeamOpen Kobiet11:3000:00:00
832SIENKIEWICZ Dariusz 915Organic TeamOpen Mężczyzn11:3000:00:00
833PALCZYŃSKA Agnieszka 919RookiesOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
834PALCZYŃSKI Andrzej 920RookiesOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
835FIJAK-KAPA Katarzyna 921Runmageddonowe Świry Open Kobiet11:3000:00:00
836KAPA Grzegorz 922Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn11:3000:00:00
837MICHALCZEWSKI Sławomir 923Studio Energia TeamOpen Mężczyzn11:3000:00:00
838KORDUŁA Michał 924STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn11:3000:00:00
839RAK Sebastian 925STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn11:3000:00:00
840SKRABEL Artur 926STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn11:3000:00:00
841STIEL Katarzyna 927STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
842WARDENGA Michalina 928STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet11:3000:00:00
843WIŚNIEWSKA Arleta 929STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet11:3000:00:00
844NITKA Joanna 930TB LogisticsOpen Kobiet11:3000:00:00
845KALETA Dawid 939Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn11:3000:00:00
846KOT Michał 940Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn11:3000:00:00
847BATOR Norbert 941Open Mężczyzn11:3000:00:00
848BUKOWSKI Jakub 942Open Masters Mężczyzn11:3000:00:00
849CHUDEUSZ Łukasz 943Open Mężczyzn11:3000:00:00
850DREWNIAK Katarzyna 944Open Kobiet11:3000:00:00
851GAL Jan 945Open Mężczyzn12:0000:00:00
852GAŁKA Łukasz 946Open Mężczyzn11:3000:00:00
853GAWLIK Łukasz 947Open Mężczyzn11:3000:00:00
854GRABOWSKI Marcin 949Open Masters Mężczyzn11:3000:00:00
855HAŁABIS Andrzej 950Open Mężczyzn11:3000:00:00
856KALETA Nina 951Open Kobiet11:3000:00:00
857KOŁACZ Kamil 952Open Mężczyzn11:3000:00:00
858KOTUL Bartosz 953Open Mężczyzn11:3000:00:00
859KUREK Miłosz 954Open Mężczyzn11:3000:00:00
860KWOCZALA Tomasz 955Open Masters Mężczyzn11:3000:00:00
861MUSIAŁ Paweł 956Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
862PALACZ Mateusz 958Open Mężczyzn11:3000:00:00
863STRÓŻAK Natalia 964Open Kobiet11:3000:00:00
864BARNABAS Arkadiusz 975BARNABAS TEAMOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
865OPARA Dariusz 976BARNABAS TEAMOpen Mężczyzn11:4500:00:00
866REMBARZ Łukasz 977BARNABAS TEAMOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
867GNIZA Paweł 978BDTMOpen Mężczyzn11:4500:00:00
868KURZAK Szymon 979BDTMOpen Mężczyzn11:4500:00:00
869MUSIAŁ Olga 980CMFOpen Kobiet11:4500:00:00
869PUCHALSKA Marta 981CMFOpen Kobiet11:4500:00:00
871PUCHALSKI Rafał 982CMFOpen Mężczyzn11:4500:00:00
872SKIBA Beata 983CMFOpen Masters Kobiet11:4500:00:00
873TUREK Michał 984CMFOpen Mężczyzn11:4500:00:00
874MAGOŃ Łukasz 991Husaria Race Team Open Mężczyzn11:4500:00:00
875KRZYWY Przemek 992Krzywa MasztaOpen Mężczyzn11:4500:00:00
876SZPADA Monika 997Kuźnia DamianaOpen Masters Kobiet11:4500:00:00
877WRONA Sebastian 998Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
878KARWACKA Agnieszka 999LDFOpen Kobiet11:4500:00:00
879CZECH Paulina 1001MedicineOpen Kobiet12:0000:00:00
880ŚWIĘTEK Agnieszka 1002MultiFittOpen Kobiet11:4500:00:00
881ZARZYCKA Magdalena 1003MultiFittOpen Masters Kobiet11:4500:00:00
882ZARZYCKI Konrad 1004MultiFittOpen Masters Mężczyzn11:4500:00:00
883PANTOŁ Radosław 1006PoliGOn TeamOpen Mężczyzn11:4500:00:00
884JAGIELSKI Rafał 1007POWER TRAININGOpen Mężczyzn10:4500:00:00
885RAŹNIEWSKA Marta 1014Rossmann Open Kobiet11:1500:00:00
886RAŹNIEWSKA Monika 1015Rossmann Open Kobiet11:1500:00:00
887ZNISZCZOŁ Łukasz 1016STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn11:3000:00:00
888BOJARSKI Arkadiusz 1017Team IGOpen Mężczyzn11:4500:00:00
889CHUDY Dawid 1018Team IGOpen Mężczyzn11:4500:00:00
890EL-MERABET Zouhair 1019Team IGOpen Mężczyzn11:4500:00:00
891GRUNTOWSKI Tomasz 1021Team IGOpen Mężczyzn11:4500:00:00
892KURNIK Dominika 1022Team IGOpen Kobiet11:4500:00:00
893LE QUANG Tiep 1023Team IGOpen Mężczyzn11:4500:00:00
894LIABOGOV Iarolsav 1024Team IGOpen Mężczyzn11:4500:00:00
895OUASSAL Chafik 1026Team IGOpen Mężczyzn11:4500:00:00
896BUCZEK Natalia 1038Open Kobiet11:4500:00:00
897BUTOR Ania 1039Open Kobiet12:0000:00:00
898CZERWIŃSKI Cyprian 1040Open Mężczyzn12:0000:00:00
899DOBROVSKY Michal 1041Open Mężczyzn11:4500:00:00
900FLORCZAK Piotr 1042Open Mężczyzn11:4500:00:00
901GÓRNICZ Agnieszka 1044Open Kobiet11:4500:00:00
902GRODOŃ Wojciech 1045Open Mężczyzn11:4500:00:00
903GRZELA Sylwester 1046Open Mężczyzn11:4500:00:00
904GRZELAK Edgar 1047Open Mężczyzn11:4500:00:00
905GWÓŹDŹ Artur 1048Open Mężczyzn11:4500:00:00
906HYŁA Damian 1051Open Mężczyzn11:4500:00:00
907KAWALERCZYK Mariusz 1052Open Mężczyzn11:4500:00:00
908KRÓL Oliwia 1054Open Kobiet10:3000:00:00
909PERZYNA Wojciech 1066Open Mężczyzn11:4500:00:00
910ROSIAK Radosław 1067Open Mężczyzn11:4500:00:00
911SIECZKOWSKA Marianna 1068Open Kobiet11:4500:00:00
912SIWADŁO Konrad 1069Open Mężczyzn11:4500:00:00
913SKÓRZAK Bartosz 1070Open Mężczyzn11:4500:00:00
914SMUZYNSKI Kamil 1071Open Mężczyzn11:1500:00:00
915SOBCZYK Damian 1072Open Mężczyzn11:4500:00:00
916SOBUTKOWSKI Piotr 1073Open Masters Mężczyzn11:4500:00:00
917SZYMAŃSKA Izabela 1074Open Masters Kobiet11:4500:00:00
918BRZEZIŃSKI Robert 1075-.-Open Mężczyzn12:0000:00:00
919GORCZYCA Grzegorz 1077-.-Open Mężczyzn12:0000:00:00
920KRZESZOWSKI Grzegorz 1078-.-Open Mężczyzn12:0000:00:00
921BACHUL Tomasz 1080AttiqOpen Mężczyzn12:0000:00:00
922KLANOWSKI Marcin 1083BMK TEAMOpen Mężczyzn12:0000:00:00
923SOBIESZEK Aleksandra 1092CZARNO TO WIDZAOpen Kobiet12:0000:00:00
924URBANIAK Grzegorz 1093CZARNO TO WIDZAOpen Mężczyzn12:0000:00:00
925URBANIAK Rafał 1094CZARNO TO WIDZAOpen Mężczyzn12:0000:00:00
926RADZIEJ Patrycja 1096Ex TeamOpen Kobiet12:0000:00:00
927MALINOWSKI Przemysław 1097EXTREMALNE DZIKI PIŁAOpen Mężczyzn11:3000:00:00
928SAWICKI Łukasz 1098Fabryka Formy BytomOpen Mężczyzn12:0000:00:00
929CZPAK Daniel 1100GangusyOpen Mężczyzn12:0000:00:00
930OFIARA Kamil 1101GangusyOpen Mężczyzn12:0000:00:00
931WOJASIEWICZ Kinga 1103GangusyOpen Kobiet12:0000:00:00
932GUMIELA Adam 1104Gryf TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
933KWIATKOWSKI Krzysztof 1106NOVOMATIC Technologies PolandOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
934GREIBIG Michaela 158OCR MUNICHOpen Kobiet12:0000:00:00
935ĆWIKLIK Marcin 1124TEAM PREZESOpen Mężczyzn12:0000:00:00
936MICHALAK Aleksandra 1125WF KostrzynOpen Kobiet12:0000:00:00
937SIEMIERNIK Dariusz 1126WF KostrzynOpen Masters Mężczyzn12:0000:00:00
938BOBEL Paweł 1127z NIENACKAOpen Mężczyzn09:3000:00:00
939JEŻ Maja 1128ŻabkiOpen Kobiet12:0000:00:00
940MIKLEWICZ Agata 1129ŻabkiOpen Kobiet12:0000:00:00
941WOROCH Tomasz 1130ŻabkiOpen Mężczyzn12:0000:00:00
942 ŁAKOMIEC Maciej 1131Open Mężczyzn12:0000:00:00
943BOŻKO Wiktoria 1134Open Kobiet12:0000:00:00
944CHMIEL Daniel 1135Open Mężczyzn12:0000:00:00
945DOBRZYNIECKA Natalia 463Open Kobiet12:0000:00:00
946DUL Krzysztof 1136Open Mężczyzn12:0000:00:00
947GAS Edyta 1138Open Kobiet12:0000:00:00
948KASCHE Denny 186Open Mężczyzn12:0000:00:00
949KMITA Jakub 1147Open Mężczyzn12:0000:00:00
950KOWALCZYK Tomasz 1148Open Mężczyzn12:0000:00:00
951KOWALIK Karol 1149Open Mężczyzn12:0000:00:00
952KOWALSKI Jakub 1150Open Mężczyzn12:0000:00:00
953KOWALSKI Paweł 1151Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
954KOZA Damian 1152Open Mężczyzn12:0000:00:00
955KUBIAK Maciej 1155Open Mężczyzn12:0000:00:00
956ŁUGOWSKA Aurelia 1159Open Kobiet11:4500:00:00
957ŁYCZAK Bartosz 1160Open Mężczyzn12:0000:00:00
958MADERA Kamil 1161Open Mężczyzn12:0000:00:00
959MALINOWSKI Przemysław 1162Open Mężczyzn12:0000:00:00
960NOWAK Zbigniew 1164Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
961NOWIŃSKI Paweł 1165Open Mężczyzn12:0000:00:00
962PORĘBA Kuba 1174Open Mężczyzn12:0000:00:00
963PYTLARZ Kamil 1175Open Mężczyzn12:0000:00:00
964RADZIEJ Krzysztof 1176Open Mężczyzn12:0000:00:00
965ROSKOSZ Rafał 1177Open Masters Mężczyzn12:0000:00:00
966SOCHACKI Piotr 1179Open Mężczyzn12:0000:00:00
967SYCHOWSKI Dawid 1180Open Mężczyzn12:0000:00:00
968SZYMCZAK Piotr 1181Open Mężczyzn11:3000:00:00
969URBANIK Zuza 1182Open Masters Kobiet12:0000:00:00
970WAWAK Jakub 1185Open Mężczyzn12:0000:00:00
971WEGNER Patryk 1186Open Mężczyzn12:0000:00:00
972WIELGOSZ Monika 1187Open Kobiet11:4500:00:00
973WOŹNIAK Ewelina 1188Open Kobiet12:0000:00:00
974WYSOCKI Bartosz 1189Open Mężczyzn12:0000:00:00
975ZIELIŃSKA Paulina 1192Open Kobiet12:0000:00:00
976CZEPIEC Alicja 1221Husaria Race Team Open Kobiet11:0000:00:00
977PRZYBYTEK Sławomir 1197Open Masters Mężczyzn10:0000:00:00
978SITARSKA Agata 1204ŻeruszkiOpen Kobiet10:1500:00:00
979MICZEK Michał 1198Open Mężczyzn10:4500:00:00
980PIOTROWSKA Anna 815Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet11:1500:00:00
981MROCZKA Joanna 830OSP Wola FilipowskaOpen Kobiet11:1500:00:00
982MISIARZ Daria 697Chilli CoOpen Kobiet11:0000:00:00
983ŚWIĘCICKA Gabriela 1222Open Kobiet10:4500:00:00
984KŁAPYTA Marek 1215agmar timOpen Mężczyzn11:0000:00:00
985BUGAJ Jakub 1217Open Mężczyzn11:1500:00:00
986MUSIAŁ Ireneusz 1230Open Mężczyzn11:0000:00:00
987OPALA Karolina 1229Open Kobiet11:0000:00:00
988RUSNAK Szymon 1223Open Mężczyzn11:1500:00:00
989PAWŁOWSKA Dorota 1225Open Masters Kobiet11:3000:00:00
990WYKA Artur 1231CAPOTEAMOpen Mężczyzn12:0000:00:00
991WALENTUKIEWICZ Mateusz 1234WF KostrzynOpen Mężczyzn12:0000:00:00
992ZDUŃCZYK Sylwia 103BiosferaOpen Kobiet09:3000:00:00
993BŁACHUT Janusz 554Open Mężczyzn10:3000:00:00
994BORTNOWSKA-WIENCEK Matylda 555Open Kobiet10:3000:00:00
995RYNKAR Edyta 627KRÓLEWSKIE PILZNOOpen Kobiet10:4500:00:00
996TUŻNIK Katarzyna 709Dzikie CmujeOpen Kobiet11:0000:00:00
997WITASZEWSKI Piotr 725Rossmann Open Mężczyzn11:3000:00:00
998OBUCHOWSKI Damian 885Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Mężczyzn11:3000:00:00
999NIKIEL Dariusz 16Dirty SparrowsElite Mężczyzn09:0000:00:00
1000PANTOŁ Karol 1005PoliGOn TeamOpen Mężczyzn11:4500:00:00
1001BINIO Jakub 284Open Mężczyzn09:4500:00:00
1002BOGACZ Marek 176Open Mężczyzn09:3000:00:00
1003WALCZAK Tomasz 261POLPLASTOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
1004STAŃKO Jerzy 313Open Mężczyzn09:4500:00:00
1005ADAMCZYK Zuzanna 341GirlsPower KrakówOpen Kobiet10:0000:00:00
1006ZIĘCIK Beata 269Rzadziaks TeamOpen Kobiet09:4500:00:00
1007SZCZYPKA Angelika 517HomeFit3DOpen Kobiet10:3000:00:00
1008KOCWENDER Marcin 859Open Mężczyzn11:1500:00:00
1009KOMPERDA Aleksandra 860Open Kobiet11:1500:00:00
1010BEDNARCZYK Mateusz 1133Open Mężczyzn12:0000:00:00
1011KOT Mateusz 1213StonersOpen Mężczyzn10:0000:00:00
1012WIERZBIAK Szymon 1214Zubrzyca DzikiOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1013DUDZIŃSKI Kamil 1216Open Mężczyzn10:3000:00:00
1014NOWOROL Paweł 1218Open Mężczyzn10:3000:00:00
1015WIERZBIAK Marcin 1219Open Mężczyzn10:1500:00:00
1016ŚWIĘCICKI Mateusz 1220Open Mężczyzn10:4500:00:00
1017JODŁOWSKI Kamil 184Open Mężczyzn09:3000:00:00
1018KARAWACKI Grzegorz 185Open Mężczyzn09:3000:00:00
1019PASTUSZKA Michał 206Open Mężczyzn09:3000:00:00
1020DURAJ Nikodem 364Open Mężczyzn10:0000:00:00
1021DZIADOŃ Jakub 365Open Mężczyzn10:4500:00:00
1022NIECIĄG Grzegorz 474Open Masters Mężczyzn10:1500:00:00
1023NOWAK Mateusz 475Open Mężczyzn10:1500:00:00
1024BITNER Łukasz 985Dpd RunnOpen Mężczyzn11:4500:00:00
1025LANGE Ela 986Dpd RunnOpen Masters Kobiet11:4500:00:00
1026OSMÓLSKI Daniel 987Dpd RunnOpen Mężczyzn11:4500:00:00
1027TAMECKI Artur 988Dpd RunnOpen Mężczyzn11:4500:00:00
1028KULKA Krystian 104BOMBOWI INACZEJOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1029GROMADA Jakub 106BUNGEEKRAKOWOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1030JASIKOWSKI Adam 107BUNGEEKRAKOWOpen Mężczyzn09:3000:00:00
1031DRWAL Marek 22Hunters OCR TeamOpen Masters Mężczyzn09:0000:00:00
1032CZERWIŃSKI Roman 46RAWLPLUG 100Open Masters Mężczyzn09:0000:00:00
1033SZPUNAR Daniel 230Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:00
1034ŻEBROWSKI Daniel 231Husaria Race Team Open Mężczyzn09:4500:00:00
1035ŁABĘDŹ Robert 245POLPLASTOpen Masters Mężczyzn09:4500:00:00
1036BARAN Sławek 283Open Mężczyzn09:4500:00:00
1037MROWIEC Witold 383Open Mężczyzn10:0000:00:00
1038MICOR Ola 399Gang BłociakówOpen Kobiet10:1500:00:00
1039ŁACIAK Grzegorz 429PSE - Energia w dobrych rękachOpen Mężczyzn10:1500:00:00
1040GÓRALCZYK Katarzyna 546Słowackiego TeamOpen Masters Kobiet10:3000:00:00
1041GORCZOWSKI Grzegorz 901MFP TEAMOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1042KONICKI Grzegorz 916RMF 4RACING TeamOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1043FIGLUS Katarzyna 917RookiesOpen Kobiet11:3000:00:00
1043JURGA Rafał 918RookiesOpen Masters Mężczyzn11:3000:00:00
1045STRZĄDAŁA Grzegorz 1028Team IGOpen Mężczyzn11:4500:00:00
1046STEINKE Gabriel 668Open Mężczyzn10:4500:00:00
1047SUROVETSKYI Pavlo 669Open Mężczyzn10:4500:00:00
1048KORENKIEWICZ Anna 758Open Kobiet11:0000:00:00
1049SZYBOWSKI Artur 785Open Mężczyzn11:0000:00:00
1050GŁUC Arkadiusz 807FLISACY PIENINSCYOpen Mężczyzn11:1500:00:00
1051WAWRZYŃCZAK Artur 838Spaleni ZiołamiOpen Mężczyzn11:1500:00:00
1052JASIŃSKI Jakub 893GE HealthAheadOpen Mężczyzn11:3000:00:00
1053OCHOWIAK Paweł 957Open Mężczyzn11:3000:00:00
1054KRÓL Ryszard 1055Open Masters Mężczyzn10:3000:00:00
1055MACHURA Mateusz 1236Open Mężczyzn11:4500:00:00
1056BRZOZOWSKI Adrian 1037Open Mężczyzn10:4500:00:00
1057WAJSZCZYK Tomasz 1183Open Mężczyzn12:0000:00:00
1058WOJASIEWICZ Kinga 1103GangusyOpen Kobiet12:0000:00:00
1059WIĘCASZEK Zuzanna 1102GangusyOpen Kobiet12:0000:00:00
1060TUREK Marcin 1079-.-Open Mężczyzn12:0000:00:00
1061CHMIELIŃSKI Andrzej 1076-.-Open Mężczyzn12:0000:00:00
1062WYDMAŃSKA Alicja 990GoldentroublemakersOpen Kobiet11:4500:00:00
1063DYMARSKA Joanna 989GoldentroublemakersOpen Kobiet11:4500:00:00
1064LEMPA Barbara 1157Open Kobiet12:0000:00:00
1065MALISZEWSKI Dariusz 1113PrzeprowadzkaOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1066GRUSZEWSKA Jolanta 1111PrzeprowadzkaOpen Masters Kobiet12:0000:00:00
1067JAROSZ Tamara 1112PrzeprowadzkaOpen Kobiet12:0000:00:00
1068MALISZEWSKI Paweł 1114PrzeprowadzkaOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1069KUCZOK Karol 1120SquaOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1070MAZGAJ Lukasz 1062Open Mężczyzn11:4500:00:00
1071DULIASZ Cezary 1235Open Masters Mężczyzn11:4500:00:00
1072JĘDRYKA Sandra 1142Open Kobiet12:0000:00:00
1073GÓRKA Robert 1043Open Masters Mężczyzn11:4500:00:00
1074ZIELONKA Dennis 1193Open Mężczyzn12:0000:00:00
1075WAŁCZYK Andrzej 1085CAPOTEAMOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1076KRZEMIEŃ Sebastian 1056Open Mężczyzn11:4500:00:00
1077BAŁA Maciej 1108Prymus TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1078KRAUSE Krzysztof 1109Prymus TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1079ŁYKOWSKI Eryk 1110Prymus TeamOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1080ANTOŃCZYK Daniel 1030TKburde1Open Mężczyzn11:4500:00:00
1081SICIARZ Zuzanna 1032TKburde1Open Kobiet11:4500:00:00
1082WŁOCH Tomasz 1034TKburde1Open Mężczyzn11:4500:00:00
1083SZAFRAŃSKI Bartek 1033TKburde1Open Mężczyzn11:4500:00:00
1084MUSIAŁ Mateusz 1031TKburde1Open Mężczyzn11:4500:00:00
1085SOSNA Daniel 1122SquaOpen Mężczyzn12:0000:00:00
1086POKOJ Dominika 1121SquaOpen Kobiet12:0000:00:00
1087HORVATH Hajnalka 1196Open Masters Kobiet11:4500:00:00
1088GROŃSKI Kacper 1224Open Mężczyzn11:0000:00:02
1089PARSZEWSKI Szymon 1168Open Mężczyzn12:0000:01:48
1090BOGUŃ Marta 1237Open Kobiet12:0000:01:49
1091BAŁTOWSKI Michał 1132Open Mężczyzn12:0000:01:49
1092PIEROSZCZUK Anna 1170Open Kobiet12:0000:01:50
1093PODGÓRSKA Karolina 665Open Kobiet10:4500:02:31
1094KAWARSKI Jaroslaw 894Hajer z Jankowic Open Mężczyzn11:1500:08:21
1095SZADZEWICZ Szymon 670Open Mężczyzn10:3000:09:09
Znaleziono 1095 wynik(ów)