GÓRSKI RUNMAGEDDON REKRUT KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-05
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
1206
Wystartowało:
1095
Nie ukończyło:
10
Ukończyło:
1085
Na trasie:
10
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1ORAWCZAK Kamil 13DENISTEAMElite Mężczyzn1M 109:0000:00:0000:55:48.6500:55:48.65 9:186,5
2WITEK Piotr 26Hunters OCR TeamElite Mężczyzn2M 209:0000:00:0001:01:02.5001:01:02.50+00:05:1310:105,9
3GAGON Denis 9DENISTEAMElite Mężczyzn3M 309:0000:00:0001:02:14.2501:02:14.25+00:06:2510:225,8
4WILK Tomasz 25Hunters OCR TeamElite Mężczyzn4M 409:0000:00:0001:02:19.0501:02:19.05+00:06:3010:235,8
5BRZOSKWINIA Wojciech 27Husaria Race Team Elite Mężczyzn5M 509:0000:00:0001:06:39.3501:06:39.35+00:10:5011:065,4
6SURUS Artur 40OCRTraining.plElite Mężczyzn6M 809:0000:00:0001:09:06.4001:09:06.40+00:13:1711:315,2
7DĄBROWSKI Radek 35OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn7M 909:0000:00:0001:10:19.4001:10:19.40+00:14:3011:435,1
8ILNICKI Darek 36OCRTraining.plElite Mężczyzn8M 1209:0000:00:0001:10:48.0501:10:48.05+00:14:5911:485,1
9BRZOZOWSKI Filip 28Husaria Race Team Elite Mężczyzn9M 1709:0000:00:0001:13:22.9001:13:22.90+00:17:3412:134,9
10MROCZKA Mateusz 44OSP Wola FilipowskaElite Mężczyzn10M 2009:0000:00:0001:15:13.9501:15:13.95+00:19:2512:324,8
11ZAWILIŃSKI Mateusz 41OCRTraining.plElite Mężczyzn11M 2309:0000:00:0001:15:42.8501:15:42.85+00:19:5412:374,8
12BURBUL Przemysław 34Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn12M 3509:0000:00:0001:20:28.0501:20:28.05+00:24:3913:244,5
13WĘGLARZ Waldemar 65Elite Masters Mężczyzn1M 5109:0000:00:0001:27:02.2001:27:02.20+00:31:1314:304,1
14PACIOREK Piotr 38OCRTraining.plElite Mężczyzn13M 6309:0000:00:0001:29:54.9001:29:54.90+00:34:0614:594,0
15MAJOWSKI Michał 7Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn14M 8009:0000:00:0001:32:26.5001:32:26.50+00:36:3715:243,9
16GOŁĘBIOWSKI Konrad 5Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn15M 8309:0000:00:0001:32:33.2001:32:33.20+00:36:4415:253,9
17GOŁĘBIOWSKI Bogdan 4Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn16M 10109:0000:00:0001:38:51.7001:38:51.70+00:43:0316:283,6
18CAREWICZ Kamil 48RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn17M 32009:0000:00:0001:59:11.1001:59:11.10+01:03:2219:513,0
19HANDZLIK Tomasz 11DENISTEAMElite Masters Mężczyzn2M 34009:0000:00:0002:01:08.5502:01:08.55+01:05:1920:113,0
20CZACHURSKI Mateusz 52xRunnersElite Mężczyzn18M 37909:0000:00:0002:04:17.2002:04:17.20+01:08:2820:422,9
21POLAŃSKI Piotr 62Elite Mężczyzn19M 44809:0000:00:0002:11:01.1502:11:01.15+01:15:1221:502,7
22MACHURA Marcin 49SPEC INSTAL RUNElite Mężczyzn20M 45109:0000:00:0002:11:15.4502:11:15.45+01:15:2621:522,7
23KACPERSKI Radosław 17DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn3M 45809:0000:00:0002:12:00.2002:12:00.20+01:16:1122:002,7
24WIERZBICKI Daniel 3Befit24team Elite Masters Mężczyzn4M 46109:0000:00:0002:12:22.6002:12:22.60+01:16:3322:032,7
25NIKIEL Dariusz 16Dirty SparrowsElite Mężczyzn21M 47809:0000:00:0002:14:23.6002:14:23.60+01:18:3422:232,7
26SKRZECZYŃSKI Sławomir 20Hej, jak ta sarna!Elite Masters Mężczyzn5M 48709:0000:00:0002:15:25.7002:15:25.70+01:19:3722:342,7
27ZIELIŃSKI Tomasz 79Elite Mężczyzn22M 52709:0000:00:0002:20:10.6502:20:10.65+01:24:2223:212,6
28KARGUL Grzegorz 24Hunters OCR TeamElite Mężczyzn23M 64609:0000:00:0002:35:48.2502:35:48.25+01:39:5925:582,3
29GOMULARZ Sebastian 23Hunters OCR TeamElite Mężczyzn24M 66709:0000:00:0002:38:43.6002:38:43.60+01:42:5426:272,3
30GREGORCZYK Krzysztof 43OSP Wola FilipowskaElite Mężczyzn25M 71809:0000:00:0002:55:32.2502:55:32.25+01:59:4329:152,1
31MALEC Tomasz 51Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn26M 71909:0000:00:0002:57:06.3502:57:06.35+02:01:1729:312,0
32EFENDIEV Yuriy 139RUSElite Mężczyzn27M 73709:0000:00:0003:15:04.1503:15:04.15+02:19:1532:301,8
Znaleziono 32 wynik(ów)