Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-10-05 |
Miejsce : | Kocierz |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1206 |
Wystartowało : | 1095 |
Nie ukończyło : | 10 |
Ukończyło : | 1085 |
Na trasie : | 10 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 09:15
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DAWID Katarzyna | 363 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
2 | MAŚLANKIEWICZ Katarzyna | 506 | Babka Lekarska | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
3 | PARMA Zofia | 507 | Babka Lekarska | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
4 | SKIERSKA Agnieszka | 508 | Babka Lekarska | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
5 | WRÓBEL Justyna | 509 | Babka Lekarska | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
6 | GONSIOR Ilona | 562 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
7 | SZAŁACKA Monika | 594 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
8 | JERECZEK Joanna | 712 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
9 | KOTARSKA Ewa | 713 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
10 | KONIECZYŃSKA Agnieszka | 907 | Organic Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
11 | MAŁYSZKA Natalia | 911 | Organic Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
12 | MASZTAKOW Anna | 993 | Krzywa Maszta | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
13 | SKOCZEWSKA Sylwia | 995 | Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
14 | KASZUBA-PAŁKA Wioletta | 1145 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
15 | PAWLAK Krystyna | 1169 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
16 | KARBOWIAK Agnieszka | 1195 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
17 | NITECKA Marta | 66 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
18 | PIĘKOŚ Monika | 69 | Hunters OCR Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
19 | TROJAN Anna | 70 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
20 | GRALEC Edyta | 125 | I NEVER TURN BACK | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
21 | KUCHEJDA Lucyna | 151 | LOYD TEAM | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
22 | MICHALEK Krystyna | 156 | Mały Oddział Piechoty | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
23 | GODULA Edyta | 161 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
24 | ZAREMBA-PIETKIEWICZ Agnieszka | 321 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
25 | ADAMCZYK Aneta | 340 | GirlsPower Kraków | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
26 | MOSTOWIK Joanna | 342 | GirlsPower Kraków | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
27 | NECEL Dorota | 343 | GirlsPower Kraków | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
28 | MICHULEC Kinga | 380 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | |||
29 | HOMEL Joanna | 425 | Profi Pato Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
30 | GÓRAL Anna | 450 | ULMA Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
31 | BARANOWICZ-KULIG Katarzyna | 501 | Babka Lekarska | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
32 | CZEMPINSKA Magda | 543 | Słowackiego Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
33 | STUPKA Magdalena | 547 | Słowackiego Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
34 | PIEPRZYCA Mariola | 609 | DIAGNOSTYKA | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
35 | WOJTASIEWICZ Beata | 615 | DIAGNOSTYKA | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
36 | PIOTROWSKA Katarzyna | 633 | Siem City | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
37 | BIAŁOJAŃSKA OZAJST Klaudia | 641 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | |||
38 | JASEK Agnieszka | 677 | AGMAR TEAM | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
39 | MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta | 683 | Aziołki | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
40 | KMIECIK Aneta | 699 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
41 | CIERSON Aneta | 711 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
42 | MISZCZUK Ewelina | 766 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
43 | MICKIEWICZ Grażyna | 821 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
44 | NIELABA Anna | 868 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
45 | SZWEDA Urszula | 875 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
46 | DUERSCHLAG Iwona | 895 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
47 | PALCZYŃSKA Agnieszka | 919 | Rookies | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
48 | STIEL Katarzyna | 927 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
49 | WIŚNIEWSKA Arleta | 929 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
50 | SKIBA Beata | 983 | CMF | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
51 | SZPADA Monika | 997 | Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
52 | ZARZYCKA Magdalena | 1003 | MultiFitt | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
53 | SZYMAŃSKA Izabela | 1074 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | |||
54 | URBANIK Zuza | 1182 | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | |||
55 | PAWŁOWSKA Dorota | 1225 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
56 | LANGE Ela | 986 | Dpd Runn | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 | ||
57 | GÓRALCZYK Katarzyna | 546 | Słowackiego Team | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
58 | GRUSZEWSKA Jolanta | 1111 | Przeprowadzka | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
59 | HORVATH Hajnalka | 1196 | Open Masters Kobiet | 11:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 59 wynik(ów)