GÓRSKI RUNMAGEDDON ULTRA KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
44 km
Zgłoszonych:
464
Wystartowało:
423
Nie ukończyło:
231
Ukończyło:
192
Na trasie:
140
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | 22km | 30km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
P2
22km
P3
30km
Czas
netto
44km
Czas
brutto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1WOŹNIAK Jerzy 5064PrzebiegliOpen Mężczyzn4M 506:5000:00:0000:35:1303:55:4304:48:1407:48:15.4507:48:15.45 10:385,6
2GĘBARA Łukasz 5053OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn8M 1106:5000:00:0000:34:1803:31:1504:43:4708:16:42.7008:16:42.70+00:28:2711:175,3
3CZECHOWSKI Konrad 5019Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn9M 1206:5000:00:0000:43:5804:18:5605:18:1908:16:45.2008:16:45.20+00:28:2911:175,3
4ŁAWRENCZUK Paweł 5067RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn17M 2206:5000:00:0000:36:1704:01:3305:08:3308:42:10.4508:42:10.45+00:53:5511:525,1
5JÓŹWICKI Karol 5057OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn19M 2406:5000:00:0000:35:2403:51:0904:52:2508:43:13.1008:43:13.10+00:54:5711:535,0
6STANCLIK Krzysztof 5005Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn20M 2506:5000:00:0000:44:0104:12:3305:05:5708:43:45.2008:43:45.20+00:55:2911:545,0
7CIESLAK Ryszard 5009DENISTEAMElite Masters Mężczyzn1M 3606:5000:00:0000:36:2003:22:1304:11:2609:01:42.5009:01:42.50+01:13:2712:184,9
8TOMCZAK Dariusz 5075Runaway TeamOpen Mężczyzn30M 4006:5000:00:0000:41:1604:15:0405:27:3509:05:31.7009:05:31.70+01:17:1612:234,8
9PERENC Michał 5035Husaria Race Team Open Mężczyzn39M 5206:5000:00:0000:34:0804:21:0305:21:3909:13:38.0509:13:38.05+01:25:2212:344,8
10TIAHNYBOK Paweł 5082Spartan TeamOpen Masters Mężczyzn13M 5506:5000:00:0000:44:2404:14:0605:26:3409:13:48.2509:13:48.25+01:25:3212:354,8
11ŁYTEK Marcin 5077SCHMERSAL-TRENINGOpen Masters Mężczyzn14M 6806:5000:00:0000:36:1504:56:0505:58:3809:24:28.9009:24:28.90+01:36:1312:494,7
12KOZIOŁ Kamil 5131Husaria Race Team Open Mężczyzn60M 7906:5000:00:0000:40:1504:28:0705:50:2409:35:45.4009:35:45.40+01:47:2913:054,6
13GĘBUSIA Grzegorz 5030Husaria Race Team Open Mężczyzn61M 8006:5000:00:0000:36:1705:15:4606:20:3109:36:48.8509:36:48.85+01:48:3313:064,6
14BŁASZCZYK Łukasz 5093Open Mężczyzn63M 8306:5000:00:0000:34:1704:14:3205:39:2909:38:11.9509:38:11.95+01:49:5613:084,6
15GOŁASZEWSKI Jacek 5098Open Mężczyzn64M 8406:5000:00:0000:40:0504:24:0705:35:5709:38:41.0009:38:41.00+01:50:2513:094,6
16ŻAK Tomasz 5088Team ŚwiniaOpen Mężczyzn65M 8506:5000:00:0000:47:5804:28:0705:50:2209:39:05.6509:39:05.65+01:50:5013:094,6
17WEIS Michał 5116Open Mężczyzn67M 8706:5000:00:0000:47:5904:28:3305:50:2309:39:06.5509:39:06.55+01:50:5113:094,6
18NOWAK Marcin 5043Janusze BieganiaOpen Mężczyzn70M 9106:5000:00:0000:37:0604:34:3005:38:2609:42:28.6509:42:28.65+01:54:1313:144,5
19HABER Patryk 5086SzturmOpen Mężczyzn77M 10006:5000:00:0000:38:5004:25:4105:59:5709:53:03.2509:53:03.25+02:04:4713:284,5
20OWCZAREK Adam 5076Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn78M 10106:5000:00:0000:39:2804:12:0605:26:3409:54:54.4509:54:54.45+02:06:3913:314,4
21SZUKALSKI Maciej 5115Open Mężczyzn87M 11506:5000:00:0000:48:0104:30:0105:52:1010:08:25.2010:08:25.20+02:20:0913:494,3
22ŻURAWKA Paweł 5040Husaria Race Team Open Mężczyzn100M 13006:5000:00:0000:44:2404:54:5806:02:0710:18:09.9010:18:09.90+02:29:5414:024,3
23WOJCIECHOWSKI Konrad 5118Open Mężczyzn103M 13306:5000:00:0000:35:1103:36:5204:41:1810:19:09.5510:19:09.55+02:30:5414:044,3
24KURACH Stanisław 5020DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn30M 13506:5000:00:0000:39:2904:53:4306:03:5610:20:09.5010:20:09.50+02:31:5414:054,3
25KASCHEL Patryk 5001Baltic SealsOpen Mężczyzn112M 14306:5000:00:0000:41:1904:28:0206:10:0410:29:56.1510:29:56.15+02:41:4014:194,2
26IHNATOWICZ Łukasz 5100Open Mężczyzn118M 15206:5000:00:0000:39:3004:49:0906:04:2610:33:42.1510:33:42.15+02:45:2614:244,2
27KAZIMIERCZAK Paweł 5084Sportera OCROpen Mężczyzn119M 15306:5000:00:0000:48:0104:40:0406:12:3910:35:07.8510:35:07.85+02:46:5214:264,2
28FILIP Bartosz 5078SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn1M 15506:5000:00:0000:31:1303:51:2204:39:3510:39:45.2010:39:45.20+02:51:2914:324,1
29BOĆKO Krzysztof 5092WATAHAOpen Mężczyzn127M 16406:5000:00:0000:38:2704:15:2505:30:4311:05:44.2011:05:44.20+03:17:2815:074,0
30PIĄTEK Marek 5109Open Mężczyzn129M 16606:5000:00:0000:44:1404:53:2006:18:0311:11:22.5011:11:22.50+03:23:0715:153,9
31PUCHACZ Michael 5069RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn130M 16906:5000:00:0000:37:4903:44:54+10:135,9
32SZYMASZEK Bartłomiej 5125OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn2M 17806:5000:00:0000:34:4403:54:02+10:385,6
33MACHURA Marcin 5083SPEC INSTAL RUNOpen Mężczyzn155M 19906:5000:00:0000:38:0304:10:26+00:14:4311:235,3
34GRZEGORZYCA Damian 5080SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn2M 20006:5000:00:0000:37:5404:11:33+00:15:5011:265,2
35MAZUR Damian 5081SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn156M 20106:5000:00:0000:31:5404:11:56+00:16:1311:275,2
36BARAN Bernard 5052OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Mężczyzn43M 20406:5000:00:0000:42:1204:13:06+00:17:2311:305,2
37GAWRON Marcin 5079SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn158M 20506:5000:00:0000:33:5704:14:12+00:18:2911:335,2
38JUDEK Łukasz 5101Open Mężczyzn159M 20606:5000:00:0000:38:2504:14:41+00:18:5811:345,2
39BURBUL Przemysław 5049Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn169M 21806:5000:00:0000:37:2104:24:11+00:28:2812:005,0
40KWIATKOWSKI Dawid 5062PrzebiegliOpen Mężczyzn170M 21906:5000:00:0000:47:5104:24:25+00:28:4212:015,0
41BERESZYŃSKI Mariusz 5060PrzebiegliOpen Mężczyzn171M 22006:5000:00:0000:47:5304:24:30+00:28:4712:015,0
42SZYCHTA Rafał 5063PrzebiegliOpen Mężczyzn172M 22106:5000:00:0000:47:5204:24:59+00:29:1612:025,0
43POLIT Bartłomiej 5051Ninja teamOpen Mężczyzn173M 22206:5000:00:0000:39:0304:25:22+00:29:3912:035,0
44MARKIEWICZ Marcin 5107Open Mężczyzn174M 22306:5000:00:0000:41:5104:25:36+00:29:5312:045,0
45STACHYRA Rafał 5085Świnio DzikiElite Mężczyzn3M 22906:5000:00:0000:37:1504:30:26+00:34:4312:174,9
46GĄSIOROWSKI Dariusz 5097Open Mężczyzn180M 23006:5000:00:0000:41:5204:31:44+00:36:0112:214,9
47NOVICKÝ Viliam 5048Maras TeamElite Mężczyzn4M 23506:5000:00:0000:35:2704:35:36+00:39:5312:314,8
48STUDZIŃSKI Adam 5037Husaria Race Team Elite Mężczyzn5M 23606:5000:00:0000:48:1204:35:57+00:40:1412:324,8
49KULBA Rafał 5050Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn187M 24206:5000:00:0000:36:1304:40:44+00:45:0112:454,7
50KISIELEWSKI Krystian 5102Open Mężczyzn191M 24906:5000:00:0000:44:0404:47:22+00:51:3913:034,6
51MARKIEWICZ Maksymilian 5034Husaria Race Team Open Mężczyzn192M 25006:5000:00:0000:39:3104:47:39+00:51:5613:044,6
52HUDZIAK Dariusz 5099Open Mężczyzn195M 25406:5000:00:0000:46:0704:53:27+00:57:4413:204,5
53BAYGER Krystian 5091WATAHAOpen Mężczyzn196M 25506:5000:00:0000:47:3604:53:28+00:57:4513:204,5
54MAJDA Sebastian 5068Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn197M 25606:5000:00:0000:47:5004:54:45+00:59:0213:234,5
55ULDYNOWICZ Bartosz 5016Dirty SparrowsOpen Mężczyzn198M 25706:5000:00:0000:42:0704:55:23+00:59:4013:254,5
56WRÓBLEWSKI Michał 5024GRA RunnersOpen Mężczyzn199M 25806:5000:00:0000:37:1804:56:48+01:01:0513:294,4
57WOJCIECHOWSKI Maciej 5119Open Mężczyzn200M 25906:5000:00:0000:42:0804:57:25+01:01:4213:314,4
58FIEGA Mirek 5015Dirty SparrowsOpen Mężczyzn201M 26006:5000:00:0000:42:0504:57:27+01:01:4413:314,4
59SPRAWKA Bolesław 5111Open Masters Mężczyzn53M 26306:5000:00:0000:51:4704:59:36+01:03:5313:374,4
60JAHNS Adam 5087Team ŚwiniaOpen Mężczyzn204M 26406:5000:00:0000:47:5805:00:21+01:04:3813:394,4
61PARKITNY Daniel 5022Forma Cross Team CzęstochowaOpen Mężczyzn205M 26506:5000:00:0000:47:5405:00:52+01:05:0913:404,4
62BYLICA Piotr 5117Open Mężczyzn206M 26606:5000:00:0000:48:1405:01:04+01:05:2113:414,4
63STRYCZEK Patryk 5112Open Mężczyzn209M 27006:5000:00:0000:42:0305:26:19+01:30:3614:494,0
64STYLOK Dawid 5006Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn210M 27106:5000:00:0000:41:4105:26:29+01:30:4614:504,0
65ŻELAZKO Kamil 5042Jak żółwie w galopieOpen Mężczyzn211M 27206:5000:00:0000:38:4005:28:47+01:33:0414:564,0
66MICHALSKI Kacper 5108Open Mężczyzn212M 27306:5000:00:0000:45:3005:30:34+01:34:5115:014,0
67DMOCHOWSKI Sebastian 5025Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn217M 27806:5000:00:0000:46:1905:40:25+01:44:4215:283,9
68DROZD Dariusz 5021EichhörnchenOpen Mężczyzn220M 28106:5000:00:0000:41:2005:44:25+01:48:4215:393,8
69KONARSKI Tomasz 5058POWER TRAININGOpen Mężczyzn221M 28206:5000:00:0000:42:2405:46:24+01:50:4115:443,8
70ULMAN Jakub 5046Lemon TeamOpen Mężczyzn222M 28306:5000:00:0000:43:4805:48:12+01:52:2915:493,8
71ZIMIŃSKI Paweł 5072Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn224M 28506:5000:00:0000:41:3806:05:50+02:10:0716:373,6
72CZYCZ Mateusz 5029Husaria Race Team Open Mężczyzn225M 28606:5000:00:0000:41:5406:10:53+02:15:1016:513,6
73LECH Mateusz 5026Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn226M 28706:5000:00:0000:46:1806:39:29+02:43:4618:093,3
DQSTROINSKI Daniel 5074RMF4RT OCRElite Mężczyzn06:50DQ00:28:03 DQ DQ DQ DQ DQ--
ŁUCZAK Tomasz 5047Mad Runners WałbrzychOpen Mężczyzn06:50DNF00:31:23 DNF03:10:50 DNF DNF DNF DNF--
TOMAKA Tomasz 5039Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:33:42 DNF03:35:52 DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Maciej 5018Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn06:50DNF00:33:55 DNF03:50:11 DNF DNF DNF DNF--
WROBEL Daniel 5089Tree CrewOpen Mężczyzn06:50DNF00:33:53 DNF03:54:08 DNF DNF DNF DNF--
WARSZAWSKI Patryk 5007Crazy RunnerfuckersOpen Mężczyzn06:50DNF00:51:50 DNF04:27:30 DNF DNF DNF DNF--
KUBIESA Jakub 5033Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:33:54 DNF04:27:42 DNF DNF DNF DNF--
LEPIARZ Michał 5032Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:46:21 DNF04:30:53 DNF DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Piotr 5104Open Mężczyzn06:50DNF00:36:07 DNF04:33:47 DNF DNF DNF DNF--
KORCZYK Tomasz 5103Open Mężczyzn06:50DNF00:42:16 DNF04:34:07 DNF DNF DNF DNF--
MIERZICKI Marcel 5059POWER TRAININGOpen Mężczyzn06:50DNF00:42:57 DNF04:34:08 DNF DNF DNF DNF--
SZYPOWSKI Jakub 5070RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:44:21 DNF04:35:11 DNF DNF DNF DNF--
FORNALSKI Irek 5066RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:41:50 DNF04:36:02 DNF DNF DNF DNF--
WEJKNIS Krzysztof 5071RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:41:49 DNF04:36:45 DNF DNF DNF DNF--
ŁUKA Paweł 5054OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:39 DNF04:46:20 DNF DNF DNF DNF--
STARZYK Sebastian 5055OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:41 DNF04:46:20 DNF DNF DNF DNF--
BANACH Jakub 5036Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:48:11 DNF04:54:06 DNF DNF DNF DNF--
OCHMAN Marek 5012DENISTEAMOpen Mężczyzn06:50DNF00:50:15 DNF04:55:56 DNF DNF DNF DNF--
ZONTEK Andrzej 5013DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn06:50DNF00:39:31 DNF05:05:19 DNF DNF DNF DNF--
GRZECH Mateusz 5003Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn06:50DNF00:42:02 DNF05:07:35 DNF DNF DNF DNF--
WASILEWSKI Karol 5132Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:35:31 DNF05:10:42 DNF DNF DNF DNF--
ŁĘPICKI Mateusz 5045Lemon TeamOpen Mężczyzn06:50DNF00:43:46 DNF05:16:51 DNF DNF DNF DNF--
BRZOSKWINIA Wojciech 5028Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:29:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
FARKOWSKI Konrad 5044KONIUCHY OCRElite Mężczyzn06:50DNF00:30:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWRYLUK Marcin 5056OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn06:50DNF00:31:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
BANDURKA Viktor 5008CROSSANDACTIVE NYSAElite Masters Mężczyzn06:50DNF00:32:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
CZACH Tobiasz 5095Open Mężczyzn06:50DNF00:34:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAKUBCZAK Marcin 5002Best BeastsElite Masters Mężczyzn06:50DNF00:34:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Bartłomiej 5096Elite Mężczyzn06:50DNF00:35:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
KEMPKA Marcin 5031Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:50DNF00:37:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
TURCHAN Kamil 5090United RunnersOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAGON Denis 5010DENISTEAMElite Mężczyzn06:50DNF00:38:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Bartosz 5017Dirty SparrowsElite Mężczyzn06:50DNF00:41:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
SŁONIEWSKI Rafał 5073RMF4RT OCRElite Mężczyzn06:50DNF00:42:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKI Dawid 5041I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn06:50DNF00:42:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZOTOK Wiktor 5113Open Mężczyzn06:50DNF00:44:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
JUSZCZYK Jarosław 5023Gosław Sport CenterElite Mężczyzn06:50DNF00:44:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHLEBOŚ Jakub 5014Dirty SparrowsElite Mężczyzn06:50DNF00:45:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMEL Jacek 5038Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:50DNF00:45:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
PROKOP Piotr 5110Elite Mężczyzn06:50DNF00:48:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOGDAŃSKI Łukasz 5094Open Mężczyzn06:50DNF00:59:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 114 wynik(ów)