GÓRSKI RUNMAGEDDON ULTRA KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
44 km
Zgłoszonych:
464
Wystartowało:
423
Nie ukończyło:
231
Ukończyło:
192
Na trasie:
140
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | 22km | 30km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
P2
22km
P3
30km
Czas
netto
44km
Czas
brutto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MACHULEC Sebastian 5361Open Mężczyzn1M 107:1500:00:0000:39:4503:12:4503:55:2306:15:37.3506:15:37.35 8:327,0
2RZĄDCA Marcin 5382Open Masters Mężczyzn1M 207:1500:00:0000:31:5703:16:4604:05:0607:13:49.3507:13:49.35+00:58:129:516,1
3SOŃKO Kamil 5385Open Mężczyzn3M 407:1500:00:0000:37:2103:37:3104:20:2307:38:53.4507:38:53.45+01:23:1610:255,8
4FRANK Dariusz 5343Open Mężczyzn5M 607:1500:00:0000:43:1803:49:3004:38:0807:49:30.6507:49:30.65+01:33:5310:405,6
5JANIK Piotr 5346Open Masters Mężczyzn2M 707:1500:00:0000:43:1903:49:2804:38:0707:50:37.2007:50:37.20+01:34:5910:415,6
6KOGUT Karol 5350Open Mężczyzn10M 1307:1500:00:0000:39:0903:42:4704:42:1208:25:10.9508:25:10.95+02:09:3311:285,2
7DERYŁO Mateusz 5338Open Mężczyzn12M 1507:1500:00:0000:39:5204:01:0204:57:2708:31:13.8008:31:13.80+02:15:3611:375,2
8POLAK Łukasz 5376Open Mężczyzn16M 2107:1500:00:0000:40:2403:48:2905:06:0108:41:25.0508:41:25.05+02:25:4711:515,1
9ROSIŃSKI Piotr 5378Open Masters Mężczyzn6M 3007:1500:00:0000:47:1804:04:0805:04:5308:55:42.4008:55:42.40+02:40:0512:104,9
10KACZMAREK Michal 5347Open Masters Mężczyzn7M 3107:1500:00:0000:47:4004:04:1205:04:5408:55:43.4008:55:43.40+02:40:0612:104,9
11PASZEK Dawid 5288CStoreOpen Mężczyzn26M 3407:1500:00:0000:40:0203:56:4805:04:5309:01:03.5009:01:03.50+02:45:2612:174,9
12KAŁA Jacek 5285BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn9M 3507:1500:00:0000:43:0104:00:0005:12:1509:01:29.8509:01:29.85+02:45:5212:184,9
13WOŹNIAK Michał 5393Open Mężczyzn27M 3707:1500:00:0000:39:4503:56:2805:11:1409:03:46.7009:03:46.70+02:48:0912:214,9
14KAMIŃSKI Krzysztof 5348Open Mężczyzn34M 4607:1500:00:0000:46:1204:11:2205:25:4609:10:55.5009:10:55.50+02:55:1812:314,8
15MAŃKA Mateusz 5317Silni bo zawzięciOpen Mężczyzn35M 4807:1500:00:0000:41:4703:56:3105:02:3809:12:31.6509:12:31.65+02:56:5412:334,8
16MAŃKA Dominik 5316Silni bo zawzięciOpen Mężczyzn36M 4907:1500:00:0000:41:4803:56:5705:04:1809:12:32.6009:12:32.60+02:56:5512:334,8
17NESTOROWICZ Adam 5371Open Mężczyzn40M 5307:1500:00:0000:37:5004:20:5805:11:5609:13:39.4009:13:39.40+02:58:0212:344,8
18NIEDZIOCHA Łukasz 5372Open Mężczyzn43M 5707:1500:00:0000:38:3204:25:0205:25:2409:17:26.6509:17:26.65+03:01:4912:404,7
19LACH Przemysław 5358Open Mężczyzn44M 5807:1500:00:0000:38:3104:24:4205:25:2209:17:26.7009:17:26.70+03:01:4912:404,7
20RZĄDCA Grzegorz 5381Open Mężczyzn45M 5907:1500:00:0000:40:2704:06:3705:26:2609:19:26.8009:19:26.80+03:03:4912:424,7
21SOJA Marcin 5302Klub Sportowy HAJIMEOpen Mężczyzn46M 6007:1500:00:0000:40:2804:07:2305:26:2609:19:29.0009:19:29.00+03:03:5112:424,7
22PALION Marcin 5292HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn47M 6107:1500:00:0000:40:0204:01:5005:31:5509:20:45.2009:20:45.20+03:05:0712:444,7
23HUDASZEK Zbigniew 5295Husaria Race Team Open Mężczyzn49M 6307:1500:00:0000:40:5703:55:4905:36:2909:23:50.2509:23:50.25+03:08:1212:484,7
24RÓG Sebastian 5301Husaria Race Team Open Mężczyzn54M 6907:1500:00:0000:40:1003:58:2405:36:2809:25:03.2509:25:03.25+03:09:2512:504,7
25MARKIEWICZ Arkadiusz 5308Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn21M 9307:1500:00:0000:39:4404:01:2805:25:0009:44:42.3509:44:42.35+03:29:0513:174,5
26KUKAWSKI Łukasz 5356Open Mężczyzn72M 9407:1500:00:0000:38:2404:06:5405:12:0509:47:14.9009:47:14.90+03:31:3713:204,5
27POŚNIK Jan 5300Husaria Race Team Open Mężczyzn75M 9807:1500:00:0000:43:3204:33:0405:41:3609:51:18.3009:51:18.30+03:35:4013:264,5
28MĄDRY Tomasz 5363Open Mężczyzn79M 10207:1500:00:0000:43:3104:05:5505:27:1809:56:08.7009:56:08.70+03:40:3113:324,4
29RAKOWSKI Przemysław 5282ALV AWENDŻERSOpen Mężczyzn80M 10307:1500:00:0000:41:5704:04:0005:43:0009:56:15.5009:56:15.50+03:40:3813:334,4
30KRYSZCZUK Piotr 52814 samce na klamceOpen Mężczyzn81M 10407:1500:00:0000:47:5704:32:3205:50:5809:56:27.1009:56:27.10+03:40:4913:334,4
31KOWALCZYK Mateusz 52804 samce na klamceOpen Mężczyzn82M 10507:1500:00:0000:47:5604:32:1705:51:4509:58:39.0009:58:39.00+03:43:0113:364,4
32DRZEWIECKI Dominik 52794 samce na klamceOpen Mężczyzn83M 10607:1500:00:0000:47:5704:32:1805:51:4409:58:40.5509:58:40.55+03:43:0313:364,4
33HANKUS Tomasz 5326Studio GTS KATOWICEOpen Mężczyzn84M 10807:1500:00:0000:46:1804:18:1005:58:4910:00:44.2010:00:44.20+03:45:0613:394,4
34SKLEPOWICZ Jacek 5266Open Masters Mężczyzn24M 10907:1500:00:0000:46:1504:22:0005:45:3310:03:34.7010:03:34.70+03:47:5713:434,4
35WITEK Tobiasz 5327Studio GTS KATOWICEOpen Mężczyzn92M 12207:1500:00:0000:46:2004:25:3205:58:5210:11:25.2010:11:25.20+03:55:4713:534,3
36MARZEC Paweł 5365Open Mężczyzn96M 12607:1500:00:0000:47:2504:28:0705:30:2310:16:23.0510:16:23.05+04:00:4514:004,3
37MOSKAL Przemysław 5370Open Mężczyzn97M 12707:1500:00:0000:47:2304:28:2205:30:2210:16:24.3010:16:24.30+04:00:4614:004,3
38POPŁAWSKI Krystian 5312RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn98M 12807:1500:00:0000:46:2104:21:3205:54:0710:16:33.2010:16:33.20+04:00:5514:004,3
39GŁOS Grzegorz 5344Open Mężczyzn99M 12907:1500:00:0000:44:0304:12:3206:12:4310:17:13.1510:17:13.15+04:01:3514:014,3
40DĘBSKI Robert 5337Open Mężczyzn105M 13607:1500:00:0000:39:1304:05:0606:00:2210:20:53.9510:20:53.95+04:05:1614:064,3
41WALASZEK Maciej 5388Open Mężczyzn106M 13707:1500:00:0000:50:0104:25:5605:54:0710:20:56.0010:20:56.00+04:05:1814:064,3
42MIELCARZ Marcin 5368Open Mężczyzn107M 13807:1500:00:0000:44:5904:34:0406:03:0410:21:28.7510:21:28.75+04:05:5114:074,2
43DRASZAWKA Łukasz 5310POWER TRAININGOpen Mężczyzn109M 14007:1500:00:0000:39:3104:55:1706:03:2910:24:08.6510:24:08.65+04:08:3114:114,2
44DYDUCH Dominika 5339Open Kobiet13K 1707:1500:00:0000:43:2604:39:5305:45:4510:31:14.0010:31:14.00+04:15:3614:204,2
45OLEŚ Rafał 5299Husaria Race Team Open Mężczyzn115M 14607:1500:00:0000:43:2804:33:4805:54:4610:31:42.4510:31:42.45+04:16:0514:214,2
46BAŁAMUT Marta 5293Husaria Race Team Open Kobiet14K 1807:1500:00:0000:44:1704:36:5506:05:1510:35:07.9510:35:07.95+04:19:3014:264,2
47GRYNBERG Urszula 5345Open Kobiet15K 1907:1500:00:0000:41:0004:33:5806:00:1810:35:50.8010:35:50.80+04:20:1314:274,2
48RZEŹNICZEK Klaudia 5402Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet18K 2207:1500:00:0000:41:3904:36:3706:17:2910:57:32.1510:57:32.15+04:41:5414:564,0
49MOKRZYŃSKA Joanna 5297Husaria Race Team Open Kobiet19K 2307:1500:00:0000:49:0004:34:2606:17:2910:57:32.3510:57:32.35+04:41:5514:564,0
50STASIEWICZ Iga 5387Open Kobiet20K 2407:1500:00:0000:48:5904:44:0006:04:0910:57:51.0010:57:51.00+04:42:1314:574,0
51MATUSZCZAK Jakub 5328Team ŚwiniaOpen Mężczyzn126M 16207:1500:00:0000:45:5304:41:1706:17:3011:03:33.1511:03:33.15+04:47:5515:044,0
52DONDAJEWSKI Norbert 5483BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn36M 16707:1500:00:0000:35:4503:37:47+00:25:029:536,1
53MACIEJEWSKI Łukasz 5323SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn131M 17007:1500:00:0000:33:5803:46:19+00:33:3410:175,8
54HAWEL Rafał 5309poRUNbaniOpen Masters Mężczyzn38M 17107:1500:00:0000:40:4103:47:40+00:34:5510:205,8
55BUCZKOWSKI Krzysztof 5334Open Mężczyzn132M 17207:1500:00:0000:40:2503:49:54+00:37:0910:275,7
56KRAWCZYK Piotr 5354Open Masters Mężczyzn39M 17307:1500:00:0000:36:5103:50:30+00:37:4510:285,7
57KUPCZYK Krzysztof 5357Open Mężczyzn133M 17407:1500:00:0000:40:1603:50:40+00:37:5510:295,7
58BRODA Mateusz 5423Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn135M 17607:1500:00:0000:41:1103:52:27+00:39:4210:335,7
59BRODA Tomasz 5424Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn136M 17707:1500:00:0000:41:1203:52:36+00:39:5110:345,7
60TULIŃSKI Andrzej 5303LOTOS Running TeamOpen Mężczyzn137M 17907:1500:00:0000:41:3003:56:26+00:43:4110:445,6
61FILIPIAK Mateusz 5342Open Mężczyzn138M 18007:1500:00:0000:41:2803:56:27+00:43:4210:445,6
62ODWROT Mariusz 5374Open Masters Mężczyzn40M 18207:1500:00:0000:37:5203:57:46+00:45:0110:485,6
63SOBOŃ Mateusz 5384Open Mężczyzn140M 18307:1500:00:0000:37:5703:57:47+00:45:0210:485,6
64KISIEL Artur 5162Bravehearts LegionowoOpen Mężczyzn143M 18607:1500:00:0000:41:3504:02:15+00:49:3011:005,4
65KOWNACKI Krzysztof 5353Open Mężczyzn144M 18707:1500:00:0000:37:0004:02:16+00:49:3111:005,4
66LASKOWSKI Patryk 5360Open Mężczyzn147M 19007:1500:00:0000:38:4404:05:44+00:52:5911:105,4
67GIZAK Michał 5322SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn148M 19107:1500:00:0000:38:3004:06:37+00:53:5211:125,4
68SURLEJ Maciej 5307Nienażarte MisieOpen Mężczyzn150M 19307:1500:00:0000:43:2704:06:50+00:54:0511:135,3
69SZUTA Maciej 5332wkurw_teamOpen Mężczyzn152M 19607:1500:00:0000:40:0504:08:55+00:56:1011:185,3
70MATYSEK Ireneusz 5366Open Masters Mężczyzn44M 20907:1500:00:0000:46:1404:18:45+01:06:0011:455,1
71LANGOWSKI Marcin 5359Open Masters Mężczyzn45M 21107:1500:00:0000:45:0104:19:41+01:06:5611:485,1
72BIEGALSKI Piotr 5286CohonesOpen Mężczyzn163M 21207:1500:00:0000:41:0604:19:48+01:07:0311:485,1
73KMIECIAK Krzysztof 5349Open Mężczyzn175M 22407:1500:00:0000:47:4104:27:09+01:14:2412:084,9
74WIŚNIEWSKI Mariusz 5480Open Mężczyzn179M 22807:1500:00:0000:48:5704:28:42+01:15:5712:124,9
75MARZEC Paweł 5296Husaria Race Team Open Mężczyzn181M 23107:1500:00:0000:43:3704:32:02+01:19:1712:214,9
76MAJCHRZAK Marcin 5364Open Mężczyzn182M 23207:1500:00:0000:45:5404:32:22+01:19:3712:224,8
77KUCHTA Pawel 5355Open Mężczyzn183M 23407:1500:00:0000:41:3704:33:07+01:20:2212:244,8
78GĄTARCZYK Mariusz 5290DZIKIE GRUBASY SZATANAOpen Mężczyzn185M 24007:1500:00:0000:44:2704:39:18+01:26:3312:414,7
79PAPROTA Piotr 5375Open Mężczyzn186M 24107:1500:00:0000:43:0604:40:14+01:27:2912:444,7
80STAROSZYŃSKI Dawid 5386Open Mężczyzn189M 24407:1500:00:0000:37:2604:41:30+01:28:4512:474,7
81CHŁAP Ireneusz 5294Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn52M 25107:1500:00:0000:45:0104:48:37+01:35:5213:074,6
82NAPIÓRKOWSKA Kaja 5298Husaria Race Team Open Kobiet29K 3407:1500:00:0000:45:0304:48:42+01:35:5713:074,6
83PILSZEK Marek 5321Ślunskie Dziki Open Mężczyzn194M 25307:1500:00:0000:39:1004:51:04+01:38:1913:134,5
84BORSUKIEWICZ Paweł 5291Gluten Sruten TeamOpen Mężczyzn215M 27607:1500:00:0000:55:2605:39:11+02:26:2615:253,9
WŁODARSKI Piotr 5391Open Mężczyzn07:15DNF00:43:07 DNF04:03:50 DNF DNF DNF DNF--
ROSZAK Wiktor 5379Open Mężczyzn07:15DNF00:38:19 DNF04:04:03 DNF DNF DNF DNF--
KUCHCIŃSKI Piotr 5306Nienażarte MisieOpen Mężczyzn07:15DNF00:43:26 DNF04:24:32 DNF DNF DNF DNF--
ANTOLIK Łukasz 5320Śląsk RUNNERSOpen Mężczyzn07:15DNF00:35:16 DNF04:27:52 DNF DNF DNF DNF--
MIROŃCZUK Piotr 5369Open Mężczyzn07:15DNF00:40:21 DNF04:31:54 DNF DNF DNF DNF--
OSIŃSKI Marcin 5213Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:15DNF00:47:56 DNF04:32:07 DNF DNF DNF DNF--
BLOCH Piotr 5313Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:15DNF00:47:57 DNF04:32:15 DNF DNF DNF DNF--
WINIARSKI Piotr 5390Open Mężczyzn07:15DNF00:42:01 DNF04:33:00 DNF DNF DNF DNF--
ŻUCHOWSKI Maciej 5396Open Mężczyzn07:15DNF00:41:58 DNF04:33:02 DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPAŃSKI Marcin 5329Wataha-WarszawaOpen Mężczyzn07:15DNF00:46:09 DNF04:34:56 DNF DNF DNF DNF--
RULAK Jerzy 5380Open Mężczyzn07:15DNF00:46:11 DNF04:37:56 DNF DNF DNF DNF--
RAPIOR Piotr 5377Open Mężczyzn07:15DNF00:45:53 DNF04:41:14 DNF DNF DNF DNF--
DŹWIGAJ Karol 5341Open Mężczyzn07:15DNF00:43:35 DNF04:43:45 DNF DNF DNF DNF--
DŹWIGAJ Kamil 5340Open Mężczyzn07:15DNF00:43:37 DNF04:43:46 DNF DNF DNF DNF--
KOZLOWSKI Dawid 5416Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:15DNF00:43:00 DNF04:55:45 DNF DNF DNF DNF--
OSIK Grzegorz 5305Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:15DNF00:47:32 DNF04:56:04 DNF DNF DNF DNF--
GMIŃSKI Kamil 5331Wing Tsun Kung Fu KozieniceOpen Mężczyzn07:15DNF00:40:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
GÓRNIACZYK Krystian 5319Skończeni OCROpen Mężczyzn07:15DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 102 wynik(ów)