GÓRSKI RUNMAGEDDON ULTRA KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
44 km
Zgłoszonych:
464
Wystartowało:
423
Nie ukończyło:
231
Ukończyło:
192
Na trasie:
140
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | 22km | 30km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
P2
22km
P3
30km
Czas
netto
44km
Czas
brutto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1DANIELEWICZ Maciej 5453Open Mężczyzn2M 307:3000:00:0000:37:3003:27:1604:19:4507:37:35.2007:37:35.20 10:235,8
2MAŃKA Sławomir 5464Open Masters Mężczyzn3M 807:3000:00:0000:43:1803:44:5404:48:0107:55:38.8007:55:38.80+00:18:0310:485,6
3GŁOWACKI Kamil 5455Open Mężczyzn7M 1007:3000:00:0000:37:3403:26:5604:19:5508:15:41.7508:15:41.75+00:38:0611:155,3
4GORZAWSKI Adam 5456Open Mężczyzn11M 1407:3000:00:0000:39:3003:58:5108:25:22.7008:25:22.70+00:47:4711:295,2
5ZAJĄC Paweł 5401BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn15M 2007:3000:00:1000:41:0703:59:2505:11:3808:39:19.8008:39:30.00+01:01:5411:485,1
6BEDNARCZYK Artur 5411Klub Sportowy DragonOpen Mężczyzn18M 2307:3000:00:0000:38:5803:57:5304:48:3408:42:33.7008:42:33.70+01:04:5811:525,1
7CZAJKOWSKI Kamil 5451Open Mężczyzn23M 2807:3000:00:0000:40:4003:53:1505:05:0708:51:11.5008:51:11.50+01:13:3612:045,0
8SURMAN Julia 5434SOCIOS SILESIAOpen Kobiet2K 207:3000:00:0000:42:0403:51:0705:05:0708:52:52.0508:52:52.05+01:15:1612:065,0
9SOKOŁOWSKI Maciej 5472Open Masters Mężczyzn8M 3207:3000:00:0000:39:0403:58:0305:08:3508:57:20.9508:57:20.95+01:19:4512:124,9
10NALEPKA Piotr 5406Husaria Race Team Open Mężczyzn28M 3807:3000:00:0000:48:5704:32:5705:22:1709:03:51.5009:03:51.50+01:26:1612:214,9
11MACIĄŻEK Angelika 5436ŚwinioDzikiOpen Kobiet3K 307:3000:00:0000:44:0003:58:4805:23:5909:03:51.6509:03:51.65+01:26:1612:214,9
12JERMAKOWICZ Bartlomiej 5421POWER TRAININGOpen Mężczyzn29M 3907:3000:00:0000:42:0304:23:4405:44:2809:04:52.8009:04:52.80+01:27:1712:234,8
13WOJDAT Robert 5405Drużyna SzpikuOpen Masters Mężczyzn11M 4307:3000:00:0000:41:5404:22:3905:24:0009:08:58.1509:08:58.15+01:31:2212:284,8
14SOKOŁOWSKI Piotr 5473Open Mężczyzn38M 5107:3000:00:0000:40:4903:58:1405:03:5009:12:40.1009:12:40.10+01:35:0412:334,8
15ANTOSIK Igor 5435Studio s7 Pruszcz GdanskiOpen Mężczyzn52M 6607:3000:00:0000:45:3804:27:0705:37:1009:24:08.9009:24:08.90+01:46:3312:494,7
16CYGANIK Magdalena 5433S7 Pruszcz GdańskiOpen Kobiet7K 807:3000:00:0000:45:3604:27:3505:37:1209:24:09.5009:24:09.50+01:46:3412:494,7
17BAJDAŁA Robert 5409Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn55M 7007:3000:00:0000:41:2904:13:3605:26:4409:25:15.6509:25:15.65+01:47:4012:504,7
18MARKIEWICZ Łukasz 5465Open Mężczyzn58M 7307:3000:00:0000:38:4803:44:1705:06:3509:29:39.4009:29:39.40+01:52:0412:564,6
19Z Kris 5410Jedziemy z tym koksemOpen Masters Mężczyzn16M 7507:3000:00:0000:41:3004:13:3605:26:4809:32:13.7509:32:13.75+01:54:3813:004,6
20VEČEŘA Jan 5417OCR Runners OlomoucOpen Mężczyzn62M 8107:3000:00:0000:40:5804:08:1805:14:2009:37:23.2509:37:23.25+01:59:4813:074,6
21JĘDRASZCZYK Tomasz 5458Open Masters Mężczyzn20M 8907:3000:00:0000:38:4504:14:1705:32:5109:40:00.2009:40:00.20+02:02:2513:104,6
22ŠANA Radek 5471Open Mężczyzn71M 9207:3000:00:0000:42:3104:15:3105:30:0609:44:26.6509:44:26.65+02:06:5113:164,5
23SZEPELAK Krzysztof 5474Open Masters Mężczyzn22M 9607:3000:00:0000:42:1204:35:0605:48:4109:48:33.5009:48:33.50+02:10:5813:224,5
24PACEK Cezary 5403CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn76M 9907:3000:00:0000:43:4903:58:0905:20:2909:52:49.7509:52:49.75+02:15:1413:284,5
25JANDA Sebastian 5445WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn23M 10707:3000:00:0000:44:4704:13:2205:40:0110:00:38.2510:00:38.25+02:23:0313:394,4
26WOŹNIAK Wojciech 5446WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn25M 11007:3000:00:0000:45:5604:18:3005:42:1610:03:51.1010:03:51.10+02:26:1513:434,4
27BOCZEK Rafał 5443WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn85M 11107:3000:00:0000:44:5004:18:1105:42:1410:03:51.8010:03:51.80+02:26:1613:434,4
28FRKALA Jan 5438UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn26M 11207:3000:00:0000:44:1204:15:4805:58:4110:04:40.1010:04:40.10+02:27:0413:444,4
29PAKUZOVÁ Andrea 5442UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Kobiet2K 1207:3000:00:0000:42:3004:22:0005:58:5810:07:09.8010:07:09.80+02:29:3413:474,3
30HORÁK Martin 5439UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn27M 11407:3000:00:0000:44:4304:22:3605:59:0010:07:41.0010:07:41.00+02:30:0513:484,3
31BIELECKA Magdalena 5412KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Kobiet3K 1307:3000:00:0000:47:2204:21:4205:58:1910:08:15.6510:08:15.65+02:30:4013:494,3
32MEDWID Katarzyna 5415KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Kobiet4K 1407:3000:00:0000:47:2004:25:2005:58:1910:08:20.3010:08:20.30+02:30:4513:494,3
33KRUTOF Rafał 5413KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Mężczyzn28M 11607:3000:00:0000:46:0204:26:3305:56:5010:09:01.7510:09:01.75+02:31:2613:504,3
34MEDWID Daniel 5414KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Mężczyzn29M 11707:3000:00:0000:47:2204:25:2705:58:1810:09:01.8010:09:01.80+02:31:2613:504,3
35KOWALCZYK Piotr 5420Positive Freaks TeamOpen Mężczyzn89M 11907:3000:00:0000:45:2404:16:5805:53:3410:10:43.7010:10:43.70+02:33:0813:524,3
36WILAMEK Jakub 5432Rossmann Open Mężczyzn90M 12007:3000:00:0000:45:2204:16:5705:53:4310:10:43.8010:10:43.80+02:33:0813:524,3
37MATUSIAK Karolina 5431Rossmann Open Kobiet11K 1507:3000:00:0000:45:2304:16:5805:53:3410:10:44.0010:10:44.00+02:33:0813:524,3
38KRAWCZYK Rafał 5430RossmannOpen Mężczyzn91M 12107:3000:00:0000:45:2404:16:5705:53:3810:10:44.1010:10:44.10+02:33:0813:524,3
39MOCNY Michał 5425RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn94M 12407:3000:00:0000:41:5604:07:4405:45:3210:12:14.2510:12:14.25+02:34:3913:544,3
40BARSZCZ Dominika 5428Rossmann Open Kobiet12K 1607:3000:00:0000:49:5904:37:5205:59:4010:27:16.2010:27:16.20+02:49:4114:154,2
41KOZŁOWSKI Adam 5461Open Mężczyzn110M 14107:3000:00:0000:40:5104:24:4005:46:3110:28:43.0510:28:43.05+02:51:0714:174,2
42MĄDRZYK Daniel 5463Open Mężczyzn111M 14207:3000:00:0000:40:5104:29:2305:46:3110:28:44.8510:28:44.85+02:51:0914:174,2
43WALKER Stephen 5477Open Mężczyzn113M 14407:3000:00:0000:40:0604:26:3005:46:0010:31:07.6510:31:07.65+02:53:3214:204,2
44KOTOWSKI Jacek 5460Open Mężczyzn114M 14507:3000:00:0000:40:2104:28:3105:46:1610:31:07.9510:31:07.95+02:53:3214:204,2
45PROCNER Marcin 5400BLACK GAME TEAMOpen Masters Mężczyzn31M 14707:3000:00:1100:43:3604:23:5505:48:2810:32:20.0510:32:31.50+02:54:5614:224,2
46KLINOWSKI Andrzej 5399BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn116M 14807:3000:00:0000:43:5304:24:0705:48:2610:32:31.8510:32:31.85+02:54:5614:224,2
47JĘDRZEJEK Krzysztof 5437Trzej KrólowieOpen Masters Mężczyzn32M 14907:3000:00:0000:42:2704:15:2505:49:5610:32:35.1510:32:35.15+02:54:5914:224,2
48SOŚNIA Wojciech 5419Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn33M 15007:3000:00:0000:40:2604:22:0405:55:2810:33:22.7510:33:22.75+02:55:4714:234,2
49GASIŃSKI Krzysztof 5418Piękni i BestieOpen Mężczyzn117M 15107:3000:00:0000:40:2704:22:0805:55:2910:33:22.9510:33:22.95+02:55:4714:234,2
50CUDOK Krzysztof 5450Open Masters Mężczyzn34M 15707:3000:00:0000:40:3804:27:5006:04:0610:45:04.3010:45:04.30+03:07:2914:394,1
51MIELCZAREK Jakub 53979ŁBOTOpen Masters Mężczyzn37M 16807:3000:00:0000:37:5003:42:22+00:15:0610:065,9
52GWIZDAŁA Marcin 5457Open Mężczyzn134M 17507:3000:09:4200:37:4303:51:41+00:34:0710:315,7
53URBAŃSKI Mateusz 5476Open Mężczyzn141M 18407:3000:00:0000:39:3103:59:26+00:32:1010:535,5
54DĄBROWSKI Łukasz 5444WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn161M 20807:3000:00:0000:45:5404:18:11+00:50:5511:445,1
55DĄBEK Adrian 5452Open Mężczyzn165M 21407:3000:00:0000:41:5004:21:42+00:54:2611:535,0
56KRÓLAK Kornel 5462Open Mężczyzn167M 21607:3000:00:0000:45:4704:23:36+00:56:2011:585,0
57OGIŃSKI Szymon 5469Open Mężczyzn168M 21707:3000:00:0000:45:3304:23:50+00:56:3411:595,0
58OLEJNIK Tomek 5426RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn178M 22707:3000:00:0000:44:3504:27:55+01:00:3912:104,9
59SZTACHELSKI Krzysztof 5475Open Masters Mężczyzn46M 23307:3000:00:0000:41:3504:32:56+01:05:4012:244,8
60OTFINOWSKA Magdalena 5407Husaria Race Team Open Kobiet26K 3107:3000:00:0000:48:5604:37:07+01:09:5112:354,8
61KARASEK Tomas 5441UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn51M 24807:3000:00:0000:44:3504:47:02+01:19:4613:024,6
62SAŁACIŃSKI Łukasz 5470Open Mężczyzn202M 26107:3000:00:0000:49:5504:58:11+01:30:5513:334,4
63ALBIGOWSKA Magdalena 5427Rossmann Open Kobiet32K 3907:3000:00:0000:50:0104:59:00+01:31:4413:354,4
64KACPRZAK Konrad 5429Rossmann Open Mężczyzn203M 26207:3000:00:0000:49:5504:59:35+01:32:1913:374,4
65SAWICKI Piotr 5422POWER TRAININGOpen Mężczyzn207M 26707:3000:00:0000:48:3705:12:22+01:45:0614:114,2
66MRZYGŁODZKI Grzegorz 5467Open Mężczyzn218M 27907:3000:00:0000:47:5105:40:59+02:13:4315:293,9
MAZUR Michał 5484Open Mężczyzn07:30DNF00:44:05 DNF04:09:38 DNF DNF DNF DNF--
PTAK Patryk 5398Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOpen Mężczyzn07:30DNF00:43:56 DNF04:18:31 DNF DNF DNF DNF--
BOŚKA Patryk 5449Open Mężczyzn07:30DNF00:45:34 DNF04:21:43 DNF DNF DNF DNF--
MITORAJ Sebastian 5466Open Mężczyzn07:30DNF00:43:48 DNF04:24:35 DNF DNF DNF DNF--
JEZIOR Tomasz 5248Open Mężczyzn07:30DNF00:42:18 DNF04:27:55 DNF DNF DNF DNF--
BEDNÁŘ Richard 5447Open Mężczyzn07:30DNF00:41:01 DNF04:47:32 DNF DNF DNF DNF--
MÜLLEROVÁ Kateřina 5468Open Kobiet07:30DNF00:40:58 DNF04:47:34 DNF DNF DNF DNF--
WARŁO Przemysław 5478Open Mężczyzn07:30DNF00:45:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 74 wynik(ów)