GÓRSKI RUNMAGEDDON ULTRA KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
44 km
Zgłoszonych:
464
Wystartowało:
423
Nie ukończyło:
231
Ukończyło:
192
Na trasie:
140
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | 22km | 30km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuP1
8km
P2
22km
P3
30km
Czas
netto
44km
Czas
brutto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MACHULEC Sebastian 5361Open Mężczyzn1M 107:1500:00:0000:39:4503:12:4503:55:2306:15:37.3506:15:37.35 8:327
2RZĄDCA Marcin 5382Open Masters Mężczyzn1M 207:1500:00:0000:31:5703:16:4604:05:0607:13:49.3507:13:49.35+00:58:129:516.1
3DANIELEWICZ Maciej 5453Open Mężczyzn2M 307:3000:00:0000:37:3003:27:1604:19:4507:37:35.2007:37:35.20+01:21:5710:235.8
4SOŃKO Kamil 5385Open Mężczyzn3M 407:1500:00:0000:37:2103:37:3104:20:2307:38:53.4507:38:53.45+01:23:1610:255.8
5WOŹNIAK Jerzy 5064PrzebiegliOpen Mężczyzn4M 506:5000:00:0000:35:1303:55:4304:48:1407:48:15.4507:48:15.45+01:32:3810:385.6
6FRANK Dariusz 5343Open Mężczyzn5M 607:1500:00:0000:43:1803:49:3004:38:0807:49:30.6507:49:30.65+01:33:5310:405.6
7JANIK Piotr 5346Open Masters Mężczyzn2M 707:1500:00:0000:43:1903:49:2804:38:0707:50:37.2007:50:37.20+01:34:5910:415.6
8MAŃKA Sławomir 5464Open Masters Mężczyzn3M 807:3000:00:0000:43:1803:44:5404:48:0107:55:38.8007:55:38.80+01:40:0110:485.6
9KUCZAWSKI Mikołaj 5254Open Mężczyzn6M 907:0000:00:0000:39:3403:50:4404:41:2308:08:16.6008:08:16.60+01:52:3911:055.4
10GŁOWACKI Kamil 5455Open Mężczyzn7M 1007:3000:00:0000:37:3403:26:5604:19:5508:15:41.7508:15:41.75+02:00:0411:155.3
11GĘBARA Łukasz 5053OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn8M 1106:5000:00:0000:34:1803:31:1504:43:4708:16:42.7008:16:42.70+02:01:0511:175.3
12CZECHOWSKI Konrad 5019Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn9M 1206:5000:00:0000:43:5804:18:5605:18:1908:16:45.2008:16:45.20+02:01:0711:175.3
13LATOCHA Monika 5152AuuuuuOpen Kobiet1K 107:0000:00:0000:43:1204:00:4505:06:1208:17:43.6008:17:43.60+02:02:0611:185.3
14KOGUT Karol 5350Open Mężczyzn10M 1307:1500:00:0000:39:0903:42:4704:42:1208:25:10.9508:25:10.95+02:09:3311:285.2
15GORZAWSKI Adam 5456Open Mężczyzn11M 1407:3000:00:0000:39:3003:58:5108:25:22.7008:25:22.70+02:09:4511:295.2
16DERYŁO Mateusz 5338Open Mężczyzn12M 1507:1500:00:0000:39:5204:01:0204:57:2708:31:13.8008:31:13.80+02:15:3611:375.2
17MAŁACHOWSKI Sebastian 5197Lemon TeamOpen Masters Mężczyzn4M 1607:0000:00:0000:38:4903:40:1205:00:2908:31:55.4508:31:55.45+02:16:1811:385.2
18FRYDRYCH Patryk 5242Open Mężczyzn13M 1707:0000:00:0000:42:0903:52:2405:15:5508:33:19.0508:33:19.05+02:17:4111:395.1
19OPOŃSKI Artur 5262Open Masters Mężczyzn5M 1807:0000:00:0000:40:3703:56:5405:06:0908:35:17.5008:35:17.50+02:19:4011:425.1
20ŁUKASIK Łukasz 5404Crossfit ŁukówOpen Mężczyzn14M 1907:0000:00:0000:47:3304:17:2905:51:5008:36:57.1008:36:57.10+02:21:1911:445.1
21ZAJĄC Paweł 5401BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn15M 2007:3000:00:1000:41:0703:59:2505:11:3808:39:19.8008:39:30.00+02:23:5211:485.1
22POLAK Łukasz 5376Open Mężczyzn16M 2107:1500:00:0000:40:2403:48:2905:06:0108:41:25.0508:41:25.05+02:25:4711:515.1
23ŁAWRENCZUK Paweł 5067RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn17M 2206:5000:00:0000:36:1704:01:3305:08:3308:42:10.4508:42:10.45+02:26:3311:525.1
24BEDNARCZYK Artur 5411Klub Sportowy DragonOpen Mężczyzn18M 2307:3000:00:0000:38:5803:57:5304:48:3408:42:33.7008:42:33.70+02:26:5611:525.1
25JÓŹWICKI Karol 5057OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn19M 2406:5000:00:0000:35:2403:51:0904:52:2508:43:13.1008:43:13.10+02:27:3511:535
26STANCLIK Krzysztof 5005Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn20M 2506:5000:00:0000:44:0104:12:3305:05:5708:43:45.2008:43:45.20+02:28:0711:545
27KUBLA Mateusz 5215Silny Open Mężczyzn21M 2607:0000:00:0000:38:4003:58:0805:06:2308:46:22.2508:46:22.25+02:30:4411:575
28CZOCH Adam 5240Open Mężczyzn22M 2707:0000:00:0000:38:3403:41:2104:49:0908:49:08.2008:49:08.20+02:33:3012:015
29CZAJKOWSKI Kamil 5451Open Mężczyzn23M 2807:3000:00:0000:40:4003:53:1505:05:0708:51:11.5008:51:11.50+02:35:3412:045
30FUDALI Jakub 5243Open Mężczyzn24M 2907:0000:00:0000:41:3604:17:0405:14:2308:52:19.5508:52:19.55+02:36:4212:055
31SURMAN Julia 5434SOCIOS SILESIAOpen Kobiet2K 207:3000:00:0000:42:0403:51:0705:05:0708:52:52.0508:52:52.05+02:37:1412:065
32ROSIŃSKI Piotr 5378Open Masters Mężczyzn6M 3007:1500:00:0000:47:1804:04:0805:04:5308:55:42.4008:55:42.40+02:40:0512:104.9
33KACZMAREK Michal 5347Open Masters Mężczyzn7M 3107:1500:00:0000:47:4004:04:1205:04:5408:55:43.4008:55:43.40+02:40:0612:104.9
34SOKOŁOWSKI Maciej 5472Open Masters Mężczyzn8M 3207:3000:00:0000:39:0403:58:0305:08:3508:57:20.9508:57:20.95+02:41:4312:124.9
35MOGA Piotr 5212Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn25M 3307:0000:00:0000:43:3103:57:3605:01:4208:59:04.3508:59:04.35+02:43:2712:154.9
36PASZEK Dawid 5288CStoreOpen Mężczyzn26M 3407:1500:00:0000:40:0203:56:4805:04:5309:01:03.5009:01:03.50+02:45:2612:174.9
37KAŁA Jacek 5285BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn9M 3507:1500:00:0000:43:0104:00:0005:12:1509:01:29.8509:01:29.85+02:45:5212:184.9
38CIESLAK Ryszard 5009DENISTEAMElite Masters Mężczyzn1M 3606:5000:00:0000:36:2003:22:1304:11:2609:01:42.5009:01:42.50+02:46:0512:184.9
39WOŹNIAK Michał 5393Open Mężczyzn27M 3707:1500:00:0000:39:4503:56:2805:11:1409:03:46.7009:03:46.70+02:48:0912:214.9
40NALEPKA Piotr 5406Husaria Race Team Open Mężczyzn28M 3807:3000:00:0000:48:5704:32:5705:22:1709:03:51.5009:03:51.50+02:48:1412:214.9
41MACIĄŻEK Angelika 5436ŚwinioDzikiOpen Kobiet3K 307:3000:00:0000:44:0003:58:4805:23:5909:03:51.6509:03:51.65+02:48:1412:214.9
42JERMAKOWICZ Bartlomiej 5421POWER TRAININGOpen Mężczyzn29M 3907:3000:00:0000:42:0304:23:4405:44:2809:04:52.8009:04:52.80+02:49:1512:234.8
43TOMCZAK Dariusz 5075Runaway TeamOpen Mężczyzn30M 4006:5000:00:0000:41:1604:15:0405:27:3509:05:31.7009:05:31.70+02:49:5412:234.8
44CZADERSKI Czesław 5481Open Masters Mężczyzn10M 4107:0000:00:0000:40:1303:55:2304:53:3109:05:52.3009:05:52.30+02:50:1412:244.8
45TOMSKI Marcin 5273Open Mężczyzn31M 4207:0000:00:0000:36:2204:07:2105:18:4809:06:33.9009:06:33.90+02:50:5612:254.8
46WOJDAT Robert 5405Drużyna SzpikuOpen Masters Mężczyzn11M 4307:3000:00:0000:41:5404:22:3905:24:0009:08:58.1509:08:58.15+02:53:2012:284.8
47WIŚNIEWSKI Bartek 5221Sportera OCROpen Mężczyzn32M 4407:0000:00:0000:40:0904:11:2705:32:1909:10:09.8509:10:09.85+02:54:3212:304.8
48GĄSIOROWSKI Rafał 5159BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn33M 4507:0000:00:0000:45:4704:05:0605:20:0809:10:20.7009:10:20.70+02:54:4312:304.8
49KAMIŃSKI Krzysztof 5348Open Mężczyzn34M 4607:1500:00:0000:46:1204:11:2205:25:4609:10:55.5009:10:55.50+02:55:1812:314.8
50MARTUSZEWSKI Ryszard 5258Open Masters Mężczyzn12M 4707:0000:00:0000:39:2103:54:2004:53:3009:10:58.2509:10:58.25+02:55:2012:314.8
51SUCHOCKA Monika 5268Open Kobiet4K 407:0000:00:0000:46:4704:12:2505:29:5009:11:39.6009:11:39.60+02:56:0212:324.8
52MORELOWSKA Maria 5196Ksiezniczki TeamOpen Masters Kobiet1K 507:0000:00:0000:46:4604:12:2905:29:4909:11:42.8509:11:42.85+02:56:0512:324.8
53SZATKOWSKA Agnieszka 5214Runmageddonowe Świry Open Kobiet5K 607:0000:00:0000:47:1004:10:1805:22:3209:11:46.9509:11:46.95+02:56:0912:324.8
54MAŃKA Mateusz 5317Silni bo zawzięciOpen Mężczyzn35M 4807:1500:00:0000:41:4703:56:3105:02:3809:12:31.6509:12:31.65+02:56:5412:334.8
55MAŃKA Dominik 5316Silni bo zawzięciOpen Mężczyzn36M 4907:1500:00:0000:41:4803:56:5705:04:1809:12:32.6009:12:32.60+02:56:5512:334.8
56MŁYNARCZYK Tatiana 5183Husaria Race Team Open Kobiet6K 707:0000:00:0000:45:4704:00:4405:20:0509:12:34.5009:12:34.50+02:56:5712:334.8
57KOWALIK Karol 5252Open Mężczyzn37M 5007:0000:00:0000:44:3303:58:2505:25:4309:12:35.2509:12:35.25+02:56:5712:334.8
58SOKOŁOWSKI Piotr 5473Open Mężczyzn38M 5107:3000:00:0000:40:4903:58:1405:03:5009:12:40.1009:12:40.10+02:57:0212:334.8
59PERENC Michał 5035Husaria Race Team Open Mężczyzn39M 5206:5000:00:0000:34:0804:21:0305:21:3909:13:38.0509:13:38.05+02:58:0012:344.8
60NESTOROWICZ Adam 5371Open Mężczyzn40M 5307:1500:00:0000:37:5004:20:5805:11:5609:13:39.4009:13:39.40+02:58:0212:344.8
61PIERZCHAŁA Łukasz 5264Open Mężczyzn41M 5407:0000:00:0000:39:2404:07:1805:18:4909:13:41.5009:13:41.50+02:58:0412:354.8
62TIAHNYBOK Paweł 5082Spartan TeamOpen Masters Mężczyzn13M 5506:5000:00:0000:44:2404:14:0605:26:3409:13:48.2509:13:48.25+02:58:1012:354.8
63KRUCHELSKI Łukasz 5253Open Mężczyzn42M 5607:0000:00:0000:43:0704:11:2905:14:1309:14:53.6509:14:53.65+02:59:1612:364.8
64NIEDZIOCHA Łukasz 5372Open Mężczyzn43M 5707:1500:00:0000:38:3204:25:0205:25:2409:17:26.6509:17:26.65+03:01:4912:404.7
65LACH Przemysław 5358Open Mężczyzn44M 5807:1500:00:0000:38:3104:24:4205:25:2209:17:26.7009:17:26.70+03:01:4912:404.7
66RZĄDCA Grzegorz 5381Open Mężczyzn45M 5907:1500:00:0000:40:2704:06:3705:26:2609:19:26.8009:19:26.80+03:03:4912:424.7
67SOJA Marcin 5302Klub Sportowy HAJIMEOpen Mężczyzn46M 6007:1500:00:0000:40:2804:07:2305:26:2609:19:29.0009:19:29.00+03:03:5112:424.7
68PALION Marcin 5292HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn47M 6107:1500:00:0000:40:0204:01:5005:31:5509:20:45.2009:20:45.20+03:05:0712:444.7
69NOWICKI Marcin 5207RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn48M 6207:0000:00:0000:40:5904:12:5305:14:4109:22:48.4509:22:48.45+03:07:1112:474.7
70HUDASZEK Zbigniew 5295Husaria Race Team Open Mężczyzn49M 6307:1500:00:0000:40:5703:55:4905:36:2909:23:50.2509:23:50.25+03:08:1212:484.7
71KULAGA Peter 5181Husaria Race Team Open Mężczyzn50M 6407:0000:00:0000:35:4804:08:0705:07:3309:23:57.7009:23:57.70+03:08:2012:494.7
72LEHMANN Dawid 5256Open Mężczyzn51M 6507:0000:00:0000:45:4004:12:2605:37:3009:24:00.0509:24:00.05+03:08:2212:494.7
73ANTOSIK Igor 5435Studio s7 Pruszcz GdanskiOpen Mężczyzn52M 6607:3000:00:0000:45:3804:27:0705:37:1009:24:08.9009:24:08.90+03:08:3112:494.7
74CYGANIK Magdalena 5433S7 Pruszcz GdańskiOpen Kobiet7K 807:3000:00:0000:45:3604:27:3505:37:1209:24:09.5009:24:09.50+03:08:3212:494.7
75STERNA Maciej 5267Open Mężczyzn53M 6707:0000:00:0000:42:1704:01:4705:12:5209:24:10.6009:24:10.60+03:08:3312:494.7
76ŁYTEK Marcin 5077SCHMERSAL-TRENINGOpen Masters Mężczyzn14M 6806:5000:00:0000:36:1504:56:0505:58:3809:24:28.9009:24:28.90+03:08:5112:494.7
77RÓG Sebastian 5301Husaria Race Team Open Mężczyzn54M 6907:1500:00:0000:40:1003:58:2405:36:2809:25:03.2509:25:03.25+03:09:2512:504.7
78BAJDAŁA Robert 5409Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn55M 7007:3000:00:0000:41:2904:13:3605:26:4409:25:15.6509:25:15.65+03:09:3812:504.7
79KOŁBUC Rafał 5231WATAHAOpen Mężczyzn56M 7107:0000:00:0000:47:2404:07:3605:28:2009:26:51.6509:26:51.65+03:11:1412:524.7
80ADAMCZYK Jakub 5233Open Mężczyzn57M 7207:0000:00:0000:46:4604:06:1705:11:3709:27:28.4509:27:28.45+03:11:5112:534.7
81MARKIEWICZ Łukasz 5465Open Mężczyzn58M 7307:3000:00:0000:38:4803:44:1705:06:3509:29:39.4009:29:39.40+03:14:0212:564.6
82BEDNARZ Marcin 5235Open Masters Mężczyzn15M 7407:0000:00:0000:42:1003:57:0205:24:3009:30:47.3009:30:47.30+03:15:0912:584.6
83Z Kris 5410Jedziemy z tym koksemOpen Masters Mężczyzn16M 7507:3000:00:0000:41:3004:13:3605:26:4809:32:13.7509:32:13.75+03:16:3613:004.6
84NOWIŃSKI Marcin 5185Husaria Race Team Open Mężczyzn59M 7607:0000:00:0000:40:4703:58:4405:17:3309:32:48.8009:32:48.80+03:17:1113:014.6
85NIŹNIK Borys 5184Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn17M 7707:0000:00:0000:40:5103:58:0605:17:3409:34:39.1009:34:39.10+03:19:0113:034.6
86OWCZARCZYK Paweł 5171Dwie Półkule AKBOpen Masters Mężczyzn18M 7807:0000:00:0000:41:4904:08:0005:29:2209:34:52.2009:34:52.20+03:19:1413:034.6
87KOZIOŁ Kamil 5131Husaria Race Team Open Mężczyzn60M 7906:5000:00:0000:40:1504:28:0705:50:2409:35:45.4009:35:45.40+03:20:0813:054.6
88GĘBUSIA Grzegorz 5030Husaria Race Team Open Mężczyzn61M 8006:5000:00:0000:36:1705:15:4606:20:3109:36:48.8509:36:48.85+03:21:1113:064.6
89VEČEŘA Jan 5417OCR Runners OlomoucOpen Mężczyzn62M 8107:3000:00:0000:40:5804:08:1805:14:2009:37:23.2509:37:23.25+03:21:4513:074.6
90SCHMIDT Paweł 5156Befit24team Open Masters Mężczyzn19M 8207:0000:00:0000:39:3204:08:0505:30:4309:37:43.0509:37:43.05+03:22:0513:074.6
91BŁASZCZYK Łukasz 5093Open Mężczyzn63M 8306:5000:00:0000:34:1704:14:3205:39:2909:38:11.9509:38:11.95+03:22:3413:084.6
92GOŁASZEWSKI Jacek 5098Open Mężczyzn64M 8406:5000:00:0000:40:0504:24:0705:35:5709:38:41.0009:38:41.00+03:23:0313:094.6
93ŻAK Tomasz 5088Team ŚwiniaOpen Mężczyzn65M 8506:5000:00:0000:47:5804:28:0705:50:2209:39:05.6509:39:05.65+03:23:2813:094.6
94WÓJCIK Jakub 5392Open Mężczyzn66M 8607:0000:00:0000:41:4904:14:4005:35:1009:39:06.1009:39:06.10+03:23:2813:094.6
95WEIS Michał 5116Open Mężczyzn67M 8706:5000:00:0000:47:5904:28:3305:50:2309:39:06.5509:39:06.55+03:23:2913:094.6
96PIELA Mateusz 5224SzturmOpen Mężczyzn68M 8807:0000:00:0000:44:0404:12:2905:46:4409:39:51.0009:39:51.00+03:24:1313:104.6
97HABER Monika 5223SzturmOpen Kobiet8K 907:0000:00:0000:44:0504:12:2805:46:4909:39:51.2009:39:51.20+03:24:1313:104.6
98JĘDRASZCZYK Tomasz 5458Open Masters Mężczyzn20M 8907:3000:00:0000:38:4504:14:1705:32:5109:40:00.2009:40:00.20+03:24:2213:104.6
99MISIOR Łukasz 5259Open Mężczyzn69M 9007:0000:00:0000:40:2304:16:0805:50:5609:42:26.2509:42:26.25+03:26:4813:144.5
100NOWAK Marcin 5043Janusze BieganiaOpen Mężczyzn70M 9106:5000:00:0000:37:0604:34:3005:38:2609:42:28.6509:42:28.65+03:26:5113:144.5
101ŠANA Radek 5471Open Mężczyzn71M 9207:3000:00:0000:42:3104:15:3105:30:0609:44:26.6509:44:26.65+03:28:4913:164.5
102MARKIEWICZ Arkadiusz 5308Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn21M 9307:1500:00:0000:39:4404:01:2805:25:0009:44:42.3509:44:42.35+03:29:0513:174.5
103KUKAWSKI Łukasz 5356Open Mężczyzn72M 9407:1500:00:0000:38:2404:06:5405:12:0509:47:14.9009:47:14.90+03:31:3713:204.5
104LEŚNIAK Łukasz 5210RUNATTACK / OLAWS ZłotoryjaOpen Mężczyzn73M 9507:0000:00:0000:47:5704:19:0305:34:3209:48:18.8009:48:18.80+03:32:4113:224.5
105SZEPELAK Krzysztof 5474Open Masters Mężczyzn22M 9607:3000:00:0000:42:1204:35:0605:48:4109:48:33.5009:48:33.50+03:32:5613:224.5
106ANDRZEJEWSKI Drogosz 5209RUN ATTACK Open Mężczyzn74M 9707:0000:00:0000:47:5904:19:0205:34:3609:50:48.3009:50:48.30+03:35:1013:254.5
107POŚNIK Jan 5300Husaria Race Team Open Mężczyzn75M 9807:1500:00:0000:43:3204:33:0405:41:3609:51:18.3009:51:18.30+03:35:4013:264.5
108PACEK Cezary 5403CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn76M 9907:3000:00:0000:43:4903:58:0905:20:2909:52:49.7509:52:49.75+03:37:1213:284.5
109HABER Patryk 5086SzturmOpen Mężczyzn77M 10006:5000:00:0000:38:5004:25:4105:59:5709:53:03.2509:53:03.25+03:37:2513:284.5
110OWCZAREK Adam 5076Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn78M 10106:5000:00:0000:39:2804:12:0605:26:3409:54:54.4509:54:54.45+03:39:1713:314.4
111WÓJCIAK Ewelina 5276Open Kobiet9K 1007:0000:00:0000:43:1404:16:4405:38:5809:55:12.1009:55:12.10+03:39:3413:314.4
112MĄDRY Tomasz 5363Open Mężczyzn79M 10207:1500:00:0000:43:3104:05:5505:27:1809:56:08.7009:56:08.70+03:40:3113:324.4
113RAKOWSKI Przemysław 5282ALV AWENDŻERSOpen Mężczyzn80M 10307:1500:00:0000:41:5704:04:0005:43:0009:56:15.5009:56:15.50+03:40:3813:334.4
114KRYSZCZUK Piotr 52814 samce na klamceOpen Mężczyzn81M 10407:1500:00:0000:47:5704:32:3205:50:5809:56:27.1009:56:27.10+03:40:4913:334.4
115KOWALCZYK Mateusz 52804 samce na klamceOpen Mężczyzn82M 10507:1500:00:0000:47:5604:32:1705:51:4509:58:39.0009:58:39.00+03:43:0113:364.4
116DRZEWIECKI Dominik 52794 samce na klamceOpen Mężczyzn83M 10607:1500:00:0000:47:5704:32:1805:51:4409:58:40.5509:58:40.55+03:43:0313:364.4
117JANDA Sebastian 5445WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn23M 10707:3000:00:0000:44:4704:13:2205:40:0110:00:38.2510:00:38.25+03:45:0013:394.4
118HANKUS Tomasz 5326Studio GTS KATOWICEOpen Mężczyzn84M 10807:1500:00:0000:46:1804:18:1005:58:4910:00:44.2010:00:44.20+03:45:0613:394.4
119SKLEPOWICZ Jacek 5266Open Masters Mężczyzn24M 10907:1500:00:0000:46:1504:22:0005:45:3310:03:34.7010:03:34.70+03:47:5713:434.4
120WOŹNIAK Wojciech 5446WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn25M 11007:3000:00:0000:45:5604:18:3005:42:1610:03:51.1010:03:51.10+03:48:1313:434.4
121BOCZEK Rafał 5443WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn85M 11107:3000:00:0000:44:5004:18:1105:42:1410:03:51.8010:03:51.80+03:48:1413:434.4
122FRKALA Jan 5438UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn26M 11207:3000:00:0000:44:1204:15:4805:58:4110:04:40.1010:04:40.10+03:49:0213:444.4
123KALETA Anna 5133Husaria Race Team Open Kobiet10K 1106:5500:00:0000:46:2904:38:1305:46:3510:06:12.2010:06:12.20+03:50:3413:464.4
124SZLÓSARCZYK Krzysztof 5161Błotne świryOpen Mężczyzn86M 11307:0000:00:0000:47:0204:38:5206:00:0710:06:26.3010:06:26.30+03:50:4813:464.4
125PAKUZOVÁ Andrea 5442UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Kobiet2K 1207:3000:00:0000:42:3004:22:0005:58:5810:07:09.8010:07:09.80+03:51:3213:474.3
126HORÁK Martin 5439UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn27M 11407:3000:00:0000:44:4304:22:3605:59:0010:07:41.0010:07:41.00+03:52:0313:484.3
127BIELECKA Magdalena 5412KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Kobiet3K 1307:3000:00:0000:47:2204:21:4205:58:1910:08:15.6510:08:15.65+03:52:3813:494.3
128MEDWID Katarzyna 5415KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Kobiet4K 1407:3000:00:0000:47:2004:25:2005:58:1910:08:20.3010:08:20.30+03:52:4213:494.3
129SZUKALSKI Maciej 5115Open Mężczyzn87M 11506:5000:00:0000:48:0104:30:0105:52:1010:08:25.2010:08:25.20+03:52:4713:494.3
130KRUTOF Rafał 5413KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Mężczyzn28M 11607:3000:00:0000:46:0204:26:3305:56:5010:09:01.7510:09:01.75+03:53:2413:504.3
131MEDWID Daniel 5414KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Mężczyzn29M 11707:3000:00:0000:47:2204:25:2705:58:1810:09:01.8010:09:01.80+03:53:2413:504.3
132JANOWICZ Robert 5195KRA KarlinoOpen Mężczyzn88M 11807:0000:00:0000:41:4804:05:3705:28:3810:10:27.7510:10:27.75+03:54:5013:524.3
133KOWALCZYK Piotr 5420Positive Freaks TeamOpen Mężczyzn89M 11907:3000:00:0000:45:2404:16:5805:53:3410:10:43.7010:10:43.70+03:55:0613:524.3
134WILAMEK Jakub 5432Rossmann Open Mężczyzn90M 12007:3000:00:0000:45:2204:16:5705:53:4310:10:43.8010:10:43.80+03:55:0613:524.3
135MATUSIAK Karolina 5431Rossmann Open Kobiet11K 1507:3000:00:0000:45:2304:16:5805:53:3410:10:44.0010:10:44.00+03:55:0613:524.3
136KRAWCZYK Rafał 5430RossmannOpen Mężczyzn91M 12107:3000:00:0000:45:2404:16:5705:53:3810:10:44.1010:10:44.10+03:55:0613:524.3
137WITEK Tobiasz 5327Studio GTS KATOWICEOpen Mężczyzn92M 12207:1500:00:0000:46:2004:25:3205:58:5210:11:25.2010:11:25.20+03:55:4713:534.3
138CECUŁA Damian 5238Open Mężczyzn93M 12307:0000:00:0000:40:2504:47:3805:55:2710:12:05.9010:12:05.90+03:56:2813:544.3
139MOCNY Michał 5425RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn94M 12407:3000:00:0000:41:5604:07:4405:45:3210:12:14.2510:12:14.25+03:56:3613:544.3
140CECUŁA Andrzej 5237Open Mężczyzn95M 12507:0000:00:0000:40:2404:43:4205:55:2610:13:59.9010:13:59.90+03:58:2213:574.3
141MARZEC Paweł 5365Open Mężczyzn96M 12607:1500:00:0000:47:2504:28:0705:30:2310:16:23.0510:16:23.05+04:00:4514:004.3
142MOSKAL Przemysław 5370Open Mężczyzn97M 12707:1500:00:0000:47:2304:28:2205:30:2210:16:24.3010:16:24.30+04:00:4614:004.3
143POPŁAWSKI Krystian 5312RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn98M 12807:1500:00:0000:46:2104:21:3205:54:0710:16:33.2010:16:33.20+04:00:5514:004.3
144GŁOS Grzegorz 5344Open Mężczyzn99M 12907:1500:00:0000:44:0304:12:3206:12:4310:17:13.1510:17:13.15+04:01:3514:014.3
145ŻURAWKA Paweł 5040Husaria Race Team Open Mężczyzn100M 13006:5000:00:0000:44:2404:54:5806:02:0710:18:09.9010:18:09.90+04:02:3214:024.3
146STOŃ Wojciech 5289Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn101M 13107:0000:00:0000:50:4404:18:5705:46:1910:18:47.6010:18:47.60+04:03:1014:034.3
147WYGLĄDAŁA Michał 5170Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn102M 13207:0000:00:0000:50:4204:18:5505:46:1610:18:49.6010:18:49.60+04:03:1214:034.3
148WOJCIECHOWSKI Konrad 5118Open Mężczyzn103M 13306:5000:00:0000:35:1103:36:5204:41:1810:19:09.5510:19:09.55+04:03:3214:044.3
149ŚLĘCZKOWSKI Błażej 5220Sportera OCROpen Mężczyzn104M 13407:0000:00:0000:48:3904:41:3505:59:3010:20:09.0510:20:09.05+04:04:3114:054.3
150KURACH Stanisław 5020DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn30M 13506:5000:00:0000:39:2904:53:4306:03:5610:20:09.5010:20:09.50+04:04:3214:054.3
151DĘBSKI Robert 5337Open Mężczyzn105M 13607:1500:00:0000:39:1304:05:0606:00:2210:20:53.9510:20:53.95+04:05:1614:064.3
152WALASZEK Maciej 5388Open Mężczyzn106M 13707:1500:00:0000:50:0104:25:5605:54:0710:20:56.0010:20:56.00+04:05:1814:064.3
153MIELCARZ Marcin 5368Open Mężczyzn107M 13807:1500:00:0000:44:5904:34:0406:03:0410:21:28.7510:21:28.75+04:05:5114:074.2
154GARBACZ Damian 5244Open Mężczyzn108M 13907:0000:00:0000:47:4904:17:1605:39:2910:24:07.8010:24:07.80+04:08:3014:114.2
155DRASZAWKA Łukasz 5310POWER TRAININGOpen Mężczyzn109M 14007:1500:00:0000:39:3104:55:1706:03:2910:24:08.6510:24:08.65+04:08:3114:114.2
156BARSZCZ Dominika 5428Rossmann Open Kobiet12K 1607:3000:00:0000:49:5904:37:5205:59:4010:27:16.2010:27:16.20+04:11:3814:154.2
157KOZŁOWSKI Adam 5461Open Mężczyzn110M 14107:3000:00:0000:40:5104:24:4005:46:3110:28:43.0510:28:43.05+04:13:0514:174.2
158MĄDRZYK Daniel 5463Open Mężczyzn111M 14207:3000:00:0000:40:5104:29:2305:46:3110:28:44.8510:28:44.85+04:13:0714:174.2
159KASCHEL Patryk 5001Baltic SealsOpen Mężczyzn112M 14306:5000:00:0000:41:1904:28:0206:10:0410:29:56.1510:29:56.15+04:14:1814:194.2
160WALKER Stephen 5477Open Mężczyzn113M 14407:3000:00:0000:40:0604:26:3005:46:0010:31:07.6510:31:07.65+04:15:3014:204.2
161KOTOWSKI Jacek 5460Open Mężczyzn114M 14507:3000:00:0000:40:2104:28:3105:46:1610:31:07.9510:31:07.95+04:15:3014:204.2
162DYDUCH Dominika 5339Open Kobiet13K 1707:1500:00:0000:43:2604:39:5305:45:4510:31:14.0010:31:14.00+04:15:3614:204.2
163OLEŚ Rafał 5299Husaria Race Team Open Mężczyzn115M 14607:1500:00:0000:43:2804:33:4805:54:4610:31:42.4510:31:42.45+04:16:0514:214.2
164PROCNER Marcin 5400BLACK GAME TEAMOpen Masters Mężczyzn31M 14707:3000:00:1100:43:3604:23:5505:48:2810:32:20.0510:32:31.50+04:16:5414:224.2
165KLINOWSKI Andrzej 5399BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn116M 14807:3000:00:0000:43:5304:24:0705:48:2610:32:31.8510:32:31.85+04:16:5414:224.2
166JĘDRZEJEK Krzysztof 5437Trzej KrólowieOpen Masters Mężczyzn32M 14907:3000:00:0000:42:2704:15:2505:49:5610:32:35.1510:32:35.15+04:16:5714:224.2
167SOŚNIA Wojciech 5419Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn33M 15007:3000:00:0000:40:2604:22:0405:55:2810:33:22.7510:33:22.75+04:17:4514:234.2
168GASIŃSKI Krzysztof 5418Piękni i BestieOpen Mężczyzn117M 15107:3000:00:0000:40:2704:22:0805:55:2910:33:22.9510:33:22.95+04:17:4514:234.2
169IHNATOWICZ Łukasz 5100Open Mężczyzn118M 15206:5000:00:0000:39:3004:49:0906:04:2610:33:42.1510:33:42.15+04:18:0414:244.2
170KAZIMIERCZAK Paweł 5084Sportera OCROpen Mężczyzn119M 15306:5000:00:0000:48:0104:40:0406:12:3910:35:07.8510:35:07.85+04:19:3014:264.2
171BAŁAMUT Marta 5293Husaria Race Team Open Kobiet14K 1807:1500:00:0000:44:1704:36:5506:05:1510:35:07.9510:35:07.95+04:19:3014:264.2
172GRYNBERG Urszula 5345Open Kobiet15K 1907:1500:00:0000:41:0004:33:5806:00:1810:35:50.8010:35:50.80+04:20:1314:274.2
173ŁASKAWSKI Michał 5155Befit24team Open Mężczyzn120M 15407:0000:00:0000:47:5204:42:4305:56:0410:36:30.4510:36:30.45+04:20:5314:274.1
174FILIP Bartosz 5078SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn1M 15506:5000:00:0000:31:1303:51:2204:39:3510:39:45.2010:39:45.20+04:24:0714:324.1
175MARCHLEWICZ Dawid 5227United RunnersOpen Mężczyzn121M 15607:0000:00:0000:47:5504:12:3005:46:0710:43:54.6510:43:54.65+04:28:1714:384.1
176CUDOK Krzysztof 5450Open Masters Mężczyzn34M 15707:3000:00:0000:40:3804:27:5006:04:0610:45:04.3010:45:04.30+04:29:2614:394.1
177RODZIK Joanna 5208RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet16K 2007:0000:00:0000:43:1604:35:4606:05:0310:52:58.4510:52:58.45+04:37:2114:504
178SABUDA Tomasz 5383Open Mężczyzn122M 15807:0000:00:0000:41:5904:54:2106:08:2510:52:58.8010:52:58.80+04:37:2114:504
179WRZOSEK Patryk 5165Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn123M 15907:0000:00:0000:45:3204:36:1006:13:4110:52:58.8510:52:58.85+04:37:2114:504
180SACZUK Magda 5330Wild TeamOpen Kobiet17K 2107:0000:00:0000:50:2804:41:0806:04:1210:55:34.1510:55:34.15+04:39:5614:534
181WAŻNY Łukasz 5389Open Mężczyzn124M 16007:0000:00:0000:48:1304:38:1706:04:1010:55:35.9510:55:35.95+04:39:5814:534
182RZEŹNICZEK Klaudia 5402Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet18K 2207:1500:00:0000:41:3904:36:3706:17:2910:57:32.1510:57:32.15+04:41:5414:564
183MOKRZYŃSKA Joanna 5297Husaria Race Team Open Kobiet19K 2307:1500:00:0000:49:0004:34:2606:17:2910:57:32.3510:57:32.35+04:41:5514:564
184STASIEWICZ Iga 5387Open Kobiet20K 2407:1500:00:0000:48:5904:44:0006:04:0910:57:51.0010:57:51.00+04:42:1314:574
185KAWA Łukasz 5459Open Mężczyzn125M 16107:0000:00:0000:50:1804:42:0306:04:1410:58:10.6010:58:10.60+04:42:3314:574
186KURAN Halina 5129WATAHAOpen Kobiet21K 2506:5500:00:0000:46:2904:44:0906:14:2811:02:23.6011:02:23.60+04:46:4615:034
187MATUSZCZAK Jakub 5328Team ŚwiniaOpen Mężczyzn126M 16207:1500:00:0000:45:5304:41:1706:17:3011:03:33.1511:03:33.15+04:47:5515:044
188MRÓZ Tomek 5261Open Masters Mężczyzn35M 16307:0000:00:0000:49:3904:42:0606:24:3411:04:09.0511:04:09.05+04:48:3115:054
189BRĄCZYK Ewa 5174Husaria Race Team Open Kobiet22K 2607:0000:00:0000:49:3704:42:0606:24:3711:04:11.6511:04:11.65+04:48:3415:054
190BOĆKO Krzysztof 5092WATAHAOpen Mężczyzn127M 16406:5000:00:0000:38:2704:15:2505:30:4311:05:44.2011:05:44.20+04:50:0615:074
191BIEGANSKI Bogumil 5158BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn128M 16507:0000:00:0000:45:5004:42:4506:04:5111:06:09.2011:06:09.20+04:50:3115:084
192PIĄTEK Marek 5109Open Mężczyzn129M 16606:5000:00:0000:44:1404:53:2006:18:0311:11:22.5011:11:22.50+04:55:4515:153.9
193DONDAJEWSKI Norbert 5483BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn36M 16707:1500:00:0000:35:4503:37:47+00:25:029:536.1
194MIELCZAREK Jakub 53979ŁBOTOpen Masters Mężczyzn37M 16807:3000:00:0000:37:5003:42:22+00:38:1210:065.9
195PUCHACZ Michael 5069RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn130M 16906:5000:00:0000:37:4903:44:54+00:08:3910:135.9
196MACIEJEWSKI Łukasz 5323SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn131M 17007:1500:00:0000:33:5803:46:19+00:33:3410:175.8
197HAWEL Rafał 5309poRUNbaniOpen Masters Mężczyzn38M 17107:1500:00:0000:40:4103:47:40+00:34:5510:205.8
198BUCZKOWSKI Krzysztof 5334Open Mężczyzn132M 17207:1500:00:0000:40:2503:49:54+00:37:0910:275.7
199KRAWCZYK Piotr 5354Open Masters Mężczyzn39M 17307:1500:00:0000:36:5103:50:30+00:37:4510:285.7
200KUPCZYK Krzysztof 5357Open Mężczyzn133M 17407:1500:00:0000:40:1603:50:40+00:37:5510:295.7
201GWIZDAŁA Marcin 5457Open Mężczyzn134M 17507:3000:09:4200:37:4303:51:41+00:57:1310:315.7
202BRODA Mateusz 5423Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn135M 17607:1500:00:0000:41:1103:52:27+00:39:4210:335.7
203BRODA Tomasz 5424Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn136M 17707:1500:00:0000:41:1203:52:36+00:39:5110:345.7
204SZYMASZEK Bartłomiej 5125OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn2M 17806:5000:00:0000:34:4403:54:02+00:17:4710:385.6
205TULIŃSKI Andrzej 5303LOTOS Running TeamOpen Mężczyzn137M 17907:1500:00:0000:41:3003:56:26+00:43:4110:445.6
206FILIPIAK Mateusz 5342Open Mężczyzn138M 18007:1500:00:0000:41:2803:56:27+00:43:4210:445.6
207WIŚNIEWSKI Piotr 5275Open Mężczyzn139M 18107:0000:00:0000:43:0303:57:03+00:34:0010:465.6
208ODWROT Mariusz 5374Open Masters Mężczyzn40M 18207:1500:00:0000:37:5203:57:46+00:45:0110:485.6
209SOBOŃ Mateusz 5384Open Mężczyzn140M 18307:1500:00:0000:37:5703:57:47+00:45:0210:485.6
210URBAŃSKI Mateusz 5476Open Mężczyzn141M 18407:3000:00:0000:39:3103:59:26+00:55:1610:535.5
211KRYSTA Damian 5157Beskid RUNNERSOpen Mężczyzn142M 18507:0000:00:0000:38:1604:02:10+00:39:0711:005.5
212KISIEL Artur 5162Bravehearts LegionowoOpen Mężczyzn143M 18607:1500:00:0000:41:3504:02:15+00:49:3011:005.4
213KOWNACKI Krzysztof 5353Open Mężczyzn144M 18707:1500:00:0000:37:0004:02:16+00:49:3111:005.4
214MAZUR Robert 5153AuuuuuOpen Mężczyzn145M 18807:0000:00:0000:43:1104:03:18+00:40:1511:035.4
215MUCHA Adrian 5154AuuuuuOpen Mężczyzn146M 18907:0000:00:0000:41:5704:04:40+00:41:3711:075.4
216LASKOWSKI Patryk 5360Open Mężczyzn147M 19007:1500:00:0000:38:4404:05:44+00:52:5911:105.4
217GIZAK Michał 5322SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn148M 19107:1500:00:0000:38:3004:06:37+00:53:5211:125.4
218PRUCHNIAK Wojciech 5186Husaria Race Team Open Mężczyzn149M 19207:0000:00:0000:41:3804:06:49+00:43:4611:135.3
219SURLEJ Maciej 5307Nienażarte MisieOpen Mężczyzn150M 19307:1500:00:0000:43:2704:06:50+00:54:0511:135.3
220JĘDRZEJCZAK Łukasz 5247Open Mężczyzn151M 19407:0000:00:0000:37:0304:07:19+00:44:1611:145.3
221JAWORSKI Bartłomiej 5178Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn41M 19507:0000:00:0000:42:1504:08:32+00:45:2911:175.3
222SZUTA Maciej 5332wkurw_teamOpen Mężczyzn152M 19607:1500:00:0000:40:0504:08:55+00:56:1011:185.3
223MACHERA Rafał 5257Open Mężczyzn153M 19707:0000:00:0000:40:0104:10:15+00:47:1211:225.3
224ŚWIĘTEK Paweł 5204POWER TRAININGOpen Mężczyzn154M 19807:0000:00:0000:41:4204:10:15+00:47:1211:225.3
225MACHURA Marcin 5083SPEC INSTAL RUNOpen Mężczyzn155M 19906:5000:00:0000:38:0304:10:26+00:34:1111:235.3
226GRZEGORZYCA Damian 5080SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn2M 20006:5000:00:0000:37:5404:11:33+00:35:1811:265.2
227MAZUR Damian 5081SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn156M 20106:5000:00:0000:31:5404:11:56+00:35:4111:275.2
228CZAJCZYŃSKI Daniel 5239Open Masters Mężczyzn42M 20207:0000:00:0000:40:1904:12:06+00:49:0311:275.2
229NAU Piotr 5151Atlas Running TeamOpen Mężczyzn157M 20307:0000:00:0000:44:0304:12:20+00:49:1711:285.2
230BARAN Bernard 5052OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Mężczyzn43M 20406:5000:00:0000:42:1204:13:06+00:36:5111:305.2
231GAWRON Marcin 5079SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn158M 20506:5000:00:0000:33:5704:14:12+00:37:5711:335.2
232JUDEK Łukasz 5101Open Mężczyzn159M 20606:5000:00:0000:38:2504:14:41+00:38:2611:345.2
233CHMURA Krzysztof 5336Open Mężczyzn160M 20707:0000:00:0000:38:4304:15:41+00:52:3811:375.2
234DĄBROWSKI Łukasz 5444WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn161M 20807:3000:00:0000:45:5404:18:11+01:14:0111:445.1
235MATYSEK Ireneusz 5366Open Masters Mężczyzn44M 20907:1500:00:0000:46:1404:18:45+01:06:0011:455.1
236GREIBIG Michaela 5201OCR MUNICHOpen Kobiet23K 2707:0000:00:0000:48:1004:18:46+00:55:4311:455.1
237DUBIEL Kamil 5241Open Mężczyzn162M 21007:0000:00:0000:46:2004:19:11+00:56:0811:465.1
238LANGOWSKI Marcin 5359Open Masters Mężczyzn45M 21107:1500:00:0000:45:0104:19:41+01:06:5611:485.1
239BIEGALSKI Piotr 5286CohonesOpen Mężczyzn163M 21207:1500:00:0000:41:0604:19:48+01:07:0311:485.1
240KWAŚNIAK Emil 5324Sportera OCROpen Mężczyzn164M 21307:0000:00:0000:42:1304:20:09+00:57:0611:495.1
241TROJANOWSKA Izabela 5194KickofsistersOpen Kobiet24K 2807:0000:00:0000:50:0204:20:47+00:57:4411:515.1
242KRUSZYŃSKA Angelika 5193KickofsistersOpen Kobiet25K 2907:0000:00:0000:50:0304:20:47+00:57:4411:515.1
243DĄBEK Adrian 5452Open Mężczyzn165M 21407:3000:00:0000:41:5004:21:42+01:17:3211:535
244ZENDEROWSKI Przemysław 5191I TAK WSZYSCY UMRZEMY (:Open Mężczyzn166M 21507:0000:00:0000:46:4604:21:51+00:58:4811:545
245KRÓLAK Kornel 5462Open Mężczyzn167M 21607:3000:00:0000:45:4704:23:36+01:19:2611:585
246OGIŃSKI Szymon 5469Open Mężczyzn168M 21707:3000:00:0000:45:3304:23:50+01:19:4011:595
247BURBUL Przemysław 5049Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn169M 21806:5000:00:0000:37:2104:24:11+00:47:5612:005
248KWIATKOWSKI Dawid 5062PrzebiegliOpen Mężczyzn170M 21906:5000:00:0000:47:5104:24:25+00:48:1012:015
249BERESZYŃSKI Mariusz 5060PrzebiegliOpen Mężczyzn171M 22006:5000:00:0000:47:5304:24:30+00:48:1512:015
250SZYCHTA Rafał 5063PrzebiegliOpen Mężczyzn172M 22106:5000:00:0000:47:5204:24:59+00:48:4412:025
251POLIT Bartłomiej 5051Ninja teamOpen Mężczyzn173M 22206:5000:00:0000:39:0304:25:22+00:49:0712:035
252MARKIEWICZ Marcin 5107Open Mężczyzn174M 22306:5000:00:0000:41:5104:25:36+00:49:2112:045
253KMIECIAK Krzysztof 5349Open Mężczyzn175M 22407:1500:00:0000:47:4104:27:09+01:14:2412:084.9
254SYKAŁA Maciej 5269Open Mężczyzn176M 22507:0000:00:0000:41:2704:27:40+01:04:3712:104.9
255SYKAŁA Wojciech 5270Open Mężczyzn177M 22607:0000:00:0000:41:2604:27:41+01:04:3812:104.9
256OLEJNIK Tomek 5426RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn178M 22707:3000:00:0000:44:3504:27:55+01:23:4512:104.9
257RYBKA Zuzanna 5128United RunnersElite Kobiet1K 3006:5500:00:0000:47:1204:28:37+00:56:0912:124.9
258WIŚNIEWSKI Mariusz 5480Open Mężczyzn179M 22807:1500:00:0000:48:5704:28:42+01:15:5712:124.9
259STACHYRA Rafał 5085Świnio DzikiElite Mężczyzn3M 22906:5000:00:0000:37:1504:30:26+00:54:1112:174.9
260GĄSIOROWSKI Dariusz 5097Open Mężczyzn180M 23006:5000:00:0000:41:5204:31:44+00:55:2912:214.9
261MARZEC Paweł 5296Husaria Race Team Open Mężczyzn181M 23107:1500:00:0000:43:3704:32:02+01:19:1712:214.9
262MAJCHRZAK Marcin 5364Open Mężczyzn182M 23207:1500:00:0000:45:5404:32:22+01:19:3712:224.8
263SZTACHELSKI Krzysztof 5475Open Masters Mężczyzn46M 23307:3000:00:0000:41:3504:32:56+01:28:4612:244.8
264KUCHTA Pawel 5355Open Mężczyzn183M 23407:1500:00:0000:41:3704:33:07+01:20:2212:244.8
265NOVICKÝ Viliam 5048Maras TeamElite Mężczyzn4M 23506:5000:00:0000:35:2704:35:36+00:59:2112:314.8
266STUDZIŃSKI Adam 5037Husaria Race Team Elite Mężczyzn5M 23606:5000:00:0000:48:1204:35:57+00:59:4212:324.8
267OCHNIO Andrzej 5168CF ŁukówOpen Masters Mężczyzn47M 23707:0000:00:0000:47:3204:36:04+01:13:0112:324.8
268MAJCZYNA Marcin 5287Crossfit ŁukówOpen Masters Mężczyzn48M 23807:0000:00:0000:48:0004:36:04+01:13:0112:324.8
269OTFINOWSKA Magdalena 5407Husaria Race Team Open Kobiet26K 3107:3000:00:0000:48:5604:37:07+01:32:5712:354.8
270ZIÓŁKOWSKI Adam 5395Open Mężczyzn184M 23907:0000:00:0000:59:3504:38:48+01:15:4512:404.7
271GĄTARCZYK Mariusz 5290DZIKIE GRUBASY SZATANAOpen Mężczyzn185M 24007:1500:00:0000:44:2704:39:18+01:26:3312:414.7
272PAPROTA Piotr 5375Open Mężczyzn186M 24107:1500:00:0000:43:0604:40:14+01:27:2912:444.7
273KULBA Rafał 5050Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn187M 24206:5000:00:0000:36:1304:40:44+01:04:2912:454.7
274KASCHE Denny 5249Open Mężczyzn188M 24307:0000:00:0000:48:5904:41:09+01:18:0612:464.7
275STAROSZYŃSKI Dawid 5386Open Mężczyzn189M 24407:1500:00:0000:37:2604:41:30+01:28:4512:474.7
276PAK Dominik 5263Open Mężczyzn190M 24507:0000:00:0000:50:2904:42:41+01:19:3812:504.7
277KOCOLOWSKI Jurek 5251Open Masters Mężczyzn49M 24607:0000:00:0000:50:3004:42:42+01:19:3912:514.7
278JAŚKIEWICZ Krzysztof 5246Open Masters Mężczyzn50M 24707:0000:00:0000:51:1904:43:22+01:20:1912:524.7
279PAWLIKOWSKA Zuzanna 5219Sportera OCROpen Kobiet27K 3207:0000:00:0000:48:4504:46:12+01:23:0913:004.6
280KARASEK Tomas 5441UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn51M 24807:3000:00:0000:44:3504:47:02+01:42:5213:024.6
281KISIELEWSKI Krystian 5102Open Mężczyzn191M 24906:5000:00:0000:44:0404:47:22+01:11:0713:034.6
282MARKIEWICZ Maksymilian 5034Husaria Race Team Open Mężczyzn192M 25006:5000:00:0000:39:3104:47:39+01:11:2413:044.6
283CHŁAP Ireneusz 5294Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn52M 25107:1500:00:0000:45:0104:48:37+01:35:5213:074.6
284GŁĘBICKA Patrycja 5166CF ŁukówOpen Kobiet28K 3307:0000:00:0000:47:5904:48:41+01:25:3813:074.6
285NAPIÓRKOWSKA Kaja 5298Husaria Race Team Open Kobiet29K 3407:1500:00:0000:45:0304:48:42+01:35:5713:074.6
286KOWALEWSKI Mateusz 5167CF ŁukówOpen Mężczyzn193M 25207:0000:00:0000:48:0004:49:14+01:26:1113:084.6
287PILSZEK Marek 5321Ślunskie Dziki Open Mężczyzn194M 25307:1500:00:0000:39:1004:51:04+01:38:1913:134.5
288DUŹNIAK Urszula 5120DENISTEAMOpen Kobiet30K 3506:5500:00:0000:54:4604:51:15+01:18:4713:144.5
289HANDZLIK Barbara 5121DENISTEAMElite Masters Kobiet1K 3606:5500:00:0000:54:5204:51:16+01:18:4813:144.5
290NITECKA Marta 5122DENISTEAMOpen Masters Kobiet5K 3706:5500:00:0000:54:4904:51:19+01:18:5113:144.5
291HUDZIAK Dariusz 5099Open Mężczyzn195M 25406:5000:00:0000:46:0704:53:27+01:17:1213:204.5
292BAYGER Krystian 5091WATAHAOpen Mężczyzn196M 25506:5000:00:0000:47:3604:53:28+01:17:1313:204.5
293MAJDA Sebastian 5068Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn197M 25606:5000:00:0000:47:5004:54:45+01:18:3013:234.5
294ULDYNOWICZ Bartosz 5016Dirty SparrowsOpen Mężczyzn198M 25706:5000:00:0000:42:0704:55:23+01:19:0813:254.5
295WRÓBLEWSKI Michał 5024GRA RunnersOpen Mężczyzn199M 25806:5000:00:0000:37:1804:56:48+01:20:3313:294.4
296WOJCIECHOWSKI Maciej 5119Open Mężczyzn200M 25906:5000:00:0000:42:0804:57:25+01:21:1013:314.4
297FIEGA Mirek 5015Dirty SparrowsOpen Mężczyzn201M 26006:5000:00:0000:42:0504:57:27+01:21:1213:314.4
298SPRAWKA Marta 5127STFsquadOpen Kobiet31K 3806:5500:00:0000:47:5804:57:38+01:25:1013:314.4
299SAŁACIŃSKI Łukasz 5470Open Mężczyzn202M 26107:3000:00:0000:49:5504:58:11+01:54:0113:334.4
300ALBIGOWSKA Magdalena 5427Rossmann Open Kobiet32K 3907:3000:00:0000:50:0104:59:00+01:54:5013:354.4
301KACPRZAK Konrad 5429Rossmann Open Mężczyzn203M 26207:3000:00:0000:49:5504:59:35+01:55:2513:374.4
302SPRAWKA Bolesław 5111Open Masters Mężczyzn53M 26306:5000:00:0000:51:4704:59:36+01:23:2113:374.4
303JAHNS Adam 5087Team ŚwiniaOpen Mężczyzn204M 26406:5000:00:0000:47:5805:00:21+01:24:0613:394.4
304PARKITNY Daniel 5022Forma Cross Team CzęstochowaOpen Mężczyzn205M 26506:5000:00:0000:47:5405:00:52+01:24:3713:404.4
305BYLICA Piotr 5117Open Mężczyzn206M 26606:5000:00:0000:48:1405:01:04+01:24:4913:414.4
306MARKOWICZ Ewelina 5130Open Kobiet33K 4006:5500:00:0000:49:4005:10:47+01:38:1914:074.2
307SAWICKI Piotr 5422POWER TRAININGOpen Mężczyzn207M 26707:3000:00:0000:48:3705:12:22+02:08:1214:114.2
308SZYMAŃSKI Adam 5172DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn54M 26807:0000:00:0000:50:4905:15:38+01:52:3514:204.2
309KARYKOWSKI Michał 5180Husaria Race Team Open Mężczyzn208M 26907:0000:00:0000:38:1605:19:44+01:56:4114:324.1
310STRYCZEK Patryk 5112Open Mężczyzn209M 27006:5000:00:0000:42:0305:26:19+01:50:0414:494
311STYLOK Dawid 5006Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn210M 27106:5000:00:0000:41:4105:26:29+01:50:1414:504
312ŻELAZKO Kamil 5042Jak żółwie w galopieOpen Mężczyzn211M 27206:5000:00:0000:38:4005:28:47+01:52:3214:564
313MICHALSKI Kacper 5108Open Mężczyzn212M 27306:5000:00:0000:45:3005:30:34+01:54:1915:014
314SOSZYŃSKI Robert 5325Sportera OCROpen Mężczyzn213M 27407:0000:00:0000:42:1205:30:47+02:07:4415:024
315JAMRÓZ Kamil 5198Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn214M 27507:0000:00:0000:53:3905:33:52+02:10:4915:104
316WRZOSEK Karolina 5164Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet34K 4107:0000:00:0000:52:1105:34:56+02:11:5315:133.9
317BORSUKIEWICZ Paweł 5291Gluten Sruten TeamOpen Mężczyzn215M 27607:1500:00:0000:55:2605:39:11+02:26:2615:253.9
318MARZEC Rafał 5211Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn216M 27707:0000:00:0000:51:0005:39:39+02:16:3615:263.9
319DMOCHOWSKI Sebastian 5025Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn217M 27806:5000:00:0000:46:1905:40:25+02:04:1015:283.9
320MAREK Anna 5124EichhörnchenOpen Kobiet35K 4206:5500:00:0000:47:1305:40:38+02:08:1015:293.9
321DĄDELEWSKA Joanna 5126Piękni i BestieOpen Kobiet36K 4306:5500:00:0000:56:5005:40:46+02:08:1815:293.9
322MRZYGŁODZKI Grzegorz 5467Open Mężczyzn218M 27907:3000:00:0000:47:5105:40:59+02:36:4915:293.9
323BIEL Marta 5333Open Kobiet37K 4407:0000:00:0000:54:1405:43:59+02:20:5615:383.8
324KALNIUK Tomasz 5200Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn219M 28007:0000:00:0000:54:1205:44:03+02:21:0015:383.8
325DROZD Dariusz 5021EichhörnchenOpen Mężczyzn220M 28106:5000:00:0000:41:2005:44:25+02:08:1015:393.8
326KONARSKI Tomasz 5058POWER TRAININGOpen Mężczyzn221M 28206:5000:00:0000:42:2405:46:24+02:10:0915:443.8
327ULMAN Jakub 5046Lemon TeamOpen Mężczyzn222M 28306:5000:00:0000:43:4805:48:12+02:11:5715:493.8
328MIARECKI Piotr 5367Open Mężczyzn223M 28407:0000:00:0000:45:5705:56:08+02:33:0516:113.7
329ZIMIŃSKI Paweł 5072Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn224M 28506:5000:00:0000:41:3806:05:50+02:29:3516:373.6
330HORĘZGA Dorota 5177Husaria Race Team Open Kobiet38K 4507:0000:00:0000:59:5706:09:15+02:46:1216:473.6
331CZYCZ Mateusz 5029Husaria Race Team Open Mężczyzn225M 28606:5000:00:0000:41:5406:10:53+02:34:3816:513.6
332LECH Mateusz 5026Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn226M 28706:5000:00:0000:46:1806:39:29+03:03:1418:093.3
DQSTROINSKI Daniel 5074RMF4RT OCRElite Mężczyzn06:50DQ00:28:03 DQ DQ DQ DQ DQ--
ŁUCZAK Tomasz 5047Mad Runners WałbrzychOpen Mężczyzn06:50DNF00:31:23 DNF03:10:50 DNF DNF DNF DNF--
TOMAKA Tomasz 5039Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:33:42 DNF03:35:52 DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Maciej 5018Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn06:50DNF00:33:55 DNF03:50:11 DNF DNF DNF DNF--
WROBEL Daniel 5089Tree CrewOpen Mężczyzn06:50DNF00:33:53 DNF03:54:08 DNF DNF DNF DNF--
WŁODARSKI Piotr 5391Open Mężczyzn07:15DNF00:43:07 DNF04:03:50 DNF DNF DNF DNF--
ROSZAK Wiktor 5379Open Mężczyzn07:15DNF00:38:19 DNF04:04:03 DNF DNF DNF DNF--
MAZUR Michał 5484Open Mężczyzn07:30DNF00:44:05 DNF04:09:38 DNF DNF DNF DNF--
CHUDZIK Mariusz 5217Sportera OCROpen Mężczyzn07:00DNF00:40:12 DNF04:15:53 DNF DNF DNF DNF--
DOPIERAŁA Łukasz 5218Sportera OCROpen Mężczyzn07:00DNF00:40:10 DNF04:15:54 DNF DNF DNF DNF--
KRYWULT Mariusz 5206RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn07:00DNF00:44:56 DNF04:16:55 DNF DNF DNF DNF--
PRZYGODA Maciej 5187Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:47:04 DNF04:17:07 DNF DNF DNF DNF--
PTAK Patryk 5398Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOpen Mężczyzn07:30DNF00:43:56 DNF04:18:31 DNF DNF DNF DNF--
FURA Piotr 5175Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:43:46 DNF04:19:00 DNF DNF DNF DNF--
BOŚKA Patryk 5449Open Mężczyzn07:30DNF00:45:34 DNF04:21:43 DNF DNF DNF DNF--
KUCHCIŃSKI Piotr 5306Nienażarte MisieOpen Mężczyzn07:15DNF00:43:26 DNF04:24:32 DNF DNF DNF DNF--
MITORAJ Sebastian 5466Open Mężczyzn07:30DNF00:43:48 DNF04:24:35 DNF DNF DNF DNF--
TUCZAPSKI Piotr 5232xRunnersOpen Mężczyzn07:00DNF00:37:41 DNF04:26:59 DNF DNF DNF DNF--
GARBACZ Rafał 5176Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:47:58 DNF04:27:07 DNF DNF DNF DNF--
WARSZAWSKI Patryk 5007Crazy RunnerfuckersOpen Mężczyzn06:50DNF00:51:50 DNF04:27:30 DNF DNF DNF DNF--
KUBIESA Jakub 5033Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:33:54 DNF04:27:42 DNF DNF DNF DNF--
ANTOLIK Łukasz 5320Śląsk RUNNERSOpen Mężczyzn07:15DNF00:35:16 DNF04:27:52 DNF DNF DNF DNF--
JEZIOR Tomasz 5248Open Mężczyzn07:30DNF00:42:18 DNF04:27:55 DNF DNF DNF DNF--
LEPIARZ Michał 5032Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:46:21 DNF04:30:53 DNF DNF DNF DNF--
MIROŃCZUK Piotr 5369Open Mężczyzn07:15DNF00:40:21 DNF04:31:54 DNF DNF DNF DNF--
OSIŃSKI Marcin 5213Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:15DNF00:47:56 DNF04:32:07 DNF DNF DNF DNF--
BLOCH Piotr 5313Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:15DNF00:47:57 DNF04:32:15 DNF DNF DNF DNF--
WINIARSKI Piotr 5390Open Mężczyzn07:15DNF00:42:01 DNF04:33:00 DNF DNF DNF DNF--
CZAPLARSKI Rafał 5216Skończeni OCROpen Mężczyzn07:00DNF00:48:07 DNF04:33:00 DNF DNF DNF DNF--
ŻUCHOWSKI Maciej 5396Open Mężczyzn07:15DNF00:41:58 DNF04:33:02 DNF DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Piotr 5104Open Mężczyzn06:50DNF00:36:07 DNF04:33:47 DNF DNF DNF DNF--
KORCZYK Tomasz 5103Open Mężczyzn06:50DNF00:42:16 DNF04:34:07 DNF DNF DNF DNF--
MIERZICKI Marcel 5059POWER TRAININGOpen Mężczyzn06:50DNF00:42:57 DNF04:34:08 DNF DNF DNF DNF--
KUTERA Konrad 5255Open Mężczyzn07:00DNF00:48:07 DNF04:34:51 DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPAŃSKI Marcin 5329Wataha-WarszawaOpen Mężczyzn07:15DNF00:46:09 DNF04:34:56 DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Grzegorz 5373Open Mężczyzn07:00DNF00:38:42 DNF04:34:57 DNF DNF DNF DNF--
SZOPA Beniamin 5190Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn07:00DNF00:51:35 DNF04:35:02 DNF DNF DNF DNF--
SZYPOWSKI Jakub 5070RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:44:21 DNF04:35:11 DNF DNF DNF DNF--
FORNALSKI Irek 5066RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:41:50 DNF04:36:02 DNF DNF DNF DNF--
WEJKNIS Krzysztof 5071RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:41:49 DNF04:36:45 DNF DNF DNF DNF--
RULAK Jerzy 5380Open Mężczyzn07:15DNF00:46:11 DNF04:37:56 DNF DNF DNF DNF--
WAŻNY Mateusz 5479Open Mężczyzn07:00DNF00:48:11 DNF04:38:07 DNF DNF DNF DNF--
RAPIOR Piotr 5377Open Mężczyzn07:15DNF00:45:53 DNF04:41:14 DNF DNF DNF DNF--
ORDON Dorota 5169Drużyna JednorożcaOpen Kobiet07:00DNF00:50:30 DNF04:42:09 DNF DNF DNF DNF--
KMITA Błażej 5250Open Mężczyzn07:00DNF00:46:48 DNF04:42:19 DNF DNF DNF DNF--
DŹWIGAJ Karol 5341Open Mężczyzn07:15DNF00:43:35 DNF04:43:45 DNF DNF DNF DNF--
DŹWIGAJ Kamil 5340Open Mężczyzn07:15DNF00:43:37 DNF04:43:46 DNF DNF DNF DNF--
URBACZKA Bogdan 5274Open Masters Mężczyzn07:00DNF00:42:06 DNF04:44:34 DNF DNF DNF DNF--
GOLĘDZINOWSKI Paweł 5278#GolonTeamOpen Mężczyzn07:00DNF00:45:51 DNF04:46:19 DNF DNF DNF DNF--
ŁUKA Paweł 5054OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:39 DNF04:46:20 DNF DNF DNF DNF--
STARZYK Sebastian 5055OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:41 DNF04:46:20 DNF DNF DNF DNF--
GOLĘDZINOWSKA Marzena 5277#GolonTeamOpen Kobiet07:00DNF00:45:52 DNF04:46:43 DNF DNF DNF DNF--
KURASIŃSKI Konrad 5222ŚWIRY STELAOpen Mężczyzn07:00DNF00:47:50 DNF04:46:49 DNF DNF DNF DNF--
LAPCZYK Dominika 5226Total FreakOpen Kobiet07:00DNF00:47:49 DNF04:46:50 DNF DNF DNF DNF--
BEDNÁŘ Richard 5447Open Mężczyzn07:30DNF00:41:01 DNF04:47:32 DNF DNF DNF DNF--
MÜLLEROVÁ Kateřina 5468Open Kobiet07:30DNF00:40:58 DNF04:47:34 DNF DNF DNF DNF--
GIEDRYS Adam 5199Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:00DNF00:45:37 DNF04:53:59 DNF DNF DNF DNF--
BANACH Jakub 5036Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:48:11 DNF04:54:06 DNF DNF DNF DNF--
KOZLOWSKI Dawid 5416Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:15DNF00:43:00 DNF04:55:45 DNF DNF DNF DNF--
OCHMAN Marek 5012DENISTEAMOpen Mężczyzn06:50DNF00:50:15 DNF04:55:56 DNF DNF DNF DNF--
OSIK Grzegorz 5305Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:15DNF00:47:32 DNF04:56:04 DNF DNF DNF DNF--
GUMIELA Adam 5173Gryf TeamOpen Mężczyzn07:00DNF00:48:40 DNF04:58:22 DNF DNF DNF DNF--
MUCHA Marek 5283Apostles of StarsOpen Mężczyzn07:00DNF00:48:03 DNF04:58:41 DNF DNF DNF DNF--
ZONTEK Andrzej 5013DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn06:50DNF00:39:31 DNF05:05:19 DNF DNF DNF DNF--
GRZECH Mateusz 5003Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn06:50DNF00:42:02 DNF05:07:35 DNF DNF DNF DNF--
WASILEWSKI Karol 5132Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:35:31 DNF05:10:42 DNF DNF DNF DNF--
ŁĘPICKI Mateusz 5045Lemon TeamOpen Mężczyzn06:50DNF00:43:46 DNF05:16:51 DNF DNF DNF DNF--
BRZOSKWINIA Wojciech 5028Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:29:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
FARKOWSKI Konrad 5044KONIUCHY OCRElite Mężczyzn06:50DNF00:30:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWRYLUK Marcin 5056OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn06:50DNF00:31:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
BANDURKA Viktor 5008CROSSANDACTIVE NYSAElite Masters Mężczyzn06:50DNF00:32:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
CZACH Tobiasz 5095Open Mężczyzn06:50DNF00:34:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAKUBCZAK Marcin 5002Best BeastsElite Masters Mężczyzn06:50DNF00:34:24 DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Bartłomiej 5096Elite Mężczyzn06:50DNF00:35:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
KEMPKA Marcin 5031Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:50DNF00:37:13 DNF DNF DNF DNF DNF--
TURCHAN Kamil 5090United RunnersOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAGON Denis 5010DENISTEAMElite Mężczyzn06:50DNF00:38:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
GMIŃSKI Kamil 5331Wing Tsun Kung Fu KozieniceOpen Mężczyzn07:15DNF00:40:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Bartosz 5017Dirty SparrowsElite Mężczyzn06:50DNF00:41:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
SŁONIEWSKI Rafał 5073RMF4RT OCRElite Mężczyzn06:50DNF00:42:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
SŁOMIŃSKI Błażej 5188Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:42:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKI Dawid 5041I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn06:50DNF00:42:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZOTOK Wiktor 5113Open Mężczyzn06:50DNF00:44:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
JUSZCZYK Jarosław 5023Gosław Sport CenterElite Mężczyzn06:50DNF00:44:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
WARŁO Przemysław 5478Open Mężczyzn07:30DNF00:45:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
CHLEBOŚ Jakub 5014Dirty SparrowsElite Mężczyzn06:50DNF00:45:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMEL Jacek 5038Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:50DNF00:45:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
PROKOP Piotr 5110Elite Mężczyzn06:50DNF00:48:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOGDAŃSKI Łukasz 5094Open Mężczyzn06:50DNF00:59:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
GÓRNIACZYK Krystian 5319Skończeni OCROpen Mężczyzn07:15DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZMIDT Tomasz 5189Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 423 wynik(ów)