Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-10-06 |
Miejsce : | Kocierz |
Dystans : | 44 km |
Zgłoszonych : | 464 |
Wystartowało : | 423 |
Nie ukończyło : | 231 |
Ukończyło : | 192 |
Na trasie : | 140 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 07:00 | 07:15 | 07:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 06:50 | 06:55
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | P1 8km | P2 22km | P3 30km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MACHULEC Sebastian | 5361 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:45 | 03:12:45 | 03:55:23 | |||
2 | RZĄDCA Marcin | 5382 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:31:57 | 03:16:46 | 04:05:06 | |||
3 | CIESLAK Ryszard | 5009 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:36:20 | 03:22:13 | 04:11:26 | ||
4 | DANIELEWICZ Maciej | 5453 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:30 | 03:27:16 | 04:19:45 | |||
5 | GŁOWACKI Kamil | 5455 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:34 | 03:26:56 | 04:19:55 | |||
6 | SOŃKO Kamil | 5385 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:37:21 | 03:37:31 | 04:20:23 | |||
7 | JANIK Piotr | 5346 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:19 | 03:49:28 | 04:38:07 | |||
8 | FRANK Dariusz | 5343 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:18 | 03:49:30 | 04:38:08 | |||
9 | FILIP Bartosz | 5078 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:31:13 | 03:51:22 | 04:39:35 | ||
10 | WOJCIECHOWSKI Konrad | 5118 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:35:11 | 03:36:52 | 04:41:18 | |||
11 | KUCZAWSKI Mikołaj | 5254 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:39:34 | 03:50:44 | 04:41:23 | |||
12 | KOGUT Karol | 5350 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:09 | 03:42:47 | 04:42:12 | |||
13 | GĘBARA Łukasz | 5053 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:34:18 | 03:31:15 | 04:43:47 | ||
14 | MAŃKA Sławomir | 5464 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:18 | 03:44:54 | 04:48:01 | |||
15 | WOŹNIAK Jerzy | 5064 | Przebiegli | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:35:13 | 03:55:43 | 04:48:14 | ||
16 | BEDNARCZYK Artur | 5411 | Klub Sportowy Dragon | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:58 | 03:57:53 | 04:48:34 | ||
17 | CZOCH Adam | 5240 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:38:34 | 03:41:21 | 04:49:09 | |||
18 | JÓŹWICKI Karol | 5057 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:35:24 | 03:51:09 | 04:52:25 | ||
19 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 5258 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:39:21 | 03:54:20 | 04:53:30 | |||
20 | CZADERSKI Czesław | 5481 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:13 | 03:55:23 | 04:53:31 | |||
21 | DERYŁO Mateusz | 5338 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:52 | 04:01:02 | 04:57:27 | |||
22 | MAŁACHOWSKI Sebastian | 5197 | Lemon Team | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:38:49 | 03:40:12 | 05:00:29 | ||
23 | MOGA Piotr | 5212 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:43:31 | 03:57:36 | 05:01:42 | ||
24 | MAŃKA Mateusz | 5317 | Silni bo zawzięci | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:47 | 03:56:31 | 05:02:38 | ||
25 | SOKOŁOWSKI Piotr | 5473 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:49 | 03:58:14 | 05:03:50 | |||
26 | MAŃKA Dominik | 5316 | Silni bo zawzięci | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:48 | 03:56:57 | 05:04:18 | ||
27 | ROSIŃSKI Piotr | 5378 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:18 | 04:04:08 | 05:04:53 | |||
28 | PASZEK Dawid | 5288 | CStore | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:02 | 03:56:48 | 05:04:53 | ||
29 | KACZMAREK Michal | 5347 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:40 | 04:04:12 | 05:04:54 | |||
30 | CZAJKOWSKI Kamil | 5451 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:40 | 03:53:15 | 05:05:07 | |||
31 | SURMAN Julia | 5434 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:04 | 03:51:07 | 05:05:07 | ||
32 | STANCLIK Krzysztof | 5005 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:44:01 | 04:12:33 | 05:05:57 | ||
33 | POLAK Łukasz | 5376 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:24 | 03:48:29 | 05:06:01 | |||
34 | OPOŃSKI Artur | 5262 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:37 | 03:56:54 | 05:06:09 | |||
35 | LATOCHA Monika | 5152 | Auuuuu | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:43:12 | 04:00:45 | 05:06:12 | ||
36 | KUBLA Mateusz | 5215 | Silny | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:38:40 | 03:58:08 | 05:06:23 | ||
37 | MARKIEWICZ Łukasz | 5465 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:48 | 03:44:17 | 05:06:35 | |||
38 | KULAGA Peter | 5181 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:35:48 | 04:08:07 | 05:07:33 | ||
39 | ŁAWRENCZUK Paweł | 5067 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:36:17 | 04:01:33 | 05:08:33 | ||
40 | SOKOŁOWSKI Maciej | 5472 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:04 | 03:58:03 | 05:08:35 | |||
41 | WOŹNIAK Michał | 5393 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:45 | 03:56:28 | 05:11:14 | |||
42 | ADAMCZYK Jakub | 5233 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:46:46 | 04:06:17 | 05:11:37 | |||
43 | ZAJĄC Paweł | 5401 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:10 | 00:41:07 | 03:59:25 | 05:11:38 | ||
44 | NESTOROWICZ Adam | 5371 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:37:50 | 04:20:58 | 05:11:56 | |||
45 | KUKAWSKI Łukasz | 5356 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:38:24 | 04:06:54 | 05:12:05 | |||
46 | KAŁA Jacek | 5285 | BLUE DOLPHIN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:01 | 04:00:00 | 05:12:15 | ||
47 | STERNA Maciej | 5267 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:42:17 | 04:01:47 | 05:12:52 | |||
48 | KRUCHELSKI Łukasz | 5253 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:43:07 | 04:11:29 | 05:14:13 | |||
49 | VEČEŘA Jan | 5417 | OCR Runners Olomouc | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:58 | 04:08:18 | 05:14:20 | ||
50 | FUDALI Jakub | 5243 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:36 | 04:17:04 | 05:14:23 | |||
51 | NOWICKI Marcin | 5207 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:59 | 04:12:53 | 05:14:41 | ||
52 | FRYDRYCH Patryk | 5242 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:42:09 | 03:52:24 | 05:15:55 | |||
53 | NOWIŃSKI Marcin | 5185 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:47 | 03:58:44 | 05:17:33 | ||
54 | NIŹNIK Borys | 5184 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:51 | 03:58:06 | 05:17:34 | ||
55 | CZECHOWSKI Konrad | 5019 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:43:58 | 04:18:56 | 05:18:19 | ||
56 | TOMSKI Marcin | 5273 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:36:22 | 04:07:21 | 05:18:48 | |||
57 | PIERZCHAŁA Łukasz | 5264 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:39:24 | 04:07:18 | 05:18:49 | |||
58 | MŁYNARCZYK Tatiana | 5183 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:45:47 | 04:00:44 | 05:20:05 | ||
59 | GĄSIOROWSKI Rafał | 5159 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:45:47 | 04:05:06 | 05:20:08 | ||
60 | PACEK Cezary | 5403 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:49 | 03:58:09 | 05:20:29 | ||
61 | PERENC Michał | 5035 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:34:08 | 04:21:03 | 05:21:39 | ||
62 | NALEPKA Piotr | 5406 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:57 | 04:32:57 | 05:22:17 | ||
63 | SZATKOWSKA Agnieszka | 5214 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:10 | 04:10:18 | 05:22:32 | ||
64 | MACIĄŻEK Angelika | 5436 | ŚwinioDziki | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:00 | 03:58:48 | 05:23:59 | ||
65 | WOJDAT Robert | 5405 | Drużyna Szpiku | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:54 | 04:22:39 | 05:24:00 | ||
66 | BEDNARZ Marcin | 5235 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:42:10 | 03:57:02 | 05:24:30 | |||
67 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 5308 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:44 | 04:01:28 | 05:25:00 | ||
68 | LACH Przemysław | 5358 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:38:31 | 04:24:42 | 05:25:22 | |||
69 | NIEDZIOCHA Łukasz | 5372 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:38:32 | 04:25:02 | 05:25:24 | |||
70 | KOWALIK Karol | 5252 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:44:33 | 03:58:25 | 05:25:43 | |||
71 | KAMIŃSKI Krzysztof | 5348 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:46:12 | 04:11:22 | 05:25:46 | |||
72 | RZĄDCA Grzegorz | 5381 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:27 | 04:06:37 | 05:26:26 | |||
73 | SOJA Marcin | 5302 | Klub Sportowy HAJIME | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:28 | 04:07:23 | 05:26:26 | ||
74 | OWCZAREK Adam | 5076 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:39:28 | 04:12:06 | 05:26:34 | ||
75 | TIAHNYBOK Paweł | 5082 | Spartan Team | Open Masters Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:44:24 | 04:14:06 | 05:26:34 | ||
76 | BAJDAŁA Robert | 5409 | Jedziemy z tym koksem | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:29 | 04:13:36 | 05:26:44 | ||
77 | Z Kris | 5410 | Jedziemy z tym koksem | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:30 | 04:13:36 | 05:26:48 | ||
78 | MĄDRY Tomasz | 5363 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:31 | 04:05:55 | 05:27:18 | |||
79 | TOMCZAK Dariusz | 5075 | Runaway Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:16 | 04:15:04 | 05:27:35 | ||
80 | KOŁBUC Rafał | 5231 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:24 | 04:07:36 | 05:28:20 | ||
81 | JANOWICZ Robert | 5195 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:48 | 04:05:37 | 05:28:38 | ||
82 | OWCZARCZYK Paweł | 5171 | Dwie Półkule AKB | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:49 | 04:08:00 | 05:29:22 | ||
83 | MORELOWSKA Maria | 5196 | Ksiezniczki Team | Open Masters Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:46:46 | 04:12:29 | 05:29:49 | ||
84 | SUCHOCKA Monika | 5268 | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:46:47 | 04:12:25 | 05:29:50 | |||
85 | ŠANA Radek | 5471 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:31 | 04:15:31 | 05:30:06 | |||
86 | MOSKAL Przemysław | 5370 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:23 | 04:28:22 | 05:30:22 | |||
87 | MARZEC Paweł | 5365 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:25 | 04:28:07 | 05:30:23 | |||
88 | SCHMIDT Paweł | 5156 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:39:32 | 04:08:05 | 05:30:43 | ||
89 | BOĆKO Krzysztof | 5092 | WATAHA | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:38:27 | 04:15:25 | 05:30:43 | ||
90 | PALION Marcin | 5292 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:02 | 04:01:50 | 05:31:55 | ||
91 | WIŚNIEWSKI Bartek | 5221 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:09 | 04:11:27 | 05:32:19 | ||
92 | JĘDRASZCZYK Tomasz | 5458 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:45 | 04:14:17 | 05:32:51 | |||
93 | LEŚNIAK Łukasz | 5210 | RUNATTACK / OLAWS Złotoryja | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:57 | 04:19:03 | 05:34:32 | ||
94 | ANDRZEJEWSKI Drogosz | 5209 | RUN ATTACK | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:59 | 04:19:02 | 05:34:36 | ||
95 | WÓJCIK Jakub | 5392 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:49 | 04:14:40 | 05:35:10 | |||
96 | GOŁASZEWSKI Jacek | 5098 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:40:05 | 04:24:07 | 05:35:57 | |||
97 | RÓG Sebastian | 5301 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:10 | 03:58:24 | 05:36:28 | ||
98 | HUDASZEK Zbigniew | 5295 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:57 | 03:55:49 | 05:36:29 | ||
99 | ANTOSIK Igor | 5435 | Studio s7 Pruszcz Gdanski | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:38 | 04:27:07 | 05:37:10 | ||
100 | CYGANIK Magdalena | 5433 | S7 Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:36 | 04:27:35 | 05:37:12 | ||
101 | LEHMANN Dawid | 5256 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:45:40 | 04:12:26 | 05:37:30 | |||
102 | NOWAK Marcin | 5043 | Janusze Biegania | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:37:06 | 04:34:30 | 05:38:26 | ||
103 | WÓJCIAK Ewelina | 5276 | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:43:14 | 04:16:44 | 05:38:58 | |||
104 | BŁASZCZYK Łukasz | 5093 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:34:17 | 04:14:32 | 05:39:29 | |||
105 | GARBACZ Damian | 5244 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:49 | 04:17:16 | 05:39:29 | |||
106 | JANDA Sebastian | 5445 | WISS RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:47 | 04:13:22 | 05:40:01 | ||
107 | POŚNIK Jan | 5300 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:32 | 04:33:04 | 05:41:36 | ||
108 | BOCZEK Rafał | 5443 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:50 | 04:18:11 | 05:42:14 | ||
109 | WOŹNIAK Wojciech | 5446 | WISS RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:56 | 04:18:30 | 05:42:16 | ||
110 | RAKOWSKI Przemysław | 5282 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:57 | 04:04:00 | 05:43:00 | ||
111 | JERMAKOWICZ Bartlomiej | 5421 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:03 | 04:23:44 | 05:44:28 | ||
112 | MOCNY Michał | 5425 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:56 | 04:07:44 | 05:45:32 | ||
113 | SKLEPOWICZ Jacek | 5266 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:46:15 | 04:22:00 | 05:45:33 | |||
114 | DYDUCH Dominika | 5339 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:26 | 04:39:53 | 05:45:45 | |||
115 | WALKER Stephen | 5477 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:06 | 04:26:30 | 05:46:00 | |||
116 | MARCHLEWICZ Dawid | 5227 | United Runners | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:55 | 04:12:30 | 05:46:07 | ||
117 | WYGLĄDAŁA Michał | 5170 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:42 | 04:18:55 | 05:46:16 | ||
118 | KOTOWSKI Jacek | 5460 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:21 | 04:28:31 | 05:46:16 | |||
119 | STOŃ Wojciech | 5289 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:44 | 04:18:57 | 05:46:19 | ||
120 | KOZŁOWSKI Adam | 5461 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:51 | 04:24:40 | 05:46:31 | |||
121 | MĄDRZYK Daniel | 5463 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:51 | 04:29:23 | 05:46:31 | |||
122 | KALETA Anna | 5133 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:46:29 | 04:38:13 | 05:46:35 | ||
123 | PIELA Mateusz | 5224 | Szturm | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:44:04 | 04:12:29 | 05:46:44 | ||
124 | HABER Monika | 5223 | Szturm | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:44:05 | 04:12:28 | 05:46:49 | ||
125 | KLINOWSKI Andrzej | 5399 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:53 | 04:24:07 | 05:48:26 | ||
126 | PROCNER Marcin | 5400 | BLACK GAME TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:11 | 00:43:36 | 04:23:55 | 05:48:28 | ||
127 | SZEPELAK Krzysztof | 5474 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:12 | 04:35:06 | 05:48:41 | |||
128 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 5437 | Trzej Królowie | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:27 | 04:15:25 | 05:49:56 | ||
129 | ŻAK Tomasz | 5088 | Team Świnia | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:58 | 04:28:07 | 05:50:22 | ||
130 | WEIS Michał | 5116 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:59 | 04:28:33 | 05:50:23 | |||
131 | KOZIOŁ Kamil | 5131 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:40:15 | 04:28:07 | 05:50:24 | ||
132 | MISIOR Łukasz | 5259 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:23 | 04:16:08 | 05:50:56 | |||
133 | KRYSZCZUK Piotr | 5281 | 4 samce na klamce | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:57 | 04:32:32 | 05:50:58 | ||
134 | DRZEWIECKI Dominik | 5279 | 4 samce na klamce | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:57 | 04:32:18 | 05:51:44 | ||
135 | KOWALCZYK Mateusz | 5280 | 4 samce na klamce | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:56 | 04:32:17 | 05:51:45 | ||
136 | ŁUKASIK Łukasz | 5404 | Crossfit Łuków | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:33 | 04:17:29 | 05:51:50 | ||
137 | SZUKALSKI Maciej | 5115 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:48:01 | 04:30:01 | 05:52:10 | |||
138 | KOWALCZYK Piotr | 5420 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:24 | 04:16:58 | 05:53:34 | ||
139 | MATUSIAK Karolina | 5431 | Rossmann | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:23 | 04:16:58 | 05:53:34 | ||
140 | KRAWCZYK Rafał | 5430 | Rossmann | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:24 | 04:16:57 | 05:53:38 | ||
141 | WILAMEK Jakub | 5432 | Rossmann | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:22 | 04:16:57 | 05:53:43 | ||
142 | POPŁAWSKI Krystian | 5312 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:46:21 | 04:21:32 | 05:54:07 | ||
143 | WALASZEK Maciej | 5388 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:50:01 | 04:25:56 | 05:54:07 | |||
144 | OLEŚ Rafał | 5299 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:28 | 04:33:48 | 05:54:46 | ||
145 | CECUŁA Andrzej | 5237 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:24 | 04:43:42 | 05:55:26 | |||
146 | CECUŁA Damian | 5238 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:25 | 04:47:38 | 05:55:27 | |||
147 | SOŚNIA Wojciech | 5419 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:26 | 04:22:04 | 05:55:28 | ||
148 | GASIŃSKI Krzysztof | 5418 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:27 | 04:22:08 | 05:55:29 | ||
149 | ŁASKAWSKI Michał | 5155 | Befit24team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:52 | 04:42:43 | 05:56:04 | ||
150 | KRUTOF Rafał | 5413 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:46:02 | 04:26:33 | 05:56:50 | ||
151 | MEDWID Daniel | 5414 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:22 | 04:25:27 | 05:58:18 | ||
152 | BIELECKA Magdalena | 5412 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:22 | 04:21:42 | 05:58:19 | ||
153 | MEDWID Katarzyna | 5415 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:20 | 04:25:20 | 05:58:19 | ||
154 | ŁYTEK Marcin | 5077 | SCHMERSAL-TRENING | Open Masters Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:36:15 | 04:56:05 | 05:58:38 | ||
155 | FRKALA Jan | 5438 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:12 | 04:15:48 | 05:58:41 | ||
156 | HANKUS Tomasz | 5326 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:46:18 | 04:18:10 | 05:58:49 | ||
157 | WITEK Tobiasz | 5327 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:46:20 | 04:25:32 | 05:58:52 | ||
158 | PAKUZOVÁ Andrea | 5442 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:30 | 04:22:00 | 05:58:58 | ||
159 | HORÁK Martin | 5439 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:43 | 04:22:36 | 05:59:00 | ||
160 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 5220 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:48:39 | 04:41:35 | 05:59:30 | ||
161 | BARSZCZ Dominika | 5428 | Rossmann | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:59 | 04:37:52 | 05:59:40 | ||
162 | HABER Patryk | 5086 | Szturm | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:38:50 | 04:25:41 | 05:59:57 | ||
163 | SZLÓSARCZYK Krzysztof | 5161 | Błotne świry | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:02 | 04:38:52 | 06:00:07 | ||
164 | GRYNBERG Urszula | 5345 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:00 | 04:33:58 | 06:00:18 | |||
165 | DĘBSKI Robert | 5337 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:13 | 04:05:06 | 06:00:22 | |||
166 | ŻURAWKA Paweł | 5040 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:44:24 | 04:54:58 | 06:02:07 | ||
167 | MIELCARZ Marcin | 5368 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:44:59 | 04:34:04 | 06:03:04 | |||
168 | DRASZAWKA Łukasz | 5310 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:31 | 04:55:17 | 06:03:29 | ||
169 | KURACH Stanisław | 5020 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:39:29 | 04:53:43 | 06:03:56 | ||
170 | CUDOK Krzysztof | 5450 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:38 | 04:27:50 | 06:04:06 | |||
171 | STASIEWICZ Iga | 5387 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | 00:48:59 | 04:44:00 | 06:04:09 | |||
172 | WAŻNY Łukasz | 5389 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:48:13 | 04:38:17 | 06:04:10 | |||
173 | SACZUK Magda | 5330 | Wild Team | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:28 | 04:41:08 | 06:04:12 | ||
174 | KAWA Łukasz | 5459 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:18 | 04:42:03 | 06:04:14 | |||
175 | IHNATOWICZ Łukasz | 5100 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:39:30 | 04:49:09 | 06:04:26 | |||
176 | BIEGANSKI Bogumil | 5158 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:45:50 | 04:42:45 | 06:04:51 | ||
177 | RODZIK Joanna | 5208 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:43:16 | 04:35:46 | 06:05:03 | ||
178 | BAŁAMUT Marta | 5293 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | 00:44:17 | 04:36:55 | 06:05:15 | ||
179 | SABUDA Tomasz | 5383 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:59 | 04:54:21 | 06:08:25 | |||
180 | KASCHEL Patryk | 5001 | Baltic Seals | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:19 | 04:28:02 | 06:10:04 | ||
181 | KAZIMIERCZAK Paweł | 5084 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:48:01 | 04:40:04 | 06:12:39 | ||
182 | GŁOS Grzegorz | 5344 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:44:03 | 04:12:32 | 06:12:43 | |||
183 | WRZOSEK Patryk | 5165 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:45:32 | 04:36:10 | 06:13:41 | ||
184 | KURAN Halina | 5129 | WATAHA | Open Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:46:29 | 04:44:09 | 06:14:28 | ||
185 | RZEŹNICZEK Klaudia | 5402 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:39 | 04:36:37 | 06:17:29 | ||
186 | MOKRZYŃSKA Joanna | 5297 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | 00:49:00 | 04:34:26 | 06:17:29 | ||
187 | MATUSZCZAK Jakub | 5328 | Team Świnia | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:45:53 | 04:41:17 | 06:17:30 | ||
188 | PIĄTEK Marek | 5109 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:44:14 | 04:53:20 | 06:18:03 | |||
189 | GĘBUSIA Grzegorz | 5030 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:36:17 | 05:15:46 | 06:20:31 | ||
190 | MRÓZ Tomek | 5261 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:49:39 | 04:42:06 | 06:24:34 | |||
191 | BRĄCZYK Ewa | 5174 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:49:37 | 04:42:06 | 06:24:37 | ||
192 | DONDAJEWSKI Norbert | 5483 | BLUE DOLPHIN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:35:45 | 03:37:47 | |||
193 | MACIEJEWSKI Łukasz | 5323 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:33:58 | 03:46:19 | |||
194 | WIŚNIEWSKI Piotr | 5275 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:43:03 | 03:57:03 | ||||
195 | HAWEL Rafał | 5309 | poRUNbani | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:41 | 03:47:40 | |||
196 | GRZEGORZYCA Damian | 5080 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:37:54 | 04:11:33 | |||
197 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 5334 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:25 | 03:49:54 | ||||
198 | KRAWCZYK Piotr | 5354 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:36:51 | 03:50:30 | ||||
199 | KUPCZYK Krzysztof | 5357 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:16 | 03:50:40 | ||||
200 | MIELCZAREK Jakub | 5397 | 9ŁBOT | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:50 | 03:42:22 | |||
201 | KRYSTA Damian | 5157 | Beskid RUNNERS | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:38:16 | 04:02:10 | |||
202 | BRODA Mateusz | 5423 | Rmf4rt Gladiators | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:11 | 03:52:27 | |||
203 | BRODA Tomasz | 5424 | Rmf4rt Gladiators | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:12 | 03:52:36 | |||
204 | MAZUR Robert | 5153 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:43:11 | 04:03:18 | |||
205 | MUCHA Adrian | 5154 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:57 | 04:04:40 | |||
206 | FILIPIAK Mateusz | 5342 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:28 | 03:56:27 | ||||
207 | PRUCHNIAK Wojciech | 5186 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:38 | 04:06:49 | |||
208 | JĘDRZEJCZAK Łukasz | 5247 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:37:03 | 04:07:19 | ||||
209 | JAWORSKI Bartłomiej | 5178 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:42:15 | 04:08:32 | |||
210 | MACHERA Rafał | 5257 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:01 | 04:10:15 | ||||
211 | ŚWIĘTEK Paweł | 5204 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:42 | 04:10:15 | |||
212 | CZAJCZYŃSKI Daniel | 5239 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:19 | 04:12:06 | ||||
213 | KISIEL Artur | 5162 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:35 | 04:02:15 | |||
214 | KOWNACKI Krzysztof | 5353 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:37:00 | 04:02:16 | ||||
215 | NAU Piotr | 5151 | Atlas Running Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:44:03 | 04:12:20 | |||
216 | ODWROT Mariusz | 5374 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:37:52 | 03:57:46 | ||||
217 | SOBOŃ Mateusz | 5384 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:37:57 | 03:57:47 | ||||
218 | SZYMASZEK Bartłomiej | 5125 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:34:44 | 03:54:02 | |||
219 | CHMURA Krzysztof | 5336 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:38:43 | 04:15:41 | ||||
220 | LASKOWSKI Patryk | 5360 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:38:44 | 04:05:44 | ||||
221 | SURLEJ Maciej | 5307 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:27 | 04:06:50 | |||
222 | GIZAK Michał | 5322 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:38:30 | 04:06:37 | |||
223 | STACHYRA Rafał | 5085 | Świnio Dziki | Elite Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:37:15 | 04:30:26 | |||
224 | URBAŃSKI Mateusz | 5476 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:31 | 03:59:26 | ||||
225 | GREIBIG Michaela | 5201 | OCR MUNICH | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:48:10 | 04:18:46 | |||
226 | RYBKA Zuzanna | 5128 | United Runners | Elite Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:47:12 | 04:28:37 | |||
227 | DUBIEL Kamil | 5241 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:46:20 | 04:19:11 | ||||
228 | KWAŚNIAK Emil | 5324 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:42:13 | 04:20:09 | |||
229 | TROJANOWSKA Izabela | 5194 | Kickofsisters | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:02 | 04:20:47 | |||
230 | KRUSZYŃSKA Angelika | 5193 | Kickofsisters | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:03 | 04:20:47 | |||
231 | ZENDEROWSKI Przemysław | 5191 | I TAK WSZYSCY UMRZEMY (: | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:46:46 | 04:21:51 | |||
232 | NOVICKÝ Viliam | 5048 | Maras Team | Elite Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:35:27 | 04:35:36 | |||
233 | STUDZIŃSKI Adam | 5037 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:48:12 | 04:35:57 | |||
234 | MATYSEK Ireneusz | 5366 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:46:14 | 04:18:45 | ||||
235 | LANGOWSKI Marcin | 5359 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:45:01 | 04:19:41 | ||||
236 | BIEGALSKI Piotr | 5286 | Cohones | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:06 | 04:19:48 | |||
237 | MAJCZYNA Marcin | 5287 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:48:00 | 04:36:04 | |||
238 | KMIECIAK Krzysztof | 5349 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:41 | 04:27:09 | ||||
239 | OCHNIO Andrzej | 5168 | CF Łuków | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:32 | 04:36:04 | |||
240 | WIŚNIEWSKI Mariusz | 5480 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:48:57 | 04:28:42 | ||||
241 | ZIÓŁKOWSKI Adam | 5395 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:59:35 | 04:38:48 | ||||
242 | TULIŃSKI Andrzej | 5303 | LOTOS Running Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:30 | 03:56:26 | |||
243 | DĄBEK Adrian | 5452 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:50 | 04:21:42 | ||||
244 | KASCHE Denny | 5249 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:48:59 | 04:41:09 | ||||
245 | SZUTA Maciej | 5332 | wkurw_team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:05 | 04:08:55 | |||
246 | MARZEC Paweł | 5296 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:37 | 04:32:02 | |||
247 | PAK Dominik | 5263 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:29 | 04:42:41 | ||||
248 | KOCOLOWSKI Jurek | 5251 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:30 | 04:42:42 | ||||
249 | KRÓLAK Kornel | 5462 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:47 | 04:23:36 | ||||
250 | KUCHTA Pawel | 5355 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:37 | 04:33:07 | ||||
251 | MAJCHRZAK Marcin | 5364 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:45:54 | 04:32:22 | ||||
252 | HANDZLIK Barbara | 5121 | DENISTEAM | Elite Masters Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:54:52 | 04:51:16 | |||
253 | OGIŃSKI Szymon | 5469 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:33 | 04:23:50 | ||||
254 | JAŚKIEWICZ Krzysztof | 5246 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:51:19 | 04:43:22 | ||||
255 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 5219 | Sportera OCR | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:48:45 | 04:46:12 | |||
256 | GŁĘBICKA Patrycja | 5166 | CF Łuków | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:59 | 04:48:41 | |||
257 | KOWALEWSKI Mateusz | 5167 | CF Łuków | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:48:00 | 04:49:14 | |||
258 | GĄTARCZYK Mariusz | 5290 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:44:27 | 04:39:18 | |||
259 | SYKAŁA Maciej | 5269 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:27 | 04:27:40 | ||||
260 | SYKAŁA Wojciech | 5270 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:26 | 04:27:41 | ||||
261 | PAPROTA Piotr | 5375 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:06 | 04:40:14 | ||||
262 | STAROSZYŃSKI Dawid | 5386 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:37:26 | 04:41:30 | ||||
263 | DĄBROWSKI Łukasz | 5444 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:54 | 04:18:11 | |||
264 | OTFINOWSKA Magdalena | 5407 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:56 | 04:37:07 | |||
265 | CHŁAP Ireneusz | 5294 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:45:01 | 04:48:37 | |||
266 | NAPIÓRKOWSKA Kaja | 5298 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | 00:45:03 | 04:48:42 | |||
267 | PILSZEK Marek | 5321 | Ślunskie Dziki | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:10 | 04:51:04 | |||
268 | SZYMAŃSKI Adam | 5172 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:49 | 05:15:38 | |||
269 | SAŁACIŃSKI Łukasz | 5470 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:55 | 04:58:11 | ||||
270 | ALBIGOWSKA Magdalena | 5427 | Rossmann | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:01 | 04:59:00 | |||
271 | KACPRZAK Konrad | 5429 | Rossmann | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:55 | 04:59:35 | |||
272 | KARYKOWSKI Michał | 5180 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:38:16 | 05:19:44 | |||
273 | KARASEK Tomas | 5441 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:35 | 04:47:02 | |||
274 | SOSZYŃSKI Robert | 5325 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:42:12 | 05:30:47 | |||
275 | SAWICKI Piotr | 5422 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:37 | 05:12:22 | |||
276 | OLEJNIK Tomek | 5426 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:35 | 04:27:55 | |||
277 | JAMRÓZ Kamil | 5198 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:53:39 | 05:33:52 | |||
278 | WRZOSEK Karolina | 5164 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:52:11 | 05:34:56 | |||
279 | MARZEC Rafał | 5211 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:51:00 | 05:39:39 | |||
280 | BIEL Marta | 5333 | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:54:14 | 05:43:59 | ||||
281 | KALNIUK Tomasz | 5200 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:54:12 | 05:44:03 | |||
282 | BORSUKIEWICZ Paweł | 5291 | Gluten Sruten Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:55:26 | 05:39:11 | |||
283 | MIARECKI Piotr | 5367 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:45:57 | 05:56:08 | ||||
284 | MRZYGŁODZKI Grzegorz | 5467 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:51 | 05:40:59 | ||||
285 | HORĘZGA Dorota | 5177 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:59:57 | 06:09:15 | |||
286 | SZTACHELSKI Krzysztof | 5475 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:35 | 04:32:56 | ||||
287 | BURBUL Przemysław | 5049 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:37:21 | 04:24:11 | |||
288 | GORZAWSKI Adam | 5456 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:30 | 03:58:51 | ||||
289 | STYLOK Dawid | 5006 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:41 | 05:26:29 | |||
290 | FIEGA Mirek | 5015 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:42:05 | 04:57:27 | |||
291 | ULDYNOWICZ Bartosz | 5016 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:42:07 | 04:55:23 | |||
292 | DROZD Dariusz | 5021 | Eichhörnchen | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:20 | 05:44:25 | |||
293 | PARKITNY Daniel | 5022 | Forma Cross Team Częstochowa | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:54 | 05:00:52 | |||
294 | WRÓBLEWSKI Michał | 5024 | GRA Runners | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:37:18 | 04:56:48 | |||
295 | DMOCHOWSKI Sebastian | 5025 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:46:19 | 05:40:25 | |||
296 | LECH Mateusz | 5026 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:46:18 | 06:39:29 | |||
297 | CZYCZ Mateusz | 5029 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:54 | 06:10:53 | |||
298 | MARKIEWICZ Maksymilian | 5034 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:39:31 | 04:47:39 | |||
299 | ŻELAZKO Kamil | 5042 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:38:40 | 05:28:47 | |||
300 | ULMAN Jakub | 5046 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:43:48 | 05:48:12 | |||
301 | KULBA Rafał | 5050 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:36:13 | 04:40:44 | |||
302 | POLIT Bartłomiej | 5051 | Ninja team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:39:03 | 04:25:22 | |||
303 | BARAN Bernard | 5052 | OCR TEAM DĘBICA | Open Masters Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:42:12 | 04:13:06 | |||
304 | KONARSKI Tomasz | 5058 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:42:24 | 05:46:24 | |||
305 | BERESZYŃSKI Mariusz | 5060 | Przebiegli | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:53 | 04:24:30 | |||
306 | KWIATKOWSKI Dawid | 5062 | Przebiegli | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:51 | 04:24:25 | |||
307 | SZYCHTA Rafał | 5063 | Przebiegli | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:52 | 04:24:59 | |||
308 | MAJDA Sebastian | 5068 | Rmf4rt Gladiators | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:50 | 04:54:45 | |||
309 | PUCHACZ Michael | 5069 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:37:49 | 03:44:54 | |||
310 | ZIMIŃSKI Paweł | 5072 | Rmf4rt Gladiators | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:38 | 06:05:50 | |||
311 | GAWRON Marcin | 5079 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:33:57 | 04:14:12 | |||
312 | MAZUR Damian | 5081 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:31:54 | 04:11:56 | |||
313 | MACHURA Marcin | 5083 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:38:03 | 04:10:26 | |||
314 | JAHNS Adam | 5087 | Team Świnia | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:58 | 05:00:21 | |||
315 | BAYGER Krystian | 5091 | WATAHA | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:36 | 04:53:28 | |||
316 | GĄSIOROWSKI Dariusz | 5097 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:52 | 04:31:44 | ||||
317 | HUDZIAK Dariusz | 5099 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:46:07 | 04:53:27 | ||||
318 | JUDEK Łukasz | 5101 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:38:25 | 04:14:41 | ||||
319 | KISIELEWSKI Krystian | 5102 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:44:04 | 04:47:22 | ||||
320 | MARKIEWICZ Marcin | 5107 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:51 | 04:25:36 | ||||
321 | MICHALSKI Kacper | 5108 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:45:30 | 05:30:34 | ||||
322 | SPRAWKA Bolesław | 5111 | Open Masters Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:51:47 | 04:59:36 | ||||
323 | STRYCZEK Patryk | 5112 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:42:03 | 05:26:19 | ||||
324 | WOJCIECHOWSKI Maciej | 5119 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:42:08 | 04:57:25 | ||||
325 | DUŹNIAK Urszula | 5120 | DENISTEAM | Open Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:54:46 | 04:51:15 | |||
326 | NITECKA Marta | 5122 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:54:49 | 04:51:19 | |||
327 | MAREK Anna | 5124 | Eichhörnchen | Open Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:47:13 | 05:40:38 | |||
328 | DĄDELEWSKA Joanna | 5126 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:56:50 | 05:40:46 | |||
329 | SPRAWKA Marta | 5127 | STFsquad | Open Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:47:58 | 04:57:38 | |||
330 | MARKOWICZ Ewelina | 5130 | Open Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:49:40 | 05:10:47 | ||||
331 | BYLICA Piotr | 5117 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:48:14 | 05:01:04 | ||||
332 | GWIZDAŁA Marcin | 5457 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:09:42 | 00:37:43 | 03:51:41 | ||||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
GAGON Denis | 5010 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:38:44 DNF | DNF | DNF | |||
GAWRYLUK Marcin | 5056 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:31:14 DNF | DNF | DNF | |||
BANDURKA Viktor | 5008 | CROSSANDACTIVE NYSA | Elite Masters Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:32:09 DNF | DNF | DNF | |||
FARKOWSKI Konrad | 5044 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:30:29 DNF | DNF | DNF | |||
DOPIERAŁA Łukasz | 5218 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:40:10 DNF | 04:15:54 DNF | DNF | |||
CHUDZIK Mariusz | 5217 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:40:12 DNF | 04:15:53 DNF | DNF | |||
KRYWULT Mariusz | 5206 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:44:56 DNF | 04:16:55 DNF | DNF | |||
PRZYGODA Maciej | 5187 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:47:04 DNF | 04:17:07 DNF | DNF | |||
LEPIARZ Michał | 5032 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:46:21 DNF | 04:30:53 DNF | DNF | |||
ROSZAK Wiktor | 5379 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:38:19 DNF | 04:04:03 DNF | DNF | ||||
FURA Piotr | 5175 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:43:46 DNF | 04:19:00 DNF | DNF | |||
GARBACZ Rafał | 5176 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:47:58 DNF | 04:27:07 DNF | DNF | |||
TUCZAPSKI Piotr | 5232 | xRunners | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:37:41 DNF | 04:26:59 DNF | DNF | |||
MAZUR Michał | 5484 | Open Mężczyzn | 07:30 | DNF | 00:44:05 DNF | 04:09:38 DNF | DNF | ||||
WŁODARSKI Piotr | 5391 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:43:07 DNF | 04:03:50 DNF | DNF | ||||
KUCHCIŃSKI Piotr | 5306 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:43:26 DNF | 04:24:32 DNF | DNF | |||
NOWAK Grzegorz | 5373 | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:38:42 DNF | 04:34:57 DNF | DNF | ||||
SZOPA Beniamin | 5190 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:51:35 DNF | 04:35:02 DNF | DNF | |||
PTAK Patryk | 5398 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | Open Mężczyzn | 07:30 | DNF | 00:43:56 DNF | 04:18:31 DNF | DNF | |||
ANTOLIK Łukasz | 5320 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:35:16 DNF | 04:27:52 DNF | DNF | |||
WAŻNY Mateusz | 5479 | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:48:11 DNF | 04:38:07 DNF | DNF | ||||
BOŚKA Patryk | 5449 | Open Mężczyzn | 07:30 | DNF | 00:45:34 DNF | 04:21:43 DNF | DNF | ||||
MIROŃCZUK Piotr | 5369 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:40:21 DNF | 04:31:54 DNF | DNF | ||||
WINIARSKI Piotr | 5390 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:42:01 DNF | 04:33:00 DNF | DNF | ||||
ŻUCHOWSKI Maciej | 5396 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:41:58 DNF | 04:33:02 DNF | DNF | ||||
MITORAJ Sebastian | 5466 | Open Mężczyzn | 07:30 | DNF | 00:43:48 DNF | 04:24:35 DNF | DNF | ||||
KMITA Błażej | 5250 | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:46:48 DNF | 04:42:19 DNF | DNF | ||||
BLOCH Piotr | 5313 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:47:57 DNF | 04:32:15 DNF | DNF | |||
OSIŃSKI Marcin | 5213 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:47:56 DNF | 04:32:07 DNF | DNF | |||
CZAPLARSKI Rafał | 5216 | Skończeni OCR | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:48:07 DNF | 04:33:00 DNF | DNF | |||
KUTERA Konrad | 5255 | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:48:07 DNF | 04:34:51 DNF | DNF | ||||
URBACZKA Bogdan | 5274 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:42:06 DNF | 04:44:34 DNF | DNF | ||||
GOLĘDZINOWSKA Marzena | 5277 | #GolonTeam | Open Kobiet | 07:00 | DNF | 00:45:52 DNF | 04:46:43 DNF | DNF | |||
GOLĘDZINOWSKI Paweł | 5278 | #GolonTeam | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:45:51 DNF | 04:46:19 DNF | DNF | |||
LAPCZYK Dominika | 5226 | Total Freak | Open Kobiet | 07:00 | DNF | 00:47:49 DNF | 04:46:50 DNF | DNF | |||
KURASIŃSKI Konrad | 5222 | ŚWIRY STELA | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:47:50 DNF | 04:46:49 DNF | DNF | |||
JEZIOR Tomasz | 5248 | Open Mężczyzn | 07:30 | DNF | 00:42:18 DNF | 04:27:55 DNF | DNF | ||||
SZCZEPAŃSKI Marcin | 5329 | Wataha-Warszawa | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:46:09 DNF | 04:34:56 DNF | DNF | |||
RULAK Jerzy | 5380 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:46:11 DNF | 04:37:56 DNF | DNF | ||||
DŹWIGAJ Kamil | 5340 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:43:37 DNF | 04:43:46 DNF | DNF | ||||
DŹWIGAJ Karol | 5341 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:43:35 DNF | 04:43:45 DNF | DNF | ||||
GIEDRYS Adam | 5199 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:45:37 DNF | 04:53:59 DNF | DNF | |||
ORDON Dorota | 5169 | Drużyna Jednorożca | Open Kobiet | 07:00 | DNF | 00:50:30 DNF | 04:42:09 DNF | DNF | |||
MUCHA Marek | 5283 | Apostles of Stars | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:48:03 DNF | 04:58:41 DNF | DNF | |||
GUMIELA Adam | 5173 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:48:40 DNF | 04:58:22 DNF | DNF | |||
OSIK Grzegorz | 5305 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:47:32 DNF | 04:56:04 DNF | DNF | |||
KOZLOWSKI Dawid | 5416 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:43:00 DNF | 04:55:45 DNF | DNF | |||
BEDNÁŘ Richard | 5447 | Open Mężczyzn | 07:30 | DNF | 00:41:01 DNF | 04:47:32 DNF | DNF | ||||
MÜLLEROVÁ Kateřina | 5468 | Open Kobiet | 07:30 | DNF | 00:40:58 DNF | 04:47:34 DNF | DNF | ||||
BRZOSKWINIA Wojciech | 5028 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:29:59 DNF | DNF | DNF | |||
SZMIDT Tomasz | 5189 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
GÓRNIACZYK Krystian | 5319 | Skończeni OCR | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
BOGDAŃSKI Łukasz | 5094 | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:59:53 DNF | DNF | DNF | ||||
RAPIOR Piotr | 5377 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:45:53 DNF | 04:41:14 DNF | DNF | ||||
JAKUBCZAK Marcin | 5002 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:34:24 DNF | DNF | DNF | |||
DUDEK Bartłomiej | 5096 | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:35:33 DNF | DNF | DNF | ||||
KEMPKA Marcin | 5031 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:37:13 DNF | DNF | DNF | |||
GMIŃSKI Kamil | 5331 | Wing Tsun Kung Fu Kozienice | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:40:42 DNF | DNF | DNF | |||
ZIELIŃSKI Bartosz | 5017 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:41:51 DNF | DNF | DNF | |||
SŁONIEWSKI Rafał | 5073 | RMF4RT OCR | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:42:43 DNF | DNF | DNF | |||
MICHALSKI Dawid | 5041 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:42:47 DNF | DNF | DNF | |||
SŁOMIŃSKI Błażej | 5188 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:42:47 DNF | DNF | DNF | |||
JUSZCZYK Jarosław | 5023 | Gosław Sport Center | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:44:54 DNF | DNF | DNF | |||
WARŁO Przemysław | 5478 | Open Mężczyzn | 07:30 | DNF | 00:45:21 DNF | DNF | DNF | ||||
CHLEBOŚ Jakub | 5014 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:45:23 DNF | DNF | DNF | |||
SZYMEL Jacek | 5038 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:45:27 DNF | DNF | DNF | |||
PROKOP Piotr | 5110 | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:48:32 DNF | DNF | DNF | ||||
GRZECH Mateusz | 5003 | Bestie OCR Legionowo | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:42:02 DNF | 05:07:35 DNF | DNF | |||
WARSZAWSKI Patryk | 5007 | Crazy Runnerfuckers | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:51:50 DNF | 04:27:30 DNF | DNF | |||
OCHMAN Marek | 5012 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:50:15 DNF | 04:55:56 DNF | DNF | |||
ZONTEK Andrzej | 5013 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:39:31 DNF | 05:05:19 DNF | DNF | |||
ZIELIŃSKI Maciej | 5018 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:33:55 DNF | 03:50:11 DNF | DNF | |||
BANACH Jakub | 5036 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:48:11 DNF | 04:54:06 DNF | DNF | |||
KUBIESA Jakub | 5033 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:33:54 DNF | 04:27:42 DNF | DNF | |||
TOMAKA Tomasz | 5039 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:33:42 DNF | 03:35:52 DNF | DNF | |||
WASILEWSKI Karol | 5132 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:35:31 DNF | 05:10:42 DNF | DNF | |||
ŁĘPICKI Mateusz | 5045 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:43:46 DNF | 05:16:51 DNF | DNF | |||
ŁUCZAK Tomasz | 5047 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:31:23 DNF | 03:10:50 DNF | DNF | |||
ŁUKA Paweł | 5054 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:38:39 DNF | 04:46:20 DNF | DNF | |||
STARZYK Sebastian | 5055 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:38:41 DNF | 04:46:20 DNF | DNF | |||
MIERZICKI Marcel | 5059 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:42:57 DNF | 04:34:08 DNF | DNF | |||
FORNALSKI Irek | 5066 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:41:50 DNF | 04:36:02 DNF | DNF | |||
SZYPOWSKI Jakub | 5070 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:44:21 DNF | 04:35:11 DNF | DNF | |||
WEJKNIS Krzysztof | 5071 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:41:49 DNF | 04:36:45 DNF | DNF | |||
WROBEL Daniel | 5089 | Tree Crew | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:33:53 DNF | 03:54:08 DNF | DNF | |||
TURCHAN Kamil | 5090 | United Runners | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:38:31 DNF | DNF | DNF | |||
KORCZYK Tomasz | 5103 | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:42:16 DNF | 04:34:07 DNF | DNF | ||||
KOWALCZYK Piotr | 5104 | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:36:07 DNF | 04:33:47 DNF | DNF | ||||
SZCZOTOK Wiktor | 5113 | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:44:16 DNF | DNF | DNF | ||||
CZACH Tobiasz | 5095 | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:34:03 DNF | DNF | DNF | ||||
DQ | STROINSKI Daniel | 5074 | RMF4RT OCR | Elite Mężczyzn | 06:50 | DQ | 00:28:03 DQ | DQ | DQ |
Znaleziono 423 wynik(ów)