Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-10-06 |
Miejsce : | Kocierz |
Dystans : | 44 km |
Zgłoszonych : | 464 |
Wystartowało : | 423 |
Nie ukończyło : | 231 |
Ukończyło : | 192 |
Na trasie : | 140 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 07:00 | 07:15 | 07:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 06:50 | 06:55
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | P1 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | STROINSKI Daniel | 5074 | RMF4RT OCR | Elite Mężczyzn | 06:50 | DQ | 00:28:03 DQ | ||
BRZOSKWINIA Wojciech | 5028 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:29:59 DNF | |||
FARKOWSKI Konrad | 5044 | KONIUCHY OCR | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:30:29 DNF | |||
4 | FILIP Bartosz | 5078 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:31:13 | ||
GAWRYLUK Marcin | 5056 | OUTDOOR TRAINING | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:31:14 DNF | |||
ŁUCZAK Tomasz | 5047 | Mad Runners Wałbrzych | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:31:23 DNF | |||
7 | MAZUR Damian | 5081 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:31:54 | ||
8 | RZĄDCA Marcin | 5382 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:31:57 | |||
BANDURKA Viktor | 5008 | CROSSANDACTIVE NYSA | Elite Masters Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:32:09 DNF | |||
TOMAKA Tomasz | 5039 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:33:42 DNF | |||
WROBEL Daniel | 5089 | Tree Crew | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:33:53 DNF | |||
KUBIESA Jakub | 5033 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:33:54 DNF | |||
ZIELIŃSKI Maciej | 5018 | Do Porzygu OCR Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:33:55 DNF | |||
14 | GAWRON Marcin | 5079 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:33:57 | ||
15 | MACIEJEWSKI Łukasz | 5323 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:33:58 | ||
CZACH Tobiasz | 5095 | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:34:03 DNF | ||||
17 | PERENC Michał | 5035 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:34:08 | ||
18 | BŁASZCZYK Łukasz | 5093 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:34:17 | |||
19 | GĘBARA Łukasz | 5053 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:34:18 | ||
JAKUBCZAK Marcin | 5002 | Best Beasts | Elite Masters Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:34:24 DNF | |||
21 | SZYMASZEK Bartłomiej | 5125 | OCR TEAM DĘBICA | Elite Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:34:44 | ||
22 | WOJCIECHOWSKI Konrad | 5118 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:35:11 | |||
23 | WOŹNIAK Jerzy | 5064 | Przebiegli | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:35:13 | ||
ANTOLIK Łukasz | 5320 | Śląsk RUNNERS | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:35:16 DNF | |||
25 | JÓŹWICKI Karol | 5057 | OUTDOOR TRAINING | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:35:24 | ||
26 | NOVICKÝ Viliam | 5048 | Maras Team | Elite Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:35:27 | ||
WASILEWSKI Karol | 5132 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:35:31 DNF | |||
DUDEK Bartłomiej | 5096 | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:35:33 DNF | ||||
29 | DONDAJEWSKI Norbert | 5483 | BLUE DOLPHIN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:35:45 | ||
30 | KULAGA Peter | 5181 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:35:48 | ||
KOWALCZYK Piotr | 5104 | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:36:07 DNF | ||||
32 | KULBA Rafał | 5050 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:36:13 | ||
33 | ŁYTEK Marcin | 5077 | SCHMERSAL-TRENING | Open Masters Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:36:15 | ||
34 | ŁAWRENCZUK Paweł | 5067 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:36:17 | ||
35 | GĘBUSIA Grzegorz | 5030 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:36:17 | ||
36 | CIESLAK Ryszard | 5009 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:36:20 | ||
37 | TOMSKI Marcin | 5273 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:36:22 | |||
38 | KRAWCZYK Piotr | 5354 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:36:51 | |||
39 | KOWNACKI Krzysztof | 5353 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:37:00 | |||
40 | JĘDRZEJCZAK Łukasz | 5247 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:37:03 | |||
41 | NOWAK Marcin | 5043 | Janusze Biegania | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:37:06 | ||
KEMPKA Marcin | 5031 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:37:13 DNF | |||
43 | STACHYRA Rafał | 5085 | Świnio Dziki | Elite Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:37:15 | ||
44 | WRÓBLEWSKI Michał | 5024 | GRA Runners | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:37:18 | ||
45 | SOŃKO Kamil | 5385 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:37:21 | |||
46 | BURBUL Przemysław | 5049 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:37:21 | ||
47 | STAROSZYŃSKI Dawid | 5386 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:37:26 | |||
48 | DANIELEWICZ Maciej | 5453 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:30 | |||
49 | GŁOWACKI Kamil | 5455 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:34 | |||
TUCZAPSKI Piotr | 5232 | xRunners | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:37:41 DNF | |||
51 | GWIZDAŁA Marcin | 5457 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:09:42 | 00:37:43 | |||
52 | PUCHACZ Michael | 5069 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:37:49 | ||
53 | MIELCZAREK Jakub | 5397 | 9ŁBOT | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:50 | ||
54 | NESTOROWICZ Adam | 5371 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:37:50 | |||
55 | ODWROT Mariusz | 5374 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:37:52 | |||
56 | GRZEGORZYCA Damian | 5080 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:37:54 | ||
57 | SOBOŃ Mateusz | 5384 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:37:57 | |||
58 | MACHURA Marcin | 5083 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:38:03 | ||
59 | KRYSTA Damian | 5157 | Beskid RUNNERS | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:38:16 | ||
60 | KARYKOWSKI Michał | 5180 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:38:16 | ||
ROSZAK Wiktor | 5379 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:38:19 DNF | ||||
62 | KUKAWSKI Łukasz | 5356 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:38:24 | |||
63 | JUDEK Łukasz | 5101 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:38:25 | |||
64 | BOĆKO Krzysztof | 5092 | WATAHA | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:38:27 | ||
65 | GIZAK Michał | 5322 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:38:30 | ||
66 | LACH Przemysław | 5358 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:38:31 | |||
TURCHAN Kamil | 5090 | United Runners | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:38:31 DNF | |||
68 | NIEDZIOCHA Łukasz | 5372 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:38:32 | |||
69 | CZOCH Adam | 5240 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:38:34 | |||
ŁUKA Paweł | 5054 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:38:39 DNF | |||
71 | KUBLA Mateusz | 5215 | Silny | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:38:40 | ||
72 | ŻELAZKO Kamil | 5042 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:38:40 | ||
STARZYK Sebastian | 5055 | OCR TEAM DĘBICA | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:38:41 DNF | |||
NOWAK Grzegorz | 5373 | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:38:42 DNF | ||||
75 | CHMURA Krzysztof | 5336 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:38:43 | |||
76 | LASKOWSKI Patryk | 5360 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:38:44 | |||
GAGON Denis | 5010 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:38:44 DNF | |||
78 | JĘDRASZCZYK Tomasz | 5458 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:45 | |||
79 | MARKIEWICZ Łukasz | 5465 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:48 | |||
80 | MAŁACHOWSKI Sebastian | 5197 | Lemon Team | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:38:49 | ||
81 | HABER Patryk | 5086 | Szturm | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:38:50 | ||
82 | BEDNARCZYK Artur | 5411 | Klub Sportowy Dragon | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:58 | ||
83 | POLIT Bartłomiej | 5051 | Ninja team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:39:03 | ||
84 | SOKOŁOWSKI Maciej | 5472 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:04 | |||
85 | KOGUT Karol | 5350 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:09 | |||
86 | PILSZEK Marek | 5321 | Ślunskie Dziki | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:10 | ||
87 | DĘBSKI Robert | 5337 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:13 | |||
88 | MARTUSZEWSKI Ryszard | 5258 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:39:21 | |||
89 | PIERZCHAŁA Łukasz | 5264 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:39:24 | |||
90 | OWCZAREK Adam | 5076 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:39:28 | ||
91 | KURACH Stanisław | 5020 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:39:29 | ||
92 | GORZAWSKI Adam | 5456 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:30 | |||
93 | IHNATOWICZ Łukasz | 5100 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:39:30 | |||
94 | URBAŃSKI Mateusz | 5476 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:39:31 | |||
95 | MARKIEWICZ Maksymilian | 5034 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:39:31 | ||
96 | DRASZAWKA Łukasz | 5310 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:31 | ||
ZONTEK Andrzej | 5013 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:39:31 DNF | |||
98 | SCHMIDT Paweł | 5156 | Befit24team | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:39:32 | ||
99 | KUCZAWSKI Mikołaj | 5254 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:39:34 | |||
100 | MARKIEWICZ Arkadiusz | 5308 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:44 | ||
101 | MACHULEC Sebastian | 5361 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:45 | |||
102 | WOŹNIAK Michał | 5393 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:45 | |||
103 | DERYŁO Mateusz | 5338 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:39:52 | |||
104 | MACHERA Rafał | 5257 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:01 | |||
105 | PASZEK Dawid | 5288 | CStore | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:02 | ||
106 | PALION Marcin | 5292 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:02 | ||
107 | SZUTA Maciej | 5332 | wkurw_team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:05 | ||
108 | GOŁASZEWSKI Jacek | 5098 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:40:05 | |||
109 | WALKER Stephen | 5477 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:06 | |||
110 | WIŚNIEWSKI Bartek | 5221 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:09 | ||
111 | RÓG Sebastian | 5301 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:10 | ||
DOPIERAŁA Łukasz | 5218 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:40:10 DNF | |||
CHUDZIK Mariusz | 5217 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:40:12 DNF | |||
114 | CZADERSKI Czesław | 5481 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:13 | |||
115 | KOZIOŁ Kamil | 5131 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:40:15 | ||
116 | KUPCZYK Krzysztof | 5357 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:16 | |||
117 | CZAJCZYŃSKI Daniel | 5239 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:19 | |||
118 | KOTOWSKI Jacek | 5460 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:21 | |||
MIROŃCZUK Piotr | 5369 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:40:21 DNF | ||||
120 | MISIOR Łukasz | 5259 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:23 | |||
121 | POLAK Łukasz | 5376 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:24 | |||
122 | CECUŁA Andrzej | 5237 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:24 | |||
123 | BUCZKOWSKI Krzysztof | 5334 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:25 | |||
124 | CECUŁA Damian | 5238 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:25 | |||
125 | SOŚNIA Wojciech | 5419 | Piękni i Bestie | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:26 | ||
126 | RZĄDCA Grzegorz | 5381 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:27 | |||
127 | GASIŃSKI Krzysztof | 5418 | Piękni i Bestie | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:27 | ||
128 | SOJA Marcin | 5302 | Klub Sportowy HAJIME | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:28 | ||
129 | OPOŃSKI Artur | 5262 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:37 | |||
130 | CUDOK Krzysztof | 5450 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:38 | |||
131 | CZAJKOWSKI Kamil | 5451 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:40 | |||
132 | HAWEL Rafał | 5309 | poRUNbani | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:41 | ||
GMIŃSKI Kamil | 5331 | Wing Tsun Kung Fu Kozienice | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:40:42 DNF | |||
134 | NOWIŃSKI Marcin | 5185 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:47 | ||
135 | SOKOŁOWSKI Piotr | 5473 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:49 | |||
136 | NIŹNIK Borys | 5184 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:51 | ||
137 | KOZŁOWSKI Adam | 5461 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:51 | |||
138 | MĄDRZYK Daniel | 5463 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:51 | |||
139 | HUDASZEK Zbigniew | 5295 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:40:57 | ||
140 | VEČEŘA Jan | 5417 | OCR Runners Olomouc | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:40:58 | ||
MÜLLEROVÁ Kateřina | 5468 | Open Kobiet | 07:30 | DNF | 00:40:58 DNF | ||||
142 | NOWICKI Marcin | 5207 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:40:59 | ||
143 | GRYNBERG Urszula | 5345 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:00 | |||
BEDNÁŘ Richard | 5447 | Open Mężczyzn | 07:30 | DNF | 00:41:01 DNF | ||||
145 | BIEGALSKI Piotr | 5286 | Cohones | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:06 | ||
146 | ZAJĄC Paweł | 5401 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:10 | 00:41:07 | ||
147 | BRODA Mateusz | 5423 | Rmf4rt Gladiators | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:11 | ||
148 | BRODA Tomasz | 5424 | Rmf4rt Gladiators | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:12 | ||
149 | TOMCZAK Dariusz | 5075 | Runaway Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:16 | ||
150 | KASCHEL Patryk | 5001 | Baltic Seals | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:19 | ||
151 | DROZD Dariusz | 5021 | Eichhörnchen | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:20 | ||
152 | SYKAŁA Wojciech | 5270 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:26 | |||
153 | SYKAŁA Maciej | 5269 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:27 | |||
154 | FILIPIAK Mateusz | 5342 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:28 | |||
155 | BAJDAŁA Robert | 5409 | Jedziemy z tym koksem | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:29 | ||
156 | TULIŃSKI Andrzej | 5303 | LOTOS Running Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:30 | ||
157 | Z Kris | 5410 | Jedziemy z tym koksem | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:30 | ||
158 | KISIEL Artur | 5162 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:35 | ||
159 | SZTACHELSKI Krzysztof | 5475 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:35 | |||
160 | FUDALI Jakub | 5243 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:36 | |||
161 | KUCHTA Pawel | 5355 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:37 | |||
162 | PRUCHNIAK Wojciech | 5186 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:38 | ||
163 | ZIMIŃSKI Paweł | 5072 | Rmf4rt Gladiators | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:38 | ||
164 | RZEŹNICZEK Klaudia | 5402 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:39 | ||
165 | STYLOK Dawid | 5006 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:41 | ||
166 | ŚWIĘTEK Paweł | 5204 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:42 | ||
167 | MAŃKA Mateusz | 5317 | Silni bo zawzięci | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:47 | ||
168 | MAŃKA Dominik | 5316 | Silni bo zawzięci | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:48 | ||
169 | JANOWICZ Robert | 5195 | KRA Karlino | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:48 | ||
170 | OWCZARCZYK Paweł | 5171 | Dwie Półkule AKB | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:49 | ||
171 | WÓJCIK Jakub | 5392 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:49 | |||
WEJKNIS Krzysztof | 5071 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:41:49 DNF | |||
173 | DĄBEK Adrian | 5452 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:50 | |||
FORNALSKI Irek | 5066 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:41:50 DNF | |||
175 | MARKIEWICZ Marcin | 5107 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:51 | |||
ZIELIŃSKI Bartosz | 5017 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:41:51 DNF | |||
177 | GĄSIOROWSKI Dariusz | 5097 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:52 | |||
178 | WOJDAT Robert | 5405 | Drużyna Szpiku | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:54 | ||
179 | CZYCZ Mateusz | 5029 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:41:54 | ||
180 | MOCNY Michał | 5425 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:41:56 | ||
181 | MUCHA Adrian | 5154 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:57 | ||
182 | RAKOWSKI Przemysław | 5282 | ALV AWENDŻERS | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:41:57 | ||
ŻUCHOWSKI Maciej | 5396 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:41:58 DNF | ||||
184 | SABUDA Tomasz | 5383 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:41:59 | |||
WINIARSKI Piotr | 5390 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:42:01 DNF | ||||
GRZECH Mateusz | 5003 | Bestie OCR Legionowo | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:42:02 DNF | |||
187 | JERMAKOWICZ Bartlomiej | 5421 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:03 | ||
188 | STRYCZEK Patryk | 5112 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:42:03 | |||
189 | SURMAN Julia | 5434 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:04 | ||
190 | FIEGA Mirek | 5015 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:42:05 | ||
URBACZKA Bogdan | 5274 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:42:06 DNF | ||||
192 | ULDYNOWICZ Bartosz | 5016 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:42:07 | ||
193 | WOJCIECHOWSKI Maciej | 5119 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:42:08 | |||
194 | FRYDRYCH Patryk | 5242 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:42:09 | |||
195 | BEDNARZ Marcin | 5235 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:42:10 | |||
196 | SOSZYŃSKI Robert | 5325 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:42:12 | ||
197 | BARAN Bernard | 5052 | OCR TEAM DĘBICA | Open Masters Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:42:12 | ||
198 | SZEPELAK Krzysztof | 5474 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:12 | |||
199 | KWAŚNIAK Emil | 5324 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:42:13 | ||
200 | JAWORSKI Bartłomiej | 5178 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:42:15 | ||
KORCZYK Tomasz | 5103 | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:42:16 DNF | ||||
202 | STERNA Maciej | 5267 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:42:17 | |||
JEZIOR Tomasz | 5248 | Open Mężczyzn | 07:30 | DNF | 00:42:18 DNF | ||||
204 | KONARSKI Tomasz | 5058 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:42:24 | ||
205 | JĘDRZEJEK Krzysztof | 5437 | Trzej Królowie | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:27 | ||
206 | PAKUZOVÁ Andrea | 5442 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:30 | ||
207 | ŠANA Radek | 5471 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:42:31 | |||
SŁONIEWSKI Rafał | 5073 | RMF4RT OCR | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:42:43 DNF | |||
MICHALSKI Dawid | 5041 | I NEVER TURN BACK | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:42:47 DNF | |||
SŁOMIŃSKI Błażej | 5188 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:42:47 DNF | |||
MIERZICKI Marcel | 5059 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:42:57 DNF | |||
KOZLOWSKI Dawid | 5416 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:43:00 DNF | |||
213 | KAŁA Jacek | 5285 | BLUE DOLPHIN TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:01 | ||
214 | WIŚNIEWSKI Piotr | 5275 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:43:03 | |||
215 | PAPROTA Piotr | 5375 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:06 | |||
216 | KRUCHELSKI Łukasz | 5253 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:43:07 | |||
WŁODARSKI Piotr | 5391 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:43:07 DNF | ||||
218 | MAZUR Robert | 5153 | Auuuuu | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:43:11 | ||
219 | LATOCHA Monika | 5152 | Auuuuu | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:43:12 | ||
220 | WÓJCIAK Ewelina | 5276 | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:43:14 | |||
221 | RODZIK Joanna | 5208 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:43:16 | ||
222 | FRANK Dariusz | 5343 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:18 | |||
223 | MAŃKA Sławomir | 5464 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:18 | |||
224 | JANIK Piotr | 5346 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:19 | |||
225 | DYDUCH Dominika | 5339 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:26 | |||
KUCHCIŃSKI Piotr | 5306 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:43:26 DNF | |||
227 | SURLEJ Maciej | 5307 | Nienażarte Misie | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:27 | ||
228 | OLEŚ Rafał | 5299 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:28 | ||
229 | MOGA Piotr | 5212 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:43:31 | ||
230 | MĄDRY Tomasz | 5363 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:31 | |||
231 | POŚNIK Jan | 5300 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:32 | ||
DŹWIGAJ Karol | 5341 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:43:35 DNF | ||||
233 | PROCNER Marcin | 5400 | BLACK GAME TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:11 | 00:43:36 | ||
234 | MARZEC Paweł | 5296 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:43:37 | ||
DŹWIGAJ Kamil | 5340 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:43:37 DNF | ||||
FURA Piotr | 5175 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:43:46 DNF | |||
ŁĘPICKI Mateusz | 5045 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:43:46 DNF | |||
238 | ULMAN Jakub | 5046 | Lemon Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:43:48 | ||
MITORAJ Sebastian | 5466 | Open Mężczyzn | 07:30 | DNF | 00:43:48 DNF | ||||
240 | PACEK Cezary | 5403 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:49 | ||
241 | KLINOWSKI Andrzej | 5399 | BLACK GAME TEAM | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:43:53 | ||
PTAK Patryk | 5398 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | Open Mężczyzn | 07:30 | DNF | 00:43:56 DNF | |||
243 | CZECHOWSKI Konrad | 5019 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:43:58 | ||
244 | MACIĄŻEK Angelika | 5436 | ŚwinioDziki | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:00 | ||
245 | STANCLIK Krzysztof | 5005 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:44:01 | ||
246 | NAU Piotr | 5151 | Atlas Running Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:44:03 | ||
247 | GŁOS Grzegorz | 5344 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:44:03 | |||
248 | PIELA Mateusz | 5224 | Szturm | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:44:04 | ||
249 | KISIELEWSKI Krystian | 5102 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:44:04 | |||
250 | HABER Monika | 5223 | Szturm | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:44:05 | ||
MAZUR Michał | 5484 | Open Mężczyzn | 07:30 | DNF | 00:44:05 DNF | ||||
252 | FRKALA Jan | 5438 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:12 | ||
253 | PIĄTEK Marek | 5109 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:44:14 | |||
SZCZOTOK Wiktor | 5113 | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:44:16 DNF | ||||
255 | BAŁAMUT Marta | 5293 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | 00:44:17 | ||
SZYPOWSKI Jakub | 5070 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:44:21 DNF | |||
257 | TIAHNYBOK Paweł | 5082 | Spartan Team | Open Masters Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:44:24 | ||
258 | ŻURAWKA Paweł | 5040 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:44:24 | ||
259 | GĄTARCZYK Mariusz | 5290 | DZIKIE GRUBASY SZATANA | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:44:27 | ||
260 | KOWALIK Karol | 5252 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:44:33 | |||
261 | KARASEK Tomas | 5441 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:35 | ||
262 | OLEJNIK Tomek | 5426 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:35 | ||
263 | HORÁK Martin | 5439 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:43 | ||
264 | JANDA Sebastian | 5445 | WISS RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:47 | ||
265 | BOCZEK Rafał | 5443 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:44:50 | ||
JUSZCZYK Jarosław | 5023 | Gosław Sport Center | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:44:54 DNF | |||
KRYWULT Mariusz | 5206 | RMF4RT Gladiators | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:44:56 DNF | |||
268 | MIELCARZ Marcin | 5368 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:44:59 | |||
269 | LANGOWSKI Marcin | 5359 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:45:01 | |||
270 | CHŁAP Ireneusz | 5294 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:45:01 | ||
271 | NAPIÓRKOWSKA Kaja | 5298 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | 00:45:03 | ||
WARŁO Przemysław | 5478 | Open Mężczyzn | 07:30 | DNF | 00:45:21 DNF | ||||
273 | WILAMEK Jakub | 5432 | Rossmann | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:22 | ||
274 | MATUSIAK Karolina | 5431 | Rossmann | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:23 | ||
CHLEBOŚ Jakub | 5014 | Dirty Sparrows | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:45:23 DNF | |||
276 | KOWALCZYK Piotr | 5420 | Positive Freaks Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:24 | ||
277 | KRAWCZYK Rafał | 5430 | Rossmann | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:24 | ||
SZYMEL Jacek | 5038 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:45:27 DNF | |||
279 | MICHALSKI Kacper | 5108 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:45:30 | |||
280 | WRZOSEK Patryk | 5165 | Carbon OCR Racing Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:45:32 | ||
281 | OGIŃSKI Szymon | 5469 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:33 | |||
BOŚKA Patryk | 5449 | Open Mężczyzn | 07:30 | DNF | 00:45:34 DNF | ||||
283 | CYGANIK Magdalena | 5433 | S7 Pruszcz Gdański | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:36 | ||
GIEDRYS Adam | 5199 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:45:37 DNF | |||
285 | ANTOSIK Igor | 5435 | Studio s7 Pruszcz Gdanski | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:38 | ||
286 | LEHMANN Dawid | 5256 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:45:40 | |||
287 | KRÓLAK Kornel | 5462 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:47 | |||
288 | GĄSIOROWSKI Rafał | 5159 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:45:47 | ||
289 | MŁYNARCZYK Tatiana | 5183 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:45:47 | ||
290 | BIEGANSKI Bogumil | 5158 | BigYellowFoot Adventure Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:45:50 | ||
GOLĘDZINOWSKI Paweł | 5278 | #GolonTeam | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:45:51 DNF | |||
GOLĘDZINOWSKA Marzena | 5277 | #GolonTeam | Open Kobiet | 07:00 | DNF | 00:45:52 DNF | |||
293 | MATUSZCZAK Jakub | 5328 | Team Świnia | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:45:53 | ||
RAPIOR Piotr | 5377 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:45:53 DNF | ||||
295 | MAJCHRZAK Marcin | 5364 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:45:54 | |||
296 | DĄBROWSKI Łukasz | 5444 | WISS RUNNING TEAM | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:54 | ||
297 | WOŹNIAK Wojciech | 5446 | WISS RUNNING TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:45:56 | ||
298 | MIARECKI Piotr | 5367 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:45:57 | |||
299 | KRUTOF Rafał | 5413 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:46:02 | ||
300 | HUDZIAK Dariusz | 5099 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:46:07 | |||
SZCZEPAŃSKI Marcin | 5329 | Wataha-Warszawa | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:46:09 DNF | |||
RULAK Jerzy | 5380 | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:46:11 DNF | ||||
303 | KAMIŃSKI Krzysztof | 5348 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:46:12 | |||
304 | MATYSEK Ireneusz | 5366 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:46:14 | |||
305 | SKLEPOWICZ Jacek | 5266 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:46:15 | |||
306 | LECH Mateusz | 5026 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:46:18 | ||
307 | HANKUS Tomasz | 5326 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:46:18 | ||
308 | DMOCHOWSKI Sebastian | 5025 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:46:19 | ||
309 | DUBIEL Kamil | 5241 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:46:20 | |||
310 | WITEK Tobiasz | 5327 | Studio GTS KATOWICE | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:46:20 | ||
311 | POPŁAWSKI Krystian | 5312 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:46:21 | ||
LEPIARZ Michał | 5032 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:46:21 DNF | |||
313 | KALETA Anna | 5133 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:46:29 | ||
314 | KURAN Halina | 5129 | WATAHA | Open Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:46:29 | ||
315 | ZENDEROWSKI Przemysław | 5191 | I TAK WSZYSCY UMRZEMY (: | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:46:46 | ||
316 | MORELOWSKA Maria | 5196 | Ksiezniczki Team | Open Masters Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:46:46 | ||
317 | ADAMCZYK Jakub | 5233 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:46:46 | |||
318 | SUCHOCKA Monika | 5268 | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:46:47 | |||
KMITA Błażej | 5250 | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:46:48 DNF | ||||
320 | SZLÓSARCZYK Krzysztof | 5161 | Błotne świry | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:02 | ||
PRZYGODA Maciej | 5187 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:47:04 DNF | |||
322 | SZATKOWSKA Agnieszka | 5214 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:10 | ||
323 | RYBKA Zuzanna | 5128 | United Runners | Elite Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:47:12 | ||
324 | MAREK Anna | 5124 | Eichhörnchen | Open Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:47:13 | ||
325 | ROSIŃSKI Piotr | 5378 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:18 | |||
326 | MEDWID Katarzyna | 5415 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:20 | ||
327 | BIELECKA Magdalena | 5412 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:22 | ||
328 | MEDWID Daniel | 5414 | KS Otmęt Krapkowice Runmageddon Team | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:22 | ||
329 | MOSKAL Przemysław | 5370 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:23 | |||
330 | KOŁBUC Rafał | 5231 | WATAHA | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:24 | ||
331 | MARZEC Paweł | 5365 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:25 | |||
332 | OCHNIO Andrzej | 5168 | CF Łuków | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:32 | ||
OSIK Grzegorz | 5305 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:47:32 DNF | |||
334 | ŁUKASIK Łukasz | 5404 | Crossfit Łuków | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:33 | ||
335 | BAYGER Krystian | 5091 | WATAHA | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:36 | ||
336 | KACZMAREK Michal | 5347 | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:40 | |||
337 | KMIECIAK Krzysztof | 5349 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:41 | |||
338 | GARBACZ Damian | 5244 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:49 | |||
LAPCZYK Dominika | 5226 | Total Freak | Open Kobiet | 07:00 | DNF | 00:47:49 DNF | |||
340 | MAJDA Sebastian | 5068 | Rmf4rt Gladiators | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:50 | ||
KURASIŃSKI Konrad | 5222 | ŚWIRY STELA | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:47:50 DNF | |||
342 | MRZYGŁODZKI Grzegorz | 5467 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:47:51 | |||
343 | KWIATKOWSKI Dawid | 5062 | Przebiegli | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:51 | ||
344 | SZYCHTA Rafał | 5063 | Przebiegli | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:52 | ||
345 | ŁASKAWSKI Michał | 5155 | Befit24team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:52 | ||
346 | BERESZYŃSKI Mariusz | 5060 | Przebiegli | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:53 | ||
347 | PARKITNY Daniel | 5022 | Forma Cross Team Częstochowa | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:54 | ||
348 | MARCHLEWICZ Dawid | 5227 | United Runners | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:55 | ||
349 | KOWALCZYK Mateusz | 5280 | 4 samce na klamce | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:56 | ||
OSIŃSKI Marcin | 5213 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:47:56 DNF | |||
351 | LEŚNIAK Łukasz | 5210 | RUNATTACK / OLAWS Złotoryja | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:57 | ||
352 | KRYSZCZUK Piotr | 5281 | 4 samce na klamce | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:57 | ||
353 | DRZEWIECKI Dominik | 5279 | 4 samce na klamce | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:47:57 | ||
BLOCH Piotr | 5313 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | 00:47:57 DNF | |||
355 | JAHNS Adam | 5087 | Team Świnia | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:58 | ||
356 | ŻAK Tomasz | 5088 | Team Świnia | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:58 | ||
357 | SPRAWKA Marta | 5127 | STFsquad | Open Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:47:58 | ||
GARBACZ Rafał | 5176 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:47:58 DNF | |||
359 | GŁĘBICKA Patrycja | 5166 | CF Łuków | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:59 | ||
360 | ANDRZEJEWSKI Drogosz | 5209 | RUN ATTACK | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:47:59 | ||
361 | WEIS Michał | 5116 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:47:59 | |||
362 | MAJCZYNA Marcin | 5287 | Crossfit Łuków | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:48:00 | ||
363 | KOWALEWSKI Mateusz | 5167 | CF Łuków | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:48:00 | ||
364 | SZUKALSKI Maciej | 5115 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:48:01 | |||
365 | KAZIMIERCZAK Paweł | 5084 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:48:01 | ||
MUCHA Marek | 5283 | Apostles of Stars | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:48:03 DNF | |||
CZAPLARSKI Rafał | 5216 | Skończeni OCR | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:48:07 DNF | |||
KUTERA Konrad | 5255 | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:48:07 DNF | ||||
369 | GREIBIG Michaela | 5201 | OCR MUNICH | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:48:10 | ||
WAŻNY Mateusz | 5479 | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:48:11 DNF | ||||
BANACH Jakub | 5036 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:48:11 DNF | |||
372 | STUDZIŃSKI Adam | 5037 | Husaria Race Team | Elite Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:48:12 | ||
373 | WAŻNY Łukasz | 5389 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:48:13 | |||
374 | BYLICA Piotr | 5117 | Open Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:48:14 | |||
PROKOP Piotr | 5110 | Elite Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:48:32 DNF | ||||
376 | SAWICKI Piotr | 5422 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:37 | ||
377 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 5220 | Sportera OCR | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:48:39 | ||
GUMIELA Adam | 5173 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:48:40 DNF | |||
379 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 5219 | Sportera OCR | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:48:45 | ||
380 | OTFINOWSKA Magdalena | 5407 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:56 | ||
381 | WIŚNIEWSKI Mariusz | 5480 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:48:57 | |||
382 | NALEPKA Piotr | 5406 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:48:57 | ||
383 | KASCHE Denny | 5249 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:48:59 | |||
384 | STASIEWICZ Iga | 5387 | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | 00:48:59 | |||
385 | MOKRZYŃSKA Joanna | 5297 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:15 | 00:00:00 | 00:49:00 | ||
386 | BRĄCZYK Ewa | 5174 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:49:37 | ||
387 | MRÓZ Tomek | 5261 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:49:39 | |||
388 | MARKOWICZ Ewelina | 5130 | Open Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:49:40 | |||
389 | SAŁACIŃSKI Łukasz | 5470 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:55 | |||
390 | KACPRZAK Konrad | 5429 | Rossmann | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:55 | ||
391 | BARSZCZ Dominika | 5428 | Rossmann | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:49:59 | ||
392 | ALBIGOWSKA Magdalena | 5427 | Rossmann | Open Kobiet | 07:30 | 00:00:00 | 00:50:01 | ||
393 | WALASZEK Maciej | 5388 | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:50:01 | |||
394 | TROJANOWSKA Izabela | 5194 | Kickofsisters | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:02 | ||
395 | KRUSZYŃSKA Angelika | 5193 | Kickofsisters | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:03 | ||
OCHMAN Marek | 5012 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:50:15 DNF | |||
397 | KAWA Łukasz | 5459 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:18 | |||
398 | SACZUK Magda | 5330 | Wild Team | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:28 | ||
399 | PAK Dominik | 5263 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:29 | |||
400 | KOCOLOWSKI Jurek | 5251 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:30 | |||
ORDON Dorota | 5169 | Drużyna Jednorożca | Open Kobiet | 07:00 | DNF | 00:50:30 DNF | |||
402 | WYGLĄDAŁA Michał | 5170 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:42 | ||
403 | STOŃ Wojciech | 5289 | Drużyna Jednorożca | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:44 | ||
404 | SZYMAŃSKI Adam | 5172 | DZIADY OCR | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:50:49 | ||
405 | MARZEC Rafał | 5211 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:51:00 | ||
406 | JAŚKIEWICZ Krzysztof | 5246 | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:51:19 | |||
SZOPA Beniamin | 5190 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 07:00 | DNF | 00:51:35 DNF | |||
408 | SPRAWKA Bolesław | 5111 | Open Masters Mężczyzn | 06:50 | 00:00:00 | 00:51:47 | |||
WARSZAWSKI Patryk | 5007 | Crazy Runnerfuckers | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:51:50 DNF | |||
410 | WRZOSEK Karolina | 5164 | Carbon OCR Racing Team | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:52:11 | ||
411 | JAMRÓZ Kamil | 5198 | Lubię Burpees’y | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:53:39 | ||
412 | KALNIUK Tomasz | 5200 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:54:12 | ||
413 | BIEL Marta | 5333 | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:54:14 | |||
414 | DUŹNIAK Urszula | 5120 | DENISTEAM | Open Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:54:46 | ||
415 | NITECKA Marta | 5122 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:54:49 | ||
416 | HANDZLIK Barbara | 5121 | DENISTEAM | Elite Masters Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:54:52 | ||
417 | BORSUKIEWICZ Paweł | 5291 | Gluten Sruten Team | Open Mężczyzn | 07:15 | 00:00:00 | 00:55:26 | ||
418 | DĄDELEWSKA Joanna | 5126 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 06:55 | 00:00:00 | 00:56:50 | ||
419 | ZIÓŁKOWSKI Adam | 5395 | Open Mężczyzn | 07:00 | 00:00:00 | 00:59:35 | |||
BOGDAŃSKI Łukasz | 5094 | Open Mężczyzn | 06:50 | DNF | 00:59:53 DNF | ||||
421 | HORĘZGA Dorota | 5177 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 07:00 | 00:00:00 | 00:59:57 | ||
SZMIDT Tomasz | 5189 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 07:00 | DNF | DNF | |||
GÓRNIACZYK Krystian | 5319 | Skończeni OCR | Open Mężczyzn | 07:15 | DNF | DNF |
Znaleziono 423 wynik(ów)