GÓRSKI RUNMAGEDDON ULTRA KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
44 km
Zgłoszonych:
464
Wystartowało:
423
Nie ukończyło:
231
Ukończyło:
192
Na trasie:
140
Pełne wyniki dla 8km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | 22km | 30km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startuP1
8km
    
DQSTROINSKI Daniel 5074RMF4RT OCRElite Mężczyzn06:50DQ00:28:03 DQ
BRZOSKWINIA Wojciech 5028Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:29:59 DNF
FARKOWSKI Konrad 5044KONIUCHY OCRElite Mężczyzn06:50DNF00:30:29 DNF
4FILIP Bartosz 5078SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn06:5000:00:0000:31:13
GAWRYLUK Marcin 5056OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn06:50DNF00:31:14 DNF
ŁUCZAK Tomasz 5047Mad Runners WałbrzychOpen Mężczyzn06:50DNF00:31:23 DNF
7MAZUR Damian 5081SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:31:54
8RZĄDCA Marcin 5382Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:31:57
BANDURKA Viktor 5008CROSSANDACTIVE NYSAElite Masters Mężczyzn06:50DNF00:32:09 DNF
TOMAKA Tomasz 5039Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:33:42 DNF
WROBEL Daniel 5089Tree CrewOpen Mężczyzn06:50DNF00:33:53 DNF
KUBIESA Jakub 5033Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:33:54 DNF
ZIELIŃSKI Maciej 5018Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn06:50DNF00:33:55 DNF
14GAWRON Marcin 5079SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:33:57
15MACIEJEWSKI Łukasz 5323SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:33:58
CZACH Tobiasz 5095Open Mężczyzn06:50DNF00:34:03 DNF
17PERENC Michał 5035Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:34:08
18BŁASZCZYK Łukasz 5093Open Mężczyzn06:5000:00:0000:34:17
19GĘBARA Łukasz 5053OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:34:18
JAKUBCZAK Marcin 5002Best BeastsElite Masters Mężczyzn06:50DNF00:34:24 DNF
21SZYMASZEK Bartłomiej 5125OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn06:5000:00:0000:34:44
22WOJCIECHOWSKI Konrad 5118Open Mężczyzn06:5000:00:0000:35:11
23WOŹNIAK Jerzy 5064PrzebiegliOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:35:13
ANTOLIK Łukasz 5320Śląsk RUNNERSOpen Mężczyzn07:15DNF00:35:16 DNF
25JÓŹWICKI Karol 5057OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:35:24
26NOVICKÝ Viliam 5048Maras TeamElite Mężczyzn06:5000:00:0000:35:27
WASILEWSKI Karol 5132Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:35:31 DNF
DUDEK Bartłomiej 5096Elite Mężczyzn06:50DNF00:35:33 DNF
29DONDAJEWSKI Norbert 5483BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:35:45
30KULAGA Peter 5181Husaria Race Team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:35:48
KOWALCZYK Piotr 5104Open Mężczyzn06:50DNF00:36:07 DNF
32KULBA Rafał 5050Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:36:13
33ŁYTEK Marcin 5077SCHMERSAL-TRENINGOpen Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:36:15
34ŁAWRENCZUK Paweł 5067RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:36:17
35GĘBUSIA Grzegorz 5030Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:36:17
36CIESLAK Ryszard 5009DENISTEAMElite Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:36:20
37TOMSKI Marcin 5273Open Mężczyzn07:0000:00:0000:36:22
38KRAWCZYK Piotr 5354Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:36:51
39KOWNACKI Krzysztof 5353Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:00
40JĘDRZEJCZAK Łukasz 5247Open Mężczyzn07:0000:00:0000:37:03
41NOWAK Marcin 5043Janusze BieganiaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:37:06
KEMPKA Marcin 5031Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:50DNF00:37:13 DNF
43STACHYRA Rafał 5085Świnio DzikiElite Mężczyzn06:5000:00:0000:37:15
44WRÓBLEWSKI Michał 5024GRA RunnersOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:37:18
45SOŃKO Kamil 5385Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:21
46BURBUL Przemysław 5049Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:37:21
47STAROSZYŃSKI Dawid 5386Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:26
48DANIELEWICZ Maciej 5453Open Mężczyzn07:3000:00:0000:37:30
49GŁOWACKI Kamil 5455Open Mężczyzn07:3000:00:0000:37:34
TUCZAPSKI Piotr 5232xRunnersOpen Mężczyzn07:00DNF00:37:41 DNF
51GWIZDAŁA Marcin 5457Open Mężczyzn07:3000:09:4200:37:43
52PUCHACZ Michael 5069RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:37:49
53MIELCZAREK Jakub 53979ŁBOTOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:37:50
54NESTOROWICZ Adam 5371Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:50
55ODWROT Mariusz 5374Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:37:52
56GRZEGORZYCA Damian 5080SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:37:54
57SOBOŃ Mateusz 5384Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:57
58MACHURA Marcin 5083SPEC INSTAL RUNOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:38:03
59KRYSTA Damian 5157Beskid RUNNERSOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:38:16
60KARYKOWSKI Michał 5180Husaria Race Team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:38:16
ROSZAK Wiktor 5379Open Mężczyzn07:15DNF00:38:19 DNF
62KUKAWSKI Łukasz 5356Open Mężczyzn07:1500:00:0000:38:24
63JUDEK Łukasz 5101Open Mężczyzn06:5000:00:0000:38:25
64BOĆKO Krzysztof 5092WATAHAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:38:27
65GIZAK Michał 5322SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:38:30
66LACH Przemysław 5358Open Mężczyzn07:1500:00:0000:38:31
TURCHAN Kamil 5090United RunnersOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:31 DNF
68NIEDZIOCHA Łukasz 5372Open Mężczyzn07:1500:00:0000:38:32
69CZOCH Adam 5240Open Mężczyzn07:0000:00:0000:38:34
ŁUKA Paweł 5054OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:39 DNF
71KUBLA Mateusz 5215Silny Open Mężczyzn07:0000:00:0000:38:40
72ŻELAZKO Kamil 5042Jak żółwie w galopieOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:38:40
STARZYK Sebastian 5055OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:41 DNF
NOWAK Grzegorz 5373Open Mężczyzn07:00DNF00:38:42 DNF
75CHMURA Krzysztof 5336Open Mężczyzn07:0000:00:0000:38:43
76LASKOWSKI Patryk 5360Open Mężczyzn07:1500:00:0000:38:44
GAGON Denis 5010DENISTEAMElite Mężczyzn06:50DNF00:38:44 DNF
78JĘDRASZCZYK Tomasz 5458Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:38:45
79MARKIEWICZ Łukasz 5465Open Mężczyzn07:3000:00:0000:38:48
80MAŁACHOWSKI Sebastian 5197Lemon TeamOpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:38:49
81HABER Patryk 5086SzturmOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:38:50
82BEDNARCZYK Artur 5411Klub Sportowy DragonOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:38:58
83POLIT Bartłomiej 5051Ninja teamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:39:03
84SOKOŁOWSKI Maciej 5472Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:39:04
85KOGUT Karol 5350Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:09
86PILSZEK Marek 5321Ślunskie Dziki Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:10
87DĘBSKI Robert 5337Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:13
88MARTUSZEWSKI Ryszard 5258Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:39:21
89PIERZCHAŁA Łukasz 5264Open Mężczyzn07:0000:00:0000:39:24
90OWCZAREK Adam 5076Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn06:5000:00:0000:39:28
91KURACH Stanisław 5020DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:39:29
92GORZAWSKI Adam 5456Open Mężczyzn07:3000:00:0000:39:30
93IHNATOWICZ Łukasz 5100Open Mężczyzn06:5000:00:0000:39:30
94URBAŃSKI Mateusz 5476Open Mężczyzn07:3000:00:0000:39:31
95MARKIEWICZ Maksymilian 5034Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:39:31
96DRASZAWKA Łukasz 5310POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:39:31
ZONTEK Andrzej 5013DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn06:50DNF00:39:31 DNF
98SCHMIDT Paweł 5156Befit24team Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:39:32
99KUCZAWSKI Mikołaj 5254Open Mężczyzn07:0000:00:0000:39:34
100MARKIEWICZ Arkadiusz 5308Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:39:44
101MACHULEC Sebastian 5361Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:45
102WOŹNIAK Michał 5393Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:45
103DERYŁO Mateusz 5338Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:52
104MACHERA Rafał 5257Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:01
105PASZEK Dawid 5288CStoreOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:40:02
106PALION Marcin 5292HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:40:02
107SZUTA Maciej 5332wkurw_teamOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:40:05
108GOŁASZEWSKI Jacek 5098Open Mężczyzn06:5000:00:0000:40:05
109WALKER Stephen 5477Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:06
110WIŚNIEWSKI Bartek 5221Sportera OCROpen Mężczyzn07:0000:00:0000:40:09
111RÓG Sebastian 5301Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:10
DOPIERAŁA Łukasz 5218Sportera OCROpen Mężczyzn07:00DNF00:40:10 DNF
CHUDZIK Mariusz 5217Sportera OCROpen Mężczyzn07:00DNF00:40:12 DNF
114CZADERSKI Czesław 5481Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:40:13
115KOZIOŁ Kamil 5131Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:40:15
116KUPCZYK Krzysztof 5357Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:16
117CZAJCZYŃSKI Daniel 5239Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:40:19
118KOTOWSKI Jacek 5460Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:21
MIROŃCZUK Piotr 5369Open Mężczyzn07:15DNF00:40:21 DNF
120MISIOR Łukasz 5259Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:23
121POLAK Łukasz 5376Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:24
122CECUŁA Andrzej 5237Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:24
123BUCZKOWSKI Krzysztof 5334Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:25
124CECUŁA Damian 5238Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:25
125SOŚNIA Wojciech 5419Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:40:26
126RZĄDCA Grzegorz 5381Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:27
127GASIŃSKI Krzysztof 5418Piękni i BestieOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:40:27
128SOJA Marcin 5302Klub Sportowy HAJIMEOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:40:28
129OPOŃSKI Artur 5262Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:40:37
130CUDOK Krzysztof 5450Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:40:38
131CZAJKOWSKI Kamil 5451Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:40
132HAWEL Rafał 5309poRUNbaniOpen Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:40:41
GMIŃSKI Kamil 5331Wing Tsun Kung Fu KozieniceOpen Mężczyzn07:15DNF00:40:42 DNF
134NOWIŃSKI Marcin 5185Husaria Race Team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:47
135SOKOŁOWSKI Piotr 5473Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:49
136NIŹNIK Borys 5184Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:40:51
137KOZŁOWSKI Adam 5461Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:51
138MĄDRZYK Daniel 5463Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:51
139HUDASZEK Zbigniew 5295Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:57
140VEČEŘA Jan 5417OCR Runners OlomoucOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:40:58
MÜLLEROVÁ Kateřina 5468Open Kobiet07:30DNF00:40:58 DNF
142NOWICKI Marcin 5207RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:40:59
143GRYNBERG Urszula 5345Open Kobiet07:1500:00:0000:41:00
BEDNÁŘ Richard 5447Open Mężczyzn07:30DNF00:41:01 DNF
145BIEGALSKI Piotr 5286CohonesOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:06
146ZAJĄC Paweł 5401BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn07:3000:00:1000:41:07
147BRODA Mateusz 5423Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:11
148BRODA Tomasz 5424Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:12
149TOMCZAK Dariusz 5075Runaway TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:16
150KASCHEL Patryk 5001Baltic SealsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:19
151DROZD Dariusz 5021EichhörnchenOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:20
152SYKAŁA Wojciech 5270Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:26
153SYKAŁA Maciej 5269Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:27
154FILIPIAK Mateusz 5342Open Mężczyzn07:1500:00:0000:41:28
155BAJDAŁA Robert 5409Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:41:29
156TULIŃSKI Andrzej 5303LOTOS Running TeamOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:30
157Z Kris 5410Jedziemy z tym koksemOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:41:30
158KISIEL Artur 5162Bravehearts LegionowoOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:35
159SZTACHELSKI Krzysztof 5475Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:41:35
160FUDALI Jakub 5243Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:36
161KUCHTA Pawel 5355Open Mężczyzn07:1500:00:0000:41:37
162PRUCHNIAK Wojciech 5186Husaria Race Team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:38
163ZIMIŃSKI Paweł 5072Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:38
164RZEŹNICZEK Klaudia 5402Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet07:1500:00:0000:41:39
165STYLOK Dawid 5006Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:41
166ŚWIĘTEK Paweł 5204POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:41:42
167MAŃKA Mateusz 5317Silni bo zawzięciOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:47
168MAŃKA Dominik 5316Silni bo zawzięciOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:48
169JANOWICZ Robert 5195KRA KarlinoOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:41:48
170OWCZARCZYK Paweł 5171Dwie Półkule AKBOpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:41:49
171WÓJCIK Jakub 5392Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:49
WEJKNIS Krzysztof 5071RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:41:49 DNF
173DĄBEK Adrian 5452Open Mężczyzn07:3000:00:0000:41:50
FORNALSKI Irek 5066RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:41:50 DNF
175MARKIEWICZ Marcin 5107Open Mężczyzn06:5000:00:0000:41:51
ZIELIŃSKI Bartosz 5017Dirty SparrowsElite Mężczyzn06:50DNF00:41:51 DNF
177GĄSIOROWSKI Dariusz 5097Open Mężczyzn06:5000:00:0000:41:52
178WOJDAT Robert 5405Drużyna SzpikuOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:41:54
179CZYCZ Mateusz 5029Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:41:54
180MOCNY Michał 5425RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:41:56
181MUCHA Adrian 5154AuuuuuOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:41:57
182RAKOWSKI Przemysław 5282ALV AWENDŻERSOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:57
ŻUCHOWSKI Maciej 5396Open Mężczyzn07:15DNF00:41:58 DNF
184SABUDA Tomasz 5383Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:59
WINIARSKI Piotr 5390Open Mężczyzn07:15DNF00:42:01 DNF
GRZECH Mateusz 5003Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn06:50DNF00:42:02 DNF
187JERMAKOWICZ Bartlomiej 5421POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:42:03
188STRYCZEK Patryk 5112Open Mężczyzn06:5000:00:0000:42:03
189SURMAN Julia 5434SOCIOS SILESIAOpen Kobiet07:3000:00:0000:42:04
190FIEGA Mirek 5015Dirty SparrowsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:42:05
URBACZKA Bogdan 5274Open Masters Mężczyzn07:00DNF00:42:06 DNF
192ULDYNOWICZ Bartosz 5016Dirty SparrowsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:42:07
193WOJCIECHOWSKI Maciej 5119Open Mężczyzn06:5000:00:0000:42:08
194FRYDRYCH Patryk 5242Open Mężczyzn07:0000:00:0000:42:09
195BEDNARZ Marcin 5235Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:42:10
196SOSZYŃSKI Robert 5325Sportera OCROpen Mężczyzn07:0000:00:0000:42:12
197BARAN Bernard 5052OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:42:12
198SZEPELAK Krzysztof 5474Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:42:12
199KWAŚNIAK Emil 5324Sportera OCROpen Mężczyzn07:0000:00:0000:42:13
200JAWORSKI Bartłomiej 5178Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:42:15
KORCZYK Tomasz 5103Open Mężczyzn06:50DNF00:42:16 DNF
202STERNA Maciej 5267Open Mężczyzn07:0000:00:0000:42:17
JEZIOR Tomasz 5248Open Mężczyzn07:30DNF00:42:18 DNF
204KONARSKI Tomasz 5058POWER TRAININGOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:42:24
205JĘDRZEJEK Krzysztof 5437Trzej KrólowieOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:42:27
206PAKUZOVÁ Andrea 5442UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Kobiet07:3000:00:0000:42:30
207ŠANA Radek 5471Open Mężczyzn07:3000:00:0000:42:31
SŁONIEWSKI Rafał 5073RMF4RT OCRElite Mężczyzn06:50DNF00:42:43 DNF
MICHALSKI Dawid 5041I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn06:50DNF00:42:47 DNF
SŁOMIŃSKI Błażej 5188Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:42:47 DNF
MIERZICKI Marcel 5059POWER TRAININGOpen Mężczyzn06:50DNF00:42:57 DNF
KOZLOWSKI Dawid 5416Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:15DNF00:43:00 DNF
213KAŁA Jacek 5285BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:43:01
214WIŚNIEWSKI Piotr 5275Open Mężczyzn07:0000:00:0000:43:03
215PAPROTA Piotr 5375Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:06
216KRUCHELSKI Łukasz 5253Open Mężczyzn07:0000:00:0000:43:07
WŁODARSKI Piotr 5391Open Mężczyzn07:15DNF00:43:07 DNF
218MAZUR Robert 5153AuuuuuOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:43:11
219LATOCHA Monika 5152AuuuuuOpen Kobiet07:0000:00:0000:43:12
220WÓJCIAK Ewelina 5276Open Kobiet07:0000:00:0000:43:14
221RODZIK Joanna 5208RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet07:0000:00:0000:43:16
222FRANK Dariusz 5343Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:18
223MAŃKA Sławomir 5464Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:43:18
224JANIK Piotr 5346Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:43:19
225DYDUCH Dominika 5339Open Kobiet07:1500:00:0000:43:26
KUCHCIŃSKI Piotr 5306Nienażarte MisieOpen Mężczyzn07:15DNF00:43:26 DNF
227SURLEJ Maciej 5307Nienażarte MisieOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:43:27
228OLEŚ Rafał 5299Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:28
229MOGA Piotr 5212Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:0000:00:0000:43:31
230MĄDRY Tomasz 5363Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:31
231POŚNIK Jan 5300Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:32
DŹWIGAJ Karol 5341Open Mężczyzn07:15DNF00:43:35 DNF
233PROCNER Marcin 5400BLACK GAME TEAMOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:1100:43:36
234MARZEC Paweł 5296Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:37
DŹWIGAJ Kamil 5340Open Mężczyzn07:15DNF00:43:37 DNF
FURA Piotr 5175Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:43:46 DNF
ŁĘPICKI Mateusz 5045Lemon TeamOpen Mężczyzn06:50DNF00:43:46 DNF
238ULMAN Jakub 5046Lemon TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:43:48
MITORAJ Sebastian 5466Open Mężczyzn07:30DNF00:43:48 DNF
240PACEK Cezary 5403CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn07:3000:00:0000:43:49
241KLINOWSKI Andrzej 5399BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:43:53
PTAK Patryk 5398Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOpen Mężczyzn07:30DNF00:43:56 DNF
243CZECHOWSKI Konrad 5019Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:43:58
244MACIĄŻEK Angelika 5436ŚwinioDzikiOpen Kobiet07:3000:00:0000:44:00
245STANCLIK Krzysztof 5005Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:44:01
246NAU Piotr 5151Atlas Running TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:44:03
247GŁOS Grzegorz 5344Open Mężczyzn07:1500:00:0000:44:03
248PIELA Mateusz 5224SzturmOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:44:04
249KISIELEWSKI Krystian 5102Open Mężczyzn06:5000:00:0000:44:04
250HABER Monika 5223SzturmOpen Kobiet07:0000:00:0000:44:05
MAZUR Michał 5484Open Mężczyzn07:30DNF00:44:05 DNF
252FRKALA Jan 5438UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:44:12
253PIĄTEK Marek 5109Open Mężczyzn06:5000:00:0000:44:14
SZCZOTOK Wiktor 5113Open Mężczyzn06:50DNF00:44:16 DNF
255BAŁAMUT Marta 5293Husaria Race Team Open Kobiet07:1500:00:0000:44:17
SZYPOWSKI Jakub 5070RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:44:21 DNF
257TIAHNYBOK Paweł 5082Spartan TeamOpen Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:44:24
258ŻURAWKA Paweł 5040Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:44:24
259GĄTARCZYK Mariusz 5290DZIKIE GRUBASY SZATANAOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:44:27
260KOWALIK Karol 5252Open Mężczyzn07:0000:00:0000:44:33
261KARASEK Tomas 5441UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:44:35
262OLEJNIK Tomek 5426RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:44:35
263HORÁK Martin 5439UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:44:43
264JANDA Sebastian 5445WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:44:47
265BOCZEK Rafał 5443WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:44:50
JUSZCZYK Jarosław 5023Gosław Sport CenterElite Mężczyzn06:50DNF00:44:54 DNF
KRYWULT Mariusz 5206RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn07:00DNF00:44:56 DNF
268MIELCARZ Marcin 5368Open Mężczyzn07:1500:00:0000:44:59
269LANGOWSKI Marcin 5359Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:45:01
270CHŁAP Ireneusz 5294Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:45:01
271NAPIÓRKOWSKA Kaja 5298Husaria Race Team Open Kobiet07:1500:00:0000:45:03
WARŁO Przemysław 5478Open Mężczyzn07:30DNF00:45:21 DNF
273WILAMEK Jakub 5432Rossmann Open Mężczyzn07:3000:00:0000:45:22
274MATUSIAK Karolina 5431Rossmann Open Kobiet07:3000:00:0000:45:23
CHLEBOŚ Jakub 5014Dirty SparrowsElite Mężczyzn06:50DNF00:45:23 DNF
276KOWALCZYK Piotr 5420Positive Freaks TeamOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:45:24
277KRAWCZYK Rafał 5430RossmannOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:45:24
SZYMEL Jacek 5038Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:50DNF00:45:27 DNF
279MICHALSKI Kacper 5108Open Mężczyzn06:5000:00:0000:45:30
280WRZOSEK Patryk 5165Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:45:32
281OGIŃSKI Szymon 5469Open Mężczyzn07:3000:00:0000:45:33
BOŚKA Patryk 5449Open Mężczyzn07:30DNF00:45:34 DNF
283CYGANIK Magdalena 5433S7 Pruszcz GdańskiOpen Kobiet07:3000:00:0000:45:36
GIEDRYS Adam 5199Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:00DNF00:45:37 DNF
285ANTOSIK Igor 5435Studio s7 Pruszcz GdanskiOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:45:38
286LEHMANN Dawid 5256Open Mężczyzn07:0000:00:0000:45:40
287KRÓLAK Kornel 5462Open Mężczyzn07:3000:00:0000:45:47
288GĄSIOROWSKI Rafał 5159BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:45:47
289MŁYNARCZYK Tatiana 5183Husaria Race Team Open Kobiet07:0000:00:0000:45:47
290BIEGANSKI Bogumil 5158BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:45:50
GOLĘDZINOWSKI Paweł 5278#GolonTeamOpen Mężczyzn07:00DNF00:45:51 DNF
GOLĘDZINOWSKA Marzena 5277#GolonTeamOpen Kobiet07:00DNF00:45:52 DNF
293MATUSZCZAK Jakub 5328Team ŚwiniaOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:45:53
RAPIOR Piotr 5377Open Mężczyzn07:15DNF00:45:53 DNF
295MAJCHRZAK Marcin 5364Open Mężczyzn07:1500:00:0000:45:54
296DĄBROWSKI Łukasz 5444WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:45:54
297WOŹNIAK Wojciech 5446WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:45:56
298MIARECKI Piotr 5367Open Mężczyzn07:0000:00:0000:45:57
299KRUTOF Rafał 5413KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:46:02
300HUDZIAK Dariusz 5099Open Mężczyzn06:5000:00:0000:46:07
SZCZEPAŃSKI Marcin 5329Wataha-WarszawaOpen Mężczyzn07:15DNF00:46:09 DNF
RULAK Jerzy 5380Open Mężczyzn07:15DNF00:46:11 DNF
303KAMIŃSKI Krzysztof 5348Open Mężczyzn07:1500:00:0000:46:12
304MATYSEK Ireneusz 5366Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:46:14
305SKLEPOWICZ Jacek 5266Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:46:15
306LECH Mateusz 5026Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:46:18
307HANKUS Tomasz 5326Studio GTS KATOWICEOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:46:18
308DMOCHOWSKI Sebastian 5025Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:46:19
309DUBIEL Kamil 5241Open Mężczyzn07:0000:00:0000:46:20
310WITEK Tobiasz 5327Studio GTS KATOWICEOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:46:20
311POPŁAWSKI Krystian 5312RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:46:21
LEPIARZ Michał 5032Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:46:21 DNF
313KALETA Anna 5133Husaria Race Team Open Kobiet06:5500:00:0000:46:29
314KURAN Halina 5129WATAHAOpen Kobiet06:5500:00:0000:46:29
315ZENDEROWSKI Przemysław 5191I TAK WSZYSCY UMRZEMY (:Open Mężczyzn07:0000:00:0000:46:46
316MORELOWSKA Maria 5196Ksiezniczki TeamOpen Masters Kobiet07:0000:00:0000:46:46
317ADAMCZYK Jakub 5233Open Mężczyzn07:0000:00:0000:46:46
318SUCHOCKA Monika 5268Open Kobiet07:0000:00:0000:46:47
KMITA Błażej 5250Open Mężczyzn07:00DNF00:46:48 DNF
320SZLÓSARCZYK Krzysztof 5161Błotne świryOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:02
PRZYGODA Maciej 5187Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:47:04 DNF
322SZATKOWSKA Agnieszka 5214Runmageddonowe Świry Open Kobiet07:0000:00:0000:47:10
323RYBKA Zuzanna 5128United RunnersElite Kobiet06:5500:00:0000:47:12
324MAREK Anna 5124EichhörnchenOpen Kobiet06:5500:00:0000:47:13
325ROSIŃSKI Piotr 5378Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:47:18
326MEDWID Katarzyna 5415KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Kobiet07:3000:00:0000:47:20
327BIELECKA Magdalena 5412KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Kobiet07:3000:00:0000:47:22
328MEDWID Daniel 5414KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:47:22
329MOSKAL Przemysław 5370Open Mężczyzn07:1500:00:0000:47:23
330KOŁBUC Rafał 5231WATAHAOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:24
331MARZEC Paweł 5365Open Mężczyzn07:1500:00:0000:47:25
332OCHNIO Andrzej 5168CF ŁukówOpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:47:32
OSIK Grzegorz 5305Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:15DNF00:47:32 DNF
334ŁUKASIK Łukasz 5404Crossfit ŁukówOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:33
335BAYGER Krystian 5091WATAHAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:36
336KACZMAREK Michal 5347Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:47:40
337KMIECIAK Krzysztof 5349Open Mężczyzn07:1500:00:0000:47:41
338GARBACZ Damian 5244Open Mężczyzn07:0000:00:0000:47:49
LAPCZYK Dominika 5226Total FreakOpen Kobiet07:00DNF00:47:49 DNF
340MAJDA Sebastian 5068Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:50
KURASIŃSKI Konrad 5222ŚWIRY STELAOpen Mężczyzn07:00DNF00:47:50 DNF
342MRZYGŁODZKI Grzegorz 5467Open Mężczyzn07:3000:00:0000:47:51
343KWIATKOWSKI Dawid 5062PrzebiegliOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:51
344SZYCHTA Rafał 5063PrzebiegliOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:52
345ŁASKAWSKI Michał 5155Befit24team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:47:52
346BERESZYŃSKI Mariusz 5060PrzebiegliOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:53
347PARKITNY Daniel 5022Forma Cross Team CzęstochowaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:54
348MARCHLEWICZ Dawid 5227United RunnersOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:55
349KOWALCZYK Mateusz 52804 samce na klamceOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:47:56
OSIŃSKI Marcin 5213Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:15DNF00:47:56 DNF
351LEŚNIAK Łukasz 5210RUNATTACK / OLAWS ZłotoryjaOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:57
352KRYSZCZUK Piotr 52814 samce na klamceOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:47:57
353DRZEWIECKI Dominik 52794 samce na klamceOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:47:57
BLOCH Piotr 5313Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:15DNF00:47:57 DNF
355JAHNS Adam 5087Team ŚwiniaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:58
356ŻAK Tomasz 5088Team ŚwiniaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:58
357SPRAWKA Marta 5127STFsquadOpen Kobiet06:5500:00:0000:47:58
GARBACZ Rafał 5176Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:47:58 DNF
359GŁĘBICKA Patrycja 5166CF ŁukówOpen Kobiet07:0000:00:0000:47:59
360ANDRZEJEWSKI Drogosz 5209RUN ATTACK Open Mężczyzn07:0000:00:0000:47:59
361WEIS Michał 5116Open Mężczyzn06:5000:00:0000:47:59
362MAJCZYNA Marcin 5287Crossfit ŁukówOpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:48:00
363KOWALEWSKI Mateusz 5167CF ŁukówOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:48:00
364SZUKALSKI Maciej 5115Open Mężczyzn06:5000:00:0000:48:01
365KAZIMIERCZAK Paweł 5084Sportera OCROpen Mężczyzn06:5000:00:0000:48:01
MUCHA Marek 5283Apostles of StarsOpen Mężczyzn07:00DNF00:48:03 DNF
CZAPLARSKI Rafał 5216Skończeni OCROpen Mężczyzn07:00DNF00:48:07 DNF
KUTERA Konrad 5255Open Mężczyzn07:00DNF00:48:07 DNF
369GREIBIG Michaela 5201OCR MUNICHOpen Kobiet07:0000:00:0000:48:10
WAŻNY Mateusz 5479Open Mężczyzn07:00DNF00:48:11 DNF
BANACH Jakub 5036Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:48:11 DNF
372STUDZIŃSKI Adam 5037Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:5000:00:0000:48:12
373WAŻNY Łukasz 5389Open Mężczyzn07:0000:00:0000:48:13
374BYLICA Piotr 5117Open Mężczyzn06:5000:00:0000:48:14
PROKOP Piotr 5110Elite Mężczyzn06:50DNF00:48:32 DNF
376SAWICKI Piotr 5422POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:48:37
377ŚLĘCZKOWSKI Błażej 5220Sportera OCROpen Mężczyzn07:0000:00:0000:48:39
GUMIELA Adam 5173Gryf TeamOpen Mężczyzn07:00DNF00:48:40 DNF
379PAWLIKOWSKA Zuzanna 5219Sportera OCROpen Kobiet07:0000:00:0000:48:45
380OTFINOWSKA Magdalena 5407Husaria Race Team Open Kobiet07:3000:00:0000:48:56
381WIŚNIEWSKI Mariusz 5480Open Mężczyzn07:1500:00:0000:48:57
382NALEPKA Piotr 5406Husaria Race Team Open Mężczyzn07:3000:00:0000:48:57
383KASCHE Denny 5249Open Mężczyzn07:0000:00:0000:48:59
384STASIEWICZ Iga 5387Open Kobiet07:1500:00:0000:48:59
385MOKRZYŃSKA Joanna 5297Husaria Race Team Open Kobiet07:1500:00:0000:49:00
386BRĄCZYK Ewa 5174Husaria Race Team Open Kobiet07:0000:00:0000:49:37
387MRÓZ Tomek 5261Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:49:39
388MARKOWICZ Ewelina 5130Open Kobiet06:5500:00:0000:49:40
389SAŁACIŃSKI Łukasz 5470Open Mężczyzn07:3000:00:0000:49:55
390KACPRZAK Konrad 5429Rossmann Open Mężczyzn07:3000:00:0000:49:55
391BARSZCZ Dominika 5428Rossmann Open Kobiet07:3000:00:0000:49:59
392ALBIGOWSKA Magdalena 5427Rossmann Open Kobiet07:3000:00:0000:50:01
393WALASZEK Maciej 5388Open Mężczyzn07:1500:00:0000:50:01
394TROJANOWSKA Izabela 5194KickofsistersOpen Kobiet07:0000:00:0000:50:02
395KRUSZYŃSKA Angelika 5193KickofsistersOpen Kobiet07:0000:00:0000:50:03
OCHMAN Marek 5012DENISTEAMOpen Mężczyzn06:50DNF00:50:15 DNF
397KAWA Łukasz 5459Open Mężczyzn07:0000:00:0000:50:18
398SACZUK Magda 5330Wild TeamOpen Kobiet07:0000:00:0000:50:28
399PAK Dominik 5263Open Mężczyzn07:0000:00:0000:50:29
400KOCOLOWSKI Jurek 5251Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:50:30
ORDON Dorota 5169Drużyna JednorożcaOpen Kobiet07:00DNF00:50:30 DNF
402WYGLĄDAŁA Michał 5170Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:50:42
403STOŃ Wojciech 5289Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:50:44
404SZYMAŃSKI Adam 5172DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:50:49
405MARZEC Rafał 5211Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:0000:00:0000:51:00
406JAŚKIEWICZ Krzysztof 5246Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:51:19
SZOPA Beniamin 5190Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn07:00DNF00:51:35 DNF
408SPRAWKA Bolesław 5111Open Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:51:47
WARSZAWSKI Patryk 5007Crazy RunnerfuckersOpen Mężczyzn06:50DNF00:51:50 DNF
410WRZOSEK Karolina 5164Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet07:0000:00:0000:52:11
411JAMRÓZ Kamil 5198Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:53:39
412KALNIUK Tomasz 5200Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:54:12
413BIEL Marta 5333Open Kobiet07:0000:00:0000:54:14
414DUŹNIAK Urszula 5120DENISTEAMOpen Kobiet06:5500:00:0000:54:46
415NITECKA Marta 5122DENISTEAMOpen Masters Kobiet06:5500:00:0000:54:49
416HANDZLIK Barbara 5121DENISTEAMElite Masters Kobiet06:5500:00:0000:54:52
417BORSUKIEWICZ Paweł 5291Gluten Sruten TeamOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:55:26
418DĄDELEWSKA Joanna 5126Piękni i BestieOpen Kobiet06:5500:00:0000:56:50
419ZIÓŁKOWSKI Adam 5395Open Mężczyzn07:0000:00:0000:59:35
BOGDAŃSKI Łukasz 5094Open Mężczyzn06:50DNF00:59:53 DNF
421HORĘZGA Dorota 5177Husaria Race Team Open Kobiet07:0000:00:0000:59:57
SZMIDT Tomasz 5189Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF DNF
GÓRNIACZYK Krystian 5319Skończeni OCROpen Mężczyzn07:15DNF DNF
Znaleziono 423 wynik(ów)