GÓRSKI RUNMAGEDDON ULTRA KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
44 km
Zgłoszonych:
464
Wystartowało:
423
Nie ukończyło:
231
Ukończyło:
192
Na trasie:
140
Pełne wyniki dla 22km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | 22km | 30km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startuP1
8km
P2
22km
     
ŁUCZAK Tomasz 5047Mad Runners WałbrzychOpen Mężczyzn06:50DNF00:31:23 DNF03:10:50 DNF
2MACHULEC Sebastian 5361Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:4503:12:45
3RZĄDCA Marcin 5382Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:31:5703:16:46
4CIESLAK Ryszard 5009DENISTEAMElite Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:36:2003:22:13
5GŁOWACKI Kamil 5455Open Mężczyzn07:3000:00:0000:37:3403:26:56
6DANIELEWICZ Maciej 5453Open Mężczyzn07:3000:00:0000:37:3003:27:16
7GĘBARA Łukasz 5053OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:34:1803:31:15
TOMAKA Tomasz 5039Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:33:42 DNF03:35:52 DNF
9WOJCIECHOWSKI Konrad 5118Open Mężczyzn06:5000:00:0000:35:1103:36:52
10SOŃKO Kamil 5385Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:2103:37:31
11DONDAJEWSKI Norbert 5483BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:35:4503:37:47
12MAŁACHOWSKI Sebastian 5197Lemon TeamOpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:38:4903:40:12
13CZOCH Adam 5240Open Mężczyzn07:0000:00:0000:38:3403:41:21
14MIELCZAREK Jakub 53979ŁBOTOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:37:5003:42:22
15KOGUT Karol 5350Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:0903:42:47
16MARKIEWICZ Łukasz 5465Open Mężczyzn07:3000:00:0000:38:4803:44:17
17MAŃKA Sławomir 5464Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:43:1803:44:54
18PUCHACZ Michael 5069RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:37:4903:44:54
19MACIEJEWSKI Łukasz 5323SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:33:5803:46:19
20HAWEL Rafał 5309poRUNbaniOpen Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:40:4103:47:40
21POLAK Łukasz 5376Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:2403:48:29
22JANIK Piotr 5346Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:43:1903:49:28
23FRANK Dariusz 5343Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:1803:49:30
24BUCZKOWSKI Krzysztof 5334Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:2503:49:54
ZIELIŃSKI Maciej 5018Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn06:50DNF00:33:55 DNF03:50:11 DNF
26KRAWCZYK Piotr 5354Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:36:5103:50:30
27KUPCZYK Krzysztof 5357Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:1603:50:40
28KUCZAWSKI Mikołaj 5254Open Mężczyzn07:0000:00:0000:39:3403:50:44
29SURMAN Julia 5434SOCIOS SILESIAOpen Kobiet07:3000:00:0000:42:0403:51:07
30JÓŹWICKI Karol 5057OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:35:2403:51:09
31FILIP Bartosz 5078SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn06:5000:00:0000:31:1303:51:22
32GWIZDAŁA Marcin 5457Open Mężczyzn07:3000:09:4200:37:4303:51:41
33FRYDRYCH Patryk 5242Open Mężczyzn07:0000:00:0000:42:0903:52:24
34BRODA Mateusz 5423Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:1103:52:27
35BRODA Tomasz 5424Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:1203:52:36
36CZAJKOWSKI Kamil 5451Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:4003:53:15
37SZYMASZEK Bartłomiej 5125OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn06:5000:00:0000:34:4403:54:02
WROBEL Daniel 5089Tree CrewOpen Mężczyzn06:50DNF00:33:53 DNF03:54:08 DNF
39MARTUSZEWSKI Ryszard 5258Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:39:2103:54:20
40CZADERSKI Czesław 5481Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:40:1303:55:23
41WOŹNIAK Jerzy 5064PrzebiegliOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:35:1303:55:43
42HUDASZEK Zbigniew 5295Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:5703:55:49
43TULIŃSKI Andrzej 5303LOTOS Running TeamOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:3003:56:26
44FILIPIAK Mateusz 5342Open Mężczyzn07:1500:00:0000:41:2803:56:27
45WOŹNIAK Michał 5393Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:4503:56:28
46MAŃKA Mateusz 5317Silni bo zawzięciOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:4703:56:31
47PASZEK Dawid 5288CStoreOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:40:0203:56:48
48OPOŃSKI Artur 5262Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:40:3703:56:54
49MAŃKA Dominik 5316Silni bo zawzięciOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:4803:56:57
50BEDNARZ Marcin 5235Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:42:1003:57:02
51WIŚNIEWSKI Piotr 5275Open Mężczyzn07:0000:00:0000:43:0303:57:03
52MOGA Piotr 5212Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:0000:00:0000:43:3103:57:36
53ODWROT Mariusz 5374Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:37:5203:57:46
54SOBOŃ Mateusz 5384Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:5703:57:47
55BEDNARCZYK Artur 5411Klub Sportowy DragonOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:38:5803:57:53
56SOKOŁOWSKI Maciej 5472Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:39:0403:58:03
57NIŹNIK Borys 5184Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:40:5103:58:06
58KUBLA Mateusz 5215Silny Open Mężczyzn07:0000:00:0000:38:4003:58:08
59PACEK Cezary 5403CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn07:3000:00:0000:43:4903:58:09
60SOKOŁOWSKI Piotr 5473Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:4903:58:14
61RÓG Sebastian 5301Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:1003:58:24
62KOWALIK Karol 5252Open Mężczyzn07:0000:00:0000:44:3303:58:25
63NOWIŃSKI Marcin 5185Husaria Race Team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:4703:58:44
64MACIĄŻEK Angelika 5436ŚwinioDzikiOpen Kobiet07:3000:00:0000:44:0003:58:48
65GORZAWSKI Adam 5456Open Mężczyzn07:3000:00:0000:39:3003:58:51
66ZAJĄC Paweł 5401BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn07:3000:00:1000:41:0703:59:25
67URBAŃSKI Mateusz 5476Open Mężczyzn07:3000:00:0000:39:3103:59:26
68KAŁA Jacek 5285BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:43:0104:00:00
69MŁYNARCZYK Tatiana 5183Husaria Race Team Open Kobiet07:0000:00:0000:45:4704:00:44
70LATOCHA Monika 5152AuuuuuOpen Kobiet07:0000:00:0000:43:1204:00:45
71DERYŁO Mateusz 5338Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:5204:01:02
72MARKIEWICZ Arkadiusz 5308Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:39:4404:01:28
73ŁAWRENCZUK Paweł 5067RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:36:1704:01:33
74STERNA Maciej 5267Open Mężczyzn07:0000:00:0000:42:1704:01:47
75PALION Marcin 5292HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:40:0204:01:50
76KRYSTA Damian 5157Beskid RUNNERSOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:38:1604:02:10
77KISIEL Artur 5162Bravehearts LegionowoOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:3504:02:15
78KOWNACKI Krzysztof 5353Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:0004:02:16
79MAZUR Robert 5153AuuuuuOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:43:1104:03:18
WŁODARSKI Piotr 5391Open Mężczyzn07:15DNF00:43:07 DNF04:03:50 DNF
81RAKOWSKI Przemysław 5282ALV AWENDŻERSOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:5704:04:00
ROSZAK Wiktor 5379Open Mężczyzn07:15DNF00:38:19 DNF04:04:03 DNF
83ROSIŃSKI Piotr 5378Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:47:1804:04:08
84KACZMAREK Michal 5347Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:47:4004:04:12
85MUCHA Adrian 5154AuuuuuOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:41:5704:04:40
86GĄSIOROWSKI Rafał 5159BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:45:4704:05:06
87DĘBSKI Robert 5337Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:1304:05:06
88JANOWICZ Robert 5195KRA KarlinoOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:41:4804:05:37
89LASKOWSKI Patryk 5360Open Mężczyzn07:1500:00:0000:38:4404:05:44
90MĄDRY Tomasz 5363Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:3104:05:55
91ADAMCZYK Jakub 5233Open Mężczyzn07:0000:00:0000:46:4604:06:17
92GIZAK Michał 5322SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:38:3004:06:37
93RZĄDCA Grzegorz 5381Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:2704:06:37
94PRUCHNIAK Wojciech 5186Husaria Race Team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:3804:06:49
95SURLEJ Maciej 5307Nienażarte MisieOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:43:2704:06:50
96KUKAWSKI Łukasz 5356Open Mężczyzn07:1500:00:0000:38:2404:06:54
97PIERZCHAŁA Łukasz 5264Open Mężczyzn07:0000:00:0000:39:2404:07:18
98JĘDRZEJCZAK Łukasz 5247Open Mężczyzn07:0000:00:0000:37:0304:07:19
99TOMSKI Marcin 5273Open Mężczyzn07:0000:00:0000:36:2204:07:21
100SOJA Marcin 5302Klub Sportowy HAJIMEOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:40:2804:07:23
101KOŁBUC Rafał 5231WATAHAOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:2404:07:36
102MOCNY Michał 5425RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:41:5604:07:44
103OWCZARCZYK Paweł 5171Dwie Półkule AKBOpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:41:4904:08:00
104SCHMIDT Paweł 5156Befit24team Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:39:3204:08:05
105KULAGA Peter 5181Husaria Race Team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:35:4804:08:07
106VEČEŘA Jan 5417OCR Runners OlomoucOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:40:5804:08:18
107JAWORSKI Bartłomiej 5178Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:42:1504:08:32
108SZUTA Maciej 5332wkurw_teamOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:40:0504:08:55
MAZUR Michał 5484Open Mężczyzn07:30DNF00:44:05 DNF04:09:38 DNF
110MACHERA Rafał 5257Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:0104:10:15
111ŚWIĘTEK Paweł 5204POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:41:4204:10:15
112SZATKOWSKA Agnieszka 5214Runmageddonowe Świry Open Kobiet07:0000:00:0000:47:1004:10:18
113MACHURA Marcin 5083SPEC INSTAL RUNOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:38:0304:10:26
114KAMIŃSKI Krzysztof 5348Open Mężczyzn07:1500:00:0000:46:1204:11:22
115WIŚNIEWSKI Bartek 5221Sportera OCROpen Mężczyzn07:0000:00:0000:40:0904:11:27
116KRUCHELSKI Łukasz 5253Open Mężczyzn07:0000:00:0000:43:0704:11:29
117GRZEGORZYCA Damian 5080SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:37:5404:11:33
118MAZUR Damian 5081SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:31:5404:11:56
119CZAJCZYŃSKI Daniel 5239Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:40:1904:12:06
120OWCZAREK Adam 5076Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn06:5000:00:0000:39:2804:12:06
121NAU Piotr 5151Atlas Running TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:44:0304:12:20
122SUCHOCKA Monika 5268Open Kobiet07:0000:00:0000:46:4704:12:25
123LEHMANN Dawid 5256Open Mężczyzn07:0000:00:0000:45:4004:12:26
124HABER Monika 5223SzturmOpen Kobiet07:0000:00:0000:44:0504:12:28
125MORELOWSKA Maria 5196Ksiezniczki TeamOpen Masters Kobiet07:0000:00:0000:46:4604:12:29
126PIELA Mateusz 5224SzturmOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:44:0404:12:29
127MARCHLEWICZ Dawid 5227United RunnersOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:5504:12:30
128GŁOS Grzegorz 5344Open Mężczyzn07:1500:00:0000:44:0304:12:32
129STANCLIK Krzysztof 5005Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:44:0104:12:33
130NOWICKI Marcin 5207RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:40:5904:12:53
131BARAN Bernard 5052OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:42:1204:13:06
132JANDA Sebastian 5445WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:44:4704:13:22
133BAJDAŁA Robert 5409Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:41:2904:13:36
134Z Kris 5410Jedziemy z tym koksemOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:41:3004:13:36
135TIAHNYBOK Paweł 5082Spartan TeamOpen Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:44:2404:14:06
136GAWRON Marcin 5079SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:33:5704:14:12
137JĘDRASZCZYK Tomasz 5458Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:38:4504:14:17
138BŁASZCZYK Łukasz 5093Open Mężczyzn06:5000:00:0000:34:1704:14:32
139WÓJCIK Jakub 5392Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:4904:14:40
140JUDEK Łukasz 5101Open Mężczyzn06:5000:00:0000:38:2504:14:41
141TOMCZAK Dariusz 5075Runaway TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:1604:15:04
142JĘDRZEJEK Krzysztof 5437Trzej KrólowieOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:42:2704:15:25
143BOĆKO Krzysztof 5092WATAHAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:38:2704:15:25
144ŠANA Radek 5471Open Mężczyzn07:3000:00:0000:42:3104:15:31
145CHMURA Krzysztof 5336Open Mężczyzn07:0000:00:0000:38:4304:15:41
146FRKALA Jan 5438UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:44:1204:15:48
CHUDZIK Mariusz 5217Sportera OCROpen Mężczyzn07:00DNF00:40:12 DNF04:15:53 DNF
DOPIERAŁA Łukasz 5218Sportera OCROpen Mężczyzn07:00DNF00:40:10 DNF04:15:54 DNF
149MISIOR Łukasz 5259Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:2304:16:08
150WÓJCIAK Ewelina 5276Open Kobiet07:0000:00:0000:43:1404:16:44
KRYWULT Mariusz 5206RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn07:00DNF00:44:56 DNF04:16:55 DNF
152KRAWCZYK Rafał 5430RossmannOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:45:2404:16:57
153WILAMEK Jakub 5432Rossmann Open Mężczyzn07:3000:00:0000:45:2204:16:57
154KOWALCZYK Piotr 5420Positive Freaks TeamOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:45:2404:16:58
155MATUSIAK Karolina 5431Rossmann Open Kobiet07:3000:00:0000:45:2304:16:58
156FUDALI Jakub 5243Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:3604:17:04
PRZYGODA Maciej 5187Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:47:04 DNF04:17:07 DNF
158GARBACZ Damian 5244Open Mężczyzn07:0000:00:0000:47:4904:17:16
159ŁUKASIK Łukasz 5404Crossfit ŁukówOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:3304:17:29
160HANKUS Tomasz 5326Studio GTS KATOWICEOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:46:1804:18:10
161DĄBROWSKI Łukasz 5444WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:45:5404:18:11
162BOCZEK Rafał 5443WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:44:5004:18:11
163WOŹNIAK Wojciech 5446WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:45:5604:18:30
PTAK Patryk 5398Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOpen Mężczyzn07:30DNF00:43:56 DNF04:18:31 DNF
165MATYSEK Ireneusz 5366Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:46:1404:18:45
166GREIBIG Michaela 5201OCR MUNICHOpen Kobiet07:0000:00:0000:48:1004:18:46
167WYGLĄDAŁA Michał 5170Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:50:4204:18:55
168CZECHOWSKI Konrad 5019Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:43:5804:18:56
169STOŃ Wojciech 5289Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:50:4404:18:57
FURA Piotr 5175Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:43:46 DNF04:19:00 DNF
171ANDRZEJEWSKI Drogosz 5209RUN ATTACK Open Mężczyzn07:0000:00:0000:47:5904:19:02
172LEŚNIAK Łukasz 5210RUNATTACK / OLAWS ZłotoryjaOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:5704:19:03
173DUBIEL Kamil 5241Open Mężczyzn07:0000:00:0000:46:2004:19:11
174LANGOWSKI Marcin 5359Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:45:0104:19:41
175BIEGALSKI Piotr 5286CohonesOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:0604:19:48
176KWAŚNIAK Emil 5324Sportera OCROpen Mężczyzn07:0000:00:0000:42:1304:20:09
177TROJANOWSKA Izabela 5194KickofsistersOpen Kobiet07:0000:00:0000:50:0204:20:47
178KRUSZYŃSKA Angelika 5193KickofsistersOpen Kobiet07:0000:00:0000:50:0304:20:47
179NESTOROWICZ Adam 5371Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:5004:20:58
180PERENC Michał 5035Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:34:0804:21:03
181POPŁAWSKI Krystian 5312RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:46:2104:21:32
182DĄBEK Adrian 5452Open Mężczyzn07:3000:00:0000:41:5004:21:42
183BIELECKA Magdalena 5412KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Kobiet07:3000:00:0000:47:2204:21:42
BOŚKA Patryk 5449Open Mężczyzn07:30DNF00:45:34 DNF04:21:43 DNF
185ZENDEROWSKI Przemysław 5191I TAK WSZYSCY UMRZEMY (:Open Mężczyzn07:0000:00:0000:46:4604:21:51
186SKLEPOWICZ Jacek 5266Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:46:1504:22:00
187PAKUZOVÁ Andrea 5442UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Kobiet07:3000:00:0000:42:3004:22:00
188SOŚNIA Wojciech 5419Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:40:2604:22:04
189GASIŃSKI Krzysztof 5418Piękni i BestieOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:40:2704:22:08
190HORÁK Martin 5439UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:44:4304:22:36
191WOJDAT Robert 5405Drużyna SzpikuOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:41:5404:22:39
192KRÓLAK Kornel 5462Open Mężczyzn07:3000:00:0000:45:4704:23:36
193JERMAKOWICZ Bartlomiej 5421POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:42:0304:23:44
194OGIŃSKI Szymon 5469Open Mężczyzn07:3000:00:0000:45:3304:23:50
195PROCNER Marcin 5400BLACK GAME TEAMOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:1100:43:3604:23:55
196GOŁASZEWSKI Jacek 5098Open Mężczyzn06:5000:00:0000:40:0504:24:07
197KLINOWSKI Andrzej 5399BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:43:5304:24:07
198BURBUL Przemysław 5049Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:37:2104:24:11
199KWIATKOWSKI Dawid 5062PrzebiegliOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5104:24:25
200BERESZYŃSKI Mariusz 5060PrzebiegliOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5304:24:30
KUCHCIŃSKI Piotr 5306Nienażarte MisieOpen Mężczyzn07:15DNF00:43:26 DNF04:24:32 DNF
MITORAJ Sebastian 5466Open Mężczyzn07:30DNF00:43:48 DNF04:24:35 DNF
203KOZŁOWSKI Adam 5461Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:5104:24:40
204LACH Przemysław 5358Open Mężczyzn07:1500:00:0000:38:3104:24:42
205SZYCHTA Rafał 5063PrzebiegliOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5204:24:59
206NIEDZIOCHA Łukasz 5372Open Mężczyzn07:1500:00:0000:38:3204:25:02
207MEDWID Katarzyna 5415KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Kobiet07:3000:00:0000:47:2004:25:20
208POLIT Bartłomiej 5051Ninja teamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:39:0304:25:22
209MEDWID Daniel 5414KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:47:2204:25:27
210WITEK Tobiasz 5327Studio GTS KATOWICEOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:46:2004:25:32
211MARKIEWICZ Marcin 5107Open Mężczyzn06:5000:00:0000:41:5104:25:36
212HABER Patryk 5086SzturmOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:38:5004:25:41
213WALASZEK Maciej 5388Open Mężczyzn07:1500:00:0000:50:0104:25:56
214WALKER Stephen 5477Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:0604:26:30
215KRUTOF Rafał 5413KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:46:0204:26:33
TUCZAPSKI Piotr 5232xRunnersOpen Mężczyzn07:00DNF00:37:41 DNF04:26:59 DNF
217ANTOSIK Igor 5435Studio s7 Pruszcz GdanskiOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:45:3804:27:07
GARBACZ Rafał 5176Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:47:58 DNF04:27:07 DNF
219KMIECIAK Krzysztof 5349Open Mężczyzn07:1500:00:0000:47:4104:27:09
WARSZAWSKI Patryk 5007Crazy RunnerfuckersOpen Mężczyzn06:50DNF00:51:50 DNF04:27:30 DNF
221CYGANIK Magdalena 5433S7 Pruszcz GdańskiOpen Kobiet07:3000:00:0000:45:3604:27:35
222SYKAŁA Maciej 5269Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:2704:27:40
223SYKAŁA Wojciech 5270Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:2604:27:41
KUBIESA Jakub 5033Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:33:54 DNF04:27:42 DNF
225CUDOK Krzysztof 5450Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:40:3804:27:50
ANTOLIK Łukasz 5320Śląsk RUNNERSOpen Mężczyzn07:15DNF00:35:16 DNF04:27:52 DNF
227OLEJNIK Tomek 5426RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:44:3504:27:55
JEZIOR Tomasz 5248Open Mężczyzn07:30DNF00:42:18 DNF04:27:55 DNF
229KASCHEL Patryk 5001Baltic SealsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:1904:28:02
230ŻAK Tomasz 5088Team ŚwiniaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5804:28:07
231MARZEC Paweł 5365Open Mężczyzn07:1500:00:0000:47:2504:28:07
232KOZIOŁ Kamil 5131Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:40:1504:28:07
233MOSKAL Przemysław 5370Open Mężczyzn07:1500:00:0000:47:2304:28:22
234KOTOWSKI Jacek 5460Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:2104:28:31
235WEIS Michał 5116Open Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5904:28:33
236RYBKA Zuzanna 5128United RunnersElite Kobiet06:5500:00:0000:47:1204:28:37
237WIŚNIEWSKI Mariusz 5480Open Mężczyzn07:1500:00:0000:48:5704:28:42
238MĄDRZYK Daniel 5463Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:5104:29:23
239SZUKALSKI Maciej 5115Open Mężczyzn06:5000:00:0000:48:0104:30:01
240STACHYRA Rafał 5085Świnio DzikiElite Mężczyzn06:5000:00:0000:37:1504:30:26
LEPIARZ Michał 5032Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:46:21 DNF04:30:53 DNF
242GĄSIOROWSKI Dariusz 5097Open Mężczyzn06:5000:00:0000:41:5204:31:44
MIROŃCZUK Piotr 5369Open Mężczyzn07:15DNF00:40:21 DNF04:31:54 DNF
244MARZEC Paweł 5296Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:3704:32:02
OSIŃSKI Marcin 5213Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:15DNF00:47:56 DNF04:32:07 DNF
BLOCH Piotr 5313Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:15DNF00:47:57 DNF04:32:15 DNF
247KOWALCZYK Mateusz 52804 samce na klamceOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:47:5604:32:17
248DRZEWIECKI Dominik 52794 samce na klamceOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:47:5704:32:18
249MAJCHRZAK Marcin 5364Open Mężczyzn07:1500:00:0000:45:5404:32:22
250KRYSZCZUK Piotr 52814 samce na klamceOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:47:5704:32:32
251SZTACHELSKI Krzysztof 5475Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:41:3504:32:56
252NALEPKA Piotr 5406Husaria Race Team Open Mężczyzn07:3000:00:0000:48:5704:32:57
WINIARSKI Piotr 5390Open Mężczyzn07:15DNF00:42:01 DNF04:33:00 DNF
CZAPLARSKI Rafał 5216Skończeni OCROpen Mężczyzn07:00DNF00:48:07 DNF04:33:00 DNF
ŻUCHOWSKI Maciej 5396Open Mężczyzn07:15DNF00:41:58 DNF04:33:02 DNF
256POŚNIK Jan 5300Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:3204:33:04
257KUCHTA Pawel 5355Open Mężczyzn07:1500:00:0000:41:3704:33:07
KOWALCZYK Piotr 5104Open Mężczyzn06:50DNF00:36:07 DNF04:33:47 DNF
259OLEŚ Rafał 5299Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:2804:33:48
260GRYNBERG Urszula 5345Open Kobiet07:1500:00:0000:41:0004:33:58
261MIELCARZ Marcin 5368Open Mężczyzn07:1500:00:0000:44:5904:34:04
KORCZYK Tomasz 5103Open Mężczyzn06:50DNF00:42:16 DNF04:34:07 DNF
MIERZICKI Marcel 5059POWER TRAININGOpen Mężczyzn06:50DNF00:42:57 DNF04:34:08 DNF
264MOKRZYŃSKA Joanna 5297Husaria Race Team Open Kobiet07:1500:00:0000:49:0004:34:26
265NOWAK Marcin 5043Janusze BieganiaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:37:0604:34:30
KUTERA Konrad 5255Open Mężczyzn07:00DNF00:48:07 DNF04:34:51 DNF
SZCZEPAŃSKI Marcin 5329Wataha-WarszawaOpen Mężczyzn07:15DNF00:46:09 DNF04:34:56 DNF
NOWAK Grzegorz 5373Open Mężczyzn07:00DNF00:38:42 DNF04:34:57 DNF
SZOPA Beniamin 5190Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn07:00DNF00:51:35 DNF04:35:02 DNF
270SZEPELAK Krzysztof 5474Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:42:1204:35:06
SZYPOWSKI Jakub 5070RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:44:21 DNF04:35:11 DNF
272NOVICKÝ Viliam 5048Maras TeamElite Mężczyzn06:5000:00:0000:35:2704:35:36
273RODZIK Joanna 5208RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet07:0000:00:0000:43:1604:35:46
274STUDZIŃSKI Adam 5037Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:5000:00:0000:48:1204:35:57
FORNALSKI Irek 5066RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:41:50 DNF04:36:02 DNF
276MAJCZYNA Marcin 5287Crossfit ŁukówOpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:48:0004:36:04
277OCHNIO Andrzej 5168CF ŁukówOpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:47:3204:36:04
278WRZOSEK Patryk 5165Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:45:3204:36:10
279RZEŹNICZEK Klaudia 5402Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet07:1500:00:0000:41:3904:36:37
WEJKNIS Krzysztof 5071RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:41:49 DNF04:36:45 DNF
281BAŁAMUT Marta 5293Husaria Race Team Open Kobiet07:1500:00:0000:44:1704:36:55
282OTFINOWSKA Magdalena 5407Husaria Race Team Open Kobiet07:3000:00:0000:48:5604:37:07
283BARSZCZ Dominika 5428Rossmann Open Kobiet07:3000:00:0000:49:5904:37:52
RULAK Jerzy 5380Open Mężczyzn07:15DNF00:46:11 DNF04:37:56 DNF
WAŻNY Mateusz 5479Open Mężczyzn07:00DNF00:48:11 DNF04:38:07 DNF
286KALETA Anna 5133Husaria Race Team Open Kobiet06:5500:00:0000:46:2904:38:13
287WAŻNY Łukasz 5389Open Mężczyzn07:0000:00:0000:48:1304:38:17
288ZIÓŁKOWSKI Adam 5395Open Mężczyzn07:0000:00:0000:59:3504:38:48
289SZLÓSARCZYK Krzysztof 5161Błotne świryOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:0204:38:52
290GĄTARCZYK Mariusz 5290DZIKIE GRUBASY SZATANAOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:44:2704:39:18
291DYDUCH Dominika 5339Open Kobiet07:1500:00:0000:43:2604:39:53
292KAZIMIERCZAK Paweł 5084Sportera OCROpen Mężczyzn06:5000:00:0000:48:0104:40:04
293PAPROTA Piotr 5375Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:0604:40:14
294KULBA Rafał 5050Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:36:1304:40:44
295SACZUK Magda 5330Wild TeamOpen Kobiet07:0000:00:0000:50:2804:41:08
296KASCHE Denny 5249Open Mężczyzn07:0000:00:0000:48:5904:41:09
RAPIOR Piotr 5377Open Mężczyzn07:15DNF00:45:53 DNF04:41:14 DNF
298MATUSZCZAK Jakub 5328Team ŚwiniaOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:45:5304:41:17
299STAROSZYŃSKI Dawid 5386Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:2604:41:30
300ŚLĘCZKOWSKI Błażej 5220Sportera OCROpen Mężczyzn07:0000:00:0000:48:3904:41:35
301KAWA Łukasz 5459Open Mężczyzn07:0000:00:0000:50:1804:42:03
302MRÓZ Tomek 5261Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:49:3904:42:06
303BRĄCZYK Ewa 5174Husaria Race Team Open Kobiet07:0000:00:0000:49:3704:42:06
ORDON Dorota 5169Drużyna JednorożcaOpen Kobiet07:00DNF00:50:30 DNF04:42:09 DNF
KMITA Błażej 5250Open Mężczyzn07:00DNF00:46:48 DNF04:42:19 DNF
306PAK Dominik 5263Open Mężczyzn07:0000:00:0000:50:2904:42:41
307KOCOLOWSKI Jurek 5251Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:50:3004:42:42
308ŁASKAWSKI Michał 5155Befit24team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:47:5204:42:43
309BIEGANSKI Bogumil 5158BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:45:5004:42:45
310JAŚKIEWICZ Krzysztof 5246Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:51:1904:43:22
311CECUŁA Andrzej 5237Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:2404:43:42
DŹWIGAJ Karol 5341Open Mężczyzn07:15DNF00:43:35 DNF04:43:45 DNF
DŹWIGAJ Kamil 5340Open Mężczyzn07:15DNF00:43:37 DNF04:43:46 DNF
314STASIEWICZ Iga 5387Open Kobiet07:1500:00:0000:48:5904:44:00
315KURAN Halina 5129WATAHAOpen Kobiet06:5500:00:0000:46:2904:44:09
URBACZKA Bogdan 5274Open Masters Mężczyzn07:00DNF00:42:06 DNF04:44:34 DNF
317PAWLIKOWSKA Zuzanna 5219Sportera OCROpen Kobiet07:0000:00:0000:48:4504:46:12
GOLĘDZINOWSKI Paweł 5278#GolonTeamOpen Mężczyzn07:00DNF00:45:51 DNF04:46:19 DNF
ŁUKA Paweł 5054OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:39 DNF04:46:20 DNF
STARZYK Sebastian 5055OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:41 DNF04:46:20 DNF
GOLĘDZINOWSKA Marzena 5277#GolonTeamOpen Kobiet07:00DNF00:45:52 DNF04:46:43 DNF
KURASIŃSKI Konrad 5222ŚWIRY STELAOpen Mężczyzn07:00DNF00:47:50 DNF04:46:49 DNF
LAPCZYK Dominika 5226Total FreakOpen Kobiet07:00DNF00:47:49 DNF04:46:50 DNF
324KARASEK Tomas 5441UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:44:3504:47:02
325KISIELEWSKI Krystian 5102Open Mężczyzn06:5000:00:0000:44:0404:47:22
BEDNÁŘ Richard 5447Open Mężczyzn07:30DNF00:41:01 DNF04:47:32 DNF
MÜLLEROVÁ Kateřina 5468Open Kobiet07:30DNF00:40:58 DNF04:47:34 DNF
328CECUŁA Damian 5238Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:2504:47:38
329MARKIEWICZ Maksymilian 5034Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:39:3104:47:39
330CHŁAP Ireneusz 5294Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:45:0104:48:37
331GŁĘBICKA Patrycja 5166CF ŁukówOpen Kobiet07:0000:00:0000:47:5904:48:41
332NAPIÓRKOWSKA Kaja 5298Husaria Race Team Open Kobiet07:1500:00:0000:45:0304:48:42
333IHNATOWICZ Łukasz 5100Open Mężczyzn06:5000:00:0000:39:3004:49:09
334KOWALEWSKI Mateusz 5167CF ŁukówOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:48:0004:49:14
335PILSZEK Marek 5321Ślunskie Dziki Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:1004:51:04
336DUŹNIAK Urszula 5120DENISTEAMOpen Kobiet06:5500:00:0000:54:4604:51:15
337HANDZLIK Barbara 5121DENISTEAMElite Masters Kobiet06:5500:00:0000:54:5204:51:16
338NITECKA Marta 5122DENISTEAMOpen Masters Kobiet06:5500:00:0000:54:4904:51:19
339PIĄTEK Marek 5109Open Mężczyzn06:5000:00:0000:44:1404:53:20
340HUDZIAK Dariusz 5099Open Mężczyzn06:5000:00:0000:46:0704:53:27
341BAYGER Krystian 5091WATAHAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:3604:53:28
342KURACH Stanisław 5020DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:39:2904:53:43
GIEDRYS Adam 5199Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:00DNF00:45:37 DNF04:53:59 DNF
BANACH Jakub 5036Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:48:11 DNF04:54:06 DNF
345SABUDA Tomasz 5383Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:5904:54:21
346MAJDA Sebastian 5068Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5004:54:45
347ŻURAWKA Paweł 5040Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:44:2404:54:58
348DRASZAWKA Łukasz 5310POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:39:3104:55:17
349ULDYNOWICZ Bartosz 5016Dirty SparrowsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:42:0704:55:23
KOZLOWSKI Dawid 5416Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:15DNF00:43:00 DNF04:55:45 DNF
OCHMAN Marek 5012DENISTEAMOpen Mężczyzn06:50DNF00:50:15 DNF04:55:56 DNF
OSIK Grzegorz 5305Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:15DNF00:47:32 DNF04:56:04 DNF
353ŁYTEK Marcin 5077SCHMERSAL-TRENINGOpen Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:36:1504:56:05
354WRÓBLEWSKI Michał 5024GRA RunnersOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:37:1804:56:48
355WOJCIECHOWSKI Maciej 5119Open Mężczyzn06:5000:00:0000:42:0804:57:25
356FIEGA Mirek 5015Dirty SparrowsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:42:0504:57:27
357SPRAWKA Marta 5127STFsquadOpen Kobiet06:5500:00:0000:47:5804:57:38
358SAŁACIŃSKI Łukasz 5470Open Mężczyzn07:3000:00:0000:49:5504:58:11
GUMIELA Adam 5173Gryf TeamOpen Mężczyzn07:00DNF00:48:40 DNF04:58:22 DNF
MUCHA Marek 5283Apostles of StarsOpen Mężczyzn07:00DNF00:48:03 DNF04:58:41 DNF
361ALBIGOWSKA Magdalena 5427Rossmann Open Kobiet07:3000:00:0000:50:0104:59:00
362KACPRZAK Konrad 5429Rossmann Open Mężczyzn07:3000:00:0000:49:5504:59:35
363SPRAWKA Bolesław 5111Open Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:51:4704:59:36
364JAHNS Adam 5087Team ŚwiniaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5805:00:21
365PARKITNY Daniel 5022Forma Cross Team CzęstochowaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5405:00:52
366BYLICA Piotr 5117Open Mężczyzn06:5000:00:0000:48:1405:01:04
ZONTEK Andrzej 5013DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn06:50DNF00:39:31 DNF05:05:19 DNF
GRZECH Mateusz 5003Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn06:50DNF00:42:02 DNF05:07:35 DNF
WASILEWSKI Karol 5132Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:35:31 DNF05:10:42 DNF
370MARKOWICZ Ewelina 5130Open Kobiet06:5500:00:0000:49:4005:10:47
371SAWICKI Piotr 5422POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:48:3705:12:22
372SZYMAŃSKI Adam 5172DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:50:4905:15:38
373GĘBUSIA Grzegorz 5030Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:36:1705:15:46
ŁĘPICKI Mateusz 5045Lemon TeamOpen Mężczyzn06:50DNF00:43:46 DNF05:16:51 DNF
375KARYKOWSKI Michał 5180Husaria Race Team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:38:1605:19:44
376STRYCZEK Patryk 5112Open Mężczyzn06:5000:00:0000:42:0305:26:19
377STYLOK Dawid 5006Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:4105:26:29
378ŻELAZKO Kamil 5042Jak żółwie w galopieOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:38:4005:28:47
379MICHALSKI Kacper 5108Open Mężczyzn06:5000:00:0000:45:3005:30:34
380SOSZYŃSKI Robert 5325Sportera OCROpen Mężczyzn07:0000:00:0000:42:1205:30:47
381JAMRÓZ Kamil 5198Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:53:3905:33:52
382WRZOSEK Karolina 5164Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet07:0000:00:0000:52:1105:34:56
383BORSUKIEWICZ Paweł 5291Gluten Sruten TeamOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:55:2605:39:11
384MARZEC Rafał 5211Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:0000:00:0000:51:0005:39:39
385DMOCHOWSKI Sebastian 5025Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:46:1905:40:25
386MAREK Anna 5124EichhörnchenOpen Kobiet06:5500:00:0000:47:1305:40:38
387DĄDELEWSKA Joanna 5126Piękni i BestieOpen Kobiet06:5500:00:0000:56:5005:40:46
388MRZYGŁODZKI Grzegorz 5467Open Mężczyzn07:3000:00:0000:47:5105:40:59
389BIEL Marta 5333Open Kobiet07:0000:00:0000:54:1405:43:59
390KALNIUK Tomasz 5200Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:54:1205:44:03
391DROZD Dariusz 5021EichhörnchenOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:2005:44:25
392KONARSKI Tomasz 5058POWER TRAININGOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:42:2405:46:24
393ULMAN Jakub 5046Lemon TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:43:4805:48:12
394MIARECKI Piotr 5367Open Mężczyzn07:0000:00:0000:45:5705:56:08
395ZIMIŃSKI Paweł 5072Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:3806:05:50
396HORĘZGA Dorota 5177Husaria Race Team Open Kobiet07:0000:00:0000:59:5706:09:15
397CZYCZ Mateusz 5029Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:41:5406:10:53
398LECH Mateusz 5026Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:46:1806:39:29
GAGON Denis 5010DENISTEAMElite Mężczyzn06:50DNF00:38:44 DNF DNF
GAWRYLUK Marcin 5056OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn06:50DNF00:31:14 DNF DNF
BANDURKA Viktor 5008CROSSANDACTIVE NYSAElite Masters Mężczyzn06:50DNF00:32:09 DNF DNF
FARKOWSKI Konrad 5044KONIUCHY OCRElite Mężczyzn06:50DNF00:30:29 DNF DNF
BRZOSKWINIA Wojciech 5028Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:29:59 DNF DNF
SZMIDT Tomasz 5189Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF DNF DNF
GÓRNIACZYK Krystian 5319Skończeni OCROpen Mężczyzn07:15DNF DNF DNF
BOGDAŃSKI Łukasz 5094Open Mężczyzn06:50DNF00:59:53 DNF DNF
JAKUBCZAK Marcin 5002Best BeastsElite Masters Mężczyzn06:50DNF00:34:24 DNF DNF
DUDEK Bartłomiej 5096Elite Mężczyzn06:50DNF00:35:33 DNF DNF
KEMPKA Marcin 5031Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:50DNF00:37:13 DNF DNF
GMIŃSKI Kamil 5331Wing Tsun Kung Fu KozieniceOpen Mężczyzn07:15DNF00:40:42 DNF DNF
ZIELIŃSKI Bartosz 5017Dirty SparrowsElite Mężczyzn06:50DNF00:41:51 DNF DNF
SŁONIEWSKI Rafał 5073RMF4RT OCRElite Mężczyzn06:50DNF00:42:43 DNF DNF
MICHALSKI Dawid 5041I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn06:50DNF00:42:47 DNF DNF
SŁOMIŃSKI Błażej 5188Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:42:47 DNF DNF
JUSZCZYK Jarosław 5023Gosław Sport CenterElite Mężczyzn06:50DNF00:44:54 DNF DNF
WARŁO Przemysław 5478Open Mężczyzn07:30DNF00:45:21 DNF DNF
CHLEBOŚ Jakub 5014Dirty SparrowsElite Mężczyzn06:50DNF00:45:23 DNF DNF
SZYMEL Jacek 5038Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:50DNF00:45:27 DNF DNF
PROKOP Piotr 5110Elite Mężczyzn06:50DNF00:48:32 DNF DNF
TURCHAN Kamil 5090United RunnersOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:31 DNF DNF
SZCZOTOK Wiktor 5113Open Mężczyzn06:50DNF00:44:16 DNF DNF
CZACH Tobiasz 5095Open Mężczyzn06:50DNF00:34:03 DNF DNF
DQSTROINSKI Daniel 5074RMF4RT OCRElite Mężczyzn06:50DQ00:28:03 DQ DQ
Znaleziono 423 wynik(ów)