GÓRSKI RUNMAGEDDON ULTRA KOCIERZ

Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Kocierz
Dystans:
44 km
Zgłoszonych:
464
Wystartowało:
423
Nie ukończyło:
231
Ukończyło:
192
Na trasie:
140
Pełne wyniki dla 30km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | 22km | 30km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeriaCzas startuP1
8km
P2
22km
P3
30km
      
1MACHULEC Sebastian 5361Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:4503:12:4503:55:23
2RZĄDCA Marcin 5382Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:31:5703:16:4604:05:06
3CIESLAK Ryszard 5009DENISTEAMElite Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:36:2003:22:1304:11:26
4DANIELEWICZ Maciej 5453Open Mężczyzn07:3000:00:0000:37:3003:27:1604:19:45
5GŁOWACKI Kamil 5455Open Mężczyzn07:3000:00:0000:37:3403:26:5604:19:55
6SOŃKO Kamil 5385Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:2103:37:3104:20:23
7JANIK Piotr 5346Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:43:1903:49:2804:38:07
8FRANK Dariusz 5343Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:1803:49:3004:38:08
9FILIP Bartosz 5078SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn06:5000:00:0000:31:1303:51:2204:39:35
10WOJCIECHOWSKI Konrad 5118Open Mężczyzn06:5000:00:0000:35:1103:36:5204:41:18
11KUCZAWSKI Mikołaj 5254Open Mężczyzn07:0000:00:0000:39:3403:50:4404:41:23
12KOGUT Karol 5350Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:0903:42:4704:42:12
13GĘBARA Łukasz 5053OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:34:1803:31:1504:43:47
14MAŃKA Sławomir 5464Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:43:1803:44:5404:48:01
15WOŹNIAK Jerzy 5064PrzebiegliOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:35:1303:55:4304:48:14
16BEDNARCZYK Artur 5411Klub Sportowy DragonOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:38:5803:57:5304:48:34
17CZOCH Adam 5240Open Mężczyzn07:0000:00:0000:38:3403:41:2104:49:09
18JÓŹWICKI Karol 5057OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:35:2403:51:0904:52:25
19MARTUSZEWSKI Ryszard 5258Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:39:2103:54:2004:53:30
20CZADERSKI Czesław 5481Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:40:1303:55:2304:53:31
21DERYŁO Mateusz 5338Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:5204:01:0204:57:27
22MAŁACHOWSKI Sebastian 5197Lemon TeamOpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:38:4903:40:1205:00:29
23MOGA Piotr 5212Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:0000:00:0000:43:3103:57:3605:01:42
24MAŃKA Mateusz 5317Silni bo zawzięciOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:4703:56:3105:02:38
25SOKOŁOWSKI Piotr 5473Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:4903:58:1405:03:50
26MAŃKA Dominik 5316Silni bo zawzięciOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:4803:56:5705:04:18
27ROSIŃSKI Piotr 5378Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:47:1804:04:0805:04:53
28PASZEK Dawid 5288CStoreOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:40:0203:56:4805:04:53
29KACZMAREK Michal 5347Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:47:4004:04:1205:04:54
30CZAJKOWSKI Kamil 5451Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:4003:53:1505:05:07
31SURMAN Julia 5434SOCIOS SILESIAOpen Kobiet07:3000:00:0000:42:0403:51:0705:05:07
32STANCLIK Krzysztof 5005Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:44:0104:12:3305:05:57
33POLAK Łukasz 5376Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:2403:48:2905:06:01
34OPOŃSKI Artur 5262Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:40:3703:56:5405:06:09
35LATOCHA Monika 5152AuuuuuOpen Kobiet07:0000:00:0000:43:1204:00:4505:06:12
36KUBLA Mateusz 5215Silny Open Mężczyzn07:0000:00:0000:38:4003:58:0805:06:23
37MARKIEWICZ Łukasz 5465Open Mężczyzn07:3000:00:0000:38:4803:44:1705:06:35
38KULAGA Peter 5181Husaria Race Team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:35:4804:08:0705:07:33
39ŁAWRENCZUK Paweł 5067RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:36:1704:01:3305:08:33
40SOKOŁOWSKI Maciej 5472Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:39:0403:58:0305:08:35
41WOŹNIAK Michał 5393Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:4503:56:2805:11:14
42ADAMCZYK Jakub 5233Open Mężczyzn07:0000:00:0000:46:4604:06:1705:11:37
43ZAJĄC Paweł 5401BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn07:3000:00:1000:41:0703:59:2505:11:38
44NESTOROWICZ Adam 5371Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:5004:20:5805:11:56
45KUKAWSKI Łukasz 5356Open Mężczyzn07:1500:00:0000:38:2404:06:5405:12:05
46KAŁA Jacek 5285BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:43:0104:00:0005:12:15
47STERNA Maciej 5267Open Mężczyzn07:0000:00:0000:42:1704:01:4705:12:52
48KRUCHELSKI Łukasz 5253Open Mężczyzn07:0000:00:0000:43:0704:11:2905:14:13
49VEČEŘA Jan 5417OCR Runners OlomoucOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:40:5804:08:1805:14:20
50FUDALI Jakub 5243Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:3604:17:0405:14:23
51NOWICKI Marcin 5207RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:40:5904:12:5305:14:41
52FRYDRYCH Patryk 5242Open Mężczyzn07:0000:00:0000:42:0903:52:2405:15:55
53NOWIŃSKI Marcin 5185Husaria Race Team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:4703:58:4405:17:33
54NIŹNIK Borys 5184Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:40:5103:58:0605:17:34
55CZECHOWSKI Konrad 5019Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:43:5804:18:5605:18:19
56TOMSKI Marcin 5273Open Mężczyzn07:0000:00:0000:36:2204:07:2105:18:48
57PIERZCHAŁA Łukasz 5264Open Mężczyzn07:0000:00:0000:39:2404:07:1805:18:49
58MŁYNARCZYK Tatiana 5183Husaria Race Team Open Kobiet07:0000:00:0000:45:4704:00:4405:20:05
59GĄSIOROWSKI Rafał 5159BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:45:4704:05:0605:20:08
60PACEK Cezary 5403CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn07:3000:00:0000:43:4903:58:0905:20:29
61PERENC Michał 5035Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:34:0804:21:0305:21:39
62NALEPKA Piotr 5406Husaria Race Team Open Mężczyzn07:3000:00:0000:48:5704:32:5705:22:17
63SZATKOWSKA Agnieszka 5214Runmageddonowe Świry Open Kobiet07:0000:00:0000:47:1004:10:1805:22:32
64MACIĄŻEK Angelika 5436ŚwinioDzikiOpen Kobiet07:3000:00:0000:44:0003:58:4805:23:59
65WOJDAT Robert 5405Drużyna SzpikuOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:41:5404:22:3905:24:00
66BEDNARZ Marcin 5235Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:42:1003:57:0205:24:30
67MARKIEWICZ Arkadiusz 5308Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:39:4404:01:2805:25:00
68LACH Przemysław 5358Open Mężczyzn07:1500:00:0000:38:3104:24:4205:25:22
69NIEDZIOCHA Łukasz 5372Open Mężczyzn07:1500:00:0000:38:3204:25:0205:25:24
70KOWALIK Karol 5252Open Mężczyzn07:0000:00:0000:44:3303:58:2505:25:43
71KAMIŃSKI Krzysztof 5348Open Mężczyzn07:1500:00:0000:46:1204:11:2205:25:46
72RZĄDCA Grzegorz 5381Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:2704:06:3705:26:26
73SOJA Marcin 5302Klub Sportowy HAJIMEOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:40:2804:07:2305:26:26
74OWCZAREK Adam 5076Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn06:5000:00:0000:39:2804:12:0605:26:34
75TIAHNYBOK Paweł 5082Spartan TeamOpen Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:44:2404:14:0605:26:34
76BAJDAŁA Robert 5409Jedziemy z tym koksemOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:41:2904:13:3605:26:44
77Z Kris 5410Jedziemy z tym koksemOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:41:3004:13:3605:26:48
78MĄDRY Tomasz 5363Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:3104:05:5505:27:18
79TOMCZAK Dariusz 5075Runaway TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:1604:15:0405:27:35
80KOŁBUC Rafał 5231WATAHAOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:2404:07:3605:28:20
81JANOWICZ Robert 5195KRA KarlinoOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:41:4804:05:3705:28:38
82OWCZARCZYK Paweł 5171Dwie Półkule AKBOpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:41:4904:08:0005:29:22
83MORELOWSKA Maria 5196Ksiezniczki TeamOpen Masters Kobiet07:0000:00:0000:46:4604:12:2905:29:49
84SUCHOCKA Monika 5268Open Kobiet07:0000:00:0000:46:4704:12:2505:29:50
85ŠANA Radek 5471Open Mężczyzn07:3000:00:0000:42:3104:15:3105:30:06
86MOSKAL Przemysław 5370Open Mężczyzn07:1500:00:0000:47:2304:28:2205:30:22
87MARZEC Paweł 5365Open Mężczyzn07:1500:00:0000:47:2504:28:0705:30:23
88SCHMIDT Paweł 5156Befit24team Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:39:3204:08:0505:30:43
89BOĆKO Krzysztof 5092WATAHAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:38:2704:15:2505:30:43
90PALION Marcin 5292HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:40:0204:01:5005:31:55
91WIŚNIEWSKI Bartek 5221Sportera OCROpen Mężczyzn07:0000:00:0000:40:0904:11:2705:32:19
92JĘDRASZCZYK Tomasz 5458Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:38:4504:14:1705:32:51
93LEŚNIAK Łukasz 5210RUNATTACK / OLAWS ZłotoryjaOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:5704:19:0305:34:32
94ANDRZEJEWSKI Drogosz 5209RUN ATTACK Open Mężczyzn07:0000:00:0000:47:5904:19:0205:34:36
95WÓJCIK Jakub 5392Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:4904:14:4005:35:10
96GOŁASZEWSKI Jacek 5098Open Mężczyzn06:5000:00:0000:40:0504:24:0705:35:57
97RÓG Sebastian 5301Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:1003:58:2405:36:28
98HUDASZEK Zbigniew 5295Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:5703:55:4905:36:29
99ANTOSIK Igor 5435Studio s7 Pruszcz GdanskiOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:45:3804:27:0705:37:10
100CYGANIK Magdalena 5433S7 Pruszcz GdańskiOpen Kobiet07:3000:00:0000:45:3604:27:3505:37:12
101LEHMANN Dawid 5256Open Mężczyzn07:0000:00:0000:45:4004:12:2605:37:30
102NOWAK Marcin 5043Janusze BieganiaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:37:0604:34:3005:38:26
103WÓJCIAK Ewelina 5276Open Kobiet07:0000:00:0000:43:1404:16:4405:38:58
104BŁASZCZYK Łukasz 5093Open Mężczyzn06:5000:00:0000:34:1704:14:3205:39:29
105GARBACZ Damian 5244Open Mężczyzn07:0000:00:0000:47:4904:17:1605:39:29
106JANDA Sebastian 5445WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:44:4704:13:2205:40:01
107POŚNIK Jan 5300Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:3204:33:0405:41:36
108BOCZEK Rafał 5443WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:44:5004:18:1105:42:14
109WOŹNIAK Wojciech 5446WISS RUNNING TEAMOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:45:5604:18:3005:42:16
110RAKOWSKI Przemysław 5282ALV AWENDŻERSOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:5704:04:0005:43:00
111JERMAKOWICZ Bartlomiej 5421POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:42:0304:23:4405:44:28
112MOCNY Michał 5425RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:41:5604:07:4405:45:32
113SKLEPOWICZ Jacek 5266Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:46:1504:22:0005:45:33
114DYDUCH Dominika 5339Open Kobiet07:1500:00:0000:43:2604:39:5305:45:45
115WALKER Stephen 5477Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:0604:26:3005:46:00
116MARCHLEWICZ Dawid 5227United RunnersOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:5504:12:3005:46:07
117WYGLĄDAŁA Michał 5170Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:50:4204:18:5505:46:16
118KOTOWSKI Jacek 5460Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:2104:28:3105:46:16
119STOŃ Wojciech 5289Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:50:4404:18:5705:46:19
120KOZŁOWSKI Adam 5461Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:5104:24:4005:46:31
121MĄDRZYK Daniel 5463Open Mężczyzn07:3000:00:0000:40:5104:29:2305:46:31
122KALETA Anna 5133Husaria Race Team Open Kobiet06:5500:00:0000:46:2904:38:1305:46:35
123PIELA Mateusz 5224SzturmOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:44:0404:12:2905:46:44
124HABER Monika 5223SzturmOpen Kobiet07:0000:00:0000:44:0504:12:2805:46:49
125KLINOWSKI Andrzej 5399BLACK GAME TEAMOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:43:5304:24:0705:48:26
126PROCNER Marcin 5400BLACK GAME TEAMOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:1100:43:3604:23:5505:48:28
127SZEPELAK Krzysztof 5474Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:42:1204:35:0605:48:41
128JĘDRZEJEK Krzysztof 5437Trzej KrólowieOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:42:2704:15:2505:49:56
129ŻAK Tomasz 5088Team ŚwiniaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5804:28:0705:50:22
130WEIS Michał 5116Open Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5904:28:3305:50:23
131KOZIOŁ Kamil 5131Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:40:1504:28:0705:50:24
132MISIOR Łukasz 5259Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:2304:16:0805:50:56
133KRYSZCZUK Piotr 52814 samce na klamceOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:47:5704:32:3205:50:58
134DRZEWIECKI Dominik 52794 samce na klamceOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:47:5704:32:1805:51:44
135KOWALCZYK Mateusz 52804 samce na klamceOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:47:5604:32:1705:51:45
136ŁUKASIK Łukasz 5404Crossfit ŁukówOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:3304:17:2905:51:50
137SZUKALSKI Maciej 5115Open Mężczyzn06:5000:00:0000:48:0104:30:0105:52:10
138KOWALCZYK Piotr 5420Positive Freaks TeamOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:45:2404:16:5805:53:34
139MATUSIAK Karolina 5431Rossmann Open Kobiet07:3000:00:0000:45:2304:16:5805:53:34
140KRAWCZYK Rafał 5430RossmannOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:45:2404:16:5705:53:38
141WILAMEK Jakub 5432Rossmann Open Mężczyzn07:3000:00:0000:45:2204:16:5705:53:43
142POPŁAWSKI Krystian 5312RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:46:2104:21:3205:54:07
143WALASZEK Maciej 5388Open Mężczyzn07:1500:00:0000:50:0104:25:5605:54:07
144OLEŚ Rafał 5299Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:2804:33:4805:54:46
145CECUŁA Andrzej 5237Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:2404:43:4205:55:26
146CECUŁA Damian 5238Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:2504:47:3805:55:27
147SOŚNIA Wojciech 5419Piękni i BestieOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:40:2604:22:0405:55:28
148GASIŃSKI Krzysztof 5418Piękni i BestieOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:40:2704:22:0805:55:29
149ŁASKAWSKI Michał 5155Befit24team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:47:5204:42:4305:56:04
150KRUTOF Rafał 5413KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:46:0204:26:3305:56:50
151MEDWID Daniel 5414KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:47:2204:25:2705:58:18
152BIELECKA Magdalena 5412KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Kobiet07:3000:00:0000:47:2204:21:4205:58:19
153MEDWID Katarzyna 5415KS Otmęt Krapkowice Runmageddon TeamOpen Masters Kobiet07:3000:00:0000:47:2004:25:2005:58:19
154ŁYTEK Marcin 5077SCHMERSAL-TRENINGOpen Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:36:1504:56:0505:58:38
155FRKALA Jan 5438UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:44:1204:15:4805:58:41
156HANKUS Tomasz 5326Studio GTS KATOWICEOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:46:1804:18:1005:58:49
157WITEK Tobiasz 5327Studio GTS KATOWICEOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:46:2004:25:3205:58:52
158PAKUZOVÁ Andrea 5442UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Kobiet07:3000:00:0000:42:3004:22:0005:58:58
159HORÁK Martin 5439UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:44:4304:22:3605:59:00
160ŚLĘCZKOWSKI Błażej 5220Sportera OCROpen Mężczyzn07:0000:00:0000:48:3904:41:3505:59:30
161BARSZCZ Dominika 5428Rossmann Open Kobiet07:3000:00:0000:49:5904:37:5205:59:40
162HABER Patryk 5086SzturmOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:38:5004:25:4105:59:57
163SZLÓSARCZYK Krzysztof 5161Błotne świryOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:47:0204:38:5206:00:07
164GRYNBERG Urszula 5345Open Kobiet07:1500:00:0000:41:0004:33:5806:00:18
165DĘBSKI Robert 5337Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:1304:05:0606:00:22
166ŻURAWKA Paweł 5040Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:44:2404:54:5806:02:07
167MIELCARZ Marcin 5368Open Mężczyzn07:1500:00:0000:44:5904:34:0406:03:04
168DRASZAWKA Łukasz 5310POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:39:3104:55:1706:03:29
169KURACH Stanisław 5020DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:39:2904:53:4306:03:56
170CUDOK Krzysztof 5450Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:40:3804:27:5006:04:06
171STASIEWICZ Iga 5387Open Kobiet07:1500:00:0000:48:5904:44:0006:04:09
172WAŻNY Łukasz 5389Open Mężczyzn07:0000:00:0000:48:1304:38:1706:04:10
173SACZUK Magda 5330Wild TeamOpen Kobiet07:0000:00:0000:50:2804:41:0806:04:12
174KAWA Łukasz 5459Open Mężczyzn07:0000:00:0000:50:1804:42:0306:04:14
175IHNATOWICZ Łukasz 5100Open Mężczyzn06:5000:00:0000:39:3004:49:0906:04:26
176BIEGANSKI Bogumil 5158BigYellowFoot Adventure TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:45:5004:42:4506:04:51
177RODZIK Joanna 5208RMF4RT GladiatorsOpen Kobiet07:0000:00:0000:43:1604:35:4606:05:03
178BAŁAMUT Marta 5293Husaria Race Team Open Kobiet07:1500:00:0000:44:1704:36:5506:05:15
179SABUDA Tomasz 5383Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:5904:54:2106:08:25
180KASCHEL Patryk 5001Baltic SealsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:1904:28:0206:10:04
181KAZIMIERCZAK Paweł 5084Sportera OCROpen Mężczyzn06:5000:00:0000:48:0104:40:0406:12:39
182GŁOS Grzegorz 5344Open Mężczyzn07:1500:00:0000:44:0304:12:3206:12:43
183WRZOSEK Patryk 5165Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:45:3204:36:1006:13:41
184KURAN Halina 5129WATAHAOpen Kobiet06:5500:00:0000:46:2904:44:0906:14:28
185RZEŹNICZEK Klaudia 5402Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet07:1500:00:0000:41:3904:36:3706:17:29
186MOKRZYŃSKA Joanna 5297Husaria Race Team Open Kobiet07:1500:00:0000:49:0004:34:2606:17:29
187MATUSZCZAK Jakub 5328Team ŚwiniaOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:45:5304:41:1706:17:30
188PIĄTEK Marek 5109Open Mężczyzn06:5000:00:0000:44:1404:53:2006:18:03
189GĘBUSIA Grzegorz 5030Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:36:1705:15:4606:20:31
190MRÓZ Tomek 5261Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:49:3904:42:0606:24:34
191BRĄCZYK Ewa 5174Husaria Race Team Open Kobiet07:0000:00:0000:49:3704:42:0606:24:37
192DONDAJEWSKI Norbert 5483BLUE DOLPHIN TEAMOpen Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:35:4503:37:47
193MACIEJEWSKI Łukasz 5323SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:33:5803:46:19
194WIŚNIEWSKI Piotr 5275Open Mężczyzn07:0000:00:0000:43:0303:57:03
195HAWEL Rafał 5309poRUNbaniOpen Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:40:4103:47:40
196GRZEGORZYCA Damian 5080SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:37:5404:11:33
197BUCZKOWSKI Krzysztof 5334Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:2503:49:54
198KRAWCZYK Piotr 5354Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:36:5103:50:30
199KUPCZYK Krzysztof 5357Open Mężczyzn07:1500:00:0000:40:1603:50:40
200MIELCZAREK Jakub 53979ŁBOTOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:37:5003:42:22
201KRYSTA Damian 5157Beskid RUNNERSOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:38:1604:02:10
202BRODA Mateusz 5423Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:1103:52:27
203BRODA Tomasz 5424Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:1203:52:36
204MAZUR Robert 5153AuuuuuOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:43:1104:03:18
205MUCHA Adrian 5154AuuuuuOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:41:5704:04:40
206FILIPIAK Mateusz 5342Open Mężczyzn07:1500:00:0000:41:2803:56:27
207PRUCHNIAK Wojciech 5186Husaria Race Team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:3804:06:49
208JĘDRZEJCZAK Łukasz 5247Open Mężczyzn07:0000:00:0000:37:0304:07:19
209JAWORSKI Bartłomiej 5178Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:42:1504:08:32
210MACHERA Rafał 5257Open Mężczyzn07:0000:00:0000:40:0104:10:15
211ŚWIĘTEK Paweł 5204POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:41:4204:10:15
212CZAJCZYŃSKI Daniel 5239Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:40:1904:12:06
213KISIEL Artur 5162Bravehearts LegionowoOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:3504:02:15
214KOWNACKI Krzysztof 5353Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:0004:02:16
215NAU Piotr 5151Atlas Running TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:44:0304:12:20
216ODWROT Mariusz 5374Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:37:5203:57:46
217SOBOŃ Mateusz 5384Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:5703:57:47
218SZYMASZEK Bartłomiej 5125OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn06:5000:00:0000:34:4403:54:02
219CHMURA Krzysztof 5336Open Mężczyzn07:0000:00:0000:38:4304:15:41
220LASKOWSKI Patryk 5360Open Mężczyzn07:1500:00:0000:38:4404:05:44
221SURLEJ Maciej 5307Nienażarte MisieOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:43:2704:06:50
222GIZAK Michał 5322SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:38:3004:06:37
223STACHYRA Rafał 5085Świnio DzikiElite Mężczyzn06:5000:00:0000:37:1504:30:26
224URBAŃSKI Mateusz 5476Open Mężczyzn07:3000:00:0000:39:3103:59:26
225GREIBIG Michaela 5201OCR MUNICHOpen Kobiet07:0000:00:0000:48:1004:18:46
226RYBKA Zuzanna 5128United RunnersElite Kobiet06:5500:00:0000:47:1204:28:37
227DUBIEL Kamil 5241Open Mężczyzn07:0000:00:0000:46:2004:19:11
228KWAŚNIAK Emil 5324Sportera OCROpen Mężczyzn07:0000:00:0000:42:1304:20:09
229TROJANOWSKA Izabela 5194KickofsistersOpen Kobiet07:0000:00:0000:50:0204:20:47
230KRUSZYŃSKA Angelika 5193KickofsistersOpen Kobiet07:0000:00:0000:50:0304:20:47
231ZENDEROWSKI Przemysław 5191I TAK WSZYSCY UMRZEMY (:Open Mężczyzn07:0000:00:0000:46:4604:21:51
232NOVICKÝ Viliam 5048Maras TeamElite Mężczyzn06:5000:00:0000:35:2704:35:36
233STUDZIŃSKI Adam 5037Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:5000:00:0000:48:1204:35:57
234MATYSEK Ireneusz 5366Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:46:1404:18:45
235LANGOWSKI Marcin 5359Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:45:0104:19:41
236BIEGALSKI Piotr 5286CohonesOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:0604:19:48
237MAJCZYNA Marcin 5287Crossfit ŁukówOpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:48:0004:36:04
238KMIECIAK Krzysztof 5349Open Mężczyzn07:1500:00:0000:47:4104:27:09
239OCHNIO Andrzej 5168CF ŁukówOpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:47:3204:36:04
240WIŚNIEWSKI Mariusz 5480Open Mężczyzn07:1500:00:0000:48:5704:28:42
241ZIÓŁKOWSKI Adam 5395Open Mężczyzn07:0000:00:0000:59:3504:38:48
242TULIŃSKI Andrzej 5303LOTOS Running TeamOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:41:3003:56:26
243DĄBEK Adrian 5452Open Mężczyzn07:3000:00:0000:41:5004:21:42
244KASCHE Denny 5249Open Mężczyzn07:0000:00:0000:48:5904:41:09
245SZUTA Maciej 5332wkurw_teamOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:40:0504:08:55
246MARZEC Paweł 5296Husaria Race Team Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:3704:32:02
247PAK Dominik 5263Open Mężczyzn07:0000:00:0000:50:2904:42:41
248KOCOLOWSKI Jurek 5251Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:50:3004:42:42
249KRÓLAK Kornel 5462Open Mężczyzn07:3000:00:0000:45:4704:23:36
250KUCHTA Pawel 5355Open Mężczyzn07:1500:00:0000:41:3704:33:07
251MAJCHRZAK Marcin 5364Open Mężczyzn07:1500:00:0000:45:5404:32:22
252HANDZLIK Barbara 5121DENISTEAMElite Masters Kobiet06:5500:00:0000:54:5204:51:16
253OGIŃSKI Szymon 5469Open Mężczyzn07:3000:00:0000:45:3304:23:50
254JAŚKIEWICZ Krzysztof 5246Open Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:51:1904:43:22
255PAWLIKOWSKA Zuzanna 5219Sportera OCROpen Kobiet07:0000:00:0000:48:4504:46:12
256GŁĘBICKA Patrycja 5166CF ŁukówOpen Kobiet07:0000:00:0000:47:5904:48:41
257KOWALEWSKI Mateusz 5167CF ŁukówOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:48:0004:49:14
258GĄTARCZYK Mariusz 5290DZIKIE GRUBASY SZATANAOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:44:2704:39:18
259SYKAŁA Maciej 5269Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:2704:27:40
260SYKAŁA Wojciech 5270Open Mężczyzn07:0000:00:0000:41:2604:27:41
261PAPROTA Piotr 5375Open Mężczyzn07:1500:00:0000:43:0604:40:14
262STAROSZYŃSKI Dawid 5386Open Mężczyzn07:1500:00:0000:37:2604:41:30
263DĄBROWSKI Łukasz 5444WISS RUNNING TEAMOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:45:5404:18:11
264OTFINOWSKA Magdalena 5407Husaria Race Team Open Kobiet07:3000:00:0000:48:5604:37:07
265CHŁAP Ireneusz 5294Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn07:1500:00:0000:45:0104:48:37
266NAPIÓRKOWSKA Kaja 5298Husaria Race Team Open Kobiet07:1500:00:0000:45:0304:48:42
267PILSZEK Marek 5321Ślunskie Dziki Open Mężczyzn07:1500:00:0000:39:1004:51:04
268SZYMAŃSKI Adam 5172DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn07:0000:00:0000:50:4905:15:38
269SAŁACIŃSKI Łukasz 5470Open Mężczyzn07:3000:00:0000:49:5504:58:11
270ALBIGOWSKA Magdalena 5427Rossmann Open Kobiet07:3000:00:0000:50:0104:59:00
271KACPRZAK Konrad 5429Rossmann Open Mężczyzn07:3000:00:0000:49:5504:59:35
272KARYKOWSKI Michał 5180Husaria Race Team Open Mężczyzn07:0000:00:0000:38:1605:19:44
273KARASEK Tomas 5441UBRECENE PRINCEZNYOpen Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:44:3504:47:02
274SOSZYŃSKI Robert 5325Sportera OCROpen Mężczyzn07:0000:00:0000:42:1205:30:47
275SAWICKI Piotr 5422POWER TRAININGOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:48:3705:12:22
276OLEJNIK Tomek 5426RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn07:3000:00:0000:44:3504:27:55
277JAMRÓZ Kamil 5198Lubię Burpees’yOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:53:3905:33:52
278WRZOSEK Karolina 5164Carbon OCR Racing TeamOpen Kobiet07:0000:00:0000:52:1105:34:56
279MARZEC Rafał 5211Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:0000:00:0000:51:0005:39:39
280BIEL Marta 5333Open Kobiet07:0000:00:0000:54:1405:43:59
281KALNIUK Tomasz 5200Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:0000:00:0000:54:1205:44:03
282BORSUKIEWICZ Paweł 5291Gluten Sruten TeamOpen Mężczyzn07:1500:00:0000:55:2605:39:11
283MIARECKI Piotr 5367Open Mężczyzn07:0000:00:0000:45:5705:56:08
284MRZYGŁODZKI Grzegorz 5467Open Mężczyzn07:3000:00:0000:47:5105:40:59
285HORĘZGA Dorota 5177Husaria Race Team Open Kobiet07:0000:00:0000:59:5706:09:15
286SZTACHELSKI Krzysztof 5475Open Masters Mężczyzn07:3000:00:0000:41:3504:32:56
287BURBUL Przemysław 5049Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:37:2104:24:11
288GORZAWSKI Adam 5456Open Mężczyzn07:3000:00:0000:39:3003:58:51
289STYLOK Dawid 5006Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:4105:26:29
290FIEGA Mirek 5015Dirty SparrowsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:42:0504:57:27
291ULDYNOWICZ Bartosz 5016Dirty SparrowsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:42:0704:55:23
292DROZD Dariusz 5021EichhörnchenOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:2005:44:25
293PARKITNY Daniel 5022Forma Cross Team CzęstochowaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5405:00:52
294WRÓBLEWSKI Michał 5024GRA RunnersOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:37:1804:56:48
295DMOCHOWSKI Sebastian 5025Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:46:1905:40:25
296LECH Mateusz 5026Hardcorowe WychylylybymyOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:46:1806:39:29
297CZYCZ Mateusz 5029Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:41:5406:10:53
298MARKIEWICZ Maksymilian 5034Husaria Race Team Open Mężczyzn06:5000:00:0000:39:3104:47:39
299ŻELAZKO Kamil 5042Jak żółwie w galopieOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:38:4005:28:47
300ULMAN Jakub 5046Lemon TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:43:4805:48:12
301KULBA Rafał 5050Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:36:1304:40:44
302POLIT Bartłomiej 5051Ninja teamOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:39:0304:25:22
303BARAN Bernard 5052OCR TEAM DĘBICAOpen Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:42:1204:13:06
304KONARSKI Tomasz 5058POWER TRAININGOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:42:2405:46:24
305BERESZYŃSKI Mariusz 5060PrzebiegliOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5304:24:30
306KWIATKOWSKI Dawid 5062PrzebiegliOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5104:24:25
307SZYCHTA Rafał 5063PrzebiegliOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5204:24:59
308MAJDA Sebastian 5068Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5004:54:45
309PUCHACZ Michael 5069RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:37:4903:44:54
310ZIMIŃSKI Paweł 5072Rmf4rt GladiatorsOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:41:3806:05:50
311GAWRON Marcin 5079SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:33:5704:14:12
312MAZUR Damian 5081SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:31:5404:11:56
313MACHURA Marcin 5083SPEC INSTAL RUNOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:38:0304:10:26
314JAHNS Adam 5087Team ŚwiniaOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:5805:00:21
315BAYGER Krystian 5091WATAHAOpen Mężczyzn06:5000:00:0000:47:3604:53:28
316GĄSIOROWSKI Dariusz 5097Open Mężczyzn06:5000:00:0000:41:5204:31:44
317HUDZIAK Dariusz 5099Open Mężczyzn06:5000:00:0000:46:0704:53:27
318JUDEK Łukasz 5101Open Mężczyzn06:5000:00:0000:38:2504:14:41
319KISIELEWSKI Krystian 5102Open Mężczyzn06:5000:00:0000:44:0404:47:22
320MARKIEWICZ Marcin 5107Open Mężczyzn06:5000:00:0000:41:5104:25:36
321MICHALSKI Kacper 5108Open Mężczyzn06:5000:00:0000:45:3005:30:34
322SPRAWKA Bolesław 5111Open Masters Mężczyzn06:5000:00:0000:51:4704:59:36
323STRYCZEK Patryk 5112Open Mężczyzn06:5000:00:0000:42:0305:26:19
324WOJCIECHOWSKI Maciej 5119Open Mężczyzn06:5000:00:0000:42:0804:57:25
325DUŹNIAK Urszula 5120DENISTEAMOpen Kobiet06:5500:00:0000:54:4604:51:15
326NITECKA Marta 5122DENISTEAMOpen Masters Kobiet06:5500:00:0000:54:4904:51:19
327MAREK Anna 5124EichhörnchenOpen Kobiet06:5500:00:0000:47:1305:40:38
328DĄDELEWSKA Joanna 5126Piękni i BestieOpen Kobiet06:5500:00:0000:56:5005:40:46
329SPRAWKA Marta 5127STFsquadOpen Kobiet06:5500:00:0000:47:5804:57:38
330MARKOWICZ Ewelina 5130Open Kobiet06:5500:00:0000:49:4005:10:47
331BYLICA Piotr 5117Open Mężczyzn06:5000:00:0000:48:1405:01:04
332GWIZDAŁA Marcin 5457Open Mężczyzn07:3000:09:4200:37:4303:51:41
GAGON Denis 5010DENISTEAMElite Mężczyzn06:50DNF00:38:44 DNF DNF DNF
GAWRYLUK Marcin 5056OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn06:50DNF00:31:14 DNF DNF DNF
BANDURKA Viktor 5008CROSSANDACTIVE NYSAElite Masters Mężczyzn06:50DNF00:32:09 DNF DNF DNF
FARKOWSKI Konrad 5044KONIUCHY OCRElite Mężczyzn06:50DNF00:30:29 DNF DNF DNF
DOPIERAŁA Łukasz 5218Sportera OCROpen Mężczyzn07:00DNF00:40:10 DNF04:15:54 DNF DNF
CHUDZIK Mariusz 5217Sportera OCROpen Mężczyzn07:00DNF00:40:12 DNF04:15:53 DNF DNF
KRYWULT Mariusz 5206RMF4RT GladiatorsOpen Masters Mężczyzn07:00DNF00:44:56 DNF04:16:55 DNF DNF
PRZYGODA Maciej 5187Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:47:04 DNF04:17:07 DNF DNF
LEPIARZ Michał 5032Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:46:21 DNF04:30:53 DNF DNF
ROSZAK Wiktor 5379Open Mężczyzn07:15DNF00:38:19 DNF04:04:03 DNF DNF
FURA Piotr 5175Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:43:46 DNF04:19:00 DNF DNF
GARBACZ Rafał 5176Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:47:58 DNF04:27:07 DNF DNF
TUCZAPSKI Piotr 5232xRunnersOpen Mężczyzn07:00DNF00:37:41 DNF04:26:59 DNF DNF
MAZUR Michał 5484Open Mężczyzn07:30DNF00:44:05 DNF04:09:38 DNF DNF
WŁODARSKI Piotr 5391Open Mężczyzn07:15DNF00:43:07 DNF04:03:50 DNF DNF
KUCHCIŃSKI Piotr 5306Nienażarte MisieOpen Mężczyzn07:15DNF00:43:26 DNF04:24:32 DNF DNF
NOWAK Grzegorz 5373Open Mężczyzn07:00DNF00:38:42 DNF04:34:57 DNF DNF
SZOPA Beniamin 5190Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn07:00DNF00:51:35 DNF04:35:02 DNF DNF
PTAK Patryk 5398Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćOpen Mężczyzn07:30DNF00:43:56 DNF04:18:31 DNF DNF
ANTOLIK Łukasz 5320Śląsk RUNNERSOpen Mężczyzn07:15DNF00:35:16 DNF04:27:52 DNF DNF
WAŻNY Mateusz 5479Open Mężczyzn07:00DNF00:48:11 DNF04:38:07 DNF DNF
BOŚKA Patryk 5449Open Mężczyzn07:30DNF00:45:34 DNF04:21:43 DNF DNF
MIROŃCZUK Piotr 5369Open Mężczyzn07:15DNF00:40:21 DNF04:31:54 DNF DNF
WINIARSKI Piotr 5390Open Mężczyzn07:15DNF00:42:01 DNF04:33:00 DNF DNF
ŻUCHOWSKI Maciej 5396Open Mężczyzn07:15DNF00:41:58 DNF04:33:02 DNF DNF
MITORAJ Sebastian 5466Open Mężczyzn07:30DNF00:43:48 DNF04:24:35 DNF DNF
KMITA Błażej 5250Open Mężczyzn07:00DNF00:46:48 DNF04:42:19 DNF DNF
BLOCH Piotr 5313Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:15DNF00:47:57 DNF04:32:15 DNF DNF
OSIŃSKI Marcin 5213Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn07:15DNF00:47:56 DNF04:32:07 DNF DNF
CZAPLARSKI Rafał 5216Skończeni OCROpen Mężczyzn07:00DNF00:48:07 DNF04:33:00 DNF DNF
KUTERA Konrad 5255Open Mężczyzn07:00DNF00:48:07 DNF04:34:51 DNF DNF
URBACZKA Bogdan 5274Open Masters Mężczyzn07:00DNF00:42:06 DNF04:44:34 DNF DNF
GOLĘDZINOWSKA Marzena 5277#GolonTeamOpen Kobiet07:00DNF00:45:52 DNF04:46:43 DNF DNF
GOLĘDZINOWSKI Paweł 5278#GolonTeamOpen Mężczyzn07:00DNF00:45:51 DNF04:46:19 DNF DNF
LAPCZYK Dominika 5226Total FreakOpen Kobiet07:00DNF00:47:49 DNF04:46:50 DNF DNF
KURASIŃSKI Konrad 5222ŚWIRY STELAOpen Mężczyzn07:00DNF00:47:50 DNF04:46:49 DNF DNF
JEZIOR Tomasz 5248Open Mężczyzn07:30DNF00:42:18 DNF04:27:55 DNF DNF
SZCZEPAŃSKI Marcin 5329Wataha-WarszawaOpen Mężczyzn07:15DNF00:46:09 DNF04:34:56 DNF DNF
RULAK Jerzy 5380Open Mężczyzn07:15DNF00:46:11 DNF04:37:56 DNF DNF
DŹWIGAJ Kamil 5340Open Mężczyzn07:15DNF00:43:37 DNF04:43:46 DNF DNF
DŹWIGAJ Karol 5341Open Mężczyzn07:15DNF00:43:35 DNF04:43:45 DNF DNF
GIEDRYS Adam 5199Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:00DNF00:45:37 DNF04:53:59 DNF DNF
ORDON Dorota 5169Drużyna JednorożcaOpen Kobiet07:00DNF00:50:30 DNF04:42:09 DNF DNF
MUCHA Marek 5283Apostles of StarsOpen Mężczyzn07:00DNF00:48:03 DNF04:58:41 DNF DNF
GUMIELA Adam 5173Gryf TeamOpen Mężczyzn07:00DNF00:48:40 DNF04:58:22 DNF DNF
OSIK Grzegorz 5305Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:15DNF00:47:32 DNF04:56:04 DNF DNF
KOZLOWSKI Dawid 5416Nie W Szczepionkę TeamOpen Mężczyzn07:15DNF00:43:00 DNF04:55:45 DNF DNF
BEDNÁŘ Richard 5447Open Mężczyzn07:30DNF00:41:01 DNF04:47:32 DNF DNF
MÜLLEROVÁ Kateřina 5468Open Kobiet07:30DNF00:40:58 DNF04:47:34 DNF DNF
BRZOSKWINIA Wojciech 5028Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:29:59 DNF DNF DNF
SZMIDT Tomasz 5189Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF DNF DNF DNF
GÓRNIACZYK Krystian 5319Skończeni OCROpen Mężczyzn07:15DNF DNF DNF DNF
BOGDAŃSKI Łukasz 5094Open Mężczyzn06:50DNF00:59:53 DNF DNF DNF
RAPIOR Piotr 5377Open Mężczyzn07:15DNF00:45:53 DNF04:41:14 DNF DNF
JAKUBCZAK Marcin 5002Best BeastsElite Masters Mężczyzn06:50DNF00:34:24 DNF DNF DNF
DUDEK Bartłomiej 5096Elite Mężczyzn06:50DNF00:35:33 DNF DNF DNF
KEMPKA Marcin 5031Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:50DNF00:37:13 DNF DNF DNF
GMIŃSKI Kamil 5331Wing Tsun Kung Fu KozieniceOpen Mężczyzn07:15DNF00:40:42 DNF DNF DNF
ZIELIŃSKI Bartosz 5017Dirty SparrowsElite Mężczyzn06:50DNF00:41:51 DNF DNF DNF
SŁONIEWSKI Rafał 5073RMF4RT OCRElite Mężczyzn06:50DNF00:42:43 DNF DNF DNF
MICHALSKI Dawid 5041I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn06:50DNF00:42:47 DNF DNF DNF
SŁOMIŃSKI Błażej 5188Husaria Race Team Open Mężczyzn07:00DNF00:42:47 DNF DNF DNF
JUSZCZYK Jarosław 5023Gosław Sport CenterElite Mężczyzn06:50DNF00:44:54 DNF DNF DNF
WARŁO Przemysław 5478Open Mężczyzn07:30DNF00:45:21 DNF DNF DNF
CHLEBOŚ Jakub 5014Dirty SparrowsElite Mężczyzn06:50DNF00:45:23 DNF DNF DNF
SZYMEL Jacek 5038Husaria Race Team Elite Mężczyzn06:50DNF00:45:27 DNF DNF DNF
PROKOP Piotr 5110Elite Mężczyzn06:50DNF00:48:32 DNF DNF DNF
GRZECH Mateusz 5003Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn06:50DNF00:42:02 DNF05:07:35 DNF DNF
WARSZAWSKI Patryk 5007Crazy RunnerfuckersOpen Mężczyzn06:50DNF00:51:50 DNF04:27:30 DNF DNF
OCHMAN Marek 5012DENISTEAMOpen Mężczyzn06:50DNF00:50:15 DNF04:55:56 DNF DNF
ZONTEK Andrzej 5013DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn06:50DNF00:39:31 DNF05:05:19 DNF DNF
ZIELIŃSKI Maciej 5018Do Porzygu OCR TeamOpen Mężczyzn06:50DNF00:33:55 DNF03:50:11 DNF DNF
BANACH Jakub 5036Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:48:11 DNF04:54:06 DNF DNF
KUBIESA Jakub 5033Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:33:54 DNF04:27:42 DNF DNF
TOMAKA Tomasz 5039Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:33:42 DNF03:35:52 DNF DNF
WASILEWSKI Karol 5132Husaria Race Team Open Mężczyzn06:50DNF00:35:31 DNF05:10:42 DNF DNF
ŁĘPICKI Mateusz 5045Lemon TeamOpen Mężczyzn06:50DNF00:43:46 DNF05:16:51 DNF DNF
ŁUCZAK Tomasz 5047Mad Runners WałbrzychOpen Mężczyzn06:50DNF00:31:23 DNF03:10:50 DNF DNF
ŁUKA Paweł 5054OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:39 DNF04:46:20 DNF DNF
STARZYK Sebastian 5055OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:41 DNF04:46:20 DNF DNF
MIERZICKI Marcel 5059POWER TRAININGOpen Mężczyzn06:50DNF00:42:57 DNF04:34:08 DNF DNF
FORNALSKI Irek 5066RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:41:50 DNF04:36:02 DNF DNF
SZYPOWSKI Jakub 5070RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:44:21 DNF04:35:11 DNF DNF
WEJKNIS Krzysztof 5071RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn06:50DNF00:41:49 DNF04:36:45 DNF DNF
WROBEL Daniel 5089Tree CrewOpen Mężczyzn06:50DNF00:33:53 DNF03:54:08 DNF DNF
TURCHAN Kamil 5090United RunnersOpen Mężczyzn06:50DNF00:38:31 DNF DNF DNF
KORCZYK Tomasz 5103Open Mężczyzn06:50DNF00:42:16 DNF04:34:07 DNF DNF
KOWALCZYK Piotr 5104Open Mężczyzn06:50DNF00:36:07 DNF04:33:47 DNF DNF
SZCZOTOK Wiktor 5113Open Mężczyzn06:50DNF00:44:16 DNF DNF DNF
CZACH Tobiasz 5095Open Mężczyzn06:50DNF00:34:03 DNF DNF DNF
DQSTROINSKI Daniel 5074RMF4RT OCRElite Mężczyzn06:50DQ00:28:03 DQ DQ DQ
Znaleziono 423 wynik(ów)